ازدواج صوری برای مهاجرت به کانادا

24 آذر 1401 بدون نظر

ازدواج صوری برای مهاجرت به کانادا

یکی از محبوبترین کشورها در میان مهاجرین، کشور زیبا و پهناور کانادا می باشد. ازدواج ایرانی در کانادا و برنامه های مهاجرتی بسیاری برای ورود به کانادا وجود دارد نظیر تحصیلی، کاری، کارآفرینی، نوآفرینی و ازدواج. همانطور که می دانید ازدواج یکی از روش های مهاجرتی در دنیا می باشد. اما به شرط آن که ازدواج به صورت واقعی باشد نه صوری. در این مقاله می خواهیم در مورد ازدواج ایرانی در کانادا ازدواج صوری برای مهاجرت به کانادا صحبت کنیم. متاسفانه خیلی از افراد بدون آگاهی به دام افراد سودجو می افتند و ازدواج صوری را برای مهاجرت خود انتخاب می کنند. غافل از اینکه چه عواقب وحشتناکی را به دنبال خواهند داشت. علاوه بر این در این راه هزینه های بسیاری را پرداخت می کنند. این در حالی است که امروزه روش های قانونی بسیاری برای دوست داران کانادا وجود دارد. موسسه ملک پور با داشتن تجارب فراوان و درخشان در امور قانونی مهاجرتی می تواند شما عزیزان را از طریق روش های قانونی هدایت و یاری رساند. شما عزیزان می توانید از طریق تلفن های موسسه با مشاورین ما ارتباط برقرار کرده  یا از طریق وب سایت های موسسه درخواست مشاوره خود را ارسال کرده تا شرایط شما را به صورت رایگان مورد ارزیابی دقیق قرار دهند.

مواردی که می خواهیم در این مقاله به صورت جامع به آنها بپردازیم: 

تماس با ما

 

 

اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج

همانطور که می دانید ازدواج ایرانی در کانادا یکی از راه های مهاجرتی به اکثر کشورها در دنیا می باشد. کشور کانادا نیز از این قاعده مستثنی نیست. در صورتی که شخص خارجی بخواهد با یک کانادایی و یا فردی که اقامت دائم کانادا را دارد ازدواج کند. می تواند از این طریق ویزای کانادا را دریافت کند و به واسطه همسر خود اقامت کانادا و در نهایت شهروندی کانادا را دریافت نماید. در ابتدا درخواست طرفین برای ازدواج توسط اداره مهاجرت کشور کانادا مورد بررسی دقیق قرار خواهد گرفت. زیرا حقیقی و واقعی بودن ازدواج برای کانادا بسیار اهمیت دارد، از این رو تحقیقات بسیاری در این زمینه انجام خواهند داد. این مقاله توسط تیم حرفه ای موسسه ملک پور تهیه شده است. هر گونه استفاده از این مقاله بدون ذکر منبع آن خلاف قوانین می باشد. موسسه ملک پور هیچ گونه خدماتی در مورد ازدواج صوری برای مهاجرت به کانادا را انجام نمی دهد و به شما عزیزان هم پیشنهاد می کند تا از طریق قانونی برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایید. لازم به ذکر است، کانادایی یا فردی که اقامت دائم کانادا را دارد و قصد دارد با فرد خارجی ازدواج کند می بایست قبلاً درخواست ویزای ازدواج برای شخص دیگری در خارج از کانادا ارسال نکرده باشد و همچنین هیچگونه سابقه کیفری در کشور کانادا نداشته باشد.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

 

 

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

دریافت ویزای ازدواج برای کشور کانادا همانند سایر روش ها، شرایط خاص به خود را دارد. در این بخش به بررسی کلی شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج می پردازیم. در صورتی که شخص کانادایی باشد و یا اقامت دائم کانادا را داشته باشد می تواند برای همسر و یا نامزد خود در خارج از کشور کانادا درخواست ویزای ازدواج نماید. همچنین فرد کانادایی می بایست شرایط خاصی را در کانادا دارا باشد. نظیر، نداشتن سوء پیشینه در کشور کانادا، توانایی پرداخت هزینه های زندگی همسر آینده، درآمد ثابت برای تامین هزینه های زندگی خود و همسر و غیره. تمامی این موارد توسط اداره مهاجرت کانادا مورد بررسی دقیق قرار خواهند گرفت. زیرا شخصی که قرار است وارد کانادا شود باید شرایط مسکن و زندگی خوبی برای او فراهم شده باشد. علاوه بر این موارد، سن افراد می بایست بالای 18 سال باشد. همچنین واقعی یا حقیقی بودن ازدواج مهمترین امر در این برنامه می باشد. طرفین ازدواج می بایست به اداره مهاجرت ثابت کنند که این ازدواج حقیقی است و تمایل دارند تا با یک دیگر ازدواج کنند و زندگی مشترکی را داشته باشند. در صورت اثبات واقعی بودن، متقاضی خارجی می تواند ویزای ازدواج را دریافت کند و به واسطه آن وارد کشور کانادا شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور راجع به ازدواج با فرد خارجی

فایل صوتی موسسه ملک پور راجع به ازدواج با فرد خارجی

ازدواج صوری برای مهاجرت به کانادا

متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل ناآگاهی از روش های قانونی، به دنبال خطرناکترین و پرهزینه ترین روش ها هستند و در دام سودجویان قرار می گیرند. یکی از این روش ها، ازدواج صوری برای مهاجرت به کانادا می باشد. زیرا، کانادا به خاطر حمایت از خانواده در بیشتر موارد سعی بر این دارد تا کانون خانواده در کنار یکدیگر حفظ شود. از این رو بسیاری از افراد سعی بر این دارند تا از این شرایط استفاده کنند. لازم به ذکر است، در صورت دروغی بودن ازدواج، عواقب جبران ناپذیری برای هر دو طرف ازدواج به همراه خواهد داشت. نظیر، دیپورت متقاضی خارجی از کشور کانادا. در این مورد شخص خارجی ممکن است برای 5 سال یا برای همیشه شانس ورود خود را به کشور کانادا از دست بدهد. همچنین شخصی که در کانادا این تخلف را مرتکب شده است به 5 سال حبس و می بایست جریمه های سنگینی نزدیک به 10 هزار دلار به دولت کانادا پرداخت نماید. علاوه بر این، پرونده خود را در کشور کانادا لکه دار خواهد کرد و برای همیشه کانادا به دید یک متخلف به او نگاه خواهد کرد. توصیه ما به شما این است قبل از هر اقدامی، در مورد روش های قانونی کانادا اطلاعات کافی به دست آورید تا آینده خود را برای همیشه نابود نکنید.

چگونه کیس ازدواج برای مهاجرت پیدا کنیم؟

همانطور که خدمتتان توضیح دادیم، ازدواج صوری برای مهاجرت به کانادا، عواقب جبرای ناپذیری برای هر دو طرف ازدواج به همراه خواهد داشت. چه شخص خارجی که از این طریق ویزای ازدواج را دریافت کرده است، چه فرد کانادایی که از طریق وی شخص خارجی وارد کانادا شده است. اما بسیاری از افراد به دنبال این هستند تا کیس ازدواج در کانادا پیدا کنند. لازم به ذکر است، در بیشتر مواقع دولت کانادا این کیس های ساختگی را شناسایی خواهد کرد و مطابق قوانین با آنها برخورد خواهد کرد. متاسفانه امروزه بسیاری از افراد تبلیغات بسیاری در مورد کیس های ازدواج می کنند. متاسفانه افراد بسیاری در دام سودجویان قرار خواهند گرفت. موسسه ملک پور خدماتی در مورد ازدواج های صوری نخواهد داشت و شما را نیز به مهاجرت از طریق راه های قانونی تشویق می کند. زیرا با یک خطا ممکن است شانس خود را برای ورود به کشور زیبای کانادا و دریافت اقامت این کشور برای همیشه از دست بدهید. پس بهتر است قبل از هر اقدامی تمامی جوانب این کار را بسنجید و در دام افراد سودجو قرار نگیرید. زیرا نه تنها جریمه های کلانی پرداخت خواهید کرد بلکه برای همیشه ورود به کانادا را باید فراموش کنید.

کیس ازدواج در کانادا

کیس ازدواج به فردی گفته می شود که کانادایی باشد و یا اقامت دائم کانادا را دارا باشد و از طریق ازدواج برای شخص خارجی درخواست ویزای ازدواج کند. به طور کلی کیس ازدواج مرتکب جرم بسیار سنگینی خواهد شد و در صورت اثبات درخواست دروغین وی، می بایست جریمه های سنگینی را به دولت کانادا پرداخت کند و در بیشتر مواقع طبق قوانین کشور کانادا به چند سال حبس در کانادا محکوم می شوند. این افراد در مقابل درخواست ازدواج برای شخص خارجی هرینه های بسیاری دریافت می کند و آینده خود و شخص مقابل را از بین می برند. در صورتی که افراد از طریق های مختلف نظیر تحصیلی، کاری، کارآفرینی و غیره می توانند به صورت قانونی وارد خاک کانادا شوند و بعد از گذشت چند سال اقامت دائم کانادا و در نهایت پاسپورت کانادا را دریافت نمایند. دولت کانادا سخت گیری های بسیاری در رابطه با ویزاهای ازدواج به عمل می آورد و باید به صورت واقعی برای آنها اثبات شود که دو نفر به دلیل علاقه به یکدیگر می خواهند ازدواج کنند و به دنبال اهداف غیر قانونی نمی باشند. به همین منظور دولت کانادا تحقیقات بسیاری برای اثبات واقعی بودن ازدواج افراد انجام خواهند داد.

 

 

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج صوری

فرد کانادایی و یا شخصی که اقامت دائم کانادا را دارد می بایست شرایط ویژه ای داشته باشد تا بتواند درخواست ویزای ازدواج برای شخص خارجی را داشته باشد. به طور مثال، محل سکونت وی باید برای یک زوج مناسب بوده باشد. همچنین فرد کانادایی درآمد خوبی باید داشته باشد تا طبق قوانین کانادا بتواند به مدت 3 سال هزینه های زندگی همسر خود را تامین کند. در این صورت است که شخص می تواند به عنوان اسپانسر شخص معرفی شود و ویزای ازدواج را برای اداره مهاجرت کانادا ارسال کند. در صورتی که فرد از طریق ازدواج صوری برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده باشد و دروغ آنها برملا شده باشد می بایست هزینه های بسیاری در حدود 10 هزار دلار کانادا به دولت کانادا پرداخت کند. همچنین فرد کانادایی در واقع شخصی که اسپانسر ازدواج می باشد محکوم به چند سال حبس در کانادا می باشد و پرونده خود را برای همیشه در کانادا لکه دار خواهد کرد. و طرف مقابل با پرداخت جریمه های کلان به کشور خود دیپورت خواهد شد و برای همیشه زندگی در کشور کانادا را باید به فراموشی بسپارد. موسسه ملک پور، شما عزیزان را به راه های قانونی برای مهاجرت به کانادا تشویق می کند. نه تنها از طریق قانونی هزینه های کلانی پرداخت نخواهید کرد بلکه با آرامش بیشتری در کشور کانادا زندگی خواهید کرد و اقامت دائم و در نهایت شهروندی کانادا را به دست خواهید آورد.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ازدواج صوری برای مهاجرت به کانادا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پرسش و پاسخ به سوالات متداول درباره ازدواج صوری برای مهاجرت به کانادا

✅آیا ازدواج صوری برای مهاجرت به کانادا امکان پذیر است؟

در صورت مشخص شدن دروغی بودن ازدواج، مطابق با قوانین کانادا نه تنها از کشور کانادا دیپورت خواهید شد و شانس خود را برای ورود به کانادا برای همیشه از دست خواهید داد.

✅شخصی که می خواهد اسپانسر ازدواج شود چه شرایط کلی باید داشته باشد؟

شخصی که کانادایی است و یا اقامت دائم کانادا را دارد و قصد دارد تا ویزای ازدواج برای همسر خود دریافت کند می بایست بالای 18 سال باشد و درآمد کافی برای ساپورت همسر خود به مدت 3 سال را داشته باشد.

✅در صورت مشخص شدن ازدواج صوری آیا فرد کانادا جریمه خواهد شد؟

ازدواج صوری در کانادا یک جرم سنگین می باشد و فرد کانادایی نه تنها جریمه های چند هزار دلاری به دولت پرداخت خواهد کرد بلکه چند سال هم به حبس محکوم خواهد شد.

✅آیا ازدواج یکی از راه های مهاجرت به کانادا می باشد؟

ازدواج یکی از روش های مهاجرتی به بسیاری از کشورها می باشد. در صورتی که افراد حقیقی و واقعی بودن ازدواج خود را به اداره مهاجرت کانادا ثابت کنند می توانند از این طریق در کانادا با یکدیگر زندگی کنند و شخص خارجی به واسطه همسر کانادایی خود اقامت کانادا را دریافت کند.

 

_____________سخن پایانی درباره ازدواج صوری برای مهاجرت به کانادا__________

در این مقاله در مورد خطرات و عواقب جبران ناپذیر ازدواج صوری برای مهاجرت به کانادا صحبت کردیم. بسیاری از افراد نا آگاهانه در دام افراد سودجو می افتند و به جای انتخاب روش های قانونی نظیر، تحصیلی، کاری، کار آفرینی، نوآفرینی و یا غیره ترجیح می دهند با پرداخت هزینه های بسیار آینده خود را از بین ببرند. زیرا در صورتی که دروغی بودن ازدواج آنها ثابت شود، متقاضی خارجی از کشور کانادا دیپورت شده و برای همیشه نمی تواند به کشور کانادا باز گردد. علاوه بر این شخصی که اسپانسر ازدواج شده است علاوه بر پرداخت جریمه های سنگین به دولت کانادا، به حبس هم محکوم می شود. به طور کلی اداره مهاجرت کانادا، تحقیقات بسیاری را برای مشخص شدن ازدواج واقعی به عمل می آورد حتی زمانی که افراد در خاک کانادا هم باشند این تحقیقات در حال انجام شدن است. موسسه ملک پور با داشتن تجارب فراوان در امور مهاجرتی نظیر تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و غیره شما عزیزان را به انتخاب روش های قانونی مهاجرت تشویق می کند و در این راه همواره یاری رسان شما عزیزان هستیم. شما سروران گرامی می توانید از طریق وب سایت های موسسه و یا تماس تلفنی با مشاورین خبره ما ارتباط برقرار کرده و شرایط خود را برای مهاجرت قانونی به کشور پهناور و زیبای کانادا مورد ارزیابی دقیق قرار دهید.

 

امتیاز 3.32 از 5 ( 8 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان