حقوق برنامه نویس در استرالیا

2 نظر

افراد قبل از اینکه به مهاجرت بیندیشیند باید به این فکر کنند که پس از رسیدن به مقصد چگونه و با چه شرایطی وارد بازار کار خود در کشور دیگر شوند و چه حقوقی دریافت خواهند کرد و ملزم به رعایت چه قوانینی هستند برنامه نویسی یکی از این شغل هاست که در همه جای دنیا مورد نیاز است حال اگر بخواهیم در موسسه MIE حقوق برنامه نویس در استرالیا را تحلیل کنیم به اطلاعات کاربردی دست خواهیم یافت که این اطلاعات را در اینجا به اشتراک گذاشته ایم. چنانچه سوالی در این مورد برای شما همراهان همیشگی پیش آمده می توانید با موسسه MIE تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان استفاده کنید. مقاله حقوق برنامه نویس در استرالیا، بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط موسسه ملک پور و پرسش از وکلای محلی استرالیا و همچنین بررسی سایت های دولتی گرداوری شده و تقدیم حضورتان می شود.

مواردی که می خواهیم در این مقاله به صورت جامع به آنها بپردازیم: 

تماس با ما

حقوق برنامه نویس در استرالیا

درآمد برنامه نویسی در استرالیا

برنامه نویسان در کشور استرالیا با توجه به مهارت و میزان توانایی که دارند، حقوق های متفاوتی را دریافت می نمایند و میزان حقوق برنامه نویسان در استرالیا یکسان نمی باشد. برای مثال میزان تسلط هر برنامه نویس به زبان های برنامه نویسی و حوزه ای که کار می کند، تعیین کننده حقوق وی خواهد بود. در جدول زیر به جزییات دقیقی در این باره، پرداخته ایم:

زبان برنامه نویسی

میزان حقوق در استرالیا

جاوا اسکریپت

69701 دلار استرالیا

SQL

71143 دلار استرالیا

سی شارپ

71279 دلار استرالیا

جاوا

69989 دلار استرالیا

 

درآمد رشته های مرتبط با برنامه نویسی

رشته

میزان درآمد

توسعه دهنده شبکه

120000 دلار استرالیا

توسعه دهنده جاوا

125000 دلار استرالیا

مدیر بازار

119.210 دلار استرالیا

مهندس نرم افزار

117.557 دلار استرالیا

مهندس سیستم

112.275 دلار استرالیا

تحلیلگر کسب و کار

110.008 دلار استرالیا

ارزیابی مهارت و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت برنامه نویسان به استرالیا

برنامه نویسان برای اینکه بتوانند با توجه به تخصص و حرفه وارد کشور استرالیا شده و مشغول به کار شوند باید حرفه و توانایی شان را از فیلتر ارزیابی مهارت این کشور عبور نمایند. این کار بر عهده ارزیابی انجمن کامپیوتر استرالیا (ACS) می باشد. کاری که برنامه نویسان در کشور استرالیا باید انجام دهند، شامل تفسیر مشخصات طرح های فنی و نمودارهای جریان ساخت، نگهداری و اصلاح کد برای برنامه های کاربردی نرم افزار، ساخت مشخصات فنی از یک مدل عملکرد تجاری و غیره می باشد. همچنین مدارکی برای درخواست ارزیابی مهارت مورد نیاز است که شامل:

 • کپی پاسپورت متقاضی
 • رزومه کاری و تحصیلی
 • مدارک تحصیلی و جایزه ها و افتخارات کسب شده
 • پرداخت هزینه های مربوطه

مدرک زبان مورد نیاز مهاجرت برنامه نویس به استرالیا 

اصلی ترین مدارک مورد نیاز برای مهاجرت برنامه نویس به استرالیا در رابطه با مدارک زبان و سطح مورد قبول برای کشور استرالیا می باشد. در واقع زمانی به درخواست متقاضیان مهاجرت برنامه نویس به استرالیا، پاسخ داده می‌شود که افراد بتوانند ثابت کنند حداقل سه سال قبل از درخواست ویزا، نمرات رضایت بخشی در یکی از آزمون های زیر را کسب نمایند، لازم به ذکر است که هرچه نمره ای که افراد کسب می کنند، بالاتر از حداقل هایی که در ادامه گفته شده، باشد، شانس آنان برای حضور در کشور استرالیا و موافقت با درخواستشان، چند برابر خواهد شد.

مدرک

سطح و نمره قابل قبول

آیلتس

حداقل نمره 6

تافل مبتنی بر آزمون اینترنتی

حداقل نمره 12 برای شنیداری، 13 برای خواندن، 21 برای نوشتن و 18 برای مکالمه

آزمون PTE Academic

حداقل 50

آزمون زبان انگلیسی شغلی (OET)

 

حداقل سطح B

تست پیشرفته Cambridge C1

 

169

 

پلتفرم های کاریابی برنامه نویس در استرالیا

قطعاً یک برنامه نویس با هدف پیدا کردن کار مناسب در زمینه شغلی خود تصمیم به مهاجرت به استرالیا می گیرد و برای او مهم است که کاری را در این کشور بیابد که متناسب با رشته تحصیلی و حرفه وی باشد. ما نیز با توجه به همین موضوع به معرفی برخی از پلتفرم های محبوب و دارای اعتبار در کشور استرالیا پرداخته ایم این پلتفرم ها به برنامه نویسان کمک می کند تا بهترین شغل را با درآمدهای ایده‌آل و متناسب با رشته های تحصیلی و توانایی شان در کشور استرالیا بیابند. این پلتفرم های محبوب جستجوی کار در استرالیا شامل موارد زیر است:

 • Stackoverflow
 • Seek
 • Indeed
 • Jobactive
 • LiveHire
 • Linkedin
 • Glassdoor

بهترین زبان های برنامه نویسی برای مهاجرت به استرالیا

دنیای رشته برنامه نویسی بسیار گسترده و پیچیده می باشد و دارای زبان های متعددی است که بعضی از آنها در کشور استرالیا دارای متقاضی و محبوبیت دوچندانی می باشد. محبوبیت این زبان ها به دلیل بستری می باشد که برای انجام شغل هایی با این زبان ها موجود است. برنامه نویسانی که قصد مهاجرت به کشور استرالیا و کار در حوزه برنامه نویسی را دارند، باید به یک یا چند زبان محبوب برنامه نویسی در کشور استرالیا تسلط داشته باشند. این زبان ها عبارتند از:

 • جاوا
 • جاوا اسکریپت
 • سی شارپ
 • سی
 • سی پلاس پلاس
 • پی اچ پی
 • پایتون
 • اسکیم
 • پرل

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد آیا مهاجرت کنیم؟

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد آیا مهاجرت کنیم؟

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد آیا مهاجرت کنیم؟

بررسی بازار کار برنامه نویسی در استرالیا

اهمیت جایگاه فناوری اطلاعات در بازار کار استرالیا باعث شده که تمام مشاغل در این زمینه از بازار کار خوبی برخوردار باشند. روی آوردن و نیاز به این شغل در بین جامعه در استرالیا رو به رشد بوده و در طول یک سال چیزی حدود 125 هزار برنامه نویس متبحر در شرکت ها و سازمان های مختلف بکار گرفته می شوند. با وجود جمعیت کم و تقاضا برای این شغل زیاد است زیرا به شرایط سختی نیاز ندارد و مدارک و تحصیلات بالایی نمی خواهد تنها شرط اصلی انجام کار صحیح و مهارت در این حرفه است. هر سال بازار کار در زمینه برنامه نویسی و حقوق برنامه نویس در استرالیا رو به رشد است. طبق برآورد های انجام شده تا 3 سال آینده تعداد افراد مشغول در این زمینه در استرالیا به 166 هزار نفر می رسد. همانطور که اشاره شد استرالیا جمعیت زیادی ندارد و همین امر سبب شده که به نیروی کار ماهر و متخصص در زمینه برنامه نویسی نیاز پیدا کنند و به طبع حقوق برنامه نویسی در استرالیا هم اهمیت پیدا کند. سالانه مهاجران زیادی به قصد ورود به شغل برنامه نویسی در استرالیا به آنجا سفر می کنند. این نمودار نشان دهنده افزایش آمار برنامه نویسان مشغول به کار در استرالیا است:

تعداد برنامه نویسان در استرالیا

 

عناوین شغلی و شرح وظایف شغلی برنامه نویسان در استرالیا

برنامه نویسی شغلی است که در طیف وسیعی تعریف می شود. عناوین و شاخه های زیادی را در بر می گیرد. شغل هایی که در حیطه مهندسی کامپیوتر و برنامه نویسی شامل طیف وسیعی از فعالیت ها را در بر می گیرد.

عناوین شغلی و شرح وظایف شغلی برنامه نویسان در استرالیا

برنامه‌نویسی کامپیوتر

امنیت شبکه

توسعه دهنده وب

طراحی سایت

تحلیلگر برنامه

برنامه نویسی سایت

مهندس سیستم‌های کامپیوتری

برنامه نویس علمی

توسعه دهنده نرم‌افزار

یادگیری ماشین

توسعه دهنده برنامه موبایل

برنامه نویس سیستم

شرح وظایف شغلی برنامه نویسان در استرالیا در برگیرنده وظایفی است که در شرکت یا سازمان به فرد محول می شود. مهندس کامپیوتر و برنامه نویس باید مهارت ها و توانایی هایی همچو قدرت تصمیم گیری، تحلیل سیستم،قدرت تجزیه و تحلیل مسئله را داشته باشد. وظایفی که هر برنامه نویس در شغل خود خواهد داشت که با حقوق برنامه نویس در استرالیا هم بی ارتباط نیست؛ را باهم مرور می کنیم :

 • تحقیق و موشکافی نیازهای یک سیستم
 • شناخت محدودیت ها و نیاز های یک سیستم و روش های مقابله با آنها
 • تست و رفع اشکال در سیستم ه اشناسایی و تصحیح اشتباه ها در یک زبان برنامه نویسی، روش کارها و استاندارد های معین شده جهت مطمئن شدن ازعملکرد برنامه ها
 • محافظت از کد برنامه ها برای مهیا کردن طراحی های سیستم
 • نگارش، آپدیت، نگهداری برنامه های تخصصی و فنی

اخذ ویزای کار استرالیا برای برنامه نویسان

کار در هر کشوری مستلزم اخذ ویزای کار است. علاوه براهمیت حقوق برنامه نویس در استرالیا در این میان اخذ ویزای کار استرالیا برای برنامه نویسان نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد؛ متقاضیان اشتغال به کار می بایست پیشنهاد کار را از کارفرمایی در استرالیا دریافت کنند. فرستادن اسناد و مدارک مرتبط و سابقه کار به کارفرما برای پیگیری اخذ ویزای کار لازم است. متقاضیان ورود به شغل های مربوط به برنامه نویسی مستلزم داشتن مدرک زبان انگلیسی می باشند. ویزا های کاری در استرالیا اینگونه اند:

ویزای کار استرالیا

شرایط اخذ ویزای کار

ویزای طرح کاندیدایی کارفرما ENS

داشتن مهارت در شغل مورد درخواست لازم است بعلاوه افراد بایداز طرف کارفرما در استرالیا معرفی شده باشند و دارای شرایط بدنی متناسب و دارا بودن سابقه و تجربه کار بیش از سه سال و دارا بودن سن زیر 45 سال نیز از شرایط اخذ این ویزا است.

ویزای طرح حمایت مالی منطقه ایRSMS

تائید و معرفی متقاضی از سوی کارفرما لازم است و علاوه بر آن باید شغل و تخصص متقاضی و شرایط سنی کمتراز45 سال نیاز است.

 

نحوه کاریابی در استرالیا برای برنامه نویس

همانگونه که پیش از این هم اشاره شد اشتغال به کار در استرالیا مستلزم دریافت پیشنهاد از طرف کارفرمای استرالیایی است. بدین ترتیب که فرد متقاضی برای کاریابی به موسسات و سایت های اینترنتی کاریابی استرالیا در حیطه شغل برنامه نویسی مراجعه می کنند این سایت ها و موسسات بخشی به صورت اخذ هزینه و برخی به صورت رایگان خدمات کاریابی را ارائه می کنند. کارفرمایان به صورت رایگان موقعیت های شغلی مورد احتیاج خود را در این دسته سایت ها قرار می دهند و امکان ارتباط با کارفرما را نیز فراهم است. دسته دیگر از سایت ها بابت دادن اطلاعات کاریابی نیازمند پرداخت هزینه هستند و فرد متقاضی می بایست اکانت و حساب کاربری ایجاد کنند و بواسطه آن به اطلاعات دست یابند و اطلاعات فرد متقاضی را برای کارفرما منعکس می کنند بعد از ارزیابی مدارک توسط کارفرما شرکت در مصاحبه کاری مورد نیاز است و قراردادی در این بین رد و بدل می شود و استخدام برنامه نویس بدین ترتیب انجام می شود. برخی از سایت های کاریابی در اینجا لیست شده است.

سایت های فعال در زمینه کاریابی استرالیا

 سایت کاریابی Connect Careers

 سایت کاریابی Carecareers

سایت کاریابی Backpacker job Board        

       سایت کاریابی Apply Direct          

سایت کاریابی Backpacker job Board

سایت کاریابی Career One

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب حقوق برنامه نویس در استرالیا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

پرسش و پاسخ به سوالات متداول درباره حقوق برنامه نویس در استرالیا

✅حقوق برنامه نویس در استرالیا در سال چه مبلغی برآورد شده است؟

حقوق برنامه نویس در استرالیا به طور میانگین سالانه 77.491 دلار تعیین شده است.

✅متقاضیان اشتغال به حرفه برنامه نویسی در حقوق برنامه نویس در استرالیا چگونه کاریابی می کنند؟

فرد متقاضی برای کاریابی به موسسات و سایت های اینترنتی کاریابی استرالیا در حیطه شغل برنامه نویسی مراجعه می کنند.

✅رشد سالانه نیاز به شغل برنامه نویسی در حقوق برنامه نویس در استرالیا چگونه تعریف شده است؟

روی آوردن و نیاز به این شغل در بین جامعه در استرالیا رو به رشد بوده و در طول یک سال چیزی حدود 125 هزار برنامه نویس متبحر در شرکت ها و سازمان های مختلف بکار گرفته می شوند.

✅ محدودیت سنی برای اخذ ویزای کار و حقوق برنامه نویس در استرالیا چه سنی است؟

شرایط سنی اخذ ویزای کار در استرالیا دارا بودن زیر 45 سال است.

سخن پایانی درباره حقوق برنامه نویس در استرالیا

در این نوشتار به بررسی حقوق برنامه نویس در استرالیا پرداخته شده است. نحوه کاریابی در زمینه برنامه نویسی در استرالیا و اخذ ویزای کار استرالیا به خوبی شفاف سازی شد. متقاضیان در وحله اول متقاضی اشتغال یه شغل برنامه نویسی در استرالیا نیاز به پیشنهاد و پذیرشی از سوی کارفرمایی استرالیا است. شغل ها هم از سوی وب سایت های کاریابی و موسسات کاریابی قابل دسترسی هستند. با دریافت مدارک و تایید آنها از سوی کارفرما مقدمات اخذ ویزای کار در استرالیا هم فراهم می شود. چنانچه به این شغل علاقه مند هستید و شرایط آن در استرالیا را جویا می باشید می توانید با موسسه MIE تماس تلفنی برقرار کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید و سوالات خود را بپرسید..

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
علیرضا
سلام برای سن های بالای 50 سال برای برنامه نویسی توی کشور های خارجی کار هست من برنامه نویس اندرودید و برنامه نویس تحت وب با لاراول هستم میخاستم بدونم توی استرالیا کار برای من هست مدرک تحصسلی ندارم ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کار در کشور استرالیا از طریق اسکیل ورکر است و امتیازی و باتوجه به سن تان کار آسانی در پیش ندارید یا باید از طریق پروسه های سرمایه گذاری اقدام بکنید یا یک پیشنهاد شغلی و دعوتنامه معتبر داشته باشید.
سجاد
سلام خسته نباشید بنده دوسال سابقه برنامه نویسی وب و طراحی سایت دارم سنم 24سال و مدرک دیپلم فنی برای مهاجرت و شغل مرتبط مدرک آیلتس کفایت میکنه یا باید کارشناسی کامپیوتر داشته باشیم از دانشگاه معتبر مدرک فنی حرفه ای نرم افزار هم آیا ترجمه میشه برای اون کشور ؟ خلاصه چطوری میتونم برم؟ درسمو بخونم لیسانس بگیرم ؟ یا مدرک آیلتس بگیرم؟ یا مدرک فنی حرفه ای بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به تعداد سوال ها بهتر است با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید تا شرایطتان را به طور کامل و بصورت رایگان بررسی نمایند. 02149076000
مشاوره رایگان