مقایسه خرید ملک ترکیه و اروپا

بدون نظر

در مقایسه خرید ملک در ترکیه و اروپا به این نکته باید توجه کرد که خرید ملک در ترکیه و برخی از کشور های اروپایی از جمله یونان، اسپانیا و قبرس منجر به اقامت دائم و در نهایت شهروندی آن کشور می شود. در حالی که ارزش پاسپورت ترکیه به مراتب ارزش کمتری نسبت به سایر کشور های اروپایی دارد. در کل باید گفت کشور ترکیه شرایط خوبی برای مهاجرت نداره همچنین تورم بالایی دارد و شما نیز مهاجرت موفقی نمیتوانید داشته باشید. در این مقاله قصد داریم تا در باب مقایسه خرید ملک در ترکیه و اروپا به شما توضیحات کاملی را ارائه کنیم. بسیاری از متقاضیان خرید ملک ترکیه از مدیر موسسه ملک پور در مورد این مبحث سوالاتی کرده و ایشان در پاسخ به این عزیزان گفته بودند که این امر، مورد تایید وی نیست و پیشنهادات بهتری را برای شما دارند. در این مقاله قصد داریم تا به مقایسه خرید ملک در ترکیه و اروپا بپردازیم. در صورتی که سوالی در باب مقایسه خرید ملک در ترکیه و اروپا دارید، می توانید از مشاورین ما در موسسه ملک پور به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت نمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد آسان ترین روش مهاجرت


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

مقایسه خرید ملک ترکیه و اروپا

مقایسه خرید ملک در ترکیه و اروپا و شرایط عمومی

در مقایسه خرید ملک در ترکیه و اروپا باید به این نکته توجه داشته باشید که این امر کاملا یک مبحث علمی است؛ پس باید در ابتدای امر از خود بپرسید که دلیل مهاجرت شما چه مسئله ای می تواند باشد؟ مطمئنا به این مهم دست پیدا می کنید، افرادی که به دنبال خرید ملک هستند، قطعا، قصد دریافت اقامت، تحصیل رایگان فرزندان، ارتقاء کیفیت زندگی و غیره را دارند.

در مقایسه اقامت و تابعیت باید به این نکته توجه داشته باشید که افراد ملزم به دانستن مسیر خود دارند به این صورت که بین خوب و خوبتر، خوب تر را بشناسید و بین بد و بدتر، بد را انتخاب کنید. در نتیجه باید منافع خود را در نظر بگیرید، با این روش که شما با 250 هزار دلار  قصد دارید در کشور ترکیه، پاسپورت ترکیه را دریافت کنید؛ این در صورتی است که شما با همین مبلغ می توانید اقامت طلایی اروپا دریافت کنید. چراکه شما با پاسپورت کشور ترکیه به هر کشوری به آسانی نمی توانید مهاجرت کنید. در مقابل وقتی که افراد اقامت طلایی اروپا را دریافت می کنند، به راحتی و بدون ویزا می توانند به هر کشور اروپایی دیگر سفر کنند. لازم به ذکر است که این نوع اقامت به پدر و مادر متقاضیان نیز تعلق می گیرد و فرزندان زیر 21 می توانند به صورت رایگان در کشور های اروپایی به تحصیل مشغول شوند. در مقابل با پاسپورت ترکیه شما اجازه هر گونه سفر را نداشته و به راحتی نمی توانید خانواده خود را به همراه داشته باشید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد خرید ملک در اروپا


 

چطور می توانیم اقامت طلایی اروپا را بگیریم؟

پس از پاسخ به سؤالاتی همچون ویزای طلایی چیست؟ می بایست به پرسش هایی مانند چگونگی اخذ ویزای طلایی اروپا پاسخ دهیم. انواع کشور های اروپایی برای اخذ اقامت از طریق برنامه ویزای طلایی شرایط خاص خود را دارد. با این حال، برخی از الزامات عمومی که در همه آنها مشترک است را می توان به صورت زیر نام برد:

  • دارا بودن بودجه کافی برای سرمایه گذاری و تمکن مالی قابل قبول
  • اثبات منبع قانونی دارایی
  • اثبات عدم سوء سابقه کیفری
  • اثبات توانایی اقتصادی ساپورت خانواده

مدت زمان انجام پروسه نیز بسته به کشور مورد نظر متفاوت است. برای اخذ گلدن ویزای کشورهایی مانند اسپانیا ممکن است مدت زمان از ۱ تا ۳ ماه طول بکشد.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

گام به گام تا کار در خارج از کشور

خرید ملک در اروپا و مقایسه خرید ملک در ترکیه و اروپا 

در مقایسه خرید ملک در ترکیه و اروپا باید به این نکته توجه داشته باشید که موسسه ملک پور در حال حاضر در کشور کانادا، آمریکا با شرایط خاص، اروپا، اتریش و یا پرتغال برای خرید ملک به شما پیشنهادات بی نظیری رو ارائه می کند. لازم به ذکر است که در کشور اتریش ایرانیان، امکان خرید ملک را دارند؛ این در حالی است که یک شخص آمریکایی نمی تواند در کشور اتریش، خرید ملک داشته باشد.

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره مقایسه خرید ملک ترکیه و اروپا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


سئوالات متداول

✔️موسسه ملک پور برای خرید ملک چه کشوری را به متقضیان پیشنهاد می دهد؟

موسسه MIE به متقاضیانی که قصد خرید ملک و سرمایه گذاری در کشور های خارجی را دارند اقامت طلایی اروپا را پیشنهاد می کند.

✔️آیا موسسه ملک پور برای خرید ملک کشور ترکیه خدماتی را ارائه می دهد؟

موسسه MIE به سلیقه متقاضیانی که قصد خرید ملک ترکیه را دارند، احترام گذاشته و خدمات بی نظیری را ارائه می کند.

✔️مزایای اقامت طلایی اروپا چیست؟

در مقابل وقتی که افراد اقامت طلایی اروپا را دریافت می کنند، به راحتی و بدون ویزا می توانند به هر کشور اروپایی دیگر سفر کنند. لازم به ذکر است که این نوع اقامت به پدر و مادر متقاضیان نیز تعلق می گیرد و فرزندان زیر 21 سال می تواند به صورت رایگان تحصیل نمایند.

✔️هزینه خرید ملک ترکیه چقدر است؟ معایب این روش چیست؟

شما با 250  هزار دلار  قصد دارید در کشور ترکیه، پاسپورت ترکیه را دریافت کنید؛ این در صورتی است که شما با همین مبلغ می توانید در کشور های اروپایی اقامت طلایی دریافت کنید و به تمامی کشور های اروپایی بدون ویزا سفر کنید.

سخن نهایی

در این مقاله به مقایسه خرید ملک در ترکیه و اروپا پرداختیم و به صورت کلی توضیحاتی در باب این امر مهم که در ترکیه ملک بخریم یا خیر؛ مسائلی را توضیح دادیم. فراموش نکنید که موسسه ملک پور به افرادی که قصد خرید ملک ترکیه را دارند، به سلیقه شما احترام گذاشته و پیشنهادات خوبی  را می تواند، ارائه دهد؛ چراکه تحقیقات بسیاری در این زمینه توسط مشاورین خبره موسسه MIE انجام شده است. در صورتی که نیاز به اخذ مشاوره بیشتر در مورد مقایسه خرید ملک در ترکیه و اروپا دارید، می توانید با مشاورین ما به صورت رایگان در تماس باشید.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان