مقایسه خرید ملک ترکیه با اجاره ملک یونان

بدون نظر

خرید ملک در ترکیه و یونان، هر دو موجب اخذ اقامت دائم خواهد شد. فروش ملک ترکیه به غیر ترک ها کار دشواری است در حالی که در یونان اجاره و فروش به راحتی انجام می شود. چند سال اخیر فرآیند خرید ملک در خارج از کشور در حال رونق است و این مهم به کسب اطلاعات و دانش لازم در این زمینه نیاز خواهد داشت. موسسه MIE در این مقاله به بررسی مقایسه ای خرید ملک در کشور هایی مثل ترکیه و گرجستان با اجاره ملک در کشور های اروپایی پرداخته است. موضوع و عنوان این مبحث مقایسه خرید ملک در ترکیه با اجاره ملک در یونان تعیین شده و به وضوح به این پروسه پرداخته شده. مادامی که متقاضی خرید ملک در خارج از کشور هستید می توانید با موسسه MIE تماس تلفنی برقرار کنید و سوالات خود را در این زمینه بپرسید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد آسان ترین روش مهاجرت


 

تماس با ما

مقایسه خرید ملک ترکیه با اجاره ملک یونان

 

شرایط عمومی مقایسه خرید ملک ترکیه با اجاره ملک در یونان

پروسه مقایسه خرید ملک ترکیه با اجاره ملک در یونان در اکثر موارد با هدفی مشترک صورت می گیرد و آن هدف چیزی نیست جز اخذ اقامت و پاسپورت بنابرین در پروسه مقایسه این دو مقوله پارامتر هایی مورد ارزیابی قرار می گیرد که شرایط عمومی هر کدام از این دو پروسه که با یک هدف مشترک صورت می پذیرند بصرفه تر و بهتر است. در پروسه ای به نام اقامت خود اتکایی یا اقامت تنعم فرد متقاضی با اثبات داشتن 20 تا 30 هزار دلار دارایی در حساب خود دارید و ملکی در یونان اجاره کرده اید که با 4 تا 5 هزار یورو می توانید اقامت یونان را دریافت کنید؛ ولی خرید ملک در ترکیه با داشتن سرمایه ای حدود 250 هزار دلار میسر می شود، حال تفاوت ها علاوه بر هزینه در اعتبار و ارزش پاسپورت است. با اخذ پاسپورت ترکیه نمی توان به جایی سفر کرد در صورتی که با داشتن اقامت یونان می توان عضو 33 کشور عضو شینگن بدون ویزا رفت و آمد کرد مثلا به سوئیس بدون ویزا سفر کنید و معطلی در صف سفارت را هم نخواهید داشت.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد خرید ملک در اروپا


مقایسه خرید ملک ترکیه با اجاره ملک در یونان و جزئیات هر کدام

در خرید ملک ترکیه امتیازی که فرد خریدار ملک بدست می آورد پاسپورت ترکیه است که بدون شرط حضور میسر می شود از طرفی داشتن پاسپورت ترکیه آزادی عمل چندانی برای مسافران و مهاجران به همراه ندارد. اگر در ترکیه ملکی را خریداری می کنید حتما در نظر داشته باشید که ملکی را خریداری کنید که قیمت آن رو به افزایش باشد و در صورت فروش بتوانید سودی بدست آورید زیرا ملکی که خریداری می شود باید به لیر فروخته شود که ارزش این پول مانند ریال و تومان احتمال سقوط ارزش دارد. در مقایسه با اجاره ملک در اروپا مثلا یونان می توانید اقامت بگیرید و خانواده شما شامل همسر و فرزند در آنجا زندگی کنند و فرزندان در مدرسه های اروپایی تحصیل کنند.

خرید ملک در ترکیه شاید پروسه آسانی داشته باشد اما روش خوبی برای مهاجرت نیست زیرا ترکیه شرایط خوبی برای مهاجرت نداره و از تورم بالایی نیز برخوردار است و نمیتوانید مهاجرت موفقی نیز داشته باشید.

در بررسی جزییات مقایسه خرید ملک ترکیه با اجاره ملک در یونان و پس از بررسی آثار هر کدام پس از ارزان تر بودن اجاره ملک در یونان و با ارزش بودن پاسپورت اروپایی که می توان بدون داشتن ویزا به کشورهای اروپایی سفر کرد بحث عدم شرط حضور در اخذ پاسپورت ترکیه هم به عنوان نکته مثبت مطرح می شود. در مقایسه آثار اقامت و تابعیت نکاتی استثنایی هم وجود دارد مانند اینکه اگر فرد پدر و مادر ترک داشته باشد راحت تر می تواند برای ویزای کانادا اقدام کند. از طرفی اجاره ملک در اروپا با هزینه ای در حدود 5 تا 10هزار دلار در سال است که بحث مدرسه فرزندان و اقامت خانواده را همراه دارد و در مورد اقدام برای اخذ اقامت کانادا هم بسیار موثر است. یونان که کشوری اروپایی است در مقایسه با ترکیه بسیار بهتر است.

 

ویدیو موسسه MIE در مقایسه خرید ملک ترکیه با اجاره ملک یونان


 

خدمات موسسه MIE در مقایسه خرید ملک ترکیه با اجاره ملک در یونان

موسسه مشاوره MIE با سابقه درخشان در اخذ ویزا های موفق در سراسر دنیا مشاوره های تخصصی و حرفه ای را به متقاضیان مهاجرت و متقاضیان اخد اقامت بواسطه خرید ملک این مشاوره ها برای سرمایه گذاری بسیار مفید و کاربردی هستند که فرد با اطلاع از آنها آزادی عمل و انتخاب درستی برای خرید یا اجاره ملک خواهد داشت از این دسته اطلاعات می توان به تولید ناخالص ملی، روند رشد کشور هدف، امنیت و ثبات اقتصادی اشاره کرد. آشنا کردن متقاضی با اصطلاحات فنی در حیطه مورد نظر و بوجود آوردن موقعیت انتخاب و مقایسه واقع گرایانه و بدور از مبالغه در زمینه مقایسه خرید ملک ترکیه با اجاره ملک در یونان نیز به خوبی توسط موسسه برای متقاضیان فراهم می شود. در ویدئو های گام به گام تا اخذ اقامت و خلاصه بهترین مسیر مهاجرت و موفقیت که ویدئوهای رایگان موسسهMIE هستند اطلاعات جامعی وجود دارد که متقاضیان محترم می توانند به خوبی دو مقوله اقامت اروپا با اجاره ملک در مقابل پاسپورت ترکیه با خرید ملک را قیاس کرده و به بهترین نتیجه ممکن برسند.

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره مقایسه خرید ملک ترکیه با اجاره ملک یونان هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

سئوالات متداول

✔️ در مقایسه خرید ملک ترکیه با اجاره ملک در یونان ارزش و آزادی عمل در کدام اقامت و پاسپورت بیشتر است؟

با پاسپورت ترکیه نمی توان به جایی سفر کرد در صورتی که با داشتن اقامت یونان می توان عضو 33 کشور عضو شینگن بدون ویزا رفت و آمد کرد مثلا به سوئیس بدون ویزا سفر کنید و معطلی در صف سفارت را هم نخواهید داشت.

✔️ درمقایسه خرید ملک ترکیه با اجاره ملک در یونان با چه مبلغی می توان در ترکیه خانه خرید؟

خرید ملک در ترکیه با داشتن سرمایه ای حدود 250هزار دلار میسر می شود.

✔️ درمقایسه خرید ملک ترکیه با اجاره ملک در یونان هزینه سالانه اجاره ملک در اروپا چقدر است؟

اجاره ملک در اروپا با هزینه ای در حدود 5 تا 10 هزار دلار در سال است.

✔️ مزایای اجاره ملک در اروپا درمقایسه خرید ملک ترکیه با اجاره ملک در یونان شامل چه می شود؟

با داشتن اقامت یونان می توان عضو 33 کشور عضو شینگن بدون ویزا رفت و آمد کرد مثلا به سوئیس بدون ویزا سفر کنید و معطلی در صف سفارت را هم نخواهید داشت بعلاوه فرزندان شما می توانند در مدارس اروپا تحصیل کنند و همسر شما هم می تواند در آنجا زندگی کند.

سخن نهایی

در این مقاله به مقایسه خرید ملک در ترکیه با اجاره ملک در یونان پرداختیم و به اطلاعات کامل و کاربردی رسیدیم که با کسب این اطلاعات قیاس این دو مقوله بسیار راحت تر بوده و با دید باز تری انجام می پذیرد. در مقایسه خرید ملک ترکیه با اجاره ملک در یونان در وحله اول بحث هزینه پیش آمد که مشخص شد با هزینه خیلی کمتری از خرید ملک در ترکیه می توان در یونان ملک اجاره کرد و بواسطه آن از مزایای پاسپورت اروپایی و تحصیل فرزندان و زندگی خانواده در اروپا بهره مند شد؛ از طرفی مزیتی که پاسپورت ترکیه دارد این است که شرط حضور ندارد. مادامی که متقاضی اقامت اروپا با اجاره ملک و یا پاسپورت ترکیه با خرید ملک هستید؛ می توانید با موسسه MIE تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان استفاده کنید و سوالات خود را هم بپرسید.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان