خرید ملک در خارج از کشور

3 خرداد 1402 بدون نظر

خرید ملک در خارج از کشور یکی از مسیرهای سرمایه گذاری همراه با اخذ اقامت می باشد که در برخی از کشورها اقامت دائم از ابتدای مسیر را شامل می شود. البته در برخی کشورها حفظ اقامت نیاز به زندگی یا حضور به مدت خاص در کشور مقصد دارد. حداقل مبلغ خرید خانه در خارج از کشور با هدف مهاجرت 150 هزار یورو است و تا مبالغ بسیار بالا ادامه دارد. عموم مبالغ سرمایه مورد نیاز در بازه 300 تا 350 هزار یورو می باشد. برخی از روش های خرید ملک در حال حاضر بسته شده یا در حال بسته شدن می باشند اما نگران نباشید، ما با اطلاع از قوانین بروز، مشاوره رایگان تلفنی با موسسه ملک پور را به متقاضیان پیشنهاد میکنیم.

ویدیو موسسه MIE در مورد خرید ملک یونان و قبرس


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

 

خرید ملک در خارج از کشور

شرایط خرید ملک در خارج از کشور

همانگونه که شاید شما هم این اصطلاح را شنیده باشید ملک هیچ گاه خیانت نمی کند. خرید ملک یکی از سرمایه گذاری های امن و سود ده است زیرا هیچ گاه قیمت آن نزول نخواهد کرد و در هر صورت به ارزش خود خواهد رسید. به تازگی مدیر موسسه MIE در اقدامی برای سرمایه گذاری در ملک شرایط ویژه‌ای را محیا کرده است که افراد بتوانند با سرمایه گذاری در خارج از کشور با خرید ملک به سود و در بعضی موارد به اقامت هم برسند. این پیشنهاد در چند حالت قابل نشر است که در ادامه مطلب به تفسیر حالت های این طرح سرمایه گذاری کنید و به یورو سود بگیرید را در مورد سرمایه گذاری در خرید ملک در خارج از کشور می پردازیم. این چند حالت شامل خرید ملک در خارج از کشور با سود کم و دریافت اقامت و در مورد بعدی خرید ملک در خارج از کشور با سود بیشتر و بدون اخذ اقامت است و اخذ اقامت به منظور سرمایه گذاری و خرید ملک در خارج از کشور می شود.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت و تابعیت از طریق خرید ملک


چه کشورهایی با خرید خانه در خارج اقامت می دهند؟

برخی از کشورها هستند که با خرید ملک در آن ها می توانید اقامت دائم این کشورها را دریافت کنیم این بخش به معرفی این کشورها می پردازیم. کشورهایی که با خرید خانه می توان اقامت آنها را گرفت عبارتند از:

 • پرتغال: با خرید ملک به ارزش ۲۸۰ یورو، می توانید ابتدا اقامت دو ساله دریافت کنید. بعد از ۵ سال می توانید برای اقامت دائم اقدام کنید.
 • اسپانیا: باخرید ملک با ارزش ۵۰۰ هزار و می‌توانید ابتدا اقامت دو ساله و بعد از آن اقامت سه ساله دریافت کنید و بعد از ۵ سال اقامت دائم اسپانیا را دریافت کنید.
 • ترکیه: با خرید ملک در ترکیه به پرداخت مبلغ ۴۰۰ هزار دلار میتوانید اقامت ترکیه و پاسپورت این کشور را درجا دریافت کنید.
 • دومنیکا: با خرید ملک به ارزش ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار دلار میتوانید اقامت و پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید.
 • یونان: خرید ملک یونان با خرید ملک به ارزش ۲۵۰ هزار یورو از ابتدا اقامت ۵ ساله دریافت می کنید. پس  از هفت سال می توانید درخواست پاسپورت دهید.
 • قبرس جنوبی: شما می توانید با خرید ملک به مبلغ ۳۰۰۰۰۰ دلار اقامت دائم دریافت کنید. روش دیگر خرید ملک در قبرس جنوبی این است بخشی از 300 هزار دلار را پرداخت می کنید و بخش دیگر آن را وام 3 تا 4% دریافت می‌کنید و در طولانی مدت آن را بازپرداخت می کنید. خوبی این روش این است که با اجاره دادن ملک میتوانید مبلغ بازپرداخت وام را ساپورت کنید.
 • امارات: برای خرید ملک در امارات باید ملک ارزش ملک بالای 750000 درهم یا 204000 دلار باشد،  تا اقامت سه ساله به فرد اعطا گردد.
 • مجارستان: با خرید ملک به ارزش بالای 150 هزار دلار امکان اخذ اقامت مجارستان وجود دارد، اما نکته مهم برای کسب اقامت این است که ملک نباید اجاره داده شود و متقاضی باید در کشور مجارستان حضور داشته باشد.

برای انتخاب کشور مبدا در جهت خرید ملک در قدم اول باید در نظر داشته باشید که دریافت اقامت آن کشور، چه مزایایی برای شما خواهد داشت. به عنوان مثال با دریافت اقامت کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شنگن شما می‌توانید به راحتی در به همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا شینگن سفر کنید و نیاز به درخواست ویزا نخواهید داشت. کشور ایتالیا، اسپانیا،یونان، قبرس جنوبی از جمله کشور های عضو اتحادیه می باشند. و با خرید ملک در این کشور ها علاوه بر اینکه سرمایه شما با ارزش واقعی خود به دلار حفظ می گردد حتی سود سالانه هم خواهید داشت، و در هر زمان که مایل باشید با کمترین دردسر می توانید ملک خود را به راحتی به فروش برسانید.

سرمایه گذاری در خرید ملک در خارج از کشور با اقامت و سود کمتر

در نخستین حالت که به شرح آن می پردازیم روند سرمایه گذاری اینگونه است که افرادی که با قصد اخذ اقامت دست به سرمایه گذاری می زنند و اهمیت اخذ اقامت برای این افراد و خانواده آنها بیشتر است می توانند از این طرح استفاده کنند و از مزایای آن با کمک موسسه بهره مند شوند؛ اینگونه که سرمایه گذاری توسط متقاضی با شراکت موسسه انجام می شود. این پروسه ممکن است زمان بر باشد زیرا موسسه باید مقصد و پروژه مناسب را بیابد که فرد همزمان که سرمایه گذاری در خرید ملک را انجام می دهد اقامت هم دریافت کند. اینگونه موارد سرمایه گذاری در ملک و اخذ اقامت مواردی هستند که سود زیادی هم ندارند.

سرمایه گذاری در خرید ملک در خارج از کشور بدون اقامت و سود بیشتر

در حالت بعدی که فرد سرمایه خود را به قصد دریافت سود وارد پروژه ای با مشارکت موسسه می کند. در این مورد با مشورت شرکا مسکن هایی خریداری می شود و پس از آماده سازی در معرض اجاره قرار داده می شوند و سود حاصل از آن با کسر هزینه مدیرت و خدمات برای آماده سازی اجاره بین شرکا تقسیم می شود در این نوع از سرمایه گذاری در ملک سرمایه گذار از سود بیشتری برخوردار خواهد بود.

اخذ اقامت برای سرمایه گذاری در خرید ملک خارج از کشور

در این مورد فرد متقاضی خرید ملک در خارج از کشور با حمایت موسسه MIE اقامت اخذ می کند اگر فرد متقاضی ملکی را بخواهد به تنهایی خریداری کند، هزینه ای را باید بابت پیدا کردن ملک و مشاوره به موسسه بپردازد اما در صورتیکه قصد سرمایه گذاری و مشارکت داشته باشد هزینه ای اخذ نمی شود. فرد متقاضی به منظور سنجش شرایط و مشاوره و سرمایه گذاری در کشورهدف طی مشاوره ها و تصمیم گیری های که با موسسه انجام خواهد شد، فرد سرمایه خود را به موسسه انتقال می دهد و در جهت سرمایه گذاری ها هم سو با موسسه اقدام خواهد کرد. امنیت سرمایه گذاری نیز از قبل توسط موسسه سنجیده می شود و پروسه سرمایه گذاری با اطمینان انجام می گیرد.

چگونگی سرمایه گذاری و مشارکت در خرید ملک در خارج از کشور با موسسه MIE

سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک با شراکت موسسه MIE اینگونه است که فرد متقاضی با حداقل سرمایه 50 هزار یورو وارد این پروسه می شود؛ پیدا کردن ملک و یا پروژه برای سرمایه گذاری بر عهده موسسه است و پس از مشورت با سرمایه گذار و بررسی پامتر های تاثیر گذار بر خرید ملک مانند سنجش مالیات و بررسی قیمت ملک  در تصمیم گیری نهایی طی قرار دادی این پروسه استارت می خورد. البته ناگفته نماند که این سرمایه گذاری گارانتی برای سود دهی بالا نخواهند داشت اما طی تجربه ای که موسسه در این زمینه داشته است؛ سود دهی نسبتا خوبی از سرمایه گذاری در خرید ملک در خارج از کشور حاصل می شود. ملک های خریداری شده پس از آماده سازی و نظافت برای اجاره آماده می شوند. پس از کسر هزینه های برای تمیز کاری و آماده سازی و مالیات، سود باقیمانده با سرمایه گذار تقسیم می شود. سهم بیشتر سود به سرمایه گذار تعلق می گیرد و درصدی از سود بابت مدیریت پروژه برداشت می شود. در مورد سرمایه گذاری صبر داشتن یکی از ارکان اصلی است چرا که تنها با صبر کردن می توان به سود رسید برای مثال نمونه خرید ملکی توسط موسسه که اخیرا انجام شد برای فردی بوده که سرمایه گذاری او یک سال طول کشیده و 6 ماه هم سپری شده که ملک به اجاره برود و در نهایت سود فرد این سرمایه گذاری 13 % بود که به یورو به او پرداخت شد البته همیشه مقدار سود ها اینچنین بالا نیست.

چگونگی فروش و یا اجاره ملک مشارکتی با موسسه MIE در خرید ملک در خارج از کشور

ملک های که با شراکت خریداری می شوند در صورت بالا رفتن قیمت ها و مناسب بودن شرایط به فروش می روند و یا بالا رفتن اجاره ها اجاره داده می شوند؛ مصلحت فروش هم توسط موسسه ملک پور تعیین می شود اینگونه که بسته به مکان ملک و اینکه در کدام کشور قرار دارد پارامتر هایی در نظر گرفته می شود؛ اطلاعاتی در مورد همه کشورهایی که در آنها سرمایه گذاری شده است توسط خود مدیر موسسه ملک پور که تحصیل کرده رشته سرمایه گذاری است آنالیز می شود؛ مثلا: در سال جاری نرخ رشد ملک در سوئیس پایین تر از انگلیس بوده همچنین رشد نرخ ملک در سوئیس کمتر از پرتغال بوده است اینگونه تصمیم به فروش و یا اجاره با علم در این حیطه انجام می شود و فرد سرمایه گذارهم، همسو با موسسه اقدام به فروش می کند.

خدمات موسسه MIE در رابطه با خرید ملک در خارج از کشور

خدماتی که موسسه MIE برای سرمایه گذاران مشارکتی انجام می دهد شامل:

 • اخذ اقامت برای سرمایه گذاری در خرید ملک توسط موسسه پیگیری می شود.
 • پیدا کردن ملک و بررسی علمی و دقیق همه جوانب توسط موسسه انجام می شود.
 • مشاوره با شخص دکترملک پور برای طرح های مشارکتی با موسسه امکان پذیر است.
 • اخذ وام برای برخی از پروژه ها، اینگونه که سهم مشارکت سرمایه گذار 50 هزار یورو باشد سهم مشارکت موسسه هم 50 هزار یورو و 100 هزار یورو را وام اخذ می کند.
 • پذیرش حق الزحمه و هزینه مشاوره و حتی مبلغ سرمایه گذاری با ارز دیجیتال که این موسسه تنها موسسه ای است که اینچنین امکانی را فراهم کرده است.

همچنین موسسه برای متقاضیانی که با هدف اخذ اقامت برای سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری به منظور اخذ اقامت به این حیطه وارد می شوند هم خدماتی ارایه می کند مانند فراهم کردن امکان تحصیل فرزندان.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره خرید ملک در خارج از کشور هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


پاسخ به سئوالات متداول در رابطه خرید ملک در خارج از کشور

✔️ با حداقل چه مبلغی می توان خرید ملک در خارج از کشور را انجام داد؟

با مبلغی حدود 50 هزار یورو می توانید سرمایه گذاری کنید و به یورو سود بگیرید.

✔️ آیا اخذ اقامت با سرمایه گذاری در خرید ملک در خارج از کشور امکان پذیر است؟

بله، متقاضیان می توانند به منظور اخذ اقامت سرمایه گذاری کنند.

✔️ در خرید ملک در خارج از کشور چه پارامتر هایی اهمیت دارد؟

در خرید ملک و سرمایه گذاری پارامتر هایی مانند مالیات، بررسی قیمت خرید و قیمت اجاره می تواند تاًثیر گذار باشد.

✔️ در فروش ملک سرمایه گذاری شده در خرید ملک در خارج از کشور چه پارامتر هایی سنجیده می شود؟

پارامتر هایی مانند نرخ رشد ملک در جاهای مختلف، نرخ مالیات سنجیده می شود.


سخن نهایی در رابطه خرید ملک در خارج از کشور اقامت

در این نوشتار به بررسی وتحلیل خرید ملک در خارج از کشور پرداختیم و به اطلاعات جالبی رسیدیم. موسسه MIE با انجام سرمایه گذاری های مشارکتی اقدام به خرید ملک می کند که افراد با قصد اخذ اقامت و سرمایه گذاری و سرمایه گذاری برای کسب سود به یورو و یا اخذ اقامت به منظور سرمایه گذاری در این پروسه مشارکت می کنند که با صبر می توانند به سود برسند و در برخی موارد به اقامت هم دست یابند. خدمات بی نظیری هم توسط موسسه MIE در راستای خرید ملک در خارج از کشور انجام می شود.  شما مخاطبان گرامی می توانید در صورت تمایل  سرمایه گذری کنید و به یورو سود کنید. چنانچه سوالی در این زمینه داشتید می توانید با موسسه MIE تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 2 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان