بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت

بدون نظر

برای موفقیت در مهاجرت، افراد باید عوامل مختلفی مانند هزینه ها، دموکراسی و سیاست های گذرنامه را برای انتخاب بهترین کشور بر اساس شرایط شخصی در نظر بگیرند. در این مقاله قصد داریم به بعد جدیدی از مهاجرت بپردازیم. مدیریت موسسه ملکپور در موسسه مشاوره MIE قصد دارد با شرح راز موفقیت در مهاجرت خود سبب شود دید متقاضیان مهاجرت را به آینده تغیر دهد و سمت نگرش مثبت سوق دهد. این مقاله به باز نشر داستان بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت در زندگی دکتر ملکپور پرداخته است. مادامی که قصد مهاجرت دارید می توانید با موسسه مشاوره MIE اتریش تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.

ویدیو موسسه MIE در مورد بهترین روش مهاجرت


 

تماس با ما

بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت

ثاثیر کتاب رهبری و موفقیت در بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت

دکتر ملک پور ر بحث مهاجرت هم شکست را تجربه کرده است و هم طعم شیرین موفقیت را چشیده است. اکنون در زندگی خود بسیار راضی و خوشبخت است. موفقیت و خوشبختی که پس از دو مرتبه شکست کسب شده است. دکتر ملکپور در این بخش قصد دارد بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت خود را شرح دهد. او اینگونه بازگو می کند که وقتی قصد مهاجرت مجدد داشت و تلخی شکست های قبلی هنوز با او همراه بود به خواندن کتاب هایی مانند راز سبز خوشبختی، هنر زندگی، جذب ثروت که در بخش محصولات موفقیت دکتر ملکپور به صورت مفصل آمده اند. این کتاب ها در زندگی او بسیار تاثیر گذار بوده اند و سبب شده اند که مسیر جدید زندگی که خود دکتر آن را مسیر سبز زندگی نامیده است شکل بگیرد و به موفقیت ختم شود. دکتر ملکپور اینگونه شرح می دهد که، همه چیز از آشنایی با یک استاد به نام پرفسور اسیفن آرکاوی شروع شد. استاد آرکاوی در دانشگاه هاروارد در رشته mba یا مدریت تحصیل کرده بود و در آنجا هم دکترای خود را اخذ کرد. او یک استاد محبوب در زمینه رهبری و موفقیت است. استاد واکاوی 9 فرزند داشت و پس از مشورت با همسرش از تدریس در دانشگاه انصراف داد و برای اینکه در کنار فرزندانش باشد به هاوایی مهاجرت کرد و سپس در سواحل زیبای هاوایی زندگی جدیدی را آغاز نمود. او تجربه خود را در مورد موفقیت را تدریس می کرد و نتایج مثبتی هم همراه داشت زیرا او یکی از تاثیرگذارترین افراد تاریخ موفقیت به حساب می آید. دکتر کاوی انسان بسیار شگفت انگیزی است و کتاب او به عنوان پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز و بست سلر در آمریکا شناخته‌شده است و یکی از تاپ ترین افراد در زمینه موفقیت است. تاثیری که کتاب این پرفسور بر زندگی دکتر ملکپور داشته است از زبان خودشان اینگونه تفسیر شده است: من اولین نکته ای که از پرفسور کاوی آموختم این بود که "عامل باشید" به این معنی که شما مسئول زندگی خودتان هستید و هرچیزی که خواهید شد مسئولیت آن با خود شماست. زمانی که ما وارد مسیر اشتباه شدیم و از راهنمایی آدمهای اشتباه در مسیر مهاجرت پیروی کردیم مقصد ما کشور انگلیس بود و قصد مهاجرت تحصیلی داشتیم و قصد داشتیم که ادامه تحصیل دهیم و سپس به کشور خود بازگردیم. اگر آن زمان با شکست مواجه نمی شدم و تحصیل خود را ادامه می دادم زودتر به یک وکیل بین المللی تبدیل می شدم با امکانات متفاوت و ارتباط با بهترین وکلای تراز اول دنیا در ارتباط بودم هرچند العان شکست خود را جبران کرده ام اما 4_5 سال از بهترین سالهای عمر من با انتخاب راهنمای اشتباه سوخت شد. اما با خواندن کتاب های مثبت سبب شد که تجربه تلخ من به تجربه نحوه تفکر مثبت تبدیل شود. من در آن زمان راهنمایان خود را سرزنش می کردم و وقتی کتاب دکتر کاوی را مطالعه کردن به این درک رسیدم که افراد خودشان مسئول زندگی خود هستند و این بزرگترین رازی بود که در زندگی کشف کردم. هیچ کس مسئول زندگی شما نیست. در آن کتاب اینچنین نوشته شده بود" تصمیم و اقدام دست شماست اما نتیجه از کنترل شما خارج است.

ویدیو موسسه MIE در مورد بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت


تاثیر نیروی جذب بر موفقیت در بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت

کتاب های مثبت در موفقیت بسیار موثر واقع می شوند این کتاب ها به پرداختن به افکار مثبت و دوری از افکار منفی تشویق می کنند. در کتاب جذب به این مسئله بسیار پرداخته شده که افراد با افکارشان زندگی خود را خلق می کنند. بر روی هر هدفی که تمرکز کنید و در موردش صحبت کنید به آن انرژی دهید در واقع در حال ایجاد و محقق شدن آن هستید. دکتر ملکپور بازگو می کند که این موضوع در زندگی و مسیر موفقیت مت صادق بوده است. همین نکته باعث شد که من در مورد چیزهایی که می خواهم رخ دهد صحبت کنم و به تفکر بپردازم. من به دنبال نسخه هایی بیشتر از کتاب قانون جذب و فیلم های مربوط به آن گشتم و به مطالعه پرداختم؛ فهمیدم که باید به اهدافم انرژی دهم و تمرکز خود را روی آنها بگذارم. مثلا شما اگر یک ماشین خوب و یک زندگی خوب را می خواهید باید آنها را در ذهن خود طراحی و تجسم کنید که دقیقا چه چیزی را می خواهید.

روش های مهاجرت

این مقاله را از دست ندهید: روش های مهاجرت

در این مقاله ما تمام روش های مهاجرت را به شما خواهیم آموخت.

تاثیر افکار مثبت و منفی در بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت

در ادامه نشر بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت دکتر ملکپور اینگونه شرح می دهد: قبل از اینکه مهاجرت کنیم با همسرم نشستیم و برنامه ریزی کردیم. مقدار پولی که احتیاج داشتیم را محاسبه کردیم و قرار شد که کار کنیم و 2 الی 3 ساله آن مبالغ را جمع کنیم. قیمت یورو آن زمان 7 یا 8 سال پیش 1500 تا 2000 بود. ما حتی فکر کردیم اگر در آیم فاصله یورو بالا برود به چه مقدار پول احتیاج خواهیم داشت که بتوانیم مهاجرت کنیم. در آن زمان ما مالک خانه ای در اکباتان تهران بودیم و بک ماشین هم داشتیم و اینها تمام دارایی ما بود. در مورد هزینه تحصیل و مبالغی که باید بپردازیم و همه موارد برنامه ریز ی کردیم و نوشتیم. مطابق ای قانون مثبت اندیشی و ور پی آن جذب رخ داد های مثبت به سمت شما سرازیر می شوند چرا که شما به آنها انرژی مثبت داده اید در مورد آنها صحبت کرده اید. باور کنید که افکار مثبت و منفی اول در ذهن شما شکل می گیرند و سپس به واقعیت تبدیل می شوند. ما سم مهاجرت را از ذهن خود دور کردیم و شروع کردیم با دیدی مثبت دیدن و فکر کردن و صحبت کردن در مورد اهدافمان. همانگونه که بدن های ما تغیرات زیادی را تجربه کرده ذهن های ما هم باید با افکار مثبت و جدید تغییر پیدا کند. پرفسور کاوی در بخشی از سخنان خود می گفت که "شما نمی توانید از راه منفی و خلاف موفق شوید باید صادق باشید تا به موفقیت برسید". ایشان در ادامه می گوید: در آن زمان در ابتدای راه بودم که یک کانال تلگرام راه اندازی کردم و به رایگان به سوالات مردم پاسخ دادم و این مورد چقدر در معروفیت و موفقیت من تاثیر گذار بود. در زمان درخواست برای اقامت چند کشور که اتریش را برگزیدم چقدر افکار منفی بر من وارد می شد اما من بر آنها غلبه می کردم و در اهداف خودم ثابت قدم بودم و ذهنم را کنترل کردم تا به موفقیت دست یابم. دید مثبت و قانون جذب و غلبه بر افکار منفی هم ثروت را برای من به ارمغان آورد و هم به موفقیت های بیشتری دست یافتم.

خدمات موسسه مشاوره MIE در بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت

موسسه مشاوره MIE با مدیرت محترم ان و نظارت مستقیم و بهره گیری از تجارب و دانش شخص ایشان در زمینه مهاجرت به نشر محصولات زیادی در زمینه مهاجرت پرداخته است. بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت که در این مقاله در مورد آن صحبت به میان آمد در محصولاتی مانند مسیر سبز مهاجرت، گام به گام تا اخذ اقامت، راه سبز خوشبختی و محصولات دیگر در اختیار شما همراهان همیشگی موسسه مشاوره MIE قرار می گیرد. همان گونه که ذکر شد دید مثبت ، قانون جذب و دوری از افکار منفی از توصیه های ایشان است که به گفته خود ایشان همین ها در موفقیت ایشان تاثیر گذار بوده است. درست انتخاب کنید و از منابع اطلاعاتی مهاجرتی موسخ مسیر خود را پیگیری کنید تا به موفقیت برسید.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


سوالات متداول

✔️ بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت به گفته مدیریت موسسه ملک پور چیست؟

بزرگترین راز موفقیت خود را افکار مثبت و قانون جذب و غلبه بر افکار منفی می داند و معتقد است که انسان خود مسئول زندگی خودش است.

✔️ در بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت قانون جذب چه تاثیری دارد؟

در این راه می توان اهداف خود را طراحی و مجسم کنیم ود در مورد آنها فکر و صحبت کنیم اینگونه که وقتی در ذهن ما اتفاق بیفتد در واقعیت هم رخ خواهند داد.

✔️ در بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت چه چیزی بر افکار دکتر ملک پور تاثیر گذار بود؟

دکتر ملکپور با آشنایی با پرفسور کاوی و پیروی از سخنان ایشان که از تجربیات خود از موفقیت تدریس می شد دید نویی نسبت به موفقیت پیدا کرد و سبب شد به موفقیت دست یابد.

✔️ در بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت چه محصولی تاثیر گذاری وجود دارد؟

محصول راه سبز خوشبختی دکتر ملک پور که در مورد راز های موفقیت و رسیدن با اهداف و خوشبختی صحبت شده است.

سخن پایانی

در این مقاله به باز نشر بزرگترین راز موفقیت در مهاجرت از زبان مدیریت موسسه ملکپور پرداختیم. آموختیم که بهترین راه تمرکز بر اهداف است که می توان با تلاش و دید مثبت طبیعت گردی و ارتباط با انسانهای مثبت به آن دست یافت. اگر در مورد اهدافمان فکر کنیم و به صحبت کردن در مورد آنها بپردازیم در واقع مقدمات جذب آنها را فراهم کرده ایم همانگونه که در مورد جذب ثروت سخن به میان آورد می توان اهدافمان را با تفکر مثبت به سوی خود روانه کنیم . در این مقاله آموختیم که با قدرت بر روی اهدافمان پافشاری کنیم و به مجادله با دیگران نپردازیم زیرا از انرژی ما کاسته می شود. پایان شب سیاه سپید است و به قول قرآن عمل صالح حتما نتیجه می دهد و غیر این نخواهد بود. مادامی که سوالی در مورد مهاجرت دارید می توانید با موسسه مشاوره MIE تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.

امتیاز 3.44 از 5 ( 8 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان