کالج های استرالیا

3 خرداد 1402 بدون نظر

کشور استرالیا به عنوان یکی از کشورهای انگلیسی زبان هر ساله هدف مهاجرتی بسیاری از افرادی است که قصد دارند از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری و ... اقامت استرالیا و یا تابعیت یک کشور پیشرفته اخذ نمایند. یکی از روش هایی که ذکر نمودیم روش تحصیل است و بسیاری قصد دارند تا برای تحصیل در کالج های استرالیا اقدام نموده و وارد این کشور شوند. برای آشنایی بیشتر شما عزیزان ما در این مقاله به بررسی و تحلیل مواردی مانند شرایط تحصیل در کالج های استرالیا، مدارک مورن نیاز برای دریافت پذیرش، دوره های تحصیلی، لیست بهترین کالج های استرالیا و معرفی برخی از آنها، هزینه های تحصیل، بورسیه های تحصیلی، شرایط سنی و ددلاین تحصیل در کالج های استرالیا، شرایط اخذ ویزا و ... می پردازیم. برای این منظور ما در تیم تحقیقاتی موسسه مشاوره ای MIE در این نوشتار تلاش نمودیم تا با استخراج مطالب از منابع موثق و مشاوره با وکلای بومی کشور استرالیا راهنمای شما در خصوص کالج در استرالیا باشیم ولی اینکه شما بتوانید اقدامی در این خصوص داشته باشید بسته به شرایط شما است. در صورتی که پس از مطالعه این مقاله پرسشی در خصوص کالج در استرالیا داشتید می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نموده و اطلاعات کاملی دریافت نمایید.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
دانشجویان کالج های استرالیا

تفاوت کالج با دانشگاه در استرالیا

بررسی تفاوت کالج با دانشگاه در استرالیا می تواند اولین قدم برای شفاف شدن مسیر دانشجو برای مهاجرت تحصیلی به استرالیا باشد. در ابتدا باید اشاره داشته باشیم که عمدتاً کالج ها یک موسسه آموزش حرفه ای هستند و دانشگاه یک موسسه آموزش عالی و تحقیقاتی می باشد که مدرک تحصیلی در رشته های مختلفی ارائه می کند. اما برخی می پرسند که آیا تفاوتی در کیفیت آموزش بین کالج و دانشگاه وجود دارد؟ در واقع این تفاوت در کیفیت اصلاً قابل پذیرش نیست و عمده تفاوت این دو در تعداد رشته های تحصیلی، هزینه های تحصیل، تعداد دانشجویان و ... می باشد. ضمن اینکه به طور معمول کالج ها این زمینه را برای متقاضیان تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم فراهم می کنند تا سریع تر به هدف شغلی خود دست پیدا کنند در حالی که در دانشگاه ها دانشجویان با گستردگی و تنوع بیشتری در رشته ها و امکانات مواجه هستند و بستر پیشرفت علمی و تحصیل در مقاطع بالاتر را برای دانشجویان فراهم می کند.

شرایط تحصیل در کالج های استرالیا

برای اینکه بدانیم آیا شرایط تحصیل در کالج های استرالیا برای دانشجویان فراهم است یا خیر خوب است تا به بررسی این موضوع بپردازیم تا متقاضیان تحصیل در کالج بتوانند انتخاب درستی داشته باشند. از شروط مهم برای تحصیل کالج در استرالیا می توان شرایط سنی، شرایط زبان، سطح علمی دانشجو، شرایط مالی و ... را نام برد که هر کدام می تواند نقش مهمی برای دانشجو داشته باشد. به طور معمول دانشجویان از سال دهم تا دوازدهم می توانند برای تحصیل وارد کالج های این کشور شوند و یا حتی دوره فاندیشن را در کالج سپری کنند و در واقع دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی در کالج های استرالیا را پشت سر بگذارند. دانشجویان برای تحصیل باید تسلط نسبی به زبان انگلیسی داشته باشند و حداقل مدرک زبان آیلتس 5 یا معادل آن را ارائه نمایند که این نمره در مقاطع بالاتر باید سطح بهتری داشته باشد. ضمن اینکه دانشجویان باید بتوانند هزینه های تحصیل و زندگی خود را ارائه نمایند که در مطالب بعدی توضیحات تکمیلی در خصوص این موارد ارائه خواهیم نمود.

مدارک پذیرش تحصیلی کالج های استرالیا

متقاضیانی که قصد تحصیل دوره کالج در استرالیا را دارند در وهله اول باید بتوانند از یکی از انواع کالج های استرالیا پذیرش تحصیلی دریافت نمایند. برای این منظور متقاضی باید مدارک مد نظر کالج را به درستی تهیه و تنظیم نموده و برای بررسی ارسال کنند تا تیم پذیرش پس از بررسی پرونده متقاضی به دانشجو پذیرش ارائه نمایند. دانشجو برای پذیرش باید مدارک تحصیلی، مدارک زبان، شهریه کالج، هزینه های زندگی و ... را قبل از اقدام آماده نماید تا در میانه راه با نقص مدارک مواجه نشود و پذیرش به درستی صادر شود. از جمله مهم ترین مدارکی که دانشجویان برای دریافت پذیرش باید ارائه نمایند عبارتند از:

 • اسکن مدارک هویتی مانند پاسپورت و شناسنامه
 • مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات
 • مدرک زبان انگلیسی معتبر برای کالج
 • تکمیل فرم پذیرش تحصیلی کالج
 • پرداخت شهریه
 • عکس پرسنلی متقاضی
 • انگیزه نامه برای تحصیل در استرالیا

مدرک زبان مورد نیاز اپلای در کالج های استرالیا

یکی از مدارکی که معمولاً توسط دانشجویان بسیار مورد پرسش قرار می گیرد مدرک زبان مورد نیاز برای اپلای در کالج های استرالیا است. همانطور که می دانید زبان رسمی استرالیا انگلیسی است و دانشجویان نیز برای تحصیل در این کشور نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی دارند تا کالج محل تحصیل آنها از سطح زبان دانشجو مطلع شده و در صورت داشتن حداقل شرایط پذیرای شخص باشد. این مدرک در پذیرش و ویزای شما تاثیر خواهد داشت و دانشجو باید مدرک معتبری به کالج ارائه نماید. به طور معمول هرچه سطح تحصیل دانشجو بالاتر باشد باید مدرک زبان بهتری نیز ارائه نماید و معمولاً دانشجویان با داشتن مدرک زبان آیلتس 6 یا معادل نمره آن در آزمون های تافل، PTE، CAE و یا OET می توانند شرایط زبان کالج را تامین نمایند. البته اگر نمره زبان متقاضی نزدیک به این نمره باشد ممکن است در کنار دوره اصلی بتواند دوره زبان نیز دریافت کند تا به سطح مورد نظر برسد. کالج زبان در استرالیا راهی برای اخذ مدرک زبان می باشد.

معرفی دوره های تحصیلی در کالج های استرالیا

موضوع مهمی که در این قسمت به بررسی آن خواهیم پرداخت و توضیحات اجمالی در خصوص آن ارائه می نماییم دوره های تحصیلی در کالج های استرالیا است. به طور کلی دوره های مختلفی در کالج ها ارائه می شود که شامل 29 زمینه تحصیلی مانند مهندسی، مدیریت، حسابداری می باشد. دوره های دیگری همچون دوره های فشرده زبان انگلیسی، دوره های دبیرستان، دوره های آموزش و حرفه ای (VET)، آموزش فنی و تکمیلی (TAFE) و ... می باشد. دانشجویان در این دوره های مهارت های لازم برای ورود به بازار کار و یا آمادگی برای ورود به بهترین رشته های تحصیل در استرالیا در دانشگاه را کسب می کنند.

طول دوره های تحصیلی در کالج های استرالیا

طول دوره های تحصیلی در کالج های استرالیا متفاوت است و بسته به نوع مدرک ارائه شده با هم متفاوت است که آن را در قالب جدول زیر مشاهده می نمایید.

مدرک

طول دوره

سرتیفیکیت 1

4 تا 6 ماه

سرتیفیکیت 2

6 تا 8 ماه

سرتیفیکیت 3

12 ماه

سرتیفیکیت 4

12 تا 18 ماه

دیپلما یا فوق دیپلم

18 تا 24 ماه

دیپلمای پیشرفته

24 تا 36 ماه

 

مدارک ارائه شده به فارغ التحصیلان کالج در استرالیا

مدارکی که توسط کالج های استرالیا به دانشجویان پس از فارغ التحصیلی ارائه می شود بسته به دوره گذرانده شده عبارتند از:

 • سرتیفیکیت (گواهینامه) 1
 • سرتیفیکیت (گواهینامه) 2
 • سرتیفیکیت (گواهینامه) 3
 • سرتیفیکیت (گواهینامه) 4
 • دیپلما یا فوق دیپلم
 • دیپلمای پیشرفته

لیست کالج های استرالیا

داشتن لیست کالج های استرالیا می تواند به دانشجویان نشان دهد که برای کدام یک از کالج های می توانند اقدام کرده و آنها را با هم مقایسه نمایند. انواع کالج، همواره جزو کالج های با کیفیت بالای آموزشی برای دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در کشور انگلیسی زبان را دارند می باشد. از این رو ما لیست کالج های استرالیا را که عمدتاً جزو برترین کالج های این کشور به حساب می آیند را در جدولی تهیه نمودیم که مشاهده می نمایید.

ردیف

نام کالج

1

کالج موناش

2

کالج مریتایم

3

کالج ANUC

4

کالج مارتین

5

کالج تیلورز

6

کالج ولانگونگ

7

کالج UTS

8

کالج آدلاید

9

کالج استرالیای غربی (UWA)

10

کالج کوئینزلند

11

کالج نیو ساوت ولز

12

کالج ملبورن

13

کالج سیدنی

 

بهترین کالج های استرالیا

در بخش قبل نام کالج های استرالیا را در قالب لیست کالج ها برای شما عزیزان به نمایش در آوردیم و در این قسمت قصد داریم تا برخی از بهترین کالج های استرالیا که در این لیست قرار دارد را بیشتر بررسی نموده و با آنها آشنا شویم. کالج ANUC، موناش، مریتایم، مارتین و تیلورز 5 مورد از کالج هایی هستند که قصد بررسی بیشتر آنها در این بخش را داریم. این کالج ها بر اساس سیستم های رتبه بندی مطرح به طور معمول جزو برترین ها هستند و به واسطه خدمات مناسب، آموزش با کیفیت، امکانات آموزشی و رفاهی عالی و ... همواره برای بهترین بودن با هم رقابت دارند. اطلاعاتی که در خصوص هر کدام از دانشگاه ها ارائه می شود اطلاعات کلی برای آشنایی با آنهاست و هر کدام از این کالج ها ویژگی های خاص خود را دارند تا دانشجویان را مشتاق به تحصیل در خود نمایند.

کالج ANUC

کالج ANU یا دانشگاه ملی استرالیا به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های تحقیقاتی دنیا، در شهر کانبرا پایخت استرالیا واقع شده است و برترین دانشگاه در قاره استرالیا و اقیانوسیه به حساب می آید. ANU که در سال 1960 تاسیس شده است در رتبه بندی های جهانی مانند QS نیز همواره در بین 100 دانشگاه برتر دنیا به شمار می آید و حتی در سال 2019 در رتبه 24 دنیا قرار داشت. رشته های کالج در استرالیا در این مورد هنر و علوم اجتماعی از جمله سرآمدترین رشته های این دانشگاه به شمار می آیند و در کنار آن رشته هایی مانند جغرافیا، سیاست اجتماعی و روابط بین المللی نیز در بین برترین های دنیا هستند. این کالج بیشتر با برگزاری دوره های زبان و البته برخی از دوره ها آکادمیک زمینه ساز ورود دانشجویان به دانشگاه ملی استرالیا خواهد بود.

کالج ملی استرالیا

کالج موناش

کالج موناش یا مانش یکی از قدیمی ترین کالج های ایالت ویکتوریا به حساب می آید که در سال 1958 در شهر زیبای ملبورن تاسیس شده و یکی دیگر از بهترین کالج های استرالیا از نظر رتبه بندی جهانی شناخته می شود که در رتبه بندی QS در سال 2022 رتبه 58 دنیا را به خود اختصاص داده است. این کالج نمره کاملی را در خصوص شاخص دانشجویان بین المللی کسب نموده است و عضو گروه هشت که ائتلاف هشت دانشگاه تحقیقاتی برجسبته استرالیا است نیز می باشد. دانشجویانی که ابتدا برای تحصیل به کالج یا دانشگاه موناش می روند شانس موفقیت بالایی در دانشگاه های بزرگ دنیا را خواهند داشت.

کالج موناش

کالج مریتایم (Maritime College)

کالج مریتایم که در سال 1980 میلادی تاسیس شده و قدمتی کمتر از 50 سال دارد در لاونستون تاسمانیا تاسیس شده است و یکی از هفت عضو بنیان گذار انجمن بین المللی دانشگاه های دریایی می باشد و در زمینه آموزش و پروش و همینطور تحقیقات دریایی فعالیت می نماید. این کالج خود از سه مرکز ملی دوره های مهندسی دریایی، محیط دریایی و حمل و نقل دریایی تشکیل شده است و دانشجویان تحت نظر اساتید حاذق این رشته آموزش می بیینند. این کالج تمام سطوح گواهینامه ها و دیپلما و حتی دیپلمای پیشرفته را به متقاضیان ارائه می کنند. برای اطلاع از شرایط تحصیل مهندسی در استرالیا می توانید روی عبارت آن کلیک کنید.

کالج مریتام

کالج مارتین (Martin College)

کالج مارتین را مانند بسیای از کالج ها نمی توان جزو کالج های قدیمی استرالیا دانست زیرا نهایت قدمت این کالج به حدود 30 سال گذشته بر می گردد و در این مدت یکی از بزرگترن واحدهای آموزشی برای فراهم کردن آموزش های شغلی استرالیا بوده است و به طور علمی و پیشرفته مخاطب را وارد بازار کار می نماید. در کنار تحصیلی علمی، دانشجویان در این کالج با محیط کار نیز آشنا شده و به صورتی عملی نیز دوره هایی خواهند دید. از جمله رشته های کالج در استرالیا در این مورد می توانیم به مدیریت روادید، بازاریابی، گرافیک، فناوری اطلاعات و ... اشاره کنیم که بسیار مورد تقاضا بوده و رقابتی برای دریافت پذیرش بین دانشجویان شکل می گیرد. لازم به ذکر است که این کالج در برخی شهرهای دیگه مانند ملبورن، سیدنی و بریزبن نیز شعبه دارد. برای اطلاع از شرایط تحصیل مهندسی کامپیوتر در استرالیا می توانید روی عبارت آن کلیک کنید.

کالج مارتین

کالج تیلورز (Taylors College)

یکی دیگر از کالج های استرالیا که از اعتماد و اعتبار بالایی برای دانشجو و خانواده اش برخوردار است می توانیم به کالج تیلورز اشاره داشته باشیم. این کالج در سال 1920 تاسیس شده و 100 سال از افتتاح این دانشگاه می گذرد. این کالج دوره های پیشرفته خود را بر اساس ارتباط با سایر دانشگاه های استرالیا یا نیزلند ارائه می دهد. دقت داشته باشید که کالج تیلورز در بسیاری از کشورهای دنیا مانند انگلستان، آمریکا، کانادا و ... نیز با بیش از 200 دانشگاه مشارکت فعال دارد. نکته مهم دیگر در خصوص این کالج این است که شهرت آن به دروس علوم پایه است و می تواند گزینه خیلی خوبی برای متقاضیان به همراه داشته باشد.

کالج تیلورز

هزینه کالج های استرالیا

یکی از موضوعات بسیار مهم برای تحصیل در کالج موضوع هزینه های تحصیل در استرالیا برای دانشجویان است. همانطور که می دانید نظام تحصیلی استرالیا برای دانشجویان بین المللی رایگان نبوده و متقاضیان تحصیل در این کشور برای اینکه بخواهند از مدارس، کالج ها و یا دانشگاه های این کشور استفاده نمایند باید برای تحصیل خود شهریه پرداخت نمایند. البته علاوه بر شهریه دانشجو باید بتواند هزینه های زندگی خود در استرالیا و یک سری هزینه های جانبی قبل از سفر به این کشور را نیز تقبل کند تا با مشکل مالی برای پرداخت هزینه های خود مواجه نشود. عموماً هزینه های تحصیل در کالج های استرالیا مبلغ نسبتاً پایینی نیست و بسته خدماتی که کالج در اختیار دانشجو قرار می دهد هزینه های متفاوتی نیز دریافت می شود که عموماً از حدود 25.000 دلار استرالیا آغاز می شود و به طور معمول تا حدود 45.000 دلار استرالیا و یا حتی مبالغ بالاتر خواهد رسید. برای اطلاع از شرایط استفاده از خوابگاه های دانشجویی استرالیا این مقاله را مطالعه کنید.

شهر دای استرالیا و کالج های استرالیا

بورسیه تحصیلی کالج در استرالیا

یکی از مواردی که می تواند هزینه های تحصیلی دانشجویان در دوره های مختلف تحصیلی را کاهش دهد کمک هزینه ها و یا بورسیه های تحصیلی می باشد. سوالی که برای دانشجویانی که قصد دریافت پذیرش از کالج در استرالیا را دارند نیز به وجود می آید این است که آیا شانسی برای دریافت بورسیه های تحصیلی را دارند تا به نوعی بتوانند در ارزان ترین کالج های استرالیا تحصیلی کنند؟ در پاسخ باید بگوییم که دریافت بورسیه معمولاً یک امر رقابتی است و دانشجویان با سوابق تحصیلی و تحقیقی درخشان تر شانس آن را خواهند داشت و عمده بورسیه های تحصیلی در استرالیا در مقاطع بالاتر مانند دوره های کارشناسی ارشد و دکترا به دانشجویان تعلق می گیرد. البته دانشجویان شاید بتوانند در این بین از برخی از بورسیه های دولتی و یا بورسیه های ارائه شده توسط کالج خود به عنوان دانشجوی برتر استفاده نمایند.

شرایط سنی تحصیل در کالج های استرالیا

یکی از نکات مهمی که دانشجویان برای دریافت پذیرش و البته در خصوص ویزا باید به آن دقت نمایند موضوع شرایط سنی متقاضی و گپ تحصیلی او است. به طور معمول دانشجویانی که قصد تحصیل در کالج های استرالیا را دارند باید بدون گپ تحصیلی بالا اقدام به دریافت پذیرش نمایند. البته لازم به ذکر است که در واقع هیچ محدودیت سنی برای درخواست ویزای دانشجویی در کشور استرالیا وجود ندارد اما سن را از این نظر مورد بررسی قرار می دهند که مشخص شود تا شما یک دانشجوی واقعی هستید یا خیر و بر همین اساس هرچه گپ تحصیلی شخص بیشتر باشد ریسک دریافت پذیرش و ویزای متقاضی نیز بیشتر خواهد بود. در مجموع دانشجویان برای تحصیل در کالج ها معمولاً از سن 17 سال می توانند اقدام داشته باشند و تا نهایتاً 2 الی 3 سال گپ تحصیلی شانس دریافت پذیرش و ویزا را خواهند داشت. برای اطلاع از شرایط کار دانشجویی در استرالیا می توانید روی عبارت آن کلیک کنید.

ددلاین کالج های استرالیا

متقاضیان گاهاً بدون دقت به زمان در نظر گرفته شده توسط کالج ها برای درخواست های پذیرش تحصیلی اقدام می نمایند که کاری اشتباه و با ریسک از دست دادن زمان همراه است. برای پیشگیری از اینکه چنین موضوعی رخ دهد بهتر است تا به ددلاین کالج های استرالیا دقت شود و تا زمانی که دانشگاه برای اپلای مشخص نموده است مدارک توسط متقاضی به دانشگاه ارائه شده و فرم درخواست پذیرش تکمیل شود. بهترین راه برای اطلاع از ددلاین کالج های استرالیا مراجعه به سایت این کالج ها می باشد زیرا تمام کالج ها زمان هماهنگ و یکسانی را برای متقاضیان در نظر نمی گیرند. ضمن اینکه بسیاری از کالج ها صرفاً یک بار در سال دانشجو نمی پذیرند و چند ددلاین برای ورودی های مختلف در نظر می گیرند. اما اگر بخواهیم حدوداً تاریخی برای ترم های ورودی مشخص کنیم می توانیم اواخر ماه فوریه را برای ترم اول تحصیلی و اواخر جولای را برای ترم دوم تحصیلی در استرالیا می باشد.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی استرالیا برای ورود به کالج

یکی از نگرانی هایی که خانواده ها و دانشجویان برای تحصیل پیش روی خود دارند دریافت ویزای تحصیلی استرالیا است. در مطالب قبل ذکر کردیم که دانشجویان با داشتن چه شرایطی می توانند پذیرش تحصیلی از کالج های استرالیا دریافت کنند اما تاکید می کنیم که صرفاً دریافت پذیرش به منزله تضمین برای دریافت ویزای شخص نیست. خوب است تا دانشجویان برای دریافت ویزای دانشجویی با وکیل مهاجرتی مجرب مشورت نموده و از تجربیات او استفاده نمایند تا مدارک درستی را به افسر ویزا ارائه نموده و شانس موفقیت خود را افزایش دهند. اگر بخواهیم لیستی از مدارک لازم برای ارائه به سفارت و دریافت ویزای دانشجویی ارائه نماییم می توانیم از موارد زیر به عنوان اصلی ترین مدارک نام ببریم.

 • مدارک هویتی متقاضی
 • نامه پذیرش تحصیلی کالج
 • تکمیل فرم الکترونیکی ویزای تحصیلی و کپی از آن
 • ارائه رسید پرداخت هزینه درخواست ویزا
 • انگیزه نامه دانشجو
 • مدارک تحصیلی قبلی به همراه ریز نمرات
 • نامه تمکن مالی
 • بیمه نامه دانشجویی
 • عکس پرسنلی

شرایط ورود به دانشگاه پس از تحصیل در کالج‌ های استرالیا

از نکات بسیار مهم برای دانشجویانی که برای تحصیل به کالج در استرالیا وارد می شوند موضوع ورود به دانشگاه پس از فارغ التحصیل شدن از دوره کالج است. دانشجویان پس از اتمام کالج و آشنایی با شرایط تحصیلی استرالیا و علایق خود می توانند برای تحصیل در رشته مورد نظر خود در دانشگاه های استرالیا اقدام داشته باشند و دوره های لیسانس را آغاز کنند. دانشجویانی که در کالج های استرالیا تحصیل می کنند و سوابق تحصیلی خوبی از خود در این مقطع به جای گذاشته باشند معمولاً شرایط بهتری برای تحصیل در دانشگاه های استرالیا خواهند داشت و حتی شانس دریافت بورسیه را نیز بدست خواهند آورد و یا حتی شانس این را دارند تا در دانشگاه های بهتری مشغول به تحصیل شوند.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کالج های استرالیا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول

✅ کدام یک را می توان به عنوان بهترین کالج های استرالیا نام برد؟

بر اساس آمارهای بین المللی کالج های ANU، موناش، مریتایم، مارتین و تیلورز از بهترین کالج های استرالیا در چند سال اخیر بوده اند.

✅ آیا برای تحصیل در کالج های فنی استرالیا ارائه مدرک زبان انگلیسی الزامی است؟

ارائه مدارک زبان از جمله مواردی است که دانشجویان برای پذیرش و ویزا باید ارائه نمایند.

✅ چه نوع مدرک زبانی برای دریافت پذیرش و ویزا مورد تایید استرالیا می باشد؟

مدرک زبان آیلتس، تافل، CAE و یا OET از جمله مدارک مورد تایید این کشور می باشند.

✅ حداقل شرایط سنی تحصیل در کالج های استرالیا چند سال است؟

دانشجویان با حداقل سن 17 سال می توانند برای تحصیل اقدام داشته 

سخن پایانی

بررسی شرایط تحصیل در کالج های استرالیا، مدارک لازم برای دریافت پذیرش از کالج، دوره های تحصیلی، معرفی برخی از بهترین کالج های استرالیا، هزینه های تحصیل در کالج، شرایط سنی و ددلاین، شرایط اخذ ویزا، شرایط ورود به دانشگاه و ... از جمله مهم ترین موضوعات بوده اند. دقت داشته باشید که تحصیل در کالج های استرالیا مانند تحصیل در کالج های انگلستان و کانادا می تواند به دانشجو برای پیشرفت و تحصیل در دانشگاه کمک نماید و زمینه ساز کار و اقامت شخص شود. ما در تیم تحقیقاتی موسسه مشاوره ای MIE امیدواریم تا این مقاله توانسته باشد پاسخگوی سوالات شما در خصوص کالج در استرالیا باشد. چنانچه پس از مطالعه این مقاله سوالی در خصوص شرایط تحصیل داشتید می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نموده و شرایط خود را بسنجید و یا سوالات خود را در قسمت دیدگاه های سایت نوشته و پاسخ خود را دریافت نمایید. 


ثبت پرسش
مشاوره رایگان