مهاجرت ورزشکاران به کانادا

1 نظر

مهاجرت ورزشکاران به کانادا یکی از راه هایی می باشد که اکثر ورزشکاران و علاقه مندان به کشور کانادا اقدام می کنند. اخذ ویزای ورزشکاری کانادا برای مهاجران بسیار حائز اهمیت می باشد به همین دلیل بسیاری از ایرانیان قصد دارند که بتوانند اقامت ورزشی در کانادا را داشته باشند و بتوانند به این کشور مهاجرت کنند. چگونگی مهاجرت ورزشکاران به کانادا عنوان مقاله ای می باشد که برای شما نگارش شده است پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید که به جزئیات مهاجرت ورزشکاران به کانادا و همچنین ویزای ورزشکاری کانادا بپردازیم. موسسه MIE تمامی اطلاعات را برای شما ورزشکاران و علاقه مندان مهاجرت به کانادا در ادامه توضیح داده است.

روش های اقامت کانادا در 30 ثانیه

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
مهاجرت ورزشکاران به کانادا

شرایط مهاجرت ورزشکاران به کانادا

شرایط مهاجرت ورزشکاران به کانادا می تواند خیلی متفاوت تر از افراد معمولی باشد که می خواهند برای این کشور اقدام کنند. ورزشکاران می توانند از طریق ویزای تحصیلی و همچنین ویزاهای کار برای کشور کانادا اقدام کنند. برای اخذ ویزای ورزشکاری در کانادا برای ورزشکاران اگر بخواهند از طریق ویزاهای تحصیلی این کشور اقدام کنند می بایستی که در یکی از دانشگاه های این کشور بر اساس شرایط خود اقدام داشته باشند. برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا همانطور که می دانید می بایستی مدرک زبان معتبر و همچنین مدرک تحصیلی معتبر ارائه نمایید. یکی دیگر از راه های اخذ اقامت ورزشی کانادا می تواند اخذ ویزای کار در این کشور باشد. از این طریق می توانند از طریق اسکیل ورکر کانادا و یا اکسپرس اینتری کانادا اقدام کنند.

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد روش های اقامت کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد روش های اقامت کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد روش های اقامت کانادا

شرایط دریافت ویزای ورزشکاران در کانادا

همانطور که می دانید کشور کانادا کشوری سخت ‌گیر در امر صدور ویزا می باشد و همچنین برای اخذ ویزای ورزشکاری کانادا به این صورت نمی باشد که همه ورزشکاران بتوانند برای این نوع ویزا اقدام کنند بلکه فقط ورزشکاران می توانند برای اخذ ویزای ورزشکاری کانادا اقدام داشته باشند که شرایط خاص و ایده آلی را بتوانند ارائه دهند که این شرایط را در ادامه برای شما توضیح می‌ دهیم.

یکی از مهم‌ترین شروط برای اخذ ویزای ورزشکاری کانادا داشتن حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط به حرفه ورزشی می باشد. صورت کلی ورزشکاران باید بتوانند نشان دهند که در پنج سال گذشته سه سال را به حرفه ورزشی مشغول بودند و در همین حرفه توانسته‌ اند که درآمد داشته باشند. ویزای ورزشکاری کانادا فقط می توانند برای ۴ گروه ورزشی مربیان، داوران و مدیران و مدرسان صادر شود. با توجه به تمامی مستنداتی که ورزشکاران می توانند ارائه دهند که در کشور خود توانسته اند با این حرفه کسب درآمد داشته باشند را باید به سفارت تحویل دهند. لازم به ذکر می باشد که کشور کانادا یکی از کشورهایی می باشد که بسیار در اخذ ویزای کار سخت گیر می باشد پس بنابراین ورزشکاران برای اخذ ویزای ورزشکاری کانادا و یا اقامت ورزشی در کانادا می بایستی بتوانند مدرک تحصیلی معتبر و مرتبط با حیطه فعالیت خود ارائه دهند.

مدارک لازم برای اخذ ویزای ورزشکاران کانادا

علاوه بر فرم های ویزا مدارکی که برای اخذ ویزای ورزشکاران کانادا مورد نیاز می باشد را در ادامه برای شما توضیح دادیم.

مدارک تحصیلی با ترجمه

مدرک زبان

مدارکی که سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی ورزشکاران را تایید کند

پاسپورت

عدم سوء پیشینه

مدارک هویتی و شناسایی

مدارک مربوط به همراهان

هزینه مهاجرت ورزشکاران به کانادا

یکی از سوالات پر تکرار برای علاقه مندان به اخذ ویزای ورزشکاری کانادا و اخذ اقامت ورزشی در کانادا هزینه مهاجرت می باشد. لازم به ذکر می باشد که ورزشکاران برای ورود به کشور کانادا می بایستی با ویزای خود اشتغالی اقدام کنند که تمامی هزینه هایی چون هزینه راه اندازی کسب و کار هزینه های مربوط به وسائل مورد نیاز با خود شخص می باشد و تمامی این هزینه ها متغییر می باشد. لازم به ذکر می باشد که متقاضی می بایستی هزینه‌ های مربوط به زندگی یک سال خود را در حساب خود به عنوان تمکن مالی بتواند ارائه دهد به دلیل اینکه سفارت بعد از ارزیابی دارایی های شخص متقاضی رد کردن ویزای وی و یا صدور ویزا اقدام می کند.

سریع ترین راه مهاجرت به کانادا

این مقاله را از دست ندهید: سریع ترین و راحت ترین راه مهاجرت به کانادا

در این مقاله ما تمام جوانب سریع ترین و راحت ترین راه مهاجرت به کانادا را به شما خواهیم آموخت.

امتیازبندی مهاجرت ورزشی به کانادا

برای دریافت ویزای ورزشکاری کانادا نیاز به امتیاز بندی و اساس پارامتر هایی که این کشور تعیین کرده می باشد از جمله پارامترهای مهم برای امتیاز بندی برای اخذ ویزای ورزشکاری کانادا می توان به سابقه کاری متقاضی و همچنین مدرک تحصیلی و مدرک زبان وی اشاره کرد. به همین دلیل دولت کانادا سیستمی را تهویه کرده است که علاقه‌مندان برای اخذ ویزای ورزشکاری کانادا و یا اقامت ورزشی در کانادا بتوانند استفاده کنند که حداقل امتیاز در این سیستم ۳۵ و حداکثر آن ۱۰۰ امتیاز می باشد. که با توجه به امتیازات فرد متقاضی هر چقدر امتیاز وی به عدد ۱۰۰ نزدیک تر باشد شانس موفقیت و موافقت با ویزای اقامت ورزشکاری یا ویزای ورزشکاری کانادایی ولی بیشتر می باشد. در جدول زیر ریز امتیازات را برای شما به اشتراک گذاشته ایم:

پارامتر های مربوط

حداکثر امتیاز

حداقل امتیاز

سابقه کار (حداقل ۲ سال حداکثر ۵ سال)

۳۵ امتیاز

۵ امتیاز

تحصیلات (حداقل لیسانس و حداکثر دکتری)

۲۵ امتیاز

۵ امتیاز

سن (حداقل ۲۱ ساله و حداکثر ۴۹ ساله)

۱۰ امتیاز

۰ امتیاز

زبان انگلیسی یا فرانسوی

۲۴ امتیاز

۰ امتیاز

لازم به ذکر می باشد که در خصوص مهارت زبان انگلیسی یا فرانسوی باید بتواند بالاترین سطح مدرک زبان را ارائه دهد مثلاً در سطح آیلتس ۷ به بالا بتواند ارايه کند.

شرایط اخذ تابعیت کانادا با ویزای ورزشکاران

اشخاص و ورزشکارانی که موفق میشوند اقامت ورزشی در کانادا را اخذ کنند بسیار گام بزرگ و مهیجی را برداشتند زیرا که اقامت ورزشی در کانادا می تواند منجر به اخذ پاسپورت و یا شهروندی آنها شود. ورزشکاران می توانند بعد از ۵ سال اقامت در کشور کانادا در آزمون اخذ پاسپورت این کشور شرکت کنند. به این نتیجه میرسیم که با ویزای ورزشکاری کانادا می‌توان به پاسپورت و تابعیت این کشور نیز دست پیدا کرد پست برای راحت بودن این پروژه می توان از ویزاهای کار از طریق جاب آفر کانادا و یا اسکیل ورکر ها اقدام کرد که می‌ تواند بعد از امتیاز بندی مناسب برای اخذ ویزا اقدام کرد.

مشاغل ورزشی در کانادا کدامند؟

مشاغل ورزشی که در کشور کانادا میتوان نام برد را در زیر به صورت کامل برای شما تشریح کرده ایم. به گرایش های تربیت بدنی در کشور کانادا میتوان به فیزیولوژی ورزشی، مدیریت ورزشی، آسیب شناسی و حرکات اصلاحی، روانشناسی ورزشی آسیب شناسی و حرکات اصلاحی اشاره کرد. علاقه مندان به مشاغل ورزشی در کانادا می توانند این دروس را حتی در دانشگاه های کانادا و کالج های کشور کانادا بگذرانند و سرتیفیکیت از خود کشور دانشگاه دریافت کنند. از پردرآمدترین مشاغل ورزشی در کانادا هم می توان به متخصص تغذیه مدیر باشگاه ورزشی طراح لباس ورزشی مدیر برنامه سلامت و همچنین فیزیوتراپیست ها اشاره کرد.

شرایط مهاجرت ورزشکاران به کانادا

درامد ورزشکاران در کانادا

درامد های ورزشکاران در کشور کانادا در تمامی سطوح و رشته های مختلف متفاوت می باشد. بر اساس آمار ارائه شده از سمت دولت کشور کانادا میتوان به طور متوسط درامد ورزشکاران در کانادا را حدود ۳۵ تا ۴۵ هزار دلار کانادا در سال برآورد کرد. اگر برای هر ساعت بخواهید این مبلغ را در نظر داشته باشید حدود ۲۱ دلار برای هر ساعت در نظر بگیرید. لازم به ذکر می باشد که درامد ورزشکاران در کانادا برای افراد با تجربه خیلی می تواند بیشتر از این مقدار باشد و در سال به حدود ۵۰ تا ۵۵ هزار دلار هم می‌رسد.

درآمد مربی ورزشی در کانادا

یکی دیگر از مواردی که ورزشکاران به آن بسیار توجه می کنند درآمد مربی ورزشی در کانادا می باشد که برای این لیستی را آماده کرده ایم برای شما به اشتراک میگذاریم. لازم به ذکر است که بدانید درآمد افراد در زمینه های مختلف متفاوت می باشد و همچنین می‌تواند بیشتر بودن درآمد آنها سابقه کار مرتبط با آنها نیز بستگی داشته باشد.

مشاغل

درامد به دلار کانادا در سال

مربی بدنسازی

۸۵۹۰۰ دلار

مربی شنا

۹۶۰۰۰ دلار

مربی اسکی

۹۷۸۰۰۰ دلار

مربی یوگا

۹۸۰۰۰ دلار

مربی تمرین دهنده عمومی

۹۴۰۰۰ دلار

مربی ژیمناستیک

۱۱۳۰۰۰ دلار

درامد مربی یوگا در کانادا

یوگا یکی از ورزش هایی می باشد که بسیار پرطرفدار در تمامی کشورها می‌باشد مهاجرت ورزشکاران به کانادا از طریق ویزای ورزشکاری به عنوان مربی یوگا می تواند یکی از راه های ورود به کشور کانادا باشد همانطور که می دانید مربیان یوگا در کشور کانادا حقوق سالانه حدود ۹۸ هزار دلار کانادا را دریافت می‌کنند که می‌توانند با این مبلغ زندگی خوب و ایده آلی را در این کشور داشته باشد

درآمد مربی شنا در کانادا

مربیان می بایستی تمامی مهارت های مورد نیاز ورزشی خود را به تیم یا شخص ارائه کنند مربی شنا در کانادا می تواند درآمد خوبی را داشته باشد زیرا که شنا در کشور کانادا مرسوم و رایج می باشد اگر شما بتوانید مربی عمومی یک باشگاه ورزشی باشید و یا حتی مربی خصوصی باشید درآمدی حدود ۹۶ هزار دلار کانادا می توانید داشته باشید. یکی دیگر از راه های ورود به کشور کانادا می تواند از طریق مربیگری شنا در این کشور باشد.

کد noc مشاغل ورزشی در کانادا

  • کد شغلی مشاغل مربی ورزشی در کانادا noc 5252 می باشد. بهترین فرصت های شغلی مربی ورزشی در کانادا در استان آنتاریو، البرتا، نوااسکوشیا، بریتیش کلمبیا و ساسکاچوان می باشد.
  • کد ورزشکاران نیز در کشور کاناداnoc 5251  می باشد. تمامی ورزشکاران در کشور کانادا می توانند درآمد متفاوتی را داشته باشند که قبل تر در این مقاله به ریز آنها اشاره شده است.

ورزش های محبوب در کانادا

در کشور کانادا ۵ ورزش محبوب وجود دارد که تمامی علاقه مندان میتوانند در این ورزش ها شرکت کنند. اولین ورزش محبوب در کشور کانادا میتوان به هاکی روی یخ اشاره کرد. ورزش به عنوان ورزش رسمی و ملی کشور کانادا نامگذاری شده است. ورزش لاکروز دومین ورزش محبوب در کانادا می باشد. خیلی از ما ایرانی ها حتی این ورزش به گوشمان هم نخورده ولی جالب است بدانید که لاک رو چک ورزشی تیمی می باشد که با چوب و توپ انجام میشود و یکی از قدیمی ترین ورزش های منطقه آمریکای شمالی می باشد. این ورزش برعکس ورزش هاکی روی یخ یکی از ورزش های تابستانی به شمار می آید.

فکر می‌کنید فوتبال فقط برای ما ایرانی ها جذاب می باشد باید بگویم اشتباه فکر می کنید یکی از ورزش های محبوب در کشور کانادا نیز ورزش فوتبال می باشد. در سطح فوتبال جزو سومی ورزش های محبوبه کشور کانادا می باشد. بیسبال جزو چهارمین ورزش محبوب کانادایی ها می باشد. بیسبال از شروع پایه گذاری در کشور کانادا شروع شده است و همچنین یکی از قدیمی ترین پارک های بیسبال دنیا در شهر اتاوا کانادا می باشد. پنجمین ورزش محبوب کانادا می باشد که می توان در بین ۵ ورزش محبوب به ورزش کریکت اشاره کرد. کریکت از سال ۱۸۹۲ میلادی تا به امروز پابرجا بوده است.

مزایای مهاجرت ورزشکار به کانادا

کانادا جزو کشورهایی می باشد که علاوه بر اقتصاد و طبیعت خوبی که دارد امکانات رفاهی و اجتماعی زیادی را برخوردار می باشد که همه مهاجران دوست دارند کشوری اقامت داشته باشند و ویزا دریافت کنند که بتوانند از لحاظ رفاهی و اجتماعی زندگی خوبی داشته باشند. مزایای مهاجرت ورزشکار به کانادا می تواند در این باشد که ورزشکاران بعد از ورود به این کشور و اخذ اقامت دائم خود می توانند از برنامه حمایت ورزشکاران استفاده کنند. استفاده از برنامه حمایت ورزشکاران می توانند در تامین هزینه های مالی به ورزشکاران کمک کند. یکی از مهمترین مزایای مهاجرت ورزشکار به کانادا و اخذ ویزای ورزشکاری کانادا می توان به این مورد اشاره کرد که ورزشکاران نیازی ندارند که سطح تسلط به زبان انگلیسی ایشان در سطح آیلتس بالا باشد. همچنین ورزشکاران برخلاف سایر مهاجران به کشور کانادا خیلی سریع تر می توانند برای ورود به کشور اقدام کند و اقامت ورزشی در کانادا را اخذ کنند.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت ورزشکاران به کانادا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.بنر گام به گام اخذ اقامت

سوالات متداول

کشور کانادا در کدام رشته ورزشی در رتبه اول می باشد؟

هاکی روی یخ می تواند رتبه اول در ورزش های کشور کانادا را دربر گیرد.

مربیان ورزشی در کانادا حداقل و حداکثر چقدر درآمد دارند؟

حداقل ۸۰.۰۰۰ دلار کانادا و حداکثر ۱۲۰.۰۰۰ دلار کانادا در سال درآمد دارند.

ورزش های محبوب در کانادا کدامند؟

به ترتیب هاکی روی یخ، لاکروز، فوتبال، بیسبال، کریکت

آیا سایقه کار حوزه ورزشی در اخذ ویزای ورزشکاری کانادا الزامی است؟

بله تنها با این شرط می توان به این مهم رسید.

سخن پایانی

همانطور که در این مقاله اشاره شد برای ویزای ورزشکاری کانادا و یا اقامت ورزشی در کانادا مهاجران می‌توانند از طریق خود اشتغالی به این کشور اقدام کنند و یا حتی می‌توانند از طریق ویزاهای تحصیلی نیز برای ورود به کشور اقدام داشته باشند. با توجه به شرایط اقتصادی ایده‌آل و همچنین امکانات رفاهی خوب در کشور کانادا خیلی است علاقه مندان و ورزشکاران می توانند برای ویزا ورزشکاری کانادا اقدام داشته باشد. در این مقاله سعی کردیم تمام این نکات در رابطه با ویزای ورزشکاری کانادا را برای مهاجران به طور کامل شهر دهیم. همچنین پارامتر های مربوط به اخذ ویزای ورزشکاری کانادا را نیز در این مقاله به طور کامل برای شما تشریح کرده ایم. اگر شما جزو افرادی هستید که هنوز جواب سوالات خود را نگرفته اید و ابهامات دارید می توانید با شماره های موسسه mie تماس بگیرید و مشاوره رایگان در خصوص مهاجرت ورزشکاران به کانادا داشته باشید.


مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
علی
سلام با دان 8 کاراته آیا می توان مهاجرت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز به صرف داشتن دان 8 خیر ولی اگر در زمینه رشته ورزشی تان جوایز و قهرمانی های بین المللی را بردید میتونه کمک کننده باشه. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
مشاوره رایگان