مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش

2 نظر

امروزه با شرایط موجود بزرگترین دغدغه والدین آینده فرزندانشان است و اکثر اوقات در پی مشاوره هایی اظهار نگرانی برای آینده آنها پیش می آید و والدین در مورد سرمایه گذاری برای آینده فرزندانشان می پرسند که خرید ملک بهتر است یا سرمایه گذاری های دیگر در پاسخ به این سوال باید گفت که بهترین سرمایه گذاری برای آینده فرزندان آموزش است والدین با سرمایه گذاری بر روی آموزش صحیح و با کیفیت فرزندانشان می توانند آینده آنها را تضمین کنند. در همین رابطه مدیر موسسه ملک پور در بازدیدی جذاب به مدرسه آمادئوس اتریش رفته اند و تمام ابعاد این مدرسه را مورد بررسی قرار داده اند جذابیت ها و امکانات تاپ این مدرسه مثال زدنی است. این مدرسه که به عنوان مدرسه برتر در زمینه موسیقی در اروپا شناخته شده است در منطقه 18 وین قرار گرفته است با مطالعه این مقاله به اطلاعات جالبی در مورد مدرسه آمادئوس اتریش دست خواهید یافت. در صورت هر گونه سوال می توانید با موسسه MIE تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.

تماس با ما

مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش

 

 

شرایط عمومی مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش

مدرسه آمادئوس اتریش در سال 2012 در شهر وین و در منطقه ای به نام ناحیه 18 وین بنا شده است. فاصله این مدرسه تا مرکز شهر وین با قطار حدود 20 دقیقه است. این مدرسه دارای 3000 دانش آموز است که از 50 ملیت مختلف اینجا گرد هم آمده اند.اولین ساختمان این مدرسه 20 سال پیش به عنوان بیمارستان و زایشگاه مورد استفاده بوده است که در 4 طبقه طراحی شده که ارزش تاریخی زیادی هم دارد. این مدرسه به عنوان یکی از بهترین مدارس وین اتریش شناخته می شود تخصص فعالیت این مدرسه در زمینه موسیقی است که به عنوان یکی از مدارس برتر موسیقی و هنر در اروپا هم شناخته شده است. فعالیت این مدرسه به صورت شبانه روزی است که دانش آموزان 3 تا 18 سال را شامل می شود. 50 درصد دانش آموزان راهنمایی و دبیرستانی را دانش آموزان شبانه روزی تشکیل می دهند. امکان یادگیری حرفه ای و تخصصی موسیقی و هنر در کنار تحصیلات نرمال و معمولی آکادمیک صورت می گیرد و دانش آموز 13 تا 18 سال باید در کنار تحصیلات عمومی و عادی به طور مجزا و موازی در حیطه موسیقی هم آموزش تخصصی ببیند. زبان آموزش در مدرسه آمادئوس زبان انگلیسی است و چون زبان رسمی اتریش آلمانی است زبان آلمانی هم تدریس می سود و دانش آموزان که از ابتدا به این مدرسه وارد می شوند می توانند پس از فارغ التحصیلی در دانشگاه های اتریش به راحتی تحصیل کنند. بیش از 60 درصد اساتید این مدرسه دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند و ده درصد هم دارای مدرک دکترا می باشند. مدرک معتبری که پس از فارغ التحصیلی از این مدرسه به دانش آموز پایه 12 اعطا می شود تحت عنوان مدرک دیپلم IB شناخته می شود. در ادامه به جزئیات بیشتری در مورد امکانات و خدمات بی نظیر مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش می پردازیم.

  • مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش

مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش

مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش

 

شرایط ورود به مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش

از آنجایی که مدرسه آمادئوس به عنوان یکی از مدارس بین المللی در وین شناخته می شود زبان تدریس و تحصیل در این مدرسه زبان انگلیسی است. این مدرسه دانش آموزان را از سن 3 تا 19 سالگی پذیرش می کند اما دانش آموزان اکثرا نگران تسلط به زبان انگلیسی هستند در این مورد باید اظهار کرد که اولا دانش آموزان از لحاظ سطح و لول تسلط به زبان انگلیسی تعیین سطح می شوند و در گروه های مختلف قرار می گیرند. دانش آموزان بهتر از از دوره های کلاس هشتم تا نهم جهت تحصیل به این مدرسه مراجعه کنند زیرا دوره های زبان مناسب با سن آنها در نظر گرفته می شود که سطح B1 و B2 هستند از این جهت مراجعه زودتر به این مدرسه سبب می شود که طی دوره های 6ماهه فشرده زبان انگلیسی به سطح مورد نظر برسند. این امکان نیز وجود داره با ملیت های دیگر مثلا برزیلی در یک کلاس قرار بگیرند. اگر امکان و فضای کافی وجود داشته باشد هر زمان می توان به این مدرسه جهت تحصیل مراجعه کرد اما دوره ها به صورت کامل و رسمی از ماه سپتامبر و ژانویه شروع می شوند. اگر از پایه های پایین تر یعنی 7 و 8 و 9 مراجعه کنند به راحتی می توانند خود را با شرایط وفق دهند اما مثلا دانش آموزی برای کلاس یازدهم و با سطح زبان صفر مراجعه کند قطعا راه دشواری را نسبت به پایه های پایین تر در پیش خواهد داشت. در پایه های پایین تر دانش آموز به راحتی سطح زبان مورد نیاز را کسب می کند و با آمادگی و اعتماد به نفس بیشتری وارد پایه های بالاتر می شود و قطعا بازدهی بیشتری را خواهند داشت.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

 

امکانات و خدمات آموزشی مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش

با توجه به اینکه پذیرش دانش آموزان از سنین پایین انجام می شود مطابق سن هر رده خدمات و امکانات خاصی در دسترس آنها قرار می گیرد و به طور مجزا از سایر رده های سنی آموزش می بینند. در نخستین ساختمان طبقه که پیش تر هم به قدمت آن به عنوان بیمارستان اشاره شد؛ دانش آموزان در طبقات دسته بندی شده اند و طبقه اول را به دانش آموزان رده سنی 3 تا 6 سال اختصاص داده اند و به همین ترتیب طبقات بالاتر را دانش آموزان رده سنی بالاتر مستقر شده اند. کل ساختمان مذکور را دانش آموزان پیش دبستانی تا پایه پنجم ابتدایی اختصاص داده اند. زمین بازی که در مجاورت ساختمان قرار دارد مربوط به رده سنی 3 تا 13 سال است که دانش آموزان این گروه به راحتی در این محوطه که به صورت اختصاصی در اختیار آنها قرار گرفته است بازی هایی فوتبال، سرسره بازی با لوازم بازی، جعبه شن بازی و بسیاری بازی های دیگر را انجام دهند و دانش آموزان بزرگتر اجازه ورود به این محوطه را ندارند. محیط هایی که برای رده های سنی در نظر گرفته شده است کاملا مجزا است و حتی ساعت استراحت و تفریح آنها مخالف همدیگر تعیین شده یه این صورت که زمان تفریح و استراحت دانش آموزان ابتدایی، دانش آموزان راهنمایی و دبیرستان در کلاس درس به سر میبرند؛ که هنگام زنگ تفریح دانش آموزان راهنمایی و دبیرستان این اجازه را دارند همه محوطه را بگردند البته اگر والدین آنها این اجازه را به مدرسه داده باشد که محدودیت ایجاد نکند. در ساختمان دوم دفتر مدیر مدرسه قرار دارد آقای جرمی هاوس به عنوان مدیر مدرسه آمادئوس در طبقه چهارم ساختمان مستقر شده است. دانش آموزان در این مدرسه علاوه بر تمرکز به زبان فرهنگ مادری در این مدرسه سبب می شود که بهتر زبان های دوم و سوم را یاد بگیرند.

 

 

خدمات رفاهی و خوابگاه های مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش

دانش آموزان بین المللی از پایه ششم یا دوازده سالگی امکان استفاده از خوابگاه مدرسه آمادئوس را دارند. از بین 300 دانش آموز محصل در این مدرسه 50 درصد آنها از خدمات خوابگاه ها استفاده می کنند برای این دسته از دانش آموزان دوره های کارآموزی را سپری کنند و دانش آلمانی را هم در آنها تقویت می شود و تقویت زبان و فرهنگ کشور اتریش بسیار مفید واقع می شود و دانش آموزان با تقویت زبان و فرهنگ آلمانی احساس راحتی بیشتری می کنند زیرا دانشگاه های خوب و مشهوری در اتریش وجود دارد و حتی برای زندگی هم وین شهر خوبی محسوب می شود. در خوابگاه ها و رستوران های غذا خوری تمهیداتی در نظر گرفته می شود که مسلمانان و سایر مذهب ها بتوانند به راحتی در مدرسه آمادئوس زندگی کنند حتی مکان هایی برای انجام مراسمات مذهبی و ترجیحات غذایی هم برای این دانش آموزان رعایت می شود . در خوابگاه ها دختر ها و پسر ها در مکان های جدا مستقر شده اند در های امنیتی که به بصورت الکترونیکی کنترل می شوند و اساتیدی هم به صورت 24 ساعته وظیفه نظارت بر خوابگاه ها را بر عهده دارندو خانواده ها از این بابت هیچ گونه نگرانی نداشته باشند. پرستارهای حرفه ای هم در خوابگاه ها مستقر است و در آن محیط زندگی می کند که دانش آموزان هرگونه بیماری داشته باشند آنها را درمان می کند. دکتر مدرسه هم هفته ای یک بار در مدرسه حضور پیدا می کند و دانش آموزان می توانند وقت بگیرند و اگر هم مشکلی پیش بیاید بیمارستان 5 دقیقه با مدرسه فاصله دارد. در یکی از بهترین مدارس وین اتریش خوابگاه های 5 ستاره مانند هتل های 5 ستاره خدمات و سرویس ارایه می کنند. در خوابگاه جدید که اخیرا افتتاح شده است ظرفیت 150 دانش آموز را دارد اتاق ها به صورت دوبلکس طراحی شده اند که طبقه بالا برای استراحت و خواب و طبقه پایین جهت مطالعه طراحی شده است کمد هایی برای قرار گرفتن وسایل دانش آموزان تعبیه شده است و هر اتاق ظرفیت دو نفر را دارد و سرویس بهداشتی هم در این اتاق ها قرار گرفته است؛ در مورد نظافت خوابگاه ها لازم به ذکر است که سرویس نظافت اتاق ها هر روز انجام می شود و حوله ها و ملحفه ها هر هفته عوض می شوند و کارهایی مانند اتو کشی و خشکشویی هم برای لباس های فرم مدرسه انجام می شود و برای لباس های شخصی هم با لباسشویی هایی که در دسترس هستند توسط دانش آموزان شسته می شوند. در مورد سیستم های سرمایشی و گرمایشی و عایق است. قسمت های دسته جمعی هم در بین این اتاق های خصوصی وجود دارد که دانش آموزان می توانند دور هم جمع شوند و با بقیه افراد وقت بگذرانند. ساختمان ها در مدرسه آمادئوس بهم نزدیک هستند و در فاصله صد متری هم قرار دارند و دانش آموزان به موقع در سر کلاس ها حاضر می شوند. در قسمت های پسران و دختران به صورت جداگانه آشپزخانه دارند که سرآشپز غذا های متنوعی را برای دانش آموزان آماده می کنند و اگر هم دانش آموزان دوست داشتند می توانند آشپزی کنند. که روز های یکشنبه دانش آموزان آشپزی می کنند. وعده های اصلی غذا شامل 3 وعده می شود که با صبحانه ای مقوی و کامل شروع می شود و شامل غذای اصلی و دسر و سالاد می شود. دانش آموزان خوابگاهی به خوردن صبحانه مقوی و خوردن غذاهای سالم تشویق می شوند. تمام خدماتی که به دانش آموزان ارائه می شود هنگام پرداخت شهریه محاسبه می شود.

 

 

تحصیل موسیقی و هنر در مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش

مدرسه آمادئوس نه تنها یک مدرسه بین المللی شبانه روزی و روزانه است بلکه یک آکادمی مجهز و پیشرفته موسیقی و هنر نیز به حساب می آید. دانش آموزان در مدرسه آمادئوس این امکان را دارند که در زمینه موسیقی مورد علاقه خود تحصیل کنند و با اساتید خود کلاس ها و آموزش های خصوصی موسیقی را بعد از ساعات کلاس های عادی داشته باشند. در یکی از بهترین مدارس وین اتریش از همکاری پرفسور های برجسته ای در زمینه موسیقی بهره گرفته می شود و دانش آموزان را با توجه به میزان توانایی و سطح آنها در کنار هم قرار می گیرند. اگر دانش آموزی بخواد در زمینه هنر و موسیقی فعالیت کند ابتدا باید به عنوان یک دانش آموز عادی در این مدرسه تحصیل کند و مثل یک دانش آموز عادی ثبت نام کند و در کلاس ها شرکت کند. مدرسه آمادئوس یکی از معروف ترین مدارس موسیقی است که دوره کارآموزی را به دانش آموزان ارائه می کند و اولین مدرسه در قاره اروپا که برای موسیقی برنامه های آموزشی برگزار می کند. هدف این مدرسه این بوده که موسیقیدان های با استعداد را در اینجا آموزش دهند و بدون اینکه به تحصیلات آکادمیک آنها لطمه ای وارد شود بتوانند بر روی تخصص خود کار کنند و آن را ارتقا دهند و به موسیقی دان های حرفه ای تبدیل شوند. نکته حائز اهمیت دیگر وجود آکادمی موسیقی هنر است دانش آموزان می توانند خلاقیت،تفکر و توانایی همکاری با یکدیگر را ارتقا ببخشند و همین توانایی ها و همکاری هاست که دانشگاه ها و محیط های کاری به دنبال آنها هستند و دانش آموزان در برنامه هایی بر پایه موسیقی و هنر این ویژگی ها را به دست می آورند بنابراین لازم نیست که متخصص شوند کافی است از شیوه های آموزشی بهره کافی لازم را ببرند. دانش آموزان از خاورمیانه و از ایران در این مدرسه برای علاقه به موسیقی به این مدرسه می روند معمولا و طبق اظهار کارکنان این مدرسه ایرانی ها دانش آموزانی با هوش و با استعداد بشمار می روند و به دنبال یادگیری آموزش های جدید هستند و می خواهد از تمام برنامه ها بیشترین استفاده را می برند آنها بسیار دوستانه رفتار می کنند و باعث افتخار این مدرسه هستند. کلاس های هنر برای دانش آموزان ششم تا دوازدهم برگزار می شود. 20 کلاس موسیقی در این آکادمی موسیقی وجود دارد که پیانو، فلوت، ویلون و گیتار در آنها تدریس می شود؛ این کلاس ها به صورت تک نفره و خصوصی برگزار می شوند و گروهی نیستند. موسیقی و هنر بخش کوچکی از برنامه های این مدرسه است زیرا ابتدا دانش آموزان به عنوان دانش آموزان عادی به این مدرسه ورود پیدا می کنند تا بتوانند از آکادمی موسیقی و هنر های این مدرسه بهره مند شوند و این برنامه جز برنامه های معمول در مدرسه است مگر اینکه بخواهند مگر اینکه برنامه موسیقی را انتخاب کنند و در مسیر آموزش های موسیقی قرار بگیرند که کلا شرایط متفاوت خواهد شد. این خیلی مهم است که دانش آموزان تنها بر روی نیمکت های کلاس نمی نشینند بلکه رفتن به گردش و بازدید از موزه ها و سفرها آکادمیک دیگر که در سال گذشته 6 سفر بوده اند هم جز برنامه است سفر به ایتالیا و رم و اسپانیا از این سفرها بوده است . سفر اسپانیا به منظور تقویت فعالیت ها و خدمات اجتماعی بوده که به پاک سازی ساحل پرداخته شده این سفر در برنامه های درسی دانش آموزان پایه 11 و 12 انجام شده که این برنامه بخشی از پکیج فارغ‌التحصیلیIB است. دیپلم IB بلیطی است بین المللی برای ورود به دانشگاه های دنیا است همین مهر مدرک IB بر روی مدرک فارغ التحصیلی باشد دیگر نیازی به سپری کردن دوره های مقدماتی در دانشگاه ها نیست و عملا دانشجو ترم اول دانشگاه را نیاز ندارد سپری کند. مثلا اگر ریاضی 009 در دانشگاه داشته باشند نیازی به گذراندن آن نیست زیرا قبلا آن را خوانده اند این مدرک برای رشته های همچو دارو سازی و مهندسی کمک کننده است و دانش آموزان با پایه قوی تر وارد دانشگاه می شوند. مسیر دانش آموزان مدرسه آمادئوس از پیش تعیین شده است و به دانشگاه های دلخواه خود مانند کمبریج، آکسفورد و MIT راه پیدا می کنند.

 

 

مشاوره ها و آموزش های PSHT و تاثیر آنها در مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش

دانش آموزان شبانه روزی با مشکلات روحی از جمله دلتنگی برای خانواده مواجه می شوند به همین منظور تمهیداتی که برای این گونه دانش آموزان اندیشیده می شود شامل: آموزش های در زمینه روحی و عاطفی برای دانش آموزان برگزار می شود که این آموزش ها تحت عنوان PSHT در زمینه سلامت فردی و اجتماعی است که برای دانش آموزان ششم تا دوازدهم اجرا می شود و یکی از مهم ترین مباحث درسی است. برای برنامه ها هم مشاوره مدرسه هست که دانش آموزان ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در مورد هر مشکلی می توانند به او مراجعه کنند و گروهی هم وظیفه محافظت از دانش آموزان در برابر هر گونه آسیب روحی و روانی را بر عهده دارند. بنابر این هم برنامه های درسی و هم برنامه های سازمانی در جهت سلامت روح و جسم دانش آموزان اجرا می شوند. تشویق دانش آموزان نیز از برنامه های مهم این مدرسه بشمار می رود زیرا با تشویق می توانند به هدف های دلخواه خود برسند و دلیلی ندارد که دانش آموزان از هر جای دنیا تلاش کنند و به هدف که ورود به دانشگاه های برتر دنیا است نرسند و مطمئنا تلاش و تمرکز دانش آموزان را به دانشگاه هایی مانند آکسفورد و کمبریج خواهد رساند. برنامه های منظم و قوی جهت مشاوره کاریابی برای دانش آموزان کلاس نهم و دهم برگزار می شود و سبب می شود این دانش آموزان در سنین 14 و 15 سال متوجه شوند که در چه زمینه هایی استعداد و توانایی دارند و چگونه در سه چهار سال آینده این استعداد ها و پتانسیل ها را تقویت کنند و پس از فارغ التحصیلی چه انتخاب هایی خواهند داشت بنابراین برای انتخاب رشته و ورود به دانشگاه مورد حمایت و کمک مدرسه هستند برای مثال هر گونه اطلاعات تخصصی در زمینه رشته مورد نظر خود را بخواهند در اختیار آنها قرار خواهند داد مثلا اگر دانش آموز بخواهد در دانشگاه های اتریش رشته پزشکی را انتخاب کنند مدرسه آمادئوس به دانش آموزان کمک می کند نمونه سوالات آزمون های پزشکی را در اختیار آنها قرار می دهند و آنها را راهنمایی می کند که به این هدف خود برسند

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


 

پاسخ به سئوالات متداول در مورد مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش

✅سن ورود به مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش چند سال است؟

پذیرش دانش آموزان از سن سه سال تا 19 سال در این مدرسه انجام می پذیرد.

✅ سن ورود به خوابگاه ها و استفاده از خدمات شبانه روزی در مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش چند سال است؟

دانش آموزان از کلاش ششم یا دوازده سال می توانند از خوابگاه های این مدرسه استفاده کنند.

✅ تاثیر دیپلم IB مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش در ورود به دانشگاه ها چیست؟

دیپلم IB بلیطی است بین المللی برای ورود به دانشگاه های دنیا است؛ همین مهر IB بر روی مدرک فارغ التحصیلی باشد دیگر نیازی به سپری کردن دوره های مقدماتی در دانشگاه ها نیست و عملا دانشجو ترم اول دانشگاه را نیاز ندارد سپری کند.

✅ آیا خوابگاه دختران و پسران در مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش مجزا است؟

بله، خوابگاه ها از هم جدا هستند و تمهیدات امنیتی از همه نظر اجرا می شود.

 


 

_____________سخن نهایی در موردمدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش __________

در این مقاله به انتشار بازدید مدیر موسسه ملک پور از مدرسه آمادئوس یکی از بهترین مدارس وین اتریش و صحبت و مصاحبه با مدیر مدرسه آقای جرمی هاوس پرداخته شده. مدرسه آمادئوس به عنوان بهترین مدرسه اتریش در وین شناخته می شود که آکادمی هنر و موسیقی هم بحساب می آید دانش آموزان از سن 3 سال تا 19 سال در این مدرسه پذیرفته می شوند و از امکانات عالی این مدرسه بهره مند می شوند. زبان تحصیل در این مدرسه بین المللی زبان انگلیسی است و در کنار آن به دانش آموزان زبان آلمانی هم آموزش داده می شود. علاوه برخدمات آموزشی خدمات رفاهی و خدمات مشاوره در طرق مختلف هم به دانش آموزان ارائه می شود. اهمیت زبان آلمانی برای ورود به جامعه اتریش و بهره مندی از تحصیلات رایگان دانشگاه ها در اتریش دارای اهمیت است. دانش آموزان پس از فارغ التحصیلی دیپلم IBدریافت می کنند که برای ورود به دانشگاه های سراسر دنیا کاربردی است. چنانچه سوالی در زمینه مدرسه آمادئوس دارید می توانید با موسسه MIE تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید و جواب های به روز و مطمئن را از کارشناسان این موسسه دریافت کنید.

 

امتیاز 5 از 5 ( 2 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
سمیه سخنور
سلام. دختر من 8 سالشه و دو مقام طلای بین‌المللی در رشته ورزشی کاراته داره. ایا میتونه بورسیه تحصیلی از المان یا اتریش بگیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب گرامی در این زمینه می توانید با شرکت هایی که فرزند شما را حمایت می کنند ارتباط برقرار کنید.
مهدی
سلام و عرض ادب من ۱۳ ساله هستم تا اینجا همه معدل هام۲۰ بوده به انگلیسی مسلطم.میتونم خیلی سریع المانی یاد بگیرم.به نظر شما در کدوم کشور میتوانم تحصیل کاملا رایگان داشته باشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز تحصیل در مدارس معمولا با پرداخت هزینه ممکن است. مگر اینکه شما یک اسپانسر داشته باشید‌.
مشاوره رایگان