رشته مهمانداری هواپیما در کانادا

4 نظر

امروز قصد داریم در خصوص رشته مهمانداری هواپیما در کانادا برای شما تمامی نکات را توضیح بدهیم. رشته مهمانداری هواپیما در کانادا و یا تحصیل مهمانداری هواپیما در کانادا یکی از رشته ها و دروسی می باشد که متقاضی خاص خود را دارد. لازم به ذکر می باشد که بازار کار رشته مهمانداری هواپیما در کانادا بسیار پر درآمد می باشد و مهاجرت مهمانداران هواپیما با تجربه در کشور کانادا می تواند مورد اسقبال این کشور قرار بگیرد. موسسه mie قصد دارد در این مقاله تمامی نکات درباره رشته مهمانداری هواپیما در کانادا را کامل توضیح دهد و شما متقاضی عزیز می توانید برای اطلاعات بیشتر و سوالات تکمیلی با مشاورین خبره ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگانی را دریافت کنید.

تحصیل در کانادا در 30 ثانیه

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
رشته مهمانداری هواپیما در کانادا

درباره رشته مهمانداری هواپیما در کانادا

یکی از رشته های پر طرفدار بین ایرانی ها رشته مهمانداری هواپیما در کانادا می باشد. تحصیل مهمانداری هواپیما در کانادا را می توان در دانشگاه های معتبر این کشور تحصیل کرد و مدرک معتبر دریافت کرد. این رشته به دلیل اینکه سریع دانشجو را وارد بازار کار می کند و بازار کار رشته مهمانداری هواپیما در کانادا بسیار خوب می باشد خیلی از دانشجویان علاقه دارند برای مهاجرت مهمانداران هواپیما به کانادا اقدام کنند. دوره تحصیل مهمانداری هواپیما در کانادا کوتاه مدت می باشد و طول دوره تحصیل در کانادا در رشته مهمانداری هواپیما در کانادا بین ۱ تا ۲ سال می باشد. متقاضی عزیز می تواند بعد از تحصیل و اخذ دیپلم برای مدرک کاردانی اقدام کنید و بعد از آن برای کار در این کشور اقدام کنید.

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد تحصیل در کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل در کانادا

شرایط تحصیل مهمانداری هواپیما در کانادا

برای تحصیل در رشته مهمانداری هواپیما در کانادا ۲ شرط اصلی را باید در نظر بگیرید.

اولین شرط اصلی شرط سن می باشد. کشور کانادا جزو کشور هایی می باشد که فاصله بین تحصیل یا همان گپ تحصیلی خیلی جزو خط قرمز های این کشور می باشد. برای تحصیل در هر مقطعی باید در نظر داشته باشید که گپ تحصیلی شما بیشتر از ۳ سال نباشد. سن متقاضی بین ۱۹ تا ۲۱ سال باشد.

دومین شرط اصلی مدرک زبان معتبر می باشد. برای تحصیل مهمانداری هواپیما در کانادا می بایستی حداقل نمره آیلتس برای تحصیل در کانادا ۶ تا ۶.۵ را بتوانید ارائه کنید. برای ورود به بازار کار رشته مهمانداری هواپیما در کانادا از شما آزمونی گرفته می شود که سطح زبان شما را می سنجند که می توانید به صورت واضح صحبت کنید یا خیر.

مدارک مورد نیاز برای اپلای دوره های مهمانداری هواپیما در کانادا

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در رشته مهمانداری هواپیما در کانادا شرایط خاصی دارد که نیاز هست برای اخذ پذیرش این مدارک رو آماده کنید.

اصل مدرک دیپلم

ریز نمرات

ترجمه تمامی مدارک

مدرک ایلتس ۶ یا ۶.۵

در نظر داشته باشید که معدل دیپلم شما می بایستی نمره قبولی و نمره بالای ۱۶ باشد. لازم به ذکر می باشد هر چه مدرک تحصیلی شما معدل بالاتری داشته باشد شانس شما بالاتر می باشد.

تحصیل مهندسی کامپیوتر در کانادا

این مقاله را از دست ندهید:رشته مهندسی کامپیوتر در کانادا

در این مقاله ما تمام شرایط مهندسی کامپیوتر در کانادا را به شما خواهیم آموخت.

معرفی کالج و دانشگاه های کانادایی رشته مهمانداری

تحصیل مهمانداری هواپیما در کانادا در برخی از موسسات آموزشی و کالج ها برگزار می شود. تحصیل در رشته مهمانداری هواپیما در کانادا با اخذ مدرک کاردانی یا سرتیفیکیت های مخصوص امکان پذیر می باشد. یکی از کالج های کانادا، کالج اتون کانادا eton college Canada در شهر ونکوور رشته مهمانداری هواپیما را ارائه می دهد. برای اخذ پذیرش این کالج به هیچ عنوان آزمون ورودی ندارد ولی می بایستی حتما مصاحبه این کالج را شرکت کنید. مدرک زبانی که این کالج از شما می خواهد در سطح ایلتس ۶ و یا ۶.۵ و یا تافل ۶۱ به بالا می باشد. شهریه دانشگاه برای سال اول برای دانشجویان بین المللی حدود ۶۱۰۰ دلار کانادا می باشد.

هزینه تحصیل رشته مهمانداری هواپیما در کانادا

بسیاری از افراد علاقه دارند که برای مهاجرت مهمانداران هواپیما به کانادا اقدام کنند و مدرک معتبر اخذ کنند. برای اخذ پذیرش و برای تحصیل مهمانداری هواپیما در کانادا شما نیاز به شرکت در آزمونی را ندارید و می توانید بدون آزمون برای تحصیل در این رشته اقدام کنید. تحصیل در کشور کانادا حدود ۶۰۰۰ دلار کانادا تا ۷.۰۰۰ دلار کانادا می باشد و میانگین هزینه زندگی دانشجویی در کانادا هر ماه حدود ۱۵۰۰ دلار کانادا می باشد.

وظایف شغل مهمانداری هواپیما در کانادا

همانطور که می دانید شغل مهمانداری هواپیما شغلی با اصالت و با پرستیژ می باشد و هر شخصی برای این شغل نمی تواند اقدام کند. این شغل جزو شغل هایی می باشد که همیشه مورد احترام عام بوده است و همه افراد برای مهمانداران هواپیما ارزش زیادی قائل هستند. شغل مهمانداران هواپیما بسیار سخت و حرفه ای می باشد زیرا در طول مسیر مهمانداران وظیفه دارند که از مسافران مراقبت کنند. معمولا مهمانداران هواپیما آموزش های خاصی را از همه جهات می بینند و میدانند چگونه در هر شرایطی با خونسردی کامل واکنش نشان دهند. برای مثال اگر در هواپیما آتش سوزی رخ دهد٬ مسافر حامله ای درد زایمان داشته باشد، از مسافران دچار حمله قلبی شوند و یا خیلی از نکات دیگر که مهمانداران کامل می دانند باید چه کاری را انجام دهند تا شرایط امنی را محیا کنند. در کل می توان گفت که مسئولیت اصلی و مهم مهمانداران هواپیما اطمینان از ایمنی و آسوده خاطر بودن مسافران می باشد.

درآمد مهمانداران هواپیما در کانادا

بازار کار رشته مهمانداری هواپیما در کانادا جزو پر درآمد ترین بازار کارها می باشد. با توجه به سختی کار مهمانداران هواپیما درامدی که کسب می کنند مبلغ قابل توجه و با ارزشی می باشد. ولی در کل درآمد مهمانداران هواپیما به عوامل خاصی بستگی دارد. اگر شما جزو افرادی هستید که به چند زبان زنده دنیا تسلط دارید و یا سابقه کار بالا و خوبی در این حوزه داشته اید می توانید درآمد بالاتری از دیگر مهمانداران هواپیما داشته باشید و تجربه کنید. معمولا اکثر مهمانداران وقتی سابقه کار در شرکت هواپیمایی نام داری را داشته باشند می تواند سابقه کار خوبی برای آنها باشد تا بتوانند درآمد بالایی را کسب کنند. معمولا در کشور کانادا میانگین درآمد ماهانه مهمانداران هواپیمایی حدود ۷.۰۰۰ دلار کانادا تا ۸.۰۰۰ دلار کانادا می باشد.

بازار کار کانادا برای شغل مهمانداری هواپیما

با توجه به مطالبی که قبل تر هم گفته شد بازار کار رشته مهمانداری هواپیما در کانادا بسیار عالی می باشد و شما متقاضی عزیز می توانید برای اخذ ویزای کار کانادا اقدام کنید. همینطور که پیش تر هم گفته شد اگر سابقه کار بالایی در کمپانی های معتبر داشته باشید و همچنین بتوانید به چند زبان صحبت کنید درآمد بالایی می توانید از این شغل داشته باشید. رشته مهمانداری هواپیما در کانادا می تواند جزو مشاغلی باشد که بازار کار خوبی دارند و همچنین درآمد بالایی نیز دارند.

اخذ تابعیت با مهمانداری هواپیما در کانادا

برای اخذ تابعیت در کشور کانادا اگر از طریق ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید دو سال تحصیل شما جزو اقامت شما محسوب می شود و بعد از تحصیل سه سال کار کنید و مالیات پرداخت کنید به پاسپورت و تابعیت این کشور می رسید. و حالا اگر شما متقاضی هستید که برای ویزا های کاری قصد اقدام دارید سه سال بعد از ورود می توانید برای تابعیت خود اقدام کنید. در کل اخذ پاسپورت کانادا کار سختی نمی باشد اگر با یکی از موکلای موفق و حرفه ای در کار خود اقدام کنید.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب رشته مهمانداری هواپیما در کانادا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


سوالات متداول

برای کار در رشته مهمانداری هواپیما در کشور کانادا قد متقاضی مورد خاصی است؟

بله، برای خانم ها حداقل ۱۶۵ و حداکثر ۱۸۰ سانت باید باشند و همچنین برای آقایان حداقل ۱۷۰ و حداکثر ۱۸۵ سانت می باشد.

اگر از موسسات خصوصی در ایران بتوانم مدرک مهمانداری هواپیما اخذ کنم امکان کار در کشور کانادا را دارم؟

اگر مدرک شما معتبر باشد و همچنین سابقه کار خوبی داشته باشید (حداقل ۳ سال) بله امکان پذیر می باشد.

آیا با سطح تافل ۸۰ می توان برای تحصیل در کالج اتون کانادا اقدام کرد؟

بله از سطح زبان تافل ۶۱ به بالا می توان برای تحصیل در کالج اتون کانادا اقدام کرد.

درآمد مهمانداران هواپیمایی در کشور کانادا می تواند یک زندگی خوب را به ما بدهد؟

بله. هزینه زندگی در ماه برای شما حدود ۱۵۰۰ دلار کانادا می باشد و میانگین درآمد ماهیانه برای مهمانداران در کشور کانادا حدود ۶.۰۰۰ دلار کانادا می باشد.

آیا بعد از تحصیل در کشور کانادا در رشته مهمانداری هواپیما می توان درخواست اقامت دائم داد؟

شما بعد از تحصیل و ۳ سال کار کردن در کشور کانادا و پرداخت مالیات می توانید برای تابعیت خود اقدام کنید.

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی کردیم تمامی جزئیات در خصوص رشته مهمانداری هواپیما در کانادا را برای شما متقاضیان عزیز تکمیل کنیم و به ریز جزئیات تمامی نکات را برای شما به اشتراک بگذاریم. اگر شما هم جزو افرادی هستید که علاقه مند به تحصیل رشته مهمانداری هواپیما در کانادا و یا تحصیل مهمانداری هواپیما در کانادا هستید لازم است بدانید که بازار کار رشته مهمانداری هواپیما در کانادا بسیار پر سود می باشد. بهتر می باشد که از سن ۱۹ تا ۲۲ سالگی برای تحصیل در رشته مهمانداری در کشور کانادا اقدام کنید و بعد از تحصیل با دیپلم مهمانداری و یا سرتیفیکیت اخذ شده برای کار در همین کشور بپردازید تا درآمد خوبی داشته باشید. موسسه mie اتریش سعی دارد که برای رشته مهمانداری هواپیما در کانادا اطلاعات جامعی را به اشتراک بگذارد و شما برای سوالات تکمیلی می توانید زیر همین مقاله سوالات خود را بپرسید و یا با موسسه تماس حاصل فرمایید تا مشاورین کار بلد ما به شما مشاوره رایگان بدهند و شما را راهنمایی کنند.

امتیاز 2.25 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
AMIR hosein kavand
با سلام خدمت موسسه محترم ملک پور .من نوزده ساله هستم و مرداد ماه میشه بیست سالم ، مدرک مهمانداری هواپیما از هواپیمایی هما دارم ولی. سابقه کار ندارم .مدرک تافل ندارم ولی میتونم به انگلیسی روان صحبت کنم .خواستم بدونم حداقل مبلغ پولی که میشه باهاش برای مهاجرت تحصیلی مهمانداری کانادا لازم هست چقدر هستش ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز حداقل تمکن مالی لازم برای پذیرش تحصیلی کانادا 40-50 هزار دلار می باشد.
Amirabbas khadiv
سلام وقتتون بخیر.عرضم به حضورتون بنده ۲۳ سالم هستش و قصد شرکت در دوره های مهمانداری توی ایرانو دارم..میخاستم ببینم طبق گفته های شما ،اگر توی این فیلد حداقل۳ سال سابقه کار داشته باشیم امکان مهاجرت کاری هستش ؟! حالا نه صرفا کانادا،بیشتر کشورهای انگلیسی زبان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام مخاطب گرامی در صورت داشتن سابقه کاری شما می‌توانید رزومه خود را برای کارفرما های مختلف ارسال نمایید تا موفق به اخذ دریافت جاب آفر گردید. برای اطلاع از نحوه اخذ ویزای کاری می توانید پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور را در سایت موسسه مطالعه نمایید
Deniz deniz
سلام ببخشید هزینه تحصیل که نوشتید بین 6000تا7000منظورتون هزینه ماهانس یا سالیانه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر هزینه ها افزایش یافته و معمولا سالیانه ۲۰ تا ۲۵ هزار دلار می باشد.
Shiva Safari
سلام وقت بخیر بنده سابقه ۱۰ سال پروازی دارم در ایران با تایپهای هواپیماهای مختلف ایا امکان دریافت جاب افر‌در‌ایرلاینهای کانادا یا انگلیس دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. رزومه شما باید برای شرکت های مربوطه ارسال شود و برای این امر میتوانید از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده کنید.
مشاوره رایگان