شرایط خرید ملک در اتریش

21 نظر

خرید ملک در اتریش منجر به دریافت اقامت نمی‌گردد، متوسط هزینه خرید ملک در اتریش به ازای هر متر مربع ۴۶۱۱ یورو می‌باشد. شهروندان خارجی برای خرید ملک در اتریش ابتدا باید اقامت این کشور را دریافت کنند تا اجازه خرید ملک داشته باشند، اما به دلیل معاهده‌ای که بین ایران و اتریش و سوئیس توسط شاه سابق بسته شده است، ایرانیان برای خرید ملک در اتریش نیاز به داشتن اقامت ندارند می‌توانند در این کشور آزادانه ملک خریداری کنند.

این مقاله جهت افزایش اطلاعات متقاضیان مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک تدوین گردیده است. سرمایه گذاران و خوانندگان محترمی که پس از مطالعه مقاله، تصمیم به اقدام از این طریق گرفته و یا قصد افزایش آگاهی خود در این زمینه دارند، می توانند با کارشناسان مجرب امور مهاجرتی در موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردند.

ویدیو موسسه MIE در مورد خرید ملک در اروپا


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

اقامت اتریش از طریق خرید ملک

 به دلیل شرایط بسیار ایده آل موجود در کشور اتریش، توجه اکثر سرمایه گذاران به خرید ملک در این کشور جلب شده است. چنانچه قصد مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک دارید تا از این طریق، اقامت موقت و سپس دائم این کشور را دریافت نمایید، لازمست بدانید که این امر امکان پذیر نمی باشد. چرا که مطابق با قوانین حاکم بر کشور اتریش، با خرید ملک در کشور اتریش، نمی توان اقامت اتریش را بدست آورد. حتی اگر ارزش ملک خریداری شده در کشور اتریش بسیار زیاد هم باشد، صرفاً با خرید ملک نمی توان به مجوز اخذ اقامت دائم کشور اتریش نائل گشت.

یکی از شرایط بسیار خوبی که دولت اتریش برای مهاجران ایرانی تدوین کرده است، امکان خرید ملک در کشور اتریش به صورت شش دانگ می باشد. بنابراین ایرانی ها می توانند به عنوان روشی برای سرمایه گذاری، اقدام به خرید ملک در کشور اتریش نمایند و سپس از طریق اجاره آن، به درامد مناسبی دست یابند. اما همانگونه که گفته شد مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک به تنهایی میسر نمی گردد و این مهم، تنها شرایط دستیابی به ویزای توریستی شخص سرمایه گذار و خانواده وی را تسهیل می بخشد. مقاله ذیل، اطلاعات جامعی در زمینه اقامت اتریش در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

نحوه پیدا کردن ملک در اتریش

برای پیدا کردن ملک در اتریش می‌توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری و در منطقه جستجو کنید. روش های پیدا کردن ملک در اتریش به صورت زیر می باشد:

 •  آژانس‌های املاک آنلاین: این آژانس‌ها اطلاعات کامل منزل به همراه عکس از خانه های اتریش از ابعاد مختلف، و موقعیت دقیق آن را در فایل‌های خود قرار می‌دهند، تا بتوانید به صورت آنلاین منزل مورد نظر خود را انتخاب کنید. این روش ساده‌ترین روش برای پیدا کردن ملک در اتریش می‌ باشد.
 • بنگاه‌های محلی: بنگاه‌های محلی روش بسیار ایمن برای پیدا کردن خانه در اتریش می‌ باشد. زیرا از این طریق می توانید اطلاعات دقیقی از اوضاع بازار منطقه به دست بیاورید.
 • خرید ملک به کمک دوستان و آشنایان: اگر در اتریش دوست و آشنا داشته باشید که در این کشور زندگی می‌کند، و به امر خرید ملک در این کشور تسلط داشته باشد، از طریق این افراد برای خرید ملک در اتریش می‌ توانید اقدام کنید.

مراحل قانونی خرید ملک در اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق خرید خانه همانند سایر کشورها قوانین، مدارک و مراحل خاص خود را دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی و ذکر تمامی مراحل مختلف مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک  بپردازیم:

 • اطلاع شخص متقاضی سرمایه گذاری در اتریش از طریق خرید ملک از کلیه قوانین حاکم بر کشور اتریش در زمینه خرید ملک
 • تنظیم پیش قرارداد اولیه خرید ملک فی مابین خریدار و فروشنده
 • پرداخت 10 درصد از قیمت کل قرارداد تحت عنوان پیش پرداخت به فروشنده اتریشی
 • پرداخت مالیات های مصوب برای خرید ملک
 • حضور شخص خریدار به جهت به نام زدن قانونی سند در دفاتر اسناد رسمی کشور اتریش
 • در صورتی که شخص در کشور اتریش حضور ندارد، وکیل مورد اعتماد وی می تواند مراحل قانونی خرید ملک را طی کند.

هزینه های خرید ملک در اتریش

بهتر است بدانید که چنانچه شخصی متقاضی مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک باشد، اطلاع از هزینه های مورد نیاز در طی روند خرید ملک در اتریش برای وی امری ضروری است تا با دیدی منطقی، وارد معامله خرید ملک شود. در ابتدای معامله خرید ملک در اتریش نیاز است که شخص خریدار در حدود 10 درصد از قیمت کل مبلغ خرید ملک را به عنوان پیش پرداخت، به شخص فروشنده پرداخت نماید. چنانچه ملک مورد معامله، مالیات معوقی داشته باشد، باید تسویه گردد. هزینه های مرتبط با وکیل و هزینه های پرداختی دفاتر اسناد رسمی، به مبلغ تعیین شده برای مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک افزوده می گردد.

طیف قیمت خرید هر متر آپارتمان در مرکز اصلی شهر وین بین 3000 تا 7000 یورو می باشد. طبیعی است که هر چه از مرکز شهر فاصله بگیریم و یا به شهرهای دیگر کشور اتریش نزدیک شویم، از هزینه خرید ملک کاسته می شود.

اگر از افراد هستید که برای سپری کردن دوران بازنشستگی خود، قصد خرید ملک و مهاجرت به اتریش را دارید، و علاقه به زندگی در پایتخت اتریش داشته باشید، خرید خانه ویلایی در وین اتریش یک گزینه بسیار عالی می‌ باشد. اما اگر برای خرید ملک محدودیت سرمایه‌ دارید، خرید خانه در روستاهای اتریش گزینه مناسبی می‌باشد. زیرا قیمت خانه در روستاهای اتریش نسبت به شهر پایین‌ تر است و فضای آرام و دنج برای زندگی دارد.

خرید آپارتمان

میانگین قیمت

قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر

4638.73 یورو

قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در خارج از مرکز

3213.09 یورو

بازار ملک در اتریش

خرید ملک در اتریش، یکی از انواع روش های سرمایه گذاری در کشور اتریش می باشد. از اصلی ترین دلایل افزایش گرایش سرمایه گذاران به خرید ملک در اتریش و سرمایه گذاری از این طریق، امنیت بالای سرمایه گذاری در این کشور و پایین بودن ریسک مصادره اموال در اتریش می باشد. اما این روش سرمایه گذاری دارای نکات حائز اهمیتی می باشد که در ادامه مقاله به صورت جزیی بدان ها می پردازیم.

چنانچه قصد مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک دارید، بهتر است که شرایط کلی موجود در این کشور را مورد بررسی قرار دهید. زیرا خرید ملک در کشور های دیگر، نیاز به آگاهی کامل از شرایط کشور مقصد دارد. اتریش کشوری بسیار زیبا با طبیعتی خیره کننده و مساحتی در حدود 83،878 کیلومتر مربع است. پایتخت سیاسی و اقتصادی و شهر مرکزی این کشور، شهر وین می باشد. جمعیت ساکن در این کشور عددی معادل 8،822،267 می باشد. زبان رسمی رایج در کشور اتریش، زبان آلمانیست. طبیعت زیبای کشور اتریش باعث جذب گردشگران بسیاری از اقصی نقاط کشور شده است. واحد رسمی پول موجود در این کشور، یورو می باشد. از جمله شرایط مثبت کشور اتریش می توان به سیستم بسیار ایده آل و در دسترس حمل و نقل، امکانات رفاهی با سطح کیفی بسیار عالی، امنیت اجتماعی و امکان برخورداری رایگان از تحصیل در این کشور اشاره داشت.

واجدین شرایط خرید ملک در اتریش

همانگونه که پیشتر نیز اشاره شد، مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک برای بسیاری از سرمایه گذاران، جذاب است و این گرایش ها در نتیجه شرایط بسیار ایده آل موجود در کشور اتریش، امکانات رفاهی در دسترس همگان و امنیت بالای سرمایه گذاری در این کشور می باشد. اکنون این سوال پیش می آید که چه افرادی واجد شرایط خرید ملک در اتریش می باشند؟ قوانین حاکم بر کشور اتریش، برای اشخاصی که متقاضی مهاجرت به اتریش از کشور ایران هستند، این امکان را فراهم آورده است که بتوانند خرید ملک با سند شش دانگ در اتریش داشته باشند. هر چند که خرید ملک در کشور اتریش، به تنهایی منجر به اخذ اقامت این کشور نمی شود؛ اما مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک، به لحاظ سرمایه گذاری در اتریش و حفظ سرمایه بسیار منطقی و سودآور می باشد. ریسک پایین مصادره اموال در کشور اتریش و وضعیت مناسب سایر استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور، امنیت سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در کشور اتریش را تضمین می نماید.

خرید خانه در وین اتریش

خرید خانه در وین اتریش و یا هرگونه املاک در کشور اتریش می تواند یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری باشد. چراکه کشور اتریش، شهر وین یکی از مناسب ترین نقاط دنیا از نظر بالا بودن کیفیت زندگی، مراقبت های پزشکی، خانه های مقرون به صرفه و غیره است. بهتر است بدانید که موسسه که در حوضه خرید خانه در وین اتریش فعالیت داشته و تمامی مناطق مناسب این کشور برای سرمایه گذاری را به شما معرفی می کند. در صورتی که قصد دارید خرید خانه در وین اتریش را تجربه کنید، می توانید با مشاورین تماس گرفته و از تجربه ایشان استفاده نمایید.

خرید مغازه در اتریش

افرادی که در جستجوی خرید مغازه در اتریش هستند می توانند در اتریش سرمایه گذاری کنند. کشور اتریش شرایط ایده آلی را برای سرمایه گذارانی که برای خرید مغازه در اتریش اقدام می کنند؛ در نظر گرفته است. تمامی مهاجرانی که قصد خرید مغازه در اتریش را دارند می توانند برای سرمایه گذاری در این کشور اقدام کنند. لازم به ذکر است که کشور اتریش همیشه سعی در بهبود شرایط کسب و کار داشته و همیشه با کاهش نرخ مالیات، میزان درآمد افرادی که در این حوضه فعالیت می کنند را بهبود می بخشد. شما به راحتی می توانید در زمینه خرید مغازه در اتریش با مشاورین موسسه MIE تماس بگیرید تا با تحلیل شرایط شما، بهترین پیشنهادات را از سمت مشاورین دریافت کنید.

توصیه های حقوقی در زمینه مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

در باب مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک، به ذکر توصیه ها و نکاتی برای شما می پردازیم:

 • کشور اتریش علی رغم اینکه مکان بسیار امنی برای سرمایه گذاری و خرید ملک به شمار می رود و خرید ملک در این کشور سرمایه گذاری پر سود محسوب می گردد، اما به یاد داشته باشید که اخذ اقامت این کشور صرفا از طریق خرید ملک به دست نمی آید. در صورتی که تمایل به اخذ اقامت هستید می توانید در کنار خرید ملک از سایر روش ها مانند ثبت شرکت یا خود حمایتی به اقامت این کشور دست یابید.
 • مشورت با وکلای مجرب پیش از سپردن امور مهاجرتی خود در زمینه خرید ملک بسیار ضروری است تا با بررسی دقیق کلیه زوایای مهاجرتی به نتیجه مطلوب و مدنظر شما ختم شود.
 • خرید ملک در کشور اتریش تاثیر مثبتی بر روند اخذ اقامت موقت و یا دائم کشور اتریش نخواهد داشت.
 • چنانچه رسیدن به شرایط اقامت کشور اتریش مدنظر شماست، می توانید علاوه بر سرمایه گذاری، سایر روش های مهاجرت به اتریش مانند تحصیل و یا کار را نیز مدنظر قرار دهید.
 • بعد از خرید ملک در کشور اتریش، سرمایه گذاران می توانند با اجاره ملک به سود آوری مبلغ سرمایه گذاری شده نیز دست یابند.

شاخص های مرتبط با سرمایه گذاری در اتریش

در مبحث بررسی اقتصادی شرایط کشور ها، در صورتی که متقاضی مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک می باشید، باید یک سری شاخص های سرمایه گذاری کشور ها را نیز باید مد نظر قرار دهید. در ادامه به توصیف این شاخص های سرمایه گذاری اتریش و نمودار مربوط به هر یک از آنها خواهیم پرداخت:

مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

 

 • مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک و شاخص سرمایه گذاری نرخ تولید ناخالص داخلی (GDP per capita)

یکی از شاخص های اصلی در بحث مهاجرت به اتریش، توجه به سرانه تولید ناخالص داخلی است. در نمودار مقابل نمودار نرخ تولید ناخالص داخلی کشور اتریش در خلال چند سال اخیر نمایش داده شده است:

مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

 

 • مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک و شاخص سرمایه گذاری تورم (inflation)

توجه به شاخص نرخ تورم در بحث مهاجرت به اتریش از طریق خانه یکی دیگر از مسایل مهم اقتصادی است. نرخ تورم به درصد تغییر تهیه کالاهای ضروری از سالی نسبت به سال دیگر اشاره دارد. نمودار مقابل نرخ تورم کشور اتریش در طی چند سال اخیر را نمایش می دهد:

مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

 

 • مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک و شاخص سرمایه گذاری مالیات بر درآمد (income and profits taxes)

مالیات های مصوب تعیین شده بر درامد در هر کشور یکی دیگر از شاخص های سرمایه گذاری در مبحث مهاجرت به کشورهای دیگر و در این مقاله به خصوص مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک است. در نمودار مقابل، نرخ مالیات بر درآمد کشور اتریش در طی چند سال اخیر نمایش داده شده است:


سوالات متداول

✔️ آیا امکان خرید ملک در اتریش برای ایرانیان وجود دارد؟

بله؛ ایرانیان می توانند برای خرید ملک در اتریش اقدام نمایند، اما این عمل به تنهایی منجر به گرفتن اقامت اتریش نمی شود.

✔️ مبلغ مورد نیاز برای پیش پرداخت خرید ملک در اتریش چه مقدار است؟

خریدار بایستی 10 درصد از مبلغ ملک را به عنوان پیش پرداخت به فروشنده بپردازد.

✔️ سود حاصل از خرید ملک در اتریش چقدر است؟

با خرید ملک در اتریش و اجاره بلندمدت یا کوتاه مدت آن به گردشگران خارجی می توانید 10 تا 15 درصد سود به دست آورید.

✔️ در فرآیند خرید ملک در اتریش، حضور شخص خریدار الزامی است؟

شخص خریدار می تواند برای انعقاد قرارداد خرید ملک حضور داشته و یا اختیار را به نماینده قانونی خود بسپارد.


سخن پایانی

مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک، امکان و یا عدم امکان اخذ مجوز اقامت کشور اتریش به واسطه خرید ملک و قیمت خانه و اجاره در وین اتریش از اصلی ترین موضوعات بوده که در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفتند. یکی از نکات قابل توجه در خصوص مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک، مقوله اخذ اقامت کشور اتریش از این طریق می باشد. اخذ اقامت کشور اتریش، صرفاً از طریق خرید ملک در این کشور حاصل نمی شود و برای این منظور، باید از سایر روش های سرمایه گذاری مانند ثبت شرکت یا کارآفرینی اقدام نمود. خرید ملک در کشور اتریش، صرفاً به عنوان سرمایه گذاری امن با حفظ سرمایه به شمار می رود. چنانچه پس از مطالعه این مقاله، سوال یا نکته ابهامی در ذهن شما عزیزان وجود داشت، می توانید با مشاوران مجرب ما در موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره های رایگان تلفنی آن ها بهره مند گردید. همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفته شد، در صورت تکمیل فرم تماس، اطلاعات شما جهت تماس با شما و ارائه مشاوره تلفنی رایگان توسط مشاورین موسسه ملک پور ثبت خواهد گردید. در پایان این بخش نیز "ثبت پرسش" محلی برای طرح سوالات و ابهامات شما در خصوص مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک می باشد.

امتیاز 4.27 از 5 ( 18 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
حسین مرتضوی
سلام. ممنون از مقاله خیلی خوبتون. ویدئوهای آقای دکتر هم خیلی خوب بود و ذهنیت خوبی در خصوص سرمایه گذاری به بنده داد. به شخصه تمایل داشتم راه مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک رو پیش بگیرم و فکر میکردم که منجر به اقامت میشه که متوجه میشم امکان پذیر نیست. خب من خیلی تمایل دارم به اتریش مهاجرت کنم و اونجا هم بتونم سرمایه خودم رو بیشتر کنم. از نظر مالی مشکلی ندارم و با این کار میخوام آینده فرزندانم رو تامین کنم و بچه هام در این کشور بزرگ بشن. چطور میتونم با خود آقای دکتر صحبت کنم و ازشون راهنمایی بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم الطافتان برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود و درخصوص وقت تخصصی با آقای دکتر هم راهنمایی تان نمایند. موفق باشید.
محمد برازنده
سلام وقتتون به خیر ممکنه به واسطه خرید ملک در اتریش، شخص بتونه ویزای توریستی دریافت کنه و مداوم به بهانه سر زدن به اموالش بتونه این ویزا رو تمدید کنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور اتریش سخت گیری روی ویزا های توریستی ندارد و اگر مدارک ارائه شده به سفارت درست باشد افراد بدون خرید ملک هم می توانند ویزای توریستی بگیرند. ملک خالی امتیازی محسوب نمی شود مگر اینکه فرد در اتریش دارای شرکت تجاری بوده یا سرمایه گذاری انجام داده باشد که بتواند دعواتنامه دریافت بکند. موفق باشید
اردلان عزیزی
سلام و وقت بخیر با توجه به توضیحاتی که شما در مقاله فرمودید مثل اینکه امکان مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک وجود نداره. خواستم بدونم میتونم مثلا در کشور دیگه ای در حوزه شنگن خرید ملک انجام بدم و اقامت دریافت کنم و بیام تو اتریش زندگی کنم؟ اگر اقامت اتریش رو نداشته باشم مشکلی برای خرید ملک برای من در این کشور به وجود نمیاد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در کشور اتریش شما بدون داشتن اقامت هم می توانید ملک بخرید فقط به صرف خرید ملک اقامتی اهدا نمی کند. اگر هدفتان زندگی در کشور اتریش است می توانید از روش هایی مثل خود حمایتی اتریش اقدام نمایید یا می توانید از اقامت هایی که شرط حضور ندارند استفاده بکنید مثل خود حمایتی کشور فرانسه یا خرید ملک در کشور پرتغال که فقط 7 روز در سال شرط حضور دارد. علاوه بر این با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو در کشور قبرس جنوبی هم می توانید پاسپورت اروپا را دریافت نمایید و در هر کجای اروپا که مدنظرتان بود زندگی نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حمید
سلام خسته نباشید خرید ملک در اتریش به خودی خود باعث کسب اقامت نمیشود؟ بهترین مبلغ برای خرید ملک در اتریش چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی کشور اتریش به صرف خرید ملک اقامت نمی دهد و مبالغ خرید ملک هم کاملا بسته منطقه و ملک متفاوت است. ولی حدقل با مبالغ 150 تا 200 هزار یورو می توانید یک ملک خوب بخرید. موفق باشید.
فرزاد
سلام. من تشکر میکنم از تیم حرفه ای MIE. ممنون بابت مقاله خوبتون در مورد مهاجرت به اتریش از طرق خرید ملک. من میخواستم شرایطم بررسی بشه لطفا راهنماییم کنید. از نظر مالی مشکلی ندارم 48 ساله همراه همسر و 2 فرزند 12 و 8 ساله.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت از الطاف شما سپاسگزاریم. دوست عزیز خرید ملک در اتریش برای شما و خانواده محترمتان آثار اقامتی به همراه ندارد. هر چند که مجوز خرید ملک در اتریش را خواهید داشت. شما می توانید ابتدا به ساکن از طرق دیگر نظیر خودحمایتی، دوره زبان وارد اتریش شده و سپس اقدام به خرید ملک در این کشور نمایید. پیشنهاد میکنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان توسط کارشناسان مجرب مجموعه با موسسه ارتباط برقرار بفرمایید.موفق باشید.
ریاضی
سلام من ورودی نهم هستم و ۱۴ سالمه المپیاد ریاضی میخونم میخواستم بدونم اگه طلای جهانی بگیریم امکان پذیرش در دانشگاه استنفورد هست ؟ یک مقاله در مورد اثبات حدس گلدباخ دارم مینویسم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در صورتی که رزومه خوبی داشته باشید شانس برای ورود به دانشگاه های مطرح مانند استنفورد، هاروارد، آکسفورد و ... وجود دارد. بهتر است تا دریافت دیپلمتان سطح زبانتان را تقویت نمایید تا شانس کار شما برای پذیرش در این دانشگاه ها افزایش یابد.
ساحل
سلام. اطلاعات بسیار مفیدی ارائه کردید. ایا امکان این وجود داره که ابتدا اقامت بگیریم و بعد محیط رو بسنجیم و ملکی رو خریداری کنیم؟ پیشاپیش از پاسخدهی شما سپاسگزارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله این امکان وجود دارد. در صورت داشتن شرایط مالی مناسب می توانید از طریق روش خودحمایتی اقدام نمایید.
بیژن
سلام وقت بخیر آیا در صورتی که اقامت یک کشور دیگه اروپایی رو داشته باشیم میتونیم از طریق اون توی اتریش ملک بخریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز امکان خرید ملک در اروپا را خواهید داشت.
mina
ممنون از مقاله خوبتون. به نظر شما در وین خرید ملک انجام بدیم بهتره یا شهرهای دیگه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. اجازه خرید ملک در اتریش برای ایرانیان وجود دارد اما انتخاب ملک و یا شهر مقصد به عهده شما می باشد.
سحر
سلام، آیا میتوان جهت خرید ملک از بانک های اتریش وام دریافت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. این امکان وجود دارد که وام دریافت نمایید اما به طور معمول برای ملک های اول و دوم خیر ولی برای ملک های بعدی شانس دریافت وام خواهید داشت.
رشیدی
سلام و عرض ادب من میخواستم بپرسم که آیا بدون اینکه من اقامت اتریش را دارم ایا می تونم در اتریش ملک بخرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله شما امکان خرید ملک در کشور اتریش را دارید اما از این طریق اقامت بدست نمی آورید.
مهدی اسدی
سلام وقت بخیر با مبلغ 300 الی 400 هزار یورو امکان خرید ملک و دریافت اقامت وجود دارد؟ و چطور میتونیم برای خرید بیزنس ها اقدام کرد؟ در این زمینه خدمات اجرایی دارید؟ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب گرامی پیشنهاد می‌شود برای بررسی رزومه خود به صورت دقیق‌تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
پرهام
سلام و عرض ارادت من اگر تصمیم به سرمایه گذاری در اتریش داشته باشم با چه مبلغی می تونم ملک بخرم، آیا منجر به اقامت می شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب گرامی کشور اتریش برنامه اقامتی از طریق خرید ملک ارائه نمی‌دهد شما می‌توانید از روش خود حمایتی اقدام به اخذ اقامت این کشور نمایید و سپس در محل، ملک مورد نظرتان را خریداری کنید
غلامی
با سلام سوال من این بود که آیا بدون داشتن اقامت اتریش من می توانم به عنوان یک ایرانی در این کشور ملک بخرم؟ آیا منجر به اقامت می شود.؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، امکان خرید ملک برای ایرانی ها در کشور اتریش حتی بدون داشتن اقامت وجود دارد ولی این روش منجر به دریافت اقامت نخواهد شد.
ارش راشدی
سلام خسته نباشید .خرید ملک اتریش شرط حضور داره ؟وسوال دوم اینکه میشه تبدیلش کردبه اقامت کاری یااقامت دیگری که بتونیم بمونیم اونجا ؟؟ایا امکانش هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. خرید ملک در اتریش منجر به دریافت اقامت نمی گردد اما اجازه خرید ملک در اتریش را نیز خواهیم داشت.
سهیلا محمدی
سلام روزتون به خیر اگر خرید ملک انجام بدیم در اتریش این امکان هست که ثبت شرکت کنیم در این کشور؟ و در این صورت منجر به اقامت دائم میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. امکان دریافت اقامت با خرید ملک و یا صرفا ثبت شرکت در اتریش وجود ندارد و شما باید از روش های دیگری مانند تحصیل، کار و یا خودحمایتی اقامت دریافت نمایید.
ستاره غفارزاده
عرض ارادت خدمت شما آیا بدون افتتاح حساب در کشور اتریش میشه ملک بخریم؟ و ایا برای افتتاح حساب در اتریش حتما باید مقیم این کشور باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر امکان خرید ملک بدون افتتاح حساب وجود ندارد و شرایط افتتاح حساب برای ایرانیان بدون داشتن اقامت امکان پذیر نیست.
علی
سلام، آیا با خرید ملک در اتریش اقامت داده می شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر دوست عزیز
مها
سلام خسته نباشید. با خرید ملک در اتریش میشه که اقامتش رو دریافت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر دوست عزیز
زهرا
سلام روز خوش با خرید ملک اتریش میشه شانس دریافت ویزای خودحمایتی اتریش رو بالا ببریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت این ویزا بایستی شرابط شما بررسی گردد.
نارگل امیرگل
سلام و عرض ارادت الان در حال حاضر چه کشورهایی از طریق خرید ملک اقامت میدن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام اسپانیا یونان قبرس جنوبی و مجارستان
مشاوره رایگان