مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

21 آذر 1401 7 نظر
 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در املاک
 • فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد بررسی سود و منافع سرمایه گذاری ها

  فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد بررسی سود و منافع سرمایه گذاری ها

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک، شاخص ها و استانداردهای سرمایه گذاری خرید ملک در اتریش و قیمت خانه و اجاره در وین اتریش در باب مهاجرت به کشور اتریش از طریق خرید خانه از جمله مسایل اصلی قابل بحث در این مقاله می باشند. آیا می توان با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در اتریش، به اقامت این کشور دست یافت؟ واجدین شرایط برای مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک چه افرادی هستند؟ با توجه به افزایش تقاضا برای مهاجرت به اتریش از طریق خرید خانه، می توان اینگونه برداشت کرد که توجه به کشور اتریش به عنوان مقصدی برای مهاجرت و اقامت آن، بیشتر مورد توجه افراد مختلف قرار گرفته است. این مقاله جهت افزایش اطلاعات متقاضیان مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک تدوین گردیده است. سرمایه گذاران و خوانندگان محترمی که پس از مطالعه مقاله، تصمیم به اقدام از این طریق گرفته و یا قصد افزایش آگاهی خود در این زمینه دارند، می توانند با کارشناسان مجرب امور مهاجرتی در موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردند. همچنین در صورت تکمیل فرم تماس، مشاورین موسسه با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره تلفنی رایگان ارائه دریافت خواهید کرد. در ادامه مقاله با توصیف عناوین زیر در خدمت شما هستیم:

  تماس با ما

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

   

  زندگی در اتریش و بازار ملک در اتریش

  خرید ملک در اتریش، یکی از انواع روش های سرمایه گذاری در کشور اتریش می باشد. از اصلی ترین دلایل افزایش گرایش سرمایه گذاران به خرید ملک در اتریش و سرمایه گذاری از این طریق، امنیت بالای سرمایه گذاری در این کشور و پایین بودن ریسک مصادره اموال در اتریش می باشد. اما این روش سرمایه گذاری دارای نکات حائز اهمیتی می باشد که در ادامه مقاله به صورت جزیی بدان ها می پردازیم.

  چنانچه قصد مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک دارید، بهتر است که شرایط کلی موجود در این کشور را مورد بررسی قرار دهید. زیرا خرید ملک در کشور های دیگر، نیاز به آگاهی کامل از شرایط کشور مقصد دارد. اتریش کشوری بسیار زیبا با طبیعتی خیره کننده و مساحتی در حدود 83،878 کیلومتر مربع است. پایتخت سیاسی و اقتصادی و شهر مرکزی این کشور، شهر وین می باشد. جمعیت ساکن در این کشور عددی معادل 8،822،267 می باشد. زبان رسمی رایج در کشور اتریش، زبان آلمانیست. طبیعت زیبای کشور اتریش باعث جذب گردشگران بسیاری از اقصی نقاط کشور شده است. واحد رسمی پول موجود در این کشور، یورو می باشد. از جمله شرایط مثبت کشور اتریش می توان به سیستم بسیار ایده آل و در دسترس حمل و نقل، امکانات رفاهی با سطح کیفی بسیار عالی، امنیت اجتماعی و امکان برخورداری رایگان از تحصیل در این کشور اشاره داشت.

   

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملکاخذ اقامت اتریش با خرید ملک

   به دلیل شرایط بسیار ایده آل موجود در کشور اتریش، توجه اکثر سرمایه گذاران به خرید ملک در این کشور جلب شده است. چنانچه قصد مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک دارید تا از این طریق، اقامت موقت و سپس دائم این کشور را دریافت نمایید، لازمست بدانید که این امر امکان پذیر نمی باشد. چرا که مطابق با قوانین حاکم بر کشور اتریش، با خرید ملک در کشور اتریش، نمی توان اقامت این کشور را بدست آورد. حتی اگر ارزش ملک خریداری شده در کشور اتریش بسیار زیاد هم باشد، صرفاً با خرید ملک نمی توان به مجوز اخذ اقامت دائم کشور اتریش نائل گشت.

  یکی از شرایط بسیار خوبی که دولت اتریش برای مهاجران ایرانی تدوین کرده است، امکان خرید ملک در کشور اتریش به صورت شش دانگ می باشد. بنابراین ایرانی ها می توانند به عنوان روشی برای سرمایه گذاری، اقدام به خرید ملک در کشور اتریش نمایند و سپس از طریق اجاره آن، به درامد مناسبی دست یابند. اما همانگونه که گفته شد مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک به تنهایی میسر نمی گردد و این مهم، تنها شرایط دستیابی به ویزای توریستی شخص سرمایه گذار و خانواده وی را تسهیل می بخشد. مقاله ذیل، اطلاعات جامعی در زمینه اقامت اتریش در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

  ?اقامت اتریش?

   

  استانداردهای سرمایه گذاری در اتریش

  چنانچه قصد شما مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک است، اطلاع از استانداردهای سرمایه گذاری حاکم در کشور اتریش امری ضروری می باشد. در ادامه به ذکر هر یک از این استانداردها و توضیح مختصری از آن ها و رسم نمودار مرتبط با آن ها می پردازیم:

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

   

  • مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک و ریسک مصادره اموال (expropriation risk)

  این استاندارد سرمایه گذاری، اشاره به قانونی دارد که در آن، دولت کشور دیگر مجاز است تا کلیه یا بخشی از اموال مربوط به سرمایه گذار خارجی مقیم در این کشور را مصادره کند. میزان پایین تر این نرخ، نشان دهنده بالاتر بودن امنیت سرمایه گذاری در این کشور می باشد. در نمودار مقابل، نرخ ریسک مصادره اموال در کشور اتریش طی چند سال اخیر را مشاهده می نمایید. تا به امنیت بالای سرمایه گذاری و مهاجرت به اتریش از طریق خرید خانه پی برید: این نرخ پایین ریسک مصادره اموال، حاکی از امنیت بالای سرمایه گذاری و مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک می باشد.

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

   

  • مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک و کیفیت نظارتی (regulatory quality)

  قابلیت و توانایی دولت در مدیریت و نظارت و توجه به عملکرد بخش خصوصی در حوزه اقتصاد، یکی دیگر از استانداردهای سرمایه گذاری لازم برای بررسی می باشد. در نمودار مقابل به بررسی استاندارد کنترل نظارتی کشور اتریش در طی چندین سال اخیر پرداخته شده است.

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

   

  • مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک و کنترل فساد (control of corruption)

  قدرت سران حکومت در کنترل و نظارت بر فسادهای اقتصادی کوچک و بزرگ در کشور، یکی دیگر از نکات قابل بررسی در زمینه مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک می باشد. هر چه کنترل فساد در یک کشور بیشتر باشد، امنیت سرمایه گذاری در آن کشور بیشتر می باشید. در نمودار مقابل،  استاندارد سرمایه گذاری کشور اتریش در طی چند سال اخیر بررسی شده است. لازم به ذکر می باشد که نرخ کنترل فساد، با عددی بین منفی 2.5 تا مثبت 2.5 مشخص می شود.

   

  شاخص های مرتبط با سرمایه گذاری در اتریش

  در مبحث بررسی اقتصادی شرایط کشور ها، در صورتی که متقاضی مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک می باشید، باید یک سری شاخص های سرمایه گذاری کشور ها را نیز باید مد نظر قرار دهید. در ادامه به توصیف این شاخص های سرمایه گذاری اتریش و نمودار مربوط به هر یک از آنها خواهیم پرداخت:

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

   

  • مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک و شاخص سرمایه گذاری نرخ تولید ناخالص داخلی (GDP per capita)

  یکی از شاخص های اصلی در بحث مهاجرت به اتریش، توجه به سرانه تولید ناخالص داخلی است. در نمودار مقابل نمودار نرخ تولید ناخالص داخلی کشور اتریش در خلال چند سال اخیر نمایش داده شده است:

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

   

  • مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک و شاخص سرمایه گذاری تورم (inflation)

  توجه به شاخص نرخ تورم در بحث مهاجرت به اتریش از طریق خانه یکی دیگر از مسایل مهم اقتصادی است. نرخ تورم به درصد تغییر تهیه کالاهای ضروری از سالی نسبت به سال دیگر اشاره دارد. نمودار مقابل نرخ تورم کشور اتریش در طی چند سال اخیر را نمایش می دهد:

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

   

  • مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک و شاخص سرمایه گذاری مالیات بر درآمد (income and profits taxes)

  مالیات های مصوب تعیین شده بر درامد در هر کشور یکی دیگر از شاخص های سرمایه گذاری در مبحث مهاجرت به کشورهای دیگر و در این مقاله به خصوص مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک است. در نمودار مقابل، نرخ مالیات بر درآمد کشور اتریش در طی چند سال اخیر نمایش داده شده است:

   

  واجدین شرایط خرید ملک در اتریش

  همانگونه که پیشتر نیز اشاره شد، مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک برای بسیاری از سرمایه گذاران، جذاب است و این گرایش ها در نتیجه شرایط بسیار ایده آل موجود در کشور اتریش، امکانات رفاهی در دسترس همگان و امنیت بالای سرمایه گذاری در این کشور می باشد. اکنون این سوال پیش می آید که چه افرادی واجد شرایط خرید ملک در اتریش می باشند؟ قوانین حاکم بر کشور اتریش، برای اشخاصی که متقاضی مهاجرت به اتریش از کشور ایران هستند، این امکان را فراهم آورده است که بتوانند خرید ملک با سند شش دانگ در اتریش داشته باشند. هر چند که خرید ملک در کشور اتریش، به تنهایی منجر به اخذ اقامت این کشور نمی شود؛ اما مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک، به لحاظ سرمایه گذاری و حفظ سرمایه بسیار منطقی و سودآور می باشد. ریسک پایین مصادره اموال در کشور اتریش و وضعیت مناسب سایر استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور، امنیت سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در کشور اتریش را تضمین می نماید. به علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری در کشور اتریش و شرایط و مزایای آن، پیشنهاد می شود که فرصت مطالعه مقاله زیر را از دست ندهند.

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

  ?سرمایه گذاری در اتریش?

   

  مراحل قانونی خرید ملک در اتریش

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید خانه همانند سایر کشورها قوانین، مدارک و مراحل خاص خود را دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی و ذکر تمامی مراحل مختلف مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک  بپردازیم:

  • اطلاع شخص متقاضی سرمایه گذاری در اتریش از طریق خرید ملک از کلیه قوانین حاکم بر کشور اتریش در زمینه خرید ملک
  • تنظیم پیش قرارداد اولیه خرید ملک فی مابین خریدار و فروشنده
  • پرداخت 10 درصد از قیمت کل قرارداد تحت عنوان پیش پرداخت به فروشنده اتریشی
  • پرداخت مالیات های مصوب برای خرید ملک
  • حضور شخص خریدار به جهت به نام زدن قانونی سند در دفاتر اسناد رسمی کشور اتریش
  • در صورتی که شخص در کشور اتریش حضور ندارد، وکیل مورد اعتماد وی می تواند مراحل قانونی خرید ملک را طی کند.

  به شما پیشنهاد می شود که ویدیوی گام به گام اخذ اقامت را که تهیه شده در موسسه ملک پور بوده و توسط شخص استاد ملک پور تدریس شده است، تهیه نمایید تا با کلیه روش های قانونی مهاجرت به کشورهای اروپایی و آمریکایی و سایر کشورها آشنا شوید. این محصول برای اولین بار در خاورمیانه توسط موسسه ملک پور تهیه و تولید شده است و با مشاهده آن می توانید به مانند یک وکیل مهاجرتی، بر تمامی روش های مهاجرت مسلط باشید.

  بنر گام به گام اخذ اقامت

   

  هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در اتریش

  بهتر است بدانید که چنانچه شخصی متقاضی مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک باشد، اطلاع از هزینه های مورد نیاز در طی روند خرید ملک در اتریش برای وی امری ضروری است تا با دیدی منطقی، وارد معامله خرید ملک شود. در ابتدای معامله خرید ملک در اتریش نیاز است که شخص خریدار در حدود 10 درصد از قیمت کل مبلغ خرید ملک را به عنوان پیش پرداخت، به شخص فروشنده پرداخت نماید. چنانچه ملک مورد معامله، مالیات معوقی داشته باشد، باید تسویه گردد. هزینه های مرتبط با وکیل و هزینه های پرداختی دفاتر اسناد رسمی، به مبلغ تعیین شده برای مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک افزوده می گردد.

  طیف قیمت خرید هر متر آپارتمان در مرکز اصلی شهر وین بین 3000 تا 7000 یورو می باشد. طبیعیست که هر چه از مرکز شهر فاصله بگیریم و یا به شهرهای دیگر کشور اتریش نزدیک شویم، از هزینه خرید ملک کاسته می شود. متوسط هزینه اجاره منزل یک خوابه در شهر وین اتریش، در حدود 600 یورو به بالا می باشد. در جدول زیر، طیف خرید و اجاره ملک در اتریش برای شما خوانندگان عزیز گردآوری شده است:

   

  میانگین قیمت

  اجاره ماهیانه     

  724.651 یورو

  آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر

  577.29 یورو

  آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز شهر

  1326.04 یورو

  آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر

  1028.50یورو

  آپارتمان 3 خوابه خارج از مرکز شهر

  میانگین قیمت

  خرید اپارتمان   

  4638.73 یورو

  قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر

  3213.09 یورو

  قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در خارج از مرکز

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

  ?هزینه زندگی در اتریش?

   

  وکیل امور ملکی در اتریش

  چنانچه شخصی قصد مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک و خرید خانه داشته باشد و نتواند در این کشور حضور یابد، می تواند از کمک های یک وکیل مجرب در زمینه امور ملکی استفاده نماید. در باب شرایط و اهمیت حضور وکیل در پروسه مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک می توان به سود یا زیان شخص سرمایه گذار از لحاظ مالی و یا تسریع یا تعویق ویزای وی اشاره کرد. این مقاله توسط مشاوران مجرب موسسه ملک پور تهیه و تدوین شده و تکثیر از آن مخالف قوانین و موازین شرعی و قانونی است. امور مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک باید به وکیلی سپرده شود که از دانش و اطلاعات کافی در این زمینه برخوردار باشد و یا دارای اعتبار کافی جهت سپردن اموال شخص متقاضی به وی باشد. اعتبار مؤسسات مهاجرتی را می توان بر اساس نرخ موفقیت آن ها در پرونده های دریافتی و سطح رضایت موکلین آن ها سنجید.

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

  ?وکیل مهاجرت در اتریش?

  با مراجعه به لینک ذیل می توانید از مستندات تصویری در این زمینه آگاه شوید.

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

  ?گالری ویزاها?

  توصیه های حقوقی در زمینه مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

  در باب مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک، به ذکر توصیه ها و نکاتی برای شما می پردازیم:

  • کشور اتریش علی رغم اینکه مکان بسیار امنی برای سرمایه گذاری و خرید ملک به شمار می رود و خرید ملک در این کشور سرمایه گذاری پر سود محسوب می گردد، اما به یاد داشته باشید که اخذ اقامت این کشور صرفا از طریق خرید ملک به دست نمی آید. در صورتی که تمایل به اخذ اقامت هستید می توانید در کنار خرید ملک از سایر روش ها مانند ثبت شرکت یا خود حمایتی به اقامت این کشور دست یابید.
  • مشورت با وکلای مجرب پیش از سپردن امور مهاجرتی خود در زمینه خرید ملک بسیار ضروری است تا با بررسی دقیق کلیه زوایای مهاجرتی به نتیجه مطلوب و مدنظر شما ختم شود.
  • خرید ملک در کشور اتریش تاثیر مثبتی بر روند اخذ اقامت موقت و یا دائم کشور اتریش نخواهد داشت.
  • چنانچه رسیدن به شرایط اقامت کشور اتریش مدنظر شماست، می توانید علاوه بر سرمایه گذاری، سایر روش های مهاجرت به اتریش مانند تحصیل و یا کار را نیز مدنظر قرار دهید.
  • بعد از خرید ملک در کشور اتریش، سرمایه گذاران می توانند با اجاره ملک به سود آوری مبلغ سرمایه گذاری شده نیز دست یابند.

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

  ?پاسپورت اتریش?

   

  خرید خانه در وین اتریش

  خرید خانه در وین اتریش و یا هرگونه املاک در کشور اتریش می تواند یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری باشد. چراکه کشور اتریش، شهر وین یکی از مناسب ترین نقاط دنیا از نظر بالا بودن کیفیت زندگی، مراقبت های پزشکی، خانه های مقرون به صرفه و غیره است. بهتر است بدانید که موسسه که در حوضه خرید خانه در وین اتریش فعالیت داشته و تمامی مناطق مناسب این کشور برای سرمایه گذاری را به شما معرفی می کند. در صورتی که قصد دارید خرید خانه در وین اتریش را تجربه کنید، می توانید با مشاورین تماس گرفته و از تجربه ایشان استفاده نمایید.

  خرید مغازه در اتریش

  افرادی که در جستجوی خرید مغازه در اتریش هستند می توانند در اتریش سرمایه گذاری کنند. کشور اتریش شرایط ایده آلی را برای سرمایه گذارانی که برای خرید مغازه در اتریش اقدام می کنند؛ در نظر گرفته است. تمامی مهاجرانی که قصد خرید مغازه در اتریش را دارند می توانند برای سرمایه گذاری در این کشور اقدام کنند. لازم به ذکر است که کشور اتریش همیشه سعی در بهبود شرایط کسب و کار داشته و همیشه با کاهش نرخ مالیات، میزان درآمد افرادی که در این حوضه فعالیت می کنند را بهبود می بخشد. شما به راحتی می توانید در زمینه خرید مغازه در اتریش با مشاورین موسسه MIE تماس بگیرید تا با تحلیل شرایط شما، بهترین پیشنهادات را از سمت مشاورین دریافت کنید.


   

  سوالات متداول راجع به مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

  ✅ آیا امکان خرید ملک در اتریش برای ایرانیان وجود دارد؟

  بله؛ ایرانیان می توانند برای خرید ملک در اتریش اقدام نمایند، اما این عمل به تنهایی منجر به گرفتن اقامت اتریش نمی شود.

  ✅ مبلغ مورد نیاز برای پیش پرداخت خرید ملک در اتریش چه مقدار است؟

  خریدار بایستی 10 درصد از مبلغ ملک را به عنوان پیش پرداخت به فروشنده بپردازد.

  ✅ سود حاصل از خرید ملک در اتریش چقدر است؟

  با خرید ملک در اتریش و اجاره بلندمدت یا کوتاه مدت آن به گردشگران خارجی می توانید 10 تا 15 درصد سود به دست آورید.

  ✅ در فرآیند خرید ملک در اتریش، حضور شخص خریدار الزامی است؟

  شخص خریدار می تواند برای انعقاد قرارداد خرید ملک حضور داشته و یا اختیار را به نماینده قانونی خود بسپارد.


   

  ________ سخن پایانی در زمینه مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک ________

  مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک، امکان و یا عدم امکان اخذ مجوز اقامت کشور اتریش به واسطه خرید ملک و قیمت خانه و اجاره در وین اتریش از اصلی ترین موضوعات بوده که در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفتند. یکی از نکات قابل توجه در خصوص مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک، مقوله اخذ اقامت کشور اتریش از این طریق می باشد. اخذ اقامت کشور اتریش، صرفاً از طریق خرید ملک در این کشور حاصل نمی شود و برای این منظور، باید از سایر روش های سرمایه گذاری مانند ثبت شرکت یا کارآفرینی اقدام نمود. خرید ملک در کشور اتریش، صرفاً به عنوان سرمایه گذاری امن با حفظ سرمایه به شمار می رود. چنانچه پس از مطالعه این مقاله، سوال یا نکته ابهامی در ذهن شما عزیزان وجود داشت، می توانید با مشاوران مجرب ما در موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره های رایگان تلفنی آن ها بهره مند گردید. همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفته شد، در صورت تکمیل فرم تماس، اطلاعات شما جهت تماس با شما و ارائه مشاوره تلفنی رایگان توسط مشاورین موسسه ملک پور ثبت خواهد گردید. در پایان این بخش نیز "ثبت پرسش" محلی برای طرح سوالات و ابهامات شما در خصوص مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک می باشد.

امتیاز 4.72 از 5 ( 13 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
حسین مرتضوی
سلام. ممنون از مقاله خیلی خوبتون. ویدئوهای آقای دکتر هم خیلی خوب بود و ذهنیت خوبی در خصوص سرمایه گذاری به بنده داد. به شخصه تمایل داشتم راه مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک رو پیش بگیرم و فکر میکردم که منجر به اقامت میشه که متوجه میشم امکان پذیر نیست. خب من خیلی تمایل دارم به اتریش مهاجرت کنم و اونجا هم بتونم سرمایه خودم رو بیشتر کنم. از نظر مالی مشکلی ندارم و با این کار میخوام آینده فرزندانم رو تامین کنم و بچه هام در این کشور بزرگ بشن. چطور میتونم با خود آقای دکتر صحبت کنم و ازشون راهنمایی بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم الطافتان برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود و درخصوص وقت تخصصی با آقای دکتر هم راهنمایی تان نمایند. موفق باشید.
محمد برازنده
سلام وقتتون به خیر ممکنه به واسطه خرید ملک در اتریش، شخص بتونه ویزای توریستی دریافت کنه و مداوم به بهانه سر زدن به اموالش بتونه این ویزا رو تمدید کنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور اتریش سخت گیری روی ویزا های توریستی ندارد و اگر مدارک ارائه شده به سفارت درست باشد افراد بدون خرید ملک هم می توانند ویزای توریستی بگیرند. ملک خالی امتیازی محسوب نمی شود مگر اینکه فرد در اتریش دارای شرکت تجاری بوده یا سرمایه گذاری انجام داده باشد که بتواند دعواتنامه دریافت بکند. موفق باشید
اردلان عزیزی
سلام و وقت بخیر با توجه به توضیحاتی که شما در مقاله فرمودید مثل اینکه امکان مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک وجود نداره. خواستم بدونم میتونم مثلا در کشور دیگه ای در حوزه شنگن خرید ملک انجام بدم و اقامت دریافت کنم و بیام تو اتریش زندگی کنم؟ اگر اقامت اتریش رو نداشته باشم مشکلی برای خرید ملک برای من در این کشور به وجود نمیاد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در کشور اتریش شما بدون داشتن اقامت هم می توانید ملک بخرید فقط به صرف خرید ملک اقامتی اهدا نمی کند. اگر هدفتان زندگی در کشور اتریش است می توانید از روش هایی مثل خود حمایتی اتریش اقدام نمایید یا می توانید از اقامت هایی که شرط حضور ندارند استفاده بکنید مثل خود حمایتی کشور فرانسه یا خرید ملک در کشور پرتغال که فقط 7 روز در سال شرط حضور دارد. علاوه بر این با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو در کشور قبرس جنوبی هم می توانید پاسپورت اروپا را دریافت نمایید و در هر کجای اروپا که مدنظرتان بود زندگی نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حمید
سلام خسته نباشید خرید ملک در اتریش به خودی خود باعث کسب اقامت نمیشود؟ بهترین مبلغ برای خرید ملک در اتریش چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی کشور اتریش به صرف خرید ملک اقامت نمی دهد و مبالغ خرید ملک هم کاملا بسته منطقه و ملک متفاوت است. ولی حدقل با مبالغ 150 تا 200 هزار یورو می توانید یک ملک خوب بخرید. موفق باشید.
فرزاد
سلام. من تشکر میکنم از تیم حرفه ای MIE. ممنون بابت مقاله خوبتون در مورد مهاجرت به اتریش از طرق خرید ملک. من میخواستم شرایطم بررسی بشه لطفا راهنماییم کنید. از نظر مالی مشکلی ندارم 48 ساله همراه همسر و 2 فرزند 12 و 8 ساله.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت از الطاف شما سپاسگزاریم. دوست عزیز خرید ملک در اتریش برای شما و خانواده محترمتان آثار اقامتی به همراه ندارد. هر چند که مجوز خرید ملک در اتریش را خواهید داشت. شما می توانید ابتدا به ساکن از طرق دیگر نظیر خودحمایتی، دوره زبان وارد اتریش شده و سپس اقدام به خرید ملک در این کشور نمایید. پیشنهاد میکنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان توسط کارشناسان مجرب مجموعه با موسسه ارتباط برقرار بفرمایید.موفق باشید.
ریاضی
سلام من ورودی نهم هستم و ۱۴ سالمه المپیاد ریاضی میخونم میخواستم بدونم اگه طلای جهانی بگیریم امکان پذیرش در دانشگاه استنفورد هست ؟ یک مقاله در مورد اثبات حدس گلدباخ دارم مینویسم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در صورتی که رزومه خوبی داشته باشید شانس برای ورود به دانشگاه های مطرح مانند استنفورد، هاروارد، آکسفورد و ... وجود دارد. بهتر است تا دریافت دیپلمتان سطح زبانتان را تقویت نمایید تا شانس کار شما برای پذیرش در این دانشگاه ها افزایش یابد.