مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت

3 نظر

مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت، انواع شرکت ها در بلاروس، آثار حقوقی ثبت شرکت در بلاروس و اقامت بلاروس با ثبت شرکت در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. هزینه های ثبت شرکت در بلاروس چقدر می باشد؟ مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت چیست؟ روش های سرمایه گذاری در بلاروس چیست؟ هزینه های زندگی در بلاروس چقدر می باشد؟ آیا با ثبت شرکت می توان تابعیت و پاسپورت بلاروس را اخذ نمود؟ بلاروس کشوری در اروپای شرقی، با اقتصادی رو ظهور که بدلیل همسایگی با قدرت های اقتصادی بزرگ همچون لهستان مقصد جذابی برای سرمایه گذاران به نظر می رسد. روش های گوناگونی برای مهاجرت به بلاروس وجود دارد همانند مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی و.... یکی از انواع روش های مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت در بلاروس می باشد. ثبت شرکت در کشور های مختلف قوانین و هزینه های متفاوتی دارد. کوشیده ایم در این مقاله علمی که توسط کارشناسان موسسه ملک پور در رابطه با مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت جمع آوری و نگارش شده است، تمامی جزئیات و قوانین جدید در این باب را در اختیار شما دوستان گرانقدر قرار دهیم. شما سروران گرامی می توانید با مطالعه این مقاله اطلاعات کاملی را در باب مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت بدست آورید و درصورتی که نیاز به اطلاعات تکمیلی در این باب داشتید، می توانید با کارشناسان موسسه ملک پور تماس برقرار فرمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را به صورت مشاوره رایگان و تلفنی دریافت نمایید.

 • شرایط مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت به بلاروس و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت
 • استانداردهای سرمایه گذاری در بلاروس و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار
 • انواع شرکت در بلاروس
 • هزینه های مورد نیاز مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت
 • نقاط مثبت مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت
 • مراحل ثبت شرکت در بلاروس
 • تاثیر طرح تجاری در مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت
 • نکات مهم مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت و سخن پایانی

هزینه زندگی در آلمانشرایط مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت یکی از روش های گوناگون مهاجرت به بلاروس به حساب می آید. شهروندان بلاروسی و خارجی می توانند در بلاروس شرکت ثبت کنند. ثبت شرکت یکی از انواع روش های سرمایه گذاری است و شخص بایستی مبلغ قابل توجهی را در شرکت خود به عنوان سرمایه قرار دهد، از این جهت بسیار مهم است که شخص سرمایه گذار به استاندارد های سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی این کشور توجه نمایند. بلاروس از کشورهای واقع در اروپای شرقی است که از بعد اقتصادی کشوری نو ظهور به حساب می آید. قرار گیری بلاروس در همسایگی کشورهایی با اقتصاد قوی همچون روسیه، لهستان، لتونی و لیتوانی، سبب توجه سرمایه گذاران به این کشور شده است. پایتخت بلاروس شهر مینسک و از مهمترین شهر های آن می توان به برست، گومل و موگلیف اشاره نمود. زبان رسمی بلاروس زبان روسی و بلاروسی است. واحد پول رایج در این کشور روبل بلاروس (BYR) می باشد. نظام اقتصادی بلاروس زیر نظر بخش دولتی است،این کشور اقتصادی نسبتا پایداری دارد. بلاروس در صنایع کشاورزی و دامداری بیش از صنایع دیگر پیشرفت داشته است، صنایع منسوجات و فرآوری چوب در این کشور قدمت بالایی دارد.

هزینه های زندگی و اجاره مسکن در بلاروس نسبت به بسیاری از کشور های اروپایی و ایران پایین است. کیفیت زندگی، رفاه اجتماعی و امکانات زندگی در این کشور در سطح بالایی قرار دارد و همین موضوع سبب افزایش میزان رضایت مندی مردم از دولت بلاروس شده است. در چارت زیر می توانید شاخص های کیفیت زندگی و... را مشاهده فرمایید. افراد متقاضی مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت بایستی با کمک گرفتن از یک شهروند یا مقیم بلاروسی کار خود را آغاز کنند. اولین گام برای ثبت شرکت در بلاروس تکمیل فرم های مربوطه می باشد. شخصی که قصد ثبت شرکت در بلاروس را دارد بایستی مکانی را برای شرکت خود اجاره کند و به همراه سایر مدارک، اجاره نامه را نیز ارسال کند. در ادامه ی مقاله انواع شرکت ها و مراحل ثبت شرکت در بلاروس به دقت بررسی می شود.

مهاجرت به بلاروس و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت در این کشور از مسیر های اخذ اقامت بلاروس می باشد. شهروندان خارجی که برای مقاصد تجاری و اشتغال وارد کشور بلاروس می شوند اقامت موقت کاری 1 ساله دریافت می کند، این اشخاص در صورتی که به مدت 7 سال در بلاروس اقامت قانونی داشته باشند، در صورت اثبات عدم سوء پیشینه کیفری، سلامت پزشکی و پرداخت مالیات، می توانند اقامت دائم این کشور را بدست آورند. اما اشخاصی که در بلاروس شرکتی را ثبت کرده باشند و حداقل مبلغ 150 هزار یورو در آن سرمایه گذاری کنند می توانند از ابتدا اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. در این روش همسر، فرزندان زیر 18 سال و والدین شخص متقاضی درصورتی که بالای 65 سال سن دارند نیز، اقامت دائم دریافت می کنند. پروسه اخذ اقامت بلاروس 1 – 6 ماه به طول می انجامد. با دارا بودن مجوز اقامت دائم بلاروس شخص از تمامی حقوق شهروندی این کشور به استثنای حق رای برخوردار است. فرزندان متقاضی نیز می توانند در این مدارس دولتی بلاروس تحصیل رایگان داشته باشند. افرادی که به مدت 7 سال اقامت دائم بلاروس را داشته باشند می توانند برای اخذ تابعیت و پاسپورت بلاروس درخواست دهند، البته این افراد بایستی در این مدت بیش از 3 ماه در سال از بلاروس خارج نشوند. برای اخذ تابعیت و پاسپورت بلاروس شخص بایستی تسلط کافی بر زبان رسمی بلاروس، قوانین و تاریخ این کشور داشته باشد. بسیاری از متقاضیان پاسپورت بلاروس از شهروندان اوکراین و روسیه می باشند، این موضوع بدلیل قرار گیری بلاروس در اتحادیه اروپا می باشد. کشور بلاروس قانون تابعیت مضاعف را قبول ندارد و اشخاصی که قصد دریافت پاسپورت بلاروس را دارند باید تابعیت قبلی خود را لغو نمایند.

استانداردهای سرمایه گذاری در بلاروس و شاخص های اقتصادی تاثیرگذار

مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت یکی از مسیر های سرمایه گذاری خارجی است. اولین و مهم ترین نکته در بحث سرمایه گذاری حفظ دارایی اولیه سرمایه گذار و سود دهی سرمایه گذاری وی می باشد. از این جهت شخص سرمایه گذار بایستی قبل از سرمایه گذاری در یک کشور خارجی استاندارد های سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی در کشور مورد نظرش را بررسی نماید. متقاضیان مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت در ابتدا می بایست این موارد را به دقت بررسی کنند، تا از ضرر احتمالی خود جلوگیری نمایند. مهمترین استانداردهای سرمایه گذاری وضعیت کنترل فساد و نرخ ریسک مصادره اموال می باشد.

وضعیت کنترل فساد با عددی بین 2.5- تا 2.5+ مشخص می گردد و هر چه این عدد به سمت 2.5+ رود نشانگر این است که دولت آن کشور کنترل کاملی بر فساد دارد و هرچه به سمت 2.5- رود نشانگر پایین بودن کنترل فساد در آن کشور است. شما عزیزان می توانید تغییرات وضعیت کنترل فساد را در سال های اخیر در بلاروس مشاهده نمایید.

خرید ملک بلاروس

نرخ ریسک مصادره اموال از دیگر استاندارد های سرمایه گذاری است که بررسی آن نیز به سرمایه گذارانی که قصد مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت را دارند توصیه می گردد. نرخ ریسک مصادره اموال به معنی میزان به خطر افتادن یا از دست دادن کامل اموال و دارایی شخص سرمایه گذار است، که با عددی بین 1 تا 7 مشخص می شود، هرچه این عدد به سمت 1 باشد به معنی پایین بودن نرخ مصادره اموال و هرچه به سمت 7 باشد به معنی بالا بودن نرخ ریسک مصادره اموال است. تغییرات نرخ ریسک مصادره اموال در نمودار ذیل برای شما سروران گرامی آمده است.

خرید ملک بلاروس

از دیگر مباحث حائز اهمیت برای اشخاص متقاضی مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت بررسی شاخص های اقتصادی تاثیر گذار همچون نرخ رشد اقتصادی، مالیات بر درآمد و شرکت ها، تورم و نرخ بیکاری می باشد. اشخاص خارجی بایستی قبل از مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت تمامی این موارد را مورد تحلیل و بررسی قرار دهند.

نرخ رشد اقتصادی نشانگر مقدار تولیدات ناخالص داخلی یک کشور در طی یک سال می باشد. شما عزیزان می توانید تغییرات نرخ تولید ناخالص داخلی بلاروس را در سال های اخیر در نمودار زیر مشاهده فرمایید.

سرمایه گذاری در بلاروس

مالیات بر درآمد اشخاص و مالیات بر شرکت ها، از دیگر موضوعاتی است که شخص سرمایه گذار بایستی به آن توجه نماید. در نمودارهای زیر ابتدا مالیات بر درآمد و سپس مالیات بر شرکت ها در بلاروس آمده است.

سرمایه گذاری در بلاروس

از شاخص های اقتصادی مهم دیگر می توان به نرخ تورم اشاره کرد، تورم نشانگر افزایش غیر متناسب قیمت ها است که از عدم ثبات اقتصادی یک کشور نشئت می گیرد. در نمودار زیر تغییرات نرخ تورم در بلاروس در سال های اخیر قابل روئت می باشد.

خرید ملک بلاروس

همانطور که مشاهده نمودید تورم در بلاروس در 10 سال های صفر یا نزدیک به صفر بوده است که نشانگر اقتصاد پایدار این کشور می باشد. بررسی نرخ بیکاری بلاروس برای افراد متقاضی مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت مفید است. نرخ بیکاری بلاروس در سال 2020 نزدیک به 4 درصد می باشد، شما عزیزان می توانید در نمودار زیر تغییرات نرخ بیکاری بلاروس را می توانید مشاهده کنید.

سرمایه گذاری در بلاروس

انواع شرکت در بلاروس

این بخش جهت آشنایی افراد متقاضی مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت، با انواع شرکت های موجود در بلاروس نگارش شده است. رایج ترین شرکت ها در بلاروس موارد زیر می باشد؛

 1. شرکت با مسئولیت محدود Limited Liability Company : LLC))
 2. شرکت با مسئولیت اضافی (Additional Liability Company : ALC)
 3. شرکت سهامی

1-3. شرکت سهامی عام (Open Joint Stock Company : OJSC)

2-3. شرکت سهامی خاص (Closed Joint Stock Company : CJSC)

 1. واحد تجاری (Unitary Enterprise : UE)
 2. دفتر شعبه یا دفتر نمایندگی
 3. دفتر فرعی

در جدول زیر می توانید شرایط هریک از این شرکت ها را مشاهده کنید.

 

   شرکت

LLC

ALC

CJSC

EU

OJSC

تعداد سهامداران

1 - 50

1 - 50

1 - 50

1

بدون محدودیت

حداقل سرمایه قانونی

ندارد

ندارد

900 یورو

ندارد

3500 یورو

نهادهای شرکتی

جلسه سهامداران

جلسه سهامداران

جلسه سهامداران

مالک

جلسه سهامداران

کارگردان

کارگردان

کارگردان

کارگردان

کارگردان

هیئت مدیره اختیاری

هیئت مدیره اختیاری

هیئت مدیره اختیاری

-

هیئت مدیره اختیاری

تعداد کارمندان

بدون محدودیت

بدون محدودیت

بدون محدودیت

بدون محدودیت

بدون محدودیت

مسئولیت سهامداران

محدود به ارزش صندوق قانونی

مسئولیت فرعی اضافی

محدود به ارزش صندوق قانونی

محدود به ارزش صندوق قانونی

محدود به ارزش صندوق قانونی

 

شرکت های با مسئولیت محدود محبوب ترین شرکت ها در بلاروس می باشند و افراد متقاضی ثبت شرکت در بلاروس بیش از 95% تمایل به تاسیس این نمونه از شرکت ها دارند. برای ثبت هریک از این شرکت ها مراحلی وجود دارد که در ادامه آنها را توضیح می دهیم.

هزینه های مورد نیاز مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت

هزینه های ثبت شرکت در بلاروس یکی دیگر مسائل مهم برای افراد متقاضی مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت است. هزینه های ثبت شرکت شامل هزینه های مربوط به تهیه مدارک مورد نیاز، هزینه ثبت شرکت در دفتر رسمی و مالیات می باشد. این هزینه های برای تمامی شرکت ها یکسان است و تقریبا مبلغ 350 یورو می شود. البته هزینه های اصلی هزینه اجاره ملک برای شرکت و حقوق کارکنان می باشد. افراد متقاضی ثبت شرکت در بلاروس با توجه به هدفی که دارند بایستی مبالغی را در شرکت سرمایه گذاری کنند. به عنوان مثال برای افرادی که قصد مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت و اخذ اقامت دائم این کشور را دارند حداقل مبلغ سرمایه گذاری 150 هزار یورو می باشد. فرد با سرمایه گذاری این مبلغ در شرکت خود می تواند بلافاصله اقامت دائم بلاروس را دریافت کند.

نقاط مثبت مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت

هر یک از روش های مهاجرت ممکن است معایب یا مزایایی را برای شخص مهاجر داشته باشد. در این بخش به بررسی مزایا و نقاط مثبت مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت می پردازیم. از جمله نقاط مثبت ثبت شرکت در بلاروس به شرح ذیل می باشد؛

 1. اولین نکته و شاید مهمترین نکته این است که ثبت شرکت در بلاروس با سرمایه ی بسیار اندک قابل انجام است. البته این مبلغ برای افرادی که تمایل به دریافت اقامت این کشور را دارند حداقل 150 هزار یورو می باشد.
 2. ارتباط بلاروس با بیش از 65 کشور جهان
 3. دارا بودن از سیستم مالیاتی مطلوب و مناطق آزاد بسیار
 4. عدم کنترل ارز خارجی در بلاروس
 5. داشتن زیر ساخت های توسعه یافته
 6. گزینه های مطلوب جهت خصوصی سازی
 7. قرار گیری در اتحادیه اروپا و ارزان بودن هزینه های اجاره ملک و زندگی

مراحل ثبت شرکت در بلاروس

مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت پروسه دشواری نمی باشد اما ثبت شرکت در بلاروس شامل چند مرحله است. افرادی که قصد مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت را دارند لازم است بدانند که بایستی از یک شهروند یا مقیم بلاروس برای تکمیل پروسه ثبت شرکت در بلاروس کمک بگیرند. مراحل ثبت شرکت در بلاروس به شرح زیر می باشد؛

 1. جلسه مؤسسان شرکت
 2. افتتاح حساب و واریز وجه
 3. فعالیت های مربوط به ثبت شرکت در دفتر اسناد رسمی
 4. انتصاب مدیر شرکت و اعضای هیئت مدیره
 5. تهییه مهر شرکت
 6. افتتاح حساب های بانکی برای اخذ چک شرکت
 7. امضای قرار داد اجاره ملک
 8. اطلاع رسانی به ارگان های دولتی
 9. تشکیل سرمایه در گردش اولیه

تاثیر طرح تجاری در مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت

برای ثبت شرکت در بلاروس شخص متقاضی بایستی یک طرح تجاری یا Business plan ارائه کند و این اولین قدم برای افراد متقاضی مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت می باشد. در طرح تجاری شخص می بایست چشم اندازی از مجموع فعالیت های شرکت و جزئیات مربوط به آن، از جمله تعداد کارگران و کارمندان مورد نیاز، هزینه های مورد نیاز برای تهیه مکان شرکت و تجهیزات، میزان سرمایه گذاری در شرکت، اهداف تجاری و بازارا هدف شرکت، را توضیح دهد. این مقاله علمی توسط کارشناسان مجرب موسسه ملک پور به نگارش درآمده است و هرگونه کپی برداری و نشر آن بدون ذکر منبع غیر قانونی و غیر اخلاقی است. افراد متقاضی مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت بایستی به این نکته توجه کنند که طراحی بیزنس پلن نیاز به تسلط کافی بر شرایط اقتصادی و دانش کافی در این زمینه دارد و یک شخص عادی نمی تواند بیزنس پلن مورد قبول اداره مهاجرت بلاروس را طراحی کند. برای طراحی بیزنس پلن شخص می تواند از شرکت هایی که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می کنند یاری گیرد.

نکات مهم مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت

همانطور که در بخش های قبل ذکر کردیم، مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت یکی از انواع روش های مهاجرت و سرمایه گذاری در این کشور می باشد. نکته بسیار مهم درخصوص ثبت شرکت و سرمایه گذاری در بلاروس توجه به شاخص های اقتصادی و استاندارد های سرمایه گذاری در این کشور می باشد، که در بخش های ابتدایی این مقاله به تفصیل توضیح داده شد. این مقاله علمی توسط کارشناسان مجرب موسسه ملک پور به نگارش درآمده است و هرگونه کپی برداری و نشر آن بدون ذکر منبع غیر قانونی و غیر اخلاقی است. از دیگر نکات مهم در خصوص ثبت شرکت در بلاروس و سرمایه گذاری در بلاروس، کمک گرفتن از مشاور باتجربه و معتبر در این زمینه می باشد، از آن جهت که در تمامی کشور ها افراد کلاهبرداری وجود دارند که ممکن است به دلیل عدم آشنایی کامل یک شخص خارجی از قوانین و زبان محلی کشور مقصدش به وی آسیب های مالی وارد کند. به شما دوستان گرانقدر که قصد مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت را دارید توصیه می کنیم از کارشناسان ما راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.


_____________مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت و سخن پایانی____________

مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت، هزینه های ثبت شرکت و شرایط اخذ اقامت بلاروس با ثبت شرکت در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. اشخاص خارجی و شهروندان بلاروس می توانند انواع مختلف شرکت ها در بلاروس را ثبت کنند. ثبت شرکت با حداقل مبلغ 150 هزار یورو منجر به اعطای اقامت دائم بلاروس به شخص متقاضی می شود. با توجه به بالا بودن نرخ ریسک مصادره اموال و پایین بودن وضعیت کنترل دولت بر فساد، بلاروس گزینه ایده آلی برای سرمایه گذاری نمی باشد. در حال حاضر بسیاری از کشور های پیشرفته دنیا همچون کانادا، اتریش و برزیل با ثبت شرکت به اشخاص خارجی مجوز اقامت دائم اعطا می کنند. امیدواریم در این مقاله علمی به تمامی سوالات شما عزیزان در زمینه مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت پاسخ داده باشیم و درصورتی که شما عزیزان نیاز به اطلاعات تکمیلی در این رابطه داشتید، می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و در قالب مشاوره رایگان و تلفنی پاسخ سوالات خود را بدست آورید. در قسمت دیدگاه نیز می توانید سوالات خود را در زمینه مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت مطرح نمایید. در صورت تمایل می توانید با گذاشتن ستاره میزان رضایت خود را از این مقاله اعلام نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 6 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
کامران دشتی
سلام ، روز بخیر ممنون از مقاله خوبتون - یک سوالی داشتم آیا در کشور بلاروس شرایط باز کردن حساب و یا ثبت شرکت برای ایرانیان بدون مشکل انجام می شود؟ از دوستان بنده برای ثبت شرکت در این کشور اقدام نمودند ولی در پروسه باز کردن حساب به مشکل برخوردند و موفق نشدند پروسه را تکمیل نمایند. آیا به نظر شما ثبت شرکت در این کشور روش مناسبی برای مهاجرت به اروپا می باشد؟ آیا به اقامت دائم می توان رسید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در عموم کشورها ایرانی ها با مسئله باز کردن حساب مواجه هستند مخصوصا در بانکاهای آمریکایی ولی با توجه به اینکه بلاروس خیلی کشور قوی از نظر نظام قضایی نیست در این کشور بنا به شرایطی می توان حساب هم باز کرد. برای مهاجرت راه های مختلفی وجود دارد که ثبت شرکتی یکی از راه ها می تواند باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
هادی پارسایی
با سلام و خسته نباشید خدمت شما. ایا ثبت شرکت در بلاروس موجب اخذ اقامت دائم میشه؟ و اینکه ثبت شرکت در این کشور چه مزیت هایی برای سرمایه گذار داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب ثبت شرکت صرفاً منجر به اقامت شما نمی شود و باید بیزینس پلن ارائه دهید و سرمایه گذاری کنید و از مزیتها میتوان به اقامت گرفتن و دریافت پاسپورت اشاره کرد در صورتی که شرایط بیزینس شما خوب باشد از وام می توانید استفاده نمایید برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
خليلي
سلام و ارادت و تشکر بابت سایت خوبتون.بنده قصد دارم در بلاروس شرکت ثبت کنم. سرمایه حدود ۲۰ هزار دلار هم دارم.مجردم.میتونم بیزینسم رو راه بندازم؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض اتباع خارجی می توانند انواع مختلفی از شرکت ها را در بلاروس ثبت نمایند. ثبت شرکت با حداقل مبلغ 150 هزار یورو منجر به اعطای اقامت دائم بلاروس می شود. با توجه به بالا بودن نرخ ریسک مصادره اموال و پایین بودن وضعیت کنترل دولت بر فساد، بلاروس گزینه ایده آلی برای سرمایه گذاری نخواهد بود. در حال حاضر بسیاری از کشور های پیشرفته دنیا مثل کانادا، اتریش و برزیل با ثبت شرکت به اتباع ایرانی مجوز اقامت دائم اعطا می کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تلفنی رایگان می‌توانید روی خطوط موسسه تماس برقرار بفرمایید.پیروز باشید.
مشاوره رایگان