مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت

4 نظر

مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت، مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در مجارستان، مراحل ثبت شرکت در مجارستان و اقامت از طریق ثبت شرکت در مجارستان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی کاملا علمی قرار خواهد گرفت. هزینه های ثبت شرکت در مجارستان چقدر است؟ انواع شرکت در مجارستان کدام است؟ آیا مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت امکان پذیر است؟ مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت و به طور کلی ثبت شرکت یکی از راه های پر طرفدار جهت مهاجرت محسوب می شود. در این مقاله سعی شده است به صورت خلاصه و دقیق به تمامی مراحل و شرایط ثیت شرکت در مجارستان پرداخته و تمامی سوالات شما عزیزان را در باب مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت پاسخ گو باشیم. موسسه ملک پور با بهرمندی از مشاوران و کارشناسان حرفه ای و مجرب شما را در رسیدن به اهداف مهاجرتی خود یاری رسانده. شما همواره می توانید از مشاوره تلفنی و کاملا رایگان کارشناسان موسسه ملک پور در زمینه مهاجرتی استفاده نمایید

 

ویدیو موسسه MIE در مورد مهاجرت به مجارستان


 

مباحثی که در این مقاله مورد بررسی قرار میگیرد

 • شرایط عمومی مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت و اخذ اقامت
 • استانداردهای سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی در مجارستان
 • انواع شرکت ثبتی در مجارستان
 • هزینه های مورد نیاز مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت
 • نقاط مثبت مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت
 • مراحل ثبت شرکت در مجارستان
 • تأثیر طرح تجاری بر مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت
 • نکات مهم مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت و سخن پایانی

تحصیل مهندسی در قبرسشرایط عمومی مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت

مجارستان کشوری نسبتا کوچک در اروپای مرکزی با آب هوای متفاوت و چهار فصل است.‌ این کشور حدود 93 هزار کیلومتر مربع مساحت دارد که از شمال با اسلواکی از جنوب با صربستان از شرق بارمانی و از غرب با کرواسی و از جنوب غربی با اتریش هم مرز است.مجارستان با حدود 10 میلیون جمعیت یک کشور متوسط اتحادیه اروپاست.بوداپست مهم ترین شهر و پایتخت این کشور است. اقتصاد مجارستان یک اقتصاد پر در آمد محسوب می شود و به لحاظ ساختار و سیاست گذاری یکی از اقتصاد های باز اروپای مرکزی است. به واسطه آزادی اقتصادی در این کشور، ثبت شرکت می تواند یکی از راه های مناسب سرمایه گذاری و کسب درآمد در این کشور اروپایی به شمار آید.

مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت و اخذ اقامت

مجارستان مجوزهای اقامت موقت و دائم را به صاحبان مشاغلی ارائه می دهد که به عنوان مدیر در شرکت خود نقش فعالیت دارند. برای شروع روش مهاجرت تجاری، ما باید یک شرکت مجارستانی تاسیس کنیم، یک طرح تجاری تهیه کنیم و اطمینان حاصل کنیم که تمام شرایط لازم برای فعالیت موفق شرکت برآورده می شود. هنگامی که مدیر اجازه خود را دریافت کرد، همسر و فرزندان نیز می توانند تقاضای اتحاد خانواده کرده و به اروپا بیایند.

 • تجارت در مجارستان

برای اینکه واجد شرایط این برنامه باشید، باید یک شرکت مجارستانی را راه اندازی و راه اندازی کنید. انجام این کار کاملاً آسان است، زیرا مجارستان فضای تجاری بسیار مطلوبی را ارائه می دهد، با مالیات کم بر شرکت ها (9٪)، تشکیل شرکت ارزان و راحت، مکانی مرکزی در اروپا و در منطقه شینگن، و نسبتاً کم زندگی و هزینه های عملیاتی. اگر می خواهید در مجارستان شغلی راه اندازی کنید یا بخشی از فعالیت های تجاری موجود خود را به اروپا منتقل کنید، ما می توانیم در نوشتن یک طرح تجاری که شرایط اقامت را برآورده می کند و همچنین در تحقق اهداف تجاری خود به شما کمک می کند.

 • ویزاهای تجاری

برای شروع این روش، شما باید حداقل برای مدت کوتاهی به مجارستان سفر کنید تا یک حساب بانکی برای شرکت جدید مجارستانی خود باز کنید. اگر از قبل ویزای شینگن برای اروپا دارید، می توانید از آن برای ورود به مجارستان استفاده کنید. در عوض ما می توانیم به شما کمک کنیم تا برای این منظور ویزای تجاری کوتاه مدت کسب کنید.

استانداردهای سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی در مجارستان

در این بخش استانداردهای سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی در مجارستان را دقیق تر بررسی خواهیم کرد. یکی از استانداردهای سرمایه گذاری که می بایست در هنگام بررسی و انتخاب کشور مقصد برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در نظر گرفت، نرخ تورم است. هر چه این نرخ کمتر باشد نشان دهنده ثبات اقتصادی بیشتر در آن کشور است. در نمودار زیر مشاهده خواهید کرد که نرخ تورم در مجارستان در سال های اخیر رو به کاهش بوده است.

 

علاوه بر نرخ تورم، نرخ مصادره اموال توسط دولت نیز شاخصه مهم دیگری است که می باست به آن توجه کنید. نرخ مصادره اموال عددی بین 1 تا 7 می باشد. هر چه این عدد کوچکتر باشد، خطر مصادره اموال در این کشور توسط دولت کمتر است. برای مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت یا سرمایه گذاری این نمودار بسیار مهم است. در کشورهایی که فساد اداری بیشتری وجود دارد نرخ مصادره اموال بالاست و بنابراین ریسک سرمایه گذاری در این کشورها زیاد است. در کشور مجارستان نرخ مصادره اموال 2 می باشد.

سرمایه گذاری در مجارستان

تولید ناخالص داخلی یکی از شاخصه های مهم اقتصادی هر کشور است. اگر می خواهید بدانید کشور مورد نظر شما از لحاظ اقتصادی چه مقدار پیشرفت داشته و در حال حاضر در چه وضعیتی می باشد، می بایست به این شاخص توجه کنید. نمودار زیر تولید ناخالص داخلی مجارستان را نشان می دهد.

سرمایه گذاری در مجارستان

انواع شرکت ثبتی در مجارستان

هر کشور بر اساس قوانین و مقررات خود، انواع شرکت های حقوقی را تعریف می کند. افراد بسته به برنامه تجاری خود، سرمایه اولیه، تعداد شرکا و سهامداران و نوع فعالیت خود نوع شرکتی که می بایست ثبت کنند را مشخص می کنند. تفاوت این شرکت ها در اختیارات، میزان مالیات و تقسیم بندی های مدیریتی شرکت هاست. اشخاص حقیقی برای انجام فعالیت های تجاری خود می توانند یکی از انواع شرکت های زیر را بسته به شرایط خود انتخاب کرده و مراحل ثبت را انجام دهید.

 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت سهامی
 • مشارکت عمومی
 • مشارکت محدود
 • مالکیت انفرادی
 • شعب و دفاتر نمایندگی

شرکت سهامی و شرکت با مسئولیت محدود انواع شرکتی است که بیشترین تعداد شرکت ثبت شده را در مجارستان دارد. افراد خارجی برای مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت فقط اجازه ثبت شرکت با مسئولیت محدود را خواهند داشت. خوشبختانه میزان پرداخت مالیات در این نوع شرکت کم می باشد.

سرمایه گذاری در مجارستان

هزینه های مورد نیاز مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت

هزینه های مورد نیاز ثبت شرکت بسته به نوع شرکت ثبتی متفاوت است. هزینه های ثبت شرکت در مجارستان شامل هزینه های دولتی و هزینه های جانبی خواهد شد. هزینه های جانبی مانند هزینه های حق الوکاله، تهیه مدارک، ترجمه مدارک و... است. هم چنین اگر برای ثبت شرکت در مجارستان تمایل دارید که با یک وکیل معتبر همکاری کنید، می بایست هزینه های حق الوکاله را در نظر بگیرید.

برای ثبت شرکت در مجارستان هزینه اولیه بابت سرمایه اولیه شرکت است که حداقل مبلغ 10.000 یورو می باشد. از آنجا که این مبلغ به صندوق اولیه شرکت شما منتقل خواهد شد، برخی آن را هزینه نمی دانند. در مراحل مختلف ثبت شرکت نیز ممکن است شما ملزم به پرداخت برخی از هزینه های دولتی و هزینه های جانبی شوید به قرار زیر است:

 • هزینه تهیه اسناد شرکت توسط وکیل: بستگی به سابقه و اعتبار وکیل دارد.
 • هزینه افتتاح حساب بانکی: بستگی به بانک دارد.
 • هزینه ثبت شرکت در اداره ثبت مجارستان و اخذ کد مالیاتی: هزینه های ثبت شرکت در مجارستان بین 172 یورو تا 335 یورو بسته نوع شرکت متفاوت است.

نقاط مثبت مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت

با اخذ اقامت مجارستان از طریق مالکیت تجاری، شما و خانواده خود می توانید آزادانه به منطقه شینگن سفر کنید و از هزینه های کم زندگی مجارستان، فضای مناسب اقتصادی و موقعیت مکانی اروپای مرکزی بهره مند شوید. نقاط مثبت ثبت شرکت در مجارستان بدین شرح است:

 • دریافت اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت
 • ادغام سریع و آسان: ثبت شرکت در 4-5 روز کاری
 • مالیات کم بر شرکت ها: تنها با 9 درصد، یکی از کمترین مقادیر مالیات در اروپا است
 • شماره مالیات بر ارزش افزوده بین المللی فوری
 • سرمایه شروع کم که نیازی به واریز ندارد.
 • راه اندازی و نگهداری مقرون به صرفه شرکت
 • موقعیت مرکزی در اروپا و زیرساخت های خوب
 • گزینه های ویزا و اقامت آسان برای همه ملیت ها
 • امکان اخذ اقامت دائم پس از 5 سال و اخذ تابعیت پس از دریافت اقامت دائم
 • انجام فعالیت های تجاری در اروپا
 • امکان ثبت برند اروپایی

اگر تمایل دارید برای مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت اقدام کنید می توانید با کارشناسان موسسه ملک پور تماس بگیرید و در این رابطه اطلاعات کامل تری دریافت کنید.

مراحل ثبت شرکت در مجارستان

اگر می خواهید برای مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت اقدام کنید، لازم است از مراحل ثبت شرکت در این کشور را بدانید تا بتوانید آگاهانه مدارک لازم را تهیه و شرایط را برای مهاجرت محیا کنید. مراحل اساسی ثبت شرکت در مجارستان به قرار زیر است:

1- تهیه اسناد شرکتی توسط وکیل

بنیانگذاران شرکت باید سند اساسی شرکت را امضا کنند که همراه با برخی دیگر از اسناد باید توسط وکیل امضا شود.

2- افتتاح حساب بانکی

زمان تکمیل : یک روز.

هزینه ها : بستگی به بانک دارد

3- ثبت شرکت در دادگاه ثبت مجارستان و اخذ شماره شناسایی مالیاتی.

هزینه های ثبت نام: هزینه های ثبت شرکت در مجارستان بین 172 یورو تا 335 یورو بسته نوع شرکت متفاوت است.

4- ثبت نام در اداره مالیات مجارستان، شهرداری، اتاق بازرگانی.

زمان تکمیل : یک روز.

هزینه ها: رایگان

5- ارائه اطلاعات مربوط به کارمندان به سازمان مالیاتی

تأثیر طرح تجاری بر مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت

بیزینس پلن یا طرح تجاری در واقع یک برنامه نوشته شده است که هدف از ثبت شرکت و ایجاد کسب و کار را توضیح می دهد. در طرح کسب و کار یا بیزنس پلن می بایست اطلاعات دقیقی در خصوص هدف را کسب و کار، برنامه دقیق کار و چگونگی راه اندازی و سود دهی مشخص شود. بیزنس پلن شما در واقع توضیح کاملی از چگونگی دستیابی به هدف و ایده در ذهن شماست. بهتر است در بیزنس پلن در خصوص طرح های مشابهی که اجرا کرده اید و نتایج آن و در نهایت آنچه سبب شکل گیری ایده شما شده است را نیز توضیح دهید. طرح تجاری یک سند مکتوب برای بیان جزئیات پیاده سازی و اجرای برنامه برای رسیدن به اهداف شماست. بنابراین به هچ عنوان از اهمیت آن غافل نشوید. طرح تجاری صرفا در ابتدای راه و برای ثبت شرکت مفید نمی باشد، بلکه در ادامه راه نیز می توانند متناوبا مورد استفاده و استناد قرار دهید.

نکات مهم مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت

 • برای ثبت شرکت در مجارستان هزینه اولیه بابت سرمایه اولیه شرکت است که حداقل مبلغ 10.000 یورو می باشد.
 • امکان دریافت اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت
 • در کشور مجارستان نرخ مصادره اموال 2 می باشد.
 • مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت فقط اجازه ثبت شرکت با مسئولیت محدود را خواهند داشت.
 • میزان پرداخت مالیات در این نوع شرکت کم می باشد.
 • برای ثبت شرکت باید یک بیزنس پلن تهیه کنید.
 • بیزینس پلن یا طرح تجاری در واقع یک برنامه نوشته شده است که هدف از ثبت شرکت و ایجاد کسب و کار را توضیح می دهد

_____________مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت و سخن پایانی____________

مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت، مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در مجارستان، مراحل ثبت شرکت در مجارستان و اقامت از طریق ثبت شرکت در مجارستان در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت.دانستیم که به چه شکل می توان در مجارستان شرکتی را ثبت کرد. با مراحل و شرایط ثبت شرکت در مجارستان آشنا شدیم. متوجه شدیم که شرکت های مختلفی را می توان در مجارستان ثبت نمود و کشور مجارستان با توجه به ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار به شخص اقامت مجارستان را اعطا می کند. البته با توجه به ریسک بالای ویزا برای ایرانیان در مجارستان بهتر است جهت ثبت شرکت کشور هایی همچون اتریش و کانادا که ریسک ویزای کمتری دارد را مد نظر قرار داد تا ضمن راه اندازی کسب کار خود از مزایای زندگی در کشورهای بهتر بهرمند شوید. موسسه ملک پور با سال ها تجربه در زمینه مهاجرتی با استفاده از کارشناسان و مشاوران مجرب یاسخ گوی شما هستند. شما می توانید با موسسه ما تماس برقرار نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان بهرمند شوید.

امتیاز 3.71 از 5 ( 13 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
علی عباسی
سلام و احترام فراوان ممنون از مقاله خوبتان در خصوص ثبت شرکت در مجارستان - بنده صاحب یک بیزینس کوچک در ایران هستم و 5 سال سابقه مدیریت آن را دارم. یک سوالی داشت آیا به صرف ثبت شرکت می توان در مجارستان به اقامت رسید؟ آیا روش کار شرکت در مجارستان امکان پذیر است؟ می توانم با این روش ها به همراه خانواده اقدام نمایم. بسیار سپاسگزارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز یکی راه های سرمایه گذاری در کشور مجارستان که منجر به اقامت می شود گزینه ثبت شرکت و ارائه طرح تجاری است. منتها در حال حاضر ایرانی ها در باز کردن حساب با چالش های بسیاری روبه رو هستند. پیشنهاد می کنم قبل از هر اقدامی بیشتر تحقیق نموده و با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
Ali
سلام برای دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت احتیاج به افتتاح حساب بانکی هست با توجه به تحریم ایا راهی هست چه راهی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سوال شما بسیار کلی است. ولی درخصوص ثبت شرکت که آثار و ماهیت حقوقی دارد شما در هر کشوری شرکتی ثبت کنید، آن شرکت می تواند حساب باز کند. البته پیچیده گی های حقوقی خاص خود را هم از نظر مسئولیت ها دارد که پیشنهاد می کنم قبل از هر اقدامی با یک وکیل مهاجرت معتبر مشاوره نمایید. موفق باشید.
هادی
سلام روز خوش ممنونم بابت اطلاعات خوبتون برای مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت حداقل چه سرمایه ای وارد کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب حداقل 10.000 یورو سرمایه اولیه شرکت نیاز دارید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
سیما
سلام با تشکر از مطالب خوب و مفیدتون .من می خواستم بپرسم برای ثبت شرکت در مجارستان بیزنس پلن قوی لازم است؟ هزینه بیزنس پلن چقدر می شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت بله قطعا نیاز به یک‌ طرح تجاری قوی خواهید داشت. برای ثبت شرکت در مجارستان هزینه اولیه بابت سرمایه اولیه شرکت حداقل مبلغ 10.000 یورو می باشد. از آنجا که این مبلغ به صندوق اولیه شرکت شما منتقل خواهد شد، برخی آن را هزینه نمی دانند. در مراحل مختلف ثبت شرکت نیز ممکن است شما ملزم به پرداخت برخی از هزینه های دولتی و هزینه های جانبی شوید.توصیه میکنم برای کسب اطلاعات بیشتر و‌دریافت‌ مشاوره تخصصی رایگان با موسسه ارتباط تلفنی برقرار نمایید.موفق باشید
مشاوره رایگان