مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری

9 نظر

مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری، انواع روش های سرمایه گذاری در کشور دانمارک و شرایط اخذ اقامت دانمارک با سرمایه گذاری موضوعاتی هستند که در این مقاله مورد بررسی دقیق علمی قرار گرفته اند. بهترین راه سرمایه گذاری در دانمارک کدام است؟ آیا با خرید ملک در دانمارک می توان اقامت گرفت؟ آیا از طریق سرمایه گذاری می توان پاسپورت دانمارک را کسب کرد؟ در این مقاله به این پرسش ها و سوالاتی از این دست پاسخ داده شده است. دانمارک یکی از کشورهای حوزه اسکاندیناوی است که بستر مناسبی برای راه اندازی کسب و کار فراهم نموده است. مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری مستلزم بررسی انواع روش های سرمایه گذاری است و با داشتن دانش و تسلط بر قوانین مهاجرتی این امر میسر می شود. اگر چنانچه شما عزیزان قصد مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری را دارید، در وهله نخست مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق تماس تلفنی با موسسه ملک پور در این زمینه مشاوره رایگان به صورت تلفنی دریافت نمایید.

در این مقاله موارد زیر بررسی شده است:

 • شرایط عمومی مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری
 • اخذ اقامت با سرمایه گذاری در دانمارک
 • استانداردهای سرمایه گذاری در دانمارک
 • شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در دانمارک
 • مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک
 • مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری در ثبت شرکت
 • مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری در کارآفرینی
 • مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری در خرید اوراق قرضه دولتی
 • مهاجرت به دانمارک از طریق خودحمایتی
 • مزایای مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری
 • معایب مهاجرت به دانمارک با سرمایه گذاری
 • سوالات متداول راجع به مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری
 • سخن پایانی در باب مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاریشرایط عمومی مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری

دانمارک دومین کشور شاد جهان محسوب می شود. پایتخت این کشور شهر کپنهاگ است. دانمارک از جمله کشورهای مرفه اروپایی است که کیفیت و سطح زندگی در آن بسیار بالاست. مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری با توجه به اقتصاد مترقی دانمارک برای متقاضیان بسیار جذاب است و دانمارک از سرمایه گذاران بین المللی استقبال می کند.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور درمورد سرمایه گذاری خارجی

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد سرمایه گذاری خارجی

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد سرمایه گذاری خارجی

 

روش های سرمایه گذاری در دانمارک متنوع است و آثار اقامتی هر یک، متفاوت از دیگری می باشد. در ادامه این مقاله، به بررسی جزئیات سرمایه گذاری در دانمارک و روش های آن می پردازیم.

اخذ اقامت با سرمایه گذاری در دانمارک

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در دانمارک را در این بخش مطالعه می فرمایید. سرمایه گذاری در دانمارک با روش های مختلفی امکان پذیر است. بسته به روشی که انتخاب می کنید، می توانید اقامت این کشور زیبا را کسب کنید.

 با خرید ملک در کشور دانمارک و در صورتی که به دولت ثابت کنید قصد سکونت در ملک خریداری شده را دارید، می توانید اقامت این کشور را به دست آورید. بنابراین افرادی که با ویزای تحصیلی و کاری وارد کشور دانمارک شوند، پس از پایان مدت ویزا در صورتی که ملکی در این کشور خریداری کرده و در آن سکونت داشته باشند، می توانند اقامت دانمارک را اخذ کنند. شخص متقاضی می تواند با گذشت 5 سال اقامت دائم خود را داشته باشد و اگر در طول مدت اقامت خود مرتکب جرم و جنایتی نشده و به زبان دانمارکی تسلط کافی و نسبت به فرهنگ و تاریخ دانمارک آگاهی داشته باشد، می تواند با گذشت 8 سال برای اخذ پاسپورت دانمارک اقدام نماید. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه و تنظیم شده است و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر نام منبع مغایر با قانون و شرع و اخلاق است.

مهاجرت به دامارک از طریق سرمایه گذاری

اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

استانداردهای سرمایه گذاری در دانمارک

بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در کشور دانمارک یکی از مهم ترین جنبه های سرمایه گذاری در این کشور می باشد. بررسی استانداردهایی مانند نرخ مصادره اموال و نرخ کنترل فساد اقتصادی در کشور دانمارک میزان تسلط و ثبات و همچنین نظارت دولت این کشور را بر روی سرمایه گذاری های بین المللی خارجی نشان می دهد.

خرید ملک در دانمارک

در بررسی نرخ مصادره اموال باید مشخص شود، در صورتیکه دولت دانمارک دچار تزلزل اقتصادی شود تا چه حد ریسک مصادره اموال خریداری شده خارجیان توسط دولت دانمارک وجود دارد. در نمودار روبرو نرخ مصادره اموال در کشور دانمارک را مشاهده می نمایید. نرخ مصادره اموال در کشور دانمارک زیر عدد 1 است و این نشان می دهد این کشور به لحاظ سرمایه گذاری امن و مناسب است.

 

خرید ملک در دانمارک

کشور دانمارک در سال های اخیر از حیث نرخ کنترل فساد و شاخص شفافیت بین المللی، جزو کشورهای ایمن محسوب می شود. به همین دلیل اختلاف طبقاتی در این کشور بسیار اندک و سطح حقوق و درآمد مردم تقریباً یکسان است و دانمارک کشوری امن برای سرمایه گذاری به شمار می آید.

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در دانمارک

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری را در این بخش مقاله بررسی می کنیم. وضعیت اقتصادی هر کشور را از روی شاخص های اقتصادی آن کشور می توان مشخص کرد. این شاخص ها عواملی مانند میزان مالیات، نرخ تورم و میزان بهره بانکی هستند که تأثیر بسزایی در جذب سرمایه گذاران خارجی دارند. کشور دانمارک رتبه 6 در زمینه اقتصاد را بین 44 کشور اروپایی دارد و امتیاز کلی این کشور بالاتر از سطح میانگین جهانی است. با وجود تغییر مشی دولت دانمارک در مقابل مسائل مهاجرتی، اقتصاد این کشور همچنان عملکرد مطلوبی در زمینه نظارت داشته است. در واقع سیستم اقتصادی مستقل و آزاد کشور دانمارک منجر به انعطاف پذیری و رقابت پذیری مطلوبی در جریان های تجاری و سرمایه گذاری این کشور شده است و همچنین سیستم حقوقی شفاف و مؤثرش باعث تقویت بنیه فعالیت های کارآفرینی می باشد. از طرف دیگر قوانین بانکی معقول و شیوه های منطقی در اعطای وام باعث شده ثبات پولی و اقتصادی در این کشور وجود داشته باشد. بالاترین نرخ مالیات بر درآمد شخصی 56 درصد و بالاترین نرخ مالیات شرکت ها 23.5 درصد است. در نمودارهای زیر، نرخ مالیات در کشور دانمارک و تولید ناخالص داخلی این کشور را مشاهده می نمایید.

خرید ملک در دانمارک

نرخ مالیات در دانمارک

خرید ملک در دانمارک

نرخ تولید ناخالص داخلی در دانمارک

مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک

مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک را در این بخش بررسی می کنیم. برای سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید ملک شخص متقاضی باید به دولت دانمارک ثابت کند قصد سکونت و اقامت در ملک خریداری شده را دارد. بنابراین متقاضیان خرید ملک در کشور دانمارک ابتدا باید اقامت این کشور را کسب کنند. شایان ذکر است شهروندان عضو اتحادیه اروپا از این قاعده مستثنی هستند و برای خرید ملک مجوزی نیاز ندارند. سایر متقاضیان خرید ملک خارج از اتحادیه اروپا ابتدا باید مدارک اقامتشان را به واسطه شغل خود در دانمارک یا تحصیل خود و یا فرزندانشان در این کشور نشان دهند که از این طریق قصد سکونت خود در این کشور را ارائه کرده اند. هزینه خرید ملک در کشور دانمارک با توجه به شهر و منطقه سکونت متفاوت است. به طور متوسط هزینه خرید ملک در مناطق شهری از متری 16500 کرون تا 50000 کرون است و در مناطق خارج از شهر در مناطق ارزان با متری 13000 کرون می شود ملک مناسبی خریداری کرد.

مهاجرت به دامارک از طریق سرمایه گذاری

اقامت دانمارک از طریق خرید ملک

مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری در ثبت شرکت

یکی از روش های سرمایه گذاری در کشور دانمارک، ثبت شرکت است که منجر به اخذ اقامت این کشور می شود. ثبت شرکت در کشور دانمارک به دو صورت آنلاین برای کسانی که محدودیت زمان دارند و غیر آنلاین برای کسانی که فرصت کافی دارند (در این صورت پروسه ثبت شرکت 2 الی 3 هفته طول می کشد) انجام می شود. این اقامت ابتدا به صورت 3 ساله به شخصی که شرکت را ثبت نموده و خانواده اش اعطا می شود و چنانچه شرکت سوددهی داشته باشد، اقامت شخص تمدید می شود و بعد از 5 سال اقامت دائم دانمارک را می توانند کسب کنند. سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور دانمارک بسته به فعالیت و نوع بیزینس شرکت تأسیس شده متغیر است. به طور کلی شرکت های ثبت شده در دانمارک عبارتند از:

 

مشاغل کوچک شخصی: این شرکت مختص کسانی است که می خواهند تجارت نیمه وقت داشته باشند. مشاورین و فریلنسرها در این نوع شرکت ها قرار می گیرند.

مالکیت اختصاصی: در این شرکت ها صاحبان سهام نسبت به شرکت مسئولیت دارند و برای کارمندان و مشارکت های تجاری، موظف به پرداخت مالیات هستند.

مشارکت عمومی: این نوع شرکت حداقل به دو عضو نیاز دارد و اعضا در مقابل فعالیت های شرکت مسئولیت مستقیم دارند.

شرکت محدود خصوصی: فقط یک سهامدار می خواهد و اجبار نیست که شهروند دانمارک باشد. حداقل سرمایه برای تآسیس این شرکت 40000 کرون دانمارک است.

شرکت محدود عمومی: در این نوع شرکت سهامداران مسئولیتی در قبال تعهدات شرکت نخواهند داشت و سهام را می توان به شکل عمومی داد و ستد کرد. حداقل سرمایه برای ثبت این شرکت 400000 کرون دانمارک است.

مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری در کارآفرینی

مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری در کارآفرینی را در این بخش مطالعه می فرمایید. یکی از راه های سرمایه گذاری در دانمارک ایجاد کارآفرینی و ارائه طرح تجاری نو و بکر می باشد. برای این روش اولین قدم ارائه بیزنس پلن(طرح تجاری) است. منظور از بیزنس پلن ارائه یک طرح تجاری است که ویژگی های کسب و کار مورد نظر را بازگو می کند. متقاضیان می توانند بیزینس پلن(طرح تجاری) خود را به صورت آنلاین برای اداره کار و امور اشتغال کشور دانمارک ارسال نمایید و از این طریق مجوز ورود به این کشور را دریافت کنند. طرح تجاری می تواند برای اشتغال فردی یا گروهی تدوین شود. یک راه دیگر برای ارائه طرح تجاری این است که متقاضی مراجعه حضوری به سفارت دانمارک در کشورخود داشته باشد. در بررسی طرح تجاری پیشنهادی دولت دانمارک نوآوری طرح مذکور و تطبیق طرح پیشنهادی با تقاضای مردم و وضعیت بازار کار را در نظر می گیرد و اعلام به پذیرش و تآیید یا رد طرح می کند. اگر طرح اولیه از جانب دولت پذیرفته شد، شخص متقاضی می تواند بدون سرمایه اولیه سایر مراحل اقامت خود را پیگیری کند. در این روش به شخص متقاضی ابتدا یک اقامت 2 ساله می دهند که برای دریافت آن شخص نیاز دارد تمکن مالی برای خودش و خانواده اش نشان دهد.

مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری در خرید اوراق قرضه دولتی

خرید اوراق قرضه دولتی یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در کشور دانمارک و اخذ اقامت این کشور می باشد. این روش سرمایه گذاری به دو روش انجام می شود. یک روش این است که متقاضی مبلغی را در اختیار دولت دانمارک قرار می دهد و بعد از گذشت 5 سال پول خود را بدون سود از دولت دانمارک دریافت می کند. روش دیگر به این صورت است که متقاضی مبلغی را به دولت می دهد که بدون بازگشت است. در هر دو حالت اقامت دائم به شخص متقاضی اعطا می شود که با گذشت چند سال متقاضی می تواند بنا بر شرایطی تقاضای اخذ تابعیت و پاسپورت کشور دانمارک را داشته باشد.

مهاجرت به دانمارک از طریق خودحمایتی

امروزه خودحمایتی به عنوان یکی از زیر مجموعه ها و شاخه های سرمایه گذاری معرفی و شناخته شده است. خودحمایتی نوعی سرمایه گذاری است که شخص سرمایه دار بدون انتقال سرمایه خود به کشور مورد نظرش اقامت آن کشور را کسب می کند. در واقع در این روش، شخص با ارائه مدارکی مبنی بر تمکن مالی خود به دولت کشور مقصد ثابت می کند که توانایی اداره زندگی خود و همراهانش را دارد. کشورهایی که در حال حاضر به روش خودحمایتی اقامت می دهند اتریش، فرانسه، یونان، پرتغال و سوئیس هستند و کشور دانمارک خدماتی در این زمینه ارائه نمی دهد.

مهاجرت به دامارک از طریق سرمایه گذاری

اقامت خودحمایتی

مزایای مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری و مزایای آن در این بخش تحلیل و بررسی می شود. تحلیل مزایای سرمایه گذاری در کشور دانمارک اهمیت بسزایی برای متقاضیان مهاجرت و سرمایه گذاری در این کشور دارد. با توجه به آن چه پیش از این در قسمت های مختلف این نوشتار گفته شد علاوه بر ثبات سیاسی و اقتصادی، سیستم بانکی فوق العاده و نظامند، عدم وجود اختلاف طبقاتی، نظام حقوقی روشن، نرخ پایین بیکاری و عملکرد مطلوب و کارآمد دولت در کنترل فساد حاکم بر کشور، دانمارک را به یکی از بهترین کشورهای دنیا برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است. همچنین کسب اقامت کشور دانمارک زندگی در دومین کشور شاد جهان را که عضو اتحادیه شنگن است، به دنبال دارد. مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین روش های اخذ اقامت این کشور می باشد که مزایای بیمه و تحصیل رایگان را نیز در بر دارد.

معایب مهاجرت به دانمارک با سرمایه گذاری

با توجه به نکاتی که در زمینه سرمایه گذاری در کشور دانمارک بازگو کردیم، شاید بتوان بالا بودن نرخ مالیات بر درآمد، بالا بودن هزینه های خرید ملک در کشور دانمارک و کمبود نیروی کار را از معایب سرمایه گذاری در این کشور برشمرد. همانطور که پیش از این اشاره کردیم با خرید ملک در کشور دانمارک شما نمی توانید به اقامت دائم این کشور به طور مستقیم برسید و شما باید چند سال با داشتن اقامت موقت در دانمارک زندگی کنید. در حالی که در بعضی کشورهای اروپایی نظیر پرتغال و یونان و اسپانیا شما از همان ابتدا اقامت دائم این کشورها را کسب می کنید و همچنین با سرمایه گذاری در این کشورها می توانید اقامت دائم اروپا را دریافت نمایید و بدون محدودیت در کشورهای عضو شنگن رفت و آمد و اقامت داشته باشید. با گذشت چند سال می توانید درخواست تابعیت این کشورها را ارائه دهید و برای دریافت پاسپورت اقدام نمایید.


سوالات متداول راجع به مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری

✅ آیا با خرید ملک در دانمارک می توان اقامت این کشور را دریافت کرد؟

خیر؛ اما در صورت دریافت مهاجرت تحصیلی یا کاری به دانمارک و در پایان مدت ویزا، با خرید ملک در دانمارک و سکونت در آن می توان پس از 5 سال اقامت دائم دریافت کرد.

✅ با ثبت شرکت در دانمارک می توان اقامت دائم دریافت کرد؟

بله؛ در ابتدا اقامت موقت سه ساله به متقاضی ثبت شرکت اعطا می شود و در صورت سوددهی و با تمدید اقامت وی، پس از 5 سال اقامت دائم صادر می گردد.

✅ شرایط مهاجرت به دانمارک از طریق خرید اوراق قرضه چگونه است؟

از دو روش اعطای مبلغ به دولت دانمارک و دریافت آن بدون سود پس از 5 سال و یا اعطای مبلغ به دولت بدون بازگشت می توان اقامت موقت دانمارک را از طریق خرید اوراق قرضه دریافت کرده و پس از چند سال به اقامت دائم و تابعیت تبدیل کرد.


_____________________ سخن پایانی در باب مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری _____________________

مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری، روش های سرمایه گذاری در کشور دانمارک و اخذ اقامت دانمارک با سرمایه گذاری در این مقاله به طور مفصل و مفید مورد بررسی دقیق علمی قرار گرفت. دانمارک یکی از قطب های اقتصادی و تجاری مهم دنیا محسوب می شود که با توجه به نظام اقتصاد اصولی که دارد، سرمایه گذاری و تجارت در آن میسر است. با توجه به قدرت دولت در کنترل فساد و تثبیت شرایط اقتصادی، سرمایه گذاری در این کشور بسیار مورد توجه سرمایه داران خارجی قرار گرفته است. با این حال نمی توان نرخ بالای مالیات بر درآمد و هزینه بالای خرید ملک در این کشور را نادیده گرفت. همانطور که پیش از این اشاره کردیم با خرید ملک در کشور دانمارک شما اقامت دائم این کشور را کسب نمی کنید در حالیکه این امکان با خرید ملک در سایر کشورهای اروپایی مانند پرتغال و اسپانیا و یونان به شما داده می شود. اگر چنانچه شما عزیزان قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در دانمارک را دارید پیش از هر اقدامی مشورت با وکیلی مجرب و آشنا با قوانین حقوقی را بر خود لازم بشمارید. همکاران موسسه ملک پور به روزترین و کار آمدترین مشاوره را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار می دهند و در تمام مسیر مهاجرت همگام شما هستند. شما می توانید سوالات خود را در پای همین مقاله یا در وبسیات اصلی موسسه درج کنید تا به طور رایگان به آن ها پاسخ داده شود. همچنین می توانید از طریق تماس تلفنی با موسسه ملک پور مشاوره رایگان دریافت نمایید.

امتیاز 3.89 از 5 ( 8 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
صالح نیا
سلام و وقت بخیر آیا می توان برای مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری در املاک و خرید و فروش ملک اقدام کرد؟ من در ایران مشاور املاک دارم، میخوام اگه میشه اونجا هم این کار رو انجام بدم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما برای خرید ملک در کشور دانمارک باید اقامت این کشور را داشته باشید و در صورت کسب مجوزهای لازم می توانید ملک را جهت استفاده خریداری نمایید.
علیرضا شمس
سلام عرض ادب برای راه اندازی یک بیزینس کوچیک تو دانمارک مثل تعمیرات خودرو چقدر سرمایه مورد نیاز هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز حداقل مبلغ سرمایه گذاری در این کشور ۴۰هزار کرون می باشد.
ماریا
سلام، آیا با خرید ملک در دانمارک میتوان اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلا و عرض ادب متقاضیان خرید ملک خارج از اتحادیه اروپا ابتدا باید مدارک اقامتشان را به واسطه شغل خود در دانمارک یا تحصیل خود و یا فرزندانشان در این کشور نشان دهند که از این طریق قصد سکونت خود در این کشور را ارائه کرده اند.
سلطانی
درود آیا امکان سرمایه گذاری از طریق خرید سهام هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله این امکان وجود دارد.
کوثر سواری
سلام من 45 سالمه و یک خانواده 3 نفره هستیم حدودا کل سرمایه هام 500 هزار دلار امریکا هست میخواستم بپرسم ایا میتوانم از طریق خرید بیزنس و یا ثبت شرکت در کشور دانمارک سرمایه گذاری کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله امکان اقدام وجود دارد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس بگیرید.
کوثر سواری
سلام ممنون از سایت خوبتون من 45 سالمه شرکت تولید پارچه دارم و 7 ساله جواز کسب داره دو فرزند 9 ساله داریم و قصد مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری را داریم از نظر شما با سرمایه 400 هزار دلار امکان سرمایه گذاری و دریافت اقامت را داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز امکان اقدام وجود دارد بهتر است برای دریافت مشاوره با موسسه تماس بگیرید
خیری
سلام برای ثبت شرکت در دانمارک آیا نیاز به سابقه بیزنسی یا مدیریتی هم داره ؟؟ فرد می‌تونه همراه با خودش بیاره میشه من از طریق موسسه شما این اقدام رو انجام بدم ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر نیازی به سابقه بیزنس و مدیریت نیست ولی به طور کلی دریافت اقامت از این طریق دشوار هست و ریسک زیادی دارد.
شهاب
سلام روزتون بخیر باشه. سود ده ترین روش سرمایه گذاری برای دانمارک کدوم روشه؟ سرمایه من حدودا ۱۶ میلیارد هست. به غیر از دانمارک چه کشوری را پیشنهاد میدید ؟ ممنون میشم جواب بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب عزیز شرایط شما بایستی با جزئیات بررسی گردد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
سحر
سلام وقتتون بخیر سرمایه من حدودا ۳۰ میلیارد هست. برای سرمایه گذاری در دانمارک امکان پذیره ؟ به غیر از دانمارک چه کشوری را پیشنهاد میدید ؟ ممنون میشم جواب بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. صرف میزان سرمایه ملاک سرمایه گذاری در این کشور نیست و شرایط برای ایرانیان دشوار خواهد بود. به همین دلیل شما میتوانید با مبالغ بسیار کمتر در کشورهایی مانند آلمان، انگلستان، کانادا و ... سرمایه گذاری داشته باشید.
مشاوره رایگان