مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک - اقامت در انگلستان از طریق خرید ملک - بررسی هزینه ها و شرایط 2024

27 نظر

در دهه ‌های اخیر، انگلستان به عنوان یکی از مقاصد محبوب برای سرمایه‌ گذاری در حوزه ملک و اقامت به شدت توجه افراد را در سراسر جهان به خود جذب کرده است. خرید ملک در انگلستان به عنوان یک راهکار جذاب برای اقامت در انگلستان از طریق خرید ملک به‌ نظر میرسد، اما خرید ملک در انگلستان نمیتواند به طور مستقیم منجر به اخذ اقامت انگلستان شود. فرآیند خرید ملک در انگلستان تنها به افراد امکان ایجاد یک جای ثابت در این کشور را می‌ دهد و همچنین میتواند یک سرمایه گذاری امن و خوب برای افراد باشد. در این مقاله، به بررسی مزایا و هزینه های خرید ملک در انگلستان و شرایط خرید ملک در انگلیس و مدارک مورد نیاز برای خرید ملک در انگلستان و مراحل قانونی خرید ملک در انگلستان و قیمت خانه در انگلستان خواهیم پرداخت. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی بهتر میتوانید سوالات خود را کامنت کنید تا کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ دهیم و مشاوره رایگان بگیرید.

ویدیو موسسه MIE در مورد مقایسه ویزای استارتاپ و ثبت شرکت انگلیس


 

اقامت انگلیس در 30 ثانیه

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
اقامت انگلستاناز طریق خرید ملک

هزینه های خرید ملک در انگلستان

هزینه ‌های خرید ملک در انگلستان متغیر و به عوامل متعددی بستگی دارد. قیمت ملک و مالیات بر انتقال مالکیت و هزینه‌ های حقوقی و وکالت و هزینه ‌های بیمه و هزینه ‌های مشاوره املاک و هزینه ‌های بانکی و تأمین مالی ، عواملی هستند که بر هزینه خرید ملک در انگلستان تأثیر می‌ گذارند. همچنین هزینه هایی هنگام پروسه وجود دارد که در جدول زیر به ان میپردازیم:

    

هزینه های خرید ملک در انگلستان

هزینه حمل و نقل / وکیل

                      2000 پوند

هزینه های ترتیب وام مسکن

1000 پوند تا 2000 پوند

هزینه ارزیابی

150 تا 800 پوند

بررسی املاک

400 پوند تا 1500 پوند

حق تمبر

0% تا 12% ارزش خانه

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کارشرکت انگلیس


شرایط خرید ملک در انگلستان

هیچ محدودیت قانونی برای مهاجران برای خرید ملک در انگلستان جود ندارد و شرایط خرید ملک در انگلستان برای همه به یک شکل میباشد. اتباع خارجی و غیر مقیم نیز می توانند وام مسکن در انگلستان دریافت کنند. با این حال، کسانی که کمتر از دو سال اقامت در بریتانیا دارند و شغلی ندارند ممکن است با شرایط سخت گیرانه تر و سپرده بزرگ تری مواجه شوند. هنگام خرید خانه در انگلیس، باید یک وکیل یا وکیل حمل و نقل در انگلیس تعیین کنید تا اسناد قانونی شما و روند  قانونی شما را برای خرید ملک در انگلستان انجام دهد. به طور کلی، مالیات‌های یکسانی بر املاک و درآمدهای مرتبط با دارایی برای افراد غیر مقیم اعمال می‌شود که برای ساکنان انگلستان حق تمبر با همان نرخ پرداخت می شود و اگر ملک با سود فروخته شود، مالیات بر عایدی سرمایه نیز با همان نرخ پرداخت می شود. اگر شما یک مالک غیر مقیم ملکی در انگلستان هستید، باید مانند مالکان مقیم مالیات بر درآمد اجاره بپردازید، اگرچه ممکن است بتوانید در صورت پرداخت مالیات بر این درآمد در محل خود، معافیت دریافت کنید.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت انگلیس


چگونگی خرید ملک در انگلستان برای اتباع خارجی

در رابطه با مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک می توان گفت که خرید ملک در انگلستان، برای اتباع خارجی امکان پذیر است و افراد خارجی حتی اگر نخواهند در کشور انگلستان حضور یابند، قادر به خرید ملک در این کشور می باشند. نکته بسیار مهم در رابطه با این موضوع آنست که بهتر است افراد خارجی توانایی مالی خود را قبل از اقدام به خرید ملک در انگلستان، به طور کامل و واقع بینانه مورد بررسی قرار داده و شرایط خود را با شرایط خرید ملک در انگلستان مطابق سازند؛ چرا که در غیر این صورت، چنانچه وجه نقد کافی جهت پرداخت بهای ملک و سایر هزینه های جانبی آن را نداشته باشند، امکان درخواست رهن و دریافت وام به راحتی برای آنان فراهم نیست.

بررسی اخذ اقامت انگلیس از طریق سرمایه گذاری در املاک انگلستان

به طور کلی اخذ اقامت اروپا با خرید ملک امکان پذیر است؛ اما این روش مهاجرتی و اخذ اقامت به طور مستقیم در برخی کشورهای اروپایی ممکن می باشد. با طرح این موضوع، به احتمال زیاد این سوال در ذهن شما مطرح می شود که آیا اخذ اقامت از طریق خرید ملک در انگلستان امکان پذیر هست یا خیر؟ آیا کشور انگلستان نیز در فهرست کشورهایی قرار دارد که امکان اخذ اقامت اروپا با خرید ملک را فراهم می نماید یا خیر؟ در رابطه با اخذ اقامت انگلیس از طریق خرید ملک و به طور کلی سرمایه گذاری در املاک این کشور باید به این نکته توجه کرد که مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک در این کشور به خودی خود، یک روش اصلی برای مهاجرت به انگلستان و اخذ اقامت آن محسوب نمی شود. با توجه به بررسی شاخص های سرمایه گذاری در انگلستان همچون نرخ مصادره اموال، کیفیت نظارت و کنترل فساد و وجود امنیت اقتصادی بسیار بالا در این کشور، می توان از طریق سرمایه گذاری و اخذ ویزای کارآفرینی انگلستان، اقامت انگلستان را دریافت کرده و سپس اقدام به خرید ملک در انگلستان کرد. در نمودار زیر، نرخ مصادره اموال در کشور انگلستان نمایش داده شده است که در کمترین میزان ممکن می باشد.

مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک

همانطور که گفته شد کشور انگلستان به دلیل وجود سیستم نظارتی قوی و رعایت موازین و استانداردهای جهانی، شرایط بسیار مناسبی را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم کرده است. به طوری که این کشور از نظر بانک های بین المللی، در سال ۲۰۱۸ توانست جزو ۷ کشور برتر دنیا در زمینه تجارت بین الملل باشد. از این رو می توان گفت که اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری و در کنار آن انجام اقداماتی همچون خرید ملک می تواند انتخاب هوشمندانه ای برای سرمایه گذاران خارجی باشد. لازم به ذکر است که با وجود قیمت های بالای املاک این کشور، بعضاً خرید خانه ارزان در انگلیس نیز برای سرمایه گذاران امکان پذیر است که در ادامه مطالب بیشتر به این موضوع می يردازیم. شما همراهان گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه امنیت سرمایه گذاری در انگلستان و اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری در این کشور به مقالات سایت مراجعه فرمایید.

مراحل و فرایند خرید ملک در انگلستان

خرید ملک در یک کشور خارجی، برای افراد یک تعهد مالی بزرگ به حساب می آید و طبیعیست که متقاضیان در ابتدای امر، نگرانی های خاص خود را داشته باشند. به طور کلی انجام هر معامله ای، مراحل و پروسه مخصوص به خود را دارد و در رابطه با مراحل و فرایند مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک و یا به طور کلی سرمایه گذاری در املاک این کشور می توانیم بگوییم که این اقدام، طی سه مرحله جست و جو و ارائه پیشنهاد، انجام واگذاری و امور نهایی صورت می گیرد.

قبل از شروع جست و جو برای خرید ملک، نیاز است که از توانایی خود برای پرداخت هزینه ها اطمینان حاصل نموده و سپس برای ارائه پیشنهاد خرید ملک اقدام فرمایید. لازم به ذکر است که ارائه این پیشنهاد از لحاظ حقوقی، شما را ملزم به خرید ملک نمی نماید. پس از پذیرفته شدن پیشنهاد بهتر است که برای انجام تحقیقات لازم اقدام نمایید. پس از مرحله انجام تحقیقات، نیاز است که از یک وکیل مجرب و آگاه برای انجام کارهای واگذاری و تهیه یک پیشنویس قرار داد کمک بگیرید. در این مرحله، مذاکراتی بین وکیل شما و وکیل فروشنده صورت گرفته و تمامی تحقیقات لازم مبنی بر امنیت انجام معامله انجام می شود. در این مرحله تحقیقاتی در ارتباط با محل ملک و استانداردهای محلی نیز انجام می گیرد که مدت زمانی در حدود دو هفته تا سه ماه را به خود اختصاص می دهد. پس از انجام این مراحل، در صورت رضایت طرفین، قرارداد نهایی توسط دو طرف امضا شده و خریدار ملزم به پرداخت ۱۰ درصد از هزینه ملک به صورت غیر قابل بازگشت می شود. پس از آن، قراردادی مبنی بر انتقال عنوان میان طرفین بسته می شود و دو طرف در رابطه با تاریخ نهایی در این قرارداد با هم به تفاهم رسیده و آن را ذکر می نمایند. در این مرحله، هزینه های مربوط به انجام پروسه ثبت نیز پرداخت می شود و در نهایت، اسناد مربوطه به شخص خریدار انتفال داده شده و پروسه به اتمام می رسد.

واجدین شرایط خرید خانه در انگلیس

افرادی که قصد خرید خانه در انگلیس را دارند باید از چندین نکته آگاه باشند. همه مهاجران قادر به خرید خانه می باشند و از این جهت، محدودیتی برای افراد وجود ندارد. حتی امکان اخذ وام نیز برای خارجی ها وجود دارد. البته شرایط برای اشخاصی که هنوز مدت اقامتشان به دوسال در انگلیس نرسیده و صاحب شغل نشده اند، با سختی همراه است. اتفاق مثبتی که در این باره وجود دارد، مربوط به مالیات است که برای خارجیان و شهروندان انگلیس، یکسان و برابر می باشد. واجدین شرایط خرید خانه در انگلیس، کسانی هستند که دارای سرمایه مورد نیاز برای خرید ملک در این کشور باشند. البته در کنار هزینه ملک، مبالغ دیگری برای انجام کارهای جانبی وجود دارد که متقاضی ملزم به دارا بودن آن نیز می باشد و تنها در این صورت است که وی موفق به خرید خانه در انگلستان می شود.

شرایط خرید ملک در لندن

خرید ملک در شهرهای مختلف انگلستان، دنیای خاص خودش را دارد. برای مثال: شرایط خرید ملک در لندن به گونه ای است که تنها افراد با سرمایه کلان و قابل توجه، توانایی خرید خانه را دارند و در لندن قیمت اجاره بها و خرید ملک، بالا می باشد. این قیمت های بالا در کنار سود آوری کم، از محبوبیت خرید ملک در شهر لندن کاسته است. البته این گفته برای افراد با بودجه اندک می باشد. پس پیشنهاد ما به شما این است که اگر هدف شما از خرید ملک، سرمایه گذاری و رسیدن به سود است، این شرایط در شهر لندن مهیا نمی باشد و از تصمیم خود صرف نظر کنید. پس مهم ترین شرایط خرید ملک در لندن را باید تمکن مالی بالا و همچنین اقامت بالای دو سال متقاضی در کشور انگلستان دانست.  در کنار اجرای موارد گفته شده و آگاهی از مناطق شهر لندن و املاک و مستغلات این شهر، افراد واجد شرایط خرید ملک در پایتخت بریتانیا می شوند.

قیمت خرید خانه انگلستان

شاید برای متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک جالب باشد که بدانند در طی مطالعات اخیر، سه شهر با بهترین بازده سرمایه گذاری در املاک و مستغلات معرفی شده اند که شامل شهرهای شفیلد، دربی و سوانزی می شوند. به طور متوسط ​​قیمت املاک و مستغلات در شفیلد، مقرون به صرفه تر است و همین امر این شهر را به مقام اول سوق می دهد. شهر دربی در رده دوم و شهر سوانزی در رده سوم قرار گرفته است. به نظر می رسد انگلیس، یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری در املاک است. به طور کلی می توان گفت هر چند مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک، راه اصلی اخذ اقامت این کشور محسوب نمی شود؛ اما سرمایه گذاری در املاک این کشور، به خصوص در چندین شهر سودآور آن، انتخاب بسیار مناسبی برای متقاضیان است. علاوه بر این، به طور کلی می توان گفت که شهرهای متوسط ​​و بزرگ در انگلستان، بهترین گزینه برای سرمایه گذاری هستند. اگر به دنبال خرید خانه ارزان در انگلیس و بازده و سود سرمایه گذاری از طریق خرید ملک هستید، بهتر است از شهر لندن دوری کنید. اگر چه متوسط ​​اجاره بها در شهر لندن زیاد بوده و خرید خانه ارزان در لندن هم یکی از دغدغه های مخاطبین عزیز می باشد؛ اما در اکثر موارد، قیمت های عجیب و غریب املاک در لندن مانع از سود قابل توجه در این شهر می شود. در حقیقت، با نسبت 2.8 درصد، شهر لندن تاکنون کم درآمد ترین شهر برای سرمایه گذاری در املاک در بین محبوب ترین شهرهای انگلیس بوده است. دومین شهر کم سود، آکسفورد است و بعد از آن بردفورد در جایگاه سوم قرار دارد.

هزینه خرید خانه در شفیلد انگلیس

هزینه خرید خانه در شیفلد انگلیس به طور متوسط ​​۱۶۶.۹۱۶ پوند تخمین زده می شود. در مرکز شهر شیفلد که دارای دو دانشگاه بزرگ است، قیمت خانه می تواند بسیار رقابتی باشد و در صورتی که در آن بازسازی صورت گیرد، باعث تقویت این منطقه خواهد شد. به طور کلی خرید خانه در شفیلد انگلیس می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در این کشور باشد.

خرید خانه ارزان در لندن

به طورکلی قیمت خانه در لندن در حدود ۴۶۳.۲۸۳ پوند تخمین زده شده است؛ اما با این حال در برخی موارد خرید خانه ارزان در لندن نیز امکان پذیر است و در برخی موارد، قیمت خانه در لندن با متراژکوچک را می توان از حدود ۳۰۰،۵۱۷ پوند تا   ۳۶۰.۰۰۰پوند تخمین زد. این مناطق شامل مناطقی مانند Dagenham،Baxley،Croydon می شوند. افرادی که به دنبال خرید خانه ارزان در لندن هستند، بهتر است قبل از تصمیم گیری، به طور کامل و دقیق تمامی نواحی این شهر را مورد بررسی قرار دهند.

خرید خانه ارزان در انگلیس

با وجود قیمت های بالای خرید ملک در برخی از شهرهای انگلستان نظیر لندن، مناطقی نیز وجود دارند که می توان گفت به نسبت از قیمت های پایین تری برخوردار هستند. برای مثال قیمت حدودی ملک در برخی از مناطق در جدول زیر ارائه شده است.

 

نام منطقه

قیمت حدودی ملک(پوند)

ایرلند شمالی

۱۳۷۰۰۰

ولز

۲۰۸۷۰۴

میدلند شرقی

۱۹۰۱۷۱

قیمت آپارتمان در انگلیس

قیمت آپارتمان در شهرهای مختلف انگلستان متفاوت می باشد و البته تعیین قیمت به چندین عامل همچون: سال ساخت آپارتمان، متراژ، منطقه و... بستگی دارد که همه این ها پارامتری برای افزایش و یا کاهش قیمت آپارتمان در انگلیس می باشد. به طور کلی متقاضیان برای خرید آپارتمان میبایست دارای سرمایه ای بالای 50.000 پوند باشند.

قیمت خانه در لندن(ویلایی)

یک خانه ویلایی در قلب کشور انگلستان یعنی لندن، برای مساحت 148 متر مکعب با دو اتاق خواب و امکانات رفاهی قابل قبول، 600.000 پوند می باشد. این مبلغ با بالا رفتن متراژ، امکانات و تعداد اتاق های خانه های ویلایی، افزایش خواهد یافت اما چیزی که مهم است این می باشد که با مبلغ کمتر از 500.000 پوند، نمی توان در شهر لندن اقدام به خرید خانه ویلایی کرد.

قیمت آپارتمان در لندن

قیمت آپارتمان در لندن وابسته به سال ساخت و دیگر امکاناتی که برای آن در نظر گرفته می باشد. اگر بخواهیم یک نمای کلی از این قیمت ها بدهیم، باید گفت که یک آپارتمان تازه ساخت در لندن با متراژ 100 متر مربع، 1.470.000 پوند به فروش می رود. این مبلغ بری یک آپارتمان 160متر مربعی، به 4.633.000 پوند می رسد.

قیمت خانه در منچستر انگلیس

منچستر یکی از شهرهای مشهور انگلستان می باشد. که خرید خانه در آن با قیمت های متفاوت امکان پذیر است. برای مثال متقاضیان برای خرید خانه 45 متر مربع تا 70 متر مربع، باید حداقل 250.000 پوند هزینه کنند. این مبلغ به صورت حدودی و حداقلی می باشد و قطعا هزینه و قیمت اکثر خانه ها در منچستر، بیشتر از عدد بیان شده است.

قیمت خانه در لیورپول

از آنجایی که شهر بندری لیورپول دارای اهمیت بالایی برای کشور انگلستان می باشد، تقاضای بسیاری برای خرید خانه در این شهر وجود دارد. شروع قیمت خانه در لیورپول برای یک خانه 33 متری، 85.000 پوند می باشد. این خانه ها دارای امکاناتی از جمله: پارکینگ، دوربین مداربسته، نگهبانی 24 ساعته، فضای سیز، باشگاه ورزشی، خشکشویی، دسترسی به امکانات رفاهی و مراکز تجاری، اتوبوس و مترو و...است.

قیمت زمین کشاورزی در انگلستان

براساس آماردر کشور انگلستان حدود 20 ملیون هکتار زمین کشاورزی وجد دارد که به دلیل آب کافی و هوای مساعد، برای کشاورزی بسیار مناسب می باشد. زمین های کشاورزی انگلستان معمولا در قطعات 800 تا 4000 متری به فروش می رود که هزینه هر متر مربع از 500 پوند آغاز می شود.

خرید ملک در خارج از کشور

این مقاله را از دست ندهید: خرید ملک در خارج از کشور

در این مقاله ما جوانب خرید ملک در خارج از کشور را به شما خواهیم آموخت.

بررسی امکان دریافت وام خرید ملک در انگلستان برای افراد خارجی

متقاضیانی که دغدغه هایی در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک دارند، همواره سوالاتی از جمله چگونگی دریافت وام خرید مسکن در انگلستان در ذهن خود دارند. در پاسخ به این سوال می توان گفت که افراد خارجی چه مقیم و چه غیر آن، از امکان خرید ملک در کشور انگلستان برخوردار هستند. اما لازم به ذکر است که همانطور که در بخش های قبلی نیز اشاره شد، دریافت وام مسکن برای اتباع خارجی از شرایط سخت و پیچیده ای تبعیت می کند و ممکن است وام دریافتی با نرخ سود بسیار بالا به متقاضی اعطا شود. به همین دلیل بر توانایی مالی افراد متقاضی جهت اقدام به مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک تأکید می شود. 

قیمت اجاره ملک در انگلستان در شهرهای مختلف

قیمت اجاره ملک در انگلستان در شهرای مختلف، بزرگترین سوال متقاضیان مهاجرت به این کشور می باشد زیرا نیاز به سرپناه، عمده ترین نیاز بشر در هر جایی از دنیا به خصوص زمانی که مهاجرت می کنند، است. افراد در شهر های مختلف انگلستان باید اجاره بهای متفاوتی را برای سکونت درخانه های این کشور بپردازند. برای آشنایی متقاضیان با حدود قیمت های اجاره ملک در انگلستان، جدول زیر را نگارش کرده ایم

شهر

مساحت

قیمت

لندن

70 متری

ماهیانه 450پوند به بالا

منچستر

70 تا 100 متر

600 الی 750 پوند در ماه

نیوکاسل

65 متر

500 تا 700 پوند ماهیانه

توصیه های حقوقی در رابطه با خرید ملک در انگلستان

شما سروران گرامی در صورتی که قصد خرید خانه در کشور انگلستان را دارید، بهتر است موارد زیر را مدنظر قرار دهید:

  • خرید ملک در کشور انگلستان منجر به اخذ اقامت دائم در این کشور نمی گردد به همین سبب بهتر است از سایر روش ها برای اخذ اقامت استفاده نمایید و جهت سرمایه گذاری و کسب درآمد از این روش بهره مند شوید.
  • خرید ملک زیر مجموعه روش های سرمایه گذاری است و از همین رو بهتر است از کمک وکلای بین المللی و با تجربه در این زمینه استفاده نمایید.
  • هزینه های خرید ملک در انگلستان ثابت نیست و از شهر به شهر و منطقه به منطقه متفاوت است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس مدیر موسسه ملک پور است استفاده نموده و در حد یک مشاور خبره مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول 

✅ آیا خرید ملک در انگلستان برای اتباع خارجی امکان پذیر است؟

بله؛ خرید ملک در انگلستان برای اتباع خارجی امکان پذیر است و افراد خارجی حتی اگر تمایل به حضور در انگلستان نداشته باشند، قادر به خرید ملک در این کشور خواهند بود.

✅ آیا امکان دریافت وام خرید ملک در انگلستان برای افراد خارجی وجود دارد؟

دریافت وام مسکن برای اتباع خارجی از شرایط سخت و پیچیده ای تبعیت می کند و ممکن است وام دریافتی با نرخ سود بسیار بالا به متقاضی اعطا شود.

✅ آیا سرمایه گذاری در املاک انگلستان منجر به اخذ اقامت می شود؟

خیر؛ خرید ملک در انگلیس به خودی خود، روشی برای مهاجرت و اخذ اقامت کشور انگلستان محسوب نمی شود.

✅ کدامیک از شهرهای انگلستان برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک مناسبند؟

در حال حاضر سه شهر شفیلد، دربی و سوانزی از سودده ترین شهرها برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک می باشند.

سخن پایانی

مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک، یک روش اصلی برای ورود به این کشور و اخذ اقامت انگلستان محسوب نمی شود؛ اما متقاضیان عزیز می توانند از یکی از طرق اخذ اقامت و تابعیت در انگلستان مانند سرمایه گذاری در این کشور اقدام نموده و پس از آن برای خرید ملک نیز اقدام نمایند. با توجه به امنیت اقتصادی بالا در انگلستان و وجود نظام قضایی سالم در این کشور، هر نوع سرمایه گذاری از جمله خرید ملک، حتی قیمت خانه ارزان در انگلستان می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری خارجی باشد. همانطور که پیش تر اشاره شد، متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک باید به این نکته توجه داشته باشند که حتماً قبل از تصمیم گیری، برای تأمین بودجه نقدی مورد نظر اقدام نمایند؛ چرا که دریافت وام و یا درخواست رهن ملک در انگلستان برای اتباع خارجی بسیار دشوار است. ضمن این که امکان اخذ اقامت از طریق خرید ملک در انگلستان به طور مستقیم وجود ندارد. در این مقاله به طور خلاصه به قیمت ملک در شهرهای مختلف انگلستان،قیمت خانه های کوچک در لندن،خرید خانه ارزان در انگلیس و موضوعاتی از این دست اشاره شد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک می توانید با برقراری تماس تلفنی با موسسه ملک پور و یا پر کردن فرم تماس، از خدمات مشاوره تلفنی رایگان این موسسه بهره مند گردید. همچنین با طرح سوالات خود در قسمت "ثبت پرسش" در اسرع وقت توسط مشاورین متخصص، به آن ها پاسخ داده می شود.      

امتیاز 3.26 از 5 ( 59 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
ارین
سلام و عرض ادب خدمت شما من فرزند 10 ساله دارم که میخوام از طریق تحصیل اون به انگلستان مهاجرت کنم ایا می تونم وقتی که رفتم با خرید ملک اقامت بگیرم؟ و حداقل مبلغ لازم برای خرید ملک چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما مد نظر داشته باشید که کشور انگلستان به صرف خرید ملک اقامت نمی دهد و در این کشور شما باید 2 میلیون پوند شرمایه گذاری کنید تا به اقامت برسید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود موفق باشید.
علي غلامي
برا زندگي در شهر منچستر چقد سرمايه لازمه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز هزینه های زندگی در شهر منچستر به نسب لندن 100 تا 200 پوند ارزانتر است و بصورت ماهیانه بین 900 تا 1100 پوند می باشد. موفق باشید.
مریم کریمی
راه های جایگزین برای اقامت انگلستان چیست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام مهاجرت تحصیلی. ثبت شرکت. و کارآفرینی
رضا پهلوان
سلام خسته نباشید‌. با توجه به اینکه فرمودین خرید ملک در انگلیس به تنهایی منجر به اخذ اقامت نمیشه، میخوام بدونم چطور میتونم با توجه به تمکن مالی مناسب اقامت این کشور رو به دست بیارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت مبلغ سرمایه گذاری در انگلستان در حال حاضر 2 میلیون پوند می باشد. شما می بایست شرایط خود را دقیق تر بیان بفرمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم. توصیه می کنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایط خود به صورت تخصصی با موسسه ارتباط تلفنی برقرار نمایید.موفق باشید.
مهراب
سلام و عرض ادب دوست عزیز بنده قصد خرید ملک در شرق انگلستان در شهر berden دارم ایا میتونم با مبلغ ۲۰۰ هزار پوند در این شهر سرمایه گذاری کنم و در صورت خرید منجر به اخذ اقامت موقت میشه درسته؟ با این مبلغ کجای شهر berden میتونم ملک خریداری کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی شما با خرید ملک به هر مبلغی و در هر شهری نمی توانید اقامت این کشور را بدست آورید. اگر قصد اقامت انگلستان را دارید ابتدا باید به روش دیگری اقدام داشته باشید.
مهراب
دوست عزیز من دنبال اقامت موقت هستم لطفا بفرمایید چه مبلغی باید سرمایه گذاری کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خرید ملک در انگلستان هیچ نوع اقامت کوتاه مدت یا بلند مدتی را برای شما به همراه نخواهد داشت.
جاوید تهرانی
سلام خسته نباشید، من و خانواده ام چهار نفر هستیم خودم و همسرم پنجاه سال داریم و دو پسر یکی بیست سال و یکی چهارده سال الان سوال من از شما این است که الان با 15 میلیارد تومان ( حدود 500000 هزار پوند) میشه از راه سرمایه‌گذاری اقدام کرد حالا هر نوعی در این روش خودم رئیس بانک بودم و ۱ سال دیگه بازنشسته هستم از روش سرمایه‌گذاری امیدی هست فامیل های ما اونجا هستن ( می‌توانند کمکی کنند چون اونجا شرکت دارند باهم ارتباط خوبی داریم) یا امیدی نیست و ما در انگلستان نمیتونیم اقامت دائم بگیریم ممنون میشم نظرتون رو بگید؟ با تشکر 🌺🌹
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در حال حاضر با طرح های جدیدی که برای انگلستان ایجاد شده است شما شانس این را دارید تا با نهایتا نیمی از سرمایه خود اقامت انگلستان را برای خودتان، همسرتان و فرزندان زیر 18 سال بدست آورید. اما برای فرزند بالای 18 سال خود می توانید از طریق روش تحصیلی اقدام داشته باشید. برای اطلاع از جزئیات طرح ها و انتخاب طرح مناسب می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
جاوید تهرانی
بله، بعد در مورد ۱۸ سال ممکن است که طی چند سال دیگه ممکن است این قانون ۱۸ سال تغییر کند ‍؟ چون پسر کوچکم الان کلاس هفتمش تموم شده و اگر بخواهیم قبل از ۱۸ سالگی بریم نمیتونه دیپلم بگیرد آیا دیپلمش اونجا بدردش خواهد خورد ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
در مورد تغییر قوانین نمی توان نظر قطعی داد، امکان تغییر یا عدم تغییر تمام قوانین وجود دارد و در زمان اقدام و طبق قوانین موجود باید شرایط شما بررسی گردد. در صورتی که نگران تحصیل فرزند زیر 18 سال خود هستید، ایشان می توانند در انگلستان تحصیل رایگان داشته باشند و دیپلم خود را از این کشور دریافت نمایند.
محمد خدادادی
سلام آیا بعد از خرید ملک- از طریق وکالت-می توانم ویزای دو ساله توریستی انگلیس را بگیرم؟ و داشتن ملک مثلا در منچستر باعث تسهیل گرفتن ویزا خواهد شد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز این امکان وجود دارد پیشنهاد میکنم شماره واتساپ خود را در سایت موسسه ملکپور ثبت نمایید تا مشاوران مجرب با شما تماس بگیرند با تشکر
سمر شیبانی
ایا خرید ملک در انگلستان تاثیر اقامتی دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست گرامی، خرید ملک منجر به دریافت اقامت انگلستان نمی شود اما در کشورهای اسپانیا و یونان از این طریق امکان دریافت اقامت خواهید داشت.
خیریه موسوی
سلام وقتتون بخیر فرد بخاد از طریق تحصیل وارد انگلستان بشه و بخاد ملک بخره باز هم نمیشه اون رو تبدیل به اقامت دائم کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورتی که شخص بعد از تحصیل وارد بازار کار شود می تواند اقامت کاری و پس از آن اقامت دائم دریافت کند اما با خرید ملک به هیچ عنوان اقامت دریافت نمی کنند.
mina
سلام و وقت بخیر. اگر من تحصیلی برم انگلستان میتونم با ویزای تحصیلی به اسم خودم اونجا ملک بخرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، شما امکان خرید ملک را خواهید داشت.
سحر
سلام، من میتونم برای کار به انگلیس مهاجرت کنم؟ همچین امکانی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله این امکان وجود دارد. اما شرایط شما بایستی توسط کارشناسان برررسی گردد.
کوثر سواری
سلام ممنون از سایت خوبتون ایا با مبلغ 100 هزار پوند میشه در انگلیس از طریق خرید ملک اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، امکان دریافت اقامت از طریق خرید ملک وجود ندارد.
ابراهیمی
سلام، با خوندن مقاله شما متوجه شدم امکان دریافت اقامت از طریق خرید ملک در کشور انگلستان وجود نداره. با این شرایط روش بهتری برای سرمایه گذاری در انگلیس وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما می توانید برای گزینه های دیگری مانند کارشرکت و یا نوآفرینی در انگلستان اقدام داشته باشید.
راسخی
سلام و عرض ادب. با توجه به اینکه شما توی مقاله ذکر کردید با خرید ملک در کشور انگلستان نمیشه اقامت دریافت کرد، خواستم بدونم روش دیگه ای هست که بتونیم اقامت بگیریم و بیزنس خودمون رو انجام بدیم در این کشور و همه اعضای خانواده با هم بتونیم بریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. بله شما می توانید برای روش کارشرکت در انگلستان اقدام داشته باشید و با ایجاد یک بیزنس برای خودتان اقدام به دریافت اقامت برای خود و خانواده خود داشته باشید.
Nima
سلام وقت بخیر حداقل متراژ ملکی‌که میشه در انگلیس خرید چه مقدار هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر انگلستان برنامه اقامتی تحت عنوان خرید ملک ارائه نمی‌دهد. شما می‌توانید از روش‌هایی مانند استارتاپ و یا ثبت شرکت اقدام به اخذ اقامت این کشور نمایید.
مینا جابرزاده
سلام وعرض ادب بنده حدود 100 میلیارد تمکن مالی دارم و میخواستم اقامت این کشور رو دریافت کنم آیا به جز خرید ملک روش های دیگه اییم هست که بشه اقامت این کشور رو دریافت کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. امکان دریافت اقامت از طریق خرید ملک در انگلستان وجود ندارد اما میتوانید برای کارشرکت و یا نوآفرینی در این کشور اقدام نمایید و اقامت دریافت کنید.
Gheisar
سلام وقت بخیر حداقل متراژ ملک برای خرید در انگلیس چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر انگلستان از طریق خرید ملک اقامت نمی دهد.
بیتا صالحی
سلام با توجه به اینکه انگلستان از طریق خرید ملک اقامت نمیده بهترین و سریع ترین راهی که هم سرمایه گذاری باشه و هم نیاز به ارایه مدرک زبان بالایی نداشته باشه و ما را به اقامت این کشور برسونه کدوم روش هست؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می توانید از روش های کارشرکت یا نوافرینی اقدام نمایید.
زهرا
وقت بخیر برای خرید ملک انگلستان محدودیت انتخاب استان داریم یا هر شهری که بخوایم می تونیم ملک بخریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. اگر قصد دریافت اقامت از این طریق را دارید امکان دریافت اقامت وجود ندارد ولی به طور کلی محدودیتی برای افرادی که اقامت دارند وجود ندارد.
رها
با خریدن ملک در انگلستان، بعد از چندسال میتونیم به پاسپورت این کشور برسیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر انگلستان برنامه اقامتی با خرید ملک ندارد.
شهاب
سلام و وقت بخیر من از مقاله شما متوجه شدم که با خرید ملک در انگلستان امکان گرفتن اقامت نیست. آیا روشی وجود داره که من بتونم با ایجاد کسب و کار و شرکت اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز می توانید از روش نوافرینی یا کارشرکت اقدام نمایید.
سعید
سلام و عرض ادب با خرید ملک توی انگلستان میتونیم اقامت چند ساله بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز انگلستان با خرید ملک اقامت نمی دهد.
روجا شعبان زاده
درود و ارادت بدون داشتن اقامت کشور انگلیس میشه در این کشور سرمایه گذاری کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر بدون داشتن اقامت حساب بانکی نخواهید داشت.
سلما
وقت بخیر با سرمایه 5 تومن میشه اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، به طور کلی خرید ملک منجر به دریافت اقامت در انگلستان نمی شود اما میتوانید برای گزینه های دیگر با مشاورین موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.
خیراللهی
سلام ایا با مبلغ ۲00 هزار پوند میشه در انگلیس از طریق خرید ملک اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر دوست عزیز انگلستان برنامه اقامتی تحت عنوان خرید ملک ارائه نمیدهد.
مشاوره رایگان