سیستم جدید مشاوره با ما

4 آذر 1400 بدون نظر

در این مقاله شرحی بر پاسخ به این سوال شما که "چطور با ما برای اقامت اقدام کنید!" آمده است. ما در موسسه ملک پور بیش از 20 سال سابقه کاری داشته و بر همه فراز و نشیب های موضوع مهاجرت شما عزیزان اگاهی داریم. کلمه مهاجرت گاهی تداعی گر هجرت از وطن و عدم بازگشت به آن است؛ حال آن که حقیقت موضوع این است که شما می توانید مهاجرت کرده و کشور خود را نیز حفظ کنید و هیچ گونه تعاملات شما دچار خدشه نشود. افراد زیادی هستند که به کشور خود علاقه دارند و می خواهند کشور دیگر به عنوان کشور دومشان باشد. ما در موسسه MIE به هیچ وجه از روش پناهندگی برای مهاجرت حمایتی نمی کنیم. زیرا این روش تخلف محسوب شده و از سوی دیگر گاهی افراد برای مهاجرت دروغ گفته و خود را تحقیر می کنند. از این رو ما هیچ اقدامی در جهت پناهندگی افراد نمی کنیم. مهاجرت راه های مختلفی دارد. گاهی افراد مهاجرت تحصیلی و گاهی کاری و سرمایه گذاری می کند. ما در این موسسه بر این سه روش تسلط داشته و شما را همراهی می کنیم. در ادامه شرحی بر این روش های مهاجرتی آمده است.

تماس با ما

سیستم جدید مشاوره با ما

  • چطور با ما برای اقامت اقدام کنید

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد چطور با ما برای اقامت اقدام کنید

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد چطور با ما برای اقامت اقدام کنید

آشنایی با اصول سیستم جدید مشاوره با ما

یکی از ایراداتی که در گذشته وجود داشت، این بود که موکلین نمی توانستند به خوبی از مشاورین، خدمات دریافت کنند. موسسه MIE سود خوبی را مشمول می شد، چرا که سود اصلی شرکت در زمان عقد قرارداد بود، نه در مشاوره با مشاورین موسسه. این روش دو اشکال اساسی را شامل می شد.

به این صورت که هرچه مشاورین ما قبل از مشاوره، برای موکلین وقت کم تری بگذارند، بعد از مشاوره هم نتیجه خوبی به همراه نخواهد نداشت. اکثر متقاضیانی که به موسسه حقوقی ملک پور رجوع می کنند، تا بحال ویدئو های آموزشی مهاجرتی استاد ملک پور را مشاهده نکرده و قصد مهاجرت دارند، که متاسفانه با شکست روبرو می شوند. به این علت که مشتری باید با اصول کاری و قوانین بروز ما هماهنگ باشد.

طبق آزمایش هایی  که در موسسه حقوقی ملک پور انجام شده، وقتی که برای موکلین بیشتر زمان مشاوره گذاشته می شود، در طی عقد قرارداد به حرف ها و روش های پیشنهادی ما بهتر عمل کرده و پس از عقد قرارداد، کاملا با روش و اصول ما آشنا هستند و اصطلاحا با ما مچ بازی می کنند. برای مثال وقتی بازیکن فوتبال مستقیم به سمت دروازه بان می رود، وقتی که دروازه بان موفق به مسدود کردن راه بازیکن می شود؛ در این موقعیت فردی که در قسمت خط حمله قرار گرفته است، می تواند پاس هم تیمی خود را دریافت و موفق به زدن گل شود.

این مورد مثال خوبی است برای موکلین، که قبل از عقد قرارداد باید با موسسه MIE اینگونه بازی کرده و به صورت هماهنگ باشند، چرا که تنها از این روش است که پس از عقد قرارداد می توان به موفقیت های خوبی دست پیدا کرد.

  • مهاجرت و مشاوره با ما

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مهاجرت و مشاوره با ما

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت و مشاوره با ما

سیستم جدید مشاوره با ما و فراگیری روش های مهاجرتی

مهاجرت راه های مختلفی دارد و اکثر افراد گاهی مهاجرت تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری را برای مهاجرت خود در نظر می گیرند. ما در این موسسه بر این سه روش تسلط و تجربه داشته و شما را تا انتهای این مسیر همراهی می کنیم. در ادامه شرحی بر این روش های مهاجرتی آمده است.

  • روش مهاجرت تحصیلی:

افراد تمایل دارند در مقاطع تحصیلی مختلف مهاجرت کنند. موسسه حقوقی ملک پور در این روش شما را همراهی کرده و تا زمان پذیرش، از شما وجهی دریافت نمی کند! لازم به ذکر است که در صورت رد و عدم موفقیت در اخذ پذیرش تحصیلی هیچ وجهی از شما دریافت نمی شود.

  • روش مهاجرت کاری:

در این روش افراد به دنبال کار در کشور دیگری هستند، سالانه خبر های استخدام و کاریابی را در سایت منتشر می کنیم. برای دانستن اگهی ها لازم نیست هزینه ای کنید و تا زمان استخدام شما هزینه ای دریافت نمی شود!

  • روش مهاجرت سرمایه گذاری:

در این روش شما با اثبات سرمایه خود، می توانید در کشور مورد نظرتان سرمایه گذاری کنید و با ایجاد کار در کشور مقصد اقامت آن را دریافت کنید. ما در این زمینه به خوبی به شما مشاوره خواهیم داد.

با نگاهی به وب سایت ما از شمار زیاد ویزاها و اقامت هایی که از سوی موسسه ملک پور انجام شده مطلع می شوید. فراموش نکنید که موسسه MIE در مسیر مهاجرت تجربه های زیادی کسب کرده و راه های صحیح و نتیجه بخش را به خوبی می شناسد. 

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

چطور با ما برای اقامت اقدام کنید

در سال های اخیر مخصوصا از سال 2020 میلادی و با وجود کرونا مهاجرت و اعزام افراد دچار محدودیت هایی شده است. ما می توانیم تعداد محدودی از افراد را برای مهاجرت و ویزا همراهی کنیم؛ چراکه بالا بودن تعداد درخواست ها،  منجر به رد شدن یا ریجکتی ویزا می شود. در حال حاضر حتی برای سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری مشکلاتی است و انتقال پول به سختی صورت می پذیرد. ما می توانیم تعداد محدودی از افراد را در این مسیر کمک و راهنمایی کنیم. در حال حاضر روش های مهاجرت به بسیاری از کشورها روش های محدودی را شامل شده است؛ برای مثال کشور های اروپایی تمایلی ندارند که در سال بیشتر از 20 تا 30 نفر را به کشور خود وارد کنند؛ فراموش نکنید که این موضوع را به صراحت اعلام نکرده و افراد را به بهانه های مختلفی رد می کنند. باید به این موضوع توجه کرد که معقوله سیاسی برای اخذ اقامت که معقوله ای حقوقی است، بسیار اثر گذار می باشد. این امر، یک امر حقوقی به شمار می رود که به ساسیت دولت ها نیز وابسته است و سیاست مدار ها در آن ورود می کنند. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که تعداد افراد محدودی که ما را می شناسند و از فراز و نشیب های این موضوع مطلعند را برای مهاجرت همراهی کنیم.

  • سیستم جدید مشاوره با ما

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد سیستم جدید مشاوره با ما

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد سیستم جدید مشاوره با ما

سیستم جدید مشاوره با ما و ارتباط با استاد ملک پور

ما برای آگاهی بیشتر مخاطبانمان در محصول بی نظیر گام به گام تا اخذ اقامت در مورد روش ها و راهکار های مهاجرتی صحبت کردیم و همچنین در محصول خلاصه بهترین روش مهاجرت و موفقیت نیز به اختصار و فشرده کلیه قسمت ها را شرح داده ایم. در این ویدیو ها کلیه نکات مثبت و منفی و سختی ها و آسانی های این مسیر اشاره شده است و هر فرد با تماشای ان ها خود به یک وکیل مهاجرتی تبدیل می شود. در این رابطه بیش از 95 درصد مخاطبان اعلام رضایت کرده و 5 درصد نیز پس از مشاهده بخشی از ویدئو تمایلی نداشته که وجه پرداختی آن ها به صورت کامل بازگشت داده شده است. در نتیجه متقاضیانی که فقط برای تحصیل و درس خواندن مهاجرت می کنند، همانطور که در این رابطه پیشتر اشاره شد، موسسه حقوقی ملک پور به آن ها راهنمایی های لازم را داشته و تا زمانی که پذیرش شوند، از آن ها وجهی دریافت نمی کند. ضمنا وجه دریافتی به میزان یک سوم وجه رایج مشاوران مهاجرتی است. دسته دیگری از افراد به دنبال کار هستند، باید بدانند که موسسه MIE برای کاریابی، به طور سالانه اطلاعات استخدام را در سایت منتشر کرده و تا زمان استخدام متقاضیان وجهی از آن ها دریافت نمی شود.

افرادی که هنوز تصمیم روشنی در رابطه با روش مهاجرتی خود ندارند باید ویدئو های استاد ملک پور را تماشا نمایند تا با جزییات این مسیر بیشتر آشنا شده تا بتوانند تصمیمی روشن برای آینده و اهداف خود بگیرند.

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط استاد ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت

 

پرسش و پاسخ در زمینه سیستم جدید مشاوره با ما

آیا امکان مشاوره با جناب ملک پور می باشد؟

بله این امکان فراهم بوده و از هزینه های بالاتری برخوردار می باشد. اما به طور کلی تمامی مشاوره های موسسه زیر نظر استاد ملک پور انجام می شوند.

چگونه در وبینار های استاد ملک پور شرکت کنیم؟

یکی از روش ها و نکاتی که برای شرکت در وبینار ها باید آن را در نظر داشته باشید این است پس از تماس، مشاورین از شما درخواست می کنند، که در مدت زمان 2 دقیقه ویدئویی از شرایط و دلایل مهاجرتی خود، تهیه کنید.

هزینه مشاوره تحصیلی در موسسه حقوقی ملک پور چقدر است؟

افرادی که  زیر 23 سال هستند و تنها با مبلغ 499 هزار تومان، که معادل تقریبا 15 یورو می باشد، کشور مورد نظر خود را برای تحصیل انتخاب می کنند، و نسبت به تحصیل و شرایط آن کشور، مشاوره دریافت می نمایند.

قبل از مهاجرت از طریق موسسه حقوقی ملک پور باید به چه نکاتی دقت کنیم؟

لازم به ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور با اشخاصی قرارداد می بندد که افراد درست کاری هستند و از افرادی که قصد مهاجرت دارند، درخواست می کند که قبل از مهاجرت حتما 1 ماه برای مهاجرت خود با کمک مشاورین موسسه، وقت بگذارند.

_____________سخن نهایی درباره سیستم جدید مشاوره با ما __________

موسسه حقوقی ملک پور بر این باور است که باید تمامی پرونده های مهاجرتی اصطلاحا برنده برنده باشند، تا حق انتخاب با هر دو طرف معامله باشد. پس با شناخت یکدیگر و وقتی که در اختیار هم قرار می دهیم، می توانیم پروسه مهاجرتی مطمئن تری را برای خود رقم بزنید. در مجموع موسسه MIE، به اشخاصی که ثروت کافی نداشته ولی علم و تخصص دارند، افرادی که ثروتمند هستند ولی شناختی از موسسه حقوقی ملک پور ندارند و اشخاصی که با موسسه آشنایی کافی را دارند و قصد مهاجرت دارند، خدمات فوق العاده ای را در نظر می گیرد. تمام سعی موسسه MIE بر این مهم است که همه عزیزان به صورت شفاف در مسیر مهاجرتی خود قدم بردارند. 

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش