چطور با موسسه ملک پور مهاجرت کنیم

9 شهریور 1402 بدون نظر

در این مقاله شرحی بر پاسخ به این سوال شما که "چطور با موسسه MIE مهاجرت کنیم!" آمده است. در تمام امور زندگی بسیار مهم است که به چه کسی گوش می دهید و از چه کسی راهنمایی می پذیرید. مهاجرت نیز مانند سایر امور شامل این موضوع خواهد شد و ندانستن نه فقط به دیگران ضربه می زند بلکه به خودمان نیز ضربه وارد می کنید. از همین رو سیستم جدیدی برای ارتقا آگاهی عمومی در زمینه مهاجرت طراحی کرده ایم که در ادامه توضیح می دهیم. ما در موسسه MIE بیش از 20 سال سابقه کاری داشته و بر همه فراز و نشیب های موضوع مهاجرت شما عزیزان اگاهی داریم. کلمه مهاجرت گاهی تداعی گر هجرت از وطن و عدم بازگشت به آن است؛ حال آن که حقیقت موضوع این است که شما می توانید مهاجرت کرده و کشور خود را نیز حفظ کنید و هیچ گونه تعاملات شما دچار خدشه نشود. افراد زیادی هستند که به کشور خود علاقه دارند و می خواهند کشور دیگر به عنوان کشور دومشان باشد. ما در موسسه MIE به هیچ وجه از روش پناهندگی برای مهاجرت حمایتی نمی کنیم. زیرا این روش تخلف محسوب شده و از سوی دیگر گاهی افراد برای مهاجرت دروغ گفته و خود را تحقیر می کنند. از این رو ما هیچ اقدامی در جهت پناهندگی افراد نمی کنیم. مهاجرت راه های مختلفی دارد. گاهی افراد مهاجرت تحصیلی و گاهی کاری و سرمایه گذاری می کند. ما در این موسسه بر این سه روش تسلط داشته و شما را همراهی می کنیم. در ادامه شرحی بر این روش های مهاجرتی آمده است.

ویدیو موسسه MIE در مورد بهترین روش های اخذ اقامت


 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

سیستم جدید مشاوره با ما

با mie در مسیر سبز مهاجرت

موسسه MIE سال هاست که در زمینه های مهاجرت، اقامت، تابعیت و امثال آن ها فعالیت داشته و با بسیاری از وکلای محلی در سراسر دنیا همکاری داشته ایم و در طول این راه مسائل بسیار متنوعی را گذرانده ایم و بی اغراق جزو تنها موسساتی هستیم که سابقه همکاری با بیش از 70 کشور در شرایط متنوع تجربه کرده ایم.
از اعتقادات و باور های موسسه ما این است که کسانی که می خواهند واقعا پیشرفت کنند و زندگی بهتری را داشته باشند، خود باید تصمیم گیرنده مسیر پیش روی خود باشند و چه کار هایی باید صورت گیرد. موسسه ملک پور بر اساس یک سیستم مشخص و تحت باور های خاص مشاوره با افراد را می پذیرد و به دنبال صرفا منافع شخصی خود نیست و تنها تعهد خود را نسبت به افرادی قرار می دهد که واقعا به دنبال زندگی بهتر، آرامش خاطر و یافتن هنر زندگی هستند و در این مسیر سبز گام میگذارند، می باشد.

ویدئو موسسه ملک پور در مورد آشنایی با روش های مشاوره


ما در موسسه MIE روش مشاوره ویژه ای داریم که به شما پیشنهاد می کنیم حتما ویدئو های مسیر سبز مهاجرت را مشاهده کنید، تا خودتان بهترین مسیر مهاجرتی را برای خودتان انتخاب کنید، و در این مسیر تا رسیدن به هدفتان شما را راهنمایی و همراهی خواهیم داشت. شاید در گوشه و کنار این پیام به گوش شما برسد که هزینه های خدمات موسسه ملک پور بالاست! در پاسخ به این گزاره باید بگوییم ما بهترین خدمات را به همراهانی که با موسسه ما اقدام کنند می دهیم، از این رو در قبال ارائه خدمات بی نظیر، هزینه های متناسب با خدمات خود را نیز دریافت می کنیم و این هزینه ها با توجه به تجربیات و رزومه ما کاملا مناسب و منطقی می باشد. (با مراجعه به قسمت گالری ویزاها تعداد افرادی که با موسسه MIE به نتیجه رسیدند را مشاهده خواهید کرد.)

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد با mie در مسیر سبز مهاجرت


داستان مشاوره با مدیریت موسسه MIE

موسسه MIE با سابقه 20 ساله در امر مهاجرت و تجربه شخص مدیریت محترم موسسه، از همان ابتدای کار به دنبال تحقیق برای جستجوی راه های مناسب هر فرد بوده است. مدیریت موسسه ملک پور با تجربه مهاجرتی و تحصیل در رشته حقوق با قوانین مختلف کشورهای تاپ جهان آشناییت داشته اند و همین امر سبب شد تا تحول مثبتی در زمینه مهاجرت ایجاد کنند. این تحول با دسته بندی مسیرهای مهاجرتی و توضیحات شفاف در مشاوره های اولیه ایشان محقق شد. با گذشت سال ها و کسب تجربه، نتیجه ای حاصل شده که هم اکنون به عنوان سیستم مشاوره با موسسه MIE استفاده می شود. در طی سالیان گذشته همواره تلاش MIE بر افزایش آگاهی مخاطبان از طریق سایت و شبکه های اجتماعی بوده به طوری که تمامی افراد در کنار سیستم ما، اذعان دارند که دانش و آگاهی مسیر های مهاجرتی شان خیلی بالاست و از تمامی ریسک ها مطلع هستند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد شرایط مشاوره با موسسه MIE


آشنایی با سیستم مشاوره با موسسه MIE

با توجه به درخواست های روزافزون مهاجرت به خارج از کشور و طیف گسترده از نظر دانش مهاجرتی در میان متقاضیان این زمینه، موسسه MIE سیستم مشاوره مهاجرتی خود را در جهت تامین نیازهای تمامی افراد بروزرسانی کرده است. این سیستم در 2 بخش دسته بندی می شود:

  • افرادی که هدف مشخصی دارند و با قوانین مهاجرت تا حدودی آشنا هستند.
  • افرادی که راه ها را نمی شناسند و نیاز به آموزش در جهت شناسایی ریسک ها دارند.

گروه اول می توانند با توجه به اولویت های خود سیستم مشاوره کوتاه را برای نهایی کردن مسیر انتخاب نمایند. در این سیستم طی پیام های ویدیویی و در نهایت جلسه مشاوره، عقد قرارداد انجام میگیرد.

برای گروه دوم اما مسیر بسیار متفاوت است و طی آموزشی حدودا یک ماهه بر اساس مسیر سبز مهاجرت و یکی از مشاوران موسسه، ابهامات رفع شده و ویدیوهای چالشی از انتخاب افراد و سپس جوابیه آن رد و بدل خواهد شد. در طی این مسیر فرد متوجه نحوه کار موسسه شده و سوالات بسیاری را پاسخ خواهد داد. هدف و فلسفه مهاجرت در این روش مشخص شده و در نهایت با توجه به شرایط فردی، مسیر نهایی توسط متقاضی انتخاب خواهد شد.

دقت داشته باشید برای تمامی متقاضیان ویدیوهای رایگان در محیط ضبط شده و در سایت های موسسه آپلود می شود. این سیستم که توسط موسسه MIE اداره می شود، دو نکته قابل توجه دارد:

  • بررسی محیط با استانداردهای موسسه و ارتباط با متخصصین بومی
  • آشنایی متقاضی با محیط آن کشور و درک بهتر انتخاب مقصد

ویدئو موسسه ملک پور در مورد چطور با ما مشاوره بگیرید


هدف سیستم جدید مشاوره با ما

در راستای ارتقا دانش مهاجرتی افراد موسسه MIE اطلاعات عمومی کشورها را به صورت دسته بندی در اختیار شما قرار می دهد. افراد با تهیه و مشاهده محصول ها علاوه بر آشنایی با پیچ و خم های این مسیر مشاوره ویدیویی دریافت می کنند. در انتهای ویدیو ارسالی متقاضی روش پیشنهادی خود را اعلام می کند و مدت زمان پروسه اخذ مشاوره با MIE حدود 20 تا 30 روز زمان لازم دارد زیرا دانش شما در مورد مهاجرت برای ما از اهمیت بالایی برخودار است.

یکی از ایراداتی که در گذشته وجود داشت، این بود که متقاضیان نمی توانستند به خوبی از مشاورین، خدمات دریافت کنند. موسسه MIE سود خوبی را مشمول می شد، چرا که سود اصلی شرکت در زمان عقد قرارداد بود، نه در مشاوره با مشاورین موسسه. این روش دو اشکال اساسی را شامل می شد. به این صورت که هرچه مشاورین ما قبل از مشاوره، برای متقاضی وقت کم تری بگذارند، بعد از مشاوره هم نتیجه خوبی به همراه نخواهد نداشت. اکثر متقاضیانی که به موسسه ملک پور رجوع می کنند، تا بحال ویدئو های آموزشی مهاجرتی مدیریت موسسه را مشاهده نکرده و قصد مهاجرت دارند، که متاسفانه با شکست روبرو می شوند. به این علت که مشتری باید با اصول کاری و قوانین بروز ما هماهنگ باشد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد با MIE مهاجرت کنیم


 

طبق آزمایش هایی  که در موسسه MIE انجام شده، وقتی که برای متقاضیان بیشتر زمان مشاوره گذاشته می شود، در طی عقد قرارداد به حرف ها و روش های پیشنهادی خود بهتر عمل کرده و پس از عقد قرارداد، کاملا با روش و اصول ما آشنا هستند و اصطلاحا با ما مچ بازی می کنند. برای مثال وقتی بازیکن فوتبال مستقیم به سمت دروازه بان می رود، وقتی که دروازه بان موفق به مسدود کردن راه بازیکن می شود؛ در این موقعیت فردی که در قسمت خط حمله قرار گرفته است، می تواند پاس هم تیمی خود را دریافت و موفق به زدن گل شود. این مورد مثال خوبی است برای متقاضیان، که قبل از عقد قرارداد باید با موسسه MIE اینگونه بازی کرده و به صورت هماهنگ باشند، چرا که تنها از این روش است که پس از عقد قرارداد می توان به موفقیت های خوبی دست پیدا کرد.

فایل تصویری موسسه MIE در مورد قیمت مشاوره


سیستم جدید مشاوره با ما و فراگیری روش های مهاجرتی

مهاجرت راه های مختلفی دارد و اکثر افراد گاهی مهاجرت تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری را برای مهاجرت خود در نظر می گیرند. ما در این موسسه بر این سه روش تسلط و تجربه داشته و شما را تا انتهای این مسیر همراهی می کنیم. در ادامه شرحی بر این روش های مهاجرتی آمده است.

  • روش مهاجرت تحصیلی

افراد تمایل دارند در مقاطع تحصیلی مختلف مهاجرت کنند. موسسه ملک پور در این روش شما را همراهی کرده و تا زمان پذیرش، از شما وجهی دریافت نمی کند! افراد راهنمایی کامل برای تهیه مدارک را میبینند و پس از تکمیل مدارک مشاوران برای شما اقدام خواهند کرد و در صورت پذیرش هزینه دریافت می شود.

  • روش مهاجرت کاری

در این روش افراد به دنبال کار در کشور دیگری هستند، سالانه خبر های استخدام و کاریابی را در سایت منتشر می کنیم. برای دانستن اگهی ها لازم نیست هزینه ای کنید و تا زمان استخدام شما هزینه ای دریافت نمی شود! البته روش های کاری خاصی مانند اسکیل ورکر، کار در انگلیس و آمریکا و امارات و ... خدمات جدید موسسه می باشند.

  • روش مهاجرت سرمایه گذاری

در این روش شما با اثبات سرمایه خود، می توانید در کشور مورد نظرتان سرمایه گذاری کنید و با ایجاد کار در کشور مقصد اقامت آن را دریافت کنید. ما در این زمینه به خوبی به شما مشاوره خواهیم داد.

با نگاهی به وب سایت ما از شمار زیاد ویزاها و اقامت هایی که از سوی موسسه ملک پور انجام شده مطلع می شوید. فراموش نکنید که موسسه MIE در مسیر مهاجرت تجربه های زیادی کسب کرده و راه های صحیح و نتیجه بخش را به خوبی می شناسد. 

ویدئو موسسه ملک پور در مورد چطور با ما مهاجرت کنید


 

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

سیستم جدید مشاوره با ما و ارتباط با مدیریت موسسه ملک پور

ما برای آگاهی بیشتر مخاطبانمان در محصول بی نظیر مسیر سبز مهاجرت که به تازگی جایگزین گام به گام تا اخذ اقامت شده، به طور خلاصه و با آپدیت قوانین جدید در مورد روش ها و راهکار های مهاجرتی صحبت کردیم. در این ویدیو ها کلیه نکات مثبت و منفی و سختی ها و آسانی های این مسیر اشاره شده است و هر فرد با تماشای ان ها خود به یک مشاور مهاجرتی تبدیل می شود. به علاوه با سفر به کشورهای زیادی با محیط آن آشنا خواهند شد. در این رابطه بیش از 95 درصد مخاطبان موسسه اعلام رضایت کرده و 5 درصد نیز پس از مشاهده بخشی از ویدئو تمایلی نداشته اند. در نتیجه متقاضیانی که فقط برای تحصیل و درس خواندن مهاجرت می کنند، همانطور که در این رابطه پیشتر اشاره شد، موسسه MIE به آن ها راهنمایی های لازم را داشته و تا زمانی که پذیرش شوند، از آن ها وجهی دریافت نمی کند. ضمنا وجه دریافتی به میزان یک سوم وجه رایج مشاوران مهاجرتی در این روش است. دسته دیگری از افراد به دنبال کار هستند، باید بدانند که موسسه MIE برای کاریابی، به طور سالانه اطلاعات استخدام را در سایت منتشر کرده و تا زمان استخدام متقاضیان وجهی از آن ها دریافت نمی شود.

افرادی که هنوز تصمیم روشنی در رابطه با روش مهاجرتی خود ندارند باید ویدئو های موسسه را تماشا نمایند تا با جزییات این مسیر بیشتر آشنا شده تا بتوانند تصمیمی روشن برای آینده و اهداف خود بگیرند.

ویدئو موسسه ملک پور در مورد داستان مشاوره با مدیریت موسسه


قیمت و شرایط مشاوره با موسسه MIE

هدف از مشاوره مهاجرتی انتخاب کشور و اخذ راهنمایی در این مسیر برای رسیدن به زندگی بهتر است. همانطور که در مطالب فوق ذکر شد، نحوه مهاجرت به موسسه MIE طوری است که مخاطب با گرفتن آموزش های کامل در نهایت مسیر درست را انتخاب می کند. از طرفی تعیین کننده ارزش هر چیز بسته به رفع نیاز مخاطب و حوزه ای که مسئله مدنظر، در آن رفع خواهد شد، دارد. در اینجا بهتر است مثالی از داستان قدیمی بزنیم. فردی که پدرش در حال فوت بود از او خواست تا ساعتی که از نیاکانش به ارث رسیده بود را برای فروش به بازار محلی، مغازه های سمساری و موزه ببرد. به ترتیب هر کدام 20، 50 و 15000 هزار یورو قیمت گذاری کردند. ساعت تغییری نکرده بود اما خریدار بود که ارزش واقعی آن را مشخص می کرد. مشاوره ها و راه های ایجاد شده و ارتباط با وکلای محلی است که ارزش کار با ما را مشخص می کند. مراجعین خود باید با علم به طریقه کار ما و تحقیق و بررسی روش ها به این ارزش پی ببرند. در نهایت با عقد قرارداد تمامی هزینه های مشاوره و محصولات از هزینه نهایی کسر خواهد شد.

ویدئو موسسه ملک پور در مورد مشاوره با ما


پرسش و پاسخ در زمینه سیستم جدید مشاوره با ما

آیا امکان مشاوره با مدیر موسسه ملک پور می باشد؟

بله به طور کلی تمامی مشاوره های موسسه زیر نظر ایشان انجام می شوند.

چگونه در وبینار های مدیر موسسه ملک پور شرکت کنیم؟

یکی از روش ها و نکاتی که برای شرکت در وبینار ها باید آن را در نظر داشته باشید این است پس از تماس، مشاورین از شما درخواست می کنند، که در مدت زمان 2 دقیقه ویدئویی از شرایط و دلایل مهاجرتی خود، تهیه کنید.

هزینه مشاوره تحصیلی در موسسه ملک پور چقدر است؟

تا مرحله اخذ پذیرش بخش بسیار کمی از هزینه از متقاضیان دریافت می گردد. هزینه کلی عموما یک سوم هزینه های سایر موسسات می باشد.

قبل از مهاجرت از طریق موسسه ملک پور باید به چه نکاتی دقت کنیم؟

لازم به ذکر است که موسسه ملک پور با اشخاصی قرارداد می بندد که افراد درست کاری هستند و از افرادی که قصد مهاجرت دارند، درخواست می کند که قبل از مهاجرت حتما 1 ماه برای مهاجرت خود با کمک مشاورین موسسه، وقت بگذارند.

_____________سخن نهایی درباره سیستم جدید مشاوره با ما __________

موسسه ملک پور بر این باور است که باید تمامی پرونده های مهاجرتی اصطلاحا برنده برنده باشند، تا حق انتخاب با هر دو طرف معامله باشد. پس با شناخت یکدیگر و وقتی که در اختیار هم قرار می دهیم، می توانیم پروسه مهاجرتی مطمئن تری را برای خود رقم بزنید. در مجموع موسسه MIE، به اشخاصی که ثروت کافی نداشته ولی علم و تخصص دارند، افرادی که ثروتمند هستند ولی شناختی از موسسه ملک پور ندارند و اشخاصی که با موسسه آشنایی کافی را دارند و قصد مهاجرت دارند، خدمات فوق العاده ای را در نظر می گیرد. تمام سعی موسسه MIE بر این مهم است که همه عزیزان به صورت شفاف در مسیر مهاجرتی خود قدم بردارند. 

امتیاز 3.67 از 5 ( 2 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان