زندگی در بوستون

2 فروردین 1402 1 نظر

کشور آمریکا به دلیل پیشرفته بودن، داشتن سطح رفاه بالا، کیفیت آموزشی عالی و داشتن دانشگاه های برتر دنیا و نظام درمانی با کیفیت همواره مورد توجه افراد زیادی برای مهاجرت به آمریکا بوده و افراد زیادی همواره خواهان زندگی در این کشور می باشند. یکی از شهر های پر جمعیت آمریکا شهر بوستون می باشد که در ایالت ماساچوست واقع گردیده است. موقعیت مکانی شهر بوستون عالی می باشد و بهترین دانشگاه های دنیا همچون هاروارد در این شهر زیبا واقع گردیده اند. در این مقاله سعی گردید به بررسی مواردی همچون شهر بوستون آمریکا، هزینه زندگی در بوستون و اجاره خانه در بوستون آمریکا پرداخته گردد. این اطلاعات با بررسی سایت های معتبر خارجی در مورد زندگی در بوستون و مشورت با وکلای محلی تهیه گردیده و صرف ارائه اطلاعات به معنی ارائه خدمات نمی باشد. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد زندگی در بوستون آمریکا می توانید با موسسه mie تماس گرفته و از مشاوره رایگان اولیه بهره مند گردید.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت آمریکا از طریق کار


 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با مازندگی در بوستون آمریکا

معرفی شهر بوستون آمریکا (Boston)

جهت معرفی شهر بوستون آمریکا بایستی در نظر گرفت که این شهر در عین حال که کوچک می باشد ولی دارای تمام امکانات و مزایای زندگی شهری می باشد. این شهر تاریخی بوده و همواره در حال تحول می باشد. منطقه مترو، دارای تنوع آشپزی، دسترسی به موسسات فرهنگی و دارای مدارس در سطح جهانی، کارفرماها و بخش های بهداشتی-درمانی می باشد. شهر Boston پایتخت ایالت ماساچوست و پرجمعیت ترین شهر آن می باشد و مرکز فرهنگی و مالی منطقه نیوانگلند آمریکا می باشد. بوستون ماساچوست بیست و چهارمین شهر پرجمعیت آمریکا می باشد. بوستون دارای یکی از بزرگترین شهرداری ها می باشد که در سال 1630 در شبه جزیره شوموت توسط مهاجران پیوریتن از شهر انگلیس و به همین نام تاسیس گردید. پس از استقلال آمریکا از بریتانیا، این شهر همچنان یک بندر مهم و قطب تولیدی و مرکز آموزش و فرهنگ بوده است. به دلیل فرهنگ غنی این شهر سالانه پذیرای گردشگران زیادی بوده است. بوستون آمریکا دارای اولین پارک عمومی آمریکا، اولین مدرسه دولتی، اولین سیستم مترو و اولین کتابخانه عمومی آمریکا می باشد. امروزه بوستون یکی از بهترین مناطق جهت تحقیقات علمی می باشد و دارای بهترین دانشگاه ها همچون هاروارد و MIT می باشد که رهبر در رشته هایی چون پزشکی، حقوق و مهندسی و تجارت می باشند. این شهر پیشگام در نوآفرینی و کارآفرینی می باشد و بیش از 5000 استارت آپ در این شهر فعال می باشند.

بوستون کجاست؟

بوستون کجاست سوالی می باشد که به ذهن فرد خطور می کند. شهر Boston در بندر بوستون و در ایالت ماساچوست واقع شده است. شهر بوستون از شرق با شهر وینتروپ و جزایر بندر بوستون، از شمال شرقی با شهر های ریور، چلسی و اورت، از شمال با شهر های سامرویل و کمبریج و از شمال غربی با واتر تاون هم مرز می باشد. این شهر دارای 23 محله می باشد. مرکز شهر و اطراف آن از ساختمان های کم ارتفاع تشکیل شده که با ساختمان های مدرن و مرتفع در منطقه Financial District در هم آمیخته شده است.

جمعیت شهر بوستون چقدر است؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که جمعیت شهر بوستون چقدر است؟ در سال 2020 این شهر دارای جمعیتی حدود 691531 نفر بوده که در 266724 خانوار زندگی می کردند که افزایش جمعیت 12 درصدی نسبت به سال 2010 را نشان می داد. در حال حاضر جمعیت این شهر 4.854.808 نفر می باشد. این شهر سومین شهر پرجمعیت و بزرگ ایالات متحده آمریکا می باشد.

شرایط و کیفیت زندگی در بوستون

شرایط و کیفیت زندگی در بوستون آمریکا بسیار عالی می باشد و بنابراین ارزش قیمت های بالای زندگی در این شهر را دارد. شهر بوستون در رتبه 121 بهترین مکان های زندگی در دنیا قرار داشته که سبب گردیده این شهر جزء دو درصد شهر های برتر جهان بوده و سی و نهمین شهر برتر جهت زندگی در ایالات متحده آمریکا می باشد و حتی از شهر هایی چون ویرجینیا، لس آنجلس، هونولولو و نیو اورلئان در رتبه بالاتری قرار می گیرد.

 • قدرت خرید مردم: خیلی بالا (122.01)
 • میزان امنیت: بالا (61.27)
 • شاخص مراقبت های پزشکی: بالا (74.54)
 • شاخص آب و هوایی: خوب (71.73)
 • هزینه های زندگی: بالا (86.61)
 • نسبت قیمت ملک به درآمد: کم (7.96)
 • شاخص رفت و آمد ترافیکی: بالا (44.98)
 • شاخص آلودگی: کم (31.16)
 • شاخص کیفیت زندگی: خیلی بالا (173.29)

زندگی در نیویورک

این مقاله را از دست ندهید: زندگی در نیویورک

در این مقاله ما جوانب زندگی در نیویورک را به شما خواهیم آموخت.

امنیت در بوستون

سطح امنیت زندگی در کشور آمریکا بالا می باشد و بنابراین میزان امنیت در بوستون آمریکا نیز بالا می باشد. در این شهر افراد با قومیت های مختلف در کنار هم زندگی کرده و مساجد و کلیسا هایی در این شهر وجود دارد. البته باید این نکته را در نظر گرفت که در هر شهری محله هایی وجود دارد که دارای امنیت پایین تر می باشد که مناسب زندگی خانوادگی نمی باشد. این شهر بودجه بالایی را برای اداره پلیس خود در نظر می گیرد. کاهش نرخ جرم و جنایت در بوستون از سال 1990 به دلیل همکاری پلیس شهر Boston با کلیسا ها و گروه ها در محلات مختلف جهت جلوگیری از پیوستن جوانان به باند های خلافکاری بوده است. میزان قتل در بوستون آمریکا در سال های اخیر کاهش چشمگیری داشته است.

شرایط کار در شهر بوستون چگونه است؟

حال که می دانیم که بوستون کجاست در این قسمت به این موضوع می پردازیم که شرایط کار در شهر بوستون چگونه است؟ به دلیل واقع شدن شرکت های بزرگی چون آمازون، گوگل و ماکروسافت در این شهر، یافتن موقعیت کار در آمریکا و در این شهر برای افراد سخت نمی باشد. این شهر در زمینه امور مالی و فناوری زیستی پیشرفته می باشد و میزان حقوق دریافتی در این شهر بالا بوده و می توان با این حقوق از پس هزینه های زندگی برآمد و در واقع هزینه های زندگی در آمریکا را پوشش می دهد. دانشگاه های خوبی همچون هاروارد در این شهر واقع بوده و به علم آفرینی و ایجاد شرایط شغلی در این شهر به افراد کمک شایانی می نمایند.

بررسی سیستم آموزش و تحصیل در بوستون

پس از بررسی اینکه بوستون کجاست، حال نوبت بررسی سیستم آموزش و تحصیل در بوستون می باشد. تحصیل در مدارس آمریکا به دو صورت صورت می گیرد، تحصیل در مدارس دولتی که تقریبا رایگان می باشد و تحصیل در مدارس خصوصی که تحصیل رایگان نمی باشد و فرد بایستی که هزینه تحصیل را بپردازد. پس از دریافت دیپلم فرد وارد دانشگاه می گردد و هزینه تحصیل در آمریکا و تحصیل در دانشگاه های این شهر متفاوت می باشد. برخی از بهترین دانشگاه های دنیا و همچنین آمریکا در شهر بوستون واقع گردیده اند که در این بین می توان به دانشگاه هاروارد و MIT اشاره نمود. امکان تحصیل تا مدارج بالای علمی در این دانشگاه ها وجود دارد.

متوسط هزینه زندگی یک دانشجوی مجرد در مقطع لیسانس 2.305 دلار و خانواده دانشجویی سه نفره 3.316 دلار می باشد. هزینه اجاره برای دانشجویان بین المللی تا حد زیادی به محل زندگی فرد بستگی دارد و میانگین اجاره برای یک نفر 2.200 دلار و برای یک خانواده سه نفره 3.316 دلار می باشد.

درآمد در بوستون ماساچوست چقدر است؟

میزان حقوق و درآمد در شهر بوستون بالا می باشد. و اما درآمد در بوستون ماساچوست چقدر است؟ به این دلیل که بیش از 22 درصد از ساکنین بوستون ماساچوست دارای تحصیلات عالی می باشند و بازار مشاعلی همچون فناوری و پزشکی و امور مالی در این شهر رو به رشد می باشد، میانگین حقوق سالیانه در بوستون 77.000 دلار می باشد که این میزان از نیویورک هم بالاتر می باشد و پس از سانفرانسیسکو در رتبه دوم آمریکا می باشد. میانگین حقوق ماهیانه در این شهر پس از کسر مالیات 5672.48 دلار می باشد.

زندگی در اوهایو

این مقاله را از دست ندهید: زندگی در کالیفرنیا

در این مقاله ما جوانب زندگی در کالیفرنیا را به شما خواهیم آموخت.

هزینه زندگی در بوستون چقدر است؟

شهر بوستون معروف به Red Sox، خرچنگ و مسیر آزادی می باشد ولی زندگی در این شهر مقرون به صرفه نمی باشد. هزینه زندگی در بوستون چقدر است؟ هزینه زندگی در بوستون کمی بالاتر از میانگین ملی می باشد. میانگین هزینه زندگی ماهانه در بوستون آمریکا برای یک نفر 2.899 دلار می باشد که آن را جزء یک درصد گران ترین شهر های جهان قرار می دهد. این شهر بیست و ششمین شهر گران آمریکا از بین 2202 شهر و سی و یکمین شهر گران جهان از بین 9294 شهر می باشد. بوستون شهری فوق العاده گران بوده و هزینه زندگی در بوستون 46 الی 62 درصد بالاتر از میانگین ملی آمریکا می باشد.

جزئیات خرید خانه در بوستون

بازار مسکن در شهر بوستون آمریکا بسیار بالاتر از میانگین ملی می باشد و تقریبا 300 درصد بالاتر می باشد. میانگین قیمت خانه در آمریکا در این شهر 717943 دلار می باشد که در مقایسه با حقوق ماهیانه این مبلغ زیاد می باشد. هزینه های زندگی در خانه ها نیز بالاست و میانگین قبض آب و برق در این شهر 17 درصد بالاتر از میانگین ملی می باشد. جزئیات خرید خانه در بوستون در جدول زیر آورده شده است.

نوع

قیمت به دلار

هر فوت مربع جهت خرید آپارتمان در مرکز شهر

1,063.84

هر فوت مربع جهت خرید آپارتمان در خارج از مرکز شهر

613.30

شرایط و قیمت اجاره خانه در بوستون امریکا

همانگونه که در مورد خرید خانه ذکر گردید، شرایط و قیمت اجاره خانه در بوستون امریکا مقرون به صرفه نبوده و متوسط اجاره ماهیانه 2249 دلار می باشد که با مقایسه این مبلغ با میزان حقوق در شهر بوستون، فرد بایستس که بخش زیادی از حقوق خود را صرف اجاره ملک نماید. در زیر میزان اجاره خانه در بوستون امریکا آورده شده است.

نوع خانه

کرایه ماهیانه به دلار

آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر

2,695.00

آپارتمان یک خوابه در خارج از مرکز شهر

1,934.09

آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر

5,017.15

آپارتمان سه خوابه در خارج از مرکز شهر

3,357.41

قیمت و هزینه مواد غذایی در بوستون

قیمت و هزینه مواد غذایی در بوستون مطابق با هزینه زندگی در بوستون بالا بوده و این میزان بالاتر از میانگین ملی می باشد. میانگین هزینه ماهیانه غذا برای یک نفر در ماه در شهر بوستون حدود 400 دلار می باشد که تقریبا 24 درصد بیشتر از میانگین ملی می باشد. با این وجود خوشبختانه هیج مالیات ایالتی یا شهری بر روی خوارو بار در این شهر وجود ندارد. در جدول زیر قیمت برخی از اقلام ذکر گردیده است.

آیتم غذایی

قیمت به دلار

یک گالن شیر معمولی

4.02

یک قرص نان سفید تازه

3.44

12 عدد تخم مرغ

3.40

موز

0.67

1.5 لیتر آب

2.28

یک وعده غذایی در رستوران ارزان قیمت

20.00

کاپوچینو

4.88

هزینه انرژی های مصرفی در بوستون

همانگونه که ذکر گردید هزینه انرژی های مصرفی در بوستون نسبت حقوق ماهیانه برای اقامت آمریکا بالا می باشد. در جدول زیر نرخ هزینه آب، برق، گاز، اینترنت و ... در شهر Boston ذکر گردیده است.

آیتم

هزینه به دلار

برق، سرمایش، گرمایش، زباله و آب یک آپارتمان 85 متری

178.46

تعرفه تلفن همراه پیش پرداخت محلی بدون تخفیف و یا طرح

0.23

اینترنت کابلی یا ADSL

61.38

سیستم حمل و نقل در بوستون آمریکا و قیمت آن

سیستم حمل و نقل در بوستون آمریکا و قیمت آن حدود 31.8 درصد بالاتر از میانگین ملی می باشد. این هزینه ها شامل بیمه خودرو، هزینه بنزین، تعمیر و نگهداری و کرایه حمل و نقل می باشد. در بسیاری از محله های شهر بوستون باید که هزینه ماهانه و یا سالانه پارکینگ را نیز در نظر گرفت که از حدود 150 تا 550 دلار در ماه متغیر می باشد. بسته به نوع وسیله حمل و نقل مورد استفاده میزان هزینه ها متفاوت خواهد بود و با استفاده از حمل و نقل عمومی به میزان زیادی می توان در هزینه ها صرفه جویی نمود. در جدول زیر لیست قیمت ها ذکر گردیده است.

حمل و نقل

هزینه به دلار

بلیط یک طرفه حمل و نقل محلی

2.40

کارت ماهیانه (قیمت معمولی)

90.00

تاکسی (تعرفه معمولی)

3.00

تاکسی یک مایلی (تعرفه معمولی)

3.00

یک گالن بنزین

4.72

فولکس واگن گلف 1.4 90 کیلووات ترند لاین (یا خودروی معادل آن)


25,000.00

 

هزینه مهاجرت به آمریکا

این مقاله را از دست ندهید: هزینه مهاجرت به آمریکا

در این مقاله ما جوانب هزینه مهاجرت به آمریکا را به شما خواهیم آموخت.

هزینه تفریحات در شهر بوستون آمریکا

شهر Boston بسیاری از گزینه های سرگرمی رایگان به خصوص در هوای گرم را ارائه می دهد. مسیر آزادی و سایر مسیر های دیدنی در سرتاسر شهر بین ساکنین و گردشگران محبوب می باشند. پارک های متعدد همچون باغ های عمومی زیبای بوستون با دریاچه زیبا وجود دارند و برای پیاده روی، دوچرخه سواری و آهسته قدم زدن در مسیر رودخانه چارلز مسیر های زیادی موجود می باشد. عضویت در باشگاه های بدنسازی در بوستون ارزان نیست. هزینه تفریحات در شهر بوستون آمریکا در جدول زیر آورده شده است.

نوع ورزش و تفریح

هزینه به دلار

هزینه باشگاه بدنسازی برای یک بزرگسال و ماهیانه

70.21

هزینه کرایه زمین تنیس یک ساعت در ته هفته

38.33

سینما-یک ساعت اکران بین المللی

15.00

سیستم درمانی در بوستون ماساچوست و هزینه های آن

در این قسمت به سیستم درمانی در بوستون ماساچوست و هزینه های آن پرداخته می شود. منطقه پزشکی لانگ وود در مجاورت فن ویی دارای تعداد زیادی امکانات پزشکی همچون مرکز پزشکی Beth Israel Deaconess، بیمارستان زنان، بیمارستان کودکان بوستون، موسسه سرطان شناسی Dana–Farber، دانشکده پزشکی هاروارد، مرکز دیابت جوسلین و ... می باشد. بسیاری از امکانات پزشکی بوستون با دانشگاه ها مرتبط می باشند. بر اساس گزارش مرکز اطلاعات و تجزیه و تحلیل سلامت، رشد هزینه های مرتبط با مراقبت های پزشکی به طور چشمگیری کاهش یافته است ولی مبلغی که افراد برای مراقبت های پزشکی می پردازند افزایش یافته است. هزینه مراقبت های بهداشتی در شهر بوستون به طور میانگین 36 درصد بیشتر از قیمت های ملی در آمریکا می باشد.

نوع خدمت

هزینه (دلار)

ویزیت پزشک

149.68

ویزیت دندانپزشک

128.59

ویزیت اپتومتریست

140.26

داروی نسخه ایی

596.23

ویزیت دامپزشک

66.81

زندگی در بوستون آمریکا

دیدنی های شهر بوستون آمریکا

شهر Boston یک شهر تاریخی می باشد و دارای مکان های دیدنی زیادی نیز می باشد. برخی از دیدنی های شهر بوستون آمریکا در زیر ذکر گردیده است.

 • پارک Fenway
 • مسیر آزادی: بازدید از جاذبه های تاریخی
 • موزه هنر های زیب: قدیمی ترین، بزرگترین و شناخته ترین موسسه هنری در بوستون
 • محله North End: قدیمی ترین محله در بوستون که محله ایتالیایی می باشد و به خاطر رستوران های فوق العاده و مناظر تاریخی شناخته شده می باشد.
 • پارک ایالتی جزایر بندرگاه بوستون: متشکل از 34 جزیره کوچک در کنار ساحل در بندر بوستون
 • کتابخانه عمومی بوستون: اولین کتابخانه رایگان شهری و تحت حمایت عمومی در آمریکا
 • موزه باغ Isabella Stewart: مجموعه ایی چشمگیر از هنر اروپایی، آمریکایی و آسیایی از جمله نقاشی، مجسمه سازی و منسوجات را به نمایش می گذارد.

تجربیات زندگی در بوستون از نظر مزایا و معایب زندگی

شهر بوستون با جمعیت بالای خود دارای بسیاری از امکانات رفاهی زندگی شهری می باشد ولی در عین حال حس شهر کوچک را نیز منتقل می نماید. این شهر دارای آثار تاریخی فراوانی می باشد که سالانه پذیرای بازدیدکنندگان زیادی از سراسر دنیا می باشد. این شهر دارای آب و هوای خوب در تابستان و آب هوای سرد و طاقت فرسا در زمستان می باشد. بوستون ماساچوست امکان تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا را نیز برای فرد امکان پذیر می سازد. در زیر به بررسی تجربیات زندگی در بوستون از نظر مزایا و معایب زندگی پرداخته می شود تا به فرد دید روشنی نسبت به زندگی در این شهر زیبا داده شود و به او در تصمیم انتخاب این شهر به عنوان مکان زندگی و یا تحصیل کمک نماید.

مزایای زندگی در بوستون ماساچوست

زندگی در شهر Boston دارای مزایایی می باشد. از جمله مزایای زندگی در بوستون ماساچوست می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • موقعیت مکانی عالی
 • فرصت ها و تجربیات فرهنگی متنوع
 • سیستم حمل و نقل عمومی گسترده
 • امنیت زندگی در این شهر
 • تنوع غذایی
 • فرصت های آموزشی
 • تابستان های ملایم و خوش آب و هوا
 • داشتن همسایگان متنوع
 • داشتن فضاهای سبز عمومی
 • اقتصاد قوی
 • داشتن سبک زندگی سالم

معایب زندگی در شهر بوستون آمریکا

از جمله معایب زندگی در شهر بوستون آمریکا نیز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • هزینه های زندگی در این شهر گران می باشد
 • زمستان های سخت
 • ترافیک شبانه
 • پیدا نشدن جای پارک
 • پرواز های گران قیمت
 • سخت پیدا کردن خانه جهت اجاره و زندگی در خانه های کوچک به دلیل گرانی ملک
 • کمبود مکان های پیاده روی
 • تراکم جمعیت بالا در این شهر
 • روز های کوتاه در نصف سال

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد زندگی در بوستون هستید، اینجا کلیک کنید➡️

گام به گام تا اخذ اقامت


سوالات متداول

شهر بوستون کجاست؟

این شهر در ایالت ماساچوست آمریکا واقع گردیده است.

هزینه زندگی در بوستون در یک ماه چه میزان می باشد؟

هزینه زندگی در این شهر 2.899 دلار در ماه می باشد.

میزان حقوق ماهیانه در شهر بوستون آمریکا چه میزان می باشد؟

میزان میانگین حقوق ماهیانه پس از کسر مالیات 5672.48 دلار می باشد.

میانگین هزینه غذا در یک ماه در شهر بوستون چه میزان می باشد؟

هزینه ماهیانه غذا به طور میانگین 400 دلار می باشد.

سخن پایانی

کشور آمریکا به دلیل شرایط خوب زندگی در آن و پیشرفته بودن همواره توجه افراد زیادی را به خود جلب نموده است و مقصد محبوب مهاجرتی و توریستی می باشد. لذا در این مقاله به بررسی شهر بوستون آمریکا از ابعاد مختلف پرداختیم. به این سوال پاسخ داده شد که بوستون کجاست و اجاره خانه در بوستون امریکا مورد بررسی قرار گرفت. متوجه شدیم که هزینه زندگی در بوستون آمریکا بالا می باشد ولی با این حال درآمد دریافتی افراد نیز بالا می باشد و به دلیل قرار گرفتن دانشگاه های برتر در این شهر بیشتر افراد داری تحصیلات دانشگاهی هستند. زندگی در بوستون از منظر هزینه های زندگی مورد بررسی قرار گرفت و سعی گردید تا به افراد اطلاعات جامع و کاملی در مورد هزینه های زندگی در بوستون ارائه گردد. در صورت باقی ماندن سوالی در زمینه شهر بوستون با موسسه mie تماس گرفته و پاسخ رایگان به سوال خود را دریافت نمایید. 

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
صادق کدیور کاشانی
با عرض سلام و وقت بخیر. من و خانواده ام به دو روش ذیل قصد مهاجرت به کشور آمریکا را داریم، لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید ۱_ مهاجرت خانوادگی از طریق سرمایه گذاری در یکی از شهرهای آمریکا که هزینه زندگی در آن پایین و امنیت جانی و مالی داشته باشیم . حداقل چه مقدار بایستی سرمایه‌گذاری شود؟ ۲_ فقط پسرم را که ۱۶٫۵ سال دارد و در مقطع پایه یازدهم معماری مشغول به تحصیل است ،برای ادامه تحصیل به یکی از شهرهای آمریکا بفرستم. به چه نحوی و با چه هزینه‌ای اینکار شدنی است؟ بسیار سپاسگزارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. در هر دو صورت امکان اقدام وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان