لیست مشاغل مورد نیاز عمان

8 شهریور 1400 59 نظر

لیست مشاغل مورد نیاز عمان

لیست مشاغل مورد نیاز عمان، شرایط و حقوق کار در عمان و اخذ اقامت عمان از طریق کار شرایطی دارد که در این جا به آن ها می پردازیم. اشخاصی که برای اقامت عمان از طریق کار می خواهند اقدام کنند باید به این نکته توجه داشته باشند که پس از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان و  برای اخذ ویزای کار عمان ابتدا باید درخواست کاری از یک کارفرما در عمان داشته باشند یا به عبارتی دیگر نحوه حمایت از یک کارگر خارجی برای کار در یک شرکت عمانی بیشتر به کارفرما بستگی دارد. موسسه حقوقی ملک پور با سال ها سابقه در امور مهاجرت می تواند شما عزیزان را در بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان یاری نماید و در امور مهاجرتی همراه شما عزیزان باشد. متقاضیان می توانند در صورتی که حرفه آن ها در لیست مشاغل مورد نیاز عمان باشد، شانس خود را برای کاریابی در این کشور ارزیابی نمایند. شما می توانید با برقراری تماس با موسسه شرایط مهاجرتی خود را با مشاورین ارشد مجموعه در میان بگذارید تا مشاورین ما با بررسی آن ها بهترین روش مهاجرتی را به شما عزیزان پیشنهاد دهند. عناوین بررسی شده عبارتند از:

تماس با ما

 

 

شرایط کار در عمان 2021

عمان کشوری واقع در خلیج فارس می باشد که پایتخت آن شهر مسقط است. با توجه به رشد زیاد کشور های حوزه خلیج در سال های گذشته، کشور عمان نیز از این قائده مستثنی نبوده و پیشرفت چشمگیری در تمامی زمینه ها داشته که همین امر باعث گردیده افراد زیادی از سراسر جهان به دنبال فرصت های کار در عمان باشند و مایل به مهاجرت کاری به عمان باشند.

 

فایل صوتی موسسه پیرامون کار در عمان

فایل تصویری موسسه پیرامون کار در عمان

 

متقاضیان می توانند با بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان متوجه این موضوع شوند که ایا رشته آن ها جز رشته های مورد نیاز عمان می باشد یا خیر. پس از مشاهده و بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان، متقاضیان برای اخذ ویزای کار عمان و مهاجرت کاری و استفاده از فرصت های کار در عمان  در ابتدا نیاز به دعوت به کار از سوی کارفرما و یا شرکت معتبر در عمان دارند. کارفرما باید برای ورود شخص متقاضی به عمان ابتدا ویزای اشتغال، کارت اقامت عمان و اجازه اقامت را به دست آورد. متقاضیان با میزان حقوق و درآمد کار در عمان و نرخ بیکاری این کشور و اطلاع از لیست مشاغل مورد نیاز عمان، میتوانند اطلاعات دقیق تری برای مهاجرت کاری به این کشور را به دست آورند. در این قسمت نمودار و آمار نرخ بیکاری کشور عمان را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

نرخ بیکاری در کشور عمان در سال 2018 با 3.9 درصد بوده که در سال 2019 بدون تغییر باقی مانده است:

لیست مشاغل مورد نیاز عمان

 

کار در عمان

🔺کار در عمان🔺

 

شرایط و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار عمان

همان گونه که در مطالب بالا گفته شد، متقاضیان به کار در عمان بعد از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان و بررسی فرصت های کاری در صورتی که از سمت کارفرما و یا شرکت معتبر پیشنهاد کاری داشته باشند می توانند برای اخذ ویزای کاری عمان اقدام نمایند.. همچنین کارفرما باید شرایط استخدام نیروی کار خارجی را داشته باشد. کارفرا پس از ارسال پیشنهاد کاری باید برای کارت اقامت و اجازه کار برای شخص متقاضی اقدام نماید و مجوز های لازم را از وزارت کار دریافت کند و این شرایط قدم اول برای اخذ مجوز کار می باشد سپس کارفرما درخواست ویزای اشتغال را به اداره مهاجرت عمان ارسال می کند.

مدارک مورد نیاز برای ارائه به اداره مهاجرت:

  • کپی گذرنامه هر کارمند با اعتبار حداقل شش ماهتحصیل دکترا در اتریش
  • کپی مجوز کار صادر شده توسط وزارت نیروی انسانی
  • نامه دعوت یا پیشنهاد شغلی از یک شرکت ثبت شده در عمان
  • ارائه گواهی پزشکی
  • ارائه مدارک تحصیلی
  • دو قطعه عکس گذرنامه
 

مشاغل مورد نیاز در عمان 2021

همانطور که می دانید کشور عمان یکی از کشور های پررونق و اقتصادی بود و توسط دولت این کشور هر سال لیست مشاغل مورد نیاز در عمان اعلام می شود. برای ورود و دسترسی به شغل های مورد نیاز عمان، همچنین اخذ ویزای کار باید از کارفرمایی اجازه کار داشته باشید. در این قسمت قصد داریم تا به مشاغل مورد نیاز در عمان و لیست مشاغل مورد نیاز در عمان بپردازیم. فراموش نکنید که پیدا کردن شغل در عمان برای افرادی که در زمینه های نفت و گاز متخصص هستند بسیار آسان تر می باشد، چرا که اقتصاد این کشور بر پایه نفت و گاز استوار است. در جدول زیر به لیست مشاغل مورد نیاز در عمان پرداخته ایم.

جوشکاری

معلم زبان

مدیر استخدام

مدیر آی تی

وکیل

پرستار

پزشک

صنایع گازی

جوشکاری صنعتی

صنایع نفت

مهندسی صنایع

مدیر فروش و بازاریابی

 

کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان

🔺کار پزشکان و دندانپزشکان درعمان🔺

 

نحوه کاریابی و موسسات کاریابی کشور عمان

متقاضیان به کار در عمان پس از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان و بررسی فرصت های کار در عمان می توانند در صورتی که حرفه و تخصص آن ها مورد نیاز باشد از سمت کارفرمایان و شرکت های معتبر در عمان پیشنهاد کاری دریافت نمایند. متقاضیانی که شرایط کار در عمان را دارند می توانند با ارسال مدارک و رزومه کاری و تحصیلی خود برای  موسسات و سایت های کار یابی در عمان شانس دریافت پیشنهاد کاری خود را امتحان کنند. موسسات با ارسال مدارک متقاضی برای شرکت ها که به نیروی کار نیاز دارند برای متقاضیان شغل مورد نظر را پیدا می کنند. در این قسمت برای شما عزیزان نام موسسات کاریابی در کشور عمان را قرار داده ایم:

 

Oxygen Oman

Competence HR

MENA HR Solutions LLC

Randstad Middle East

Al-Miladi Global Human Resources Management

Talent Development LLC

Global Business Network LLC (GBN)

Budge Talent

 

شما می توانید با تهیه محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور، با اصول و ضروریات کاریابی در خارج از کشور آشنا شده و بهترین مؤسسات و کشورها برای کاریابی و اخذ ویزای کار را شناسایی کنید.

لیست مشاغل مورد نیاز عمان

 

شرایط اخذ ویزای همراه عمان

متقاضیانی که پس از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان و بررسی فرصت های شغلی موفق به گرفتن دعوت نامه شغلی از سوی کارفرما در عمان شده اند، در صورتی که متاهل باشند می توانند برای فرزندان و خانواده خود درخواست ویزای همراه دهند. همراه در قانون فرزندان زیر سنین قانونی و همسر تلقی می شود. افرادی که به کار در عمان مشغول هستند می توانند برای فرزندان زیر 21 سال خود و همسر درخواست ویزا دهند. اثبات این که متقاضی اصلی از پس هزینه های زندگی خود و خانواده بر می آید از مهمترین مراحل برای اخذ ویزای همراه می باشد و فرد بتواند هزینه های زندگی خود و خانواده را پوشش دهد. از دیگر شرایط اصلی برای اخذ ویزای همراه  این است که شخص دارنده ویزای کار عمان بتواند نشان دهد محلی مناسب برای سکونت و متناسب با تعداد افراد خانواده برای زندگی در کشور عمان وجود دارد و برای اثبات این امر نیاز به اجاره نامه ملکی می باشد. قابل به ذکر است میزان درآمدی که فرد باید نشان دهد تا مجاز به درخواست ویزای همراه باشد حداقل 300 ریال می باشد.

 

اخذ اقامت و تابعیت عمان از طریق کار

پاسپورت عمان در رتبه 52 معتبر ترین پاسپورت های جهان در کنار عربستان سعودی، تایلند و قزاقستان قرار دارد و با پاسپورت عمان می توان به 43 کشور جهان بدون ویزا سفر کرد. داد و ستد، سرمایه گذاری و رفت و آمد به دیگر کشور ها از مزایای تابعیت کشور عمان می باشد. عمان کشوری در حال رشد و توسعه می باشد که این روند رشد با سرعت در حال طی شدن می باشد. متقاضیانی که با بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان و بررسی فرصت های کار در عمان توانسته اند به مشاغل مورد نظر خود دست پیدا کنند باید به این نکته توجه داشته باشند که اخذ تابعیت عمان یک روند بسیار سخت و طاقت فرسا است و به طور کلی اخذ اقامت دائم و کسب پاسپورت عمان امری غیر ممکن برای افراد خارجی می باشد. در حال حاظر افراد زیادی متقاضی مهاجرت به عمان از طریق کار و اخذ ویزای کاری عمان می باشند.

کار در عمان

🔺پاسپورت عمان🔺

 

میزان حقوق و درآمد کار در عمان

بی شک از دلایلی که هم وطنان عزیز ایرانی به دنبا فرصت های کار در عمان  هستند و به بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان می پردازند، حقوق بالا و با ارزش بودن پول در کشور عمان می باشد که باعث می شود بسیاری از متقاضیان به کار به مهاجرت به این کشور ترغیب شوند. ارزش هر ریال در کشور عمان برابر با 2.6 دلار آمریکا است. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه و تدوین گردیده است و هر گونه استفاده و کپی آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً خلاف قانون و مقررات است. کمترین حقوق دریافتی در عمان به طور میانگین برای هر ماه 240 ریال و در بالاترین حالت به طور میانگین 7900 ریال در ماه می باشد. در ادامه میزان درامد میانگین حقوق در بعضی از مشاغل را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

 

مشاغل

متوسط درآمد ماهیانه/ ریال عمان

حسابدار

1197

دستیار اداری

881

معمار

1504

وکیل

2413

مهندس زیست پزشکی

1496

صندوقدار

972

سرآشپز

1436

مدیر اجرایی

3964

مدیر ارشد مالی

3495

مهندس عمران

1525

تکنسین کامپیوتر

1370

دندانپزشک

3958

مهندس برق

1633

معلم دبستان

1198

مدیر فروش

2740

 

هزینه زندگی در عمان

عمان کشوی گران محسوب می گردد هرچند به نسبت سایر کشورهای حوزه خلیج فارس ممکن است کمتر باشد اما هزینه های زندگی در عمان بطور کلی بالا است. پول ملی کشور عمان ارزش بالایی به نسبت کشورمان دارد و این تفاوت در ارزش پول ملی این کشور برای تحصیل در عمان نقش مهمی دارد. دانشجویان باید هزینه های زندگی را مدنظر قرار دهد و برای تحصیل در عمان، شرایط تامین هزینه های خود را به خوبی برآورده نمایند. در جدول زیر متوسط هزینه های زندگی در عمان آورده شده است. (هزینه ها برحسب دلار)

ردیف

نام هزینه

مقدار$

ردیف

نام هزینه

مقدار$

1

یک وعده غذا رستوان ارزان

5.19

10

هزینه پایه (برق، آب، گرمایش و سرمایش)

62.92

2

آب 330 میلی لیتری

0.31

11

یک دقیقه تماس با موبایل

0.15

3

یک لیتر شیر

1.61

12

اینترنت نامحدود ماهانه

79.22

4

یک کیلو برنج

2

13

اجاره آپارتمان یک خواب مرکز شهر

563.52

5

12 تخم مرغ

2.39

14

اجاره آپارتمان یک خواب حومه شهر

376.93

6

یک کیلو پنیر

5.41

15

اجاره آپارتمان سه خواب مرکز شهر

1012.7

7

یک کیلو انواع میوه

حدود 1.5

16

اجاره آپارتمان سه خواب حومه شهر

650.83

8

نان سفید 50 گرمی

1.03

17

خرید یک مترمربع آپارتمان مرکز شهر

2290.77

9

یک لیتر بنزین

0.57

18

خرید یک مترمربع آپارتمان حومه شهر

1746.78

تحصیل در عمان

🔺هزینه های تحصیل و زندگی در عمان🔺

گام به گام تا اخذ اقامت

 

پاسخ به سوالات متداول راجع به لیست مشاغل مورد نیاز عمان

آیا برای کار در عمان با ویزای جستوجوی کار می توان اقدام کرد؟

خیر. تنها با دریافت پیشنهاد کاری در عمان امکان کار در این کشور وجود دارد.

✅آیا با کار در عمان امکان اخذ اقامت دائم و یا تابعیت وجود دارد؟

خیر. برای متقاضیان خارجی که در عمان مشغول به کار می باشند امکان اخذ اقامت دائم و یا تابعیت از طریق کار وجود ندارد

✅آیا امکان الحاق همسر و فرزند برای کسانی که ویزای کار عمان را دارند امکان پذیر است؟

 بله. متقاضیان با نشان دادن و اثبات اینکه از پس هزینه های زندگی خود و خانواده بر می آیند می توانند برای اخذ ویزای همراه اقدام نمایند.

آیا امکان کاریابی در عمان از طریق موسسات کاریابی در عمان وجود دارد؟

بله. متقاضیان با ارسال رزومه کاری و تحصیلی خود برای موسسات کاریابی می توانند شانس خود را برای کاریابی در عمان امتحان کنند.

✅میانگین هزینه های زندگی در عمان برای هر نفر چقدر است؟

به صورت میانگین هزینه های زندگی در مسقط پایتخت عمان بدون در نظر گرفتن هزینه اجاره مسکن برای هر نفر 250 تا 400 ریال عمانی می باشد.


 

_____________________ سخن پایانی در مورد لیست مشاغل مورد نیاز عمان _____________________

لیست مشاغل مورد نیاز عمان، شرایط و حقوق کار در عمان، بررسی فرصت های کار درعمان، نرخ بیکاری در عمان و دیگر موارد مربوط به ویزای کار عمان را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم. کشور عمان که در سال های اخیر با روند رو به رشد و چشمگیر در حال پیشرفت می باشد به یکی از مقاصد محبوب برای کار در بین ایرانیان مطرح گردیده است.  متقاضیان به کار می توانند با بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان و بررسی فرصت های کار در عمان با تایید کارفرما از کشور عمان به این کشور مهاجرت کرده و مشغول به کار شوند. افرادی که به بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان می پردازند می توانند با ارسال رزومه برای موسسات کاریابی در عمان شانس خود را برای پیدا کردن شغل امتحان نمایند. موسسه حقوقی ملک پور با سال ها سابقه درخشان در امور مهاجرت می تواند به شما عزیزان در امور مهاجرتی یاری رساند. همچنین شما می توانید با برقراری تماس با موسسه به صورت رایگان به بررسی شرایط مهاجرتی خود بپردازید. در صورت وجود هر گونه سوال و ابهام می توانید در بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید تا در اولین فرصت به آن ها پاسخ داده شود.

امتیاز 3.45 از 5 ( 58 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
کمالی
راننده لیفتراک هستم شرایط کار برای ما راننده ها وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب به دلیل اینکه اطلاعات دقیق از جمله سن ، مدرک تحصیلی و میزان دارایی و ... را نفرمودید لطفا با موسسه تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات دقیق و تکمیلی در خصوص ویزاهای کاری و ... را دریافت کنید.
Mohamad amin lorchi
درود بر شما بنده تعمیر کار سیستم های برودتی(یخچال خانگی و صنعتی،کولر گازی،سردخانه،..،)هستم آیا شرایط کار برای بنده وجود دارد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب اگر تخصص کافی و مدارک لازم را داشته باشید بله البته موسسه ما خدمات کاریابی برای مهندسین در عمان ندارد
پروانه آریا
سلام آرایشگر هستم بسیار حرفه ای آیا در عمان کار آرایشگری عالی هست میانگین درآمد در آنجا چقدر در ماه میباشد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب مهاجرت کاری به عمان مستقیم از طریق آرایشگری نمی توانید وارد شوید مگر اینکه جاب آفر داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشنسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
احسان
سلام بنده لیسانس مکانیک جامدات 31 ساله 5سابقه تعمرگاه برق خودرو و مدرک فنی حرفه ای چطور میشه کارپیدا کنم در عمان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای اینکه شرایط شما بررسی شود در خصوص کاریابی و کسب اطلاعات کامل و دقیقتر با توجه به رزومه شما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
فرزان خزاعی
با سلام ضمن تشکر از شما بابت اطلاعات و راهنمایی هاتون در زمینه مهاجرت ، من لیسانس ایمنی گرایش حفاظت و پیشگیری از حوادث و حریق و فوق لیسانس HSE (ایمنی ، بهداشت حرفه ای، محیط زیست) دارم . آیا برای من در عمان کار وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب موسسه ما خدمات کاریابی برای پزشکان و دندانپزشکان خدمات ارائه می دهد اما اگر رزومه خوبی ارائه دهید برای کار در کشورهای اروپایی شانس خواهید داشت. لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
احسان ظهرابی
با سلام و درود اینجانب ۳۷ سال سن، ۱ فرزند، مدرک کارشناس ارشد مهندسی شیمی، ۹ سال سابقه کار در بهره برداری نفت و گاز غرب ایلام بصورت قراردادی(شرکتی)، هنوز مشغول هستم، مدیرعامل شرکت پيمانکاري با رتبه نفت و گاز و تاسیسات هستم و رزومه کاری خواهان کار در صنعت نفت در عمان می باشم. متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب موسسه ما خدمات کاریابی در عمان برای پزشکان و دندانپزشکان ارائه می دهد اما شرایط شما برای اسکیل ورکر کانادا و یا جاب سیکر آلمان و اتریش بسیار مناسب می باشد لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
آرمان صلاحی پور
سلام وقتتون بخیر خسته نباشید من ایرانی هستم قصط سفربرایکار ب عمان رادارم ولی کفیل ندارم میشه راهنماییم بفرمایید چجوری میشه ب همان برم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب سلام و عرض ادب دوست عزیز سال شما خیلی کلی می باشد و باید اطلاعات کامل در مورد سن، رشته تحصیلی، تحصیلات، وضعیت تاهل، سطح زبان و همچنین میزان سرمایه داشته باشیم تا بتوانیم به صورت دقیق راهنمایی کنیم. شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان در مورد مهاجرت دریافت نمایید. سپاس
عبداله بدری علیکردی
سلام. فوق لیسانس مکانیک تبدیل انرزی دارم حدودا ده سال سابقه در شرکت نفت دارم. مهندس توربین های گازی هستم آیا عمان برا تخصص من کار موجود هست. متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای اخذ ویزای کاری باید ابتدا از یک کارفرمای عمانی پیشنهاد شغلی دریافت نمایید. رشته شما یکی از رته های پرطرفدار بوده و نه تنها در عمان بلکه در کشورهای اروپایی می توانید درامد خوبی داشته باشید. بپیشنهاد ما به شما این است که برای دریافت اطلاعات دقیقتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان در مورد ویزاهای کاری سایر کشورها نظیر کانادا، اتریش و آلمان دریافت نمایید.
زینب دهقان
با سلام واحترام من 32ساله کاردانی حسابداری منشی ودستیار فیزیوتراپ هستم در عمان بازار کار چه جور هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما با دریافت پیشنهاد شغلی می توانید از طریق ویزای کاری اقدام بفرمایید که با تحقیق در سایتهای کاریابی می توانید اطلاعات خوبی در مورد فرصت های شغلی موجود در رابطه با رشته تحصیلی پیدا کنید.
مهدی هاشمی
سلام خدمت شما بنده آرایشگر و تاتو کاره حرفه ای هستم که مدرک لیسانس مکانیک دارم البته هر دو مدرک آرایشگری و تاتو کاری رو دارم میخواستم بدونم با توجه به این مدارک بنده امکان فراهم کردن شغل در کشور عمان را دارم؟با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما می توانید از طریق مکانیکی و آرایشگری درامد خوبی داشته باشید ولی حتما باید پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای عمانی داشته باشید. شما برای اخذ پیشنهاد شغلی می توانید سایتهای کاریابی را سرچ کرده و اطلاعات مفید در این مورد کسب کنید. سپاس
امیدعلی محمدی
انکان شغل معلم دبستان برای من در کشور عمان وجود دارد ؟بنده معلم بازنشسته ایران هستم‌ ۵۲ ساله هستم‌ hamidrezamohamadi2006@gmail.com
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب خیر شما باید از روشهای دیگر از جمله سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام فرمایید .برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
علیرضا تاج الدین
با سلام من ۱۹ساله درحال قوی کردن زبان تا سن۲۱سال برای کار میخواهم برم عمان فقط برا کار ن زندگی و میخواسم ببینم بین برق کاری و جوشکاری کدوم بهتره برا عمان و مشاوره برا کشور عمان حتما میخوام اگر میشه کمکم کنید باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب موسسه خدمات کاریابی برای پزشکان و پرستاران و دندانپزشکان برای عمان دارد در خصوص مشاغل دیگر شما باید پیشنهاد شغلی داشته باشید از آن کشو تا بتوانید اقدام نمایید و با توجه به سنتون باید تحصیلی اقدام نمایید .
فتوحی
سلام، وقت بخیر. من لیسانس ادبیات اسپانیایی دارم. در حیطه ی آموزش زبان میتونم توی عمان فعالیت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر پیشنهاد شغلی داشته باشید بله می توانید اقدام نمایید.
رضا حیدریان
با سلام.احتراما من طراح صنعتی هستم و در زمینه طراحی و ساخت محصول من جمله مبلمان و مجسمه مدرن و المانهای شهری فعالیت میکنم.میخواستم بپرسم چطور میشه زمینه کاردر عمان برام فراهم بشه.ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر جاب آفر (پیشنهاد شغلی ) از عمان داشته باشید می توانید اقدام نمایید .
جراحی
سلام وقت بخیر من ارشد زبان انگلیسی دارم و ۲۸ ساله مدرک IELTS & TTC ۶سال سابقه متر و بیمه در دانشگاه دارم برای عمان میتونم اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باید از یک کارفرما پیشنهاد کاری بگیریدالمان اتریش کانادا و استرالیا به ایرانی ها ویزای کار می دهند
کیکاوس نوروزی
درود راننده اتوبوس و کامیون هستم۴۳ساله متاهل واسه کار در عمان راهنمایی بفرمایید ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام باید از یک کارفرما دعوت نامه کاری داشته باشید. برای بررسی بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید
ارژنگ ژاله زا ه
با سلام بنده دکتری شیمی آلی دارم .با رشته بنده امکان کار در عمان وجود دارد؟ لطفا راهنمایی بفرمائید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام ابتدا باید از یک کارفرما دعوت نامه کاری دریافت کنید
علی ارشاد
سلام من پزشک هستم .می خواستم در عمان طبابت انجام بدم . در صورت امکان موسسات و کلینیک که پذیرش می دهند معرفی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله این خدمات رو ارائه میدیم برای مشاوره رایگان با مشاورین تماس بگیرید
احمدعسگری
باسللم.بنده حدود بیست سال راننده لیفتراک هستم.مهارت کافی در این شغل را بعلت کار در شرکتهای مختلف دارم.45سالمه همسر و یک فرزند دختر 16ساله دارم که نابغه نیز هست.دارایی بتده حدود 700میلیون میباشد.با این شرایط آیا میتوانم مشغول به کار شوم؟ممنون از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام باید از یک کارفرما دعوت نامه کاری دریافت کنید
مصطفی
باسلام .مدرک کارشناسیhseدارم وسابقه فعالیت درپالایشگاه ها بغیرازاین گواهینامه پایه یک دارم واشنایی کامل باانواع جوش ،ایازمینه کاری برای من درکشورهای حوزه خلیج فارس است وچگونه میتونم به این شغل برسم ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام باید از یک کارفرما دعوت نامه کاری داشته باشید اما ممکن است بتوانید برای کشورهای اروپایی اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
کریم
شغل یا احتمال کاریابی مهندس پزشکی در عمان چقدره؟ یا اصلا در عمان میشه با مدرک مهندسی پزشکی کار پیدا کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز، در صورتی که کارفرمای مرتبط با رشته خود را پیدا کنید می توانید با دریافت جاب آفر، اقامت کاری دریافت کنید و برای کار به این کشور مهاجرت نمایید.
منصورحنیفی
سلام بنده منصور حنیفی هستم ۱۵سال تجربه کاری در ایران در رشته خیاطی دارم ولی هیچ مدرکی ندارم، آیامیتوانم کار پیداکنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت جناب حنیفی داشتن مدارک تحصیلی و فنی به شما برای کاریابی کمک می کند و در واقع مدارکی هستند که به کارفرما اثبات می کند شما آموزش لازم را دیده اید. اما باز هم باید رزومه خود را برای کارفرمایان مختلف ارسال کنید تا بررسی کنند و در صورت قبولی به شما جاب آفر ارائه کنند.
منصورحنیفی
سلام بنده منصور حنیفی هستم ۱۵سال تجربه کاری در ایران در رشته خیاطی دارم ولی هیچ مدرکی ندارم، آیامیتوانم کار پیداکنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت جناب حنیفی داشتن مدارک تحصیلی و فنی به شما برای کاریابی کمک می کند و در واقع مدارکی هستند که به کارفرما اثبات می کند شما آموزش لازم را دیده اید. اما باز هم باید رزومه خود را برای کارفرمایان مختلف ارسال کنید تا بررسی کنند و در صورت قبولی به شما جاب آفر ارائه کنند.
رضا
سلام ایا کار در عمان برای ایرانیان با توجه به هزینه های بالا به صرف هست و قابل قیاس با کشور کویت میباشد و کارگر ساده بودن داشتن مدرک تحصیلی زبان میتواند امید به درخواست پذیرش کارفرما داشته باشد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، به صرفه بودن کار برای شما بسته به شغلی است که می توانید بدست آورید. امکان دریافت جاب آفر وجود دارد اما همین این موارد بسته به نظر کارفرمای شماست.
کاوس امیرخانی
سلام درمورد کار در عمان باتوجه به اینکه بنده دکترای مهندسی عمران با22 سال سابقه و 5سال سابقه در کشور کویت ایا امکان اخذ ویزای کار هست-ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت جناب دکتر عزیز، عوامل متعددی در کار کشورهای مختلف تاثیرگذار است. شرایط سنی، سوابق کاری، سطح تحصیلات و ... . با توجه به شرایطی که فرمودید شما شانس برای کار در عمان دارید اما برای این امر باید کارفرمایی در این کشور پیدا کنید که در مصاحبه ای که با شما انجام می دهد شما را بپذیرند و در این صورت می توانید جاب آفر دریافت کرده و برای این کشور اقدام داشته باشید.
پویا
سلام برای طراح سایت، دیجیتال مارکتر یا سئو کار در عمان فرصت شغلی هست؟ چون داخل مقاله اشاره ای نشده بود بهش
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت زمینه کاری شما بسیار خوب و مورد نیاز بسیاری از کشورها است و شان کاریابی شما بسیار بالاست. برای این کار شما باید کارفرما پیدا کنید و بتوانید جاب آفر اخذ نمایید.
خلیل تنگسیری
سلام وقت بخیر بنده کارشناس ارشد مهندسی عمران هستم با سابقه 18 سال کار در زمینه راهسازی و راه میشه لطف کنید راهنمایی بفرمایید چطور میتونم ویزای کار در عمان بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت شما برای کار در عمان باید در این کشور کارفرما پیدا کنید که شما را برای کار خود بپذیرد و برای شما نامه پیشنهاد شغلی ارسال کرده و شما به واسطه آن بتوانید ویزای کار دریافت نمایید. برای آشنایی با نحوه کاریابی پیشنهاد میکنیم محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور با تدریس استاد ملکپور را تهیه نمایید.
Farhad ilani
باسلام. وقت بخیر. استاد من جوشکاربرق آرگن هستم. حقوق ماهیانه جوشکار در عمان چقدره. سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، میزان دستمزد شما بر مبنای توافقی است که با کارفرمای خود خواهید داشت برای این کار ابتدا باید کارفرما پیدا کنید.
tanha
سلام من لیسانس زبان و ادبیات فارسی دارم و به زودی قراره با یک فرد ساکن عمان ازدواج کنم ایا برای من شرایط کاری در مدارس اونجا هست یا نه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورتی که مدارس این کشور شما را بپذیرند و پیشنهاد کاری به شما ارائه دهند این امکان وجود دارد اما باید توجه داشته باشید که برای کار در مدارس باید به زبان عربی تسلط داشته باشید.
آمال شرفا
سلام؛فوق لیسانس بیوشیمی دارم و مجرد و جنسیت زن؛ایا در عمان متقاضی این رشته هستن؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما در رشته خوبی تحصیل کردید و در صورت داشتن سابقه کار مرتبط و البته سطح زبان مطلوب شانس این را دارید تا در کشور عمان کارفرما پیدا کنید.
آمال شرفا
با سلام؛من مسلط به زبان عربی هستم و منظورتون اینکه باید مدرک زبان داشته باشم یا زبان عربی کافیه و اینکه سابقه ی کاری چند سال اکتفا میکنه؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما. تسلط به زبان عربی برای کار در این کشور بسیار عالی است و می تواند در امری کاریابی کار شما را راحت تر کند و در صورت تایید کارفرما شانس کار دارید. ضمن اینکه به طور معمول حداقل 3 سال سابقه کار مورد نیاز است.
آمال شرفا
سلام میشه لطف بفرمایین و بگین که چطور باید اقدام کنم برای درخواست کار از کارفرماها؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما می توانید محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور را دریافت نمایید تا بتوانید برای کاریابی خودتان اقدام داشته باشید.
آمال شرفا
با سلام؛من مسلط به زبان عربی هستم و منظورتون اینکه باید مدرک زبان داشته باشم یا زبان عربی کافیه و اینکه سابقه ی کاری چند سال اکتفا میکنه؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما. تسلط به زبان عربی برای کار در این کشور بسیار عالی است و می تواند در امری کاریابی کار شما را راحت تر کند و در صورت تایید کارفرما شانس کار دارید. ضمن اینکه به طور معمول حداقل 3 سال سابقه کار مورد نیاز است.
سیامک
من ۳۰ ساله و متاهل وتتو کار حرفه ای هستم امکان کار و اخذ ویزای کار هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شرایط سنی شما برای مهاجرت خوب است اما باید سطح زبان، تحصیلات و سرمایه شما نیز مورد بررسی قرار بگیرد. ضمن اینکه برای کار در خارج از کشور باید کارفرمایی داشته باشید که برای شما جاب آفر ارسال نماید تا بتوانید با ویزای کاری وارد کشور مقصد خود شوید.
آمال شرفا
سلام میشه لطف بفرمایین و بگین که چطور باید اقدام کنم برای درخواست کار از کارفرماها؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما می توانید محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور را دریافت نمایید تا بتوانید برای کاریابی خودتان اقدام داشته باشید.
سامان قاسمی
سلام من تراشکار هستم ۱۲ سال سابقه ی بیمه دارم میخواستم بدونم چطوری میشه عمان کار پیدا کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما برای کار باید کارفرمایی در این کشور پیدا کنید. برای کاریابی میتوانید از محصول کاریابی استفاده کنید و به صورت حرفه ای کار خود را پیش ببرید. این محصول از 0 تا 100 کاریابی را به شما آموزش می دهد و به کمک آن علاوه بر عمان می توانید در کشورهای دیگر نیز کار پیدا کنید.
آرش
سلام من ۲۹ سالمه دیپلم دارم مدرک ریچ و لیفتراک هم دارم خواستم ببینم میتونم برم حقوقشون چقدره؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما در شرایط سنی خوبی برای مهاجرت هستید. در صورتی که سطح زبان خوبی داشته باشید و مدارک فنی و سابقه کار خوبی ارائه دهید شانس کار خواهید داشت. ارائه رزومه عالی یکی از فاکتورهای مهم برای کاریابی است که می توانید آن را در محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور به صورت حرفه ای بیاموزید و به کاریابی بپردازید.
امین مرادی
سلام جوشکار برق و ارگون هستم همه الیاژی جوش میدم میخواستم بدونم شما میتونید کار برام پیدا کنید یا اینکه خودم باید اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز برای بررسی دقیق شرایط شما باید از سن، تحصیلات، سطح زبان، میزان سرمایه و ... شما اطلاع دقیق داشت تا بهترین مسیر را به شما پیشنهاد داد. برای این کار می توانید از مشاوره رایگان با موسسه استفاده نمایید. ضمن اینکه برای کار می توانید محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور را تهیه نمایید و از این طریق برای خود کاریابی نمایید.
ابراهیمی
سلام و عرض ادب و خسته نباشید من ۳۲ سالم هستش و تجربه کارکردن و درحال حاضر در ارتباط با این کسب و کارهای که خدمتتون عرض میکنم دارم فعالیت میکنم بنده در ارتباط با پرورش انواع ماهی های که در ایران پرورش داده میشه تجربه کار کردن دارم و تولید ورمی کمپوست و تکثیر کرم خاکی و تکثیر کرم میلورم و سوپرورم و تولید انواع کود های ارگانیک برای کشاورزی و تکثیر روتیفر و دافنی و دستگاه جوجه کشی و پرورش انواع دام و طیور تجربه کار کردن دارم و در حال حاضر هم فعالیت میکنم میخوام ببینم این مشاغل رو میتونم در کشور عمان ایجاد و اداره کشاورزی و شیلات زمین در اختیار من میزاره ممنون میشم جواب من رو بدید سپاس گزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز دولت و سازمان های مربوطه در کشور عمان این کار را انجام نمی دهند و شما باید سرمایه منتقل نموده و بیزنس پلن ارائه کنید و بتوانید سرمایه گذاری نمایید.
سلام وقت بخیر
آقا 48 ساله متاهل بایک فرزند و دارای مدرک فنی حرفه ای نقاشی ساختمان آیا امکان کار در عمان را دارد؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. با توجه به شرایط سنی شانس شما برای کاریابی قدری کم است اما در صورتی که کارفرمایی شما را بپذیرد می توانید برای این امر اقدام داشته باشید.
mr.davaji2002
سلام وقت بخیر من دوره جوشکاری زیر آب و بازرسی جوش رو می‌خوام بگیرم ولی موندم با کدوم میشه راحت تر کار پیدا کرد ب نظر شما کدوم برای کار بهتره از نظر درآمد و شرایط قبول شدن در کشور مورد نظر خودم ۲۳ سالمه فوق دیپلم رشته جوشکاری دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز هر دوی این دوره ها می تواند در امر کاریابی به شما کمک کند اما در کنار این موارد شما باید سطح زبان خود را بالا ببرید و در صورت امکان اگر بتوانید دوره های تحصیلی خود را در کشور مقصدتان پشت سر بگذارید شانس شما برای کار در آن کشور بیشتر خواهد شد.
صادقیان
سلام من مهندس عمران هستم با بیش از ۱۷ سال سابقه کار و رزومه کاری دارای دو فرزند و متاهل میباشم میخواهم به عمان مهاجرت کنم برای کار و زندگی .آیا شرایط کار برایم وجود دارد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. برای کار در کشور عمان شما باید کارفرمایی پیدا کنید که برای شما جاب آفر ارسال کند. کارفرما بر اساس سن، سابقه کار، سطح زبان و ... شرایط شما را بررسی می کند و پس از آن شما را می پذیرد یا خیر. برای بررسی شانس خود می توانید فرم کاریابی را در سایت تکمیل نمایید که شرایط کاری برای شما بررسی گردد.
علی
سلام وقت بخیر علی هستم ۲۲ اریشگر هستم ۵سال سابقه کار دارم می خواستم بدونم کدوم کشور میتونم مهاجرت کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، شرایط سنی شما برای مهاجرت از طریق تحصیل بسیار خوب است اما به صورت مستقیم با شغل آرایشگری شانس شما بسیار کم خواهد بود. پیشنهاد میکنیم برای بررسی دقیق شرایط خود از مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین موسسه استفاده نمایید.
علی دهقان
سلام،وقت بخیر ببخشید میخاستم بدونم میتونم با ویزای توریستی به عمان برم و با پیدا کردم کارفرما ویزام رو به ویزای کاری تغییر بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شما برای ویزای کاری ابتدا باید جاب آفر داشته باشید و با ارائه آن جاب آفر به سفارت عمان در ایران می توانید با ویزای کاری ورود پیدا کنید. اما به طور کلی برای کاریابی می توانید از ویزای توریستی کمک بگیرید.
محمد قهری
شرایط مهاجرت دامپزشک ۳۹ ساله دارای سابقه درمانی و دولتی بالای ۵ سال
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، در حال حاضر شما می توانید برای کشوری مانند سوئد اقدام داشته باشید و در این کشور مدرک خود را معادلسازی نموده و پس از معادلسازی مشغول به کار شوید.
فاطمه خسرجی
من صندوقدار هستم آیا برای من توی کشور عمان کار هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شما باید رزومه خود را برای کارفرمای عمانی ارسال نمایید تا در صورت تایید و قبولی در مصاحبه شما را پذیرفته و برایتان جاب آفر ارسال نماید.
شهره جعفری
ایا با تخصص زیبایی و مراقبت پوست و مو جوانسازی پوست صورت کار برای من هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز شما میتوانید اقدام نمایید شرایط کار و درآمد برای شما در کشورهایی همچون آلمان و سوئد قطعا بهتر خواهد بود برای کسب اطلاعات کامل میتوانید در قسمت مشاوره رایگان در سایت موسسه حقوقی ملکپور ثبت نام نمایید تا مشاوران مجرب موسسه با شما تماس بگیرند با تشکر