گلدن ویزای پرتغال

12 اردیبهشت 1401 1 نظر

گلدن ویزای پرتغال، مسیر مستقیمی منتهی به دریافت اقامت دائم پرتغال و کلید ورود به اتحادیه اروپا می باشد. پرتغال یکی از قدیمی ترین کشور های حوزه اتحادیه اروپا، کشوری با آب و هوای گرم و مطلوب هم مرز با کشور اسپانیا و واقع در اروپای غربی می باشد. در برخی کشورها خرید ملک یکی از روش های منتهی به دریافت اقامت و تابعیت می باشد و این مهم در کشور پرتغال در مدت زمان بسیار کوتاهی قابل دسترسی است. گلدن ویزا پرتغال در واقع یک اقامت موقت قابل تمدید 5 ساله و بدون شرط حضور و اجبار برای اقامت دائم در این کشور است که در نهایت می تواند منتج به دریافت شهروندی این کشور شود. شرایط اخذ گلدن ویزای پرتغال و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای پرتغال، امکان اخذ اقامت و تابعیت پرتغال از طریق گلدن ویزای پرتغال و به نوعی اخذ اقامت طلایی پرتغال در این نوشتار به نحوی کاملاً دقیق و به تفصیل توضیح داده خواهد شد. در این راستا جهت آشنایی با شرایط مهاجرت به پرتغال از طریق خرید ملک و هزینه های خرید ملک در پرتغال توصیه می نماییم که توضیحات تکمیلی و مفصل کارشناسان متخصص ما در امور مهاجرت بین الملل را مطالعه نمایید. شما می توانید در صورت وجود هرگونه ابهام و سوالی با موسسه ملک پور از طریق تماس تلفنی و یا تکمیل فرم تماس ارتباط برقرار نموده و از مشاوره رایگان تلفنی کارشناسان متخصص موسسه بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گلدن ویزای پرتغال با ما در این نوشتار همراه باشید. لازم به ذکر است مقاله گلدن ویزای پرتغال بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط موسسه ملک پور و پرسش از وکلای محلی همکار پرتغال و همچنین بررسی سایت های دولتی نوشته شده است.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد نکات مهم راجع به ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد نکات مهم راجع به ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد نکات مهم راجع به ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال

 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

گلدن ویزای پرتغال

شرایط اخذ گلدن ویزای پرتغال از طریق ملک

در این قسمت به بررسی شرایط عمومی دریافت گلدن ویزای پرتغال برای متقاضی و اعضا خانواده وی می پردازیم. در این روش محدودیت سنی، ارائه مدرک تحصیلی و مدرک زبان الزامی نمی باشد. متقاضی با خرید ملک در پرتغال در سه رنج قیمتی شامل دویست و هشتاد، سیصد و پنجاه و پانصد هزار یورویی می تواند به اقامت پنج ساله در پرتغال و در نهایت دریافت شهروندی این کشور و امکان اقامت در هر کجای اتحادیه اروپا دسترسی پیدا نماید.

 • توجه:

جهت برخورداری از مزیت های خرید ملک پرتغال با قیمت 280 هزار یورو فقط تا مدت محدودی فرصت دارید و پس از این تاریخ دولت پرتغال مبلغ خرید ملک در کشور پرتغال را به دلیل تغییر قوانین اعطای اقامت افزایش خواهد داد.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد نکات مهم راجع به اقامت طلایی پرتغال

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد نکات مهم راجع به اقامت طلایی پرتغال

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد نکات مهم راجع به اقامت طلایی پرتغال

 

پاسپورت پرتغال در رنکینگ جهانی، رتبه سوم از لحاظ اعتبار را داشته و در کنار گذرنامه کشورهایی چون آمریکا، هلند، دانمارک، سوئیس و اتریش قرار می گیرد. با خرید ملک در پرتغال علاوه بر دریافت اقامت برای شخص متقاضی، همسر و فرزندان وی تا بیست و شش سال در صورتی که وابستگی آن ها به خانواده اثبات شود (دانشجو باشند و شاغل نباشند)، اخذ اقامت برای والدین متقاضی و والدین همسر وی نیز امکان پذیر است. پروسه دریافت گلدن ویزای پرتغال و خرید ملک در این کشور در بازه زمانی مابین شش تا هشت ماه انجام خواهد پذیرفت. بی اغراق می توان گفت که خرید ملک در پرتغال یکی از روش های امن و سودآور برای سرمایه گذاری می باشد که به صورت موازی منتهی به دریافت اقامت برای فرد سرمایه گذار و خانواده وی خواهد شد.یکی دیگر از راه های اخذ اقامت پرتغال با سرمایه کم، استارت آپ پرتغال می باشد.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت از طریق خرید ملک پرتغال

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اقامت از طریق خرید ملک پرتغال

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت از طریق خرید ملک پرتغال

 

گلدن ویزای پرتغال

انوع سرمایه گذاری گلدن ویزا در پرتغال

افرادی که به دنبال مهاجرت به کشور پرتغال و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در این کشور می باشند، انتخاب منحصربه فردی همچون ویزای گلدن پرتغال، پیش روی آنها است. این ویزا حتی اقامت دائم را برای افراد به دنبال دارد. انواع سرمایه گذاری گلدن ویزای پرتغال، شامل چندین مورد می شود که به همین دلیل دایره گسترده ای از افراد را واجد شرایط سرمایه گذاری و اخذ گلدن ویزا پرتغال می کند. هر کدام از این روش ها دارای جزییات و شرایطی می باشد که به طور کلی شامل موارد زیر است:

 • سرمایه گذاری به صورت نقدینگی
 • سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری با ایجاد شغل

همه این روش های سرمایه گذاری ذکر شده در صورتی که از راه درست و اصولی پیش برده شوند، نتیجه دلخواه و موفقیت آمیز را برای متقاضیان به دنبال دارد.

 

کارآفرینی در پرتغال

این مقاله را از دست ندهید: کارآفرینی در پرتغال

در این مقاله ما جوانب کارآفرینی در پرتغال را به شما خواهیم آموخت.

واجدین شرایط دریافت گلدن ویزای پرتغال

گلدن ویزای پرتغال مسیری است که از سال 2012 برای اتباع غیر اروپایی هموار شده تا بتوانند برای دریافت اقامت 5 ساله کشور پرتغال از طریق سرمایه گذاری با خرید ملک در این کشور اقدام نمایند. با دریافت گلدن ویزای پرتغال و خرید ملک شما تنها با 7 روز شرط حضور در کشور پرتغال در سال، به یک اقامت پنج ساله موقت و بعد از آن در کوتاه ترین مدت به اقامت دائم و تابعیت پرتغال خواهند رسید. بعد از کسب شهروندی و گذرنامه پرتغال نیز فرد می تواند آزادانه در محدوده کشور های عضو شنگن سفر کرده و در هر کجای اتحادیه اروپا زندگی و همچنین کار نماید. این نوشتار تماماً توسط تیم کارشناسان مجرب موسسه ملک پور جمع آوری و نگارش شده است؛ لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون ذکر منبع، شرعاً و عرفاً جایز نبوده و غیرقانونی به شمار می آید. لازم به ذکر است که تمام افراد بالای سن قانونی با هر شغل و مقامی، در صورت داشتن توانایی مالی، امکان اقدام برای دریافت گلدن ویزای پرتغال و خرید ملک در این کشور را خواهد داشت و نیازی به ثبت شرکت یا داشتن سکونت دائم در پرتغال ندارند. این اقامت برای متقاضی و همسر وی و والدین هر دو آن ها و فرزندان آن ها تا بیست و شش سال خواهد بود. از جمله شرایط ضروری برای دریافت گلدن ویزای پرتغال این است که متقاضی سابقاً ویزای شنگن را دریافت کرده و مهر قرمز در پاسپورت وی ثبت نشده باشد. حتی اگر سابقه داشتن ریجکتی در گذرنامه وی ثبت شده و سپس مجدداً ویزای شنگن دریافت نموده باشد نیز خللی در روند تقاضای وی برای خرید ملک در پرتغال به وجود نخواهد آمد.

مراحل اخذ گلدن ویزا پرتغال

پروسه اخذ گلدن ویزا پرتغال، مراحلی را دارا می باشد که انجام همه آنها برای رسیدن به هدف ضروری است. پشت سر گذاشتن مراحل اخذ گلدن ویزا پرتغال است که در نهایت منجر به اخذ اقامت و شروع فعالیت در این کشور می گردد. این مراحل را به ترتیب در ادامه، بیان نموده ایم:

 • مرحله اول: مشخص نمودن نوع سرمایه گذاری( انتخاب نوع سرمایه گذاری مناسب با وضعیت متقاضی، اولین و مهم ترین، مرحله اخذ گلدن ویزا پرتغال است)
 • مرحله دوم: جمع آوری و تکمیل مدارک مورد نیاز( مدارک مورد نیاز شامل موارد مختلفی است که در سایت اداره مهاجرت پرتغال در دسترس می باشد)
 • مرحله سوم: افتتاح حساب و دریافت کد  NIF (افراد در کشور خود و به صورت غیر حضوری از طریق وکیل، قادر اقدام به افتتاح حساب نمایند)
 • مرحله چهارم: انتخاب قطعی روش سرمایه گذاری
 • مرحله پنجم: پر کردن پیش در خواست (Pre-Application)
 • مرحله ششم: تعیین قرار ملاقات حضوری
 • مرحله هفتم: دریافت ویزای گلدن

مراحل قانونی و هزینه های خرید ملک در پرتغال

افرادی که برای گلدن ویزای پرتغال اقدام می نمایند، تمامی مراحل و کار های ایشان در خصوص این پروسه به صورت آنلاین توسط وکیل پرتغالی در کشور پرتغال و تیم کارشناسان موسسه ملک پور صورت خواهد گرفت. پس از طی مراحل اصلی و دریافت سند ملک به همراه ترجمه رسمی آن وی می تواند مستقیماً و به واسطه ویزای توریستی خود به کشور پرتغال رفته و یا با دعوتنامه وکیل پرتغالی وارد خاک پرتغال شده و به انجام سایر مراحل مرتبط همانند انگشت نگاری و غیره بپردازد. مدارک مورد نیاز برای درخواست گلدن ویزای پرتغال به شرح زیر می باشد؛

 

  مدارک مورد نیاز برای درخواست گلدن ویزای پرتغال

مدارک هویتی معتبر؛گذرنامه،عکس متقاضی و همراهان

ارائه گواهی عدم داشتن سوء پیشینه طی 1 سال گذشته

اثبات تمکن مالی لازم

ارائه سابقه سفر در حوزه شنگن

اخذ شناسنامه مالی پرتغال

ارائه بیمه درمانی که طی سه ماه گذشته صادر شده است.

ارائه رسید پرداختی هزینه های ویزا

اثبات تعهد های مالیاتی

 

اقامت نوآفرینی پرتغال

این مقاله را از دست ندهید: اقامت نوآفرینی پرتغال

در این مقاله ما جوانب اقامت نوآفرینی پرتغال را به شما خواهیم آموخت.

انواع گلدن ویزا پرتغال با خرید ملک

دریافت گلدن ویزای پرتغال با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در سه رنج متفاوت قیمتی شامل 500، 350 و 280 هزار یورویی صورت می گیرد.

سرمایه گذاری 500 هزار یورویی

حداکثر سرمایه گذاری 500.000 یورو است که می تواند برای هر نوع ملک اعم از آپارتمانی یا ویلایی و در هر کجای کشور پرتغال به جز لیسبون و پورتو هزینه شود. این املاک نوساز بوده و با اجاره دادن آن به خصوص در فصل های پرتردد سال به توریست ها سود قابل توجهی را می توانید به دست بیاورید.

سرمایه گذاری 350 هزار یورویی

گزینه بعدی برای دریافت گلدن ویزای پرتغال سرمایه گذاری برای خرید ملک های 350.000 هزار یورویی می باشد. با این مبلغ شما فرصتی برای سرمایه گذاری در پروژه های نوسازی خواهید داشت. به این معنا که ساختمانی را با قدمتی بیش از 30 سال خریداری می نمایید که طی این بازه زمانی مورد ترمیم و مرمت قرار نگرفته اند. این املاک در مناطقی همانند پایتخت پرتغال لیسبون و شهرهای توریستی آن همانند پورتو قرار دارند و از طرف دولت پرتغال معرفی خواهند شد.

سرمایه گذاری 280 هزار یورویی

آخرین مبلغ سرمایه گذاری در املاک و دریافت گلدن ویزای پرتغال با مبلغ 280.000 هزار یورو امکان پذیر خواهد بود. این املاک در مناطق کم جمعیت قرار دارند. چنانچه به صورت موازی با پروسه دریافت اقامت پرتغال برای خود و خانواده قصد ایجاد سود برای سرمایه خود را دارید؛ خرید ملک در پرتغال با این محدوده قیمتی توصیه نخواهد شد؛ چرا که ممکن است کمتر به اجاره برود. ضمن این که بعد از گذشت 5 سال نیز که با دریافت اقامت دائم امکان فروش ملک برای شما مهیا خواهد گردید؛ بعید است این املاک را بتوان با قیمت بالاتری نسبت به قیمت خرید بتوانید به فروش برسانید. به این معنا که اصولاً املاک در نواحی کم جمعیت و کم تراکم به نسبت پایتخت و مناطق توریستی در کوتاه مدت با افزایش قیمت آنچنانی مواجه نخواهند شد. در نتیجه معقول تر به نظر می رسد که فرد سرمایه گذار در کنار دریافت اقامت و تابعیت برای خود و خانواده با صرف هزینه بیشتر در بلند مدت به سودآوری قابل توجهی دست پیدا نماید.

هزینه های دریافت گلدن ویزای پرتغال

برا به دست آوردن گلدن ویزای پرتغال، علاوه بر سرمایه گذاری، پرداخت هزینه ها دیگری نیز الزامی است که مربوط به صدور این ویزا می باشد. به طور کلی، هزینه های دریافت گلدن ویزای پرتغال شامل تشکیل پرونده، درخواست ویزا و... می شود که در ادامه به جزییات دقیق آن پرداخته ایم:

 • تشکیل پرونده و یا درخواست تمدید ویزا برای متقاضی اصلی: 514.80 یورو
 • تشکیل پرونده و یا درخواست تمدید ویزا برای هریک از اعضای خانواده: 80.20 یورو
 • درخواست گلدن ویزای اولیه: 5.147.80 یورو
 • درخواست گلدن ویزای اولیه برای اعضای خانواده: 5.147.80 یورو
 • درخواست تمدید گلدن ویزای پرتغال: 2.573.90 یورو

گفتنی است که این هزینه ها جدا از هزینه های مربوط به سرمایه گذاری در پرتغال می باشد و این مبالغ تنها هزینه های دولتی  بوده که در ابتدای راه مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری و گلدن ویزای این کشور، پدیدار و همه افراد ملزم به پرداخت آن می باشند.

 

خودحمایتی پرتغال

این مقاله را از دست ندهید: خودحمایتی پرتغال

در این مقاله ما جوانب خودحمایتی پرتغال را به شما خواهیم آموخت.

توصیه های حقوقی و خدمات موسسه ملک پور در زمینه گلدن ویزای پرتغال

براساس آخرین آمار و داده ها قیمت املاک در کشور پرتغال در سه ماهه اول سال جاری 9.2 درصد افزایش یافته است. این ارقام نشان دهنده بیشترین افزایش در منطقه یورو و بالاترین رشد قیمت در حوزه املاک در اتحادیه اروپا می باشند. لازم به ذکر است که بهره گیری از مشورت و راهنمایی وکلای خبره به شما کمک خواهد کرد تا بهترین انتخاب را در محیطی امن و بدون سوخت سرمایه پیش رو داشته باشید. ضمن این که با استفاده از وکلایی که بر محیط محلی و بازار املاک اشراف داشته باشند، می توانید گزینه های مناسبی را با آینده نگری لازم خریداری نمایید که در مناطق توریستی و پردتردد قرار گرفته باشند. توجه به موضوع هم در زمینه به اجاره رفتن ملک و هم در زمینه فروش ملک توأماً سودآوری لازم را ایجاد خواهد نمود. موسسه ملک پور با بیش از پانزده سال سابقه درخشان در امور بین المللی و مهاجرتی با افتخار آماده ارائه خدمات در خصوص گلدن ویزای پرتغال و خرید ملک در این کشور خواهد بود.

این موسسه با تهیه و انتشار محصول راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، منبع بی نظیری را برای آشنایی با قوانین مهاجرتی و سرمایه گذاری در کشورهای مختلف در اختیار متقاضیان قرار داده است. این محصول توسط استاد ملک پور گردآوری و تهیه شده است و مطابق با بروزترین قوانین کشورها می باشد.

مزایای گلدن ویزای پرتغال

اخذ گلدن ویزای پرتغال افق های جدیدی را پیش روی افراد می گذارد. مزایای گلدن ویزای پرتغال شامل موارد متعدد و گاهی خارج از شمارش است که نمی توان همه آنها را در یک مقاله ذکر نمود و به ناچار تنها به پررنگ ترین آنها بسنده می کنیم:

 • اخذ اقامت پرتغال با روش سرمایه گذری خرید ملک
 • امکان تحصیل رایگان برای متقاضی اصلی و فرزندان وی
 • بهره مندی از خدمات حمل و نقل عمومی
 • امکان اخذ اقامت برای همه اعضای خانواده شخص دارنده گلدن ویزای پرتغال
 • عدم نیاز به ارائه مدرک زبان برای اخذ گلدن ویزای پرتغال
 • عدم نیاز به مدرک تحصیلی جهت دریافت گلدن ویزا
 • عدم نیاز به رزومه کاری
 • امکان زندگی و بهره مندی از حقوق شهروندی پرتغال
 • رسیدن به سود قابل توجه از طریق سرمایه گذاری

استانداردهای سرمایه گذاری در پرتغال

سرمایه گذار در فرآیند سرمایه گذاری در یک کشور، حداقل باید در خصوص سه آیتم مهم شامل حفظ اصل سرمایه، بازگشت سود سرمایه و امنیت محیط اطمینان حاصل کند. مطمئناً سرمایه گذاری در تمام نقاط دنیا، مزایا و معایب خود را خواهد داشت. اما آن چه مسلم است، تلاش برای به حداقل رساندن ریسک های آن با توجه به استانداردهای سرمایه گذاری و شرایط آن کشور می باشد. برای دستیابی به این مهم می بایست به بررسی سه شاخص مهم برای تعیین امنیت و کیفیت سرمایه گذاری در پرتغال در راستای خرید ملک در این کشور شامل ریسک مصادره اموال، میزان کنترل فساد و کیفیت نظارتی توسط دولت و قوه قضاییه پرداخت.

ریسک مصادره اموال (Expropriation risk)

ریسک مصادره یا سلب اموال یکی از مهم ترین موارد قابل بررسی قبل از اقدام به دریافت گلدن ویزای پرتغال و خرید ملک درسرمایه گذاری در پرتغال این کشور می باشد. بررسی این موضوع که دولت پرتغال تا چه حد در سال های اخیر به صورت تبعیض آمیز اقدام به سلب مالکیت یک طرفه از سرمایه گذار نموده است، برای تضمین امنیت سرمایه وی بسیار کمک کننده خواهد بود. لازم به ذکر است که بی ثباتی و تغییرات مداوم رژیم و تحریم ها بر میزان ریسک مصادره اموال می افزاید. بازه تعیین میزان این شاخص از 1 تا 7 می باشد که هر چه این عدد به یک نزدیک تر باشد، نشان دهنده میزان ثبات و امنیت بالا در پرتغال است.

 

کنترل فساد اداری(Control of Corruption)

شاخص بعدی نرخ کنترل فساد اداری در دولت پرتغال است که در یک بازه عددی مابین منفی دو و نیم و مثبت دو و نیم تعریف

خرید ملک پرتغال

 خواهد شد. هر چه این عدد بیشتر به سمت منفی دو و نیم برود، نشان دهنده تخلفات اداری بیشتر و برابر نبودن افراد در برابر قوانین می باشد. این نرخ در کشور پرتغال کمتر از 1 می باشد و در نتیجه پرتغال کشور خوبی برای سرمایه گذاری تعریف می شود.

 

 

 

 

کیفیت نظارتی (Regulatory Quality)

این شاخص نشان دهنده قدرت و توانایی دولت پرتغال در نظارت و کنترل کیفیت سرمایه گذاری و بهینه سازی و ایجاد فضای مناسبگلدن ویزای پرتغال برای سرمایه گذاران می باشد که بین بازه مثبت و منفی دو و نیم تعریف می شود. این عدد هر چه بیشتر به سمت مثبت میل نماید، نشان دهنده کیفیت بیشتری در بخش نظارتی توسط دولت خواهد بود.

 

 

 

 

 


بنرهای مورد نیاز

پرسش: سلام. حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای گلدن ویزای پرتغال چقدره و آیا قانون در این مورد تغییر کرده یا خیر.

پاسخ:


تحصیل در کالج لافبورو

پرسش: سلام برای ویزای طلایی پرتغال بعد از خرید ملک باید مالیات داد؟ سوال دوم اینکه پس از خرید ملک در پرتغال می توان اون ملک رو به فروش رسوند؟و میشه بفرمایین با چه هزینه هایی میشه این اقامتو گرفت؟ خیلی ممنونم از پاسخگوییتون.

پاسخ:

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول 

آیا دریافت تابعیت پرتغال از طریق گلدن ویزای پرتغال و خرید ملک امکان پذیر است؟

بله.با خرید ملک در پرتغال تا 5 سال اقامت موقت و پس از آن به اقامت دائم و در سال ششم به تابعیت و شهروندی پرتغال دسترسی پیدا خواهید نمود.

آیا خرید ملک در پرتغال یک سرمایه گذاری امن و پرسود است؟

بله. خرید ملک در پرتغال نه تنها منجر به دریافت اقامت دائم و در نهایت پاسپورت یک کشور معتبر در اتحادیه اروپا خواهد شد، بلکه پس از 5 سال امکان فروش ملک و دریافت اصل پول با سود تضمینی وجود دارد و طی 5 سال نیز اجاره ملک و دریافت سود کافی امکان پذیر خواهد بود.

آیا اتباع ایرانی امکان دریافت گلدن ویزای پرتغال و خرید ملک در این کشور را دارند؟

بله. از سال 2012 خرید ملک و دریافت گلدن ویزا و اقامت و تابعیت پرتغال برای اتباع خارجی و ایرانیان امکان پذیر می باشد.

هزینه های دریافت گلدن ویزای پرتغال به چه صورت می باشد؟

دریافت گلدن ویزای پرتغال در سه بازه قیمتی از مبلغ 280 هزار یورو، 350 هزار یورو تا 500 هزار یورو امکان پذیر می باشد.

سخن پایانی

گلدن ویزای پرتغال یا اقامت طلایی پرتغال، امن ترین و پرسودترین برنامه اقامتی در اتحادیه اروپا به واسطه سرمایه گذاری در حوزه املاک است. براساس این برنامه، شخص متقاضی می تواند یک سرمایه گذاری ایمن با خرید ملک در پرتغال صورت داده و در کوتاه ترین زمان ممکن برای خود و اعضای خانواده، مجوز اقامت پرتغال دریافت کرده و پس از پنج سال، برای تابعیت و پاسپورت قدیمی ترین کشور در اتحادیه اروپا یعنی پرتغال اقدام نماید. این روش نیاز به حضور طولانی مدت در کشور پرتغال، شرط سن یا ارائه مدرک تحصیلی و زبان نداشته و کل فرآیند خرید ملک در مدت زمانی کوتاه صورت خواهد گرفت. بازه زمانی این فرآیند از 3 تا 8 ماه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گلدن ویزای پرتغال و سرمایه گذاری در خرید ملک در پرتغال و سایر کشورهای طراز اول در جهان با موسسه ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را کامل نمایید و از مشاوره تلفنی تخصصی مشاورین ما بهره مند شوید. همچنین در صورت وجود هر گونه سوال و ابهام در این نوشتار می توانید سوالات خود را در قسمت "ثبت پرسش" با ما در میان گذاشته و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 18 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
anahita31
سلام و عرض ادب وقت بخیر من میتونم با خرید و سرمایه گذاری با مبلغ 300 هزار یورو در ملک اقامت و پاسپورت رو برای خودم و خانوادم بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت گلدن ویزای پرتغال با سه مبلغ ۲۸۰ هزار یورویی،۳۵۰ هزار یورویی و پانصد هزار یورویی قابل دریافت می باشد. به این واسطه شما در ابتدا اقامت دائم و پس از ۵ سال اقامت موقت و ظرف شش سال پاسپورت دریافت خواهید نمود.جهت کسب جزییات و اطلاعات بیشتر می توانید روی خطوط موسسه تماس تلفنی حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.