گلدن ویزای اسپانیا

13 آذر 1401 15 نظر

هدف ما از تهیه و نگارش مقاله پیش رو بررسی علمی گلدن ویزا اسپانیا و اقامت طلایی اسپانیا می باشد. در این مقاله  سعی داریم تا شرایط و هزینه ویزای طلایی اسپانیا را شرح دهیم. سوالاتی که در ادامه مطرح می‌شود، ممکن است یکی از سوالات شما باشد. آیا اخذ اقامت کشور اسپانیا و مهاجرت به اسپانیا از طریق برنامه گلدن ویزا اسپانیا امکان پذیر می باشد؟ سرمایه مورد نیاز جهت اخذ ویزای طلایی اسپانیا چقدر است؟ از مزایای مهم اقامت طلایی اسپانیا کدامند؟ در ادامه به این سوالات و دیگر سوالاتی که ممکن است از اذهان شما شکل گرفته باشد، پاسخ خواهیم داد. در سال ۲۰۱۳ قانونی در اسپانیا وضع شد. مبنی بر این که دولت اسپانیا به سرمایه‌ گذاران خارج از کشور اجازه اقامت می دهد. به این نوع اقامت گلدن ویزا، ویزای طلایی می گویند. یکی از جذابیت های این نوع سرمایه گذاری اخذ اقامت دائم برای سرمایه گذاران خارجی می باشد. از این طریق خانواده آنان نیز به اقامت  ممتاز دست می یابند. جهت کاهش میزان ریسک سرمایه گذاری پیشنهاد می کنیم، قبل از اقدام اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید تا سرمایه‌ گذاری امنی را در خارج از کشور تجربه نمایید. برای این منظور می توانید تمامی ویدئو های مربوط به سرمایه گذاری در کشور اسپانیا یا سایر کشورها را در صفحه وب سایت موسسه مشاوره ای MIE مشاهده نمایید. همچنین می توانید جهت کسب آگاهی بیشتر در خصوص گلدن ویزا اسپانیا با کارشناسان ارشد این موسسه ارتباط برقرار نمایید تا به صورت کاملاً رایگان شرایط شما توسط مشاورین ما مورد ارزیابی قرار بگیرد. مقاله گلدن ویزای اسپانیا، بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط موسسه ملک پور و پرسش از وکلای محلی همکار اسپانیا و همچنین بررسی سایت های دولتی گردآوری شده است.

ویدیو موسسه MIE در مورد گلدن ویزا اسپانیا


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

گلدن ویزای پرتغال

شرایط اخذ گلدن ویزای اسپانیا

جهت سرمایه گذاری در خارج از کشور می بایست از جزئیات مربوط به آن اطلاعات کاملی کسب نمایید. در غیر این صورت ممکن است با عدم موفقیت در این زمینه مواجه شوید. اولین قدم جهت سرمایه گذاری در اسپانیا این است که شرایط اصلی برنامه گلدن ویزای اسپانیا را مورد بررسی قرار دهید.  در زیر این متن شرایط کلی این برنامه را شرح داده ایم.

در زیر این نوشتار شرایط لازم جهت دریافت ویزای طلایی در اسپانیا آورده شده است:

 • متقاضی بایستی در رده سنی بالای ۱۸ سال قرار گرفته باشد
 • فرم درخواست آنلاین بایستی به طور مناسب تکمیل شود
 • ارائه نامه‌ای که نشان دهد که متقاضی هیچگونه جرم و جنایتی در کشور مبدا مرتکب نشده است
 • ارائه نامه‌ای که ورود شخص را به اسپانیا یا سایر کشورها تایید کند( نامه عدم منع ورود)
 • داشتن بیمه سلامت
 • اثبات تمکن مالی
 • متقاضی بایستی نشان دهد که در طول مدت اقامت طلایی در اسپانیا می تواند از خود و اعضای خانواده حمایت کند
 • پرداخت هزینه‌ های مربوط به پردازش ویزا

ویدیو موسسه MIE در مورد گلدن ویزای اسپانیا


روش های اقامت از طریق گلدن ویزا اسپانیا

انواع متنوع سرمایه‌گذاری در اسپانیا و دریافت اقامت ممتاز در اسپانیا

 • سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به ارزش ۵۰۰ هزار یورو
 • خرید اوراق قرضه کشور اسپانیا به مبلغ دو میلیون یورو
 • خرید سهام از شرکت های موجود در اسپانیا به مبلغ یک میلیون یورو
 • سرمایه گذاری در صندوق به ارزش یک میلیون یورو
 • سرمایه‌گذاری در سپرده‌ های بانکی در موسسات کشور اسپانیا به مبلغ یک میلیون یورو

ویدیو موسسه MIE در مورد گلدن ویزای اسپانیا


شرایط جدید اخذ گلدن ویزای اسپانیا (گلدن ویزای اسپانیا با سرمایه کم)

کشور اسپانیا به خوش آب و هوا بودن مشهور است. برای دریافت گلدن ویزای این کشور منحصر به فرد به سرمایه گذاری ۵۰۰ هزار یورویی نیاز دارید. اما یک شرایط جدید اخذ گلدن ویزای اسپانیا (گلدن ویزای اسپانیا با سرمایه کم) وجود دارد ،که شما با سرمایه گذاری کمتر می توانید ویزای اسپانیا را به دست آورید. شرایط آن به این شرح است: شما می توانید با خرید هتل، یا رستوران زنجیره ای، پمپ بنزین و... به ارزش ۵۰۰ هزار یورو، از همان ابتدا ملک خود را به شرکت‌های هلدینگی که این فروشگاه ها را اجاره می کنند، اجاره دهید. در این صورت شما و به جای پرداخت پانصد هزار یورو ۳۵۰ هزار یورو پرداخت می کنید و ۱۵۰ هزار یورو دیگر را آن شرکت از جانب شما پرداخت خواهد کرد. در واقع با پرداخت مبلغ ۳۵۰ هزار یورو به جای ۵۰۰ هزار یورو می توانید گلدن ویزای اسپانیا را دریافت کنید اما نکته مهم این است که شما را تا پنج سال حق استفاده از این ملک را ندارید زیرا ملک شما به شرکت هلدینگ اجاره داده شده است. از مزایای گلدن ویزای اسپانیا این عدم وجوب شرط حضور است. موضوع مهمی دیگر این است که اگر بعد 5 سال بخواهید ملک خود را بفروشید اگر قیمت ملک از 500 هزار تا بیشتر باشد، می توانید با قیمت بالاتر بفروشید اما اگر از 350 هزارتا کمتر هم شده باشد گارانتی برگشت وجه دارد، و شما مبلغ 350 هزارتا که سرمایه گذاری کردید را پس خواهید گرفت.

ویدیو موسسه MIE در مورد نکات مهم راجع به ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال


مراحل اخذ اقامت اسپانیا از طریق گلدن ویزا

همانطور که می دانید گلدن ویزای اسپانیا، اقامتی برای سرمایه گذاران و به منظور سرمایه گذاری در اسپانیا است. خالی ازلطف نیست اگر برای افراد متقاضی این نوع ویزا از مراحل اخذ اقامت اسپانیا از طریق گلدن ویزا بگوییم. دانستن این مراحل در سرعت و کیفیت تصمیمات شما برای گلدن ویزا موثر خواهد بود. در ادامه مراحل اخذ اقامت اسپانیا از طریق گلدن ویزا را برای شما بیان می کنیم.

 • انتخاب گزینه سرمایه گذاری در اسپانیا که در این مرحله توسط یک ویزای معمولی سفر کرده و برای قطعیت تصمیم در این رابطه اقدام می کنید.
 • حضور در سفارت اسپانیا و ارائه درخواست گلدن ویزا اسپانیا در بازه زمانی حدودا سه ماهه
 • ارائه تمام وکمال مدارک مورد نیاز برای گلدن ویزا اسپانیا در کمال صحت و دقت
 • ارائه اطلاعات بیومتریک
 • موفقیت در دریافت گلدن ویزا اسپانیا و سفر و حضور در این کشور

مدارک مورد نیاز برای اخذ گلدن ویزای اسپانیا

اسناد و مدارکی که بایستی توسط متقاضی برنامه گلدن ویزای اسپانیا اسپانیا ارائه شود عبارتند از:

 • پر کردن فرم درخواست (فرم درخواست بایستی حاوی اطلاعات واقعی و درست متقاضی باشد)
 • ارائه پاسپورتی که مدت اعتبار آن حداقل ۶ ماه باشد
 • ارائه دو قطعه عکس پاسپورتی معتبر
 • متقاضی بایستی ثابت نماید که مبلغ سرمایه‌ گذاری از راه درست به دست آمده است.
 • ارائه اسنادی که ثابت می‌ کند درآمد کافی جهت حمایت از خود و اعضای خانواده خود در کشور مقصد دارید
 • ارائه گواهی سلامت در صورت سرمایه‌گذاری در اوراق قرضه
 • بایستی نامه‌ای از بانک و موسسه موجود در اسپانیا ارائه دهید

 

خودحمایتی اسپانیا

این مقاله را از دست ندهید: خودحمایتی اسپانیا

در این مقاله ما شرایط خودحمایتی اسپانیا را به شما خواهیم آموخت.

شرایط اخذ تابعیت از طریق ویزای طلایی اسپانیا

گلدن ویزای اسپانیای اسپانیا ۱ سال اعتبار دارد. سرمایه‌ گذار بایستی در طول یک سال به اسپانیا مهاجرت نمایند و ویزای خود را با اقامت دو ساله اسپانیا مبادله کند. اجازه اقامتی که صادر می‌شود قابل تمدید می‌ باشد. متقاضی به مدت نامحدود می تواند آن را تمدید کند. البته توجه نمایید که برای تمدید اقامت بایستی در اسپانیا حضور فیزیکی داشته باشید. حال اگر می خواهید اقامت دائم اسپانیا را دریافت نمایید ، بایستی پنج سال در اسپانیا زندگی کنید در این صورت  می توانید اقامت خود را به اقامت دائم تبدیل کنید. لطفا به خاطر داشته باشید که، شما موظف هستید در طول یک سال حداقل ۶ ماه در اسپانیا حضور داشته باشید. در غیر این صورت نمی توانید برای اقامت دائم اسپانیا اقدام کنید. به طور کلی تمامی متقاضیان واجد شرایط پس از ۵ سال اقامت دائم و پس از گذشت ۱۰ سال می توانند درخواست پاسپورت اسپانیا را دهند. جهت اخذ تابعیت و پاسپورت اسپانیا بایستی تسلط کافی به زبان اسپانیایی داشته باشید. پاسپورت اسپانیا بسیار با ارزش می باشد زیرا به شما این امکان را می دهد که بدون ویزا بین صدها کشور رفت و آمد کنید.

مدت زمان اقامت با گلدن ویزای اسپانیا

مدت زمان اقامت با گلدن ویزای اسپانیا نیز از پارامترهای قابل توجه برای متقاضیان این ویزا است. گلدن ویزا اسپانیا دارای اعتباری یک ساله است که پس از ورود به اسپانیا باید این ویزا به مجوز اقامت اسپانیا که دو سال اعتبار دارد تبدیل شود. گفتنی است مجوز اقامت اسپانیا می تواند نامحدود بوده و تا زمانی که سرمایه گذاری در این کشور برقرار باشد ادامه یابد. لازم به ذکر است که در صورتی که تمایل به اقامت دائم داشته باشید باید برای مدت 5 سال هرسال حدود 6 ماه را در این کشور سپری کرده باشید.

شرایط تمدید گلدن ویزای اسپانیا

در صورتی که شرایط تمدید گلدن ویزا اسپانیا برای شما مورد سوال است باید بگوییم همانطور که پیش تر اشاره شد درصورتی که پس از دریافت گلدن ویزای اسپانیا اجازه اقامت در این کشور داشته باشید و سرمایه گذاری شما در اسپانیا همچنان ادامه داشته باشد نیاز به تمدید گلدن ویزای اسپانیا نخواهید داشت. شایان ذکر است مدت زمان این نوع ویزا یک ساله بوده و با تبدیل ان به قامت دو ساله می توان هر 2 سال آن را تمدید کنید.

مزایا و معایب گلدن ویزای اسپانیا

در این قسمت از متن سعی داریم نکات مثبت و نکات منفی گلدن ویزای اسپانیا اسپانیا را بازگو کنیم.

مزایای گلدن ویزای اسپانیاسرمایه گذاری در استرالیا

 • شما با دریافت این ویزا می توانید در هر نقطه از اسپانیا زندگی و کار کنید.
 • سریع ترین راه برای اخذ اقامت اسپانیا برای خود، همسر، فرزندان زیر 24 سال و اعضای خانواده وابسته حتی پدر و مادر متقاضی نیز ویزا داده می شود.
 • ویزای طلایی اسپانیا به سرمایه‌ گذاران این امکان را می دهد تا به راحتی در اتحادیه شینگن اروپا سفر کنند و همچنین در هر منطقه‌ای از اسپانیا کار کنند.
 • جهت اخذ اقامت دائم ۶ ماه حضور در این کشور کافی است و برای تمدید این ویزا نیاز به شرط حضور متقاضی نیست
 • اخذ اقامت دائم برای دارنده ویزا و اعضای خانواده وی پس از ۵ سال امکان‌ پذیر است
 • دسترسی راحت و آسان به بازار کار اروپا جهت انجام هرگونه تجارتی
 • این ویزا زیر 6 ماه صادر خواهد شد
 • تحصیل فرزندان رایگان خواهد بود

معایب گلدن ویزای اسپانیاسرمایه گذاری در استرالیا

 • هزینه نسبی بالای سرمایه گذاری

 

 

کارآفرینی در اسپانیا

این مقاله را از دست ندهید: کارآفرینی در اسپانیا

در این مقاله ما جوانب کارآفرینی در اسپانیا را به شما خواهیم آموخت.

مقایسه گلدن ویزای اسپانیا، پرتغال، یونان

در سال‌های اخیر کشورهایی نظیر: اسپانیا، پرتغال و یونان به منظور کمک به رشد اقتصاد کشورشان و از سوی دیگر جذب سرمایه گذاران خارجی ویزایی صادر کردند که امروزه با نام گلدن ویزای اسپانیا شناخته شده است. این ویزا به سرمایه‌ گذاران خارجی اجازه می دهد تا شانس خود را برای ورود به بازار کار اروپا امتحان کنند. یکی از اهداف سرمایه‌ گذاران جهت سرمایه‌ گذاری در خارج از کشور کسب درآمد بالا و اخذ اقامت کشور مورد نظر می باشد. به منظور آشنایی شما متقاضیان در ادامه به مقایسه سرمایه ‌گذاری در سه کشور اسپانیا، یونان و پرتغال می پردازیم.

 • گزینه‌ های سرمایه‌ گذاری:

متقاضیان با سرمایه‌ گذاری در هر سه کشور به اقامت ممتاز دست می یابند. یکی از سرمایه گذاری های جذاب و محبوب که منجر به اقامت ممتاز در این سه کشور می شود، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است. کمترین سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات مربوط به کشور یونان می باشد. اگر شما به عنوان سرمایه‌ گذار خارجی مبلغ ۲۵۰ هزار یورو در املاک سرمایه گذاری کنید گلدن ویزای اسپانیا یونان برایتان صادر می‌شود.

 • فواید:

شما دریافت گلدن ویزای اسپانیای اسپانیا، یونان یا پرتقال می توانید بدون ویزا به کشور های عضو اتحادیه شنگن سفر کنید. اگر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می باشد می توانید ملک خود را اجاره دهید.

 • اقامت:

برای حفظ اقامت لازم است هر سال حداقل ۶ ماه در کشور مورد نظر حضور داشته باشید. البته خرید ملک پرتغال ۲ روز در سال شرط حضور دارد و جالب است بدانید که کشور یونان شرط حضور ندارد.

 

ویزای طلایی پرتغال

ویزای طلایی اسپانیا

ویزای طلایی یونان

شرایط اقامت (اقامت)

شرایط اقامت کم در پرتغال: به طور متوسط 7 روز/سال

بدون نیاز به اقامت در اسپانیا

بدون نیاز به اقامت در یونان

 • تابعیت:

تمامی سرمایه‌گذاران پس از گذشت چند سال زندگی و کار در کشور مقصد اجازه دارند در صورت واجد شرایط بودن درخواست پاسپورت دهند.

 • سیستم مالیاتی:

برای دارندگان ویزای طلایی پرداخت مالیات اجباری نمی باشد و تنها در صورتی که متقاضی قصد داشته باشد بیش از شش ماه از سال در کشور مبدا بماند بایستی مالیات پرداخت نماید.

 

تابعیت پرتغالی

تابعیت اسپانیا

تابعیت یونان

تست ها

آزمون زبان پرتغالی

آزمون زبان اسپانیایی، آزمون تابعیت اسپانیا

آزمون زبان یونانی، آزمون تابعیت یونان

شرایط اقامت (تابعیت)

هفت روز در سال برای پنج سال اقامت

ده سال اقامت، در اکثریت هر سال در اسپانیا باید حضور داشت

183 روز در هر سال به مدت هفت سال اقامت

آزادی سفر

بدون ویزا به 186 کشور می توان سفر کرد

بدون ویزا به 188 کشور می توان سفر کرد

بدون ویزا به 171 کشور می توان سفر کرد

 

نکات کلی درباره گلدن ویزای اسپانیا

ویزای سرمایه گذاری اسپانیا به طور رسمی تحت عنوان برنامه اجازه اقامت اسپانیا یا ویزای طلایی اسپانیا نیز شناخته می شود. این ویزا در سال ۲۰۱۳ به منظور تشویق سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در رونق این کشور ایجاد شد. این برنامه مورد استقبال بسیاری از سرمایه گذاران روسیه، مراکش و چین قرار گرفت. یکی از اهداف اصلی سرمایه‌ گذاران علاوه بر کسب درآمد بالا اخذ اقامت و تابعیت کشور اسپانیا می باشد. پاسپورت اسپانیا در بین اتباع خارجی محبوب می باشد. زیرا با آن می‌توان به ۱۶۷ کشور رفت و آمد کرد. همراهان همیشگی این مقاله توسط تیم ملک پور به نگارش در آمده است لذا هرگونه کپی برداری از آن غیر قانونی و شرعاً حرام می ‌باشد.

لازم به ذکر است که بهره گیری از مشورت و راهنمایی وکلای خبره به شما کمک خواهد کرد تا بهترین انتخاب را در محیطی امن و بدون سوخت سرمایه پیش رو داشته باشید. ضمن این که با استفاده از وکلایی که بر محیط محلی و بازار املاک اشراف داشته باشند، می توانید گزینه های مناسبی را با آینده نگری لازم خریداری نمایید که در مناطق توریستی و پردتردد قرار گرفته باشند. توجه به موضوع هم در زمینه به اجاره رفتن ملک و هم در زمینه فروش ملک توأماً سودآوری لازم را ایجاد خواهد نمود. موسسه ملک پور با بیش از پانزده سال سابقه درخشان در امور بین المللی و مهاجرتی با افتخار آماده ارائه خدمات در خصوص گلدن ویزای اسپانیا و خرید ملک در این کشور خواهد بود. این موسسه با تهیه و انتشار محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت، منبع بی نظیری را برای آشنایی با قوانین مهاجرتی و سرمایه گذاری در کشورهای مختلف در اختیار متقاضیان قرار داده است. این محصول توسط استاد ملک پور گردآوری و تهیه شده است و مطابق با بروزترین قوانین کشورها می باشد.

 

گالری ویزاها

گالری ویزاها 

اخذ تابعیت و پاسپورت اسپانیا

دستیابی به تابعیت و پاسپورت کشور اسپانیا رویای بسیاری از متقاضیان می باشد‌ پاسپورت اسپانیا این امکان را به شما می دهد تا بدون نیاز به اخذ ویزا بتوانید به ۱۸۷ کشور سفر کنید. بعلاوه به شما اجازه می دهد تا به اختیار در دیگر کشورهای اتحادیه اروپا مشغول به کار در اسپانیا و تحصیل در اسپانیا شوید‌ تمامی سرمایه گذاران می توانند پس از ۵ سال اقامت موقتی که در ابتدا دریافت نمودند را به اقامت دائم تبدیل نمایند و پس از گذشت ۱۰ سال می توانند پاسپورت اسپانیا را درخواست نمایند. لطفاً توجه نمایید که برای دستیابی به اقامت دائم و پاسپورت کشور اسپانیا بایستی هر سال ۶ ماه در این کشور حضور داشته باشید. در غیر این صورت اقامت شما یک اقامت موقت محسوب می شود‌ سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا، در صورتی که به اقامت دائم دست یابند، می‌تواند سرمایه‌گذاری خود را منحل کنند. در غیر این صورت جهت حفظ اقامت ممتاز نیازی به حضور سرمایه گذار در اسپانیا نمی باشد.

 

ویزای توریستی اسپانیا

این مقاله را از دست ندهید: ویزای توریستی اسپانیا

در این مقاله ما جوانب ویزای توریستی اسپانیا را به شما خواهیم آموخت.

استاندارد های سرمایه گذاری در اسپانیا

اگر قصد دارید به عنوان سرمایه گذار از طریق سرمایه گذاری به اسپانیا مهاجرت نمایید، بهتر است قبل از هرگونه اقدامی در زمینه استانداردهای سرمایه گذاری در کشور اسپانیا تحقیق کنید. استاندارد های سرمایه گذاری تأثیر بسزایی در رشد سرمایه‌ گذاری دارند. در این قسمت از مقاله به ارزیابی نرخ تورم و نرخ رشد اقتصادی می‌ پردازیم. نموداری که در زیر ترسیم شده است نشان دهنده رشد اقتصادی کشور اسپانیا در سال های اخیر می باشد.

نرخ رشد اقتصادی در اسپانیا

در زیر این متن نمودار دیگری ترسیم نمودیم که نشان دهنده نرخ تورم در اسپانیا است‌ همانگونه که مشاهده می نمایید نرخ تورم در این کشور کمی بیشتر از یک درصد است‌.

نرخ تورم در اسپانیا

نرخ تورم اسپانیا


تحصیل در کالج لافبورو

 

پرسش: سلام وقتتون بخیر. در این روش برای دریافت اقامت دائم و پاسپورت شرط حضور و زبان الزام پیدا میکند؟ و اینکه بعد از چند سال میشه ملک را فروخت و بطور مثال بخشی را به ایران انتقال داد بدون اینکه در امور اقامتی مشکلی ایجاد شود؟

 


 

 

پرسش: با سلام بنده تمایل داشتم مجموعه فروشگاه های خودم را به اسپانیا منتقل کنم و بخشی از کارم را در آنجا انجام دهم. در صورتی که چند ملک تجاری خریداری کنم اجازه ادامه کار خواهم داشت یا با مانع هایی روبرو میشوم؟

 


 

 

پرسش: سلام روز بخیر میخواستم بدونم آیا امکان دریافت ویزای گلدن بدون حضور و اقامت در اسپانیا هست؟ من یک کارآفرین هستم و مجبورم برای اداره کار حضور زیادی نداشته باشم.

 


سوالات متداول 

مهمترین مزایای اقامت طلایی اسپانیا کدامند؟

از مهمترین مزایای اقامت ممتاز اسپانیا می توان به عدم شرط حضور، اجازه کار، اجازه تحصل رایگان و سفر بدون ویزا به ۲۶ کشور عضو اتحادیه شنگن اشاره کرد.

در چه صورت می توان ویزای طلایی اسپانیا را اخذ نمود؟

تمامی سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا واجد شرایط دریافت ویزای طلایی اسپانیا می باشند.

آیا از طریق برنامه گلدن ویزای اسپانیا می توان پاسپورت اسپانیا را اخذ نمود؟

اخذ پاسپورت اسپانیا پس از ۱۰ سال زندگی( هر سال ۶ ماه پیوسته) در این کشور امکان پذیر می باشد.

حداقل سرمایه مورد نیاز جهت اخذ ویزای طلایی اسپانیا چقدر است؟

جهت سرمایه گذاری در اسپانیا حداقل پانصد هزار یورو ترجیحاً در املاک و مستغلات سرمایه گذاری نمایید.

سخن پایانی

در این مقاله سعی نمودیم تا اطلاعات مفیدی در خصوص گلدن ویزای اسپانیا، شرایط سرمایه گذاری در اسپانیا از طریق خرید ملک و شرایط و هزینه ویزای طلایی اسپانیا در اختیار سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا قرار دهیم. همانطور که دانستید برنامه گلدن ویزای اسپانیا برای چند کشور اروپایی نظیر: پرتغال ، یونان ، اسپانیا و غیره قابل انجام است. هدف از این برنامه ها جذب سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا می باشد. متقاضیان می‌ توانند در صورت واجد شرایط بودن این نوع ویزا را اخذ نموده و از این طریق به اقامت طولانی مدت و در نهایت پاسپورت دست یابند. از مزایای اصلی این اقامت می ‌توان به اجازه تحصیل رایگان، اجازه سفر بدون ویزا به ۲۶ کشور اتحادیه اروپا اشاره کرد‌. سرمایه گذاران اتباع خارجی می توانند با خرید ملک، سپرده کردن پول یا سرمایه گذاری در اوراق قرضه اقامت طلایی دریافت نمایند. موسسه مشاوره ای MIE با سابقه درخشان و طولانی در امور مهاجرتی و زمینه سرمایه ‌گذاری در بهترین کشورهای جهان با همکاری وکلای مطرح اروپا زمینه‌ ساز سرمایه ‌گذاری کم ریسک و در عین حال سودده می باشد. شما همراهان گرامی می توانید با عضویت در برنامه های مجازی اینستاگرام، تلگرام و غیره اطلاعات به روزی را در زمینه مهاجرت به کشورهای مختلف دریافت نمایید. چنانچه پس از مطالعه این مقاله نیاز داشتید تا اطلاعات بیشتری در خصوص گلدن ویزای اسپانیا اسپانیا کسب نمایید، می توانید با کارشناسان ارشد این موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره اولیه رایگان بهره مند شوید. همچنین این امکان برای شما فراهم شده تا بتوانید پرسش های خود را در انتهای مقاله گلدن ویزای اسپانیا اسپانیا مطرح نمایید و پاسخ خود را از مشاورین ما دریافت نمایید. در صورت رضایت از این مقاله و مفید بودن اطلاعات پنج ستاره درخشان بدهید.

امتیاز 2.05 از 5 ( 16 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
ناصر
گلدن ویزا رو به چه کسایی میدن؟ گلدن ویزا معنی اش چیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز گلدن ویزا یا ویزای طلایی اقامتی است که معمولا روی سرمایه گذاری در املام ومستغلات اهدا می شود. پروسه کاری کوتاهی دارد و معمولاً شرط حضور هم ندارند.
فرحناز اکبر پور
سلام ، وقتتون بخیر با گرفتن گلدن ویزا می توانیم بیش از ششماه در اسپانیا اقامت پاشت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی
فرحناز اکبر پور
سلام ، وقتتون بخیر ، با گرفتن گلدن ویزا می توانیم در کشور اسپانیا حضور دوساله داشته باشیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی برای اقامت شما اصلا محدودیتی ندارید که چند بیش از چند ماه نمی توانید حضور داشته باشید.
سلام من با هدف پاسپورت اسپانیا قصد سرمایه گذاری دارم./ آیا از این طریق امکان پذیر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله به شرط اینکه افراد پس از اخذ ویزا از این طریق، 10 سال رو در کشور اسپانیا و در هر سال حداقل 6 ماه بمونید، امکان گرفتن پاسپورت اسپانیا وجود دارد.
مینا
شرط اینکه اقامت از طریق گلدن ویزا رو به دائم تبدیل کنیم چیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط سختی را قائل نشده کشور اسپانیا اگر ملک را 5 سال حفظ بکنید این امکان برای شما میسر است که اقامت دائم هم دریافت بکنید.
ناصر
چطور میشه گلدن ویزای برای کشور اسپانیا رو دریافت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
اگر مبلغ ۲۵۰ هزار یورو در املاک سرمایه گذاری کنید می توانید به گلدن ویزا دست پیدا کنید.
ali
سلام روزتون بخیر میخواستم بدونم برای دریافت پاسپورت اسپانیا چقدر زمان می برد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
به طور کلی تمامی متقاضیان واجد شرایط پس از ۵ سال می توانند برای اقامت دائم و بعد از ۱۰ سال می توانند درخواست پاسپورت اسپانیا را دهند.
تمدن
سلام روزتون بخیر ما یک خانواده 4 نفره هستیم میخواستم بدونم از طریق گلدن ویزا میتونم برای خودم و همسرم و بچه ها ویزای اسپانیا رو بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله از طریق دریافت ویزای گلذن ویزا می توانید برای خودتان و همسر و فرزندانتان درخواست ویزا دهید.
فاطمه علی آبادی
سلام همسر یه مبلغی سرمایه دارن که میخواستن رو برای ثبت شرکت در آلمان استفاده کنن اما با توجه به قوانین آلمان موفق نشدیم میخواستم بدونم آیا با خرید ملک و دریافت گلدن ویزا در این کشور یعنی اسپانیا می‌توانیم در آلمان مشغول به کار شویم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام با توجه به اینکه اسپانیا جزء کشور های حوزه شنگن می باشند بله با دریافت ویزای این کشور ی توانید به راحتی به سایر کشور های عضو شنگن نیز بدون محدودیت سفر کنید.
ناهید مرتزق
با سلام بنده تمایل داشتم مجموعه فروشگاه های خودم رو به اسپانیا منتقل کنم و بخشی از کارم رو در اونجا انجام بدم. در صورتی که چند ملک تجاری رو خریداری کنم اجازه ادامه کارم رو خواهم داشت یا با مانع هایی روبرو میشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بستگی به ماهیت فعالیت شما دارد قطعا شما اقاما داشته باشید می توانید در کسب و کار راه اندازی کنید و کسب درآمد داشته باشید.
مرادی
آیا با خرید هرگونه ملک در اسپانیا می‌توانیم به گلدن ویزا دست یابیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام برای رسیدن به گلدن ویزا باید مبلغ ملک شما حداقل500 هزار یورو باشد.
فرحناز اکبر پور
سلام ، وقتتون بخیر با گرفتن گلدن ویزا می توانیم بیش از ششماه در اسپانیا اقامت پاشت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی
فرحناز اکبر پور
سلام ، وقتتون بخیر ، با گرفتن گلدن ویزا می توانیم در کشور اسپانیا حضور دوساله داشته باشیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی برای اقامت شما اصلا محدودیتی ندارید که چند بیش از چند ماه نمی توانید حضور داشته باشید.
محمد مولایی
آیا هر نوع خرید ملکی در اسپانیا منجر به دریافت گلدن ویزای این کشور می شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با درود دوست عزیز برای دریافت گلدن ویزا هزینه ای که باید برای خرید ملک پرداخت کنید حداقل باید500 هزار یورو باشد.
محمد هادی پور
سلام روزتون بخیر میخواستم بدونم آیا امکان دریافت ویزای گلدن بدون حضور و اقامت در اسپانیا هست؟ من یک کارآفرین هستمو مجبورم بالای سر کارم باشم که نخوابه رو زمین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله خوشبختانه در روش گلدون ویزا شرط حضور برای متقاضی الزامی نیست.
مینا
سلام روزتون بخیر با خرید ملک 350 هزار دلاری میشه مستقیم پاسپورت دریافت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام خیر امکان دریافت پاسپورت به صورت مستقیم وجود ندارد و بعد از5 سال می توانید درخواست پاسپورت را ارسال کنید.