گلدن ویزای اسپانیا - شرایط و مراحل اخذ و مدت اعتبار آن

50 نظر

گلدن ویزای اسپانیا یک گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال زندگی در اسپانیا هستند. این ویزا برای کسانی مناسب است که سرمایه کافی برای سرمایه گذاری در اسپانیا دارند. شما میتوانید با سرمایه حداقل 500 هزار یورو از طریق روش های خرید ملک، اوراق قرضه، سپرده مالی ،خرید سهام شرکت های اسپانیایی و سرمایه گذاری در صندوق سرمایه ویزای طلایی اسپانیا را دریافت کنید، رایج ترین روش برای اخذ ویزای طلایی خرید ملک است. با دریافت این ویزا همسر و فرزندان تا 24 سال هم اقامت را دریافت میکنند. این ویزا نیاز به شرط حضور ندارد و در ابتدا اقامت 2 ساله میدهد و شما میتوانید به تمامی کشور های حوزه شنگن بدون ویزا سفر کنید.  موسسه ملک پور با امکان ویژه اخذ اقامت طلایی اسپانیا همراه با وام در کنار شما است، برای افزایش آگاهی و گرفتن مشاوره رایگان تلفنی با ما ارتباط بگیرید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد گلدن ویزا اسپانیا


 

اقامت طلایی اسپانیا چیست

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

گلدن ویزای اسپانیا

گلدن ویزای اسپانیا چیست؟

ویزای طلایی اسپانیا یکی از راه های اخذ اقامت، با سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورویی است. در این روش علاوه بر متقاضی، خانواده وی (همسر و فرزندان زیر 24 سال) و والدین متقاضی در صورت اثبات وابستگی، موفق به گرفتن اقامت می شوند. برای اخذ گلدن ویزا اسپانیا که به عنوان ویزای سرمایه گذاری نیز شناخته می شود، متقاضی تبعه خارج اتحادیه اروپا می تواند از طریق سرمایه گذاری در اسپانیا اقامت گرفته و همزمان گارانتی بازگشت وجه داشته باشید. در بیشتر مواقع این ویزا از طریق خرید ملک در اسپانیا صادر میشود، شما میتوانید با خرید یک یا چند ملک به ارزش 500 هزار یورو،  به علاوه امکانی فراهم امده که متقاضی می تواند ملک خریداری شده را به مدت 10 سال اجاره دهد و به جای 500 هزار یورو، مبلغ 350 هزار یورو بپردازد. در این محتوا به تحلیل انواع مسیرهای گرفتن ویزای طلایی اسپانیا و شرایط اخذ گلدن ویزا اسپانیا با وام خواهیم پرداخت.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کجا ملک بخریم


شرایط اخذ گلدن ویزای اسپانیا

اولین قدم جهت سرمایه گذاری در اسپانیا این است که شرایط اصلی برنامه گلدن ویزای اسپانیا را مورد بررسی قرار دهید.  در زیر این متن شرایط کلی این برنامه را شرح داده ایم.

در زیر این نوشتار شرایط لازم جهت دریافت ویزای طلایی در اسپانیا آورده شده است:

 • متقاضی بایستی در رده سنی بالای ۱۸ سال قرار گرفته باشد
 • فرم درخواست آنلاین بایستی به طور مناسب تکمیل شود
 • ارائه نامه‌ای که نشان دهد که متقاضی هیچگونه جرم و جنایتی در کشور مبدا مرتکب نشده است
 • ارائه نامه‌ای که ورود شخص را به اسپانیا یا سایر کشورها تایید کند (نامه عدم منع ورود)
 • داشتن بیمه سلامت
 • اثبات تمکن مالی
 • متقاضی بایستی نشان دهد که در طول مدت اقامت طلایی در اسپانیا می تواند از خود و اعضای خانواده حمایت کند
 • پرداخت هزینه‌ های مربوط به پردازش ویزا

 

ویدئو موسسه MIE در مورد شرایط ویژه اقامت طلایی اسپانیا


روش های برنامه گلدن ویزا اسپانیا

برنامه اقامت طلایی اسپانیا 5 مسیر سرمایه گذاری دارد که معروف ترینشان خرید ملک به ارزش 500 هزار یورو است. روش سرمایه گذاری و میزان سرمایه لازم را در جدول زیر مطالعه کنید.

انواع راه های سرمایه گذاری گلدن ویزا

سرمایه مورد نیاز

خرید ملک

500 هزار یورو

خرید اوراق قرضه

2 میلیون یورو

سپرده مالی

یک میلیون یورو

خرید سهام شرکت اسپانیایی

یک میلیون یورو

سرمایه گذاری در صندوق سرمایه اسپانیا

یک میلیون یورو

 

ویدیو موسسه MIE در مورد نکات مهم راجع به ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال


شرایط جدید اخذ گلدن ویزای اسپانیا (گلدن ویزا اسپانیا با سرمایه کم)

برای دریافت گلدن ویزای این کشور به سرمایه گذاری ۵۰۰ هزار یورویی نیاز دارید. اما شرایط جدید اخذ گلدن ویزا اسپانیا وجود دارد که شما با سرمایه گذاری کمتر می توانید ویزای اسپانیا را به دست آورید. شرایط آن به این شرح است:

 • خرید مستغلات: خرید هتل، یا رستوران زنجیره ای، پمپ بنزین و... به ارزش ۵۰۰ هزار یورو
 • اجاره به هلدینگ: از همان ابتدا ملک خود را به شرکت‌های هلدینگی که این فروشگاه ها را اجاره می کنند، اجاره دهید. در این صورت شما و به جای پرداخت پانصد هزار یورو، ۳۵۰ هزار یورو پرداخت می کنید و ۱۵۰ هزار یورو دیگر را آن شرکت از جانب شما پرداخت خواهد کرد.
 • حق استفاده: نکته مهم این است که شما را تا ده سال حق استفاده از این ملک را ندارید زیرا ملک شما به شرکت هلدینگ اجاره داده شده است.
 • ضمانت برگشت وجه: موضوع مهمی دیگر این است که اگر بعد 10 سال بخواهید ملک خود را بفروشید اگر قیمت ملک از 500 هزار تا بیشتر باشد، می توانید با قیمت بالاتر بفروشید اما اگر از 350 هزارتا کمتر هم شده باشد گارانتی برگشت وجه دارد، و شما مبلغ 350 هزارتا که سرمایه گذاری کردید را پس خواهید گرفت.

مراحل اخذ اقامت طلایی اسپانیا

جهت بهبود در سرعت و کیفیت تصمیمات شما برای اخذ اقامت طلایی اسپانیا، نسبت به شرح مراحل این پروسه برامدیم.

مراحل اخذ اقامت گلدن ویزا اسپانیا

در ادامه مراحل اخذ اقامت اسپانیا از طریق گلدن ویزا را برای شما بیان می کنیم.

 • انتخاب گزینه سرمایه گذاری در اسپانیا که در این مرحله توسط یک ویزای معمولی سفر کرده و برای قطعیت تصمیم در این رابطه اقدام می کنید.
 • حضور در سفارت اسپانیا و ارائه درخواست گلدن ویزا اسپانیا در بازه زمانی حدودا سه ماهه
 • ارائه تمام وکمال مدارک مورد نیاز برای اقامت طلایی اسپانیا در کمال صحت و دقت
 • ارائه اطلاعات بیومتریک
 • موفقیت در دریافت گلدن ویزا و سفر و حضور در این کشور

 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: گلدن ویزا را به چه افرادی اعطا می شود؟ گلدن ویزا چیست؟

 


مدارک مورد نیاز برای اخذ گلدن ویزای اسپانیا

اسناد و مدارکی که بایستی توسط متقاضی برنامه ویزای طلایی اسپانیا ارائه شود عبارتند از:

 1. تکمیل فرم درخواست ویزا
 2. عکس رنگی پاسپورتی
 3. اصل پاسپورت با حداقل 1 سال اعتبار
 4. گواهی اعتبار سرمایه گذاری
 5. گواهی تمکن مالی
 6. گواهی عدم سوسابقه
 7. بیمه سلامت
 8. فیش واریز هزینه های صدور ویزا
 9. مدارک اثبات هویتی برای کسانی که از طریق نماینده (وکالت) اقدام می کنند.

انواع گواهی اعتبار سرمایه گذاری با توجه به روش سرمایه گذاری متفاوت می باشد.

ویدیو موسسه MIE در مورد گلدن ویزای اسپانیا


مدارک مورد نیاز اعضای خانواده

برای این منظور، مدارک ذکر شده در ردیف های 1، 2، 3، 6 و 8 نیاز خواهد بود. همچنین شواهدی جهت اثبات وابستگی مالی فرد همراه (که دارای شرایط ویزا همراه است) به متقاضی اصلی نیاز است.

ویدیو موسسه MIE در مورد گلدن ویزای اسپانیا


شرایط اخذ تابعیت از طریق ویزای طلایی اسپانیا

 • گلدن ویزا اسپانیا در ابتدا 2 سال اعتبار دارد.
 • سرمایه‌ گذار بایستی در طول یک سال به اسپانیا مهاجرت نمایند و ویزای خود را با اقامت دو ساله اسپانیا مبادله کند.
 • اجازه اقامتی که صادر می‌شود قابل تمدید می‌ باشد.
 • متقاضی به مدت نامحدود می تواند آن را تمدید کند.

حال اگر می خواهید پس از اقامت دائم، تابعیت اسپانیا را دریافت نمایید، بایستی پنج سال در اسپانیا زندگی کنید، در این صورت  می توانید اقامت دائم خود را به پاسپورت تبدیل کنید. لطفا به خاطر داشته باشید که، شما موظف هستید در طول یک سال حداقل ۶ ماه در اسپانیا حضور داشته در غیر این صورت نمی توانید برای تابعیت اسپانیا اقدام کنید. به طور کلی تمامی متقاضیان واجد شرایط پس از ۵ سال اقامت دائم و پس از گذشت ۱۰ سال می توانند درخواست پاسپورت اسپانیا را دهند. جهت اخذ تابعیت و پاسپورت اسپانیا بایستی تسلط کافی به زبان اسپانیایی داشته باشید. پاسپورت اسپانیا بسیار با ارزش می باشد زیرا به شما این امکان را می دهد که بدون ویزا بین صدها کشور رفت و آمد کنید.

اگر می خواهید اقامت اسپانیا را بدون نیاز به انتقال سرمایه دریافت کنید می توانید از طریق لینک زیر با این روش نیز آشنا شوید

اقامت تمکن مالی در اسپانیا

مدت اعتبار ویزای طلایی اسپانیا

مدت زمان اقامت طلایی اسپانیا نیز از پارامترهای قابل توجه برای متقاضیان این ویزا است. ویزای طلایی اسپانیا دارای اعتباری یک ساله است که پس از ورود به اسپانیا باید این ویزا به مجوز اقامت اسپانیا که دو سال اعتبار دارد تبدیل شود. گفتنی است مجوز اقامت اسپانیا می تواند تبدیل نامحدود بوده و تا زمانی که سرمایه گذاری در این کشور برقرار باشد ادامه یابد. لازم به ذکر است که در صورتی که تمایل به اقامت دائم داشته باشید باید برای مدت 5 سال هرسال حدود 6 ماه را در این کشور سپری کرده باشید.

شرایط تمدید گلدن ویزای اسپانیا

در صورتی که شرایط تمدید گلدن ویزا اسپانیا برای شما مورد سوال است باید بگوییم همانطور که پیش تر اشاره شد درصورتی که پس از دریافت گلدن ویزا اجازه اقامت در این کشور داشته باشید و سرمایه گذاری شما در اسپانیا همچنان ادامه داشته باشد نیاز به تمدید گلدن ویزای اسپانیا نخواهید داشت. شایان ذکر است مدت زمان این نوع ویزا یک ساله بوده و با تبدیل ان به اقامت طلایی اسپانیا به مدت دو سال می توان پس اتمام 3 سال آن را تمدید کنید.

مزایا و معایب گلدن ویزای اسپانیا

در این قسمت از متن سعی داریم نکات مثبت و نکات منفی ویزای طلایی اسپانیا را بازگو کنیم.

مزایای گلدن ویزای اسپانیا

 • شما با دریافت این ویزا می توانید در هر نقطه از اسپانیا زندگی و کار کنید.
 • سریع ترین راه برای اخذ اقامت اسپانیا برای خود، همسر، فرزندان زیر 24 سال و اعضای خانواده وابسته حتی پدر و مادر متقاضی نیز ویزا داده می شود.
 • ویزای طلایی اسپانیا به سرمایه‌ گذاران این امکان را می دهد تا به راحتی در اتحادیه شینگن اروپا سفر کنند و همچنین در هر منطقه‌ای از اسپانیا کار کنند.
 • جهت اخذ اقامت دائم ۶ ماه حضور در این کشور کافی است و برای تمدید این ویزا نیاز به شرط حضور متقاضی نیست
 • اخذ اقامت دائم برای دارنده ویزا و اعضای خانواده وی پس از ۵ سال امکان‌ پذیر است
 • دسترسی راحت و آسان به بازار کار اروپا جهت انجام هرگونه تجارتی
 • این ویزا زیر 6 ماه صادر خواهد شد
 • تحصیل فرزندان رایگان خواهد بود

معایب گلدن ویزای اسپانیا

 • هزینه نسبی بالای سرمایه گذاری

نکات اقامت طلایی اسپانیا

این برنامه که در سال 2013 برای تشویق سرمایه گذاران خارجی ایجاد شد، دارای طرفداران زیادی از کشور های مختلف نظیر چین و روسیه است. در این بخش به ارائه نکاتی در رابطه با اقامت طلایی اسپانیا خواهیم پرداخت.

 • مشمولین:این برنامه شامل افرادی که دارای سن قانونی هستند و سابقه کیفری ندارند قبل درخواست خواهد بود. همچنین اگر متقاضی به سن قانونی نرسیده باشد، این امکان وجود دارد تا از طریق والدین یا سرپرست خود نسبت به ارائه درخواست مبادرت نماید.
 • انتظار یک ساله و استثنائات: افراد یک سال بعد از سرمایه گذاری امکان درخواست برای ویزا را خواهند داشت. البته کسانی که بعد از سال 2013 و از طریق خرید ملک در اسپانیا مستغلات مبادرت به سرمایه گذاری می کنند، نیازی به انتظار یک ساله نخواهند داشت.
 • مصاحبه: این امر در پروسه درخواست ویزا ممنکن است نیاز شود که در این صورت شما ملزم به رزرو یک وقت ملاقات برای انجام این مصاحبه خواهید بود. البته لازم به ذکر است که باید برای هر فرد یک قرار ملاقات رزرو شود. همچنین این امر فقط با حظور خود شخص قابل پیگیری بوده و نماینده یا وکیل نمی تواند بجای موکل در این ملاقات حظور پیدا کند.
 • تصحیح درخواست: اگر در روند اخذ ویزا، سفارت اسپانیا به مورادی که ناقص، اشتباه یا به شواهد جدید نیاز داشته باشند، برخورد کند، تقاضای تصحیح درخواست ارسال خواهند کرد. در این مورد حتی ممکن است نیاز به مصاحبه برای برطرف شدن ابهام بوجود امده باشد.
 • مدت تصمیم گیری: مهلت قانونی برای تصمیم گیری 10 روز پس از تاریخ ارسال درخواست است، اما در صورت درخواست مصاحبه یا مدارک تکمیلی، این مدت ممکن است تمدید شود.
 • درخواست تجدیدنظر: در صورت رد ویزا، متقاضی می تواند ظرف مدت 1 ماه از تاریخ دریافت نتیجه، نسبت به درخواست تجدید نظر برای بررسی مجدد را به سفارت ارسال نماید.درخواست تجدید نظر نیز می‌تواند در یک دوره 2 ماهه از روز دریافت نتیجه، برای قاضی مربوطه ارسال شود.
 • ترجمه:تمام متون غیر اسپانیایی که نیاز به ترجمه دارند، باید توسط مترجمین رسمی این کشور (که دارای نهاد و لیستی از این افراد است) صورت پذیرد، در غیر اینصورت، ترجمه اسناد فاقد اعتبار خواهند بود.

مقایسه گلدن ویزا اسپانیا، پرتغال، یونان

در سال‌های اخیر کشورهایی نظیر: اسپانیا، پرتغال و یونان به منظور کمک به رشد اقتصاد کشورشان و از سوی دیگر جذب سرمایه گذاران خارجی ویزایی صادر کردند که امروزه با نام گلدن ویزا شناخته شده است. یکی از اهداف سرمایه‌ گذاران جهت سرمایه‌ گذاری در خارج از کشور کسب درآمد بالا و اخذ اقامت کشور مورد نظر می باشد. به منظور آشنایی شما متقاضیان در ادامه به مقایسه سرمایه ‌گذاری در سه کشور اسپانیا، یونان و پرتغال می پردازیم.

 • گزینه‌ های سرمایه‌ گذاری: متقاضیان با سرمایه‌ گذاری در هر سه کشور به اقامت ممتاز دست می یابند. یکی از سرمایه گذاری های جذاب و محبوب که منجر به اقامت ممتاز در این سه کشور می شود، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است. کمترین سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات مربوط به کشور یونان می باشد. اگر شما به عنوان سرمایه‌ گذار خارجی مبلغ ۲۵۰ هزار یورو در املاک سرمایه گذاری کنید گلدن ویزای یونان برایتان صادر می‌شود.
 • اقامت: برای حفظ اقامت طلایی اسپانیا نیازی به شرط حضور ندارید و فقط نیاز است تا هر سال یک بار در این کشور حضور داشته باشید. البته خرید ملک پرتغال 7 روز در سال شرط حضور دارد و جالب است بدانید که کشور یونان شرط حضور ندارد.

 

 

ویزای طلایی پرتغال

ویزای طلایی اسپانیا

ویزای طلایی یونان

شرایط اقامت (اقامت)

شرایط اقامت کم در پرتغال: به طور متوسط 7 روز/سال

بدون نیاز به اقامت در اسپانیا

بدون نیاز به اقامت در یونان

 

 • تابعیت: تمامی سرمایه‌گذاران پس از گذشت چند سال زندگی و کار در کشور مقصد اجازه دارند در صورت واجد شرایط بودن درخواست پاسپورت دهند.
 • سیستم مالیاتی: برای دارندگان ویزای طلایی پرداخت مالیات اجباری نمی باشد و تنها در صورتی که متقاضی قصد داشته باشد بیش از شش ماه از سال در کشور مبدا بماند بایستی مالیات پرداخت نماید.

 

 

تابعیت پرتغالی

تابعیت اسپانیا

تابعیت یونان

تست ها

آزمون زبان پرتغالی

آزمون زبان اسپانیایی، آزمون تابعیت اسپانیا

آزمون زبان یونانی، آزمون تابعیت یونان

شرایط اقامت (تابعیت)

هفت روز در سال برای پنج سال اقامت

ده سال اقامت، در اکثریت هر سال در اسپانیا باید حضور داشت

183 روز در هر سال به مدت هفت سال اقامت

آزادی سفر

بدون ویزا به 186 کشور می توان سفر کرد

بدون ویزا به 188 کشور می توان سفر کرد

بدون ویزا به 171 کشور می توان سفر کرد

سرمایه مورد نیاز

حداقل 280 هزار یورو

حداقل 500 هزار یورو

حداقل 250 هزار یورو

 
 • فواید: شما با دریافت گلدن ویزا از کشورهای اسپانیا، یونان یا پرتغال می توانید بدون ویزا به کشور های عضو اتحادیه شنگن سفر کنید. اگر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می باشد می توانید ملک خود را اجاره دهید.

 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: سلام وقتتون بخیر. در این روش برای دریافت اقامت دائم و پاسپورت شرط حضور و زبان الزام پیدا میکند؟ و اینکه بعد از چند سال میشه ملک را فروخت و بطور مثال بخشی را به ایران انتقال داد بدون اینکه در امور اقامتی مشکلی ایجاد شود؟

 


 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: با سلام بنده تمایل داشتم مجموعه فروشگاه های خودم را به اسپانیا منتقل کنم و بخشی از کارم را در آنجا انجام دهم. در صورتی که چند ملک تجاری خریداری کنم اجازه ادامه کار خواهم داشت یا با مانع هایی روبرو میشوم؟

 


 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: سلام روز بخیر میخواستم بدونم آیا امکان دریافت ویزای گلدن بدون حضور و اقامت در اسپانیا هست؟ من یک کارآفرین هستم و مجبورم برای اداره کار حضور زیادی نداشته باشم.

 


 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: آیا هر نوع خرید ملکی در اسپانیا منجر به دریافت گلدن ویزای این کشور می شود؟

 


 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: درود، با گرفتن گلدن ویزا می توانیم در کشور اسپانیا حضور دو ساله داشته باشیم؟


سوالات متداول 

✔️ مهمترین مزایای اقامت طلایی اسپانیا کدامند؟

از مهمترین مزایای اقامت ممتاز اسپانیا می توان به عدم شرط حضور، اجازه کار، اجازه تحصل رایگان و سفر بدون ویزا به ۲۶ کشور عضو اتحادیه شنگن اشاره کرد.

✔️ در چه صورت می توان ویزای طلایی اسپانیا را اخذ نمود؟

تمامی سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا واجد شرایط دریافت ویزای طلایی اسپانیا می باشند.

✔️ آیا از طریق برنامه گلدن ویزا می توان پاسپورت اسپانیا را اخذ نمود؟

اخذ پاسپورت اسپانیا پس از ۱۰ سال زندگی (هر سال ۶ ماه پیوسته) در این کشور امکان پذیر می باشد.

✔️ حداقل سرمایه مورد نیاز جهت اخذ ویزای طلایی اسپانیا چقدر است؟

جهت سرمایه گذاری در اسپانیا حداقل پانصد هزار یورو ترجیحاً در املاک و مستغلات سرمایه گذاری نمایید.

✔️ آیا امکان همراهی همسر و فرزندان در ویزای طلایی اسپانیا وجود دارد؟

بله. امکان همراهی همسر و فرزندان وابسته تا سن 24 سال مقدور خواهد بود.

✔️ شرط حضور در گلدن ویزا اسپانیا چقدر است؟

گلدن ویزای این کشور نیازی به شرط حضور نداشته و تنها کافی است در سال یک بار به این کشور سفر داشته باشید.

 

سخن پایانی

در این مقاله سعی نمودیم تا اطلاعات مفیدی در خصوص گلدن ویزا اسپانیا و هزینه ویزای طلایی اسپانیا در اختیار سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا قرار دهیم. سرمایه گذاران اتباع خارجی می توانند با خرید ملک، سپرده کردن پول یا سرمایه گذاری در اوراق قرضه اقامت طلایی اسپانیا را دریافت نمایند. موسسه MIE با سابقه درخشان و طولانی در امور مهاجرتی و زمینه سرمایه ‌گذاری در بهترین کشورهای جهان راهنمای سرمایه ‌گذاری کم ریسک و در عین حال سودده می باشد. چنانچه پس از مطالعه این مقاله نیاز داشتید تا اطلاعات بیشتری در خصوص گلدن ویزا اسپانیا کسب نمایید، می توانید با کارشناسان ارشد این موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره اولیه رایگان بهره مند شوید. همچنین این امکان برای شما فراهم شده تا بتوانید پرسش های خود را در انتهای مقاله اقامت طلایی اسپانیا مطرح نمایید و پاسخ خود را از مشاورین ما دریافت نمایید. همچنین می توانید با سرچ "گلدن ویزای اسپانیا ملک پور" از سایر وبسایت ها دیدن کنید. در صورت رضایت از این مقاله و مفید بودن اطلاعات پنج ستاره درخشان بدهید.

امتیاز 3.23 از 5 ( 30 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
Reza Abolfazlii
ترجیح می دهید با 500 هزار یورو درشهرهای بزرگترملک بخریم یا شهرهای کوچکتر ازلحاظ متراژ و مبلغ اجاره ؟تقاضا دارم پاسخ دهید .در اسپانیا
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز محدودیتی وجود ندارد اما خرید ملک در شهرهای بزرگ تر از ارزش بیشتری برخوردار است.
ناصر
گلدن ویزا رو به چه کسایی میدن؟ گلدن ویزا معنی اش چیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز گلدن ویزا یا ویزای طلایی اقامتی است که معمولا روی سرمایه گذاری در املام ومستغلات اهدا می شود. پروسه کاری کوتاهی دارد و معمولاً شرط حضور هم ندارند.
فرحناز اکبر پور
سلام ، وقتتون بخیر با گرفتن گلدن ویزا می توانیم بیش از ششماه در اسپانیا اقامت پاشت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی
فرحناز اکبر پور
سلام ، وقتتون بخیر ، با گرفتن گلدن ویزا می توانیم در کشور اسپانیا حضور دوساله داشته باشیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی برای اقامت شما اصلا محدودیتی ندارید که چند بیش از چند ماه نمی توانید حضور داشته باشید.
سلام من با هدف پاسپورت اسپانیا قصد سرمایه گذاری دارم./ آیا از این طریق امکان پذیر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله به شرط اینکه افراد پس از اخذ ویزا از این طریق، 10 سال رو در کشور اسپانیا و در هر سال حداقل 6 ماه بمونید، امکان گرفتن پاسپورت اسپانیا وجود دارد.
مینا
شرط اینکه اقامت از طریق گلدن ویزا رو به دائم تبدیل کنیم چیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط سختی را قائل نشده کشور اسپانیا اگر ملک را 5 سال حفظ بکنید این امکان برای شما میسر است که اقامت دائم هم دریافت بکنید.
ناصر
چطور میشه گلدن ویزای برای کشور اسپانیا رو دریافت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
اگر مبلغ ۲۵۰ هزار یورو در املاک سرمایه گذاری کنید می توانید به گلدن ویزا دست پیدا کنید.
ali
سلام روزتون بخیر میخواستم بدونم برای دریافت پاسپورت اسپانیا چقدر زمان می برد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
به طور کلی تمامی متقاضیان واجد شرایط پس از ۵ سال می توانند برای اقامت دائم و بعد از ۱۰ سال می توانند درخواست پاسپورت اسپانیا را دهند.
تمدن
سلام روزتون بخیر ما یک خانواده 4 نفره هستیم میخواستم بدونم از طریق گلدن ویزا میتونم برای خودم و همسرم و بچه ها ویزای اسپانیا رو بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله از طریق دریافت ویزای گلذن ویزا می توانید برای خودتان و همسر و فرزندانتان درخواست ویزا دهید.
فاطمه علی آبادی
سلام همسر یه مبلغی سرمایه دارن که میخواستن رو برای ثبت شرکت در آلمان استفاده کنن اما با توجه به قوانین آلمان موفق نشدیم میخواستم بدونم آیا با خرید ملک و دریافت گلدن ویزا در این کشور یعنی اسپانیا می‌توانیم در آلمان مشغول به کار شویم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام با توجه به اینکه اسپانیا جزء کشور های حوزه شنگن می باشند بله با دریافت ویزای این کشور ی توانید به راحتی به سایر کشور های عضو شنگن نیز بدون محدودیت سفر کنید.
ناهید مرتزق
با سلام بنده تمایل داشتم مجموعه فروشگاه های خودم رو به اسپانیا منتقل کنم و بخشی از کارم رو در اونجا انجام بدم. در صورتی که چند ملک تجاری رو خریداری کنم اجازه ادامه کارم رو خواهم داشت یا با مانع هایی روبرو میشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بستگی به ماهیت فعالیت شما دارد قطعا شما اقاما داشته باشید می توانید در کسب و کار راه اندازی کنید و کسب درآمد داشته باشید.
مرادی
آیا با خرید هرگونه ملک در اسپانیا می‌توانیم به گلدن ویزا دست یابیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام برای رسیدن به گلدن ویزا باید مبلغ ملک شما حداقل500 هزار یورو باشد.
فرحناز اکبر پور
سلام ، وقتتون بخیر با گرفتن گلدن ویزا می توانیم بیش از ششماه در اسپانیا اقامت پاشت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی
فرحناز اکبر پور
سلام ، وقتتون بخیر ، با گرفتن گلدن ویزا می توانیم در کشور اسپانیا حضور دوساله داشته باشیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی برای اقامت شما اصلا محدودیتی ندارید که چند بیش از چند ماه نمی توانید حضور داشته باشید.
محمد مولایی
آیا هر نوع خرید ملکی در اسپانیا منجر به دریافت گلدن ویزای این کشور می شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با درود دوست عزیز برای دریافت گلدن ویزا هزینه ای که باید برای خرید ملک پرداخت کنید حداقل باید500 هزار یورو باشد.
محمد هادی پور
سلام روزتون بخیر میخواستم بدونم آیا امکان دریافت ویزای گلدن بدون حضور و اقامت در اسپانیا هست؟ من یک کارآفرین هستمو مجبورم بالای سر کارم باشم که نخوابه رو زمین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله خوشبختانه در روش گلدون ویزا شرط حضور برای متقاضی الزامی نیست.
مینا
سلام روزتون بخیر با خرید ملک 350 هزار دلاری میشه مستقیم پاسپورت دریافت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام خیر امکان دریافت پاسپورت به صورت مستقیم وجود ندارد و بعد از5 سال می توانید درخواست پاسپورت را ارسال کنید.
ali
سلام ببخشید من متوجه تفاوت بین گلدن ویزای500 و 350 هزار دلاری نشدم 350 هزار دلاری برای خرید توی مناطق محرومه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام خیر دوست عزیز تفاوت این دو در این است که به عبارتی ملک شما در اجاره یک شرکت قرار می گیرد و از ابتدا اجاره را برای 5 سال پیش پیش دریافت می کنید. و تا 5 سال اجازه استفاده از ملک را نخواهید داشت.
دنیا
سلام روزتون بخیر سوال داشتم ازتون که دریافت گلدن ویزا فقط با خرید ملک در اسپانیا امکان پذیر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود دوست عزیز دریافت گلدن ویزا از طزیق روش های زیر ممکن است: سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ۵۰۰ هزار یورو خرید اوراق قرضه کشور اسپانیا دو میلیون یورو خرید سهام شرکت ها به مبلغ یک میلیون یورو سرمایه گذاری در صندوق و سپرده‌ های بانکی در موسسات کشور اسپانیا یک میلیون یورو
رها
سلام و خسته نباشید بابت مقاله خوب و اطلاعات به روزی که ارائه دادید. آیا تو هر شهری امکان خرید ملک رو داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله هیچ محدودیتی وجود ندارد.
صمدی
سلام وقت بخیر من 43 سالمه و متاهل هستم میخواستم بپرسم که با خرید ملک در اسپانیا می تونم اقامت پدر و مادرم که 70 سالشون بگیرم؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله این امکان وجود دارد.
خیریه موسوی
خرید ملک در اسپانیا برای اینکه پاسپورت بگیریم باید اونجا زندگی کنیم یا نیاز نیست ؟؟ فرد میتونه یک کشور دیگه زندگی کنه ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. اقامت از طریق خرید ملک در اسپانیا شرط حضور ندارد اما برای دریافت پاسپورت باید مدتی را در این کشور حضور داشته باشید. در صورت دریافت پاسپورت اسپانیا می توانید در سایر کشورهای اروپا هم زندگی کنید.
محسن سعیدی
سلام وقت بخیر آیا ملکهایی که به ارزش 500 هزار یورو هستن مسکونی هستند؟ و اگر بخوایم اجاره بدیم اجاره ماهیانه اشون معمولا چقدر میشه؟ سپاسگذارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما می توانید ملک های مسکونی، تجاری، اداری و ... خریداری نمایید. اجاره ملک ها بسته به اینکه در کدام منطقه باشد متغیر است.
حمید پرتوی
سلام. آقای دکتر روش 350 هزار یورویی رو پیشنهاد دادن. خواستم بدونم این روش هم هزینه های جانبی زیادی داره یا نه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز. خیر در این روش شما هیچ هزینه جانبی دیگری برای خرید ملک نخواهید داشت.
سامان شریفی
سلام وقت بخیر چه میزان مالیات بابت ملک های تجاری باید پرداخت شود؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. میزان مالیات پرداختی شما بسته به میزان مبلغ ملک خریداری شده متفاوت است.
مهدی صباغ
سلام عرض ادب امکان اینکه با ۵۰۰ هزار یورو بتونیم ملک ویلایی بخریم وجود داره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. بله امکان پذیر است اما باید بسته به شرایط بگردیم و گزینه های مناسبی را پیدا کنیم.
نگار رونقی
سلام وقت بخیر آیا میشه با 500هزار یورو دو ملک خرید و هردو رو اجاره داد؟ معمولا اجاره ماهانه ملک در اسپانیا چقدره ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، مهم این است که مبلغ کل پرداختی شما حداقل 500 هزار یورو باشد و محدودیتی در تعداد ملک وجود ندارد و می توانید املاک را اجاره دهید. مبلغ اجاره نیز به شرایط ملک شما بستگی دارد.
احسان جاویدی
سلام مراحل اخذ ویزیاز طلایی اسپانیا چه مدت طول می کشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورت آماده بودن مدارک معمولا حدود 6 ماه به طول می انجامد.
زیبا سپهری
سلام برای خرید ملک آیا محدودیت سنی وجود دارد من پدرم ۶۳ ساله هستند میتونند اقدام کنند ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، محدودیت سنی برای خرید ملک وجود ندارد و امکان خرید ملک را خواهید داشت.
علی سواری
سلام ممنون از سایت خوبتون ما یه خانواده 4 نفره هستیم برای اقامت اسپانیا سرمایه 600 هزار دلار سرمایه مناسبی برای سرمایه گذاری هست؟ البته دارایی های ملکی هم داریم حدودا به ارزش 500 هزار دلار
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله شما می توانید با سرمایه ای که فرمودید برای خرید ملک در اسپانیا اقدام داشته باشید و گلدن ویزا دریافت نمایید. ضمنا احتمال دریافت اقامت از طریق روش خودحمایتی نیز برای شما وجود دارد.
Farzan
سلام و عرض ادب در ویزای طلایی اسپانیا میشه برای پدر و مادر هم درخواست اقامت داد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، امکان اقدام برای پدر و مادر را خواهید داشت.
رزیتا برجامی
سلام و عرض ادب خدمت تیم حرفه ای موسسه آقای دکتر ملک پور در خرید ملک اسپانیا آیا امکان این هست که هم مادر بنده که ۶۹ ساله هستن و هم پدرو مادر همسرم که بالای ۶۰ سال سن دارن همراه با ما اقامت اسپانیا رو بگیرند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. بله در صورت وابستگی پدر و مادر به شما، این عزیزان میتوانند در پرونده شما قرار گرفته و اقامت دریافت کنند.
فرهاد شیرازی
ممنون بابت اطلاعات خوبتون. امکانش هست ملک را در اسپانیا بخریم ولی بطور دائم اقامت نداشته یاشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله، یکی از مزایای دریافت اقامت اسپانیا همین موضوع است که شخص می تواند بدون حضور در این کشور اقامت داشته باشد.
احسان عفت پناه
سلام. آیا امکان این هست که چند ملک رو خریداری کنیم و اجاره بدیم؟ به نظر شما ROI در اسپانیا مناسب هست؟ سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، این امر امکان پذیر است. برای بررسی ROI بهتر است از منایع دیگر نیز کمک بگیرید.
موسوی
سلام با خرید ملک در اسپانیا آیا فرد امکان کار کردن هم دارد ؟؟ یا اینکه تحصیل کند ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، شما امکان کار و تحصیل در اسپانیا را خواهید داشت.
عباسی
سلام. من اگر اقامت طلایی بگیرم توی اسپانیا، میتونم پدر همسرم رو هم با خودم به این کشور ببرم و کنارمون باشن؟ محدودیتی در تعداد ملک برای خرید نداریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، میتوانید برای پدر و مادر همسرتان نیز اقامت دریافت نمایید و محدودیتی در تعداد ملک هم ندارید.
Mina
سلام وقت بخیر هزینه خرید ملک در اسپانیا حداقل چقدر هست و چه کارایی باید باشه که بتونیم اقامت بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. حداقل ارزش ملک خریداری شده باید 500 هزار یورو باشد و شما بدون محدودیت حضور میتوانید اقامت این کشور را داشته باشید.
داریوش
سلام ودرود . با ۱۴ میلیارد دارایی و مدرک تحصیلی زیر دیپلم هم میشه خرید ملک اسپانیا انجام داد وایا مدرک زبان الزامی هست ؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. برای خرید ملک نیازی به مدرک تحصیلی و مدرک زبان نیست اما با خرید ملک به مبلغ 14 میلیارد تومان امکان دریافت اقامت در اسپانیا را نخواهید داشت. میتوانید برای روش های دیگر شرایطتان را بررسی نمایید.
Yasmin
سلام در صورت اخذ ویزای طلایی اسپانیا، تحصیل فرزندانم رایگان می باشد یا خیر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله امکان تحصیل در مدارس دولتی این کشور را به صورت رایگان خواهند داشت.
احمد
برای خرید ملک در اسپانیا.، باید بتونیم که پول رو منتقل کنیم به این کشور؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز این کار توسط وکیل انجام می شود.
مهراوه
سلام وقت شما بخیر باشه برای خرید ملک پانصد هزار یورویی امکانش هست بریم تو محیط حضوری ملک رو ببینیم و بخریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، این خدمات توسط موسسه MIE ارائه می شود و شرایط ملک کامل بررسی می شود.
محسن
با سلام تو پروسه گلدن ویزا حتی با مبلغ 350 هزار یورو ابتدا به ما سند تعلق میگیره ؟ و آیا در ادامه میتوان در مواردی مثل فرنچایزها سرمایه گذاری کرد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، شما از ابتدا سند ملک خریداری شده را دریافت خواهید نمود و پس از آن امکان انجام سرمایه گذاری های دیگر را خواهید داشت.
زهرا
با سلام در صورت اتمام مدت اعتبار گلدن ویزا، امکان تمدید آن نیز وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، این ویزا تا زمان دریافت اقامت دائم تمدید می گردد و پس از آن اقامت دائم دریافت میکنید.
سلام و عرض ادب آیا با خرید ملک و سرمایه گذاری به مبلغ 500 هزار یورو در ملک های تجاری نیز می توان اقامت گلدن اسپانیا را دریافت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله محدودیت وجود ندارد.
علی
سلام، آیا در گلدن ویزا اسپانیا نیز مثل پرتغال میشه مادر و پدر رو همراهمون ببریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، امکان دریافت اقامت برای پدر و مادر خودتان و همسرتان وجود دارد.
سهرابی
سلام بنده 50 سالمه و متاهل هستم همسرم 48 سالشونه بنده میخواستم یک ملک رو در اسپانیا خریداری کنم بعد از چند سال بنده با خانواده میتونم پاسپورت رو دریافت کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام پس از ۵ سال اقامت دائم و پس از ۱۰ سال پاسپورت دریافت می نمایید.
مینا نبی پور
سلام‌میخواستن ببینم بین روش هایی‌که برای گلدن ویزا هست کدوم بهتره؟ اسپانیا یا پرتغال کدوم سریع تر به نتیجه میرسه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز گلدن ویزای پرتغال در حال حاضر بسته شده است.
بهادری
سلام و عرض ادب آیا با سرمایه گذاری 150 هزار یورویی امکان دریافت گلدن ویزای اسپانیا وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، شما برای دریافت گلدن ویزا باید حداقل 500 هزار یورو سرمایه گذاری نمایید. البته امکان اقدام برای طرح های 350 هزار یورویی با دریافت وام نیز وجود دارد.
صحرا
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ببخشید برای گرفتن ویزای اسپانیا راهی هست ک در کمترین زمان ممکن بشه رفت مثلا 4 ماهه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. سرعت انجام کار به عوامل مختلفی بستگی دارد ولی برخی از روش ها مانند گلدن ویزا پروسه سریعی برای انجام خواهند داشت.
محدثه
برای دریافت گلدن ویزا شرط حضور هم داره اسپانیا؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر دوست عزیز شرط حضور ندارد.
شاکری نژاد
سلام و درود فراوان ایا با مبلغی کمتر از 500 هزار یورو هم من می توانم برای گلدن ویزا در اسپانیا اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، شما می توانید با 350 هزار یورو و دریافت وام گلدن ویزای کشور اسپانیا را دریافت نمایید.
مشاوره رایگان