کوآپ (CO-OP) کانادا

17 اردیبهشت 1402 62 نظر

کوآپ (CO-OP) کانادا، شرایط دوره کوآپ کانادا به همراه نکات اصلی دوره های همزمان کار و تحصیل در کانادا و هزینه های دوره های کارآموزی در کانادا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. شرایط تحصیل در کوآپ (CO-OP) کانادا چیست؟ شرایط ویزای همراه در دوره های کوآپ (CO-OP) کانادا چگونه است؟ دوره های کوآپ (CO-OP) کانادا بیشتر در چه رشته هایی ارائه می شوند؟ در این مقاله تلاش شده است که به تمامی سوالات بالا و دیگر سوالات احتمالی مرتبط با این مبحث پاسخ داده شود. علاوه بر این، در مقاله پیش رو، شرایط دانشجو پس از تحصیل، وضعیت بازار کار و اقامت دانشجو پس از تحصیل به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفته است. کوآپ (CO-OP) کانادا به دوره های تحصیلی کوتاه مدت همزمان با کار اطلاق می شود. بخشی از این دوره های کوتاه مدت، به آموزش تئوری و بخشی دیگر به آموزش عملی و کار بر روی پروژه پرداخته می شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، شما سروران عزیز می توانید با موسسه ملک پور (MIE) تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان این موسسه برخوردار شوید. همچنین از طریق تکمیل فرم تماس، درخواست شما به منظور تماس ما با شما و دریافت مشاوره تلفنی رایگان، ثبت خواهد گردید. در این مقاله سر فصل هایی ذیل مورد تحلیل و بررسی قرار خواهند گرفت:

تماس با ما

کوآپ کانادا - co-op

شرایط دوره کوآپ (CO-OP) کانادا

کوآپ (CO-OP) کانادا و به طور کلی تحصیل در کشور کانادا، یکی از محبوب ترین و پر تقاضاترین مقاصد جهت تحصیل در سرتاسر جهان می باشد. برگزاری دوره های کارآموزی در کانادا، این کشور را به یکی از مقاصد تحصیلی برای دانشجویان علاقه مند به رشته های فنی و تحصیلات و کار در این زمینه تبدیل کرده است. کوآپ (CO-OP) کانادا یکی از روش های تحصیل با تضمین کار در کاناداست که متقاضی در یک دوره آموزش کوتاه مدت یکساله، وارد بازار کار می شود. دوره های کوآپ کانادا معمولاً به دو دوره تقسیم می شود. در دوره اول دانشجو با حضور در کلاس های درس به تحصیل علم می پردازد و در دوره دوم، مشغول کار و اصطلاحاً کارآموزی می شود.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه کوآپ کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد کوآپ کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد کوآپ کانادا

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه نامه پلن تحصیلی (Study Plan)

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد نامه پلن تحصیلی (Study Plan)

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد نامه پلن تحصیلی (Study Plan)

 

کشور کانادا در شمالی ترین قسمت قاره پهناور آمریکا قرار دارد و دارای مرز بسیار طولانی مشترک با کشور آمریکاست. کشور کانادا دارای ایالت های مختلفی می باشد که هر یک دارای قوانین خاصی بوده و به صورت مجزا و تحت کنترل نظام فدرال این کشور اداره می شوند. پایتخت کانادا شهر اوتاوا در ایالت اونتاریو می باشد و سه مورد از معروف ترین و پرجمعیت ترین شهرهای این کشور تورنتو، ونکوور و مونترال هستند. در شکل زیر اطلاعات کلی کانادا قابل مشاهده می باشد:

کوآپ (CO-OP) کانادا

رشته های مورد تقاضا در دوره های کوآپ (CO-OP) کانادا

کوآپ (CO-OP) کانادا یکی از بهترین گزینه ها جهت تحصیل دانشجویی در کانادا می باشد. چرا که در این روش، فرد ضمن تحصیل و به صورت جزوی از برنامه تحصیلی خود، کار آموزی با حقوق مشخص دارد و طی آن، تقریباً هزینه اولیه خود بابت تحصیل را با کار پس از تحصیل دریافت می کند. این دوره ها دارای تضمین کار پس از تحصیل به مدت مشخص شده هستند. البته کسانی که دوره را با موفقیت سپری نموده و مدرک دریافت نمایند، در پایان دوره کوآپ کانادا به استخدام کمپانی های متقاضی دوره در می آیند. کوآپ (CO-OP) کانادا در رنج وسیعی از رشته ها برگزار می گردد. به طور مثال رشته هایی چون:

 • مدیریت
 • توریسم، هتلداری، مهمانداری
 • دیجیتال مارکتینگ
 • رشته های مرتبط به نرم افزار و IT

از اصلی ترین دوره های کوآپ کانادا می باشند. این رشته ها در بازه های زمانی یکساله و دوساله برگزار می گردد و طی آن، متقاضیان در نیمی از زمان تحصیل دوره کوآپ (CO-OP) کانادا به تحصیل آکادمیک و آموزش پرداخته و در نیمه دوم، کارآموزی با حقوق خواهند داشت. در صورت اثبات توانایی خود در طول دوره کوآپ، به شما عزیزان به صورت تضمینی شغل های مرتبط با رشته تحصیلیتان پیشنهاد خواهد شد. علاقمندان به تحصیل در کانادا و کسب اطلاع از شرایط کلی آن می توانند به مقاله ذیل مراجعه نمایند.

کوآپ (CO-OP) کانادا

تحصیل در کانادا

هزینه های مورد نیاز کوآپ (CO-OP) کانادا

جهت تحصیل در دوره های کوآپ (CO-OP) کانادا، فرد متقاضی در ابتدا باید کل هزینه های تحصیل در کانادا و همچنین زندگی در کشور کانادا را تأمین نماید. هزینه دوره های کوآپ به طور میانگین برای دوره های یکساله از مبلغ 12000 دلار کانادا شروع می شود و برای دوره های بیست ماهه و دو ساله، 25 هزار دلار کانادا می باشد. در دوره کوآپ (CO-OP) شما علاوه بر تحصیل، مشغول به کار نیز هستید و حقوق دریافت می نمایید. بنابراین هزینه اولیه شما برای ورود به دوره کوآپ، جبران خواهد شد. به طور میانگین حقوقی که به دانشجو در شروع کار پس از بخش تحصیل داده می شود برای دوره کارشناسی 886/2 دلار کانادا و برای دوره کارشناسی ارشد 637/3 دلار کانادا می باشد. این مقاله توسط تیم کارشناسان موسسه ملک پور گردآوری و تهیه شده است و هرگونه کپی برداری و استفاده از محتوای این مقاله حتی با ایجاد تغییرات جزیی، بدون اجازه و ذکر منبع اصلی آن شرعاً و قانوناً حرام می باشد. هزینه زندگی در شهرهای مختلف کانادا بسیار متفاوت است و البته بحث هزینه های زندگی کاملاً به سبک زندگی شخص وابسته می باشد. در جدول زیر برخی از هزینه های زندگی و سکونت در کانادا به طور میانگین ارائه شده است.

 

ردیف

شرح هزینه ها

هزینه ها به دلار کانادا

1

غذا برای 2 نفر، رستوران متوسطه، سه دوره

65.00 C$

2

کاپوچینو

4.15 C$

3

یک لیتر شیر

2.35 C$

4

یک کیلوگرم برنج

4.05 C$

5

12 عدد تخم مرغ

3.32 C$

7

1 کیلوگرم سینه مرغ

13.17 C$

8

1 کیلوگرم گوشت گاو

14.78 C$

9

1 کیلوگرم سیب زمینی

2.75 C$

10

بطری 1.5 لیتری آب معدنی

2.24 C$

11

برق، گرمایش، خنک کننده، آب، زباله برای 85 مترمربع آپارتمان

148.07 C$

 

هزینه های مربوط به اسکان که شامل اجاره مسکن یا خرید واحد مسکونی می شود، به طور جداگانه در جدول زیر نمایش داده شده است. همانطور که می دانید هزینه های خرید و اجاره مسکن، شامل بخش بزرگی از هزینه های زندگی در کشور کاناد می شود.

 

شرح هزینه ها

هزینه ها به دلار کانادا

اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

1،225.74 $

اجاره آپارتمان 1 خوابه خارج از مرکز شهر

993.70 $

اجاره آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر

1،976.76 $

اجاره آپارتمان 3 خوابه در خارج از شهر

1،615.54 $

 

تیم تحقیقاتی موسسه ملک پور با مراجعه به معتبرترین و به روزترین پایگاه های اطلاعاتی بین المللی، اطلاعات کامل و جامعی در خصوص هزینه های مهاجرت تحصیلی به کانادا به دست آورده و آن ها را به صورت مقاله علمی تدوین و ارائه کرده است. شما بزرگواران می توانید با مراجعه به لینک ذیل، به مفیدترین و جدیدترین اطلاعات در این زمینه دست یابید.

کوآپ (CO-OP) کانادا

هزینه زندگی در کانادا

بازار کار پس از تحصیل دوره های کوآپ (CO-OP) کانادا 

کوآپ (CO-OP) کانادا به عنوان روشی جهت تحصیل در کانادا، یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به کار و اقامت کاری در این کشور است. در طرح کوآپ (CO-OP) کانادا تضمین کار پس از تحصیل، تا حد بسیار بالایی وجود دارد. کمپانی های برگزار کننده این دوره ها، نیروهایی که دوره کوآپ کانادا را با موفقیت گذرانده و عملکرد خوبی داشته باشند، جذب می نمایند. افراد پس از به پایان رساندن این دوره های کار و تحصیل در کانادا، می توانند در مشاغل دولتی، مشاغل خرد، شرکت های چندملیتی، سازمان های فرهنگی و اجتماعی و هنری، سازمان های مردم نهاد و... مشغول به کار شوند. فرد می تواند با ارائه پیشنهاد کاری، اقامت خود را به اقامت کاری تبدیل کرده و بعد از چند سال برای دریافت اقامت دائم اقدام نماید. از طرفی با حضور در این دوره و تحصیل دوره های کوآپ کانادا و با توجه به جذب نیروی کار در کانادا، در صورتی که فرد موفق به دریافت پیشنهاد کاری از کمپانی های مذکور نگردد می تواند از طرق دیگر اقدام به اخذ اقامت کانادا نماید. برای مثال شخص می تواند از طریق برنامه اسکیل ورکر (Skilled Worker) کانادا که تحت سیستم اکسپرس اینتری (Express Entry) مدیریت می شود، اقدام نموده و از نامینیشن های استانی مختلف برای کسب اقامت دائم استفاده نماید.

 

کوآپ (CO-OP) کانادا

کار پس از تحصیل در کانادا

موسسه ملک پور ویدئو کامل و جامعی را برای اجرای پروسه اسکیل ورکر تهیه نموده و با قیمت بسیار مناسب در دسترس علاقه مندان به این روش قرار داده است. در این ویدئو توضیحات گام به گام به نحوی ارائه شده است که متقاضیان خود می توانند اقدام نموده و وکیل خود باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه این محصول فوق العاده می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

اقامت کانادا از طریق کار

آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا

دانشجویان می توانند پس از پایان دوره و ورود به بازار کار، درخواست اخذ ویزای کار کانادا نمایند که لازمه آن گواهی پایان دوره کارآموزی، رضایت کارفرما، فیش پرداخت هزینه ویزا به مبلغ 255 دلار کانادا و مدارک تحصیلی دوره تحصیل با تضمین کار (CO-OP) کانادا می باشد.

نکات قابل توجه برای متقاضیان کوآپ (CO-OP) کانادا

در این بخش در خصوص کوآپ (CO-OP) کانادا موارد کلی و پر اهمیت که قابل توجه شما عزیزان می باشد، مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. برای ثبت نام در دوره های کوآپ، معمولاً حداقل به یک مدرک دیپلم 12 ساله نیاز می باشد که بهتر است مرتبط با رشته تحصیلی در دوره های کوآپ (CO-OP) کانادا باشد. در غیر این صورت باید ارتباط قابل موجهی (برای مثال سابقه کار مرتبط با این دوره ها) جهت اخذ این رشته ها ارائه نمود. دوره های کوآپ (CO-OP) کانادا نیز مانند بسیاری از دوره های تحصیلی، نیازمند تسلط به زبان می باشند که میزان آن می تواند در دوره های مختلف متفاوت باشد. از طرفی شایان ذکر است که در دوره های کوآپ (CO-OP) کانادا نیز مانند دیگر دوره های تحصیلی کانادا سن شخص، گپ تحصیلی وی و انگیزه نامه برای اخذ پذیرش و به خصوص ویزا اهمیت دارد. باید به طور کلی این نکته را دانست که برای کسانی که گپ تحصیلی بیشتر از 6 تا 7 سال دارند و یا سن آنان بالای 31-32 سال است، اقدام برای ویزای تحصیلی چه کوآپ (CO-OP) کانادا و چه دیگر دوره ها مانند فوق لیسانس، ریسک بالایی در اخذ ویزا دارد. در این گونه موارد، روش تحصیل در کانادا و یا کوآپ (CO-OP) کانادا توصیه نمی شود و برخی از کشورهای اروپایی مانند دانمارک، هلند و اتریش که نظام سوسیالیستی قوی دارند می توانند جایگزین مناسبی باشند. جهت اخذ اطلاعات کامل در خصوص انواع روش های مهاجرتی و تمام شش کتگوری اصلی مهاجرت، شما عزیزان می توانید ویدئو تهیه شده توسط جناب استاد ملک پور که می توان گفت بهترین محصول تهیه شده در زمینه مهاجرت می باشد را تهیه و مشاهده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این محصول بی نظیر و تهیه آن می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

شرایط اخذ ویزای همراه کانادا

شرایط ویزای همراه با اخذ پذیرش از دوره های کوآپ (CO-OP) کانادا در این سرفصل مورد بررسی قرار می گیرد. یکی از مزایای تحصیل در کشور کاناد، امکان بردن همراه است. همراه عبارتست از: همسر و فرزندان زیر 18 سال و یا شریک قانونی دانشجو. شرایط ویزای همراه در این دوره ها باید مورد بررسی قرار گیرد و به پرونده شخص بستگی دارد. گاهاً امکان اخذ ویزای همراه همانند دوره های تحصیل در کانادا با اخذ پذیرش از دانشگاه ها میسر می باشد و همسر و فرزندان زیر 18 سال شخص اصلی می توانند به عنوان همراه وارد خاک کانادا شوند.

در صورت امکان پذیر بودن، از جمله شرایط اخذ ویزای همراه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تحصیل دانشجو در یکی از دانشگاه های کانادا به صورت تمام وقت
 • ارائه فرم اطلاعات همراه همزمان با فرم اطلاعات دانشجو
 • اثبات تمکن مالی همراه و بودجه کافی
 • مجوز تحصیلی یا شغلی دانشجو

همچنین ممکن است موارد دیگری نیز از متقاضیان درخواست شود، مانند:

 • معاینات پزشکی
 • گواهی ترخیص کالا به پلیس
 • ویزای اقامت موقت (TVR)

نکته بسیار جالب و پر اهمیت این است که در صورت اعطای ویزای همراه، همسر فرد اصلی با ویزای W1 وارد کشور کانادا شده و اجازه کار تمام وقت به صورت Open work permit خواهد داشت و می تواند در مشاغل مختلف مشغول به کار شود. برای دریافت مجوز کار آزاد همراه، وی باید قبل از ورود به کانادا و یا به محض ورود و یا بعد از ورود به کانادا اقدام نماید. شایان ذکر است خود فرد اصلی نیز می تواند به مدت 20 ساعت در هفته، کار پاره وقت داشته و کسب درآمد نماید. اگر فرد متقاضی و یا همسر وی در حین تحصیل، کار مرتبط با رشته خود را یافته و پیشنهاد کار (Job Offer) دریافت نمایند، اقامت خانواده ایشان از تحصیلی به کاری تبدیل می شود. این تغییر ویزای تحصیلی به کاری می تواند شرایط مناسبی را برای کسب اقامت دائم کانادا برای آن ها فراهم سازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید. برای مهاجرت به کانادا علاوه بر کوآپ (CO-OP) کانادا، روش های مختلفی وجود دارد. به منظور دریافت مشاوره جهت اطلاع از شرایط مهاجرت به کانادا، توصیه ما به شما ارتباط با مشاور رسمی مهاجرت در کاناداست. مشاورین عضو شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) با تسلط بر قواعد مهاجرتی، می توانند راهنمای مطمئنی جهت دستیابی به اهداف اقامتی شما در کانادا باشند.

کوآپ (CO-OP) کانادا

اقامت کانادا

مدارک مورد نیاز برای تحصیل کوآپ (CO-OP) کانادا

 کوآپ (CO-OP) کانادا

جهت اخذ پذیرش از دوره های کوآپ (CO-OP) کانادا، متقاضیان باید مدارک مورد نیاز را به درستی فراهم نمایند. پس از دریافت نامه پذیرش، مدارک دیگری نیز برای دریافت ویزا الزامی است. کامل بودن مدارک یکی از اصلی ترین عوامل در موفقیت اخذ ویزای تحصیلی کانادا می باشد به خصوص که کشور کانادا در صادر نمودن ویزای تحصیلی حساسیت بسیار بالایی دارد و اگر مدارک به صورت کامل و صحیح به سفارت ارائه نگردد، امکان ردی ویزا بسیار زیاد است. لذا توصیه می گردد متقاضی ویزای تحصیلی کانادا در تهیه مدارک و اسناد دقت و علم کافی داشته باشد. برخی از مهمترین موارد چک لیست مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی کانادا جهت کوآپ (CO-OP) کانادا به شرح زیر می باشد:

 • پاسپورت با اعتبار حداقل شش ماه
 • عکس پاسپورتی
 • مدرک آیلتس که نمره مورد نیاز مؤسسات آموزشی مختلف، متفاوت است.
 • ترجمه رسمی مدارک تحصیلی گذشته افراد با مهر تأیید داگستری و وزارت امور خارجه
 • ارائه نامه تمکن مالی
 • ارائه توصیه نامه
 • ارائه انگیزه نامه
 • رسید پرداخت شهریه که می تواند با توجه به دوره و کالج و دانشگاه متفاوت باشد. (در خصوص ایرانیان توصیه می شود هزینه یکسال به طور کامل پرداخت شود)
 • رسید پرداخت هزینه ویزا
 • ارائه مدارک سابقه کاری مرتبط (در صورت وجود)

تحصیل مهندسی و مدیریت با تضمین کار در اروپا

? اقامت کانادا ?

اخذ تابعیت کانادا پس از تحصیل کوآپ (CO-OP) کانادا

کوآپ (CO-OP) کانادا و شرایط اخذ تابعیت کانادا در این بخش مورد بررسی قرار خواهد گرفت. یکی از اصلی ترین مباحث موردنظر در ارتباط با کوآپ (CO-OP) کانادا یا به طور کلی تحصیل در کانادا، اخذ اقامت دائم و تابعیت این کشور مهاجرپذیر می باشد. در خصوص اقامت پس از تحصیل در کانادا باید گفت پس از اخذ مدرک تحصیلی از این کشور، روش های متفاوتی برای متقاضیان جهت کسب اقامت دائم وجود دارد. فارغ التحصیلان می توانند از لیست مشاغل مورد نیازی که ایالت ها اعلام می نمایند برای کسب اقامت دائم استفاده نموده و تحت سیستم اکسپرس اینتری و روش اسکیل ورکر برای اخذ اقامت دائم اقدام نمایند. برای اینکه شما واجد شرایط اخذ شهروندی و دریافت پاسپورت کانادا باشید باید در مدت 5 سال، 1095 روز در این کشور زندگی کرده و اقامت دائم داشته باشید. همچنین به زبان انگلیسی مسلط بوده و نشان دهید که مالیات خود را پرداخت نموده اید. در صورتی که در مدت اقامت موقت، اقامت تحصیلی در کانادا داشته باشید می توانید نیمی از تایم تحصیل را جزو 1095 روز مورد نیاز نشان دهید. در نمودار زیر نرخ بیکاری (unemployment rate) در کشور کانادا در سال های اخیر مقایسه شده است که می تواند به متقاضیان عزیز، چشم اندازی جهت کار در کانادا ارائه دهد. همانطور که در نمودار فوق مشاهده می فرمایید نرخ بیکاری در این کشور به 5.7 درصد در سال 2019 رسیده است.کوآپ (CO-OP) کانادا

کوآپ (CO-OP) کانادا

پاسپورت کانادا

مزایای تحصیل کوآپ (CO-OP) کانادا

دوره های کوآپ (CO-OP) کانادا علاوه بر بازگشت هزینه اولیه دوره تحصیلی، دارای مزایای بسیاری می باشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می نماییم:

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

 • یادگیری کار همزمان با تحصیل و اخذ تجربه کاری مرتبط با رشته تحصیلی در یکی از برترین کشورها
 • تضمین بالای یافتن کار مرتبط با دوره تحصیلی کوآپ
 • احتمال بالای اقامت دائم کانادا با حداقل هزینه
 • امکان دریافت پذیرش در دوره های کوآپ با نمره زبان نه چندان بالا
 • امکان شرکت در دوره های کوآپ حتی با داشتن فاصله تحصیلی زیاد
 • امکان شرکت در دوره های کوآپ حتی با داشتن مدرک دیپلم در برخی رشته ها
 • مدت زمان تحصیل کوتاه در برخی دوره های کوآپ (CO-OP) کانادا نسبت به دوره های آکادمیک و دانشگاهی نظیر لیسانس و صرفه جویی در زمان
 • تحصیل کاربردی و مرتبط با صنعت، با قابلیت رفع اشکال در پروژه های عملی زیر نظر اساتید متخصص
 • ورود به بازار کار کانادا پس از پایان تحصیل با دریافت پیشنهاد شغلی از شرکت برگزارکننده دوره
 • ورود به بازار کار کانادا بدون نیاز به اخذ دعوتنامه و پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی
 • امکان بردن همراه با اجازه کار تمام وقت
 • قابلیت بهره گیری از اساتید راهنما و اخذ راهنمایی از آن ها در حل مسائل و انجام پروژه های محوله به شما
 • افزایش شانس دریافت اقامت دائم کانادا با تحصیل و زندگی در این کشور از طریق روش های مختلف اقامتی کانادا
 • کار تضمینی بعد از تحصیل با حقوق حتی بیش از هزینه تحصیل
 • بدون نیاز به تحصیل خاص دانشگاهی

 

اقامت کانادا از طریق کار


کوآپ کانادا

 

 • پرسش: آیا امکان اپلای در رشته معماری دوره کوآپ (CO-OP) کانادا در سن 28 سالگی با مدرک لیسانس معماری دانشگاه آزاد و 5 سال گپ تحصیلی بدون سابقه کار وجود دارد؟
 • پاسخ:


سوالات متداول در زمینه دوره های (CO-OP) کانادا

مهم ترین رشته های قابل ارائه در دوره کوآپ کدامند؟
مدیریت، توریسم، هتلداری، مهمانداری، دیجیتال مارکتینگ، رشته های مرتبط به نرم افزار و IT.

مدت زمان دوره های Co-Op کانادا چقدر است؟
این دوره ها در تنوع زمانی ۶ ماهه ، یکساله و ۱۸ ماهه ارائه می شوند. (به ازای زمان تحصیل، به فرد اجازه کار پس از تحصیل داده می شود.)

هزینه دوره های کوآپ به طور میانگین چقدر است؟
هزینه دوره های کوآپ به طور میانگین برای دوره های یکساله از مبلغ 12000 دلار کانادا شروع می شود و برای دوره های بیست ماهه و دو ساله، 25 هزار دلار کانادا می باشد.

میزان حقوق پرداختی به شرکت کنندگان در دوره های کوآپ برای کار پس از تحصیل در کانادا چقدر است؟
به طور میانگین حقوقی که به دانشجو در شروع کار پس از بخش تحصیل داده می شود برای دوره کارشناسی 886/2 دلار کانادا و برای دوره کارشناسی ارشد 637/3 دلار کانادا می باشد.


___________ سخن پایانی درباره کوآپ (CO-UP) کانادا ___________

کوآپ (CO-OP) کانادا، شرایط دوره کوآپ کانادا به همراه نکات اصلی دوره های تحصیل و کار همزمان در کانادا و هزینه های تحصیل در این دوره ها در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت و سعی گردید به تمامی سوالاتی که در ابتدای مقاله در خصوص روش تحصیلی کوآپ (CO-OP) کانادا مطرح گردید پاسخ علمی و کاربردی داده شود. همچنین در این مقاله تلاش گردید مطالب کاملی در باب شرایط پس از تحصیل در دوره های کوآپ (CO-OP) کانادا، کار در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا ارائه گردد. موسسه ملک پور با بهره گیری از بستر فضای مجازی، برخورداری از مشاورین کارآزموده و متخصص در کانادا، مفتخر است که آمادگی خود را برای ارائه انواع خدمات تحصیلی در تمامی مقاطع و دیگر روش های مهاجرتی کانادا اعلام دارد. گواه صداقت ما، رضایتمندی مشتریان از سطح کیفی خدمات این موسسه می باشد و این پیشگامی و سابقه طولانی، مهر اثباتی بر این ادعاست. شما عزیزان همواره می توانید از طریق تماس با موسسه ملک پور، از مشاوره رایگان تلفنی این موسسه استفاده نموده و اطلاعات مهاجرتی خود را گسترش دهید. همچنین در صورت تکمیل فرم تماس، درخواست شما جهت تماس ما با شما و ارائه مشاوره تلفنی رایگان ثبت می شود. از شما عزیزان تقاضا می شود با در نظر گرفتن مطالب ارائه شده در این مقاله سوالات خود را در خصوص کوآپ (CO-OP) کانادا در بخش "ثبت پرسش" در انتهای مقاله مطرح نموده و نظرات خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.

امتیاز 4.66 از 5 ( 29 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
کریمی
با سلام طول دوره ی کو آپ بر چه اساسی مشخص میشود که یکساله باشد یا بیشتر ؟ برای فارغ التحصیل کارشناسی مدیریت بازرگانی ، 30 ساله ، آیلتس ۶/۵ ، با گپ تحصیلی ۳ ساله ، شانس اخذ پذیرش وجود دارد ؟ پروسه اخذ پذیرش و ویزا چقدر زمان میبرد ؟ با تشکر و سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، طول دوره های کوآپ بسته به تمایل و انتخاب شما مشخص می شود. شرایط سنی و سطح زبان شما برای دوره کوآپ مناسب می باشد اما لزوماً ارائه سابقه تحصیلی و کاری در زمینه رشته های مربوط به کوآپ جهت ورود به این دوره ها نیاز است. مدت زمان انجام پروسه به مهلت پذیرش دانشگاه ها وابسته بوده و متغیر می باشد. * مانا باشید *
elia
سلام ممنون از مقاله عالیتون و توضیحات بسیار عالی دکتر ملک پور پر انرژی. ببخشید یک سوال دارم آیا با ثبت نام در این دوره های می توانیم امتیاز خود را در پروسه اکسپرس اینتری کانادا بالا ببریم؟ آیا دوره کوآپ برای رشته های مهندسی مکانیک هم وجود دارد؟ من سایت اصلی کانادا را دیدم دوره های کوآپ برای مهندسین مکانیک هم داشت من چطور باید اقدام کنم؟؟ آیا شامل حال بنده می شود من 28 سال دارم و گپ تحصیلیم یک سال است ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان شرایط عمومی شما برای اقدام به دوره های کوآپ کانادا بسیار خوب است و یکی از راه هایی که بتوانید در پروسه اسکیلدورکر کانادا شانس خود را افزایش دهید تحصیل و کار در این کشور است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
رسول احمدپور
سلام من میخواستم بپرسم برای ورود به بازار کار این دوره های کو آپ اعتبار بیشتری داره و مدرکش خوب هست یا مثلا بیایم یه فوق لیسانس 2 ساله تو یه دانشگاه بزرگ بخونیم ؟ من 28 سالمه و لیسانس کامپیوتر دارم و از نظر زبان هم مشکلی ندارم ایلتس 7 انگلیسی و A2 فرانسه دارم. تو زمینه های طراحی وب سایت هم 3 سال فعالیت داشتم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط عمومی شما بسیار خوب و این بسته هدف شماست اگر می خواهید سریع وارد بازار کار شوید دوره های کوآپ بهتر است هم از نظر زمانی می توانید دوره های یکساله یا دوساله را انتخاب کنید و هم اینکه چون کارورزی دارند بیشتر و سریع تر با فرهنگ و بازار کار کانادا آشنا می شوید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید. موفق باشید
مریم موسوی
سلام و عرض ادب تشکر می کنم بابت مقاله بی نظیر و اطلاعات خوبی که در اختیار ما گذاشتید من 31 ساله هستم و 7 سال گپ تحصیلی دارم تمایل دارم برای دوره های کواپ ایا شانس پذیرش و ویزا دارم و اینکه چقدر گپ تحصیلی برای کانادا اهمیت داره ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید؟ ایا تحصیل فرزندم رایگان میشه یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به سخت گیری های اخیر کشور کانادا روی ویزاهای تحصیلی شرایط شما سخت می باشد و برای اینکه موفق شوید باید پرونده شما بصورت کامل بررسی و مدارک قوی ارائه بدهید. درخصوص تحصیل فرزندان رایگان نمی باشد اما با اقامت پدر یا مادر تحصیل فرزندان بسیار کاهش می یابد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
amir
سلام دوره های کوآپ، کارش تضمینیه ؟ چجوری میشه برای این دوره ها اقدام کرد؟ ویزای همراه هم میشه برای این دوره ها گرفت؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز دوره کوآپ کانادا همراه با کار است و شما براساس آموزش هایی که در رشته خود می بینید کارورزی دارید. درخصوص اینکه شما می توانید برای این دوره اقدام نمایید یا نه نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مریم.او..
سلام ببخشید برای دوره کواپ شرط سنی گپ تحصیلی مدرک زبان ایلتس و غیر مرتبط بودن تحصیلات دانشگاهی در ایران مهم است ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، این موضوع کاملاً صحیح می باشد و اخذ ویزای تحصیلی کانادا کاملاً منوط به رعایت موارد گفته شده از قبیل سن، گپ تحصیلی مجاز، سطح زبان و ارتباط سابقه کاری یا تحصیلی با دوره پذیرش گرفته شده می باشد. * مانا باشید *
الهه فرهادی
سلام ممنون از فایل صوتی و تصویری شما که تمام مطالبی که دنبالشون بودم را با دیدنشون متوجه شدم. عذر خواهی می کنم یه سوال ذهنم و درگیر کرده که چرا مهندسین مکانیک دوره های کوآپ ندارند. ایا مهندسین مکانیک می توانند جهت این دوره ها شرکت کنند؟ گپ تحصیلی برای این دوره ها نیز مهم است؟ آیا با شرکتدر این دوره ها امتیازمون در اسکیلورکر کانادا افزایش می یابد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، دوره های کوآپ برای مهندسین مکانیک نیز موجود است اما در صورت گذراندن دوره تحصیلی خود در کانادا شانس ورود به این دوره ها را در صورتی که گپ تحصیلی بیش از ۳ الی ۴ سال نباشد، خواهید داشت. قطعا گذراندن هر دوره تحصیلی در کانادا امتیازات شما در برنامه اسکیل ورکر افزایش می یابد. * مانا باشید *
عماد رضایی
سلام و عرض ادب. خیلی متشکرم از مقاله فوق العادتان آیا بعد از دوره های کوآپ شرایط اقامت پس از تحصیل به چه صورت می باشد؟ آیا اجازه بردن همراه برای متقاضیان این دوره ها می باشد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، شرکت های ارائه دهنده کار تضمینی در این روش، در صورتی که توانایی ها و قابلیت های خود را به اثبات رسانید، پس از طی دوره اقدام به جذب شما نموده و شما می توانید ویزای کار دریافت نموده و اقامت خود را سالیانه تمدید نموده و در نهایت به اقامت دائم کانادا دست یابید. امکان دریافت ویزای همراه در برخی از این دوره ها امکان پذیر است. * مانا باشید *
Saeed
با سلام و احترام میخواستم درصد احتمال موفقیت رو در روش کوآپ با شرایط زیر بپرسم. لیسانس برق با معدل ۱۶ و چهارسال گپ تحصیلی ۸ سال سابقه کاری مرتبط با بیمه ۳۳ ساله دارای IELTS 6.5 سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به شرایط کنونی کشور کانادا اقدام به دریافت ویزای تحصیلی از این کشور برای شما(افراد بالای 30 سال با مدرک لیسانس) دارای ریسک می باشد. اما باتوجه به رشته سابقه کاری و مدرک زبانی که دارید پیشنهاد می کنم از طریق اسکیلدورکر برای اقامت کاری کانادا اقدام کنید. حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود.
ایمان صدری
با سلام بنده لیسانس روابط عمومی با 2 سال گپ تحصیلی با سابقه کار 11 ساله در صنعت هوایی متاهل و یک فرزند دارم آیا میتونم جهت دوره های کوآپ اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب با توجه به حساسیت بالای سفارت کانادا روی سن و گپ تحصیلی، امکان اقدام برای دوره های تحصیلی صرفاً در صورت وجود گپ تحصیلی حداکثر 3 تا 4 سال و ارائه نامه کاری مقدور است. ارائه سابقه کار و تحصیلات مرتبط با دوره های کوآپ ارائه شده از الزامات اخذ پذیرش می باشد. لیست رشته های کوآپ در مقاله موجود می باشد. * مانا باشید *
نگین م
سلام من ۱۸ سالمه دیپلم گرافیک دارم ولی به طراحی لباس علاقمند شدم و دارم دوره طراحی لباس و مدیریت و مارکتینگ رو توی موسسات میگیرم که مدرک قابل ترجمه دریافت میکنم در پایان دوره . ایا میتونم برای کواپ اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، شما جهت اقدام برای کوآپ کانادا سن مناسبی دارید، در صورتی که دیپلم 12 اخذ نموده و مدرک زبان آیلتس 6.5 ارائه دهید، به راحتی می توانید برای دوره های کار و تحصیل همزمان اقدام فرمایید. * مانا باشید *
کامیار فلاحی
سلام و عرض ادب ، سپاس گذارم از مقاله بسیار خوبتون پیرامون کوآپ کانادا . سوالی دارم از خدمتتون که من متاهل هستم ایا امکان بردن همراه در این راه مهاجرتی وجود دارد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان بلی ویزای دانشجویی کشور کاندا دارای همراه است و لی باید بطور کامل شرایط عمومی شما بررسی شود تا ببینیم آیا می توانید همزمان اقدام کنید یا خیر. حتما با مجموعه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شرایط عمومی شما را بصورت رایگان بررسی نمایند. موفق باشید
مسعود
سلام و عرض ادب بنده 40 سال دارم، لیسانس کامپیوتر نرم افزار فارغ التحصیل سال 84 هستم و الان در حال گرفتن فوق لیسانس کامپیوتر -معماری هستم و تابستان آینده فارغ اتحصیل میشم و 14 سال هم سابقه کار در زمینه IT دارم (مدتی به صورت کارشناسی و 7 سال آخر مدیریتی) می خواهم بدونم آیا برای من امکان ثبت نام دوره کوآپ در رشته های مرتبط با فن آوری اطلاعات وجود دارد یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط سنی شما برای تحصیل بالاست و ریسک بالایی هم دارید. باتوجه به شرایطی که می فرمایید مهاجرت کاری به آلمان گزینه ی بهتری است. موفق باشید
علي فرهمند
سلام وقت بخير . من 25 ساله هستم و مدرك پيش دانشگاهي رو در سن ١٨ سالگي گرفتم . بلافاصله وارد دانشگاه شدم در رشته برق قدرت و ٤ ترم هم خوندم اما چون علاقه نداشتم بعد ٤ ترم انصراف دادم . امسال تصميم گرفتم رشته زبان بخونم در مقطع ليسانس . الان گپ تحصيلي من بالاست براي كواپ؟ نمره آيلتس ٧ دارم . توي اين سال هاي گپ زبان قوي كردم و همچنين دو تا مدرك lpic گرفتم . ميشه براي كوآپ در زمينه آي تي اميدوار بود؟ سابقه كاري ندارم . لطفا بگيد از چه راهي ميتونم شانسم رو قوي كنم براي اين دوره ها؟ مرسي
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی باتوجه به اینکه سن مناسبی دارید و مدرک زبان قوی می توان دوره های کوآپ و همچنین کار تحصیلی برای شما اقدام کرد. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حسین عرفانی
سلام ممنون از مقاله خوبیتون در خصوص کوآپ کانادا. میخواستم بدونم که آیا من با 35 سال سن و فوق لیسانس اقتصاد و با آیلتس 7 شانس دارم که در این دوره شرکت کنم؟ بعد اینکه میخواستم بدونم این دوره کواپ فقط تو کانادا هست یا اینکه کشورهای دیگه ای هم هستن که بتونم این دوره رو اونجا بگذرونم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان بر اساس رزومه ای که می فرمایید و نمره زبان آیلتس بلی این شانس را دارید برای تحصیل در کانادا اقدام نمایید اما با توجه به شرایط موجود پرونده شما برای ویزا ریسک دارد. پیشنهاد می کنم این دوره کوآپ یا دوره های تحصیلی که همراه با کار هستند را در اروپا کشورهایی چون هلند، دانمارک، سوئیس و اتریش بگذرانید. حتما با موسسه تماس تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حسین عرفانی
سلام ممنون از مقاله خوبیتون در خصوص کوآپ کانادا. میخواستم بدونم که آیا من با 35 سال سن و فوق لیسانس اقتصاد و با آیلتس 7 شانس دارم که در این دوره شرکت کنم؟ بعد اینکه میخواستم بدونم این دوره کواپ فقط تو کانادا هست یا اینکه کشورهای دیگه ای هم هستن که بتونم این دوره رو اونجا بگذرونم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان بر اساس رزومه ای که می فرمایید و نمره زبان آیلتس بلی این شانس را دارید برای تحصیل در کانادا اقدام نمایید اما با توجه به شرایط موجود پرونده شما برای ویزا ریسک دارد. پیشنهاد می کنم این دوره کوآپ یا دوره های تحصیلی که همراه با کار هستند را در اروپا کشورهایی چون هلند، دانمارک، سوئیس و اتریش بگذرانید. حتما با موسسه تماس تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
delaram
سلام وفتتون بخیر من 24 سالم هست میخواستم واسه کواپ کانادا رشته mba اقدام کنم متاسفانه در این حوزه تحصیلات دانشگاهیی ندارم ولی در حال حاضر رشته دندان پزشکی دانشگاه شهید بهشتی در حال تحصیلم و دوره های این رشته ام بی ای رو در دانشگاه تهران گذروندم و گواهینام اش رو دارم مدرک ایتلس 6.5دارم و 2 سال سابقه کاراموزی در شرکت های معتبری رو گذروندم و همچنین توانایی کار با نرم افزار های گوناگون رو در این رشته دارم با سرمایه 50 هزار یورو سرمایه ام هست و الانم فروشگاه اینترنتی در حوزه مد و فشنم رو راه انداختم /ایا شانسی واسه کواپ من در این کشور هست با توجه به شرایطم؟یا اگه نیاز به مدرک دانشگاهیی هست امکانش رو دارم بیام اونجا ارشد بخونم یا نه نیازی نیست چون رشتم دندون هست میتونم همون اول کارشناسی ارشد بخونم ...و اگه نه اینکه اینجا اگه برم کارشناسی ارشدش رو پیام نور بخونم ااونجا مدرکم رو قبول میکنن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به شرایطی که می فرمایید با مدرکی زبانی که دارید و سوابق کاری این امکان بلی وجود دارد که باسن 24 سال برای شما درخواست ویزای تحصیلی کانادا را بدهیم علاوه بر این برای همین رشته MBA شما شانس بسیار بالایی برای کشورهایی چون سوئیس، اتریش، هلند و دانمارک را هم دارید ولی رزومه شما باید دقیق تر بررسی شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
Armin
سلام وقتتون بخیر بنده 33 سال سن دارم و مدرک ارشد کامپیوتر (با گپ تحصیلی 6 سال )، دارای 7 سال سابقه بیمه و کارمند بانک هستم، متاسفانه مدرک زبان رو ندارم، میخواستم بدونم شانسی در اخذ پذیرش این دوره به صورت مشروط در صورت گذراندن دوره زبان دارم؟ ممنون از شما البته
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به سن بالای 30 سال وو همچنین گپ تحصیلی بالای 4 سال اقدام برای کوآپ دارای ریسک می باشد. اما شرایط عمومی شما خوب است و می توانید برای کشورهای اروپایی مثل اتریش، هلند، فنلاند، دانمارک المان و... اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
رضا صباحی
سلام. مقاله کوآپ-(CO-OP)-کانادا بسیار جذاب بود و از شما و تیم حرفه ای تون بسیار ممنونم. من میخواستم بدونم که بعد از این دوره امکان حضور در کانادا رو دارم و یا میتونم طی دوره کار پیدا کنم و ویزامو تغییر بدم به ویزای کاری؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز دوره های کوآپ کانادا برای افرادی که شرایط پذیرش از این دوره ها را داشته باشند یک فرصت استثنایی برای مهاجرت و اخذ اقامت کانادا است و دلیل آن این است که این دوره ها همراه با کار هستند و شانس شما برای دریافت پیشنهاد شغلی بسیار افزایش می دهند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
سارا
سلام من میخوام در رشته تکنولوژی اطلاعات و کتابداری دوره ای کوآپ رو بگذرونم اگر تمام هزینه های وکالت پرداخت شود امکان ثبت نام در این دوره در یکی از کالج های کانادا وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی معمولاً دوره کوآپ در اکثر رشته ها در کشور کانادا وجود دارد مخصوصاً در زمینه تکنولوژی اطلاعات و مدیریت که شانس کاریابی بالایی هم دارند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محمد رضایی
سلام من 23 سالمه مدرک کاردانی 2ساله نرم افزار دارم.... الانم دانشجو ام.... من مشمول سربازی هستم.... و سربازی هم نرفتم... سوال اولم اینه که آیا میتونم الان از کارشناسی انصراف بدم و برای کو آپ اقدام کنم؟ سوال دومم اینه که معدل مدرک کاردانی و ریز نمرات دروس کاردانی و اعتبار دانشگاه صادر کننده چقدر مهمه و تو امتیازبندی چه جوری محاسبه میشه و نمرات باید چقدر باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیارمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما به صورت کلی بلی با 23 سال سن و مدرک دیپلم درصورت داشتن رزومه قوی می توانید اقدام نمایید. از نظر زومه اگر نمرات دانشگاهی شما بالای 15 باشد بهتر است و شانس پذیرش شما را افزایش می دهد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
ارش
سلام، من ۲۹ سالم هست فوق لیسانس مکانیک دارم، مقاله هم دارم. به علت کرونا نتونستم ایلتس بگیرم اما سطح زبانم خوبه، میتونم ازمون دوعولینگو را همین هفته بدم. خواستم بپرسم برای دوره کو اپ میتونم الان اقدام کنم برای زمستان ۲۰۲۱؟ ایا ویزا میشم و مشکلی ندارم؟ هزینش چقدر هست؟ همچنین برای تمکن مالی کانادا ۳ ماه چقدر باید پول در حسابمان باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر شما را راهنمایی کنیم رزومه شما باید دقیق تر بررسی شود ولی از سن و مدرک تحصیلی مناسبی برخوردارید و شانس شما مناسب است. درخصوص پولی که باید حساب بگذارید هم معمولا پول هزینه زندگی و تحصیل شماست. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
میثم پرهود
سلام ممنونم بابت اطلاعات مفیدتون در خصوص کوآپ کانادا اطلاعات فوق العاده کسب کردم. دورهای کوآپ کانادا را شرکت های بزرگی مثل گوگل یا آمازون دارن؟ من آیلتس ۵.۵ دارم و ۲۲ سالم هست دوست دارم در این شرکت ها کار کنم در زمینه برنامه نویسی تجربه زیادی دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز دوره های کواپ دوره های تحصیلی همراه با کار هستند و این کاملا بسته و اون کالج و دوره ای دارد که شما دارید اقدام می کنید ولی بصورت کلی بلی همه شرکت های بزرگ برای کارورزی یا کار آموزی دانشجو می پذیرند. موفق باشید.
ملیکا
سلام. من یه دختره 16 ساله هسم و رشته تحصیلیم تجربی هس. متاسفانه تو شهرستان زندگی میکنیم و از نظره مالی شرایط تصیل در خارج رو نداریم. خیلی دوست دارم در کشورهای اروپایی ادامه تحصیل بدم. ولی خو من دانشجو نیسم و خیلی از شرایط دیگ رو هم ندارم فقط زبان انگلیسی خیلی خوبه و اگه خدا بخواد به زودی مدرک آیلتس هم میدم میشه راهنماییم کنین ک چیکار باید بکنم تا قبل از رفتن به دانشگاه مهاجرت کنم. ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به شرایطی که می فرمایید رزومه علمی شما خوب هست و پشتگار زیادی دارید. یکی از بهترین راه ها می تونه برای شما این باشه که در ایران در دانشگاه های سرایری و روزانه قبول شوید تا براساس آن برای دانشگاه های ملی وین اقدام نمایید که تحصیل در آن رایگان است. برای راهنمایی بیشتر حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
محسن بیگدلی
سلام و ادب خوبید ؟ ببخشید مزاحم وقتتون شدم بابت ویزای CO-OP جسارتا کمی در مورد خودم بگم و شما شرایط بنده رو بررسی کنید و اگر سوالی بود ممنون میشم بپرسید و راهنماییم کنید و پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم محسن بیگدلی هستم ، ۳۵ ساله ، دارای مدرک لیسانس مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر از موسسه آموزش عالی روزبه زنجان ( غیر انتفاعی) با معدل ۱۶.۸۵ / کاردانی رشته نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه علمی کاربردی با معدل ۱۴.۵۶ / پیش دانشگاهی رشته ریاضی و فیزیک با معدل ۱۲.۶۴ / دیپلم متوسطه رشته ریاضی و فیزیک با معدل ۱۴.۴۹ از دیپلم تا کارشناسی گپ تحصیلی داشتم ولی گپ تحصیلی با کار مرتبط با رشتم پر شده و حدود ۱۵ سال سابقه بیمه دارم که حدود ۱۰ سال مرتبط هستش با رشته تحصیلیم و در زمینه شبکه کامپیوتری و الان در شرکت برق منطقه ای زنجان به عنوان کارشناس شبکه و سخت افزار کامپیوتری مشغول بکارم و سابقه تدریس شبکه کامپیوتری دارم. داراک مدارک فنی از موسساتی چون مایکروسافت آمریکا ، دانشگاه شریف ، مجتمع فنی تهران و سایر موسسات عالی در زمینه شبکه کامپیوتر هستم. دارای مدرک آیلتس جنرال اورال ۶ ( لیسینینگ ۶ ، اسپیکینگ ۶ ، رایتینگ ۶.۵ ، ریدینگ ۵) هستم. میخواستم برای دوره Co-Op همراه با اجازه کار پارت تایم اپلای کنم در رشته هایی مثل cyber security, computer engineering و رشته هایی مثل همین موارد و مرتبط با رشته کامپیوتر همه مدارک تحصیلیم همراه با ریز نمرات و مدارک فنی رو هم ترجمه شده دارم. ممنون میشم بررسی و اعلام نظر کنید و در مورد هزینه های اعم از شهریه هر ترم ، هزینه های اپلای و... هم توضیحاتی بفرمایید. سپاس از شما و ممنونم بابت وقت با ارزشتون که برای بنده سپری میکنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط عمومی شما برای مهاجرت خوب است اما برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به بررسی بیشتر رزومه تان هستیم. باتوجه به شرایط حال حاضر سفارت کانادا ویزای تحصیلی را به شما پیشنهاد نمی کنم. اگر کانادا مدنظرتان است از طریق اسکیلدورکر و کاری اقدام کنید علاوه بر این شما شانس دریافت ویزای جستجوی کار آلمان در اروپا را هم دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
میترا
با سلام ، من ۲۸ سالمه و لیسانس معماری دانشگاه آزاد بدون سابقه کار با ۵ سال گپ تحصیلی ،امکان اپلای برای دوره کواپ در رشته معماری را دارم؟ ممنون از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط سنی شما مناسب است اگر یک مدرک زبان آیلتس 6.5 هم داشته باشید شانس بالایی خواهید داشت. البته مدنظر داشته باشید دوره های کوآپ اکثراً در رشته های کامپیوتر و نرم افزار می باشد. البته با رشته ای که دارید می توانید در دوره های مرتبط به رشته تان که بین 1 تا 2 سال طول می کشد اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
الهام
سلام من دکتری مهندسی اقتصاد کشاورزی سن 32 در حال گرفتن مدرک آیلتس که حدود 6 هستم و سابقه کاری بالای 5 سال هم در زمینه حسابداری هم کشاورزی و همچنین مدرس دانشگاه هستم. شانس اخذ پذیرش وجود دارد؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای پذیرش های کوآپ، کشور کانادا محدودیت سنی دارد و عموماً هم رشته هایی مثل کامپیوتر شانس بالایی دارند. برای اینکه بهتر کمکتان بکنیم باید رزومه شما دقیق تر بررسی شود. پیشهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
Fatimasharifi
سلام خسته نباشيد ممنون از اطلاعات بي نظيرتون من ٢٧سالمه كارداني مديريت بيمه دارم ٦سال گپ تحصيلي دارم ٥سال سابقه مديريت كلينيك پوست و مو دارم مدرك فني حرفه اي مديريت MBA هم دارم آيا ميتونم براي دوره هاي كوآپ اقدام كنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله تحت شرایطی شانس دارید. برای کسب اطلاعات کامل و دقیقتر با توجه به رزومه شما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
ياسمن مشنچي نژاد
با سلام، من مهندسي مكانيك از ايران و ارشد انرژي از دانشگاه ساپينزا دارم. براي Co-op ميتوانم اقدام كنم؟ 26سال دارم و هم اكنون ساكن رم هستم. دفاع از پاياننامه ام بدليل بيماري كرونا به تعويق افتاده است. مسلط به زبان انگليسي هستم اما نمره تافل يا ايلتس جديد ندارم البته براحتي قادر به دريافت مدرك زبان ميباشم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله میتوانید اقدام کنید،برای کسب اطلاعات کامل و دقیقتر با توجه به رزومه شما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
سروش
سلام وقت بخیر میخواستم بپرسم کسی که 39 سالشه و مدرک فوق لیسانس مدیریت جهانگردی داره هم می‌تونه در کوآپ ثبت نام کنه یا بخاطر سنش نمیتونه ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب متاسفانه سن شما برای این دوره ریسک خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید .
افسانه رجب زاده
سلام و عرض ادب من افسانه رجب زاده لیسانس مدیریت هتلداری و فوق لیسانس مدیریت گردشگری و با سن 40 آیا امکان گرفتن پذیرش تحصیلی بصورت کو-آپ را دارم ؟ مجرد هستم و در این مدت در زمینه غذا کار کرده ام
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب با توجه به سنتون متاسفانه خیر در این دوره ها نمی توانید شرکت کنید . برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
z.nasr
با سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب ملک پور بزرگوار. من 33 سال سن دارم و دارای مدرک فوق دیپلم گرافیک هستم و سابقه کار و حتی سابقه مدیریتی هم دارم در این زمینه و ایلتس 6.5 دارم میخواستم بدونم برای دوره co-op کانادا شانسی دارم که اقدام کنم؟ممنون از راهنمایی های شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب با توجه به سن و گپ تحصیلی خیر برای این دوره ها شانس نداریدتوصیه میشود کشورهای اروپایی مانند هلند و دانمارک و اتریش و... را انتخاب کنید .برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
amir hosein
سلام‌ من سال 1400 ، کنکور دارم و 18 سالم تمام میشود ، حالا میخواستم بدونم بر اساس وقتی که دارم روی کنکور سرمایه گزاری کنم یا این که این زمان را روی گرفتن آیلتس بزارم؟ چون داخل پرسش ها یک نمونه شبیه موضوع خودم دیدم که شما در جواب گفته بودید تمام شرایط خوبه و با گرفتن آیلتس ۶ و نیم میتونید به راحتی در دوره های کار و تحصیل ثبت نام کنید. و برای ارتباط با شما از طریق واتس آپ ، باید چه کار کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر قصد مهاجرت سریع دارید بهتره روی زبان انگلیسی سرمایه گذاری کنید و سریعتر وارد کشور مورد نظر خود شوید برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
مسعود
سلام.. برای دوره های یکساله.. توی شش ماه ابتدایی که کلاسهای تئوری برگزار میشه، تایم کلاسها به چه صورت هست..ایا امکان کار پاره وقت در این مدت که حقوقی دریافت نمی کنیم، وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب تایم کلاسها به صورت عادی می باشد و بله امکان کار پاره وقت دارید برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
پری رضایی
باسلام واحترام وتشکر از موسسه آقای ملک پور کسی که ازطریق اکسپرس اینتری اقامت دایم کانادا را بگیرد . شرایط ثبت نام در کواپ کالج به غیر از رشته تحصیلی خودش که حسابداری هست در رشته های کامپیوتر را دارد/ و سوال دوم آیا وام هم برای تحصیل درکالج تعلق میگیرد. باتشکر مجدد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله می توانید در رشته های دیگر اقدام نمایید و اگر شرایط خوبی داشته باشید از قبیل نمرات خوب معدل بالا رزومه قوی و سطح زبان عالی می توانید از بورسیه استفاده نمایید
Parmida Esmiz
سلام تشکر میکنم از سایت خیلی خوبتون و اطلاعاتی که در اختیارمون قراز میدین،من ۲۰ سالمه دیپلم انیمیشن دارم و کارم میشه گفت در رابطه با دیجیتال مارکتینگ هست اما سابقه کاری آنچنانی ندارم، آیا شانس پذیرفته شدن در کوآپ دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله شما می توانید در دوره کوآپ در رشته مرتبط در کشور کانادا تحصیل و کار همزمان انجام دهید و حقوق هم دریافت کنید و حتی شانس اخذ اقامت دائم بعد از فارغ التحصیلی هم دارید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
فولادي
سلام ميخواستم بدونم سن ٣٤ با مدرك كارداني توريسم و ارشد بازرگاني marketing بدون سابقه بيمه و گپ تحصيلي ٥سال براي گرفتن ويزاي تحصيلي كوآپ مناسبه؟ و اينكه هزينه كلي زندگي و بيمه و كليه مخارج يكسال حدودا چه قدر ميشه و لطف ميكنيد در صورت منفي بودن جواب بهترين و كم هزينه ترين روش براي مهاجرت براي بنده رو بيان كنيد متشكرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام گپ تحصیلی شانس ویزا رو پایین میاره. اما راه های جایگزین وجود داره. برای بررسی شرایط با مشاورین تماس بگیرید
شایان
با سلام و وقت بخیر من ۲۰ سالمه آیلتس ۶/۵ دارم تا دیپلمم خوندم دیپلم رشته انسانی با معدل ۱۸/13زبان برنامه نویسی پایتون هم بلدم آیا من شرایط اینو دارم که برای کوآپ اقدام کنم اگه دارم از کجا شروع کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام باید شرایط شما تخصصی بررسی شود امکان اقدام برای چند کشور دیگر هم دارید برای اطلاعات کامل تر با مشاورین تماس بگیرید
arash
با سلام خسته نباشید من ۲۰ سالمه مدرک زبانم ایلتس ۷ دیپلم رشته انسانی با معدل ۱۷ و دو سال گپ تحصیلی دارم . آیا امکان اقدام برای دوره کو آپ رو دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله برای کانادا و دوره های کار تحصیل انگلیس امکان اقدام دارید برای بررسی شرایط خود با مشاورین تماس بگیرید
بهنام
سلام و عرض ادب با مدرک دکترا آیا توجیهی داره که در دوره کوآپ شرکت کنیم یا منطقی نیست؟ فارغ التحصیل دو سال پیش با آیلتس 6/5 و 34 سال سن.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام میتونید برای ویزای کار اقدام کنید برای محاسبه امتیاز و برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
Mostapha
سلام و عرض ادب ممنون بابت توضیحات کاملتون ببخشید یه سوال داشتم میخوام ببینم با توجه به شرایط من شما کدوم روش رو ترجیح میدید. دوره کوآپ یا تحصیلی و یا اسکیلد ورکر؟ ۳۰ ساله مدرک کارشناسی الکترونیک معدل ۱۴/۵ و ارشد برق مخابرات معدل ۱۵ فعلا بدون مقاله تمکن مالی نسبتا پایین ۲سال سابقه کار در نیروگاه برق مدرک زبان سطح advanced و در حال اماده شدن برای ازمون ایلتس خودم علاقه ای به تحصیل ندارم ولی با توجه به شرایطم کدوم روش واسه من راحت تره؟ خیلی ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت دوره کوآپ در واقع اقامت تحصیلی است که کار و تحصیل را تواما ساپورت می نماید. شما چه برای دوره کوآپ چه برای دوره تحصیلی نیاز به تمکن مالی نسبتا بالایی دارید. در صورت داشتن مجموع شرایط من جمله نمره زبان بالا و سابقه کار مناسب به نظر می رسد اسکیل ورکر کم هزینه ترین روش ممکن باشد که در واقع اقامت دائم کانادا را به شما خواهد داد به همراه اجازه کار. توصیه می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی رایگان با کارشناسان مجرب مجموعه با موسسه ارتباط تلفنی برقرار نمایید. موفق باشید.
مهتاب
سلام وقت بخیر. ببخشید من یه مورد رو متوجه نشدم. اگر من برای کو آپ فوق لیسانس کامپیوتر اقدام کنم آیا مدرک فوق لیسانس را به من میدهند و دارای اعتبار مانند فوق لیسانس تحصیل معمولی هست یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
عرض ادب و ارادت دوره های کوآپ کار و تحصیل رو تواما ساپورت می کنند در واقع هم شامل بخش آموزش آکادمیک و تئوری و هم بخش عملی و کارورزی با حقوق خواهند بود. از لحاظ اعتبار تفاوتی ندارند
arash
سلام و ارادت خواستم بگم برای دیدن کامل رشته های که تو دوره کو آپ هستند یه سایتی چیزی هست که در موردش خوب توضیح داده باشه اگه هست لطفا معرفی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب در ابتدا باید خدمت شما عرض کنیم که شانس ویزا برای دوره های کوآپ پایین است ولی برای اطلاع از رشته ها می توانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و راهنمایی لازم را دریافت کنید.
arash
با سلام و عرض ارادت من قبلا هم شرایط خودم گفتم و ایمیل هم زدم و شما فرمودید که امکانش هست ۲۱ سال ایلتس ۷ سربازی هم رفتم دیپلم رشته انسانی رو هم دارم آیا با این شرایط هنوز شانسی ندارم ؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید🙏🙏🙏🙏
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما شرایط سنی و سطح زبان خیلی خوبی برای مهاجرت دارید و می توانید برای دوره های کارشناسی اقدام نمایید. شرایط برای پذیرش دوره کوآپ فراهم است اما نکته اصلی همانطور که قبلا اشاره شد شانس ویزای این دوره هاست که بسیاری پایین می باشد و بهتر است برای دوره های اصلی و بلند مدت اقدام داشته باشید تا ریسک ویزای خود را به حداقل ممکن برسانید.
arash
با سلام و عرض ارادت من قبلا هم شرایط خودم گفتم و ایمیل هم زدم و شما فرمودید که امکانش هست ۲۱ سال ایلتس ۷ سربازی هم رفتم دیپلم رشته انسانی رو هم دارم آیا با این شرایط هنوز شانسی ندارم ؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید🙏🙏🙏🙏
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما شرایط سنی و سطح زبان خیلی خوبی برای مهاجرت دارید و می توانید برای دوره های کارشناسی اقدام نمایید. شرایط برای پذیرش دوره کوآپ فراهم است اما نکته اصلی همانطور که قبلا اشاره شد شانس ویزای این دوره هاست که بسیاری پایین می باشد و بهتر است برای دوره های اصلی و بلند مدت اقدام داشته باشید تا ریسک ویزای خود را به حداقل ممکن برسانید.
عرفان 95
سلام و خسته نباشید ببخشید سوال داشتم اینکه تو جواب پرسش ها گفته بودین دوره های کواپ شانس کمی برای ویزا دارن من میخام بجای کنکور روی این دوره کواپ وقتمو بزارم اگه شانس کمی دارند برای کنکور بخونم میشه لطفا یه توضیح بدین ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز همانطور که فرمودید، در حال حاضر دوره های کوآپ شانس بالایی برای ویزا شدن ندارند و پیشنهاد میکنیم در صورتی که قصد مهاجرت دارید شرایط سن، تحصیلات، مدرک زبان و سایر موضوعات را با مشاوران موسسه در میان بگذارید و در یک مشاوره رایگان تلفنی اطلاعات کاملی دریافت کنید.
عرفان95
سلام واقعا خیلی ممنون از وقتی که میزارید و پاسخگو هستید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما؛ رضایت و همراهی شما باعث افتخار ماست.
عرفان95
سلام واقعا خیلی ممنون از وقتی که میزارید و پاسخگو هستید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما؛ رضایت و همراهی شما باعث افتخار ماست.
armina hadi
سلام. رشته های تحصیلی کو اپ چیا هستن؟ شامل میکاپ آرتیست ، خدمات پوستی ، زیبایی و یا حتی شیرینی پزی هم میشه ؟ و اینکه میشه بامدرک فنی حرفه ای وارد کو اپ شد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز رشته هایی که فرمودید شامل کوآپ نمی شود و برای شرکت در این دوره ها شرایط سن، تحصیلات، مدرک زبان و ... شما باید مورد بررسی دقیق قرار بگیرد.
میلاد کاظمی
سلام من لیسانس مهندسی شیمی دارم از دانشگاه آزاد با معدل 14.14و 27 سال سن و زبانم رو هم تموم کردم فقط امتحان آیلتسم مونده و حدودا 4 سال گپ تحصیلی دارم و سرمایم حدود 350 میلیون هستش آیا شانس این رو دارم که در دوره های کو آپ کانادا شرکت کنم ؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز در حال حاضر دوره های کوآپ شانس بالایی برای ویزا ندارند و توصیه می شود که برای دوره های اصلی دانشگاهی اقدام داشته باشید. ضمن اینکه مبلغی که فرمودید اصلا برای اقامت تحصیلی در کانادا مناسب نیست و به سرمایه بیشتری نیاز دارید.
زهرا راعی
سلام وقتتون بخیر، ممنون بخاطر توضیحات خوبتون. من ۲۳ سالمه و از رشته ی مترجمی زبان انگلیسی تازه فارغ التحصیل شدم. آیلتس ۷ دارم و ۵ ترم هم فرانسهa1 گذروندم و علاقه شدیدی به توریسم و گردشگری و هتلداری دارم. دوره ی تورگایدی هم رفتم و مدرک قابل ترجمه و بین المللی داره. به لحاظ مالی در شرایط فعلی تا ۷۰۰ میلیون سرمایه دارم. میتونم برای کواپ اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در حال حاضر دوره های کوآپ کمی با ریسک بالاتری همراه هستند و پیشنهاد میشود برای دوره های دانشگاهی و مقطع لیسانس یا فوق لیسانس اقدام داشته باشید.
سينا مقدم
سلام خسته نباشيد ممنون بابت مطالب مفيدتون من 19 سال سن دارم و ديپلم تجربي دارم مي خواستم بدونم تو چه رشته اي ميتونم كوآپ كنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. هم اکنون شرایط دریافت ویزا برای دوره های کوآپ ریسک های بالاتری نسبت به دوره های لیسانس و ... دارد و اگر سطح زبان خوب و شرایط مالی مناسبی داشته باشید شانس اقدام برای ویزای تحصیلی کانادا را خواهید داشت. پیشنهاد میکنیم که از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
علیرضا
سلام بنده ۲۳ سالمه و مدرک کارشناسی کامپیوتر از دانشگاه ازاد دارم با نمره ایلتس۷ و خودمم کار طراحی وب انجام میدم میخواستم تو این دوره شرکت کنم سوالم اینه که اعتبار دانشگاه تاثیری تو این پذیرش داره ؟ و اینکه شانس ویزا گرفتن از طریق این دوره چطور هست با این شرایط
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در حال حاضر شانس ویزا برای این دوره ها قدری کاهش پیدا کرده و ریسک آن بالاست ولی شما با شرایطی که فرمودید شانس بسیار خوبی برای دریافت پذیرش در مقطع فوق لیسانس دارید. شما حتی می توانید برای دوره های کار-تحصیل در انگلستان نیز اقدام داشته باشید. پیشنهاد میکنیم که در خصوص شرایط خود حتما از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نموده و راهنمایی کامل دریافت کنید.
علیرضا ابراهیمی
با عرض سلام من 24سالمه و لیسانس حقوق با معدل 15 و نیم از دانشگاه تهران شمال و مدرک آیتلس 6 و نیم دارم. اگه تمکن مالی 12هزار دلارمو ثابت کنم به نظر شما شانسی برای مهاجرت به کانادا از طریق دوره های کوآپ دیجیتال مارکتینگ یا توریسم و هتلداری دارم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در حال حاضر شانس ویزای دوره های کوآپ برای ایرانیان قدری بالاست و شما باید هزینه های تحصیل و زندگی خود را ارائه نمایید که مبلغ 12 هزار دلار برای این موضوع کفایت نمی کند و شما باید حداقل حدود 30 الی 40 هزار دلار سرمایه داشته باشید. با توجه به شرایط سنی و مدرک زبانی که دارید بهتر است برای دوره های فوق لیسانس اقدام داشته باشید.
رسول اصغرپور
سلام با تشکر از مطلبتون سوال من این هست که من چون با معافیت تحصیلی تونستم درس بخونم مدرکمو بدون کارت پایان خدمت نمیدن فقط گواهی موقت بهم میدن همون رو میشه ترجمه کرد ارائه کرد یا باید اصل مدرک باشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خیر اصل مدرک نیاز هست
احسان شیرزادی چنار
سلام ۳۰ سالمه مدرک کاردانی عمران دارم و تازه مدرکم و گرفتم گپ تحصیلی ام ندارم میتونم واسه دوره کواپ اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام مخاطب گرامی با توجه به حساسیت سفارت کانادا شما شانس چندانی برای اخذ ویزای این دوره ندارید 
شیما صفایی
سلام وقت بخیر من ۱۹سالم هستم دیپلم تجربی با معدل ۱۹/۴۲دارم و آیلتس ۶.۵. میخواستم ببینم من میتونم برای دوره ی کوآپ IT اقدام کنم؟ مدت زمان و هزینه به چه صورت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی باتوجه به شرایط سنی و مدرک زبانتان این امکان برای شما هم کشور کانادا و هم انگلستان فراهم است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
بهار
باسلام و عرض ادب من ۲۵ سالمه و کارشناسی زبان و ادبیات عربی دارم از دانشگاه دولتی شهر تهران و ۳ سال سابقه کار اداری، زبان انگلیسی هم متوسط هستم . میخواستم راهنماییم کنید برای اینکه من میتونم از طریق کوآپ درکانادا مشغول به تحصیل بشم یا خیر و اینکه میتونم در ارشد رشته ی دیگه ای رو ادامه بدم ممنونم از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رشته شما برای مهاجرت به کانادا چندان مناسب نمی باشد. با این حال شما می توانید سایت دانشگاه های مورد نظرتان را بررسی نمایید.
Amirreza
با سلام خدمت شما. ۲۸ سال سن دارم رشته مهندسی مواد ولی معدلم بالا نیست . تقریبا ۳ سال هم سابقه کار دارم که مرتبط با رشتم نیست . الانم برای ازمون ایلتس خودمو اماده میکنم که فکر کنم. بتونم اورآل ۷ رو بگیرم . گپ تحصیلی هم ۳ ساله است . شانسی برای گرفتن ویزای co op دارم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز گپ تحصیلی شما باید با سابقه کار مرتبط پوشش داده شود. در صورتی که برای مقطع ارشد پذیرش بگیرید شانس ویزای شما بالاتر است.
مشاوره رایگان