کالج بریمار

بدون نظر

کالج بریمار

کالج بریمار (Breamar college)، هزینه های تحصیل در کالج بریمار کانادا، شرایط و مدارک جهت اخذ پذیرش کالج بریمار، نام دبیرستان های کانادا، ویزای تحصیلی کانادا، هزینه های اسکان در خوابگاه های دانشجویی، هزینه مدارس کانادا و دیگر موارد مربوط به کالج بریمار را در این مقاله به صورت تخصصی و علمی مورد بررسی قرار می دهیم. در میان نام دبیرستان های کانادا می توان به یکی از کالج های خوب با هزینه های مناسب اشاره نمود. کالج بریمار در سال 1995 در شهر تورنتو واقع در استان آنتاریو کانادا تاسیس گردیده است. این کالج در مقطع متوسطه از سال نهم تا دوازدهم به دانش آموزان از سراسر جهان خدمات ارائه می کند. موسسه ملک پور با سال ها تجربه در امور مهاجرت تحصیلی در تمامی مقاطع می تواند شما دانش آموزان و دانشجویان متقاضی به تحصیل در خارج از کشور راهنمایی نماید و در این راه شمارا یاری کند. در صورتی که تمایل دارید شرایط شما به صورت تخصصی بررسی شود این امکان وجود دارد که از طریق تماس تلفنی یا تکمیل فرم تماس، با موسسه ارتباط برقرار نمایید تا به صورت رایگان مشاورین با تجربه موسسه به بررسی شرایط شما بپردازند.

 • شرایط عمومی برای تحصیل در کالج بریمار (Breamar college)
 • هزینه تحصیل در کالج بریمار (Breamar college)
 • هزینه زندگی در کانادا
 • اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا
 • هزینه اسکان در خوابگاه های کالج بریمار
 • مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش و ویزای تحصیل در کانادا
 • سوالات متداول راجع به تحصیل در کالج بریمار (Breamar college)
 • سخن پایانی در خصوص کالج بریمار

کالج بریمارهزینه تحصیل در کالج بریمار (Breamar college)

از مهم ترین مواردی که هر دانش آموز و دانشجو قبل از اقدام به تحصیل در خارج از کشور باید به بررسی آن بپردازند هزینه های تحصیل در کالج یا دانشگاه مورد نظر می باشد. با بررسی این موضوع می توان به این مهم دست یافت که آیا کالج مورد نظر با شرایط مالی ما هم خوانی دارد و هم چنین می توان با توجه به سطح کالج از هزینه های تحصیل به مقایسه با دیگر کالج ها پرداخت. کالج بریمار (Breamar college) از کالج های خصوصی ولی کم هزینه در کانادا به شمار می رود. همان گونه که گفته شد این کالج برای دانش آموزان کلاس نهم تا دوازدهم خدمات تحصیلی ارائه می نماید. هزینه تحصیل در کالج بریمار برای نیم سال تحصیلی 7400 دلار کانادا و برای سال تحصیلی کامل 14800 دلار می باشد. این هزینه ها فقط هزینه تحصیل می باشد و دانش آموزان هزینه های دیگری نیز خواهند داشت که در قالب یک جدول برای شما عزیزان قرار داده ایم:

 

هزینه های عمومی

مبلغ

هزینه ثبت نام

300 دلار

هزینه محل سکونت در منزل برای شروع

225 دلار

هزینه اقامت در هفته (اتاق تک نفره در هفته) همراه با وعده های غذایی

250 دلار

اقامت در هفته (اتاق مشترک در هفته) همراه با وعده های غذایی

235 دلار

اقامتگاه vip در هفته همراه با وعده های غذایی

285 دلار

هزینه سرپرستی (بیشتر از 6 ماه)

600 دلار

سرپرستی (کمتر از 6 ماه)

300 دلار

بیمه درمانی در هر ماه

65 دلار

کتابهای درسی (در هر دوره در هر ترم)

75 دلار

 

هزینه اسکان، بیمه، کتاب های درسی، هزینه سرپرستی و هزینه ثبت نام برای یک سال تحصیلی برای هر دانش آموز بین 9 تا 10 هزار یورو می باشد.

هزینه زندگی در کانادا

یکی دیگر از موارد مهمی که هر دانش آموز یا دانشجو قبل از اقدام به مهاجرت و تحصیل در کانادا باید به آن توجه بسیاری کند بررسی هزینه های زندگی در کانادا می باشد. متقاضیان با بررسی این موضوع مهم می توانند با توجه به شرایط مالی خود انتخاب دقیقتری برای کشور محل تحصیل خود داشته باشند. کانادا یکی از کشور های پیشرفته و سطح اول در جهان به شمار می رود. این کشور زیبا و پهناور از اصلی ترین کشور های مهاجر پذیر در سال های گذشته بوده است و سالیانه افراد زیادی برای مهاجرت به این کشور از انواع روش ها اقدام می نمایند. به طور کلی هزینه زندگی یک دانشجو در کانادا بسته به ایالت و شهر محل زندگی متفاوت است و به صورت میانگین هزینه زندگی دانشجویی با احتساب هزینه های مسکن، خورد و خوراک، کتاب، هزینه تلفن همراه و اینترنت و... ماهیانه از 1400 تا 2700 دلار کانادا متغیر است. در ادامه ما به بررسی بعضی از هزینه های مهم در کشور کانادا می پردازیم و با توجه به این موضوع که کالج بریمار در شهر تورنتو واقع گردیده به بررسی هزینه های زندگی در شهر تورنتو بزرگترین مرکز انگلیسی زبانان کانادا می پردازیم:

 

قیمت

مقدار

نوع

1.50 تا 5 دلار کانادا

1 لیتر

شیر

2 تا 7 دلار کانادا

1 کیلو

برنج

8 تا 30 دلار کانادا

1 کیلو

گوشت

5 تا 20 دلار کانادا

1 کیلو

مرغ

1 تا 5 دلار کانادا

1 کیلو

پیاز

0.80 تا 5 دلار کانادا

1 کیلو

سیب زمینی

2 تا 6 دلار کانادا

1 کیلو

سیب

1.56 تا 8 دلار کانادا

1 کیلو

پرتغال

1.25 تا 4 دلار کانادا

1 کیلو

کاهو

2 تا 6 دلار کانادا

1 کیلو

گوجه

2.47 تا 50 دلار کانادا

12 عدد

تخم مرغ

12 تا 40 دلار کانادا

1 وعده رستوران متوسط

رستوران

1 تا 3 دلار کانادا

1.5 لیتر

آب معدنی

3.10 تا 3.50 دلار کانادا

یک طرفه

بلیط حمل و نقل عمومی

1.75 تا 4 دلار کانادا

1 کیلومتر

تاکسی

25 تا 100 دلار کانادا

1 ماه

باشگاه تناسب اندام

50 دلار کانادا

1.30 ساعت

اجاره زمین تنیس

13 تا 20 دلار کانادا

1سانس

سینما

45 تا 105

1 عدد

شلوار جین

70 تا 150 دلار کانادا

1 جفت

کفش اسپرت نایک

کالج بریمار

هزینه زندگی در کانادا

اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا

دانش آموزان بین المللی متقاضی به تحصیل در کشور کانادا نمی توانند بر روی اخذ بورسیه تحصیلی در مقاطع دبیرستان و کالج شانس بالایی داشته باشند و به صورت کلی بورسیه های تحصیلی بیشتر در مقاطع دانشگاهی مانند لیسانس، فوق لیسانس و دکتری می باشد که به دانشجویان با شرایط مناسب اعطا می گردد. افرادی که دارای اقامت های قانونی و بلند مدت در کشور کانادا می باشند این امکان برایشان وجود دارد که فرزندانشان در مدارس و کالج ها و دانشگاه های دولتی این کشور با هزینه های پایین تحصیل نمایند اما دانش آموزانی که از کشور های دیگر برای تحصیل به کانادا مهاجرت می کنند به سختی امکان اخذ بورسیه در مدارس و کالج ها برایشان وجود دارد. به دلیل بالا بودن هزینه های تحصیل در اکثر مدارس و کالج های کانادا، معمولاً خانواده هایی که در پرداخت هزینه ها توانایی لازم را ندارند تمایل به تحصیل فرزندانشان در کالج های ارزان در کانادا دارند که البته هر کالج یا مدرسه نسبت به هزینه های دریافتی امکاناتی به دانش آموزان ارائه می نمایند. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه و تدوین شده است و هر گونه استفاده از این مقاله و دیگر مقالات تدوین شده توسط تیم ای تی موسسه ملک پور، شرعاً و قانوناً خلاف مقررات می باشد. در ادامه برای شما لیستی از هزینه مدارس کانادا که پایین ترین هزینه ها را در بین مدارس و کالج ها در کانادا را دارند برای شما قرار داده ایم.

نام کالج و نام دبیرستان های کانادا با هزینه های پایین:

 

کالج آلگون کوین

12000 دلار کانادا

کالج بووالی

6000 تا 12000 دلار کانادا

کالج کاموسون

7000 دلار کانادا

کالج فنشاو

13000 تا 14000

هزینه اسکان در خوابگاه های کالج بریمار

همان گونه که در مطالب بالا گفته شد خوابگاه در کالج بریمار به صورت هوم استی (Home stay)می باشد. هوم استی به خانواده هایی گفته می شود که مورد تایید دولت کانادا و کالج بریمار می باشند که دانش آموزان در زمان تحصیل در کنار این خانواده ها در اتاق هایی جداگانه به زندگی می پردازند و این خانواده ها وظیفه سرپرستی آن ها را به عده دارند. هوم استی به دانش آموزان کمک می کند در سریع ترین زمان ممکن با جامعه و فرهنگ و زبان کانادایی آشنا شوند. فاصله هوم استی تا کالج بریمار فاصله زمانی بین 30 دقیقه تا 45 دقیقه را دارد. هزینه هوم استی ها برای دانش آموزان کالج بریمار برای هر هفته در اتاق های مشترک 235 دلار و برای اتاق های تکی 250 دلار و در اتاق های وی آی پی 285 دلار می باشد. علاوه بر این هزینه دانش آموزان برای هر سال تحصیل به خانواده های کانادایی 600 دلار به عنوان هزینه سرپرستی پرداخت می کنند. همچنین هزینه هر ماه بیمه دانش آموز 65 دلار می باشد.تخت خواب مجزا، 3 وعده غذایی، وای فای و... دیگر امکانات در هوم استی می باشند.

شما می توانید با خریداری محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت و مشاهده و بررسی آن با جدیدترین و به روزترین راه های مهاجرت و اخذ اقامت آشنا شده و با اطلاعات موجود در این محصول امور مربوط به مهاجرت خود را بدون نیاز به کارشناس مهاجرتی انجام دهید.

کالج بریمار

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش و ویزای تحصیل در کانادا

متقاضیان به تحصیل در کالج بریمار در ابتدا باید از سمت کالج پذیرش دریافت نمایند. برای دریافت پذیرش از سمت کالج دانش آموز نیاز دارد تا مدارک خود را آماده کنند و به کالج بریمار ارائه نمایند. در این قسمت سعی داریم تا مدارکی که برای اخذ پذیرش کالج بریمار و ویزای کانادا مورد نیاز است را برای شما دوستان بررسی نماییم. دانش آموزان در کالج بریمار در ماه سپتامبر شروع به تحصیل می نمایند و تا اواخر ماه ژوئن ادامه دارد. دانش آموزانی که تمایل به تحصیل در کالج بریمار را دارند باید از نمرات خوبی برخوردار باشندو با زبان انگلیسی نیز آشنا باشند. دانش آموزان بسته به سطح زبان خود در کلاس های زبان وارد می شوند و به سطح مورد نیاز می رسند. در ادامه مدارک مورد نیاز برای پذیرش کالج بریمار و شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا را برای شما قرار داده ایم:

شرایط پذیرش:

 • در خواست پذیرش از کالج بریمار
 • پرداخت هزینه کالج
 • پرداخت هزینه هوم استی
 • ارائه مدارک تحصیلی در مقاطع قبلی
 • بالا بودن معدل و نمرات در سال های قبل

شرایط اخذ ویزای تحصیلی:

 • ارائه نامه پذیرش کالج
 • ارائه تمکن مالی و پیرینت حساب بانکی
 • ارائه مدرک زبان در صورت وجود
 • ارائه مدارک دو سال اخر تحصیل

سوالات متداول راجع به تحصیل در کالج بریمار (Breamar college)

✅ دانش آموزان از چه سنینی می توانند برای کالج بریمار اقدام نمایند؟

دانش آموزان از سن 15 تا 18 سال می توانند برای تحصیل در این کالج اقدام نمایند.

✅ هزینه دانشگاه در کالج بریمار چه مقدار است؟

هزینه تحصیل در این کالج برای هر سال 14800 دلار می باشد.

✅ وضعیت اسکان دانش آموز در کالج بریمار به چه شکل است؟

دانش آموزان در این کالج در هوم استی و در کنار خانواده های کانادایی برای مدت تحصیلشان زندگی می کنند.

✅ سطح زبان مورد نیاز برای دانش آموزان در کالج بریمار چه مقدار است؟

به صورت کلی به مدرک زبان نیاز ندارد اما از دانش آموزان امتحان زبان گرفته می شود و نسبت به سطح دانش آموز وارد کلاس زبان می شوند.


_____________سخن پایانی در خصوص کالج بریمار_____________

کالج بریمار، هزینه های تحصیل، وضعیت اسکان دانش آموز در کالج بریمار، شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا و دیگر موارد مرتبط به کالج بریمار در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. کالج بریمار یکی از کالج های خصوصی در استان آنتاریو و شهر تورنتو می باشد. این کالج برای دانش آموزان کلاس نهم تا دوازدهم خدمات تحصیلی را ارائه می نماید. هزینه تحصیل در این کالج در هر سال 14800 دلار کانادا می باشد و هزینه اسکان و دیگر هزینه های زندگی 10 تا 11 هزار دلار در سال می باشد. موسسه ملک پور یکی از مؤسسات معتبر برای اعزام دانشجو و دانش آموز به کشور کانادا و دیگر کشور های سطح اول جهان می باشد و شما متقاضیان می توانید با برقراری تماس با موسسه MIE و یا تکمیل فرم تماس، به صورت رایگان شرایط خود را با مشاورین با تجربه ما در میان بگذارید تا نسبت به شرایط شما عزیزان بهترین روش مهاجرت به شما پیشنهاد داده شود. در صورت وجود هر گونه سوال می توانید در بخش پرسش و پاسخ مقاله مطرح نمایید تا به آن ها پاسخ دهیم.

امتیاز 5 از 5 ( 2 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان