کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان

17 نظر

کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان

با توجه به کمبود نیروی کار عمان در مشاغلی مانند پزشکی و دندانپزشکی و شرایط کار پزشکی در عمان، بسیاری از اشخاص قصد دارند که برای کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان اقدام نمایند و از این طریق، وارد بازار کار این کشور شوند. برای ورود به بازار کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان لازم است که در ابتدا مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید. پروسه معادل سازی مدرک تحصیلی در کشور عمان چندین مرحله دارد: در مرحله نخست متقاضی کار پزشکی در عمان و دندانپزشکی باید در آزمون پرومتریک عمان شرکت کرده و در صورت پذیرش، در مرحله دوم از نظر مدارک و صلاحیت پزشکی مورد تأیید قرار گیرد. سپس با موفقیت در مصاحبه می توان وارد بازار کار پزشکان و دندانپزشکان شد. لازم به ذکر است که اقامت دائم و پاسپورت کشورهای عربی از جمله عمان به خارجیان اعطا نمی شود. جهت اطلاع کامل از استخدام پزشک و دندانپزشک در عمان،  میزان حقوق مشاغل در عمان و همچنین شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به عمان پیشنهاد می کنیم که با ما همراه باشید. موسسه ملک پور قادر به یاری شما در طی پروسه معادلسازی و کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان می باشد. برای این منظور می توانید با موسسه تماس گرفته و یا فرم تماس را کامل کرده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. عناوینی که در مقاله کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان بررسی می شود به شرح زیر می باشد:

 • شرایط کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان
 • نرخ بیکاری و بازار کار در عمان
 • مدارک مورد نیاز برای ویزای کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان
 • میزان حقوق و درآمد برای کار پزشکان و دندانپزشکان
 • مؤسسات کاریابی معتبر در عمان
 • شرایط اخذ ویزای همراه عمان
 • شرایط اخذ اقامت و تابعیت در عمان از طریق کار
 • مزایای کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان
 • سوالات متداول راجع به کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان
 • سخن پایانی در مورد کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان

کار پزشکان و دندانپزشکان در عمانشرایط کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان

همانطور که می دانید این روزها و با توجه به نیازی که کشور عمان به کادر درمان به خصوص نیروی پزشکان و دندانپزشکان دارد، بسیاری از متخصصین و پزشکان و دندانپزشکان عزیز ما قصد مهاجرت کاری به عمان از این طریق را دارند. به همین دلیل در این قسمت قصد داریم تا شرایط مهاجرت و کار در عمان مخصوصاً شرایط کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان را بررسی نماییم.

همانطور که می دانید برای اینکه پزشکان و دندانپزشکان عزیز کشورمان بتوانند برای مهاجرت کاری به عمان اقدام نمایند و در این کشور مشغول به کار شوند، باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایند. برای معادل سازی مدرک تحصیلی، شخص متقاضی باید آزمون پرومتریک عمان را با موفقیت طی نماید. این آزمون مشابه آزمون MCQ استرالیا می باشد که افراد متقاضی برای گذراندن این آزمون می توانند از کتاب های کاپلون و یا کتاب هایی که برای آکسفورد هستند، استفاده کنند. پس از گذراندن آزمون پرومترویک شخص متقاضی باید از نظر مدارک و صلاحیت پزشکی نیز مورد تأیید قرار گیرد. همچنین پس از این مراحل فرد متقاضی باید مصاحبه خود را نیز با موفقیت پشت سر بگذراند. برای اینکه بتوانید مصاحبه خود را به خوبی انجام دهید باید از سطح زبان خوبی برخوردار باشید. اشخاص متقاضی می توانند پروسه معادل سازی خود را به زبان انگلیسی انجام دهند. همچنین دانش زبان عربی نیز به متقاضیان کمک شایانی می نماید. در صورتی که موفق به معادل سازی مدرک تحصیلی خود شوید، شرایط کار پزشکان در عمان را به دست آورده و می توانید برای استخدام پزشک و دندانپزشک در عمان اقدام نمایید. اگر قصد کار در عمان را دارید می توانید برای اطلاعات بیشتر مقاله مربوط به کار در عمان را مطالعه نمایید.

کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان

کار در عمان

نرخ بیکاری و بازار کار در عمان

اگر قصد مهاجرت کاری به عمان و یا ورود به بازار کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان را دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی به نرخ بیکاری و بازار کار در عمان توجه نمایید؛ چرا که نرخ بیکاری در هر کشوری نشان دهنده میزان مشاغل و نیاز آن کشور به نیروی کار متخصص و ماهر می باشد. در حال حاضر نرخ بیکاری و بازار کار در عمان 3.08 در سال 2019 گزارش شده است. با توجه به نرخ پایین بیکاری در این کشور و نیاز این کشور به نیروی کار متخصص به پزشک و دندانپزشک، شرایط کار پزشکان در عمان و دندانپزشکان در این کشور مساعد است. بنابراین پزشکان و دندانپزشکان ایرانی می توانند پس از معادل سازی مدرک تحصیلی خود برای ورود به بازار کار این کشور اقدام نمایند. نمودار زیر نرخ بیکاری و بازار کار در عمان را طی سال های اخیر نشان می دهد.

کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان

البته باید این نکته را در نظر داشت که کار در عمان نیاز به دریافت پیشنهاد کاری دارد و برخلاف کشورهایی چون اتریش و آلمان، ویزای جستجوی کار در عمان صادر نمی شود. در نتیجه متقاضیان کار پزشکی و دندانپزشکی در عمان لازم است که پس از معادلسازی مدرک خود، به جستجوی کار در عمان پرداخته و با دریافت پیشنهاد کاری مناسب، اقامت کاری این کشور را دریافت نمایند.

مدارک مورد نیاز برای ویزای کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان

به طور قطع برای ورود به کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان، اشخاص متقاضی باید مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای خود را تکمیل کرده و ارائه نمایند تا بتوانند با مهاجرت کاری به عمان، ویزای کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان را دریافت کنند. متقاضیان کار دندانپزشکی در عمان و پزشکی بایستی پس از معادل سازی مدرک تحصیلی خود، اقدام به تکمیل و ارائه مدارک خود جهت اخذ ویزا نمایند. مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان از قرار ذیل است:

 • ارائه گذرنامه معتبر با مدت اعتبار بیشتر از 6 ماهتحصیل دکترا در اتریش
 • ارائه شناسنامه شخص متقاضی و مدارک هویتی
 • داشتن پیشنهاد شغلی و دعوت نامه از طرف شخص کارفرما در عمان
 • ارائه قرارداد کاری با کارفرما
 • ارائه و ترجمه مدارک تحصیلی از ابتدا تا انتها
 • ارائه نامه کاری و سوابق شغلی
 • ارائه نامه تمکن مالی
 • ارائه گواهی سلامت فرد متقاضی

علاوه بر نکات فوق، متقاضیان کار پزشکی و کار دندانپزشکی در عمان بهتر است که با نکات مهم مهاجرت به عمان آشنا باشند تا بتوانند با خیال آسوده برای زندگی در این کشور اقدام نمایند.

کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان

نکات مهم مهاجرت به عمان

میزان حقوق و درآمد برای کار پزشکان و دندانپزشکان

میزان حقوق و درآمد در عمان یکی از مهمترین موارد برای اخذ ویزای کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان می باشد که باید از آن اطلاع داشته باشند. بهتر است بدانید که اگر قصد مهاجرت کاری به عمان و کار پزشکی در عمان و یا کار دندانپزشکی در عمان را دارید، میزان حقوق و درآمد شما با توجه به محلی که در آن مشغول به کار هستید متفاوت می باشد. همچنین میزان حقوق برای کار پزشکی در عمان و کار دندانپزشکی با توجه به تخصصی که در آن مشغول به کار هستید متفاوت خواهد بود. نکته ای که باید بدانید این است که کار پزشکی در عمان و همچنین کار دندانپزشکی، با توجه به اینکه شخص متقاضی در کلینیک های خصوصی و یا دولتی و یا در بیمارستان مشغول به کار باشد متفاوت است. جالب است که بدانید میزان حقوق برای کار پزشکی در عمان در بیمارستان های دولتی و کلینیک های دولتی بسیار بیشتر از بیمارستان های خصوصی می باشد. نکته حائز اهمیت این است که اشخاصی که دارای تخصص هایی مانند پزشک زنان، پزشک اطفال، رادیولوژی و.... هستند، حقوق و درآمد بسیار مناسبی دریافت می نمایند. در جدول ذیل به میزان حقوق و درآمد در کار پزشکی در عمان و در برخی از مشاغل پزشکی در عمان می پردازیم.

 

مشاغل

میزان حقوق به ریال عمان

پزشک عمومی

3.910

پزشک - سالمندان

3.230

پزشک -هماتولوژی/ آنکولوژی

4.350

پزشک - بیماری عفونی

4.640

پزشک - مغز و اعصاب

5.300

پزشک بخش اورژانس

3.170

متخصص زنان و زایمان

4.330

دندانپزشک       

3.960

پزشک - متخصص قلب و عروق کودکان

4.770

کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان

لیست مشاغل مورد نیاز عمان

مؤسسات کاریابی معتبر در عمان

قطعاً اشخاصی که قصد اخذ ویزای کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان را دارند، در اندیشه یافتن کار مناسب و مرتبط با تخصص خود در این کشور نیز هستند. اشخاصی که آزمون پرومتریک عمان را با موفقیت پشت سر می گذرانند می توانند رزومه کاری و تحصیلی خود را برای بیمارستان ها و کلینیک های این کشور ارسال کرده و در صورتی که بتوانند دعوت نامه کاری خود را دریافت نمایند؛ می توانند در این کشور مشغول به کار شوند. پزشکان و دندانپزشکانی که قصد کار در این کشور را دارند می توانند از طریق مؤسسات کاریابی مختلفی که در این کشور وجود دارد، شغل مورد نظر خود را به دست آورند. بهتر است قبل از هر اقدامی با برخی از مؤسسات کاریابی معتبر در عمان آشنا شوید. در ذیل این مطلب، به برخی از مؤسسات کاریابی در عمان می پردازیم.

 

نام موسسه کاریابی

تلفن تماس

ایمیل

سایت

Competence HR

96824491220+

[email protected]

www.competencehr.com/Home

Oxygen Oman

96822092223+

[email protected]

www.oxygen-om.com

MENA HR Solutions LLC

96896553437+

[email protected]

http://www.menahrs.com/

Al-Miladi Global Human Resources Management

96895951493+

96897671775+

[email protected]

http://almiladi.net/

Talent Development LLC

96824210448+

[email protected]

http://www.talentdevelopmentllc.com/

Global Business Network LLC (GBN)

96824480012+

[email protected]

https://www.globnetllc.com/

 

کار پزشکان و دندانپزشکان در عملن

شرایط اخذ ویزای همراه عمان

افرادی که قصد اخذ ویزای کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان را دارند، علاوه بر اخذ ویزای خود در اندیشه اخذ ویزای همراهان و اعضای خانواده خود (همسر و فرزندان) نیز هستند. اشخاص متقاضی که موفق به یافتن کارفرما از کشور عمان می شوند و ویزای کار این کشور را اخذ می نمایند، می توانند برای همسر و فرزندان زیر 21 سال خود نیز درخواست ویزای همراه دهند. نکته مهمی که باید بدانید این است که اشخاصی که قصد اخذ ویزای همراه را دارند باید به رتبه شغلی و نوع قراردادی که با کارفرما منعقد می نمایند توجه نمایند. همچنین میزان حقوق و درآمد برای درخواست ویزای همراه از اهمیت بسیاری برخورداری است. اشخاص متقاضی که ویزای کار عمان را دریافت می نمایند، برای درخواست ویزای الحاق به خانواده باید اثبات کنند که در این کشور درآمد کافی برای تأمین هزینه های خود و اعضای خانواده خویش را دارند. همچنین باید محلی برای سکونت خود و اعضای خانواده خویش در نظر داشته باشند تا بتوانند درخواست ویزا نمایند. مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای همراه در عمان از قرار ذیل است:

 • ارائه پاسپورت همراهان
 • ارائه کپی کارت اقامت فرد متقاضی
 • ارائه کپی قرارداد کاری شخص متقاضی
 • ارائه تمکن مالی
 • ارائه اجاره نامه ملکی
 • ارائه سند ازدواج

شرایط اخذ اقامت و تابعیت در عمان از طریق کار

افرادی که قصد اخذ ویزای کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان را دارند تمایل دارند تا در مورد شرایط اخذ اقامت و تابعیت در عمان از طریق کار نیز اطلاع داشته باشند تا بتوانند پس از اخذ ویزای کار این کشور، در صورت امکان به اقامت و تابعیت عمان نیز دست یابند. به همین دلیل در این بخش به بررسی شرایط اخذ اقامت و تابعیت در این کشور می پردازیم.

 

توضیحات موسسه ملک پور در زمینه کاریابی پزشکان در عمان

 

پزشکان و دندانپزشکانی که از طریق ویزای کار به این کشور وارد می شوند، در ابتدا یک اقامت 2 ساله دریافت می نمایند. پس از گذشت 2 سال و در صورت نیاز کارفرما و تمدید قرارداد کاری شخص متقاضی با فرد کارفرما، متقاضیان می توانند اقامت خود را در این کشور تمدید نمایند. نکته مهمی که باید در مورد اخذ اقامت و تابعیت عمان و کشورهای حاشیه خلیج فارس بدانید این است که این کشورها به اشخاص متقاضی، اقامت دائم و پاسپورت را اعطا نمی کنند. بنابراین اشخاصی که در این کشور مشغول به کار هستند تنها می توانند اقامت موقت خود را در صورت تمدید قرارداد کاری تمدید نمایند. اگر قصد اخذ اقامت و تابعیت کشور دیگری را داشته و تصمیم دارید که برای این امر، از طریق اخذ ویزای کار پزشکان و دندانپزشکان اقدام نمایید؛ پیشنهاد می شود که برای کشورهای دانمارک و سوئد اقدام داشته باشید تا پس از معادل سازی مدرک تحصیلی خود و شروع به اشتغال، بتوانید اقامت و تابعیت خود را نیز بدست آورید. در واقع می توان گفت که دانمارک و سوئد، در زمره بهترین کشور برای مهاجرت دندانپزشکان و پزشکان قرار دارند.

مزایای کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان

تا به اینجای مقاله درباره شرایط کار پزشکان و دندانپزشکان در کشور عمان توضیحات کاملی ارائه شد. در بخش انتهایی این مقاله قصد داریم تا شما را با مزایای اقامت کاری عمان برای پزشکان، مهاجرت ماما به عمان، مهاجرت دندانپزشکان، پرستاران و متخصصان آشنا نماییم. در ادامه مزایای کار در عمان برای پزشکان، دندانپزشکان و .... بیان شده است:

 • رابطه سیاسی خوب با ایرانسرمایه گذاری در استرالیا
 • بعد مسافتی نزدیک با ایران
 • واحد پولی با ارزش
 • عدم مالیات بر در آمد مشاغل
 • درآمد متخصصان ماهانه بین ۵ تا ۶ هزار دلار
 • امکان همراهی همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال

سوالات متداول راجع به کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان

آیا با اخذ ویزای کار عمان و کار در این کشور می توان اقامت و تابعیت عمان را دریافت کرد؟

به طور کلی در عمان و کشورهای حاشیه خلیج فارس، اقامت دائم و پاسپورت به متقاضیان اعطا نمی شود و با اخذ ویزای کار عمان می توان اقامت موقت این کشور را دریافت کرد که قابل تمدید می باشد.

آیا برای معادل سازی مدرک پزشکان و دندانپزشکان به مدرک زبان نیاز است؟

خیر؛ پزشکان و دندانپزشکان بدون مدرک زبان می توانند برای معادل سازی مدرک تحصیلی خود اقدام نمایند؛ اما باید از سطح زبان خوب و مناسبی برخوردار باشند.

آیا امکان اخذ ویزای همراه برای متقاضیان کار در عمان وجود دارد؟

بله؛ اشخاصی که ویزای کار عمان را دریافت می نمایند؛ در صورتی که اقامت 2 ساله دریافت کرده، حقوق و درآمد کافی داشته باشند و ملکی برای سکونت خود و اعضای خانواده تهیه نمایند می توانند برای همراهان خود درخواست ویزا دهند.

آیا پزشکان و دندانپزشکان در عمان می توانند حقوق و مزایای مناسبی دریافت کنند؟

بله؛ با توجه به نیروی کار مورد نیاز کشور عمان، حقوق و مزایا برای پزشکان و دندانپزشکان بسیار مناسب است؛ قابل توجه است که میزان حقوق و درآمد در بیمارستان ها و کلینیک های دولتی این کشور بیشتر از خصوصی می باشد.


_____________ نکات پایانی درمورد کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان _____________

در این مقاله شرایط اخذ ویزای کار عمان و همچنین شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به عمان و استخدام پزشک و دندانپزشک در عمان بررسی شد. به منظور دریافت ویزای کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان، بایستی مدرک تحصیلی خود را معادل سازی کنید. پس از پشت سر گذاشتن آزمون پرومتریک عمان، شخص متقاضی باید در مصاحبه عملی نیز قبول شود تا پس از آن بتواند به کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان بپردازد. نکته مهمی که باید در مورد معادل سازی و مصاحبه بدانید این است که بهتر است شخص متقاضی از سطح زبان انگلیسی خوبی برخوردار باشد تا بتواند آزمون معادل سازی و مصاحبه را به خوبی پشت سر بگذراند. اگر فرد متقاضی به زبان عربی نیز تسلط داشته باشد می تواند آزمون را به خوبی پاس کرده و وارد بازار کار عمان شود. با توجه به نیاز به شرکت در آزمون معادلسازی، تسلط بر زبان عربی و عدم امکان اخذ اقامت دائم و پاسپورت عمان، پیشنهاد می شود که شرایط پزشکی و دندانپزشکی در عمان بررسی شود. دانمارک و سوئد در زمره بهترین کشورها برای کار پزشکان و دندانپزشکان می باشند. موسسه ملک پور آماده ارائه هر گونه خدمات و مشاوره به شما پزشکان و دندانپزشکان عزیز در زمینه معادل سازی و کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما به صورت تلفنی تماس حاصل نمایید و یا فرم تماس را کامل نمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان با مشاورین کارآزموده بهره مند گردید. همچنین می توانید در انتهای مقاله در بخش "ثبت پرسش" سوالات خود را مطرح نمایید تا در کوتاه ترین زمان، توسط کارشناسان به آن ها پاسخ داده شود.

امتیاز 4.31 از 5 ( 43 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
هادی
سلام وقت خوش بنده پزشک عمومی ۴۵ ساله با سابقه بالا هستم. زبان انگلیسی م خوبه. اگر از طریق ویزای کار پزشکان و دندانپزشکان عمان اقدام کنم همسرم هم ویزا همراه میگیره؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله همسر شما به عنوان همراه کنار شما حضور خواهند داشت.
مجید عصمتی
با سلام خیلی گران است اقای ملگ پور ضمن اینکه شما فرمودین ده جلسه اول ترم یک که اصلا دیده نمیشه چنین چیزی با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز لطفا سوال خود را بفرمایید تا همکاران شما عزیز را راهنمایی کنند. سپاس
مهریماه بیات
سلام وقتتون بخیر ببخشید برای تکنسین و تعمیر و نگهداری هواپیما در عمان امکان گرفتن جاب آفر وجود دارد با 15سال سابقه کاری روی هواپیماهای مسافربری و سبک
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بله شما با اخذ پیشنهاد شغلی می توانید ویزای کاری دریافت کرده و در این کشور مشغول به کار شوید. که می توانید در سایتها سرچ کرده و رزومه خود را برای کارفرماها ارسال بفرمایید تا در صورت تایید رزومه پیشنهاد شغلی دریافت بفرمایید. سپاس
میلاد مصلحی فر
سلام و عرض ادب.... برای داروسازان کجا رو پیشنهاد میکنین.... عمان میشه؟ مچکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما می توانید با مدرک داروسازی در کشور عمان مشغول به کار شوید. ولی کشور سوئد و نروژ نیز گزینه خوبی برای رشته تحصیلی شما می باشد. که ابتدا مدرک خود را در کشور مقصد معادلسازی کرده و سپس وارد بازار کار می شوید. برای اخذ اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان در این زمینه دریافت بفرمایید. سپاس
شاوردی
عرض ادب دوستان ممنون بابت سایت خوبتون من کارشناس آزمایشگاه هستم همسرم پرستار شرایط اقدام برای این نوع اقامت برای مایی که زبان انگلیسی ضعیف و زبان عربی خوبی داریم ب چه نحو هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب کشور عمان از شما مدرک نمی خواهد در حد ایلتس 6 باید بلد باشید تا برای معادلسازی اقدام نمایید. برای دانمارک و سوئد هم می توانید اقدام کنید تا زبان را در همان کشور بخوانید و معادلسازی کنید .برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
مهسا
سلام خسته نباشید من حدود دو سال به عنوان پزشک عمومی کار کردم و الان رزیدنت داخلی هستم می خاستم بدونم در این حالت هم میشه اقدام کرد برای کار در عمان؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله امکان اقدام دارید. برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
ابراهیم فرخی
سلام من پزشک عمومی ۵۰ ساله هستم خانمم هم مهندس کامپیوتر هست میخواستم ببینم میتونم دوتا کودک خود را به آنجا ببرم و میتونم اقامت دائم بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله به همه افراد خانواده اقامت موقت داده میشه. برای سوئد دانمارک و نروژ هم میتونید اقدام کنید. برای بررسی تخصصی با مشاورین تماس بگیرید
من. من.
با سلام.من دکتری جامعه شناسی هستم به چه صورت میتونم به اقامت عمان رو بگیرم و اینکه متوسط در آمد و حقوق من ماهانه چقدر میشود؟با تشکر از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام کشورهای عربی اقامت دائم و تابعیت اعطا نمی کنند برای بررسی شرایط خود با مشاورین تماس بگیرید
lili
سلام من دانشجوی دندانپزشکی فیلیپین هستم و میخواستم بدونم بلافاصله بعد از تموم شدن درسم با وجود این که سابقه ی کاری ندارم امکان اینکه عمان کار کنم برام وجود داره ؟ یا حتما باید سابقه ی کار داشته باشم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت می بایست حتما سابقه کار داشته باشید (حداقل دو سال).توصیه می کنم برای بررسی شرایط خود و دریافت مشاوره رایگان تخصصی با کارشناسان مجرب مجموعه با موسسه تماس تلفنی برقرار نمایید. موفق باشید.
حبیبی
سلام. من دندانپزشک هستم. میخواستم بدونم حقوق ۳۹۰۰ ریال عمان، حقوق سالانه هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت خیر این درآمدها به صورت ماهیانه محاسبه شده اند. پیشنهاد میکنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان توسط کارشناسان مجرب مجموعه و انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی با موسسه ارتباط برقرار بفرمایید.موفق باشید.
علی صبوری
سلام. ببخشید من یک دندانپزشک هستم و سابقه کاریم در ایران خوبه.الان شرایط رفتن به عمان رو دارم، خواستم ببینم اگه رفتم عمان باید برای همیشه اونجا کار کنم یا بعد از چند سال امکان انصراف و برگشت و کار دوباره من در ایران هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت جناب دکتر عزیز، شما پس از معادلسازی و کاریابی در عمان اقامت دو ساله در این کشور بدست می آورید و مادامی که قرارداد خود را تمدید کنید می توانید اقامت دریافت نمایید و هر موقع که خواستید می توانید به ایران بازگردید.
دکتر. سید نامدار موسوی
چطور میتوانم سوالات آزمون های سالهای قبل را دریافت کنم، و هزینه آن چقدر است، و آیا این آزمونها کفایت آماده کی برای امتحان پرومتریک را دارد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز آزمون پرومتریک کتابهایی در بازار دارد که می توانید از آنها کمک بگیرید.
Namdar mousavi
سوالات آزمون سالهای قبل را چطور میتوانم تهیه کنم و هزینه آن چقدره،و آیا شما در پیدا کردن کار کمک میکنید و شرایط آن چیست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز وقتی معادلسازی شما انجام شد برای پیدا کردن کار می توانید از کاریابی های بین المللی کمک بگیرید.
Yasi
سلام من دانشجوی دندانپزشکی فیلیپین هستم و میخواستم بدونم بلافاصله بعد از تموم شدن درسم با وجود این که سابقه ی کاری ندارم امکان اینکه عمان کار کنم برام وجود داره ؟ یا حتما باید سابقه ی کار داشته باشم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی برای معادلسازی در کشور عمان و مشغول به کار شدن نیازمند به سابقه کاری می باشید.
مرتضی رئیسی
سلام وقت بخیر. بنده پزشک عمومی هستم و قصد مهاجرت به عمان یا امارات در آینده ی نزدیک دارم. منتهی توی سایت های مختلف درآمد پزشک عمومی عمان متفاوت نوشتن. بعضیا ماهی 900 الی 1100 ریال نوشتن. بعضی سایت ها مث مال شما 3900 و 3800 ریال در ماه نوشتن. این مسئله خیلی برای من مهمه که کدومشون درسته چون اگه درامد در حد 1000 تا باشه ارزش نداره. ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درآمدها براساس تخصص و نوع پرداختی های کارفرماست عدد ثابتی نیست که بشود به آن استناد کرد.
Mostafa sebti
سلام آیا برای اخذ مجوز کار دندانپزشکی در کشور عمان می‌توان با زبان عربی مصاحبه وامتحان پرومتریک را انجام داد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام مخاطب گرامی ازمون پرومتریک به زبان انگلیسی می باشد 
ستاره راد
سلام وقت بخیر.درمورد تخصص دندانپزشکی مثلا رادیولوژی شرایط مهاجرت به عمان چطور هست؟ و بلافاصله بعد از اتمام تحصیل تخصص امکان مهاجرت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما بایستی در آزمون شرکت نمایید تا مدرک خود را معادل سازی کنید و سپس می‌توانید در محیط مشغول به کار شوید
مشاوره رایگان