برای استفاده از تخفیفات ویژه موسسه MIE کلیک کنید

کار شرکت انگلستان

30 تیر 1400 بدون نظر

در نوشتار حاضر کار شرکت انگلستان، شرحی از نحوه  دست آوردن اقامت از طریق کار شرکت انگلستان و شماری ازمزایای کار شرکت انگلستان را مورد تحلیل قرار داده ایم. چگونه با استفاده از روش کار شرکت انگلستان مجوز کار بگیریم؟ اخذ اقامت از طریق راه اندازی کسب و کار در انگلستان به چه صورت است؟ آیا با کار شرکت انگلستان امکان استفاده فرزندان ما سیستم آموزشی انگلستان امکان پذیر است؟ آیا استفاده از طرح کارشرکت انگلستان به سرمایه نیاز دارد؟ اینها سوالاتی هستند که در طول مقاله به پاسخ دهی آنها پرداخته شده. همانطور که احتمالاً مطلعید انگلستان از جمله کشور هایی است که دارای قدرت اقتصادی و سیاسی بالایی می باشد. از آن رو که از اتحادیه اروپا جدا شده است به طبع به نیروی کار بیشتری احتیاج پیدا می کند که به واسطه آن می توان اقامت گرفت. در این مقاله روش ابداع شده موسسه مشاوره MIE اتریش که برای نخستین بار مطرح شده است را بررسی می کنیم. چنانچه شما مخاطب گرامی در این زمینه سوال و یا ابهامی دارید می توانید با موسسه مشاوره MIE اتریش تماس تلفنی بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان این موسسه نهایت استفاده را ببرید.  

عناوینی که در مقاله به آن می پردازیم.

 • شرایط عمومی کار شرکت انگلستان

 • اخذ اقامت و تابعیت از طریق کار شرکت انگلستان

 • مزایای کار شرکت انگلستان

 • کار شرکت انگلستان و هزینه های زندگی

 • درآمد و میزان سود در روش کار شرکت انگلستان

 • کار شرکت انگلستان و شاخص های اقتصادی

 • خدمات موسسه MIE راجع به کار شرکت انگلستان

 • پاسخ به سوالات متداول درباره کار شرکت انگلستان

 • سخن نهایی درباره کار شرکت انگلستان

کار شرکت انگلستان در 30 ثانیه

ویدئو کامل را در ادامه خواهید دید!

کار شرکت انگلستان یک روش جدید و جذاب مهاجرتی است که با سرمایه کم می توانید به راحتی به انگلستان مهاجرت کنید

شرایط عمومی کار شرکت انگلستان

اخیراً نیاز انگلستان به نیروی کار خارجی رشد داشته است.  جذابیت بالای کار در این کشور به دلیل قدرت بالای اقتصادی و سیاسی است. کار در انگلستان هم مانند بیشتر کشورها نیاز به اسپانسری از این کشور دارد. متقاضی کار در انگلستان ابتدا باید پیشنهادی از سوی شرکت یا کارفرمای انگلیسی دریافت کند. این پیشنهادات از سوی شرکت ها و موسساتی صادرمی شود که مجوز قانونی جذب نیروی کار را دارند. شرایط و مدارکی مانند رزومه، تجربه کار، شرایط سنی و حرفه هایی که شما در آنها مهارت دارید، از شرایط کارشرکت انگلستان به شمار می رود. شما با خرید درصدی از سهام  شرکتی درانگلستان که مجوز جذب نیروی کار را دارد از سوی این شرکت پیشنهاد کار دریافت می کنید به نحوی که از شما دعوت می شود در شرکتی که اقدام به خریداری درصدی از سهام آن را کرده اید مشغول به کار شوید و شما به عنوان کارمند آن شرکت پذیرفته می شوید. برای مثال شما 10%  از سهام شرکت مذکور را خریداری کرده اید. این سرمایه گذاری با مبلغی حدود 40 تا 50 هزار پوند انجام گرفته است. با شما قرار داد  یک ساله بسته می شود، در همان سال اول که شما مشغول به کارید 20 تا 35 هزار پوند از پول شما به شما به عنوان حقوق برگشت داده می شود و شما عملاً با پرداخت هزینه  خیلی کمی چیزی در حدود 10 تا 20 هزار پوند هم سهام خود را دارید هم کار پیدا کرده اید و ویزای کار دارید و کلی مزایای دیگر که در ادامه به آنها پرداخته می شود.   

اخذ اقامت و تابعیت از طریق کار شرکت انگلستان

دراکثر موارد هدف نهایی سرمایه گذاری و کار در یک کشور به دست آوردن اجازه اقامت آن کشور است که کار شرکت انگلستان هم از این قاعده مستثنا نیست. اخذ اقامت از طریق راه اندازی کسب و کار در انگلستان در این برنامه این نکته را دارد که متقاضی با سرمایه گذاری، جذب شرکتی می شود که خود او هم در آن ذینفع است. در همان اول کار شرکت برای او مجوز کار می گیرد که پس از گذشت 5 سال می تواند درخواست اقامت دائم دهد و طی مراحل قانونی ویزای کار او به اقامت دائم بدل می شود؛ که امتیازاتی را هم برای خود متقاضی و خانواده او به همراه خواهد داشت. امکان سکونت خانواده بواسطه همین ویزای کار، تحصیل رایگان فرزندان، مجوز کار همسر، مزایای کار شرکت انگلستان که درادامه به آنها خواهیم پرداخت. پس از گذشت 1 سال از داشتن اقامت دائم می توان در گام بعد برای اخذ پاسپورت انگلستان هم اقدام کنید. بدین ترتیب اما با طی کردن مراحل قانونی و مدارک قانونی می توان از طریق کار شرکت انگلستان اقامت دائم را اخذ کرد. از آنجایی که بریتیش پاسپورت از تاپ ترین پاس های جهان است داشتن آن بسیار ارزشمند می باشد، لذا اخذ اقامت از طریق راه اندازی کسب و کار در انگلستان پیشنهاد فوق العاده ای می تواند باشد. بسیارجالب است که با سرمایه گذاری در شرکتی انگلیسی و با حفظ سرمایه،  بتوان به چنین مدرک معتبری دست یافت.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد کار شرکت انگلستان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد کار شرکت انگلستان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کار شرکت انگلستان

تحصیل در خارج از کشور

🔺کار در انگلستان🔺

مزایای کار شرکت انگلستان

پس از انجام مراحل حقوقی کارشرکت انگلستان شما به این کشور وارد شده اید و ویزای کار برای شما توسط شرکتی که سهام خریداری کرده اید گرفته می شود. خانواده شما می توانند در انگلیس زندگی کنند. همسر شما مجوز کار تمام وقت دریافت می کند و فرزندان شما می توانند به صورت کاملاً رایگان در مدارس با کیفیت انگلستان تحصیل کنند و پس از گذشت 5 سال می توانید اقامت دائم را داشته باشید.اگر تمایلی به همکاری با شرکت مذکور نداشتید می توانید با یافتن شغلی دیگر شرکت را ترک کنید و بدین ترتیب با مبلغی کم شما صاحب یکی از بهترین و تاپ ترین پاسپورت های دنیا خواهید شد. تنها با سرمایه گذاری در شرکتی انگلیسی و اشتغال به کار در آنجا تغیرات زیادی در زندگی شما رخ خواهد داد و از امتیازات کشور انگلستان بهره مند خواهید شد. این امکان در شرایط خاص کنونی که شامل شرایط سیاسی و اقتصادی این کشور می شود، فراهم است و به طورهمیشگی نخواهد بود. در نتیجه می توانید از این فرصت پیش آمده استفاده کرده و از مزایای زیادی برخوردار شوید.

تحصیل در خارج از کشور

🔺مهاجرت به انگلستان از طریق کار🔺

درآمد و میزان سود در روش کار شرکت انگلستان

در روش کار شرکت انگلستان، یک سود دوطرفه بین متقاضی سرمایه گذاری و شرکت پذیرنده سرمایه برقرار است. به گونه ای که سرمایه گذار از این سرمایه گذاری، بسته به پارامتر هایی سود خواهد کرد و همچنین شرکت هم از استفاده از این سرمایه به سود خواهد رسید. پارامتر های زیادی در میزان درآمد و سود در روش کار شرکت انگلستان دخیل هستند، از جمله این موارد می توان به  اصلی ترین پارمتر که میزان سرمایه گذاری شما است اشاره کرد. پارامترهای تاًثیرگذار دیگر اندازه آن شرکت، نوع بیزینس راه اندازی شده و مدت زمانی است که سپری شود تا آن شرکت به سود و درآمد مشخص برسد. شاخص های اقتصادی گوناگون مانند : تورم و مالیات بر درآمد، هم بر درآمد ومیزان سود در کار شرکت انگلستان تاًثیرگذار خواهند بود.

کار شرکت انگلستان و هزینه های زندگی

با استفاده از طرح کار شرکت انگلستان شما در این کشور ساکن خواهید شد و به طبع  متحمل هزینه های برای ابعاد مختلف زندگی در انگلستان خواهید شد. انگلیس یکی از کشور هایی است که کیفیت زندگی در آنجا نسبتاً بالا و هزینه های زندگی هم بالاست و تفاوت قیمتی فاحشی بین شهرهای آن دیده می شود. به طوری که لندن نسبت به شهر های دیگر هزینه های بالاتری دارد. هزینه هایی مانند هزینه مسکن، هزینه ای که برای سرویس و خدمات باید بپردازید، هزینه حمل و نقل و هزینه های که برای غذا باید پرداخته شود. ما در اینجا  در قالب جدول هایی این هزینه های ضروری را بررسی کرده ایم:

عنوان هزینه از بخش خوراک

مبلغ هزینه به پوند انگلستان

یک بطری آب

0.97

ا کیلو برنج

1.10

بسته تخم مرغ 12 عددی

1.94

ا کیلو گوشت قرمز

8.02

ا کیلو مرغ

5.55

1 کیلو گوجه

1.82

1 کیلو سیب زمینی

1.12

1 کیلو سیب

1.83

1 کیلو پنیر

5.59

1 قرص نان سفید

0.98

 

عنوان هزینه از بخش حمل و نقل و مسکن

مبلغ هزینه به پوند انگلستان

آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر

750.55

آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر

1,216.14

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر

4,330.99

تاکسی 1km (تعرفه عادی)

1.24

بنزین (1 لیتر)

1.26

قیمت یک ماشین سواری جدید

20,000.00

بلیط یک طرفه اتوبوس

2.50

تحصیل در خارج از کشور

🔺هزینه های زندگی در انگلستان🔺

کار شرکت انگلستان و شاخص های اقتصادی

برای کار شرکت انگلستان که یک شیوه از سرمایه گذاری دراین کشور است، اطلاع از شاخص های اقتصادی در رابطه با کار شرکت انگلستان خالی از لطف نیست. زیرا آگاهی داشتن از این شاخص ها باعث آزادی عمل بهتری در مورد کارشرکت انگلستان خواهد شد و راه اندازی کارشرکت انگلستان را تحت تاًثیر خواهد گذاشت. نرخ بیکاری، نرخ تورم و مالیات از جمله شاخص هایی هستند که می توان با مطالعه آنها ابعاد سرمایه گذاری و کار شرکت انگلستان را به خوبی ارزیابی کرد.

 • نرخ بیکاری:

شاخصی تعیین کننده دراستارت کارشرکت انگلستان و در هدف راه اندازی کارشرکت انگلستان بسیار تاًثیر گذارخواهد بود. طبق نمودار زیر، کشور انگلستان درپایان سال گذشته بیشترین نرخ بیکاری را تجربه کرده است که با شروع سال جدید و احتمالاً با سازو کارهای نو این نرخ روند کاهشی پیدا خواهد کرد.

نرخ بیکاری انگلستان در این چارت مورد بررسی قرار گرفته است

 • نرخ تورم:

در هر کجای دنیا که بخواهید کارکنید و یا سرمایه گذاری کنید، تورم جزء جدایی ناپذیر و تعیین کننده وضعیت اقتصادی است. نرخ تورم نیز در سال 2018 به 2.3 رسیده که در سال 2021 به 2.5 درصد رسیده است که با اندکی افزایش رو به رو بوده است. از آنجایی که در شاخص های اقتصادی و به طور کلی نرخ تورم رابطه عکسی با قدرت خرید کالا و خدمات را در پی دارد این نرخ از جهات زیادی تعیین کننده به حساب می آید.

نرخ تورم در کشور انگلستان در این چارت بررسی شده است

 • مالیات:

در انگلستان نرخ مالیات بردرآمد شاخصی است که دولت بر درآمد مشاغل و شرکت ها تعیین می کند. در انگلستان، متدی وجود دارد که به عنوان یک سیستم مالیات تدریجی شناخته می شود. به این معنی که افراد و سازمان هایی که مبالغ بالاتری درآمد دریافتی دارند به نسبت، باید مالیات بیشتری پرداخت کنند. یعنی میزان مالیات کارشرکت انگلستان به درآمد آن بستگی دارد این دو در رابطه مستقیم نموداری هستند.

نمودار مالیات در کشور انگلستان در چارت زیر بررسی شده است

تحصیل در خارج از کشور

🔺سرمایه گذاری در انگلستان🔺

خدمات موسسه MIE راجع به کار شرکت انگلستان

ازجمله خدمات موسسه MIE اتریش که بخواهیم به آن بپردازیم، صحبت از ابداع روشی جدید به نام کار شرکت انگلستان میرسیم. در این روش موسسه علاوه بر مشاوره برای پیدا کردن شرکتی مطمئن و دارای مجوز اقدامات لازم را انجام می دهد. همانطور که مطلعید این مورد اصلاً کار ساده ای نیست. صحبت و عقد قرار داد و کارهای اداری  و حقوقی با نظارت موسسه ام آی ایی و وکیل حقوقی از کشور انگلستان انجام می شود. این هماهنگی و لینک دهی و بررسی ابعاد مختلف قرار دادهای مهم سرمایه گذاری و نظارت بر اخذ مجوز کار، بر عهده موسسه مشاوره MIE اتریش است. متقاضیان در فرصت های محدود قبل از بسته شدن ظرفیت پذیرش فرصت طلایی کار شرکت انگلستان می توانند تماس بگیرند و هماهنگی های لازم را انجام دهند. 

 

انتخاب دفتر مهاجرتی

🔺گالری ویزاها 🔺

انتخاب دفتر مهاجرتی

🔺نظرات موکلین🔺

 

⬅️ چنانچه علاقمند به مطالعه جامع تری درباره راه اندازی و کار در کشور انگلستان هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

 

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط استاد ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


پاسخ به سوالات متداول درباره کار شرکت انگلستان

مبلغ حدودی سرمایه گذاری در سهام شرکت برای برنامه کار شرکت انگلستان چقدر است؟

این سرمایه گذاری با مبلغی  در حدود 40 تا 50 هزار پوند امکان پذیر است.

مزایای کار شرکت انگلستان شامل چیست؟

از مزایای این طرح می توان به  بهره مندی از تحصیل رایگان فرزندان متقاضی – اجاره کار تمام وقت به همسر متقاضی و امکان کسب اقامت دائم بعد از 5 سال و پاسپورت با ارزش انگلستان پس از 6 سال را نام برد.

گرفتن اقامت انگلستان با استفاده  از کارشرکت انگلستان چگونه امکان پذیر است؟

پس از یافتن شرکتی که مجوز استخدام نیروی کار را دارا است مقدمات خرید سهام توسط وکلای شما باید فراهم شود. هنگامی که شما سرمایه گذاری کردید و شرکت کار خود را استارت زد بدون شک به نیروی کار احتیاج پیدا خواهد کرد و چه کسی بهتر از شما که در سهام شرکت هم شریک هستید. بدین ترتیب پیشنهاد کار برای شما فرستاده می شود و بواسطه آن مجوز کار برای شما اخذ می شود و پس از گذشت 5 سال از مجوز کار می توانید درخواست اقامت دائم را ارائه کنید. اقامت از طریق کار شرکت انگلستان بدین صورت انجام پذیر خواهد بود.

چه شاخص هایی اقتصادی می تواند بر کار شرکت انگلستان تاثیر گذار باشد؟

شاخص هایی مانند تورم در انگلستان و نرخ بیکاری در انگلستان می تواند بر راه اندازی کارشرکت انگلستان به طور مستقیم تاثیر داشته باشد.


_____________سخن نهایی درباره کار شرکت انگلستان__________

در این نوشته به تحلیل طرحی جدید از سری ابتکارات موسسه مشاوره MIE  پرداختیم این طرح کار شرکت انگلستان است. اقامت از طریق کار شرکت انگلستان و به نحوی راه اندازی کارشرکت انگلستان از خوبی ها و مزایای کار شرکت انگلستان بشمار می رود. انگلستان که به تازگی این طرح را باز کرده است.اخذ اقامت از طریق راه اندازی کسب و کار در انگلستان به سادگی امکانپذیر است. با سرمایه گذاری در شرکتی انگلیسی علاوه برحفظ سرمایه از آن شرکت حقوق دریافت می کنید. و از خدماتی مانند سکونت خانواده در انگلستان بواسطه مجوز کار، تحصیل رایگان برای فرزندان و مجوز کار فول تایم برای همسر متقاضی و در نهایت گرفتن اقامت و پاسپورت با ارزش انگلستان را به همراه خواهد داشت. چنانچه شما سروران و مخاطبان  گرامی تصمیمی دال بر سرمایه گذاری و یا کار در خارج از یران دارید و می خواهید به عنوان نیروی کار بین المللی اقدام به مهاجرت کنید می توانید با تماس تلفنی مستقیم با موسسه مشاوره MIE اتریش  مشاوره رایگان دریافت کنید و سوالات احتمالی خود را هم بپرسید. حتی می توانید با قرار دادن سوال خود در کادر بیان دیدگاه ها در همین صفحه جواب را از سوی کارشناسان باتجربه مرکز دریافت کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

ثبت پرسش