کار شرکت انگلستان

11 خرداد 1402 1 نظر

در نوشتار حاضر کار شرکت انگلستان، شرحی از نحوه دست آوردن اقامت از طریق کار شرکت انگلستان و شماری ازمزایای کار شرکت انگلستان را مورد تحلیل قرار داده ایم. چگونه با استفاده از روش کار شرکت مجوز کار بگیریم؟ اخذ اقامت از طریق راه اندازی کسب و کار در انگلستان به چه صورت است؟ آیا با کارشرکت انگلستان امکان استفاده فرزندان ما سیستم آموزشی انگلستان امکان پذیر است؟ آیا استفاده از طرح کارشرکت انگلستان به سرمایه نیاز دارد؟ اینها سوالاتی هستند که در طول مقاله به پاسخ دهی آنها پرداخته شده. همانطور که احتمالاً مطلعید انگلستان از جمله کشور هایی است که دارای قدرت اقتصادی و سیاسی بالایی می باشد. از آن رو که از اتحادیه اروپا جدا شده است به طبع به نیروی کار بیشتری احتیاج پیدا می کند که به واسطه آن می توان اقامت گرفت. در این مقاله روش ابداع شده موسسه مشاوره MIE که برای نخستین بار مطرح شده است را بررسی می کنیم. چنانچه شما مخاطب گرامی در این زمینه سوال و یا ابهامی دارید می توانید با موسسه مشاوره MIE تماس تلفنی بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان این موسسه نهایت استفاده را ببرید.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت کارشرکت جدید انگلستان


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

کار شرکت انگلستان

شرایط کار شرکت انگلستان

اخیراً نیاز انگلستان به نیروی کار خارجی رشد داشته است. جذابیت بالای کار در این کشور به دلیل قدرت بالای اقتصادی و سیاسی است. کار در انگلستان هم مانند بیشتر کشورها نیاز به اسپانسری از این کشور دارد. متقاضی کار در انگلستان به روش کارشرکت، باید در انگلیس شرکت خود را، راه اندازی کند. شرایط و مدارکی مانند رزومه، تجربه کار، سطح زبان، شرایط سنی و حرفه هایی که شما در آنها مهارت دارید، از شرایط کارشرکت انگلستان به شمار می رود. برای کارشرکت انگلیس پس از راه اندازی شرکت و سرمایه گذاری در شرکت خودتان به مبلغ 10 الی 20 هزار پوند، فعالیت شرکت را آغاز می کنید در روش جدید کار شرکت نهایتا مبلغ 60 الی 70 هزار پوند هزینه برای راه اندازی شرکت و موارد جانبی خواهید داشت. پس از استارت کار، نیاز است که به صورت ماهیانه از حساب شرکت (ماهیت حقوقی دارد) به حساب خودتان به عنوان مدیر شرکت، حقوق پرداخت شود. و یک فرد انگلیسی را استخدام نمایید و به او حوق ماهانه 2000 پوند پرداخت نمایید. با اقدام از این روش در ابتدا اقامت 3 الی 5 ساله به متقاضی داده می شود و به دلیل اینکه بیمه و مالیات برای شما رد می شود امکان اینکه بعد از 5 سال بتوانید درخواست سیتیزن شیپ دهید و درخواست شما پذیرش شود وجود دارد. چارت معرفی کشور انگلستان

اخذ اقامت و تابعیت از طریق کار شرکت انگلستان

دراکثر موارد هدف نهایی سرمایه گذاری و کار در یک کشور به دست آوردن اجازه اقامت آن کشور است که کارشرکت انگلستان هم از این قاعده مستثنا نیست. اخذ اقامت از طریق راه اندازی کسب و کار در انگلستان این نکته را دارد که متقاضی با سرمایه گذاری، در شرکت خود می تواند اقامت دریافت کند. و فرد می تواند پس از گذشت 3 سال، درخواست اقامت دائم دهد و طی مراحل قانونی ویزای کار او به اقامت دائم بدل می شود؛ که امتیازاتی را هم برای خود متقاضی و خانواده او به همراه خواهد داشت. امکان سکونت خانواده بواسطه همین ویزای کار، تحصیل رایگان فرزندان، مجوز کار فول تایم همسر، مزایای کار شرکت انگلستان که درادامه به آنها خواهیم پرداخت.

ویدیو موسسه MIE در مورد کارشرکت جدید انگلیس


 

با گذشت 5 سال می توان برای اقامت دائم درخواست داد. پس از گذشت 1 سال از اقامت دائم، می توان برای اخذ پاسپورت انگلستان هم اقدام کنید. بدین ترتیب با طی کردن مراحل قانونی و مدارک قانونی می توان از طریق کار شرکت اقامت دائم را اخذ کرد. از آنجایی که بریتیش پاسپورت از تاپ ترین پاس های جهان است داشتن آن بسیار ارزشمند می باشد، لذا اخذ اقامت از طریق راه اندازی کسب و کار در انگلستان پیشنهاد فوق العاده ای می تواند باشد. بسیارجالب است که با سرمایه گذاری در شرکتی خود در انگلیس و با حفظ سرمایه، بتوان به چنین مدرک معتبری دست یافت.

مزایای کار شرکت انگلستان

پس از انجام مراحل حقوقی کارشرکت انگلستان شما به این کشور وارد شده اید و ویزای کار برای شما به کمک همکاران موسسه MIE در انگلیس گرفته می شود. خانواده شما می توانند در انگلیس زندگی کنند. همسر شما مجوز کار تمام وقت دریافت می کند و فرزندان شما می توانند به صورت کاملاً رایگان در مدارس با کیفیت انگلستان تحصیل کنند و پس از گذشت 3 سال می توانید اقامت دائم را داشته باشید. اگر تمایلی به ادامه کار به صورت کارشرکت نداشتید می توانید با یافتن شغلی دیگر مشغول به کار دیگر شوید، بدین ترتیب با مبلغی کم شما صاحب یکی از بهترین و تاپ ترین پاسپورت های دنیا خواهید شد. تنها با سرمایه گذاری در شرکت خود و اشتغال به کار در آنجا تغییرات زیادی در زندگی شما رخ خواهد داد و از امتیازات کشور انگلستان بهره مند خواهید شد. این امکان در شرایط خاص کنونی که شامل شرایط سیاسی و اقتصادی این کشور می شود، فراهم است و به طورهمیشگی نخواهد بود. در نتیجه می توانید از این فرصت پیش آمده استفاده کرده و از مزایای زیادی برخوردار شوید. خبر خوبی که در باب این طرح می توانیم به شما بدهیم این است که اخذ اقامت از طریق کار شرکت در موسسه ملک پور بسیار سریع استر است؛ این بدان معناست که پروسه کلی از ارائه مدارک، تا اخذ اقامت انگلستان تقریبا 6 ماه به طول می انجامد. و مدرک زبانی که برای جاب آفر نیار است آیلتس 4.5 الی 5 می باشد و شرایط تمدید آن آسان است.

درآمد و میزان سود در روش کار شرکت در انگلستان

در روش کار شرکت در انگلستان، سود و زیان کار بر عهده خودتان می باشد و در صورتی که شرکت شما سودده و قوی باشد سودش برای شخص شما خواهد بود. پارامتر های زیادی در میزان درآمد و سود در روش کار شرکت انگلستان دخیل هستند، از جمله این موارد می توان به اصلی ترین پارمتر که میزان سرمایه گذاری اولیه شما است اشاره کرد. پارامترهای تاًثیرگذار دیگر اندازه آن شرکت، نوع بیزینس راه اندازی شده و مدت زمانی است که سپری شود تا آن شرکت به سود و درآمد مشخص برسد. شاخص های اقتصادی گوناگون مانند: تورم و مالیات بر درآمد، هم بر درآمد و میزان سود در کارشرکت انگلستان تاًثیرگذار خواهند بود.

کار شرکت انگلستان و هزینه های زندگی

با استفاده از طرح کار شرکت انگلستان شما در این کشور ساکن خواهید شد و به طبع متحمل هزینه های برای ابعاد مختلف زندگی در انگلستان خواهید شد. انگلیس یکی از کشور هایی است که کیفیت زندگی در آنجا نسبتاً بالا و هزینه های زندگی هم بالاست و تفاوت قیمتی فاحشی بین شهرهای آن دیده می شود. به طوری که لندن نسبت به شهر های دیگر هزینه های بالاتری دارد. هزینه هایی مانند هزینه مسکن، هزینه ای که برای سرویس و خدمات باید بپردازید، هزینه حمل و نقل و هزینه های که برای غذا باید پرداخته شود. ما در اینجا در قالب جدول هایی این هزینه های ضروری را بررسی کرده ایم:

عنوان هزینه از بخش خوراک

مبلغ هزینه به پوند انگلستان

یک بطری آب

0.97

ا کیلو برنج

1.10

بسته تخم مرغ 12 عددی

1.94

ا کیلو گوشت قرمز

8.02

ا کیلو مرغ

5.55

1 کیلو گوجه

1.82

1 کیلو سیب زمینی

1.12

1 کیلو سیب

1.83

1 کیلو پنیر

5.59

1 قرص نان سفید

0.98

 

عنوان هزینه از بخش حمل و نقل و مسکن

مبلغ هزینه به پوند انگلستان

آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر

750.55

آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر

1,216.14

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر

4,330.99

تاکسی 1km (تعرفه عادی)

1.24

بنزین (1 لیتر)

1.26

قیمت یک ماشین سواری جدید

20,000.00

بلیط یک طرفه اتوبوس

2.50

کار شرکت انگلستان و شاخص های اقتصادی

برای کار شرکت انگلستان که یک شیوه از سرمایه گذاری دراین کشور است، اطلاع از شاخص های اقتصادی خالی از لطف نیست. زیرا آگاهی داشتن از این شاخص ها باعث آزادی عمل بهتری در مورد کارشرکت خواهد شد و راه اندازی آن را تحت تاًثیر خواهد گذاشت. نرخ بیکاری، نرخ تورم و مالیات از جمله شاخص هایی هستند که می توان با مطالعه آنها ابعاد سرمایه گذاری در انگلستان را به خوبی ارزیابی کرد.

  • نرخ بیکاری

شاخصی تعیین کننده در استارت کارشرکت انگلستان و در هدف راه اندازی بسیار تاًثیر گذارخواهد بود. طبق نمودار زیر، کشور انگلستان درپایان سال گذشته بیشترین نرخ بیکاری را تجربه کرده است که با شروع سال جدید و احتمالاً با سازو کارهای نو این نرخ روند کاهشی پیدا خواهد کرد.

نرخ بیکاری انگلستان در این چارت مورد بررسی قرار گرفته است

  • نرخ تورم

در هر کجای دنیا که بخواهید کارکنید و یا سرمایه گذاری کنید، تورم جزء جدایی ناپذیر و تعیین کننده وضعیت اقتصادی است. نرخ تورم نیز در سال 2018 به 2.3 رسیده که در سال 2021 به 2.5 درصد رسیده است که با اندکی افزایش رو به رو بوده است. از آنجایی که در شاخص های اقتصادی و به طور کلی نرخ تورم رابطه عکسی با قدرت خرید کالا و خدمات را در پی دارد این نرخ از جهات زیادی تعیین کننده به حساب می آید. نمودار زیر نرخ تورم در سال 2023 را برای انگلیس بیان می کند.

نرخ تورم در کشور انگلستان در این چارت بررسی شده است

  • مالیات

در انگلستان نرخ مالیات بردرآمد شاخصی است که دولت بر درآمد مشاغل و شرکت ها تعیین می کند. در انگلستان، متدی وجود دارد که به عنوان یک سیستم مالیات تدریجی شناخته می شود. به این معنی که افراد و سازمان هایی که مبالغ بالاتری درآمد دریافتی دارند به نسبت، باید مالیات بیشتری پرداخت کنند. یعنی میزان مالیات کارشرکت انگلستان به درآمد آن بستگی دارد این دو در رابطه مستقیم نموداری هستند.

نمودار مالیات در کشور انگلستان در چارت زیر بررسی شده است

خدمات موسسه MIE راجع به کار شرکت انگلستان

ازجمله خدمات موسسه MIE که بخواهیم به آن بپردازیم، صحبت از ابداع روشی جدید به نام کار شرکت انگلستان میرسیم. در این روش موسسه علاوه بر مشاوره اولیه و تخصصی برای راه اندازی شرکت در انگلستان، برای مراحل اداری راه اندازی شرکت در کشور انگلیس، به کمک همکاران موسسه در انگلستان شرایط را برای شما تسهیل می نماییم. متخصصین در موسسه ملک پور برایتان شرایط کاری عالی در انگلستان فراهم می کنند، و تنها نیاز به سرمایه گذاری حدود 10 الی 20 هزار پوندی در شرکت خود خواهید داشت، و برای هزینه های کلی نهایتا 60 الی 70 هزار پوند سرمایه گذاری خواهید داشت. حتی امکان کار برای افراد زیر60 سال هم وجود دارد. در ضمن صحبت و عقد قرار داد و کارهای اداری و با نظارت موسسه ام آی ایی و وکیل محلی از کشور انگلستان انجام می شود. موسسه ملک پور برای شما عزیزان شرایط خاصی را در نظر که گرفته است که از این طریق، شما بدون پرداخت هزینه ای، توسط تیم حرفه ای MIE در انگلستان مورد بررسی قرار می گیرید؛ در صورتی که از نظر سنی، سطح زبان، رشته تحصیلی یا سابقه کاری و... مورد تایید بودید، به شما اجازه ورود به این طرح داده می شود. لازم به ذکر است که هماهنگی و بررسی ابعاد مختلف قرار دادهای مهم سرمایه گذاری و نظارت بر اخذ مجوز کار، بر عهده موسسه مشاوره MIE است. متقاضیان در فرصت های محدود قبل از بسته شدن ظرفیت پذیرش فرصت طلایی کار شرکت انگلستان می توانند تماس بگیرند و هماهنگی های لازم را انجام دهند. 

 

انتخاب دفتر مهاجرتی

گالری ویزاها

⬅️ چنانچه علاقمند به مطالعه جامع تری درباره راه اندازی و کار در کشور انگلستان هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


پاسخ به سوالات متداول درباره کارشرکت انگلستان

✔️ مبلغ حدودی سرمایه گذاری برای برنامه کار شرکت در انگلستان چقدر است؟

سرمایه گذاری برای داخل شرکت خودتان حدود 10 الی 20 هزار پوند می باشد، و با هزینه های جانبی راه اندازی شرکت و.. بین 60 الی 70 هزار پوند نیاز به سرمایه خواهید داشت.

✔️ مزایای کار شرکت انگلستان شامل چیست؟

از مزایای این طرح می توان به بهره مندی از تحصیل رایگان فرزندان متقاضی، اجاره کار تمام وقت همسر متقاضی، و امکان کسب اقامت دائم و پاسپورت با ارزش انگلستان پس از 5 سال را نام برد.

✔️ گرفتن اقامت انگلستان با استفاده از کارشرکت انگلستان چگونه امکان پذیر است؟

با راه اندازی شرکت خودتان و سرمایه گذاری نهایتا 20 هزار پوندی در آن می توانید بعد از3 سال اقامت انگلستان را دریافت کنید.

✔️ چه شاخص هایی اقتصادی در انگلستان می تواند بر کار شرکت تاثیر گذار باشد؟

شاخص هایی مانند تورم در انگلستان و نرخ بیکاری در انگلستان می تواند بر راه اندازی کارشرکت انگلستان به طور مستقیم تاثیر داشته باشد.


_____________سخن نهایی__________

در این نوشته به تحلیل طرحی جدید از سری ابتکارات موسسه مشاوره MIE پرداختیم این طرح کارشرکت انگلستان است. اقامت از طریق کار شرکت انگلستان و به نحوی راه اندازی کارشرکت در انگلستان بشمار می رود. انگلستان که به تازگی این طرح را باز کرده است. اخذ اقامت از طریق راه اندازی کسب و کار در انگلستان به سادگی امکانپذیر است. با راه اندازی شرکت در انگلستان علاوه برحفظ سرمایه از شرکت خود حقوق دریافت می کنید. و از خدماتی مانند سکونت خانواده در انگلستان بواسطه مجوز کار، تحصیل رایگان برای فرزندان و مجوز کار فول تایم برای همسر متقاضی و در نهایت گرفتن اقامت و پاسپورت با ارزش انگلستان را به همراه خواهد داشت. چنانچه شما سروران و مخاطبان گرامی تصمیمی دال بر سرمایه گذاری و یا کار در خارج از یران دارید و می خواهید به عنوان نیروی کار بین المللی اقدام به مهاجرت کنید می توانید با تماس تلفنی مستقیم با موسسه مشاوره MIE مشاوره رایگان دریافت کنید و سوالات احتمالی خود را هم بپرسید. حتی می توانید با قرار دادن سوال خود در کادر بیان دیدگاه ها در همین صفحه جواب را از سوی کارشناسان باتجربه مرکز دریافت کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 4 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
Zahra
سلام وقت بخیر سرمایه من و همسرم کمتر از ۵۰هزار پوند هست ولی این روش خیلی وسوسه انگیزه میخوام بدونم راهی برای اقدام از طریق این روش با حدود ۳۰هزار پوند وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در این روش داشتن تمکن مالی حداقل 55 هزار پوند ضروری می باشد. با توجه به تنوع روش های مهاجرت می توانید برای بررسی شرایط خود با موسسه تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان