کار در پرتغال

20 دی 1401 4 نظر

کار در پرتغال

کار در پرتغال، شرایط اخذ ویزای کاری پرتغال، پردرآمدترین شغل در پرتغال، معرفی مؤسسات کاریابی و نحوه کاریابی در پرتغال و دیگر مسائل مربوط به کار در پرتغال را در این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد. پرتغال کشوری واقع در اروپا و عضو معاهده شنگن می باشد. هر ساله افرادی زیادی به واسطه تحصیل، سرمایه گذاری و کار در پرتغال به این کشور مهاجرت می کنند. موسسه ملک پور با تجربه و سال ها سابقه در امور مهاجرت می تواند به شما عزیزان متقاضی برای کار در پرتغال بهترین خدمات را ارائه نماید و به شما عزیزان برای مهاجرت کاری به پرتغال کمک نماید. همچنین شما می توانید با برقرار کردن تماس با موسسه ملک پور و یا پر کردن فرم تماس با این موسسه، با مشاورین با تجربه و کاربلد ما شرایط مهاجرتی خود را در میان بگذارید تا آن ها با بررسی بهترین روش مهاجرت را به شما پیشنهاد دهند. در ادامه این مقاله به بررسی شرایط کلی کار در پرتغال خواهیم پرداخت.

 • شرایط عمومی کار در پرتغال
 • انواع ویزای کاری در پرتغال
 • مدارک لازم برای اخذ ویزای کار پرتغال
 • نرخ بیکاری در پرتغال
 • شرایط اخذ ویزای همراه پرتغال
 • پردرآمدترین شغل ها در پرتغال
 • هزینه زندگی در پرتغال
 • مشاغل مورد نیاز در پرتغال 2021
 • نحوه کاریابی و مؤسسات کاریابی در پرتغال
 • اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال از طریق کار
 • سوالات متداول راجع به کار در پرتغال
 • سخن پایانی در باب کار در پرتغال

کار در پرتغالشرایط عمومی کار در پرتغال

متقاضیانی که تمایل به مهاجرت به پرتغال از طریق کار را دارند باید در ابتدا با قوانین و شرایط اخذ ویزا و انواع ویزای کار در پرتغال و نکات مثبت و معایب زندگی در پرتغال آشنا شوند و در صورت داشتن شرایط برای مهاجرت به این کشور زیبا اقدام نمایند.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه کار در خارج از کشور

فایل دوم صوتی موسسه ملک پور در مورد کار در خارج از کشور

فایل دوم تصویری موسسه ملک پور در مورد کار در خارج از کشور

 

مهاجرت کاری به کشور پرتغال برای افراد متقاضی به عوامل و شرایط متعددی بستگی خواهد داشتند که می توان از مهم ترین این شرایط به اخذ دعوت نامه کاری از سمت یک شرکت معتبر یا یک کار فرما در پرتغال اشاره نمود. متقاضیان برای این که بتوانند برای کار در پرتغال به این کشور مهاجرت کنند باید با ارسال رزومه کاری خود برای کار فرما نظر کار فرمای پرتغالی را جذب نمایند. با توجه به 5.5 درصد نرخ بیکاری در کشور پرتغال می توان به این نتیجه دست یافت که پیدا کردن کار در پرتغال برای افراد جویای کار امری ممکن می باشد. این آمار نسبت به سال های قبل روند رو به کاهشی را داشته که می تواند خبر خوبی برای علاقه مندان به کار در پرتغال باشد. متقاضیان به این موضوع توجه داشته باشند که داشتن رزومه تحصیلی و رزومه کاری چشم گیر می تواند برای جذب کارفرما تاثیر به سزایی داشته باشد. کشور پرتغال نسبت به کشور  پیشرفت در زمینه اقتصاد بوده است.

کار در پرتغال

مهاجرت به پرتغال

انواع ویزای کاری در پرتغال

به طور کل افرادی که از شهروندان اتحادیه اروپا می باشند برای کار در پرتغال نیاز به اخذ ویزای کاری ندارند اما در صورتی که بیش از 90 روز قصد ماندن در پرتغال را داشته باشند باید به اداره مهاجرت پرتغال (SEF) مراجعه و درخواست خود مبنی بر ماندن بیش از 90 روز را اطلاع دهند. اما متقاضیانی که تابعیت آن ها کشور های خارج از اتحادیه اروپا و حوزه شنگن می باشد، برای مهاجرت و کار در پرتغال نیاز است برای اخذ ویزای کاری پرتغال اقدام نمایند. این افراد در صورتی می توانند برای ویزای کار در پرتغال اقدام نمایند که از سمت کار فرما و یا یک شرکت معتبر در پرتغال به کار دعوت شده باشند و دعوت نامه کاری یا جاب آفر دریافت کرده باشند، در این صورت می توانند با ارائه مدارک خود برای اخذ ویزای کاری پرتغال اقدام کنند. افرادی که مدت قرارداد کاری آن ها زیر 3 ماه می باشد می توانند برای دریافت ویزای اقامت موقت اقدام نمایند که مدت اعتبار آن حداکثر تا 3 ماه می باشد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای کار پرتغال

همان گونه که در مطالب فوق گفته شد افراد متقاضی به کار در پرتغال در صورتی که بتوانند از سمت یک کارفرما یا یک شرکت معتبر دعوت به همکاری شوند و پیشنهاد کاری دریافت کنند می توانند برای اخذ ویزای کاری پرتغال اقدام نمایند. متقاضیان با ارائه جاب آفر و قرارداد کاری که از سمت کارفرما دریافت شده باید همراه با مدارک هویتی و رزومه خود به سفارت پرتغال مراجعه کرده و برای اخذ ویزای کاری پرتغال درخواست دهند. در این قسمت مدارک لازم برای اخذ ویزای کار پرتغال را برای شما قرار داده ایم:

 • 2 قطعه عکس پاسپورت
 • ارائه گذرنامه
 • ارائه دعوت نامه کاری و کپی قرارداد فی ما بین متقاضی و کارفرما
 • ارائه بیمه نامه مسافرتی
 • ارائه نامه گردش حساب و تمکن مالی شخص متقاضی
 • ارائه مدارک برای اثبات محل اقامت در پرتغال(رزرو هتل، اجاره آپارتمان)
 • ارائه سند ازدواج در صورت تاهل
 • پر کردن فرم درخواست ویزا
 • پرداخت هزینه ویزا

نرخ بیکاری در پرتغال

یکی از مهم ترین مسائل برای مهاجرت و کار در پرتغال پس از بررسی نکات مثبت و معایب زندگی در پرتغال نرخ بیکاری در این کشور می باشد. با بررسی نرخ بیکاری می توان به این مهم دست یافت که آیا پرتغال مقصد مناسبی برای کار می باشد یا خیر. نرخ بیکاری در پرتغال در سه ماهه دوم سال 2020 از 6.7 درصد در سه ماهه قبلی به 5.6 درصد کاهش یافت. تعداد بیکاران با کاهش 20 درصدی از سه ماهه قبل به 278 هزار نفر و اشتغال با کاهش 2.8 درصدی به 4.73 میلیون نفر رسیده. با توجه به رشد اقتصادی کشور پرتغال و کاهش نرخ بیکاری می توان به این نتیجه رسید که کشور پرتغال می تواند مقصد مناسبی برای نیروی جویای کار باشد. در ادامه نمودار نرخ بیکاری پرتغال را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

کار در پرتغال

شرایط اخذ ویزای همراه پرتغال

یکی از مهم ترین موارد که متقاضیان اخذ ویزای کار در پرتغال به آن توجه بسزایی دارند اخذ ویزای همراه می باشد. در علم مهاجرت همراه به همسر و فرزندان زیر 18 سال شخص متقاضی دریافت ویزای کار گفته می شود. مطابق با قانون در معاهده شنگن افرادی که در کشور پرتغال بیش از 3 ماه اقامت کاری و بلند مدت داشته باشند این امکان برای آن ها فراهم است که برای الحاق خانواده خود درخواست ویزای همراه دهند. متقاضی درخواست ویزای همراه در پرتغال باید بتواند مدارکی دال بر توانایی مالی برای حمایت خود و خانواده خود ارائه نماید. متقاضی باید نشان دهد که میزان حقوق دریافتی وی برای کار در پرتغال از حداقل دستمزد مشخص شده در اداره کار بالاتر می باشد. فرزندان زیر 18 سال که به عنوان همراه شخص اصلی وارد پرتغال شوند این امکان را دارند تا به صورت رایگان در پرتغال به تحصیل بپردازند، همچنین همسر شخص متقاضی اجازه کار به صورت تمام وقت را خواهد داشت. این مقاله توسط همکاران ما در موسسه ملک پور تدوین شده است و هر گونه استفاده ازاین مقاله بدون استفاده از نام منبع شرعاً و قانوناً خلاف مقررات می باشد. متقاضی پس از شروع به کار در پرتغال در صورتی که بتواند میزان تمکن مالی خود را برای حمایت از خانواده اثبات نماید می تواند درخواست ویزای الحاق خانواده دهد که مدت زمان 3 الی 5 ماه پروسه اخذ ویزای همراه به طول خواهد انجامید.

پردرآمدترین شغل ها در پرتغال

از مهم ترین مسائل برای اخذ ویزای کار در پرتغال بررسی حقوق و مزایای مشاغل در این کشور می باشد. با بررسی این موضوع متقاضی می تواند به این نتیجه برسد که آیا این کشور می تواند با توجه به تخصص و حرفه شخص مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری باشد یا خیر. میزان حقوق دریافتی در کشور پرتغال در پایین ترین حالت برای کارگران 1600 یورو در ماه و به صورت میانگین حقوق دریافتی مشاغل 3600 یورو در ماه می باشد. در جدول زیر میزان حقوق دریافتی در بعضی از مشاغل را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

 

مشاغل

حقوق

حسابدار

1.840یورو

مهماندار هواپیما

1840 یورو

خلبان

4.460 یورو

معمار

3.240 یورو

مکانیک

1.020یورو

مهندس عمران

2.500یورو

مهندس برق

2.640 یورو

سر آشپز

1.680 یورو

مترجم

2.460یورو

مدیر شعبه بانک

4.930 یورو

پرستار بچه

1.060 یورو

دندانپزشک

6.500 یورو

وکیل

5.260 یورو

داروساز

3.510 یورو

هزینه زندگی در پرتغال

همانطور که می دانید بر آورد هزینه های مربوط به زندگی از فردی به فرد دیگر بسته به شرایط زندگی، مکان زندگی و دیگر پرداخت های مربوط به سبک زندگی افراد متفاوت است اما در ادامه این بخش برای اینکه چشم اندازی کلی را برای شما در ارتباط با هزینه های زندگی و تحصیل در پرتغال را مجسم کنیم، برخی از متوسط های هزینه های مورد نیاز را بیان می کنیم. توجه شما را به جدول هزینه ها معطوف می داریم:

 

هزینه زندگی در پرتغال ژانویه 2020

رستوران در پرتغال

رستوران در پرتغال

قیمت (€)

گستره (€)

وعده غذایی، رستوران ارزان قیمت

€ ۷٫۰۰

۵٫۵۰-۱۰٫۰۰

وعده غذایی برای ۲ نفر، رستوران متوسط (پیش غذا، غذای اصلی، دسر)

۳۰٫۰۰ €

۲۰٫۰۰-۴۰٫۰۰

سوپر مارکت در پرتغال

شیر (۱ لیتر)

۰٫۶۱ €

۰٫۵۰-۰٫۸۰

نان سفید تازه (۵۰۰ گرم)

۱٫۰۷ €

۰٫۷۰-۱٫۷۵

برنج سفید (۱ کیلوگرم)

۰٫۸۶ €

۰٫۶۸-۱٫۱۰

تخم مرغ (۱۲ عدد)

۱٫۶۸ €

۱٫۲۰-۲٫۲۰

پنیر محلی (۱ کیلوگرم)

۷٫۲۹ €

۵٫۰۰-۱۲٫۰۰

سینه مرغ (۱ کیلوگرم)

۵٫۴۲ €

۴٫۰۰-۷٫۰۰

گوشت گاو (۱ کیلوگرم)

۸٫۹۷ €

۷٫۰۰-۱۲٫۲۰

سیب زمینی (۱ کیلوگرم)

۰٫۷۸ €

۰٫۵۰-۱٫۱۰

پیاز (۱ کیلوگرم)

۰٫۸۶ €

۰٫۶۰-۱٫۵۰

کاهو (۱ سر)

۰٫۸۸ €

۰٫۵۰-۱٫۴۵

آب (بطری ۱٫۵ لیتر)

۰٫۵۱ €

۰٫۲۰-۱٫۰۰

حمل و نقل در پرتغال

بلیط یک طرفه (حمل و نقل مترو)

۱٫۵۰ €

۱٫۲۵-۱٫۸۵

بلیط ماهانه (استفاده معمول)

۳۶٫۰۰ €

۳۰٫۰۰-۴۰٫۰۰

شروع تاکسی

۳٫۲۵ €

۳٫۰۰-۳٫۹۰

تاکسی هر ۱ کیلومتر

۰٫۴۸ €

۰٫۴۷-۰٫۹۴

تاکسی هر ۱ ساعت

۱۴٫۸۰ €

۱۴٫۸۰-۲۰٫۰۰

بنزین (۱ لیتر)

۱٫۴۹ €

۱٫۴۰-۱٫۶۰

فولکس واگن گلف ۱،۴ KW Trendline

۲۵,۰۰۰٫۰۰ €

۲۰,۰۰۰٫۰۰-۲۷,۸۲۵٫۰۰

تویوتا کرولا ۱٫۶ لیتر ۹۷ کیلو وات کمپرسور

۲۴,۳۲۱٫۹۳ €

۲۱,۴۰۰٫۰۰-۲۸,۰۰۰٫۰۰

موارد کاربردی – قبوض

عمومی (برق، گرمایش، خنک کننده، آب، زباله) برای آپارتمان ۸۵m2

۸۹٫۵۹ €

۵۲٫۶۲-۱۳۰٫۷۷

۱ دقیقه. تعرفه تلفن همراه (بدون تخفیف)

۰٫۱۶ €

۰٫۱۰-۰٫۳۰

اینترنت (۶۰ مگابیت در ثانیه یا بیشتر، دانلود نامحدود، کابل / ADSL)

۲۹٫۲۷ €

۲۲٫۰۰-۴۰٫۰۰

ورزش و اوقات فراغت درپرتغال

باشگاه بدنسازی، هزینه ماهانه برای ۱ بزرگسال

۳۴٫۵۷ €

۲۵٫۰۰-۵۰٫۰۰

(اجاره زمین تنیس (۱ ساعت در آخر هفته)

۱۱٫۵۷ €

۵٫۰۰-۲۰٫۰۰

سینما

۶٫۵۰ €

۶٫۰۰-۷٫۰۰

۱ لباس تابستانی در یک فروشگاه زنجیره ای (Zara، H & M، …)

۲۷٫۹۲ €

۲۰٫۰۰-۴۰٫۰۰

۱ جفت کفش نایک

۶۹٫۱۲ €

۵۰٫۰۰-۹۰٫۰۰

۱ جفت کفش مردانه چرم

۷۷٫۷۲ €

۵۰٫۰۰-۱۲۰٫۰۰

اجاره ماهانه منزل در پرتغال

آپارتمان (۱ خوابه) در مرکز شهر

۵۸۳٫۳۶ €

۳۵۰٫۰۰-۹۰۰٫۰۰

آپارتمان (۱ خوابه) خارج از مرکز

۴۰۰٫۲۴ €

۲۵۰٫۰۰-۶۰۰٫۰۰

آپارتمان (۳ اتاق خواب) در مرکز شهر

۱,۰۱۳٫۴۷ €

۵۳۰٫۰۰-۱,۷۰۰٫۰۰

آپارتمان (۳ اتاق خواب) خارج از مرکز

۶۷۳٫۰۱ €

۴۰۰٫۰۰-۱,۰۰۰٫۰۰

قیمت خرید آپارتمان در پرتغال

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر

€ ۲,۳۹۴٫۲۶

۱,۰۹۳٫۰۰-۴,۵۰۰٫۰۰

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز

۱,۳۳۶٫۱۲ €

۸۵۰٫۰۰-۲,۱۵۲٫۷۸

حقوق و دستمزد در پرتغال

میانگین حقوق ماهانه خالص (بعد از مالیات)

۸۰۴٫۲۷ €

 

نرخ بهره وام به درصد (٪)، ۲۰ ساله

۲٫۷۰

 

مشاغل مورد نیاز در پرتغال 2021

از بین کار هایی که در لیست مشاغل مورد نیاز پرتغال موجود می باشد، بعضی از صنایع و مشاغل در این کشور جز مشاغل مورد نیاز و کلیدی به شمار می روند که میزان درخواست برای کار در پرتغال برای این مشاغل بالاتر است و درخواست برای دریافت ویزای کار در این مشاغل نیز بالا تر می باشد. صنعت خودرو و صنعت هوا و فضا رونق بسیاری در کشور پرتغال دارند این صنایع در زمینه های ساخت هواپیما های بدون سرنشین و صنایع هوایی و در زمینه های تولید خودرو، کامیونت و اتوبوس ها تخصص دارند. از دیگر مشاغلی که رونق زیادی در پرتغال دارد صنعت توریسم و گردشگری می باشد. با توجه به نرخ بیکاری در پرتغال شرایط ورود به بازار کار نسبت به دیگر کشور های اروپایی مشکل تر است. از دیگر مشاغلی که در کشور پرتغال مورد نیاز است بدین ترتیب است:

 • صنایع فرهنگی
 • عمران
 • صنعت کشاورزی
 • صنعت مد
 • فناوری و اطلاعات
 • بهداشت

نحوه کاریابی و مؤسسات کاریابی در پرتغال

از مسائل مهم برای افرادی که متقاضی کار در پرتغال می باشند نوع کاریابی در این کشور است. با توجه به این موضوع که برای کار در پرتغال نیاز به دریافت پیشنهاد کاری از سمت یک کارفرما و یا یک شرکت معتبر می باشد، از این رو پیدا کردن کارفرما در کشور پرتغال برای متقاضیان خارج از اتحادیه اروپا امری به مراتب سخت می باشد، اما غیر ممکن نمی باشد. یکی از راه های پیدا کردن مشاغل در پرتغال مؤسسات کاریابی در این کشور می باشند. متقاضیان می توانند با ارسال رزومه کاری خود برای این مراکز شانس خود را برای پیدا کردن کارفرما امتحان کنند. در ادامه نام تعدادی از مؤسسات کاریابی در پرتغال را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

 

Cross Border Talents

Boyden Global Executive Search

ManpowerGroup Portugal

Grupo EGOR

Qbis Portugal

Sucess Work-company Work Temporary Ld

Foreign Workers

Adecco, Faro - Recursos Humanos, Lda

 

شما می توانید با خرید محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور و مشاهده آن صفر تا صد پروسه مهاجرت کاری را یاد گرفته و در این راه کارشناس خودتان باشید.

کار در پرتغال

اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال از طریق کار

یکی از مسائل مهم دیگر که قبل از هر گونه اقدام برای مهاجرت و کار در پرتغال متقاضیان باید به آن توجه بسیاری داشته باشند بررسی وضعیت اقامت و تابعیت در این کشور می باشد. به صورت کلی متقاضیانی که موفق به اخذ ویزای کار در پرتغال می شوند در بدو ورود به آن ها یک اقامت یک ساله داده می شود و با پایان سال اول یک اقامت دو ساله و سپس یک اقامت دوساله دیگر تمدید می شود. با گذشت 5 سال از کار و زندگی در کشور پرتغال در صورتی که متقاضی در این مدت بیمه و مالیات خود را درست و به موقع پرداخت کرده باشد می تواند برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید و با گذشت 1 سال از دریافت اقامت دائم پرتغال در صورتی که به زبان پرتغالی تسلط داشته باشد و با فرهنگ و جامعه این کشور ادغام شده باشد می تواند برای دریافت تابعیت و پاسپورت پرتغال اقدام نماید. مدارک لازم برای دریافت پاسپورت پرتغال:

 • ارائه گذر نامه شخص
 • اقامت معتبر در پرتغال
 • اثبات توانایی مالی
 • اثبات محل سکونت در پرتغال
 • مدارک اثبات کننده پرداخت بیمه و مالیات در پرتغال
 • ارائه بیمه پزشکی
 • ارائه مدرک زبان پرتغالی با نمره قبولی
 • قبولی در آزمون شهروندی
 • ارائه سوء پیشینه کیفری

کار در پرتغال

پاسپورت پرتغال


سوالات متداول راجع به کار در پرتغال

✅ شرایط اخذ ویزای کاری پرتغال به چه صورت می باشد؟

متقاضیان در صورتی که از سمت کارفرمایی در پرتغال پیشنهاد کار دریافت نمایند می توانند برای اخذ ویزای کار پرتغال اقدام نمایند.

✅ پس از چند سال کار و زندگی در پرتغال می توان به تابعیت این کشور رسید؟

با 5 سال کار و زندگی و پرداخت مالیات در کشور پرتغال و یادگیری زبان پرتغالی و آشنایی با فرهنگ این کشور می توانید برای اخذ تابعیت پرتغال اقدام نمایید.

✅ متقاضی در چه صورت می تواند برای ویزای الحاق خانواده اقدام نماید؟

فرد متقاضی باید بتواند اثبات کند که از پس هزینه های زندگی خود و خانواده خود بر خواهد آمد و میزان حقوق دریافتی شخص نباید از حداقل حقوق مشخص شده اداره کار کمتر باشد.

✅ از چه روشی می توان برای پیدا کردن کارفرما شانس خود را امتحان کنیم؟

یکی از بهترین روش ها برای پیدا کردن کارفرما در پرتغال، مراجعه مؤسسات کاریابی در این کشور و یا اقدام از طریق وب سایت های معتبر کاریابی می باشند.


_____________سخن پایانی در باب کار در پرتغال_____________

کار در پرتغال، بررسی نرخ بیکاری در پرتغال، مهاجرت به پرتغال از طریق کار، شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال، معرفی مؤسسات کاریابی در پرتغال، پردرآمدترین شغل در پرتغال و دیگر مسائل مرتبط به کار در پرتغال را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم. همان گونه که در مطالب فوق گفته شد برای کار در پرتغال، متقاضی باید از سمت یک کارفرما و یا یک شرکت معتبر پیشنهاد کاری یا جاب آفر دریافت نمایند. افرادی که از تخصص و حرفه بهرمند می باشند می توانند با ارسال رزومه خود برای مؤسسات کاریابی و یا سایت های کاریابی در پرتغال شانس خود را برای کار در پرتغال و مهاجرت به این کشور امتحان کنند. موسسه ملک پور با سال ها سابقه در امور مهاجرتی می تواند شما عزیزان متقاضی کار در پرتغال را راهنمایی نماید و در این راه همراه شما دوستان باشد. با برقراری تماس با موسسه ملک پور و یا از طریق پر کردن فرم تماس می توانید به صورت تلفنی و رایگان، شرایط مهاجرتی خود را با مشاورین کار بلد و با تجربه ما در میان بگذارید تا آن ها با بررسی کردن شرایط شما بهترین نوع و روش مهاجرت را از آسان ترین مسیر موجود به شما عزیزان پیشنهاد دهند. در صورت وجود هر گونه سوال یا پیشنهاد می توانید در قسمت "ثبت پرسش"مقاله مطرح نمایید تا در اولین فرصت به آن ها پاسخ داده شود.

امتیاز 5 از 5 ( 10 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
نیایش نبوی
سلام و وقت بخیر، آیا کشور پرتغال ویزایی تحت عنوان جاب سیکر شبیه به کشور اتریش و آلمان ندارد؟ آیا با درس خواندن در پرتغال میشه اقامتی گرفت که دنبال کار بود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب کشور پرتغال ویزای جستجوی کار نداشته و شما می توانید از طریق اخذ پیشنهاد شغلی ویزای کاری اخذ کرده و وارد بازار کار شوید. و ویزای تحصیلی منجر به اقامت نشده و باید بعد از تحصیل ویزای کاری اخذ شود. سپاس
نیکبخت رجبی
من درخواست ویزه کاری درکشور پرتغال میکنم تحصیل کرده رشته زراعت هستم ودرزمینه طراحی لباس دیزاینر کاروتجربه دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما میتوانید از طریق روش های تحصیلی وارد اروپاشده و در محیط اجازه کار داشته باشید بهتر بود شرایط سنی و میزان پشتوانه مالی و سطح زبان خود را میفرمودین پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند
محمد مرتضوی
سلام وقتتون بخیر با لیسانس برق و 8 سال سابقه کار چقدر شانس کاریابی در پرتغال وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام در صورت اینکه سن مناسب و سطح زبان خوبی داشته باشید شانس خواهید داشت.
روزبه مولایی
سلام عرض ادب من لیسانس عمران هستم و ۳۰ ساله ۵ سال سابقه کار دارم امکان کار در پرتغال برای من وجود داره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست گرامی/ به طور معمول برای کار در رشته عمران نیاز به معادلسازی مدرک و آموزش آیین نامه های نظام مهندسی کشور مقصد دارید و بهتر است ابتدا برای تحصیل اقدام بفرمایید.
مشاوره رایگان