کار در نروژ

19 اسفند 1400 15 نظر

کار در نروژ

کار در نروژ، لیست مشاغل مورد نیاز نروژ، مهاجرت به نروژ از طریق کار و اعزام نیروی کار به نروژ در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد. مهاجرت به نروژ از طریق کار، با دریافت پیشنهاد کاری از این کشور امکان پذیر است. با توجه به قوانین ارسال دعوتنامه از سوی کارفرمایان اروپایی برای متقاضیان خارج از اتحادیه اروپا، به نظر می رسد که بهتر است روش های دیگری را برای ورود به این کشور و اخذ ویزای کار نروژ برای ایرانیان پیشنهاد کرد. برای مثال با تحصیل در نروژ می توان علاوه بر کسب تخصص و مدرک تحصیلی در این کشور، مسیر هموارتری را برای کار در نروژ پیش رو داشت. برای اطلاع از نرخ بیکاری در کشور نروژ، مشاغل مورد نیاز و شغل های پردرآمد در نروژ می توانید تا پایان مقاله با ما همراه باشید. همچنین در صورت تماس با موسسه ملک پور و یا تکمیل فرم تماس، مشاوره تلفنی رایگان دریافت خواهید کرد. در ادامه، به بررسی عناوین زیر خواهیم پرداخت:

 • شرایط کار در نروژ و مدارک لازم برای اخذ ویزای کار نروژ
 • لیست مشاغل مورد نیاز نروژ
 • کار در نروژ برای پزشکان و پرستاران
 • میزان حقوق و شغل های پردرآمد در نروژ
 • هزینه زندگی در نروژ
 • نحوه کاریابی و موسسات کاریابی در نروژ
 • شرایط اخذ ویزای کار نروژ
 • اخذ اقامت و تابعیت نروژ از طریق کار
 • سوالات متداول راجع به کار در نروژ
 • سخن پایانی درباره کار در نروژ

کار در نروژشرایط کار در نروژ و مدارک لازم برای اخذ ویزای کار نروژ

کار در نروژ

کار در نروژ فقط از طریق دریافت پیشنهاد شغلی میسر است. بدین صورت که شخص باید از طرف یک کارفرمای معتبر در کشور نروژ دعوت به کار شود. این دعوت باید به صورت رسمی بوده و با تأیید سفارت و اداره مهاجرت صورت گیرد. قطعا این روش، برای اشخاصی که قصد مهاجرت به نروژ دارند، دشوار است؛ چرا که کارفرمای نروژی با چالش هایی برای بکارگیری نیروی غیربومی و خارج از اتحادیه اروپا مواجه خواهد بود. البته با توجه به نرخ بیکاری در کشور نروژ (حدود 5 درصد) شرایط کار در این کشور مساعد است؛ اما استخدام نیروی خارج از اتحادیه اروپا با دشواری ها و پیچیدگی های خود مواجه است.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد کار در خارج از کشور و کاریابی

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد کار در خارج از کشور و کاریابی

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد کار در خارج از کشور و کاریابی

 

چنانچه فرد به قصد تحصیل در نروژ وارد این کشور شود، می تواند با یافتن شغل مناسب و دریافت پیشنهاد شغلی با حضور در این کشور، ویزای کاری نروژ را دریافت کند. به نظر می رسد دریافت ویزای کاری نروژ برای ایرانیان از این طریق با ریسک و سختی کمتری همراه باشد.

کار در نروژ

تحصیل در نروژ

به طور کلی شخصی که قصد کار در نروژ را دارد باید این موضوع را در نظر بگیرد که مدارک مورد نیاز برای انجام این کار چیست. تمامی مطالب مربوط به این مقاله متعلق به موسسه MIE می باشد و هرگونه کپی برداری از این مطالب، به لحاظ قانونی جرم محسوب شده و از لحاظ شرعی حرام است. مدارک مورد نیاز برای پیدا کردن کار در نروژ که بر اساس سیستم پیشنهاد کاری می باشد، به ترتیب در بند زیر نام برده شده است. برای اقدام به دریافت ویزای کاری می بایست مدارک زیر را به کنسولگری فنلاند ارائه کرد.

 • تکمیل کردن فرم درخواستتحصیل دکترا در اتریش
 • ارائه بیمه نامه
 • داشتن پاسپورتی با حداقل اعتبار ۶ ماهه و حداقل دارای ۳ صفحه خالی
 • ارئه تمکن مالی
 • ۶ قطعه عکس
 • رزرو هتل یا اقامتگاه
 • نشان دادن علقه قوی در ایران
 • قرارداد استخدام

کار در نروژ برای پزشکان و پرستاران

یکی از روش های خوب برای مهاجرت پزشکان و پرستاران به نروژ، کار در نروز است، چرا که کشور نروژ نیاز به نیروی پزشک و پرستار متخصص برای کادر درمان خود دارد. مهم ترین شرط برای کار پزشکان و پرستاران در کشور نروژ، معادلسازی مدرک تحصیلی است. از اصلی ترین شرایط برای معادل سازی مدرک پزشکی در نروژ وجود دارد این است که شخص باید دوره تحصیلی خود را به پایان رسانده باشد و تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های تحصیل و زندگی در دوره معادل سازی خود را داشته باشد. لازم به ذکر است که داشتن مدارک شناسایی و هویتی معتبر، مدارک تحصیلی، سوابق شغلی، نامه تمکن مالی، تاییدیه اداره بهداشت و... که همگی باید ترجمه شده باشند از مهم ترین مدارکی هستند که شخص متقاضی باید به سفارت نروژ ارائه نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کار پزشکان و پرستاران در نروژ، مقاله زیر را مطالعه کنید:

کار در نروژ

مهاجرت پزشکان به نروژ

لیست مشاغل مورد نیاز نروژ

یکی از ارکان اصلی مهاجرت کاری به هر کشوری، دانستن مشاغل مورد نیاز آن کشور است. چرا که زمانی که بدانید یک کشور چه نیازهایی دارد راحت تر می توانید ویزای آن کشور را دریافت کنید. یک کشور برای جبران کمبود نیروی کار خود در برخی زمینه ها ممکن است شرایط جذب نیرو را راحت تر کند تا نیاز جامعه رفع شود. بنابراین ورود از این درگاه، شانس فرد در به دست آوردن موقعیت شغلی مورد نظر را افزایش می دهد. اداره کار و مهاجرت کشور نروژ، هر ساله لیستی از مشاغل مورد نیاز نروژ را ارائه می دهد تا جذب نیروی کار در نروژ در این زمینه ها بیشتر باشد. شما می توانید با مطالعه لیست مشاغل مورد نیاز نروژ از نیازهای شغلی به روز این کشور اطلاع یابید. برخی از این مشاغل عبارتند از:

 

برخی از مشاغل مورد نیاز نروژ

مهندسی طراحی سایت

تحلیل گر مسائل اقتصادی

مهندس داده ها

برنامه ریز عرضه و تقاضای کالا

تکنسین مرکز داده ها (IT)

طراحی محصولات (اتومبیل)

مدیر بازاریابی

تحلیل گر تجارت

متخصص فناوری اطلاعات

مدیر توسعه تجارت (بخش سلامت) مدیر فروش

مدیر روابط عمومی با مشتری

مهندس معماری

میزان حقوق و شغل های پردرآمد در نروژ

افرادی که قصد مهاجرت دارند باید برای مدیریت هزینه های زندگی خود در آن کشور، مشغول به کار شده و یا بودجه زیادی با خود وارد این کشور نمایند. هرچه مقدار مشاغل افراد در سطحی از استانداردهای اجتماعی باشد، شخص از امتیازات بیشتری بهره مند خواهد شد. پس برای هر متقاضی مهاجرت به نروژ از طریق کار، میزان حقوقی که برای شغل وی در نظر گرفته شده است، بسیار مهم است. میزان حقوق تمامی مشاغل، یکسان نبوده و حتی ممکن است شهرها نیز در موضوعات درآمدی با هم دیگر متفاوت باشند. افرادی که متقاضی مهاجرت به نروژ از طریق کار هستند، با مطالعه این بخش از مقاله می توانند با حقوق برخی مشاغل از جمله شغل های پردرآمد در نروژ آشنا شوند. توجه شما را به جدول زیر جلب می نماییم.

 

مشاغل کشور نروژ

درآمد سالیانه به یورو

مهندس نفت و گاز

102.132

مدیر IT

105.069

مهندس نرم افزار

79.376

مهندس مکانیک

80.587

مدیر

126.082

مهندس

79.110

هزینه زندگی در نروژ

هزینه های زندگی در نروژ به نسبت بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر بسیار بالا می باشد که زیر به برخی از هزینه های زندگی در نروژ اشاره می نماییم. برخی از هزینه های زندگی در نروژ از قرار زیر است:

هزینه

قیمت ها (کرون)

1 لیتر شیر

17.68 کرون

1 کیلوگرم برنج

25.41 کرون

12 عدد تخم مرغ

37.24 کرون

1 کیلو گرم پنیر محلی

103.40 کرون

1 کیلو گرم سینه مرغ

116.86 کرون

1 کیلو گرم گوشت گاو

230.86 کرون

1 کیلو گرم گوجه فرنگی

23.73 کرون

بلیط 1 طرفه حمل و نقل

36.00 کرون

آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

10.186.13 کرون

آپارتمان 1 خوابه در خارج از شهر

8.039.58 کرون

آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر

16820.21 کرون

آپارتمان 3 خوابه در خارج از شهر

13.196.03 کرون

تحصیل در نروژ

زندگی در نروژ

نحوه کاریابی و موسسات کاریابی در نروژ

به طور کلی مؤسسات کاریابی نقش عمده ای در مهاجرت کاری به هر کشوری دارند. به ویژه آن دسته از کشورهایی که ویزای جستجوی کار و یا نیروی کار ماهر همانند کانادا را ندارند؛ چرا که این مؤسسات می توانند امور کاریابی را از راه دور برای متقاضیان مهاجرت به نروژ از طریق کار مدیریت نمایند. مؤسسات کاریابی در نروژ به چند حالت وجود دارند: این مؤسسات یا به صورت حضوری فعال هستند و یا به صورت آنلاین و در بسیاری از مواقع نیز به هر دو صورت. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه و نگارش شده است؛ هر گونه کپی و رو نوشت از این مقاله غیر قانونی می باشد و پیگرد قانونی خواهد داشت. با مراجعه شخص متقاضی به مؤسسات حضوری کاریابی، فرصت های شغلی کشور نروژ بر اساس شرایط شخص تحلیل شده و در صورت امکان، جلسه مصاحبه با کارفرما هماهنگ می شود. مؤسسات غیرحضوری کاریابی نیز به صورت آنلاین، خدمات خود را به متقاضی کار در نروژ ارائه می دهند. بدین صورت که این مؤسسات آگهی های استخدام را در صفحات خود منتشر می کنند و به متقاضی کار این امکان را می دهند که با موسسه خواهان نیرو ارتباط بگیرند. موسسه ملک پور چندی از مؤسسات کاریابی در نروژ را به شما عزیزان معرفی می نماید.

 • http://www.jobsinoslo.com/
 • https://www.indeed.com/l-Norway,-ME-jobs.html
 • https://www.glassdoor.com/Job/norway-jobs-SRCH_IL.0,6_IN180.htm

کار در نروژ

شرایط اخذ ویزای کار نروژ

کشور نروژ از ویزای همزمان همراه برخوردار است. از آن جایی که شاید کشورهای اسکاندیناوی شرایط بهتری برای الحاق همراه داشته باشند، مقصد مناسبی برای مهاجرین متأهل می باشند. در صورتی که شخص از پیشنهاد شغلی برای مهاجرت از طریق کار در نروژ برخوردار باشد، می تواند همراهان خود را با خود در کشور نروژ داشته باشد. سیستم ویزای کشور نروژ به این صورت می باشد که می توانید برای الحاق همراه به صورت همزمان اقدام کنید. اما به جهت رعایت شرایط مهاجرتی و رعایت سیستم دریافت ویزا، بهتر است نگرانی افسر ویزا را کاهش داده و کمی با فاصله برای همراه اقدام نمایید. اما همراه چه شخصی است؟ اصولاً همسر قانونی شخص و فرزندان مجرد زیر 18 سال متقاضی کار در نروژ را به عنوان همراه می شناسند.

اخذ اقامت و تابعیت نروژ از طریق کار

برای دریافت اقامت دائم از کشور نروژ، عموماً شخص باید به صورت مستمر و مداوم به مدت 3 سال در این کشور حضور داشته باشد. به بیان دیگر، شخص باید در طول این سه سال، اقامت بلند مدت و قانونی داشته باشد. افراد می توانند به راحتی پس از مدت سه سال کار کردن در این کشور، اقامت دائم کشور نروژ را دریافت کنند.

برای دریافت تابعیت کشور نروژ، در ابتدا باید در ده سال گذشته 7 سال در این کشور حضور قانونی داشته باشید. همچنین برای هر سال نیز باید اقامت یک ساله داشته باشید. از طرف دیگر دانستن زبان رسمی نروژی و همچنین دانستن فرهنگ و تاریخ تمدن کشور نروژ، از لزومات دریافت تابعیت از کشور نروژ می باشد.

به طور کلی شخصی که از طریق کار در نروژ قصد اقدام نماید، در صورتی که هر سال قرارداد کاری خود را به مدت یک ساله منعقد کند می تواند بعد از مدت 3 سال حضور مداوم در این کشور، درخواست اقامت دائم داشته باشد.


سوالات متداول راجع به کار در نروژ

✅ نرخ بیکاری در کشور نروژ چگونه است؟

کشور نروژ دارای نرخ پایین بیکاری و حدود 4 درصد است؛ اما با توجه به لزوم دریافت دعوتنامه کاری و چالش های پیش روی کارفرمایان در این زمینه، به نظر می رسد که دریافت ویزای کار نروژ برای ایرانیان خارج از این کشور دشوار باشد.

✅ بهترین راه برای دریافت پیشنهاد کاری در نروژ چیست؟

از آن جایی که ارسال دعوتنامه کاری برای متقاضیان خارج از اتحادیه اروپا، برای کارفرمایان نروژی دشوار بوده و دارای پیچیدگی هایی است، پیشنهاد می شود که متقاضیان به قصد تحصیل در نروژ وارد این کشور شده و سپس به یافتن پیشنهاد کاری در این کشور بپردازند.

✅ کاریابی در کشور نروژ چگونه است؟

روش های مختلفی برای کاریابی در کشور نروژ وجود دارد. برخی مؤسسات به صورت حضوری و برخی دیگر به صورت غیرحضوری و آنلاین، خدمات خود را به متقاضیان کار در نروژ ارائه می دهند.

✅ آیا امکان اخذ ویزای همراه و اقامت و تابعیت نروژ از طریق کار در این کشور وجود دارد؟

متقاضیان کار در نروژ می توانند به طور همزمان، درخواست اخذ ویزای همراه را اعلام نمایند. متقاضیان پس از 3 سال حضور و کار در کشور نروژ می توانند اقامت دائم نروژ را و در صورت 7 سال حضور در نروژ در طی ده سال اخیر، پاسپورت این کشور را دریافت کنند.


_____________ سخن پایانی درباره کار در نروژ _____________

کار در نروژ، راه های مهاجرت کاری در نروژ و چگونگی دریافت اقامت کاری در نروژ و اعزام نیروی کار به نروژ در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. کشور نروژ، یکی از کشورهای بسیار مناسب برای مهاجرت است؛ اما از آن جایی که مهاجرت کاری به این کشور با سختی هایی مواجه هست، بهتر است که شخص از روش های دیگری مانند تحصیل در نروژ اقدام کند. به این صورت که شخص به قصد تحصیل در نروژ، به این کشور عزیمت کرده و پس از تحصیل، به جستجوی شغل مورد نظر خود و دریافت پیشنهاد شغلی می پردازد. با دریافت ویزای کاری نروژ می توان پس از چند سال و با رعایت شرایط، اقامت دائم و سپس تابعیت و پاسپورت نروژ را دریافت کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کار در نروژ می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و یا فرم تماس را کامل کنید تا مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین در پایان این مقاله در قسمت "ثبت پرسش" می توانید از فرصت ایجاد شده برای طرح سوالات خود و پاسخگویی مشاوران به آن استفاده نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 13 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
ستاره حسامی
عرض ادب و ارادت من دو سوال دارم 1.من برای ارشد مدیریت به زبان انگلیسی در نروژ قصد دریافت پذیرش دارم. همسر و فرزند 4 ساله م چه مدت بعد به من ملحق میشن؟ 2.چه مدت بعد از تحصیل امکان اقامت در این کشور و گشتن دنبال کار رو دارم و آیا اقامت همراهان من در این مدت بلامانع هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص اینکه خانواده چه مدت بعد می تواند الحاق شود بسته قوی بودن کیس و پرونده است که در این خصوص شما باید با وکیل خودتان مشورت نمایید اما بصورت عمومی می تواند 3 تا 4 ماه به طول بیانجامد. درمورد فرصت کاریابی بعد تحصیل هم شما تا 6 ماه فرصت کاریابی هم دارید. موفق باشید.
جواد حمیدی
با سلام و عرض خسته نباشید. ایا برای کار در نروژ راهی وجود داره که بتونیم در سریعترین زمان ممکن برای جاب افر اقدام کنیم؟ من 31 سالمه لسانس مکانیک هستم. به صورت تخصصی کارم تعمیرات ماشین های خارجی هست. چطوری میتونم برای پیدا کردن کار اقدام کنم. فقط زبانم یک مقدار ضعیف هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای اینکه از این طریق اقدام کنید باید یک پیشنهاد شغلی از یک شرکت معتبر داشته باشید اما با توجه به رشته شما اگر سطح زبان خود را ارتقا دهید می توانید از طریق جاب سیکر هم اقدام فرمایید لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
حسین ثابتی
سلام من 33 سالمه فوق دیپلم برق قدرت و دارای گواهینامه پایه یک 7 ساله و خانمم 32 ساله مهندس عمران از دانشگاه دولتی و معدل 13.90 با سابقه کار 10 ساله و یک فرزند یک ساله. آیا شرایط ادامه تحصیل برای خانمم و یا شغل رانندگی سنگین برای خودم هست؟ برای اخذ ویزا کدوممون شرایط بهتری میتونیم داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت این که همسر محترم چه سالی فارغ التحصیل شدند و چه میزان گپ تحصیلی دارند؟همچنین سطح زبان ایشان نکاتی است که در پاسخ به سوال شما تاثیر گذار خواهند بود.به طور کلی تحصیل در مقطع ارشد در نروژ به زبان انگلیسی و رایگان خواهد بود.پذیرش دانشجویان رقابتی و صرفا با ارائه مدرک زبان (آیلتس ۶.۵ به بالا) امکان پذیر می باشد. شما میتوانید برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایط خود به صورت تخصصی با موسسه ارتباط تلفنی برقرار نمایید.موفق باشید
پارسا
سلام من ۵۰ سال سال سن دارم و حدود ۲۰ سال تجربه کاری در بخش نفت می توانم مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، اگر منظور شما از مهاجرت، مهاجرت کاری باشد با توجه به شرایط سنی، شانس شما کم خواهد بود اما در صورت داشتن سرمایه لازم شاید بتوانید از روش های سرمایه گذاری و سرمایه داری اقدام داشته باشید.
الهام ملکی
سلام روز بخیر من دوستم تو نروژ کمپانی رستوران و فروشگاه دارن همسر من در ایران در کار آشپزی هستن چطور میتونم برای گرفتن ویزا اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در صورتی که دوست شما برای همسرتان جاب آفر ارسال نمایند میتوانید از طریق کار مهاجرت نمایید.
مژگان هلالی نسب
با سلام و وقت بخیر با سن 49 سال و مدرک دکتری ویروس شناسی و همسرم دکتری بیوتکنولوژی و سابقه 23 سال کار در عرصه واکسن سازی میتوانم در یکی از کشورهای بلوک غرب اقدام کنم ؟ و برای دختر برای ادامه تحصیل اقدام کنم ؟ راحت ترین مسیر کدام هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. با توجه به اینکه در حوزه سلامت و بهداشت ابتدا باید مدرک شما معادلسازی شود، توجه داشته باشید که در صورتی که بتوانید در کشورهایی مانند آلمان، سوئد، دانمارک و ... کار معادلسازی را انجام دهید می توانید در این حوزه مشغول به کار شوید. برای تحصیل دخترتان نیز شرایط سنی ایشان مهم است ولی احتمالا امکان پذیر باشد.
میلاد شیخی
سلام من ۳۲ ساله هستم و فوق لیسانس مهندسی نفت و ۷ سال سابقه کار مرتبط امکان کار در نروژ تو زمینه رشته خودم وجود دارد؟ اگر بله چند درصد هست ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز اگر سطح زبان شما مناسب باشد امکان اینکه بتوانید کار پیدا کنید وجود دارد.
نازنین حبیبی
سلام و عرض ادب با رشته مدیریت بازرگانی امکان کار در نروژ وجود داره؟ چند درصد امکانش هست که بشه کار پیدا کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بستگی به سن، سابقه کاری و سطح زبان شما دارد. در صورت ایده ال بودن شرایط میتوانید شانس خود را برای کاریابی اقدام نمایید.
مرتضی دالوند
سلام و عرض ادب راننده بیل مکانیکی شاول هستم وچهل سالمه شرایط کاردرنروژبرای من امکان پذیراست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کار در نروژ نیازمند به پیشنهاد شغلی و جاب افر اگر از شرکت های ترابری در زمینه کاری خودتان پیشنهاد شغلی داشته باشید می توانید اقدام نمایید. برای کار در خارج از کشور می توانید از لینک زیر استفاده کنید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
علیرضا
با سلام و احترام من ۵۰ سالمه و ۲۵ سال سابقه کار در بسیاری از زمینه های نفت و کاز و دارم. خواستم کمکم کنید برای کار در نروژ یا کشور های اروپایی.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایط سنی که دراید کار آسانی در پیش ندارید. محصول زیر میتونه به شما در کار در خارج کشور کمک بکنه. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
مهرزاد قاسمی
سلام کارفرما اشناست.کلینیک پزشکی دارند.من هم مدرک فوق دیپلم بهداشت دارم اقدام کردم برای ویزای کار .کارفرما همه جوره شرایط منو قبول داره.شانس موفقیت دارم یا نه.؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر برای استخدام شما تاییده های لازم را گرفته باشند شانس خوبی در پیش دارید ولی ما نمی تونیم نتیجه ای پیش بینی بکنیم.
وحید بارنی
عرض ادب و احترام خدمت شما من28سالمه فوق دیپلم مکانیک خودرو 10سال تعمیر کار موبایل هستم ولی سربازی نرفتم آیا راهی واسه اقامت یا ویزای کار وجود داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط سنی شما خوب است اگر رزومه کاری خوبی دشاته باشید کادر کشور آلمان میتونه گزینه خوبی باشه یا برای برخی کشورها میتونید تحصیلی اقدام کنید. درمورد سربازی هم بهتر است از نظام وظیفه پیگیری بفرمایید.
فاطمه کافیان
اسم سایتهای کاریابی در کشورهای اروپایی چیه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام دوست عزیز لطفا جهت کسب راهنمایی دقیق با شماره تماس های موسسه در ارتباط باشید تا از مشاوره رایگان اولیه بهره مند گردید.
مهرداد
سلام و عرض ادب تشکر از مطالبتون آیا نروژ ویزای جست و جوی کار داره؟ مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. ممنونیم از محبت شما دوست گرامی. خیر، این کشور ویزایی برای جستجوی کار ارائه نمی نماید.
کوثر سواری
سلام من 25 سالمه مهندس برق هستم و 4 سال سابقه کار با بیمه دارم زبانم متوسط هستم ولی میتونم ارتقا بدم ایا کار در نروژ در زمینه مهندسی مناسب شرایط من هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام عرض ارادت. بله، در صورتی که بتوانید کارفرمایی در زمینه مرتبط پیدا کنید شانس دریافت ویزا خواهید داشت.
مشاوره رایگان