کار در نروژ

32 نظر

برای کار در نروژ متقاضیان می توانند از طرق مختلفی اقدام کنند که روش های کاریابی در نروژ داشتن جاب آفر یا پیشنهاد شغلی، استفاده از سایت های کاریابی، ثبت نام در موسسات کاریابی و... را می توان نام برد. درصورتی که متقاضی موفق به پیدا کردن کار از طرف کارفرما شود، می تواند برای اخذ ویزای کار اقدام کند. کار در نروژ از طریق دریافت پیشنهاد شغلی میسر است. بدین صورت که شخص باید از طرف یک کارفرمای معتبر در کشور نروژ دعوت به کار شود. این دعوت باید به صورت رسمی بوده و با تأیید سفارت و اداره مهاجرت صورت گیرد.از شرایط  اصلی کار در نروژ موارد زیر را می توان بیان داشت:

 • داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای نروژی
 • موافقت اداره کاریابی نروژ
 • اخذ بیمه  و ارائه مدارک مربوطه
 • داشتن پاسپورتی با حداقل اعتبار ۶ ماهه و حداقل دارای ۳ صفحه خالی
 • ارائه نامه تمکن مالی

شما عزیزان می توانید در صورتی که سوالات بیشتری در خصوص شرایط کار در نروژ داشتید، با برقراری ارتباط با کارشناسان موسسه ملک پور مشاوره  اولیه رایگان دریافت کنید.

ویدیو موسسه MIE در مورد کار در خارج از کشور و کاریابی 


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

کار در نروژ

کار در نروژ

مدارک مورد نیاز برای کار در نروژ

مدارک مورد نیاز برای کار در نروژ که بر اساس سیستم پیشنهاد کاری می باشد، به ترتیب در بند زیر نام برده شده است. برای اقدام به دریافت ویزای کاری می بایست مدارک زیر را به کنسولگری فنلاند ارائه کرد.

 • تکمیل کردن فرم درخواست
 • ارائه بیمه نامه
 • داشتن پاسپورتی با حداقل اعتبار ۶ ماهه و حداقل دارای ۳ صفحه خالی
 • ارئه تمکن مالی
 • ۶ قطعه عکس
 • رزرو هتل یا اقامتگاه
 • نشان دادن علقه قوی در ایران
 • قرارداد استخدام

پیدا کردن کار در نروژ

پیدا کردن کار در کشورهای دیگر ممکن است چالش‌ برانگیز باشد و نیازمند تحقیق، تلاش فراوان و آمادگی به تطابق با شرایط مختلف باشد. شرایط پیدا کردن کار در نروژ با استفاده از مراحل زیر بسیار آسان و راحت است، که شامل موارد زیر می باشد.

 • آمادگی زبان: مهارت در زبان نروژی یا حداقل زبان انگلیسی به شما کمک زیادی خواهد کرد. اگرچه بسیاری از نروژی‌ها زبان انگلیسی را می‌فهمند، اما داشتن مهارت در زبان محلی  در حد b2 می‌تواند فرآیند ایجاد ارتباطات و اجتناب از مشکلات زبانی را کم کند.
 • تحصیلات و مهارت‌ها: تحصیلات و تخصص شما نقش مهمی در یافتن کار در نروژ ایفا می‌کنند. مطالعه بازار کار و تعیین نیازهای شغلی می‌تواند به شما در انتخاب تخصص‌های مورد نیاز کمک کند.
 • استفاده از شبکه‌های اجتماعی: شبکه‌های اجتماعی مانند LinkedIn می‌توانند به شما کمک کنند تا با افرادی که در صنعت مورد نظر شما فعالیت می‌کنند، ارتباط برقرار کنید. این ارتباطات ممکن است به شما در یافتن فرصت‌های شغلی کمک کنند.

لیست مشاغل مورد نیاز نروژ

یکی از ارکان اصلی مهاجرت کاری به هر کشوری، دانستن مشاغل مورد نیاز نروژ است. چرا که زمانی که بدانید یک کشور چه نیازهایی دارد راحت تر می توانید ویزای آن کشور را دریافت کنید. یک کشور برای جبران کمبود نیروی کار خود در برخی زمینه ها ممکن است شرایط جذب نیرو را راحت تر کند تا نیاز جامعه رفع شود. بنابراین ورود از این درگاه، شانس فرد در به دست آوردن موقعیت شغلی مورد نظر را افزایش می دهد. اداره کار و مهاجرت به نروژ، هر ساله لیستی از مشاغل مورد نیاز نروژ را ارائه می دهد تا جذب نیروی کار در نروژ در این زمینه ها بیشتر باشد. شما می توانید با مطالعه لیست مشاغل مورد نیاز نروژ از نیازهای شغلی به روز این کشور اطلاع یابید. برخی از این مشاغل عبارتند از:

برخی از مشاغل مورد نیاز نروژ

مهندسی طراحی سایت

تحلیل گر مسائل اقتصادی

مهندس داده ها

برنامه ریز عرضه و تقاضای کالا

تکنسین مرکز داده ها (IT)

طراحی محصولات (اتومبیل)

مدیر بازاریابی

تحلیل گر تجارت

متخصص فناوری اطلاعات

مدیر توسعه تجارت (بخش سلامت) مدیر فروش

مدیر روابط عمومی با مشتری

مهندس معماری

موسسات کاریابی در نروژ

به طور کلی مؤسسات کاریابی نقش عمده ای در مهاجرت کاری به هر کشوری دارند. به ویژه آن دسته از کشورهایی که ویزای جستجوی کار و یا نیروی کار ماهر همانند کانادا را ندارند؛ چرا که این مؤسسات می توانند امور کاریابی را از راه دور برای متقاضیان مهاجرت به نروژ از طریق کار مدیریت نمایند. مؤسسات کاریابی در نروژ به چند حالت وجود دارند: این مؤسسات یا به صورت حضوری فعال هستند و یا به صورت آنلاین و در بسیاری از مواقع نیز به هر دو صورت. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه و نگارش شده است؛ هر گونه کپی و رو نوشت از این مقاله غیر قانونی می باشد و پیگرد قانونی خواهد داشت. با مراجعه شخص متقاضی به مؤسسات حضوری کاریابی، فرصت های شغلی کشور نروژ بر اساس شرایط شخص تحلیل شده و در صورت امکان، جلسه مصاحبه با کارفرما هماهنگ می شود. مؤسسات غیرحضوری کاریابی نیز به صورت آنلاین، خدمات خود را به متقاضی کار در نروژ ارائه می دهند. بدین صورت که این مؤسسات آگهی های استخدام را در صفحات خود منتشر می کنند و به متقاضی کار این امکان را می دهند که با موسسه خواهان نیرو ارتباط بگیرند. 

کار در نروژ

سایت های کاریابی

برای یافتن فرصت‌های شغلی و استفاده از سایت‌های کاریابی در نروژ، شما می‌ توانید از سایت‌های کاریابی معتبر زیر استفاده کنید و مشاغل مورد نیاز را برای کار در نروژ جستجو کنید.

 • Nav.no: این سایت نه تنها یک سایت کاریابی است بلکه یک سرویس دولتی نیز می‌باشد و به شما این امکان را می دهد تا فرصت‌های شغلی  را جستجو کرده و رزومه خود را بر روی سایت ثبت کنید.
 • JobbNorge: این سایت یک سایت تخصصی کاریابی برای شغل‌های دانشگاهی و آموزشی در نروژ است. اگر به دنبال فرصت‌های شغلی در حوزه تحقیقات، تدریس و آموزش هستید، می‌توانید اینجا جستجو کنید.
 • Monster.no: این سایت یک پلتفرم بین‌المللی کاریابی است و برخی فرصت‌های شغلی در نروژ را نیز ارائه می‌دهد.همچنین به شما این امکان را می‌دهد که رزومه خود را آپلود کنید و جستجوی شغلی بر اساس مهارت‌ها و موقعیت جغرافیایی خود را انجام دهید.
 • Indeed: یک جستجوگر کاریابی جهانی است که شما را به فرصت‌های شغلی در نروژ و دیگر کشورها کمک می کند.

مشاغل پردرآمد در نروژ

افرادی که قصد مهاجرت دارند باید برای مدیریت هزینه های زندگی خود در آن کشور، مشغول به کار شده و یا بودجه زیادی با خود وارد این کشور نمایند. هرچه مقدار مشاغل افراد در سطحی از استانداردهای اجتماعی باشد، شخص از امتیازات بیشتری بهره مند خواهد شد. پس برای هر متقاضی مهاجرت به نروژ از طریق کار، میزان حقوقی که برای شغل وی در نظر گرفته شده است، بسیار مهم است. میزان حقوق تمامی مشاغل، یکسان نبوده و حتی ممکن است شهرها نیز در موضوعات درآمدی با هم دیگر متفاوت باشند. افرادی که متقاضی مهاجرت به نروژ از طریق کار هستند، با مطالعه این بخش از مقاله می توانند با حقوق برخی مشاغل از جمله شغل های پردرآمد در نروژ آشنا شوند. توجه شما را به جدول زیر جلب می نماییم.

مشاغل کشور نروژ

درآمد سالیانه به یورو

مهندس نفت و گاز

102.132

مدیر IT

105.069

مهندس نرم افزار

79.376

مهندس مکانیک

80.587

مدیر

126.082

مهندس

79.110

کار در نروژ برای پزشکان و پرستاران

یکی از روش های خوب برای مهاجرت پزشکان و پرستاران به نروژ، کار در نروژ است، چرا که کشور نروژ نیاز به نیروی پزشک و پرستار متخصص برای کادر درمان خود دارد. مهم ترین شرط برای کار پزشکان و پرستاران در کشور نروژ، معادلسازی مدرک تحصیلی است. از اصلی ترین شرایط برای معادل سازی مدرک پزشکی در نروژ وجود دارد این است که شخص باید دوره تحصیلی خود را به پایان رسانده باشد و تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های تحصیل و زندگی در دوره معادل سازی خود را داشته باشد. لازم به ذکر است که داشتن مدارک شناسایی و هویتی معتبر، مدارک تحصیلی، سوابق شغلی، نامه تمکن مالی، تاییدیه اداره بهداشت و... که همگی باید ترجمه شده باشند از مهم ترین مدارکی هستند که شخص متقاضی باید به سفارت نروژ ارائه نماید.

شرایط اخذ ویزای کار نروژ

کشور نروژ از ویزای همزمان همراه برخوردار است. از آن جایی که شاید کشورهای اسکاندیناوی شرایط بهتری برای الحاق همراه داشته باشند، مقصد مناسبی برای مهاجرین متأهل می باشند. در صورتی که شخص از پیشنهاد شغلی برای مهاجرت از طریق کار در نروژ برخوردار باشد، می تواند همراهان خود را با خود در کشور نروژ داشته باشد. سیستم ویزای کشور نروژ به این صورت می باشد که می توانید برای الحاق همراه به صورت همزمان اقدام کنید. اما به جهت رعایت شرایط مهاجرتی و رعایت سیستم دریافت ویزا، بهتر است نگرانی افسر ویزا را کاهش داده و کمی با فاصله برای همراه اقدام نمایید. اما همراه چه شخصی است؟ اصولاً همسر قانونی شخص و فرزندان مجرد زیر 18 سال متقاضی کار در نروژ را به عنوان همراه می شناسند.

اخذ اقامت و تابعیت از طریق کار در نروژ

برای دریافت اقامت دائم از کشور نروژ، عموماً شخص باید به صورت مستمر و مداوم به مدت 3 سال در این کشور حضور داشته باشد. به بیان دیگر، شخص باید در طول این سه سال، اقامت بلند مدت و قانونی داشته باشد. افراد می توانند به راحتی پس از مدت سه سال کار کردن در این کشور، اقامت به نروژ را دریافت کنند.

برای دریافت تابعیت کشور نروژ، در ابتدا باید در ده سال گذشته 7 سال در این کشور حضور قانونی داشته باشید. همچنین برای هر سال نیز باید اقامت یک ساله داشته باشید. از طرف دیگر دانستن زبان رسمی نروژی و همچنین دانستن فرهنگ و تاریخ تمدن کشور نروژ، از لزومات دریافت تابعیت از کشور نروژ می باشد.

به طور کلی شخصی که از طریق کار در نروژ قصد اقدام نماید، در صورتی که هر سال قرارداد کاری خود را به مدت یک ساله منعقد کند می تواند بعد از مدت 3 سال حضور مداوم در این کشور، درخواست اقامت دائم داشته باشد.

هزینه زندگی در نروژ

هزینه های زندگی در نروژ به نسبت بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر بسیار بالا می باشد که زیر به برخی از هزینه های زندگی در نروژ اشاره می نماییم. برخی از هزینه های زندگی در نروژ از قرار زیر است:

هزینه

قیمت ها (کرون)

1 لیتر شیر

17.68 کرون

1 کیلوگرم برنج

25.41 کرون

12 عدد تخم مرغ

37.24 کرون

1 کیلو گرم پنیر محلی

103.40 کرون

1 کیلو گرم سینه مرغ

116.86 کرون

1 کیلو گرم گوشت گاو

230.86 کرون

1 کیلو گرم گوجه فرنگی

23.73 کرون

بلیط 1 طرفه حمل و نقل

36.00 کرون

آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

10.186.13 کرون

آپارتمان 1 خوابه در خارج از شهر

8.039.58 کرون

آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر

16820.21 کرون

آپارتمان 3 خوابه در خارج از شهر

13.196.03 کر


سوالات متداول 

✔️ نرخ بیکاری در کشور نروژ چگونه است؟

کشور نروژ دارای نرخ پایین بیکاری و حدود 4 درصد است؛ اما با توجه به لزوم دریافت دعوتنامه کاری و چالش های پیش روی کارفرمایان در این زمینه، به نظر می رسد که دریافت ویزای کار نروژ برای ایرانیان خارج از این کشور دشوار باشد.

✔️ بهترین راه برای دریافت پیشنهاد شغلی برای کار در نروژ چیست؟

از آن جایی که ارسال دعوتنامه کاری برای متقاضیان خارج از اتحادیه اروپا، برای کارفرمایان نروژی دشوار بوده و دارای پیچیدگی هایی است، پیشنهاد می شود که متقاضیان به قصد تحصیل در نروژ وارد این کشور شده و سپس به یافتن پیشنهاد کاری در این کشور بپردازند.

✔️ کاریابی در کشور نروژ چگونه است؟

روش های مختلفی برای کاریابی در کشور نروژ وجود دارد. برخی مؤسسات به صورت حضوری و برخی دیگر به صورت غیرحضوری و آنلاین، خدمات خود را به متقاضیان کار در نروژ ارائه می دهند.

✔️ آیا امکان اخذ ویزای همراه و اقامت و تابعیت نروژ از طریق کار در این کشور وجود دارد؟

متقاضیان کار در نروژ می توانند به طور همزمان، درخواست اخذ ویزای همراه را اعلام نمایند. متقاضیان پس از 3 سال حضور و کار در کشور نروژ می توانند اقامت دائم نروژ را و در صورت 7 سال حضور در نروژ در طی ده سال اخیر، پاسپورت این کشور را دریافت کنند.


 سخن پایانی 

کار در نروژ، راه های مهاجرت کاری در نروژ و چگونگی دریافت اقامت کاری در نروژ و اعزام نیروی کار به نروژ در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. کشور نروژ، یکی از کشورهای بسیار مناسب برای مهاجرت است؛ اما از آن جایی که مهاجرت کاری به نروژ با سختی هایی مواجه هست، بهتر است که شخص از روش های دیگری مانند تحصیل در نروژ اقدام کند. به این صورت که شخص به قصد تحصیل در نروژ، به این کشور عزیمت کرده و پس از تحصیل، به جستجوی شغل مورد نظر خود و دریافت پیشنهاد شغلی می پردازد. با دریافت ویزای کار در نروژ می توان پس از چند سال و با رعایت شرایط، اقامت دائم و سپس تابعیت و پاسپورت نروژ را دریافت کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کار در نروژ می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و یا فرم تماس را کامل کنید تا مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین در پایان این مقاله در قسمت "ثبت پرسش" می توانید از فرصت ایجاد شده برای طرح سوالات خود و پاسخگویی مشاوران به آن استفاده نمایید.

امتیاز 4.24 از 5 ( 24 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
ستاره حسامی
عرض ادب و ارادت من دو سوال دارم 1.من برای ارشد مدیریت به زبان انگلیسی در نروژ قصد دریافت پذیرش دارم. همسر و فرزند 4 ساله م چه مدت بعد به من ملحق میشن؟ 2.چه مدت بعد از تحصیل امکان اقامت در این کشور و گشتن دنبال کار رو دارم و آیا اقامت همراهان من در این مدت بلامانع هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص اینکه خانواده چه مدت بعد می تواند الحاق شود بسته قوی بودن کیس و پرونده است که در این خصوص شما باید با وکیل خودتان مشورت نمایید اما بصورت عمومی می تواند 3 تا 4 ماه به طول بیانجامد. درمورد فرصت کاریابی بعد تحصیل هم شما تا 6 ماه فرصت کاریابی هم دارید. موفق باشید.
جواد حمیدی
با سلام و عرض خسته نباشید. ایا برای کار در نروژ راهی وجود داره که بتونیم در سریعترین زمان ممکن برای جاب افر اقدام کنیم؟ من 31 سالمه لسانس مکانیک هستم. به صورت تخصصی کارم تعمیرات ماشین های خارجی هست. چطوری میتونم برای پیدا کردن کار اقدام کنم. فقط زبانم یک مقدار ضعیف هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای اینکه از این طریق اقدام کنید باید یک پیشنهاد شغلی از یک شرکت معتبر داشته باشید اما با توجه به رشته شما اگر سطح زبان خود را ارتقا دهید می توانید از طریق جاب سیکر هم اقدام فرمایید لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
حسین ثابتی
سلام من 33 سالمه فوق دیپلم برق قدرت و دارای گواهینامه پایه یک 7 ساله و خانمم 32 ساله مهندس عمران از دانشگاه دولتی و معدل 13.90 با سابقه کار 10 ساله و یک فرزند یک ساله. آیا شرایط ادامه تحصیل برای خانمم و یا شغل رانندگی سنگین برای خودم هست؟ برای اخذ ویزا کدوممون شرایط بهتری میتونیم داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت این که همسر محترم چه سالی فارغ التحصیل شدند و چه میزان گپ تحصیلی دارند؟همچنین سطح زبان ایشان نکاتی است که در پاسخ به سوال شما تاثیر گذار خواهند بود.به طور کلی تحصیل در مقطع ارشد در نروژ به زبان انگلیسی و رایگان خواهد بود.پذیرش دانشجویان رقابتی و صرفا با ارائه مدرک زبان (آیلتس ۶.۵ به بالا) امکان پذیر می باشد. شما میتوانید برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایط خود به صورت تخصصی با موسسه ارتباط تلفنی برقرار نمایید.موفق باشید
پارسا
سلام من ۵۰ سال سال سن دارم و حدود ۲۰ سال تجربه کاری در بخش نفت می توانم مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، اگر منظور شما از مهاجرت، مهاجرت کاری باشد با توجه به شرایط سنی، شانس شما کم خواهد بود اما در صورت داشتن سرمایه لازم شاید بتوانید از روش های سرمایه گذاری و سرمایه داری اقدام داشته باشید.
الهام ملکی
سلام روز بخیر من دوستم تو نروژ کمپانی رستوران و فروشگاه دارن همسر من در ایران در کار آشپزی هستن چطور میتونم برای گرفتن ویزا اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در صورتی که دوست شما برای همسرتان جاب آفر ارسال نمایند میتوانید از طریق کار مهاجرت نمایید.
مژگان هلالی نسب
با سلام و وقت بخیر با سن 49 سال و مدرک دکتری ویروس شناسی و همسرم دکتری بیوتکنولوژی و سابقه 23 سال کار در عرصه واکسن سازی میتوانم در یکی از کشورهای بلوک غرب اقدام کنم ؟ و برای دختر برای ادامه تحصیل اقدام کنم ؟ راحت ترین مسیر کدام هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. با توجه به اینکه در حوزه سلامت و بهداشت ابتدا باید مدرک شما معادلسازی شود، توجه داشته باشید که در صورتی که بتوانید در کشورهایی مانند آلمان، سوئد، دانمارک و ... کار معادلسازی را انجام دهید می توانید در این حوزه مشغول به کار شوید. برای تحصیل دخترتان نیز شرایط سنی ایشان مهم است ولی احتمالا امکان پذیر باشد.
میلاد شیخی
سلام من ۳۲ ساله هستم و فوق لیسانس مهندسی نفت و ۷ سال سابقه کار مرتبط امکان کار در نروژ تو زمینه رشته خودم وجود دارد؟ اگر بله چند درصد هست ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز اگر سطح زبان شما مناسب باشد امکان اینکه بتوانید کار پیدا کنید وجود دارد.
نازنین حبیبی
سلام و عرض ادب با رشته مدیریت بازرگانی امکان کار در نروژ وجود داره؟ چند درصد امکانش هست که بشه کار پیدا کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بستگی به سن، سابقه کاری و سطح زبان شما دارد. در صورت ایده ال بودن شرایط میتوانید شانس خود را برای کاریابی اقدام نمایید.
مرتضی دالوند
سلام و عرض ادب راننده بیل مکانیکی شاول هستم وچهل سالمه شرایط کاردرنروژبرای من امکان پذیراست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کار در نروژ نیازمند به پیشنهاد شغلی و جاب افر اگر از شرکت های ترابری در زمینه کاری خودتان پیشنهاد شغلی داشته باشید می توانید اقدام نمایید. برای کار در خارج از کشور می توانید از لینک زیر استفاده کنید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
علیرضا
با سلام و احترام من ۵۰ سالمه و ۲۵ سال سابقه کار در بسیاری از زمینه های نفت و کاز و دارم. خواستم کمکم کنید برای کار در نروژ یا کشور های اروپایی.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایط سنی که دراید کار آسانی در پیش ندارید. محصول زیر میتونه به شما در کار در خارج کشور کمک بکنه. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
مهرزاد قاسمی
سلام کارفرما اشناست.کلینیک پزشکی دارند.من هم مدرک فوق دیپلم بهداشت دارم اقدام کردم برای ویزای کار .کارفرما همه جوره شرایط منو قبول داره.شانس موفقیت دارم یا نه.؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر برای استخدام شما تاییده های لازم را گرفته باشند شانس خوبی در پیش دارید ولی ما نمی تونیم نتیجه ای پیش بینی بکنیم.
وحید بارنی
عرض ادب و احترام خدمت شما من28سالمه فوق دیپلم مکانیک خودرو 10سال تعمیر کار موبایل هستم ولی سربازی نرفتم آیا راهی واسه اقامت یا ویزای کار وجود داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط سنی شما خوب است اگر رزومه کاری خوبی دشاته باشید کادر کشور آلمان میتونه گزینه خوبی باشه یا برای برخی کشورها میتونید تحصیلی اقدام کنید. درمورد سربازی هم بهتر است از نظام وظیفه پیگیری بفرمایید.
فاطمه کافیان
اسم سایتهای کاریابی در کشورهای اروپایی چیه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام دوست عزیز لطفا جهت کسب راهنمایی دقیق با شماره تماس های موسسه در ارتباط باشید تا از مشاوره رایگان اولیه بهره مند گردید.
مهرداد
سلام و عرض ادب تشکر از مطالبتون آیا نروژ ویزای جست و جوی کار داره؟ مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. ممنونیم از محبت شما دوست گرامی. خیر، این کشور ویزایی برای جستجوی کار ارائه نمی نماید.
کوثر سواری
سلام من 25 سالمه مهندس برق هستم و 4 سال سابقه کار با بیمه دارم زبانم متوسط هستم ولی میتونم ارتقا بدم ایا کار در نروژ در زمینه مهندسی مناسب شرایط من هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام عرض ارادت. بله، در صورتی که بتوانید کارفرمایی در زمینه مرتبط پیدا کنید شانس دریافت ویزا خواهید داشت.
فرید
سلام و عرض ادب من پرستار هستم و 37 سالمه و تا سطح A2 زبان آلمانی را خوندم. الان یکی از دوستان برای نروژ اقدام کرده بودند. من میخواستم بپرسم ک بر حسب شرایط من نروژ گزینه مناسب تری هست یا آلمان. ضمنا سرمایه من در حدود 20 هزار یورو هست و مجردم. با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. در حال حاضر شرایط کار پرستاران در آلمان بهتر از سایر کشورها می باشد و حتی امکان کاریابی رایگان برای شما توسط موسسه MIE فراهم شده است و در صورتی که سطح زبان خود را به B2 برسانید شانس کاریابی مستقیم خواهید داشت.
اریا
سلام وقت بخیر من ۲۹ سالمه و لیسانس مهندسی برق دارم و ایلتس ۶ ایا امکان مهاجرت کاری به نروژ رو دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما بایستی توسط کارشناسان موسسه بررسی گردد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
محسن
سلام وقت بخیر من ۳۸ سالمه و کار تاسیسات انجام میدم دیپلم دارم ولی زبانم بد نیست قبلا امارات کار میکردم برای کشور های اسکاندیناوی چطوری میتونم با خانوادم مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورتی که کارفرمایی در این کشورها داشته باشید می توانید برای اقامت کاری اقدام داشته باشید. ضمنا می توانید از لیست مشاغل کشورهای مختلف را در کانال تلگرام mielaw مشاهده نمایید.
احمد
با سلام ایا تو زمینه CNC و یا جوشکاری نروژ نیاز به نیروی کار داره ؟ چطور میتونیم برای کار تو نروژ و یا کار تو اروپا تو این مشاغل اقدام کنم ؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز. در حال حاضر در رشته کاری شما امکان کاریابی در برخی از کشورهای اروپایی وجود دارد. برای بررسی لیست مشاغل و کشورها می توانید کانال تلگرام mielaw را مشاهده نمایید.
ندا
سلام خداقوت من سابقه 10 سال کار در دانشگاه رو داشتم استاد دانشگاه هستم 45 ساله هستم در رشته علوم آزمایشگاهی مشغول به کارم امکان پیدا کردن شغل مرتبط با کار بنده هم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. برای کار در زمینه رشته شما، شما ابتدا باید مدرک خود را معادلسازی نمایید تا پس از آن شانس کار داشته باشید.
ساناز
سلام خسته نباشید بنده 38ساله هستم 5 سال به صورت حرفه ایی برنامه نویسی کار کردم سطح زبانمم در حد 7 هست برای کار در نروژ به شرایط من میخوره و میشه اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز رزومه شما بایستی با جزئیات بیشتری بررسی گردد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره رایگان با موسسه تماس بگیرید.
سعید پاکنیت
سلام. آیا به نظرتون برای مدرس زبان شانس کاریابی در نروژ وجود داره؟ مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. شاید قدری کاریابی در رشته شما سخت تر باشد اما غیرممکن نیست و این بستگی به تلاش، توانایی و پیگیری شما دارد.
محمد
سلام روز خوش من ۸ سال سابقه کار توی حرفه نجاری و ام دی اف دارم میخواستم بدونم برای حرفه من امکان کاریابی در نروژ وجود داره؟ دوست من تحصیلی با شما اقدام کرده بود خیلی راضی بود میخواستم حتما با موسسه شما اقدام کنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. حرفه نجاری در بسیاری از کشورها مورد نیاز می باشد. برای اطلاع از لیست کشورها و مشاغلی که اکنون می توانیم برای شما کار پیدا کنیم می توانید لیست مشاغل را از کانال تلگرام mielaw مشاهده نمایید.
محمدی
سلام و عرض ادب آیا برای اقدام در کار برای کشور نروژ نیاز هست که حتما سابقه ی کاری مرتبط طولانی مدت با کاری که می خوایم انتخاب کنیم داشته باشیم؟ یا مدت زمان سابقه کاری مهم نیست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. به طور معمول داشتن حداقل چند سال سابقه کاری مرتبط با زمینه کاری در نروژ می تواند در نظر کارفرما برای پذیرش و ارائه جاب آفر به شما تاثیرگذار باشد.
سارا فتاحی
وقت بخیر در خصوص نروژ الان ایا مثل کشورهای دیگه امکان کارهای عمومی وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله در صورتی که کارفرما برای شما جاب آفر ارسال کند میتوانید اقدام داشته باشید.
میکاییل
سلام وقت بخیر لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و 6سال سابقه کار یک فرزند 10 ساله دارم و دارایی 3 میلیارد دارم ایا میتونم برای کار به نروژ برم ؟ وهزینه هابه چه صورت هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز رزومه شما بایستی با جزئیات بیشتری بررسی گردد. در صورت دریافت جاب افر از یک کارفرما امکان اقدام وجود دارد.
الهام
فردی ۲۳ ساله فارغ‌التحصیل رشته حسابداری امکان کار پیدا کردن در نروژ هست یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. برای کار در زمینه حسابداری باید مدرک شما معادلسازی شود و احتمالا گزینه تحصیل برای شما مناسب تر باشد.
الهام
من به دنبال کار در اروپا هستم.مدرک زبان لازم هست یا دانستن زبان کافی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در بسیاری از موارد مدرک زبان مورد نیاز نیست و دانش زبان مناسب میتوانید به شما کمک کند.
الهام
من ۴۰ ساله و کارشناس الکترونیک هستم با سابقه کار.در نروژ برای من کار هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام رزومه شما بایستی بررسی گردد.
الهام
من ۴۰ ساله و مدرک لیسانس شیمی با سابقه کار عالی هستم.میتونم در نروژ اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، محدودیتی ندارید و در صورتی که کارفرمایی داشته باشید میتوانید اقدام داشته باشید.
مینا
من ۳۷ ساله و مهندس مکانیک هستم با سابقه کار ۱۰ ساله.میتونم برای کار نروژ اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای کار در این کشور باید از یک کارفرما جاب افر دریافت نمایید.
مشاوره رایگان