کار در فنلاند

1 اسفند 1400 8 نظر

کار در فنلاند، شرایط اخذ ویزای کار برای بهترین شغل ها و کارهای پر درآمد در فنلاند و شرایط اخذ اقامت و تابعیت فنلاند از طریق کار در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا از شرایط کار در کشور فنلاند اطلاع دارید؟ آیا با کار در کشور فنلاند امکان اخذ اقامت و تابعیت فنلاند وجود دارد؟ کار در فنلاند یکی از روش هایی است که می تواند منجر به اقامت و در نهایت تابعیت برای شخص متقاضی گردد بنابراین اگر شخصی قصد مهاجرت به فنلاند را داشته باشد می تواند از یکی از بهترین روش های مهاجرت یعنی کار اقدام نمایند تا بتواند به اقامت و تابعیت نیز دست یابد. مسئله مهمی که در مورد کار در فنلاند باید به آن پرداخته شود نرخ بیکاری این کشور می باشد چرا که نرخ بیکاری هر کشوری بیانگر میزان پتانسیل آن کشور از نظر جستجوی کار می باشد. موسسه ملک پور در این مقاله به بررسی کار در فنلاند می پردازد همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد کار در کشور فنلاند می توانید با کارشناسان موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید و یا فرم تماس را کامل کنید تا از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید.

کار در فنلاند کار در فنلاند

 

آشنایی با کشور فنلاند و شرایط کار در فنلاند

برای کار در فنلاند قطعاً باید در ابتدا از شرایط کشور فنلاند آگاهی داشت تا بتوان برای کار در این کشور و اخذ ویزای کار نیز اقدام کرد. اشخاصی که قصد کار و مهاجرت به فنلاند را دارند بهتر است در ابتدا از شرایط عمومی این کشور و البته شرایط اقتصادی و بازار کار فنلاند اطلاعات لازم را کسب نمایند تا با چشمی باز جهت کار در فنلاند کشور اقدام داشته باشند.

 

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد کار در خارج از کشور و کاریابی

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد کار در خارج از کشور و کاریابی

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کار در خارج از کشور و کاریابی

 

فنلاند کشوری است که در بخش اسکاندیناوی واقع شده است. این کشور در شمال اروپا قرار دارد و در حدود 5.4 میلیون نفر جمعیت دارد. پایتخت کشور فنلاند شهر بزرگ و زیبای هلسینکی می باشد. در حدود 1 میلیون نفر از جمعیت کشور فنلاند در اطراف هلسینکی مشغول به زندگی و کار می باشند. مردم این کشور به 2 زبان سوئدی و فنلاندی صحبت می کنند. این مقاله توسط کارشناسان موسسه ملک پور تهیه شده است و کپی برداری از آن و استفاده از محتوای این مقاله حتی با تغییر کوچکی در کلمات آن شرعاً و قانوناً حرام می باشد. جهت کسب اطلاعات کامل در مورد مهاجرت به فنلاند می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

کار در فنلاند

? مهاجرت به فنلاند ?

 

مهاجرت به فنلاند از طریق کار

به طور معمول برای مهاجرت به هر کشوری از طریق کار لازم است در کشور مقصد استخدام گردید و پس از آن اقدام به اخذ اقامت و مهاجرت نمایید. کشور فنلاند نیز از این قائده مستثنی نیست و برای مهاجرت به فنلاند از طریق کار لازم است ابتدا جاب آفر از فنلاند دریافت نمایید. در ادامه شرایط کار در فنلاند را برای شما عزیزان مطرح خواهیم کرد.

 

ویزای کار فنلاند

برای کار در فنلاند شرایط متفاوتی برای اعضایه اتحادیه اروپا و سایر کشورها وجود دارد. چرا که اشخاصی که از کشورهای عضو اتحادیه اروپا باشند و قصد کار در فنلاند را داشته باشند، به راحتی و بدون محدودیت در این کشور می توانند به یافتن کار بپردازند و پس از یافتن کار مورد نظر خود می توانند در این کشور به صورت تمام وقت مشغول به کار شوند اما اگر اشخاصی که قصد کار در فنلاند را دارند از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا باشند برای اخذ ویزای کار فنلاند باید در ابتدا اجازه اقامت خود را دریافت نمایند تا بتوانند ویزای کار کشور فنلاند را اخذ نمایند و به کار بپردازند. لازم است بدانید که برای کار در این کشور اقامت های متفاوتی وجود دارد که در این بخش به برخی از آنها می پردازیم.

کار در فنلاند و اجازه اقامت برای اشخاص شاغل

این نوع از اقامت برای افرادی صادر خواهد شد که امکان کار در مشاغل عمومی در فنلاند را خواهند داشت. این گونه از مشاغل در کشور فنلاند تعیین شده نمی باشد که این مشاغل عبارتند از: نظافتچی، پرستار کودکان، سر آشپز و...

کار در فنلاند و مجوزهای اقامت برای برخی مشاغل

مجوز اقامت برای افرادی صادر می شود که قصد کار در مشاغل مشخص و با مهارت و تخصص را دارند در این صورت و برای این گونه افراد مجوز اقامت صادر خواهد شد که این مشاغل عبارتند از: پست های پژوهشگر، کار در حوزه علم، فرهنگ و هنر، پست های تخصصی و...

کار در فنلاند و اجازه اقامت برای کارگران فصلی در فنلاند

اشخاصی که قصد کار فصلی در فنلاند را دارند می توانند برای اجازه اقامت کارگران فصلی درخواست دهند که البته مدت اقامت در این نوع از اجازه کار 9 ماه خواهد بود که این مشاغل عبارتند از: کار در جنگل داری، کار در جشنواره و...

کار در فنلاند و مجوز اقامت دیگری

در صورتی که شخصی دارای اقامت فنلاند باشد می تواند به راحتی در این کشور مشغول به کار شود و نیاز به کسب اجازه مجدد نخواهد داشت مانند شخصی که با ویزای همراه دارای اقامت فنلاند می باشد که در این صورت می تواند مشغول به کار شود.

اشخاصی که قصد مهاجرت به فنلاند را دارند با توجه به اینکه معمولا اخذ ویزای کار فنلاند با سختی و دشواری همراه است می توانند از روش دیگر مهاجرت به فنلاند مانند تحصیل در فنلاند بهره مند گردند و سپس وارد بازار کار شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در فنلاند می توانید لینک زیر را مطالعه نمایید.

تحصیل در فنلاند

? تحصیل در فنلاند ?

 

شرایط جاب آفر در فنلاند

همانطور که در قسمت های قبل خواندید مهاجرت به فنلاند از طریق کار امری بس دشوار می باشد اما مطمئناً داشتن جاب آفر از کارفرمایی در کشور فنلاند می تواند بسیار به شانس اخذ ویزای کاری شما کمک نماید. شرایط کاریابی در فنلاند در ادامه خدمت شما عرض خواهد شد.

 

مدارک مورد نیاز برای کار در فنلاند

برای کار در فنلاند شخص متقاضی باید مدارک اخذ ویزای کار در این کشور را تهیه نماید تا بتواند برای کار در این کشور درخواست دهد. نکته مهم این است که هر اجازه اقامتی در فنلاند دارای مدارک مورد نیاز خود می باشد که شخص متقاضی باید تهیه نماید. یکی از رایج ترین انواع اقامت های کاری مجوز TTOL می باشد که این اقامت برای اشخاصی می باشد که دارای کارفرما باشند یعنی شخص متقاضی با فرد کارفرما دارای قرارداد کاری باشد در این صورت می تواند اقامت TTOL را درخواست نمایند. مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار در فنلاند به شرح زیر می باشد:

  1. ارائه پاسپورت شخص متقاضی کار در فنلاند
  2. ارائه پیشنهاد شغلی و یا قرارداد امضا شده با شخص کارفرما در فنلاند
  3. ارائه سوابق کاری برای شخص متقاضی کار در فنلاند
  4. ارائه مدارک تحصیلی فرد متقاضی
  5. ارائه گواهی سلامت فرد متقاضی
  6. ارائه عدم ممنوعیت شخص متقاضی از ورود به فنلاند

کاردر فنلاند

 

نرخ بیکاری و بازار کار فنلاند

از مهمترین مسائلی که برای کار در فنلاند وجود دارد و قبل از هر اقدامی باید به آن پرداخته شود نرخ بیکاری در این کشور می باشد. اشخاصی که قصد مهاجرت به اروپا و کار در کشورهای اروپایی را دارند توجه به نرخ بیکاری می تواند عامل بسیار مهمی در یافتن کار باشد چرا که کشورهایی که دارای نرخ بیکاری پایین می باشند جزو بهترین و مناسب ترین کشورها برای مهاجرت به شمار می روند. نرخ بیکاری در کشور فنلاند برابر با 8 درصد بوده است.

کار در فنلاند

کشور فنلاند طبق نمودار دارای نرخ بیکاری 6.6 درصد می باشد که در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی مانند آلمان، اتریش، دانمارک و... نرخ بالا و قابل توجهی می باشد. به دلیل نرخ بالای بیکاری فنلاند و با توجه به سختی های اخذ ویزای کار در این کشور، بهتر است کشوری را انتخاب نمایید که دارای نرخ بیکاری پایین تری باشد و بتوانید به راحتی ویزای کار دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار در آلمان که حتی ویزای جستجوی کار ارائه می دهد، می توانید لینک زیر را مطالعه نمایید.

تحصیل در ترکیه

? مهاجرت به آلمان از طریق کار ?

 

مشاغل مورد نیاز فنلاند

اشخاصی که قصد کار در فنلاند را دارند می توانند قبل از اقدام برای اخذ ویزای کار لیست مشاغل مورد نیاز این کشور را بررسی نمایند تا در صورت نیاز بتوانند برای اخذ ویزای کار نیز اقدام داشته باشند. لیست مشاغل کشور فنلاند بسیار متفاوت از سال های گذشته می باشد. بیشتر مشاغل مورد نیاز در بخش های تکنولوژی، فنی، هنری، مدیریت و... مشاهده شده است. در زیر به لیست برخی از مشاغل مورد نیاز در فنلاند می پردازیم:

 

مشاغل مورد نیاز فنلاند

آشپز

نماینده فروش

نظافتچی

دستیارمراقبت بهداشتی

دستیار فروشنده

پرستار

آرایشگر

مکانیک خودرو

 

میزان حقوق و درآمد مشاغل در فنلاند

از مهمترین مسائلی که برای کار در فنلاند وجود دارد و اشخاص متقاضی باید به آن بپردازند میزان حقوق و مزایا در این کشور می باشد. باید بدانید که برای کار در فنلاند میزان حقوق در مشاغل مختلف متفاوت می باشد و اشخاصی که در این کشور به کار می پردازند با توجه به شغلی که در این کشور دارند میزان حقوق متغیر خواهد بود. در سال 2019 و طبق آخرین آمار منتشر شده میزان حقوق در فنلاند در ماه حدود 3300 یورو می باشد که این میزان می تواند کمتر و یا بیشتر گردد. در جدول ذیل به میزان درآمد برخی مشاغل در فنلاند می پردازیم:

 

لیست مشاغل

میزان حقوق

پزشک عمومی

3،77 یورو

دندانپزشک

3،507 یورو

حسابدار

3،308 یورو

برنامه نویس

2،470 یورو

پرستار

2،230 یورو

راننده اتوبوس

1،624 یورو

معلم

2،311 یورو

 

هزینه زندگی در فنلاند

اطلاع از هزینه زندگی در فنلاند از موارد مهم در زمینه مهاجزت به این کشور می باشد. هزینه های زندگی در فنلاند به شرح ذیل می باشد:

 

ریز هزینه های زندگی به یورو

غذا در رستوران

11

بطری آب

1.57

1 کیلوگرم برنج

1.72

1 لیتر شیر

0.72

1 کیلوگرم گوشت

13.25

تعرفه تاکسی

6

1 لیتر بنزین

1.52

یک ماه باشگاه بدنسازی

36.41

اجاره آپارتمان یک خوابه

729.60

 

تحصیل در کانادا

? هزینه های زندگی در فنلاند ?

 

نحوه کاریابی در فنلاند

قطعا افرادی که قصد کار در فنلاند را داشته باشند نیاز به کاریابی در این کشور نیز خواهند داشت. کارفرمایان در کشور فنلاند با توجه به سختی های بسیاری که برای استخدام نیروی کار خارجی وجود دارد تمایل به جذب نیروی کار خارجی نخواهند داشت چرا که در اگر شخصی از خارج از اتحادیه اروپا قصد کار در فنلاند را داشته باشد باید در ابتدا بتواند مجوز اقامت خود را نیز دریافت نماید. اگر شخصی موفق به یافتن کار در فنلاند شود برای کاریابی در فنلاند می تواند از طریق مؤسسات کاریابی و یا آگهی های کار موجود در فنلاند استفاده نماید تا بتواند کار مورد نظر خود را نیز بدست آورد. در مورد کار در فنلاند بهتر است بدانید با توجه به سختی هایی که برای یافتن کار در این کشور وجود دارد اشخاصی که قصد کار در اروپا را دارند می توانند کشوری را انتخاب نمایند که بتوانند به سادگی و با امکان یافتن کار بهتر به شغل مورد نظر خود دست یابند در حال حاضر در اتحادیه اروپا کشوری مانند اتریش و آلمان می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای اخذ ویزای جستجوی کار و کاریابی محسوب شود. اگر قصد مهاجرت به فنلاند و کار در فنلاند را دارید برای اطلاعات کامل و جامع از نحوه کار در فنلاند و کاریابی در این کشور می توانید با مشاهده ویدئو راهنمای گام به گام اخذ اقامت بهترین روش را برای مهاجرت خود انتخاب نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

 

مؤسسات کاریابی در فنلاند

کار در فنلاند، برای افرادی که دارای تخصص و حرفه خاصی هستند و همچنین رشته تحصیلی و کار آنها جزو مشاغل مورد نیاز فنلاند باشد، می تواند گزینه مناسبی تلقی گردد. شاید یکی از بهترین روش های کاریابی برای اشخاص متقاضی کار در فنلاند رجوع به مؤسسات کاریابی معتبر در این کشور باشد. افرادی که قصد کار در فنلاند دارند برای یافتن کار مناسب می توانند با جستجوی مؤسسات کاریابی معتبر و یا سایت های کاریابی و ارسال رزومه خود برای این مؤسسات کار مورد نظر خود را بدست آورند. در ذیل به برخی از مؤسسات کاریابی معتبر در فنلاند اشاره می نماییم.

 

شماره

موسسه کاریابی

شماره تماس

آدرس

1

Staff Point

0207206200

Rouholahdenkatu 14 Kamppi

2

Adecoo Finland

0467102500

Malminkatu 30 Kamppi

3

Manpower

0201700100

Aleksanterikatu 48 Kluuvi

4

Job House

0465851551

Linnankoskenkatu 13A 8 Taka-Toolo

5

Helsinki VMP Service

0403075100

Mannerheimintie 2 Kaartinkaupunki

 

 

کار در فنلاند

 

شرایط اخذ ویزای همراه فنلاند

کار در فنلاندیکی از مهمترین مسائلی که برای هر شخص وجود دارد بررسی ویزای همراه می باشد. اشخاصی که قصد کار در فنلاند و مهاجرت به فنلاند را دارند قطعا بررسی ویزای همراه یکی از مهمترین مسائلی می باشد که بهتر است قبل از مهاجرت و قبل از ورود به کشور فنلاند به آن پرداخته شود. اگر شخصی بتواند ویزای کار کشور فنلاند را اخذ نماید و مجوز اقامت فنلاند را دریافت نماید، می تواند برای اعضا خانواده که همراهان شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشد، درخواست اقامت نماید. نکته مهمی که باید به آن اشاره نمود این است که اخذ ویزای کار فنلاند و دریافت اقامت لازمه درخواست اقامت برای همراهان است اما کافی نیست و شخص متقاضی در صورتی می تواند درخواست ویزای همراه نماید که دارای شغل مناسب با حقوق مناسب و ثابت باشد یعنی اثبات نماید که برای هر فرد مبلغی در حدود 500 تا 1000 یورو درآمد دارد و می تواند هزینه خانواده خود را تأمین نماید، در این صورت می تواند برای همراهان خود درخواست ویزا دهد.

 

اخذ اقامت و تابعیت فنلاند از طریق کار

خیلی از افراد بدنبال کار در فنلاند و اخذ اقامت از این طریق هستند همانطور که گفته شد اشخاص یا باید پیشنهاد شغلی داشته باشند تا بتوانند ویزای کار دریافت کنند و مهاجرت نمایند و یا می توانند از طریق تحصیلی به فنلاند مهاجرت نمایند و پس از تحصیل یکسال فرصت کاریابی خواهند داشت. لازم به ذکر است که با کار کردن در کشور فنلاند شما در ابتدا اقامت موقت دریافت کرده و پس از گذشت حدود چهار سال کار و زندگی و پرداخت مالیات در این کشور می توانید اقامت دایم بگیرید. پس از اخذ اقامت دایم شخص می تواند درخواست پاسپورت دهد.

تحصیل در ترکیه

? پاسپورت فنلاند ?


 

سوالات رایج در زمینه کار در فنلاند

برای کار در فنلاند چگونه می توان اقدام نمود؟

اخذ ویزای کار فنلاند نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در این کشور است.

مهم ترین مشاغل مورد نیاز فنلاند کدامند؟

در حال حاضر، کشور فنلاند بیشتر به مشاغل خدماتی مانند آشپز، نظافتچی، پرستار و آرایشگر نیاز دارد.

میزان حقوق در کشور فنلاند چقدر است؟

متوسط میزان درآمد یک فرد در کشور فنلاند در حدود 3.300 یورو می باشد.

آیا کار در فنلاند شامل ویزای همراه می شود؟

در صورتی که فرد درانده ویزای کار، برای هر عضو خانواده خود بتواند درآمدی بین 500 تا 1000 یورو را نشان دهد می تواند برای ویزای همراه فنلاند اقدام نماید.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کار در فنلاند هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


 

_____________________ سخن پایانی درباره کار در فنلاند _____________________

کار در فنلاند شاید به عنوان یکی از روش های مهاجرت به فنلاند بتواند به عنوان یکی از گزینه ­های مناسب باشد اما اشخاصی که قصد کار در فنلاند را دارند بهتر است به نکات مهمی مانند نرخ بیکاری این کشور و کشورهای دیگر توجه نمایند و کشوری را انتخاب نمایند که دارای نرخ بیکاری پایین باشد. فنلاند به نسبت برخی از کشورهای اروپایی دارای نرخ بیکاری بالایی می باشد به همین دلیل اخذ کار در فنلاند و اخذ ویزای کار کشور فنلاند معمولاً با سختی های بسیاری خصوصاً برای ما ایرانیان همراه است. در صورتی که قصد کار در اروپا و اخذ اقامت اروپا را دارید می توانید کشورهایی مانند آلمان و اتریش را مورد بررسی قرار داده و انتخاب نمایید چرا که این کشورها با توجه به نرخ بیکاری پایین و کمبود نیروی کاری که با آن مواجه هستند یکی از بهترین کشورها برای کار و مهاجرت شناخته شده اند. در این مقاله به نحوه درخواست و اخذ ویزای کار برای بهترین شغل ها و کارهای پر درآمد در فنلاند به طور کامل پرداختیم. اگر قصد کار در فنلاند را دارید برای اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره تلفنی رایگان موسسه ملک پور بهره مند گردید و اطلاعات لازم را از طریق برقراری تماس تلفنی یا تکمیل فرم تماس از کارشناسان ما دریافت نمایید. همچنین با طرح سوالات خود در قسمت پرسش و پاسخ می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، پاسخ خود را از کارشناسان دریافت نمایید.

امتیاز 4.31 از 5 ( 25 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
سمانه مستحب
سلام. ممنون از اطلاعات مفید و رایگانتون. سوالم اینه که تابعیت فنلاند بعد از چند سال قابل دسترسه؟ و این که برای اخذ تابعیت فنلاند باید ترک تابعیت ایران کنیم؟ و مورد اخر این که بعد از دریافت تابعیت میشه به کشورای اروپایی برای کار منتقل شد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان تابعیت کشور فنلاند بستگی به نوع اقامت شما دارد و طرق مختلفی اخذ می گردد اما برای یک فرد بالغ خارجی که می خواهد تابعیت فنلاند را بگیرد اگر در فنلاند 5 سال کار کرده و بیمه و مالیات پرداخت نماید و حضور مداوم داشته باشد همچنین از پس آزمون پاسپورت و دانش زبان فنلاندی بر بیاید می تواند درخواست تابعیت پا پاسپورت فنلاند را نماید. درخصوص سوال دوم هم خیر، فنلاند کشوری است که دو تابعیتی را قبول را دارد از طرف دیگر در کشور ایران هم دو تابعیتی جرم نیست. درخصوص سوال آخر هم بلی البته بنا به قانون اتحادیه اروپا اگر شما یک کار تمام وقت داشته باشید و یک سال حقوق شما بسته به رشته و تخصص از حد معینی بالاتر باشد می توانید حتی بلوکارت هم دریافت نمایید که مجوز کار در کل اتحادیه اروپاست. پیشنهاد می کنم برای بررسی بیشتر شرایط تان حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما برسی شود. موفق باشید.
کاظمی
سلام و ارادت خواستم بپرسم که آیا میشه تو کشور فنلاند تو رشته های درمانی و پرستاری مثل سوئد دوره زبان فنلاندی پذیرش گرفت و بعدش ویزای کار بگیریم ؟ بیایم زبان فنلاندی بخونیم و در کنارش کار کنیم. ممنون بابت پیج خوبی که دارید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر برنامه رسمی که به صورت کشور سوئد و دانمارک باشه حداقل برای ایرانی ها اعلام کردند. ولی در کل شما می توانید ابتدا با یک پذیرش مرتبط به رشته ی خودتان وارد کشور فنلاند شوید و در محیط اقدام به یادگیری زبان فنلاندی و معادلسازی نمایید. موفق باشید.
حسین عرفانی
سلام پدر من جوشکاری حرفه ای انجام میده و الان 15 ساله که مشغول به این کاره و مدارک فنی و حرفه ای هم داره اما مدرک تحصیلیش دیپلم هست. میخواستم بدونم می تونیم برای کار پدرم اقدام کنیم و برای کار در فنلاند با شما قرارداد ببندیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای کار در کشور فنلاند باید پیشنهاد شغلی از یک کارفرما داشته باشید و همچنین به زبان انگلیسی و یا فنلاندی تسلط داشته باشید. برای راهنمایی بیشتر اخذ اطلاعات دیگر نظیر سن متقاضی، سن و تحصیلات همسر و همچنین تمکن مالی مورد نیاز می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر روشهای مهاجرتی و همچنین سایر کشورها با مشاورین تماس گرفته و با ارائه اطلاعات کامل مشاوره رایگان دریافت نمایید.
حاله
سلام وقت بخیر میتونیم میخواستم بدونم کار پزشکان و پرستاران در فنلاند به چه صورته؟ جاب افر به تنهایی کفایت میکنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز. پزشکان و پرستاران ابتدا باید زبان فنلاندی را آموزش ببینند و پس از پشت سر گذاشتن آزمون های مربوطه مدرک خود را معادلسازی نمایند و پس از آن مشغول به کار شوند.
متین
شرایط جاب آفر در فنلاند 2022 چطوریه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام دوست عزیز به دلیل تغییر پیوسته قوانین مهاجرتی امکان پیش بینی این قوانین از پیش وجود ندارد.
مریم کاکایی
شرایط و‌ مدارک رستوران زدن در فنلاند به چه نحوی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز مبالغ سرمایه گذاری در کشور فنلاند بالا می باشد. برای بررسی شرایط خود با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
پرستو
سلام برای کار در فنلاند آیا با مدرک تحصیلی حقوق و آیلتس 7 امکان ورود به بازار کار تو این کشور را داریم؟ یا روش های تحصیلی بهتر هستن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با رشته حقوقی که در ایران تحصیل کردید نمیتونید مستقیما جاب افر بگیرید. بهتره از راه تحصیل وارد بشید.
احمد یوسفی
سلام. شرایط کار در فنلاند برای مهندسی کامپیوتر چطور است؟ شانسی برای کاریابی وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. بله رشته مهندسی کامپیوتر از جمله رشته های پرتقاضا برای کار در این کشور است و شانس کاریابی بالایی خواهید داشت.
مشاوره رایگان