کار در انگلیس برای ایرانیان - شرایط، وضعیت کاری انگلستان، مزایای کار در انگلستان

20 نظر

شرایط کار در انگلیس برای ایرانیان به این صورت است که، حداقل حقوق دریافتی باید بالای مقدار خاصی باشد. (این میزان ممکن است سالانه تغییر کند و در حال حاضر حدود 25 الی 26 هزار پوند خالص دریافتی است.)، حداقل مدرک تحصیلی دیپلم است. پس از 5 سال کار در این کشور و پرداخت بیمه و مالیات می توانید پاسپورت بگیرید. طبق اطلاعات موجود در سایت رسمی دولت انگلیس، تفاوتی برای استخدام افراد با نژاد ها و ملیت‌های مختلف وجود ندارد، افراد ماهر با هر سلیقه سن و جنسی اگر شرایط لازم را دارا باشند، از فرصت های شغلی موجود در بریتانیا می توانند استفاده کنید. موسسه mie امکان کاریابی برای افرادی که تحصیلات علمی بالا( فوق لیسانس و دکترا) دارند را دارد. این مشاغل در محیط های دانشگاهی و آکادمیک بوده و حقوق افراد بالای 3000 الی 4000 پوند است و همسر اجازه کار خواهد داشت. همچنین افراد می توانند از طریق روشی تحت عنوان کارشرکت نوع 1 با سرمایه گذاری 40 تا 50 هزار پوند در یک شرکت انگلیسی در همان شرکت استخدام شوند و با ویزای کاری اخذ شده به همراه همسر و فرزندان اقدام به مهاجرت کنند. پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدام با راهنمایی مشاور متخصص و دریافت مشاوره تلفنی رایگان از مشاورین موسسه ملک پور نکات مهم و اساسی کار در انگستان را به صورت ساده و خلاصه دریافت نمایند.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت انگلیس


 

اقامت انگلیس در 30 ثانیه

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

کار در انگلستان

روش های پیدا کردن کار در انگلیس

برای پیدا کردن کار در انگلستان روش های مختلفی وجود دارد که برای همه روش ها تسلط داشتن به زبان انگلیسی برای کاریابی، و داشتن سابقه کار مناسب و یا تحصیل در رشته مربوطه بسیار موثر است. برخی از روش های کاریابی عبارتند از:

 • جستجوی آنلاین: استفاده از وب‌سایت‌های استخدامی معتبر و ثبت‌نام در سایت‌های LinkedIn و به روزرسانی پروفایل شخصی و جستجوی فرصت‌های شغلی. استفاده از وب‌سایت‌های خاص برای صنایع خاص مانند NHS Jobs برای کارهای پزشکی و بهداشتی یا Guardian Jobs برای شغل‌های مرتبط با رسانه و روزنامه‌نگاری.
 • استفاده از خدمات مشاوره شغلی: دریافت راهنمایی و پشتیبانی از مشاوران شغلی و کارشناسان کاریابی. مراجعه به مراکز مشاوره کاری محلی یا کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی برای افزایش مهارت‌های شغلی.
 • شبکه‌سازی: برقراری ارتباط با افرادی که در حوزه مورد علاقه شما فعالیت می‌کنند و از آن‌ها درخواست راهنمایی و پیشنهاد کار می‌کنند. شرکت در رویدادها، نشست‌ها و کنفرانس‌های حرفه‌ای برای برقراری ارتباط با افرادی که می‌توانند در جستجوی کار به شما کمک کنند.
 • استفاده از خدمات دولتی: ثبت‌نام در دفتر کار و خدمات دولتی مربوطه برای دریافت راهنمایی و پشتیبانی در جستجوی کار. مطالعه درباره برنامه‌ها و طرح‌های دولتی برای افزایش فرصت‌های شغلی برای مهاجران.
 • آگهی‌های تبلیغاتی محلی: مشاهده آگهی‌های تبلیغاتی در مکان‌های عمومی مانند بولتن‌های خبری محلی، تابلوهای آگهی در فروشگاه‌ها و استخدام‌های محلی.
 • خدمات کاریابی: استفاده از خدمات کاریابی و استخدامی برای کمک در جستجوی شغل، ارسال رزومه و آماده‌سازی برای مصاحبه.
 • آموزش و توسعه مهارت‌ها: شرکت در دوره‌های آموزشی و گواهینامه‌های مرتبط با صنعت و حرفه مورد نظر برای افزایش اطلاعات و مهارت‌های شغلی.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد آکادمیک پوزیشن در انگلستان


مزایای کار در انگلیس

کار در انگلیس می‌تواند به عنوان یکی از مقاصد محبوب برای کاریابان از سراسر جهان باشد، و این کشور برخی مزایایی برای کارکنان خود و مهاجران فراهم می‌کند. مزایای کار در انگلیس عبارتند از:

 • پرداخت دستمزد منصفانه: انگلیس به عنوان یک اقتصاد بزرگ دارای حداقل دستمزد قانونی و منصفانه است. کارکنان حقوق و دستمزد مناسبی برای کارهای خود دریافت می‌کنند که هزینه هایزندگی آنها را پوشش می دهد.
 • فرصت‌های شغلی گسترده: با وجود اقتصاد پویا و گسترده، انگلیس فرصت‌های شغلی فراوانی در انواع صنایع و حوزه‌های شغلی ارائه می‌دهد که متقاضیان با توجه به تخصص خود می توانند در آنها فعالیت کنند.
 • حقوق و قوانین کار مناسب: کارکنان در انگلیس حقوق و مزایایی از جمله مرخصی سالانه، مرخصی بیماری، و حق بیمه‌ی پوشش از بیماری‌ها و حوادث را دریافت می‌کنند.
 • تنوع فرهنگی: انگلیس یک جامعه چند فرهنگی است و شما با انجام کار در این کشور با افراد و فرهنگ‌های مختلف آشنا خواهید شد که می‌تواند تجربه‌ی فرهنگی خوبی برای شما باشد.
 • فرصت‌های آموزش و پیشرفت: انگلیس دارای یک سیستم آموزش عالی است و فرصت‌های آموزشی و توسعه حرفه‌ای فراوانی را برای کارکنان خود فراهم می‌کند.
 • مرکز مالی و تجاری: لندن به عنوان مرکز مالی و تجاری بین‌المللی شناخته می‌شود و این شهر فرصت‌های شغلی فراوانی در حوزه‌های مالی، فناوری، رسانه و سایر صنایع ارائه می‌دهد.
 • کشور انگلیسی زبان: از مهم ترین مزایای این کشور زبان انگلیسی این کشور می باشد که نیاز به یادگیری زبان سوم نمی باشد.

ویدیو موسسه MIE در مورد کار در انگلستان


اجازه کار در انگلیس

از زمان خروج انگلیس از اتحادیه اروپا نیاز به نیروی کار افزایش یافته اما متقاضی خارج از اتحادیه اروپا هم چنان باید اجازه کار در انگلستان را داشته باشد. برای اخذ اجازه کار همانطور که ذکر شد میزان حقوق و کارفرمای تایید شده بسیار حائز اهمیت است. مبلغ تمکن مالی حداقل می بایست 1270 پوند برای فرد اصلی، 285 پوند برای همسر، 315 پوند برای فرزند اول و 200 پوند به ازای سایر فرزندان باشد. نامه تمکن مالی می بایست حداکثر برای 1 ماه قبل از اقدام به درخواست ویزای کار باشد. لازم به ذکر است شما می توانید بجای ارائه نامه تمکن مالی از سوی خودتان، نامه داشتن اسپانسر در کشور انگلستان برای تامین هزینه های زندگی خود و همراهانتان را ارائه نمایید. موسسه MIE قادر است، برای افرادی که دارای مدرک ارشد و بالاتر هستند، و دارای مقالات بین المللی هستند، در دانشگاه های انگلستان، پوزیشن های شغلی اکادمیک و تحقیقانی پیدا کند، معمولا حقوقی که برای افراد در نظر گرفته می شود بیش از 3 هزار پوند می باشد، و شرایط برای متقاضی به این صورت است:

 • پس از چند سال کار و پرداخت مالیات امکان دریافت اقامت دائم وجود دارد.
 • همسر متقاضی اجازه کار فول تایم دارد.
 • فرزندان می توانند به صورت کاملا رایگان تحصیل داشته باشند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کار در انگلیس


شرایط کار در انگلیس برای ایرانیان


شرایط کاری در انگلیس برای خارجی‌ها به طور کلی به شرح زیر است:

 • داشتن مدرک حداقل دیپلم
 • اخذ ویزای کاری مناسب
 • داشتن تمکن مالی کافی برای یکسال زندگی در انگلستان
 • داشتن سابقه تحصیلی مناسب با کار پیشنهادی در انگلستان
 • داشتن سابقه کاری مناسب با توجه به کار در پیشنهای
 • پرداخت بیمه و ارائه سند مربوطه
 • مدرک زبان آیلتس حداقل 5.5 داشته باشید.
 • سن مناسب متقاضی شانس کاریابی را افزایش می دهد.
 • در برخی موارد شغل مورد نظر بایستی در لیست مشاغل لازم باشد.
 • برای کار در انگلیس حتماً باید بررسی کنید که اجازه کار در انگلیس داشته باشید، معمولاً سندی دریافت می کنید که آیا حق کار در انگلیس را دارید یا نه؟ ممکن است، محدودیت هایی برای نوع کار شما، و ساعت کاری که می‌توانید انجام دهید در نظر گرفته شده باشد.
 • متقاضی باید یک جاب افر از کارفرمای انگلیسی داشته باشد و تا بتواند از طریق ویزای کار وارد کشور انگلیس شود، البته توجه داشته باشید که افراد دارای مهارت فوق العاده یا با مدرک تحصیلات تکمیلی شرایط متفاوتی دارند.

نرخ بیکاری در انگلیس

کار در انگلیس نیاز به بررسی کامل دارد شما عزیزان باید در ابتدا از نرخ بیکاری این کشور مطلع باشید. نرخ بیکاری این کشور در آخرین فصل سال 2023 به 3.8% رسید که این نرخ بیکاری از سال 1970 پایین ترین نرخ بیکاری این کشور می باشد. تعداد افراد بیکار در سال های اخیر به 14000 نفر کاهش یافته است و این در حالی است که 167.000 نیرو وارد پروسه کاری خود شده اند. نکته مهم رشد در آمد در این کشور می باشد که در سال های اخیر 3.85% افزایش یافته است که البته در دوران کرونا این میزان تا حدودی افزایش داشته و به عدد 5 درصد رسیده است. در ادامه برای شما عزیزان نموداری از نرخ بیکاری این کشور در سال های اخیر قرار داده شده است.

نرخ بیکاری در انگلستان

وضعیت کار در انگلستان

بررسی وضعیت کار در انگلیس با تحلیل ساعات کاری، روزهای کاری و میزان دریافتی و مرخصی و نرخ بیکاری انجام می شود. طبق آخرین آمار سایت tradingeconomics در ماه آپریل 2023، 3.9 درصد است که در مقایسه با بسیاری از کشور ها دارای فرصت های شغلی بسیاری است. میزان کار 48 ساعت در هفته و 17 هفته کاری می باشد. میانگین حداقل حقوق دریافتی نیز 10.42 پوند در ساعت است.

ساعت کاری در انگلیس

ساعت کاری برای بررسی وضعیت کار در انگلستان بسیار مهم است زیرا کمترین میزان کار در هفته کیفیت زندگی را بالا می برد. میزان ساعت کاری در انگلیس برای افراد بالای 18 سال 48 ساعت هفتگی و افراد زیر 18 سال حداکثر 40 ساعت است. به طور کلی اما این میزان برابر دوشنبه تا جمعه بین ساعت 8:00 یا 9:00 صبح تا 4:00 تا 5:00 بعد از ظهر و 1 ساعت ناهار. معمولاً 8 ساعت در روز، 40 ساعت در هفته خواهد بود. البته موارد استثنا هم موجود است که شامل:

 • مشاغلی که نیاز به پرسنلی 24 ساعته دارند
 • مشاغل خاص مثل پلیس، اورژانس بیمارستان
 • خدمتکاران و پرستاران خانگی
 • مشاغل حوزه دریانوری و ماهیگیری
 • مشاغل خاص مدیریتی و اداره امور که قابلیت زمان بندی ندارند

روزهای کاری در انگلیس

هفته کاری در انگلیس شامل دوشنبه تا جمعه با 2 روز تعطیلی است.علاوه بر تعطیلات هفتگی، تعطیلات بانکی نیز، تعطیل هستند. میزان تعطیلات بانکی سالانه 8 روز است. افراد در صورت کار بیش از شش ساعت در روز از 20 دقیقه استراحت، 11 ساعت متوالی در هر 24 ساعت و یک روز تعطیل در هفته برخوردار هستند. انگلستان جزو اولین کشورهایی است که تعطیلی 3 روز در هفته را به صورت آزمایشی اجرایی می کند. طبق تحقیقات راندمان کاری و رضایت از زندگی در این میزان کار به صورت قابل توجهی بالاتر است. 

مشاغل مورد نیاز انگلستان

کار در انگلستان نیاز به بررسی نیروی مشاغل مورد نیاز انگلیس دارد. اداره کار این کشور هر ساله نیروهای مورد نیاز را اعلام می کنند و متقاضیان واجد شرایط می توانند درخواست ورود به این کشور را داشته باشند.

1

مهندس مکانیک در بخش هوافضا

11

روانپزشک

2

مهندس برق

12

پزشک بیهوشی

3

مهندس کنترل

13

پزشک اطفال

4

مهندس توسعه شبیه سازی

14

جراح عمومی

5

مهندسی ژئومکانیک

15

پزشک زنان و زایمان

6

مهندسی مکانیک خاک

16

متخصص کامپیوتر و نرم افزار

7

مهندسی زغال سنگ

17

مدیر تولید

8

مهندسی معدن

18

مدیر فتی

9

مهندسی آب

19

مهندس ژئوفیزیک

10

مهندسی محیط

20

مهندس مکانیک خاک

نحوه کاریابی در انگلستان

مهاجرت به انگستان از طریق دعوت نامه کاری (job offer) امکان پذیر می باشد. متقاضیان کار در انگلیس باید ابتدا رزومه خود را از طریق سایت ها یا موسسات کاریابی در انگلیس به اشتراک گذاشته و در صورت تایید مدارک متقاضیان توسط اداره کار این کشور می توانند تقاضای ویزای کار داشته باشند. اصولا افرادی که نمی توانند از این روش وارد این کشور شوند می توانند از طریق تحصیل در این کشور وارد این پروسه شوند. علاقه مندان عزیز توجه داشته باشند شما می توانید بعد از تحصیل در این کشور جست و جوی کار داشته و در صورت استخدام و کار در این کشور با پرداخت مالیات تقاضای اقامت دائم این کشور داشته باشید. متقاضیان کار می توانند بعد از 5 سال کار در این کشور درخواست اقامت دائم این کشور را داشته باشند.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در انگلستان

کاریابی به کمک موسسه MIE در انگلیس

موسسه mie این امکان را دارد به کمک همکاران خود در کشور انگلستان، برای برخی مشاغل کاریابی تخصصی و ویژه داشته باشد. مفتخیریم بیان داشته باشیم که موسسه ملک پور می تواند برای افراد تحصیل کرده جامعه که دارای مدرک فوق لیسانس و دکترا هستند، کار مناسب آکادمیک در محیط های دانشگاهی پیدا کند. حقوق این مشاغل بسیار مناسب بوده و حدود 2500 الی 3000 پوند می باشد

 • همسر فرد نیز اجاره کار خواهد داشت .
 • تحصیل فرزندان رایگان خواهد بود.

همچنین لازم به ذکر است طبق قرار دادی که بین شرکت و متقاضی امضا می گردد، بعد از 6 ماه در صورتی که نتوانیم کار مناسب برای شما پیدا کنیم، عمده هزینه ی پرداختی شما برگشت داده خواهد شد و نهایتا 10 الی 20% از مبلغ پرداختی کسر می گردد.

معرفی مؤسسات کاریابی در انگلستان

درخواست ویزا در راستای شرایط کار در انگلیس برای ایرانیان با توجه به فرآیند آن نیاز به دعوت نامه کاری دارد شما عزیزان می توانید با ارسال روزمه کاری، تحصیلی و سابقه کاری خود درخواست کار در انگلستان را داشته باشند. در ادامه مطالب تعداد از سایت های کار یابی این کشور برای شما عزیزان قرار داده شده است.

میزان حقوق کار در انگلستان

شرایط کار در انگلیس و میزان حقوق در این کشور سالانه توسط دولت تعیین می شود با توجه به هزینه های زندگی در این کشور هر سال یک عدد به عنوان میانگین دستمزد در این کشور تعیین می شود. در سال های اخیر میزان دستمزد نسبت به سال های قبلی رشد 7.6% داشته است نکته قابل توجه این است که در ماه اخیر میانگین حقوق در این کشور 0.5 درصد افزایش یافته است. میزان حقوق اعلام شده توسط دولت این کشور 25.000 پوند در سال می باشد اما متقاضیان کار در انگلیس باید توجه داشته باشند میانگین حقوق در این کشور حدود 19.000 تا 22.000 پوند در سال می باشد. 

در جدول زیر میزان درآمد در انگلستان برای برخی مشاغل پرطرفدار در انگلستان برای علاقه مندان به کار در انگلستان نمایش داده شده است.

شغل

میانگین حقوق در سال (به دلار)

توسعه دهنده نرم افزار

72,527

کارگردان

138,073

مدیر

93,231

معمار

59,428

مدیر پروژه IT

96,047

تحلیلگر مالی

69,722

مدیر IT

104,463

مدیریت منابع مالی

93,254

مدیر پروژه

91,851

مدیر مالی

105,485

ویزای کاری انگلستان

متقاضیان کار در انگلیس باید با توجه به وضعیت شخصی خود مدارک تحصیلی و سابقه کاری خود درخواست ویزای کار انگلستان مرتبط داشته باشند. کشور انگلستان ویزا های کار متفاوتی ارائه می دهد که در ادامه مقاله برای شما عزیزان مطرح شده است.

 • ویزای درجه 1 (استعداد استثنایی): افراد که به عنوان رهبران علمی، علوم انسانی، مهندسی، پزشکی، فن آوری دیجیتال و هنر مشغول فعالیت می باشند می توانند از این نوع ویزای کار در انگستان استفاده نمایند. در خواست این افراد باید توسط اداره کار این کشور بررسی شود اصولا سالانه تنها 1.000 ویزا از این نوع برای متقاضیان صادر می شود. این ویزا می تواند برای 5 سال صادر شود و متقاضیان کار در انگستان می توانند 5 سال دیگر این ویزا را تمدید نمایند.
 • ویزای درجه 2 (عمومی): این نوع ویزای کار در انگستان برای افراد ماهر صادر می شود متقاضیان و کارگران ماهر می توانند تقاضای ویزای کار در انگستان داشته باشند، البته متقاضیان عزیز توجه داشته باشید حداقل حقوقی که برای این نوع ویزا تعیین شده سالانه 25.000 پوند می باشد. متقاضیان می توانند از این ویزا تا 6 سال استفاده نمایند و تنها تا 6 سال معتبر می باشد.
 • ویزای کار (انتقال درون شرکتی): کار فرامایانی که تقاضای انتقال شما به شرکت و یا شعبات کشور انگستان می باشند باید این نوع ویزا را درخواست نمایند. این نوع ویزا کار در انگلیس بین 6 ماه تا 9 سال صادر می شود و متقاضیان می توانند در ابن مدت داخل این کشور حضور داشته باشند.
 • ویزای کار برای فعالیت های دینی: متقاضیانی که مشغول ترویج دین در اجتماع می باشند، می توانند تقاضای درخواست این ویزا داشته باشند. متقاضیان این نوع ویزا کار می توانند با این ویزا 3 سال مشغول کلر در انگلستان باشند. اما نکته قابل توجه این است که این ویزا کار تنها 3 سال دارد.
 • ویزای کار ورزشکاران: متقاضیان این نوع ویزا باید افراد فوق ماهر باشند این نوع ویزا کار ورزشکاران و مربیان پوشش می دهد. متقاضیان این نوع ویزا در مرحله اول باید رزومه خود را ارسال نمایند. در صورت موافقت وزارت ورزش انگلستان ویزا صادر می شود که اعتباری 3 ساله دارد و متقاضیان می توانند آن را به مدت 3 سال دیگر تمدید نمایند.
 • ویزای کار موقت: متقاضیان کار موقت در این کشور می توانند با توجه با رشته های و حوضه های فعالیت خود (فرهنگی، ورزشی، کارگر ماهر) درخواست ویزای کار در انگستان داشته باشند. ویزای کار موقت انگلستان و به مدت 1 تا 2 سال معتبر می باشد.

مدارک مورد نیاز کار در انگلستان

کار در انگستان و تقاضای ویزا کار در این کشور نیازمند ارائه مدارکی می باشد. در ادامه مطالب مدارک مورد نیاز کار در انگلستان برای شما عزیزان ذکر شده است. با توجه به موضع سختگیرانه سفارت این کشور متقاضیان توجه داشته باشند ارائه مدارک معتبر و مورد نیاز جهت قبول در خواست شما الزامی می باشد.

 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه دعوت نامه کاری (job offer)
 • ارائه مدارک تحصیلی متقاضیان
 • ارائه سوابق کاری مرتبط با مدرک تحصیلی
 • ارائه مدارک زبان انگلیسی
 • ارائه بیمه نامه مسافرتی
 • ارائه مدارک هویتی معتبر
 • ارائه چند قطعه عکس 3*4

اقامت کار تحصیل انگلستان

یکی از روش های جذاب و کمتر مورد توجه قرار گرفته شده برای اخذ اقامت کاری انگلستان، روش کار تحصیل انگلستان است. این دوره ها که به نام کار تحصیل انگلستان شناخته می شود، شرایط کار و تحصیل همزمان دانشجویان در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس را فراهم می سازد. از نکات جالب کار تحصیل انگلستان، امکان کسب درآمد دانشجو و برخوداری از سابقه کار یک ساله می باشد. ضمن این که دانشجو می تواند همسر و فرزندان خود را نیز به همراه داشته باشد. دانشجو در طول دوره کار خود از حقوق 17-18 هزار پوند در سال برخوردار خواهند بود. دانشجویان می توانند به مدت دو سال پس از پایان دوره تحصیلی خود در این کشور حضور داشته و در جستجوی کار باشند. 

شرایط اخذ ویزای همراه انگلستان

شرایط کار در انگلیس و ورود به این کشور با ویزا های کار این اجازه را به شما عزیزان می دهد که خانواده خود را به صورت همراه با خود و یا با فاصله ای کوتاه وارد این کشور نمایید. طبق قوانین مهاجرتی این کشور شما می توانید همسر خود و فرزند زیر 18 سال خود را وارد این کشور نمایید. همراهان متقاضیان کار در انگلستان می توانند در این کشور مشغول کار شوند و فرزندان این افراد می توانند آزادانه تحصیل نمایند. افرادی که به عنوان همراه وارد این کشور می شوند می توانند پس از 5 سال درخواست اقامت دائم داشته باشند.

اخذ اقامت انگلستان از طریق کار

کار در انگلیس یکی از راه های اخذ اقامت دائم این کشور باشد. اصولاً افراد می توانند با درخواست ویزای کار و ورود به این کشور بعد از 5 سال اقامت دائم این کشور را داشته باشند. اصولاً افراد با توجه به دشواری این پروسه از طریق تحصیل وارد این کشور می شوند. متقاضیان اقامت انگلیس از طریق می توانند با پرداخت مبلغ 65 پوند و ارائه مدارک دال بر اقامت خود در 5 سال اخیر و مدارک بانکی خود مبنی بر پرداخت مالیات خود تقاضای اقامت دائم این کشور را داشته باشند. متقاضیان که کارت اقامت دائم این کشور را داند می توانند از خدمات دولتی این این کشور استفاده نمایند و به راحتی در کشور های زیادی تردد داشته باشند.

⬅️ چنانچه علاقمند به مطالعه جامع تری درباره کار در کشور انگلستان هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


سوالات متداول

✔️ انگلستان چند نوع ویزای کار دارد؟

 انگلستان دارای بیش از 6 ویزای کار است که در این مقاله ذکر شده است.

✔️ نرخ بیکاری در انگلستان چقدر است؟

نرخ بیکاری در انگلیس در حدود 3.8 درصد است که نرخ مناسبی به شمار می رود.

✔️ کار در انگلستان از چه طریقی ممکن است؟

 برای شرایط کار در انگلیس، داشتن جاب آفر مورد نیاز است.

✔️ آیا با کار در انگلیس می توان تابعیت را اخذ کرد؟

افرادی که موفق به اخذ ویزای کار انگلیس می شوند، در ابتدا یک اقامت 5 ساله را دریافت می نمایند و در صورتی که در این مدت به طور مداوم مشغول به کار باشند، این امکان را دارند که اقامت خود را تمدید نموده و با گذشت 10 سال از ورود خود به خاک این کشور و کار در آن، برای اخذ تابعیت انگلستان اقدام نمایند.


سخن پایانی درباره کار در انگلیس برای ایرانیان

شرایط کار در انگلیس برای ایرانیان و بهترین کار و بیشترین درآمد کار در انگلیس در این مقاله به طور کامل برای شما عزیزان بررسی شده است. متقاضیان باید با توجه به مدرک تحصیلی خود و شرایط کاری در این کشور درخواست ویزای کاری داشته باشند البته ویزا های این کشور در بخش های متفاوتی ارائه می شود متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاع بیشتر از کار در انگلستان و شرایط ویزای کار در این کشور از ویدیو های رایگان ارائه شده در سایت موسسه و ویدیوی راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت دیدن نمایند. پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدام با مشاورین تخصصی موسسه ملک پورمشاوره داشته و با کسب اطلاعات کامل جهت مهاجرت خود اقدام نمایند. متقاضیان اخذ مهاجرت و کار در انگلستان می توانید در قسمت انتهایی مقاله ، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش ها سوالات خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریابید.

امتیاز 5 از 5 ( 18 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
رضایی
سلام وقت بخیر در حال حاضر امکان دریافت ویزای کاری انگلستان با وجود جاب افر برای ایرانیا وجود داره؟ چون من خیلی تحقیق کردم در این مورد ولی خیلی ها می گن که حتی با وجود جاب افر ویزا نمیشم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله اگر جاب آفر داشته باشید می توانید از طریق کاری اقدام فرمایید.
رفعتی
سلام و وقت بخیر ممنون از مقاله بسیار خوبتون، اطلاعاتی که ارائه میدید بسیار عالی و درجه 1 هست و مشخصه که تحقیق شده. من فقط یک سوال داشتم، اینکه آیا من یا 42 سال سن شانسی برای اینکه جاب آفر از کارفرمای این کشور در رشته معماری دریافت کنم دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
معمولا بالای ۴۰ سال ریسک داره اما بسته به رزومه متفاوته. بعضی رشته ها نیاز به یسری دوره ها دارن
سارای
سلام وقتتون بخیر. ضمن تشکر برای مطالب خوبتون سوالی داشتم. بنده دانشجوی ترم دوم رشته مهندسی شهرسازی هستم و بیست و دو سال دارم. همسر ندارم و از لحاظ مالی هم نمیتونم با قاطعیت بگم فلان میلیون دارم. کسی با شرایط من میتونه برای ویزای کار در انگلستان اقدام کنه؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز عموما برای کار در کشورهای مختلف شما باید مدرک دانشگاهی خود را اخذ کرده، سابقه کار و مدرک زبان خوبی داشته باشید و رزومه دقیق برای کارفرما ارسال کنید تا پس از بررسی کامل به شما جاب آفر ارائه دهند و به واسطه آن ویزای کاری دریافت کنید. شرایط فعلی شما بیشتر برای تحصیل مناسب است.
زارع
سلام خسته نباشید، من ۲۱ سالم هست و دیپلم تجربی گرفتم پدر و مادرم تونستن که از طریق سرمایه گذاری ویزا بگیرند( یعنی میتونن اقامت بگیرند) آیا منم میتونم همراهشان برم و تحصیل در انگلستان بپردازم و پس از فارغ التحصیلی میتونم به کار مربوط به رشتم بپردازم؟؟ و پس از اینها موفق به اقامت دائم میشم. ممنون میشم پاسخ بدید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض‌ ارادت. دوست عزیز با توجه به شرایط سنی، شما امکان الحاق به خانواده را نخواهید داشت اما شانس خوبی برای دریافت ویزای تحصیلی خواهید داشت.
فتحى
با سلام همسر بنده راننده پايه يك هستن هم اكنون انگلستان هستن ايشون چطور ميتونن به اين شغل ادامه بدن لطفا راهنمايي بفرمايين
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز ایشان باید در انگلستان به دنبال کارفرمایی باشند که بتوانند در همین زمینه استخدام شوند.
ماریا
سلام، برای دریافت ویزای کار باید مدرک زبان هم ارائه کنیم به سفارت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز داشتن حداقل ایلتس ۵/۵ _۶ جنرال لازم است.
علیپور
سلام وقت بخیر ایا امکان راه اندازی بیزنس مثلا رستوران در انگلستان امکان پذیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز این امکان وجود دارد.
قلی فر
من پرستار هستم و زبانم در حد آیلتس 6 هست و 4 سال هم سابقه کاری دارم. شنیدم میشه برای معادلسازی انگلستان اقدام کرد و مشغول به کار شد. آیا میتونم با این شرایط اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز در صورت داشتن ایلتس ۷ می توانید برای این پروسه اقدام نمایید
آسیه
سلام روز بخیر. من دکترای عمران دارم. یک فرزند ۲ ساله دارم. ۳ تا مقاله در ژورنال های خارجی و ۵ مقاله داخلی دارم. میخواستم بدونم شما هنوز آفر ویژه برای دانش آموختگان دارید؟ من توانایی مالی زیادی ندارم. میخواستم بدونم میتونم هزینه هاش را پرداخت کنم یا خیر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد.یکی از بهترین روش های مهاجرت برای افرادی که رزومه تحصیلی قوی دارند دریافت جاب افر اکادمیک از انگلستان می باشد.
آسیه
سلام روز بخیر. من دکترای عمران دارم. یک فرزند ۲ ساله دارم. ۳ تا مقاله در ژورنال های خارجی و ۵ مقاله داخلی دارم. میخواستم بدونم شما هنوز آفر ویژه برای دانش آموختگان دارید؟ من توانایی مالی زیادی ندارم. میخواستم بدونم میتونم هزینه هاش را پرداخت کنم یا خیر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد.یکی از بهترین روش های مهاجرت برای افرادی که رزومه تحصیلی قوی دارند دریافت جاب افر اکادمیک از انگلستان می باشد.
آسیه
سلام روز بخیر. من دکترای عمران دارم. یک فرزند ۲ ساله دارم. ۳ تا مقاله در ژورنال های خارجی و ۵ مقاله داخلی دارم. میخواستم بدونم شما هنوز آفر ویژه برای دانش آموختگان دارید؟ من توانایی مالی زیادی ندارم. میخواستم بدونم میتونم هزینه هاش را پرداخت کنم یا خیر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد.یکی از بهترین روش های مهاجرت برای افرادی که رزومه تحصیلی قوی دارند دریافت جاب افر اکادمیک از انگلستان می باشد.
سهیل
سلام وقت بخیر من ۳۳سالمه و کار نجاری میکنم و متاهلم کدوم کشور‌ شرایط مهاجرت بهتری برای من است با خانواده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز. لیست مشاغل کشورهای مختلف را می توانید در کانال تلگرام mielaw مشاهده نمایید.
ریحانه
سلام وقت بخیر من ۳۳ سالمه و ارشد پرستاری دارم ایا میتونم از طریق کار خودم به انگلستان مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، شما میتوانید با ارائه حداقل مدرک آیلتس 7 برای معادلسازی و کار در انگلستان اقدام داشته باشید.
سلوا
سلام بنده دکترای ژنتیک پزشکی از دانشگاه upm مالزی دارم برای کار میتونم اقدام کنم انگلستان ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورتی که مدرک شما مورد تایید انگلستان باشد و کارفرمایی در انگلستان به شما جاب آفر ارائه نماید میتوانید اقدام داشته باشید.
روشن
سلام وقت بخیر من ۳۳ سالمه و ارشد حسابداری دارم ایا میتونم از طریق کار خودم به انگلستان مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما بایستی بررسی گردد.ممکن است بتوانید اقدام کنید.
خلیلی
سلام. همسر من فوق لیسانس فیزیک داره دانشجوی دکترا هست و استاد دانشگاه هم هست. شانس داره برای کار توی انگلیس اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورتی که ایشون مقالات بین المللی و سطح زبان در حد آیلتس 6 الی 6.5 داشته باشند میتوانند برای مشاغل آکادمیک در انگلستان اقدام داشته باشند.
مهری
سلام خسته نباشید من ۳۷ سالمه و ۱۳ سال سابقه کار دارم در حوزه ای تی و میخواستم بدونم آیا برای این رشته میشه در انگلستان کار پیدا کرد و آیا موسسه شما میتونه در این زمینه به من کمک کنه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزئیات بیشتری بررسی گردد. پیشنهاد میشود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید
مهشید
من اگر ویزای تحصیلی انگلیس بگیرم چند سال بعد از تحصیل میتونم در انگلیس بمونم و دنبال کار بگردم؟ من برای مقطع کارشناسی ارشد قصد اقدام دارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما تا 2 سال پس از تحصیل می توانید به منظور کاریابی در این کشور حضور داشته باشید و پس از کاریابی اقامت خود را به اقامت کاری تغییر دهید.
نوایی
سلام. امکان کار برای افرادی که بالای 40 سال سن دارند هم وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان پذیر است اما رزومه شما بایستی بررسی گردد.
مینا
من قصد اقدام برای نوافرینی دارم.پس از اخذ ویزا همزمان با همسر و فرزندان میتونم وارد انگلیس خواهم شد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام برای ویزای همراه بصورت همزمان میباشد.
مشاوره رایگان