کار تحصیل انگلستان

31 فروردین 1402 10 نظر

کشور انگلستان که به دلایل متعددی از جمله انگلیسی بودن زبان این کشور، سطح بالای آموزش و دانشگاه های شناخته شده آن در جهان و طول دوره کوتاه تحصیل در آن، به عنوان مقصد تحصیلی بسیاری از افراد انتخاب می شود؛ گزینه کار و تحصیل همزمان را نیز ارائه کرده است. این دوره ها که به نام کار تحصیل انگلستان شناخته می شوند، شرایط کار و تحصیل همزمان دانشجویان در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس را فراهم می سازد. از نکات جالب کار تحصیل انگلستان، امکان کسب درآمد دانشجو و برخوداری از سابقه کار یک ساله می باشد. ضمن این که دانشجو می تواند همسر و فرزندان خود را نیز به همراه داشته باشد. اطلاعات بیشتر در خصوص این روش تحصیلی در انگلستان و شرایط آن، در ادامه مقاله خدمت شما خواننده گرامی ارائه شده است؛ در صورت همراهی ما تا انتهای مقاله و نیاز به دریافت توضیحات بیشتر درباره تحصیل در انگلستان به همراه کار می توانید با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید. با تکمیل فرم تماس نیز استفاده از خدمات مشاوره تلفنی رایگان، برای شما عزیزان امکان پذیر می شود.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 • شرایط تحصیل در انگلستان
 • شرایط اقامت کار تحصیل انگلستان
 • شرایط دوره کار تحصیل انگلستان برای علاقه مندان فشن، مد و طراحی
 • دوره های کار تحصیل در انگلستان در مقطع فوق لیسانس
 •  شرایط کار پس از تحصیل در انگلستان
 • اخذ اقامت و تابعیت انگلستان با شرکت در دوره های کار تحصیل
 • مزایای شرکت در دوره کار تحصیل انگلستان
 • مقایسه بین دوره کار تحصیل انگلستان و تحصیل رایگان در آلمان
 • خدمات موسسه ملک پور در زمینه کار تحصیل انگلستان
 • سوالات متداول راجع به کار تحصیل انگلستان
 • سخن پایانی پیرامون کار تحصیل انگلستان

تماس با ما

کار تحصیل انگلستان

شرایط تحصیل در انگلستان

کشور انگلستان یکی از بهترین گزینه های تحصیل در خارج از کشور است و این امر، مدیون نظام آموزش و تدریس در این کشور می باشد. دانشگاه های کمبریج، آکسفورد و دیگر دانشگاه های برتر این کشور در سطح جهان شناخته شده هستند و در بسیاری از کشورها نیز دارای کمپس می باشند. زبان رایج در این کشور (انگلیسی) از دیگر عوامل زمینه ساز برای مهاجرت دانشجویان به این کشور است.

از طرفی دیگر دوره های تحصیل در انگلستان نسبت به تحصیل در دیگر کشورها، کوتاه تر می باشند و این امر از زوایای مختلفی، مزیت های ارزنده ای را برای دانشجو به ارمغان دارد؛ از جمله این که دانشجو به ازای طول دوره تحصیلی کوتاه تر، هزینه کمتری برای تحصیل و زندگی در خارج از کشور پرداخت می نماید و از همه مهم تر سریع تر آمادگی ورود به بازار کار در خارج از کشور را کسب می نماید.

ممکن است این تصور در ذهن عموم رایج باشد که به علت هزینه های بالای زندگی و تحصیل در انگلستان و دشوار بودن اخذ ویزا از انگلستان، تحصیل در انگلستان غیرممکن و یا بسیار دشوار است. در حالی که قوانین تحصیلی این کشور، شرایط مناسبی را برای پذیرش دانشجویان و اعطای ویزا و امکان اخذ اقامت کاری پس از تحصیل فراهم کرده است. دوره های کار تحصیل انگلستان، بهره مندی از این مزایا و امکان ادامه زندگی در انگلستان، پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های این کشور را فراهم کرده است. در ادامه مقاله جزئیات بیشتری از این طرح ارائه می نماییم.

 • پادکست موسسه ملک پور در مورد کار تحصیل انگلیس

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کارتحصیل انگلیس

شرایط اقامت کار تحصیل انگلستان

همانطور که می دانید دوره های تحصیل در دانشگاه های انگلستان، نسبت به دانشگاه سایر کشورها کوتاه تر است. این دوره ها در مقطع لیسانس، سه سال و در مقطع فوق لیسانس، یک سال به طول می انجامند. یکی از گزینه های پیش رو برای تحصیل در انگلستان، روش کار تحصیل می باشد. در این گزینه، طول دوره تحصیلی دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به مدت یک سال افزایش می یابد و دانشجو به ازای یک سال اضافه تحصیل خود، به کار با حقوق می پردازد. در این روش، دانشجویان دوره کارشناسی پس از دو سال تحصیل در دانشگاه و پرداخت هزینه سالیانه، در سال سوم مشغول به کار شده و نه تنها ملزم به پرداخت هزینه سال سوم نیستند، بلکه همانند یک فرد شاغل در انگلستان حقوق دریافت می نمایند که مقدار آن به 17-18 هزار پوند در سال می رسد. سپس تحصیل خود را در سال چهارم دانشگاه ادامه داده و مدرک تحصیلی دریافت می نمایند. در برخی دانشگاه ها می توان شش ماه از سال سوم تحصیلی و شش ماه از سال چهارم تحصیلی را به کار و شش ماهه های دیگر سال تحصیلی را به تحصیل پرداخت. این روش برای دانشجویان دوره تحصیل کارشناسی ارشد در انگلستان نیز امکان پذیر است و دانشجویان پس از یک سال تحصیل، در سال دوم به کار می پردازند که جزوی از دوره تحصیل فوق لیسانس آن ها محسوب می شود. در این مقطع نیز، دانشجو در طول مدت کار خود حقوق سالیانه 17-18 هزار پوند دریافت می کند و نیاز به پرداخت شهریه سال دوم نمی باشد. بدین ترتیب دانشجویان، علاوه بر فارغ التحصیلی و کسب مدرک تحصیلی از دانشگاه های انگلستان، از تجربه کاری نیز برخوردار می شوند. لازم به ذکر است که این موقعیت شغلی از سوی دانشگاه یا شرکت هایی که در همکاری با دانشگاه می باشند، به دانشجو پیشنهاد می شود. در ادامه ویدوو دیگری در رابطه با کار تحصیل انگلستان را مشاهده خواهیم نمود:

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد دوره های کار تحصیل انگلستان

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد کار تحصیل انگلستان

 

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد کار تحصیل انگلستان

 

به موازات این روش، یک گزینه دیگر نیز پیش روی دانشجویان در روش کار تحصیل انگلستان وجود دارد. در این روش، دانشجوی دوره لیسانس پس از دو سال تحصیل خود در دانشگاه مورد نظر، به جای اشتغال و کار در سال سوم، به تحصیل رایگان سال سوم تحصیل خود در یکی از دانشگاه های برتر کشوری خارج از انگلستان مانند سوئیس، هلند، آلمان و... می پردازد که پارتنر و همکار دانشگاه انگلستان می باشند. بنابراین فرصت تحصیل رایگان در یکی از دانشگاه های برتر کشورهای تاپ در سال سوم تحصیل، در اختیار دانشجو قرار می گیرد و در سال چهارم به ادامه تحصیل با پرداخت هزینه در کشور انگلستان می پردازد.

شرایط دوره کار تحصیل انگلستان برای علاقه مندان فشن، مد و طراحی

موسسه ملک پور با تلاش بی وقفه خود توانسته است شرایط تحصیل در هنرمندان و علاقه مندان به رشته های هنری را در محیط آکادمیک در کشورهای معتبری و در شهرهای متعددی مانند میلان ایتالیا، لندن انگلستان، میامی آمریکا، پاریس فرانسه، شانگهای چین و تعدادی از کشورهای آسیایی فراهم نماید. علاقه مندان به فعالیت، کار و بیزنس در رشته های فشن، مد، دیزاین و طراحی اکسسوری می توانند با تحصیل در کالج معتبر انگلستان در زمینه مورد علاقه خود فعالیت نمایند. دانشجویان می توانند به صورت اختصاصی به رشته های مختلف طراحی مانند رشته طراحی لباس در انگلستان برای بانوان بپردازند. با شروع تحصیل خود در سن 18 سالگی در کالج مربوطه می توانید ضمن تحصیل، شرایط کار خود را تضمین کنید. کار در زمینه های یاد شده توسط خود دانشگاه تضمین می شود. در صورت داشتن دیپلم دوازده ساله می توانید در دوره های یک ساله فاندیشن که در کالج مربوطه برگزار می شود شرکت کرده و با بازار کار و مفاهیم مد و طراحی آشنا شده و با کمک همین کالج، به دانشگاه های انگلستان در همین رشته ها شرکت نمایید. با این تفاوت که به جای گذراندن سه ساله دوره لیسانس، این دوره را طی چهار سال به پایان می رسانید؛ اما در سال سوم، بدون نیاز به پرداخت هزینه، به مدت یک سال مشغول به کار در حیطه تحصیلی خود شده و حقوق دریافت نمایید؛ پس از آن نیز سال چهارم تحصیلی خود را به پایان می رسانید. قابل توجه دانشجویان فارغ التحصیل که می توانند تا دو سال پس از پایان تحصیل خود، ویزای حضور در انگلستان را داشته و در این مدت، به یافتن کار مناسب بپردازند. شرایط تحصیل برای دانشجویان فوق لیسانس نیز بدین ترتیب است که پس از یک سال تحصیل، دانشجو شش ماه مشغول به کار تضمینی دانشگاه می شود و پس از آن دو سال فرصت برای کاریابی در انگلستان دارد. تحصیل در مقطع لیسانس این رشته ها در دوره های کار تحصیل انگلستان، نیاز به آیلتس 6 و ورود به مقطع فوق لیسانس نیاز به مدرک آیلتس 6.5 می باشد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل و فعالیت در رشته های مربوط به طراحی، مد و فشن، این عبارت را به همراه عبارت ملک پور در گوگل جستجو نمایید تا به ویدئوهای رایگان موسسه ملک پور و خدمات این موسسه دست یابید که در وب سایت های رسمی موسسه ملک پور ارائه شده است.

کار تحصیل انگلستان

دوره های کار تحصیل در انگلستان در مقطع فوق لیسانس

دوره های کار تحصیل در انگلستان دوره های تحصیلی می باشند که کار همزمان با تحصیل در رشته مرتبط توسط دانشگاه به دانشجو ارائه و گاهی نیز تضمین می شود. دوره های کار تحصیل که به تازگی با معرفی موسسه MIE متقاضیان بسیار زیادی پیدا کرده است در مقطع لیسانس و فوق لیسانس ارائه می شود. این دوره ها در مقطع فوق لیسانس به دلایل مختلف تنوع رشته های کمتری نسبت به لیسانس دارد و برخی رشته هایی که امکان اقدام جهت کار تحصیل در آن فراهم است در لیست زیر فراهم شده است.

 • هوش مصنوعی و رباتیک
 • ایمونوتراپی سرطان
 • امنیت شبکه ها و سیستم های رایانه ای
 • هنر درمانی
 • امنیت سایبری
 • علوم داده و تجزیه و تحلیل
 • کشف دارو و سم شناسی
 • بانکداری مالی و سرمایه گذاری
 • تجارت بین المللی
 • روابط بین الملل
 • گردشگری بین المللی، مهمان نوازی و مدیریت رویدادها
 • روزنامه نگاری و ارتباطات رسانه ای
 • میکروبیولوژی پزشکی
 • بیوتکنولوژی مولکولی
 • مهندسی نرم افزار

شرایط کار پس از تحصیل در انگلستان

کار تحصیل انگلستان

کشور انگلستان پس از خروج از اتحادیه اروپا، با کمبود نیروی کار متخصص مواجه شده و به همین دلیل از ورود افراد تحصیلکرده به بازار کار این کشور استقبال می کند. با شرکت در دوره های کار تحصیل انگلستان، علاوه بر کسب درآمد بدون نیاز به پرداخت شهریه آن سال تحصیلی، دانشجو نسبت به بازار کار آشنایی پیدا کرده و با کسب تجربه و سابقه کار، آمادگی بیشتر و شرایط مساعدتری برای ورود به بازار کار انگلستان خواهد داشت. کپی برداری از مطالب ارائه شده در این مقاله بدون ذکر منبع، شرعاً و قانوناً حرام و نادرست است و پیگرد قانونی در پی دارد. همان طور که گفته شد با توجه به نیاز این کشور به نیروی کار تحصیلکرده، فارغ التحصیلان دوره های کار و تحصیل انگلستان که از مدرک تحصیلی معتبر و سابقه کاری یک ساله برخوردارند، شانس بالایی برای یافتن کار و اخذ اقامت کاری این کشور دارند. ضمن اینکه مطابق با قوانین انگلستان، دانشجویان می توانند به مدت دو سال پس از پایان دوره تحصیلی خود (لیسانس و فوق لیسانس) و در صورت تحصیل دوره دکتری به مدت سه سال پس از پایان تحصیلات خود، در این کشور حضور داشته و در جستجوی کار باشند. لازم به ذکر است که در طول این دوره، دانشجویان می توانند همسر و فرزندان خود را نیز به همراه داشته باشند.

کار تحصیل انگلستان

کار در انگلستان

اخذ اقامت و تابعیت انگلستان با شرکت در دوره های کار تحصیل

همان طور که می دانید ویزای تحصیلی انگلستان، یک اقامت موقت به مدت مشخص به دانشجو می دهد. دانشجویان دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد به مدت دو سال و دانشجویان دوره دکتری به مدت سه سال پس از فارغ التحصیلی، مجوز اقامت در کشور انگستان و جستجوی کار را دارند. به طور میانگین هزینه سالیانه تحصیل در انگلستان، در حدود 15 تا 20 هزار پوند است. یکی از راه های دریافت اقامت دائم و تابعیت از طریق تحصیل، تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری و تمدید آن به مدت 5 سال می باشد. چرا که در صورت اخذ اقامت کاری انگلستان و تمدید آن به مدت 5 سال می توان، اقامت دائم این کشور را پس از 5 سال دریافت کرده و در سال ششم برای درخواست تابعیت انگلستان اقدام کرد. در بخش شرح داده شد که با توجه به شرایط کنونی بازار کار انگلستان و از طرفی مدرک تحصیلی معتبر دانشجو از انگلستان و سابقه کاری یک ساله وی در طول دوره کار تحصیل انگلستان، شانس وی برای دریافت پیشنهاد کاری و اخذ اقامت کاری این کشور بسیار زیاد می باشد.

مزایای شرکت در دوره کار تحصیل انگلستان

به منظور پرداختن به مزایای شرکت در دوره کار تحصیل انگلستان، کافیست به مرور کلی آنچه در عناوین فوق ذکر شد پرداخت. دوره های کار تحصیل انگلستان، فرصتی برای تحصیل و کار همزمان در این کشور است که دانشجو را برای ورود به بازار کار انگلستان آماده می کند. دانشجو می تواند یک سال از تحصیل خود را بدون پرداخت شهریه، به کار و کسب درآمد مناسب در انگلستان همانند سایر افراد شاغل این کشور بپردازد. این دوره ها که در مقطع لیسانس و فوق لیسانس ارائه می شوند، طیف گسترده ای از رشته ها را پوشش می دهند؛ همراه با صدور ویزای همراه برای حضور همسر و فرزندان کمتر از 18 سال می باشند و دانشجو فرصت دارد تا دو سال پس از پایان تحصیل خود، به جستجوی کار در انگلستان بپردازد. بدون شک سابقه تحصیلی و کاری دانشجو و مدت زمان کافی وی برای جستجوی کار، عوامل مناسب و کافی برای کاریابی و اخذ ویزای کار انگلستان توسط فرد می باشند. بنابراین از بزرگترین مزیت های کار تحصیل انگلستان، تضمین اقامت فرد در انگلستان و حضور در بازار کار این کشور پس از تحصیل می باشد؛ بدین ترتیب هزینه های مالی و معنوی صرف شده بابت تحصیل در انگلستان، برای دانشجو نتیجه بخش خواهد بود. در خصوص هزینه های بالای زندگی در لندن نیز می توان در شهرهای اطراف لندن که در فاصله چندکیلومتری آن واقع شده اند اسکان یافت و علاوه بر استفاده از طبیعت اطراف شهر لندن، در فاصله کمتر از نیم ساعت، از خدمات و امکانات شهر لندن نیز بهره مند شد و ضمن آن، هزینه 20 تا 30 درصد کمتر نسبت به زندگی در لندن پرداخت کرد. در صورت تبدیل ویزای تحصیلی دانشجو به ویزای تحصیلی و پس از آن اقامت انگلستان و تابعیت این کشور، دانشجو می تواند از خدمات ارزنده ای چون بیمه اجتماعی این کشور استفاده نماید. 

کار تحصیل انگلستان

مقایسه بین دوره کار تحصیل انگلستان و تحصیل رایگان در آلمان

در این بخش از مقاله قصد داریم تا به یکی از سوالات شما عزیزان در زمینه کار تحصیل انگلستان پاسخ دهیم. یکی از مهم ترین سوالات و ابهاماتی که در ذهن شما عزیزان در زمینه شرکت در دوره های کار تحصیل انگلستان پیش می آید این است که چرا با علم به اینکه تحصیل رایگان در آلمان ارزان تر از تحصیل در انگلستان است، چرا بهتر است در دوره های کار تحصیل انگلستان شرکت کنیم؟ در این راستا پیشنهاد می کنیم ویدئوی زیر را در این زمینه مشاهده فرمائید:

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد کار و تحصیل انگلستان یا تحصیل رایگان در آلمان

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد کار و تحصیل انگلستان یا تحصیل رایگان در آلمان

 

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد کار و تحصیل انگلستان یا تحصیل رایگان در آلمان

 

در ادامه این بخش از مقاله در قالب یک جدول دلایل موسسه ملک پور در تاکید بر شرکت در دوره های کار تحصیل انگلستان بجای تحصیل رایگان در آلمان برای مقطع کارشناسی ارشد را بررسی نموده ایم:

آیتم

آلمان

انگلستان

هزینه زندگی

54000 یورو (سالی 17000 یورو)

15000 پوند (سالیانه)

هزینه تحصیل

رایگان

سالی 10 تا 15 هزار پوند

مدت زمان تحصیل

3 سال و بالاتر

9 ماه تا 1 سال

مدت زمان اقامت پس از تحصیل

1 سال

2 سال

درآمد حین تحصیل

کم (20 ساعت کار ماهیانه)

بالا (کار تمام وقت در دوره کار تحصیل)

مدت زمان یادگیری زبان تحصیل

زیاد (بین 2 تا 5 سال)

کم (کمتر از 6 ماه تا 1 سال)

ویزای همراه

5 تا 6 ماه زمان می برد

همزمان یا با فاصله بسیار کم

طول پروسه اقدام

1 سال و بالاتر

کمتر از 3 ماه

لذا می توان نتیجه گرفت, این باور که تحصیل رایگان در آلمان ارزان تر از دوره های کار تحصیل انگلستان است باوری اشتباه و نادرست است.

خدمات موسسه ملک پور در زمینه کار تحصیل انگلستان

موسسه ملک پور که همواره پیشتاز ارائه خدمات نوین در زمینه مهاجرت قانونی و تسهیل این امر برای هموطنان عزیز بوده است، گام ارزنده ای دیگری در این مسیر برداشته و شرایط تحصیل و کار همزمان دانشجویان را در یکی از برترین کشورهای اروپایی فراهم نموده است. امور مربوط به پذیرش دانشجویان در دوره های کار تحصیل انگلستان و اخذ ویزای این کشور، در حال حاضر با اعمال تخفیفاتی برای علاقه مندان و متقاضیان توسط موسسه ملک پور انجام می شود. خدمات این دوره در مقطع کارشناسی بدون محدودیت رشته و در مقطع فوق لیسانس در بیش از 40 رشته و موضوع تاپ توسط موسسه MIE برگزار می شود. همانطور که میدانید تهیه و نحوه چیدمان مدارک، تأثیر مؤثری در امر پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی انگلستان دارد و سابقه درخشان موسسه MIE، بیانگر مهارت و دانش این مجموعه در زمینه اخذ ویزا از کشورهای معتبر می باشد. از دیگر خدمات جدید موسسه ملک پور، امکان پذیرش و تحصیل دکتری در انگلستان، بدون نیاز به سوپروایزر و با ارائه مدرک زبان آیلتس 6.5 است. موسسه MIE امکانات بی نظیری را برای شرایط مهاجرت به انگلیس در نظر گرفته است. در صورت تمایل برای اخذ ویزا و نیاز به دریافت مدرک زبان انگلیسی نیز موسسه ملک پور پیشنهاد مناسبی برای شما دارد. مجموعه ویدئویی آموزش زبان انگلیسی این موسسه، فرصت یادگیری زبان انگلیسی با کیفیت عالی و هر شرایط زمانی و مکانی را برای شما عزیزان فراهم نموده است. برای تهیه این محصول، لینک زیر را مشاهده نمایید.

کار تحصیل انگلستان

دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

 

انتخاب دفتر مهاجرتی

گالری ویزاها 


تحصیل در کالج لافبورو

 

پرسش: آیا روش کار تحصیل انگلستان برای افرادی که ۳۲ سال سن داشته و قصد اقدام به تحصیل در دوره کارشناسی ارشد مجدد را دارند امکان پذیر است؟

 


 

 

پرسش: با سلام بنده متاهل با 35 سال سن هستم. آیا امکان کارتحصیل و اخذ ویزا برای ارشد میکروبیولوژی را دارا هستم؟

 


سوالات متداول راجع به کار تحصیل انگلستان

✅ دوره های کار تحصیل انگلستان در چه مقاطعی ارائه می شود؟

این دوره برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد در دسترس می باشد.

✅ طول دوره کار تحصیل در انگلستان چقدر است؟

کار تحصیل در انگلستان برای دانشجویان مقطع کارشناسی به مدت چهار سال و برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به مدت دو سال به طول می انجامد.

✅ هزینه ها در دوره کار تحصیل انگلستان به چه صورت است؟

دانشجویان دوره کار تحصیل در انگلستان می توانند یک سال از مدت تحصیل خود را مشغول به کار شده و در این مدت، نه تنها شهریه دانشگاه پرداخت نمی کنند؛ بلکه حقوق مناسب نیز دریافت می نمایند.

✅ آیا امکان حضور در انگلستان و جستجوی کار پس از تحصیل وجود دارد؟

بله؛ مطابق با قوانین انگلستان، فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد به مدت دو سال پس از تحصیل و دانشجویان دکتری به مدت سه سال پس از تحصیل می توانند در این کشور حضور داشته و در جستجوی کار باشند.


_____________________ سخن پایانی پیرامون کار تحصیل انگلستان_____________________

کار تحصیل انگلستان یکی از گزینه های پیش روی دانشجویان و متقاضیان تحصیل دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در انگلستان می باشد. این دوره ها امکان تحصیل و کار همزمان را برای دانشجویان فراهم می نماید. با افزایش یک سال به طول دوره تحصیلی معمولی مقطع لیسانس و فوق لیسانس، دانشجویان فرصت یک ساله کار با دریافت حقوق مناسب و بدون نیاز به پرداخت شهریه دانشگاه را به دست می آورند. از بزرگترین مزیت های کار تحصیل انگلستان، کسب تجربه کاری یک ساله ضمن کسب مدرک تحصیلی معتبر از کشور انگلستان می باشد که هر از جمله عوامل بسیار مؤثر جهت ورود به بازار کار انگلستان و اخذ اقامت کاری هستند. در صورتی که شما عزیزان نیز تمایل به اقدام از روش تحصیل در انگلستان به همراه کار دارید می توانید با موسسه ملک پور تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره تلفنی رایگان، از خدمات و تخفیفات موسسه در این زمینه بهره مند گردید. در صورت تکمیل فرم تماس نیز همکاران متخخص و مجرب مشاور ما، جهت ارائه مشاوره تلفنی رایگان با شما عزیزان تماس حاصل می نمایید. در انتهای مقاله نیز فرصتی برای طرح سوالات و ابهامات شما همراهان همیشگی MIE تعبیه شده است.

امتیاز 4.69 از 5 ( 32 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
شیخ محمدی
سلام خانمی ۴۰ ساله هستم بامدرک کارشناسی ارشد حسابداری معدل بالای ۱۷ هستم میخواهم برای مقطع ارشد در کار - تحصیل انگلستان اقدام کنم ،آیا رشته حسابداری یا فایننس میتوانم ارشد بخوانم با توجه به سنم و اینکه متاسفانه مقاله و سابقه کار ندارم و گپ تحصیلی ۲ ساله دارم، واینکه آیا همراهان اجازه کار دارند؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب با توجه به سن شما تحصیل در مقطع فوق لیسانس ریسک ویزا بالایی دارد .بهتر است برای کشورهای دیگر اروپا نظیر هلند و دانمارک و سوییس و اتریش و... اقدام نمایید.
aysan .g
سلام و وقت بخیر خدمت دکترملک پورعزیز و همراهان محترم ازمحضراساتید محترم خواهشمندم ک درخصوص تحصیل درانگلیس این حقیر رو راهنمایی کنن آیا بدون مدرک آیلس امکان پذیرهست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای مقطع لیسانس و فوق لیسانس و دکترا بله مدرک زبان لازم می باشد
پویا رهبر
با سلام و عرض ادب ممنون از مقاله خوبتون آیا روش کار تحصیل انگلستان برای افرادی که ۳۲ سال سن داشته و قصد اقدام به تحصیل در دوره کارشناسی ارسد مجدد را دارند امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله امکانپذیر می باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
هیلدا
سلام با تشکر از مطالب خوب و عالیتون من قصد ادامه تحصیل در انگلستان را دارم و 32 ساله و لیسانس حقوق هستم می توانم برای دروه های کارتحصیل اقدام نمایم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز در صورتی که مدرک زبان در حد آیلتس 6.5 داشته باشید شانس اقدام دارید اما حتما باید شرایط خود را با کارشناسان موسسه در میان بگذارید زیر شرایط سنی شما قدری ریسک برای دریافت ویزا ایجاد می نماید.
نیلوفر شریفی
راجع به کارتحصیل درانگلستان، مقطع ارشد، ایا برای کسی که ارشد عمران گرایش محیط زیست دارد، امکانی برای پذیرش این نوع دانشگاه دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورتی که شرایط سنی و مدرک زبان شما خوب باشد شما می توانید برای رشته های مرتبط با رشته لیسانس خود اقدام داشته باشید. پیشنهاد میکنم که شرایط خود را برای بررسی بیشتر با کارشناسان موسسه در میان بگذارید.
سروش قاسمی
سلام. وقت بخیر و ممنون به خاطر مقاله کار تحصیل انگلستان. من 20 سالمه و اگه بخوام برای ویزای کار تحصیل انگلستان اقدام کنم چطور میتونم؟ میخوام برای دوره لیسانس اقدام کنم و همراه چطور میتونم با خودم ببرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. متشکر از لطف شما دوست گرامی، از نظر سنی شما شانس بسیار خوبی برای پذیرش این دوره ها خواهید داشت و در صورت داشتن مدرک زبان مناسب می توانید برای آن اقدام نمایید. شرایط پیوست همراه نیز باید توسط وکیل برای شما بررسی گردد. پیشنهاد میکنیم که از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید تا راهنمای شما باشند.
محسن کریمی
با عرض سلام خدمت تمام عزیزان مشغول در موسسه من 34 سالم هست و دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیک گرایش اپتیک لیزر هستم سوالی که داشتم این است که من می توانم با رشته فیزیک برای شرایط کار تحصیل در همین رشته اقدام کنم و ایا می توانم دررشته دیگری مثل هوش مصنوعی و رباتیک اقدام کنم . من همچنین دارای دو کنفرانس داخلی و یک مقاله ISI در زمینه مکانیک از دانشگاه تهران هستم خیلی ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، برای شرکت در دوره های کار تحصیل شرایط شما توسط وکیل باید بررسی شود اما با توجه به شرایط سنی، شاید ریسک هایی برای ویزای شما وجود داشته باشد. پیشنهاد میکنم از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
محمد مهدی
سلام و عرض خسته نباشید کارشناسی رشته کامپیوتر گرایش IT و نمره ایلتس 6.5 هم دارم سنم هم 28 سال هست . میتونم برای دوره کار تحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر اقدام کنم ؟ گپ تحصیلیمم بخاطر خدمت سربازی بوده و موجه هست . چقدر شانس ویزا دارم برای انگلیس ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی برای تحصیل در انگلستان هنوز شانس دارید و می توانید اقدام نمایید. برای کسب راهنمایی بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید
الهه سعادتي
سلام من مطالب را خواندم و پادكست ها را هم گوش دادم.من ٤٢ ساله متاهل و داري يك دختر ١٦ ساله هستم.دانشجوي دكتري روانشناسي در مرحله رساله نويسي ام .ايا امكان تحصيل و كار همزمان را دارم اين رشته پذيرش دارد يا خير
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره02149196000 تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان