پناهندگی فنلاند - شرایط پناهندگی و روش های جایگزین آن

27 نظر

پناهندگی در فنلاند یکی از روش های مهاجرت به فنلاند است اما به هیچ وجه ما آن را به شما توصیه نمکنیم. افرادی که پناهندگی را برای مهاجرت به فنلاند انتخاب میکنند از خطرات و آسیب های آن آگاه نیستند. این خطرات حتی میتواند منجر به مرگ افراد و غارت تمام اموال آنها شود. در صورتی که با وجود تمام این خطرات قصد پناهندگی در فنلاند را دارید باید بدانید افرادی که به قصد پناهندگی وارد این کشور میشوند باید کیس های پناهندگی خود به دادگاه فنلاند ارائه دهند این کیس ها شامل پناهندگی سیاسی، فرهنگی و پناهندگی مذهبی است در صورتی که هر کدام از این کیس ها را ارائه میدهید باید تمامی مدارک و شواهد کافی را داشته باشید در غیر اینصورت ممکن است با درخواست پناهندگی شما موافقت نشود. در صورتی که تمایل دارید شرایط خودتان را برای روش های قانونی مهاجرت مانند کار تحصیل سرمایه گذاری و….بررسی نمایید میتوانید با موسسه mie تماس حاصل نمایید.

موسسه ملک پور هیچ گونه خدماتی برای پناهندگی ارائه نمی کند و مطالب این صفحه تنها جهت ارتقا اطلاعات شما عزیزان و آشنایی با خطرات پناهندگی ارایه می گردد.

 

در خصوص پناهندگی فنلاند به مباحث زیر خواهیم پرداخت:

پناهندگی فنلاند

پناهندگی فنلاند

شرایط عمومی پناهندگی در فنلاند

فنلاند کشوری در حوزه اسکاندیناوی که در شمال اروپا واقع شده است. پایتخت این کشور هلسینکی بوده و جمعیت آن 4/5 میلیون نفر می باشد. زبان های رسمی این کشور، فنلاندی و سوئدی است. اقتصاد کشور فنلاند وابسته به صادرات محصولات در بخش صنعت و کشاورزی می باشد. از جمله محصولات صادراتی فنلاند می توان به ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، کاغذ، مواد شیمیایی و آهن آلات اشاره کرد. میزان فساد اقتصادی این کشور در سال های اخیر در پایین ترین حد ممکن بوده است. همچنین کشور فنلاند از نظر رفاه اجتماعی هر ساله جزو ده کشور برتر دنیا قرار می گیرد.

این ویژگی ها باعث شده سالانه افراد بسیاری برای مهاجرت به فنلاند اقدام نمایند که متاسفانه بعضی از این افراد پناهندگی فنلاند را برای خود انتخاب می کنند. معمولاً افرادی که پناهندگی فنلاند را برای مهاجرت به این کشور برای خود برمی گزینند، از آسیب ها و خطرات این روش آگاهی کافی را ندارند. این نوشتار می تواند کمک شایانی برای انتخاب مسیر درست مهاجرت افراد باشد. لازم به ذکر است موسسه ملک پور با سال ها تجربه در خصوص مهاجرت قانونی به کشورهای مختلف جهان، هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی فنلاند ارائه نمی دهد و این مقاله صرفاً جهت بالا بردن اطلاعات مهاجرتی شما عزیزان می باشد. همچنین شما می توانید فایل های تصویری موسسه ملک پور در خصوص مهاجرت از طریق پناهندگی را مشاهده بفرمایید.

کنوانسیون ژنو و پناهندگی فنلاند

این کنوانسیون در واقع پیمانی است که برای نخستین بار در سال 1864 بین دوازده کشور در شهر ژنو سوئیس بسته شد. به موجبات این عهدنامه، این کشورها موظف بودند سربازانی که در جریان جنگ آسیب دیده اند را جمع آوری کرده و به مداوای آنها بپردازند. کنوانسیون ژنو پس از جنگ های جهانی اول و دوم شکل تازه ای به خود گرفت. طبق تعریف کنوانسیون ژنو 1951، پناهنده به کسی گفته می شود که بیم آن دارد به واسطه عقاید سیاسی، ملیت، عضویت در گروه اجتماعی خاص، نژاد و مذهب در کشور خود مورد شکنجه و آزار قرار گیرد. افرادی که برای پناهندگی فنلاند اقدام می کنند، می بایست ترس خود را به سازمان های مربوطه دولت فنلاند اثبات نمایند. متاسفانه در اکثر موارد افراد برای اینکه بتوانند اقامت این کشور را از طریق پناهندگی فنلاند اخذ کنند، ناچار به ارائه کیس های دروغین یا تغییر عقاید دینی و مذهبی خود می شوند. با توجه به نمودار ذیل می توانید میزان آمار پناهندگان و افراد آواره کشور فنلاند را مشاهده بفرمایید.

پناهندگی فنلاند

خطرات پناهندگی در فنلاند

همان طور که گفته شد پناهندگی فنلاند و در کل مهاجرت به فنلاند از این طریق، آسیب ها و خطرات جبران ناپذیری را برای افراد به همراه دارد. این خطرات در بسیاری از موارد منجر به مرگ افراد شده است. این افراد برای مهاجرت از طریق پناهندگی فنلاند، دست به دامان قاچاقچیانی می شوند که جان انسان ها برایشان اهمیتی ندارد. این قاچاقچیان به ازای دریافت مبالغ هنگفت از متقاضیان پناهندگی فنلاند، آنها را از مسیرهای پرخطر جنگلی و آبی عبور می دهند. در مهاجرت قچاقی به فنلاند، افرادی که از مرزهای آبی گذر می کنند، امکان غرق شدن کشتی توسط امواج سهمگین دریا را پیش روی خود می بینند. اشخاصی که مسیرهای جنگلی را انتخاب می کنند، با احتمال خطر دزدیده شدن اموالشان توسط راهزنان روبرو هستند. در کل، پناهندگی فنلاند بیراهه ایست که نمی تواند انتخاب مناسبی برای افراد جهت مهاجرت و دریافت اقامت فنلاند باشد.

مراحل پناهندگی در فنلاند

افرادی که وارد خاک این کشور می شوند، باید به اداره پلیس مراجعه کرده و برای پناهندگی فنلاند ثبت نام نمایند. به موجب قانون دوبلین (Dublin)، افرادی که قبل از رسیدن به فنلاند در کشور دیگری نام خود را ثبت نموده و انگشت نگاری شده اند، نمی توانند در این کشور درخواست پناهندگی فنلاند دهند. متقاضیان پناهندگی فنلاند پس از نام نویسی و انگشت نگاری، به اردوگاه پناهجویان انتقال داده می شوند و تا زمان اعلام وضعیت نهایی، در آنجا خواهند ماند. در این زمان درخواست افراد به اداره مهاجرت انتقال داده شده و این اداره مشغول به بررسی پرونده های متقاضیان خواهد شد. آن دسته از متقاضیان پناهندگی فنلاند که قصد دارند در مکان دیگری غیر از اردوگاه سکونت داشته باشند، می بایست مسئولیت هزینه های مسکن و زندگی خود را به عهده بگیرند.

پس از مدتی تاریخ روز مصاحبه برای متقاضیان پناهندگی فنلاند ارسال می شود. در روز مصاحبه افراد می بایست دلیل خود را برای درخواست پناهندگی فنلاند با ارائه اسناد و مدارک معتبر نشان دهند. پس از تحقیق و بررسی اداره مهاجرت، چنانچه جواب آنها مثبت باشد به افراد کارت اقامت تعلق می گیرد. این کارت در بین پناهندگان به پاسپورت خاکستری معروف می باشد. چنانچه پاسخ اداره مهاجرت به درخواست پناهندگی فنلاند منفی باشد، متقاضیان می توانند به این تصمیم اعتراض نمایند. پس از اتخاذ تصمیم مجدد توسط محکمه، اگر راًی مثبت باشد مشابه آنچه بیان شد به فرد کارت اقامت اعطا می شود و اگر راًی منفی صادر شود، فرد باید به کشور خود بازگردد.

کیس های پناهندگی  در فنلاند

افرادی که وارد این کشور شده و درخواست پناهندگی فنلاند می دهند، می بایست کیس پناهندگی به دادگاه این کشور ارائه دهند. کیس های پناهندگی بسته به دلیل افراد برای پناهندگی متفاوت می باشد. در جدول ذیل انواع کیس های پناهندگی فنلاند به همراه توضیحات ارائه شده است.

 

کیس های پناهندگی

توضیحات

پناهندگی سیاسی

اکثر افرادی که کیس پناهندگی سیاسی را انتخاب می کنند، خطر از دست دادن جان در کشور خود را دارند. این افراد به دلیل داشتن عقاید و نگرش های سیاسی ضد حکومتی، به این کشور درخواست پناهندگی فنلاند را می دهند.

پناهندگی اجتماعی

کیس پناهندگی اجتماعی در بین کیس های پناهندگی فنلاند و سایر کشورهای اروپا، بیشترین درخواست کننده را داشته است. این کیس به افرادی تعلق می گیرد که کشور خود در جنگ و قحطی می باشد. در سال های گذشته مردم کشورهای یمن، سوریه، سومالی، عراق و... از این طریق درخواست پناهندگی خود را ارائه داده اند.

پناهندگی مذهبی

یکی دیگر از کیس های پناهندگی فنلاند، کیس مذهبی می باشد. همان طور که از نام آن مشخص است، افراد باید به اداره مهاجرت کشور فنلاند ثابت کنند که دین و مذهبی که دارند در کشور خود مورد قبول نبوده و امکان دارد در کشور خود به واسطه دین و مذهب مورد شکنجه قرار گیرند. اکثر افراد با تغییر دین خود این کیس را برای اخذ اقامت فنلاند انتخاب می کنند. این افراد باید ثابت نمایند که اطلاعات لازم در مورد دین جدید خود را دارند.

پناهندگی در فنلاند و دلایل رد درخواست

رد درخواست پناهندگی در هر کشوری شامل موارد مختلفی می‌شود و به قوانین مهاجرت و پناهندگی آن کشور بستگی دارد. در فنلاند نیز دلایل رد درخواست پناهندگی ممکن است موارد زیر باشد:

  • عدم تطابق با تعریف پناهندگی: اگر درخواست پناهندگی با تعریف حقوقی یا اصطلاحات مربوط به پناهندگی تطابق نداشته باشد، ممکن است رد شود.
  • عدم ارائه مدرک و شواهد کافی: عدم ارائه مدارک یا شواهد کافی در مورد خطر و تهدیدات وجودی در کشور مبدأ می‌تواند باعث رد درخواست شود.
  • سابقه اجرای قانون: اگر فرد دارای سوابق جنایی یا فعالیت‌های خاصی باشد، ممکن است درخواست پناهندگی او رد شود.

تصمیمات مربوط به درخواست پناهندگی در هر صورتی به دقت و با توجه به مستندات ارائه شده توسط پناهندگان توسط مقامات مهاجرتی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

کمپ های پناهندگی در فنلاند

در فنلاند، کمپ‌ های پناهندگی وجود دارند که به عنوان مکان‌ هایی برای اقامت موقت پناهندگان استفاده می‌ شود. این کمپ‌ها اکثراً تحت نظارت سازمان ملی پناهندگی و دولت فنلاند قرار دارند. پناهندگان در این کمپ‌ ها امکانات اساسی مانند اسکان، غذا، پزشکی و آموزش دریافت می‌کنند. همچنین، فرآیند ارزیابی و بررسی درخواست پناهندگی در این مکان‌ ها آغاز می‌شود. از جمله کمپ های پناهندگی در فنلاند میتوان به کمپ تورکو نیز اشاره کرد.

حق کار پناهندگان در فنلاند

پناهندگان در فنلاند حق کار دارند، اما تحت شرایط خاصی. طی فرآیند پناهندگی و قبل از دریافت وضعیت پناهندگی، پناهندگان معمولاً نمیتوانند به طور غیرقانونی کار کنند. پس از دریافت وضعیت پناهندگی و به عنوان پناهنده تایید شدن، افراد حق کار بدست می آورند که معمولا این پروسه 3 ماه طول میکشد. همچنین، پس از مدت زمان معینی تقریبا 6 ماه از درخواست پناهندگی، حق کار مستمر وجود دارد. اگر کار تمام وقت بتوانید در فنلاند پیدا کنید میتوانید برای اقامت کاری درخواست دهید.

پناهندگی فنلاند و روش های جایگزین

طبق دسته بندی مدون موسسه ملک پور، شش روش مهاجرتی وجود دارد که افراد می توانند از طریق آنها اقامت کشورهای مختلف را اخذ نمایند. همان طور که گفته شد، پناهندگی فنلاند خطرناک ترین و پر ریسک ترین روش مهاجرتی می باشد. اکثر افرادی که جان خود را در این مسیر از دست داده اند، می توانستند با تصمیم گیری مناسب روش مهاجرتی دیگری را برای خود اتخاذ کنند. لازم به ذکر می دانیم که این نوشتار توسط تیم مقاله نویسی موسسه ملک پور به نگارش درآمده و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع اصلی شرعاً حرام بوده و پیگیرد قانونی دارد. با مطالب آورده شده در ذیل، شما عزیزان می توانید با روش های جایگزین پناهندگی فنلاند آشنایی پیدا کرده و روش دیگری را انتخاب کنید. همچنین می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و شرایط مهاجرتی خود از مشاورین مجرب ما جویا شوید. لازم به ذکر است موسسه ملک پور اولین و بزرگ ترین موسسه مهاجرتی برای شما عزیزان ویدئویی را تحت عنوان راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت تهیه کرده که به وسیله آن می توانید بهترین تصمیم را برای مهاجرت خود بگیرید. برای تهیه ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می توانید به لینک زیر مراجعه نموده و این محصول بی نظیر را خریداری نمایید.

اقامت ترکیه

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

  • روش جایگزین کار در فنلاند  به جای پناهندگی فنلاند

یکی از روش های اصلی جایگزین پناهندگی فنلاند، کار در فنلاند می باشد. البته جهت کار در فنلاند باید به نرخ بیکاری فنلاند طبق نمودار زیر، توجه داشت. علاوه بر آن، کار در فنلاند پیچیدگی هایی را شامل می شود که در ادامه به آن می پردازیم.

پناهندگی فنلاند

افراد خارجی که قصد کار در این کشور را دارند، می بایست از یک کارفرمای فنلاندی پیشنهاد کاری دریافت کنند. معمولاً این پیشنهاد کاری را افرادی می توانند کسب کنند که از رزومه تحصیلی و کاری بسیار خوبی برخوردار باشند. اخذ ویزای کاری از طریق پیشنهاد کار الزاماتی را به همراه دارد. کار مورد نظر در ابتدا می بایست در کشور فنلاند به مدت سه ماه آگهی شود. چنانچه شخص واجد شرایط یافت نشود، مجدداً به مدت سه ماه شغل مورد نظر در اتحادیه اروپا آگهی می شود. در صورتی که شخص واجد شرایط موقعیت شغلی مورد نظر، در کل اتحادیه اروپا یافت نشود، کافرما مجوز استخدام فرد مهاجر را دریافت می نماید و فرد خارجی با دریافت پیشنهاد کاری از کارفرمای مربوطه می تواند برای اخذ ویزای کاری کشور فنلاند اقدام نماید.

در بعضی از کشورها مانند اتریش و آلمان، ویزای کاری دیگری به نام ویزای جست و جوی کار (Job Seeker) وجود دارد. این نوع ویزا به افراد این اجازه را می دهد که به مدت 6 ماه در این کشورها حضور داشته باشند و به دنبال کار مورد نظر خود باشند. معمولاً افرادی که رزومه خوبی داشته باشند با ورود به این کشورها می توانند صاحب کار شوند. چرا که نرخ بیکاری در این کشورها بسیار پایین می باشد. به عنوان مثال نرخ بیکاری کشور آلمان، 3.1 درصد می باشد. به این معنی که از هر صد نفر در این کشور، 97 نفر مشغول به کار هستند. سروران ارجمند، برای مطالعه مقاله کار در آلمان می توانید به لینک ذیل مراجعه نمایید.

  • روش جایگزین تحصیل در فنلاند  به جای پناهندگی فنلاند

کشورهای حوزه اسکاندیناوی مقصد بسیاری از دانشجویان بین المللی می باشند. مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای پناهندگی فنلاند باشد، چرا که دانشجویان با تحصیل در این کشور می توانند از سطح علمی خوب دانشگاه های فنلاند بهره مند شوند. همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه های فنلاند از شانس بیشتری برای یافتن کار در این کشور برخوردار خواهند بود. تحصیل برای دانشجویان خارجی در تمام مقاطع دانشگاهی این کشور امکان پذیر است. نظام آموزشی فنلاند از سیستم آموزشی بولونیا پیروی می کند. تحصیل در مقطع کارشناسی 4 سال به طول می انجامد و دانشجویان می بایست حداقل مدرک آیلتس 6 را دارا باشند. مدت زمان مقطع کارشناسی ارشد 2 ساله بوده و نیاز به مدرک آیلتس 6.5 دارد.همچنین مقطع دکتری به مدت 3 الی 4 سال طول می کشد. تحصیل در این مقطع نیازمند رزومه تحصیلی بسیار خوبی می باشد. همچنین داشتن استاد راهنما از دانشگاه های فنلاند، مدرک آیلتس 7 به بالا و داشتن مقالات بین المللی (ISI) از الزامات این مقطع می باشد.

تحصیل در کشورهای تاپ اروپایی مانند فنلاند سوید هلند و … میتواند یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت باشد چرا که شخص دانشجو ضمن اخذ مدرک دانشگاهی میتواند شرایط را از نزدیک ببیند و بسنجد و بعد یا از طریق کار یا سرمایه گذاری اقامت خود را اخذ نمای

  • روش جایگزین سرمایه گذاری در فنلاند  به جای پناهندگی فنلاند

روش جذابی که به عنوان جایگزینی برای پناهندگی فنلاند وجود دارد، سرمایه گذاری در فنلاند می باشد. افراد با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت، می توانند اقامت فنلاند را اخذ نمایند. خرید ملک نیز از گزینه های سرمایه گذاری در فنلاند می باشد، اما صرف خرید ملک در این کشور سبب اعطای اقامت به افراد نمی شود. افرادی که قصد سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت را دارند، می بایست طرح تجاری ارائه دهند که این طرح باید اثر مثبتی در اقتصاد کشور فنلاند داشته باشد. سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در کشورهای خارجی باید به مواردی از قبیل تولید ناخالص داخلی، ریسک سرمایه گذاری در کشور مورد نظر، تورم و... توجه ویژه داشته باشند که امنیت سرمایه گذاری در کشور مقصد و همچنین پتانسیل سوددهی سرمایه گذاری را نشان می دهد. معمولاً افراد برای سرمایه گذاری، کشورهایی را انتخاب می کنند که از لحاظ گردشگری شرایط خوبی داشته باشند. کشورهای توریستی مانند اسپانیا و پرتغال شرایط بسیار خوبی برای سرمایه گذاری دارند. همچنین در این کشورها افراد با خرید ملک می توانند اقامت موقت و یا دائم دریافت نمود. سروران ارجمند، از طریق لینک ذیل می توانید اطلاعات کامل تری در خصوص خرید ملک در فنلاند کسب کنید.

  • روش جایگزین تولد و اخذ تابعیت در فنلاند  به جای پناهندگی فنلاند

در حقوق بین الملل کشورها، قانونی به نام اصل خاک و خون وجود دارد. به واسطه این اصل، هیچ شخصی در جهان نباید بدون تابعیت باشد. به موجب اصل خاک، افرادی می توانند تابعیت کشوری را دریافت نمایند که در خاک کشوری به دنیا آیند. کشورهایی مانند کانادا، برزیل و... از این اصل استفاده می کنند. اصل خون بدین صورت است که افرادی می توانند تبعه کشوری شوند که از پدر و یا مادر کشور مورد نظر به دنیا آیند. بدین معنی که، افراد برای اخذ تابعیت فنلاند، می بایست پدر و یا مادر فنلاندی داشته باشند. افرادی که قصد اخذ تابعیت برای فرزند خویش دارند، از طریق پناهندگی فنلاند و تولد فرزند در فنلاند نمی توانند تابعیت برای وی دریافت کنند و پناهندگی فنلاند نمی تواند گزینه مناسبی باشد، زیرا کشور فنلاند از اصل خون بهره می برد.

  • روش جایگزین ازدواج در فنلاند  به جای پناهندگی فنلاند

در بحث ازدواج در فنلاند، افراد می توانند با یک شهروند فنلاندی ازدواج کرده و اقامت این کشور را دریافت نمایند. این روش نیز در موارد خاص می تواند گزینه جایگزینی جهت پناهندگی فنلاند به حساب آید. مهاجرت به فنلاند از این طریق چندان آسان نمی باشد. به این دلیل که افراد می بایست حقانیت ازدواج و رابطه عاطفی خود را به سفارت این کشور از طریق ایمیل، عکس، فیلم و... ثابت نمایند. چنانچه در خارج از کشور فنلاند ازدواج کرده باشند، باید ازدواج خود را با ارائه گواهی های لازم ثابت نمایند. همچنین ازدواج آنها باید در دفاتر محلی این کشور ثبت گردد. پس از تأیید مدارک توسط سفارت، به فرد خارجی در ابتدا اقامت موقت داده می شود. پس از 3 الی 5 سال چنانچه زندگی آنها تداوم داشت، اقامت موقت فرد خارجی به اقامت دائم فنلاند تبدیل می شود که با رعایت شروطی امکان درخواست جهت تابعیت نیز وجود دارد.

 

سوالات متداول

✔️ آیا با پناهندگی فنلاند می توان پاسپورت این کشور را اخذ نمود؟

تنها بخش کمی از متقاضیان پناهندگی که مشکل جدی و واقعی برای فرار و ترک کشور خود دارند (جنگ زدگی، خطر مرگ، ...) می توانند در کشور فنلاند و سایر کشورها پناهنده شوند و باقی این افراد به اصطلاح دیپورت خواهند شد.

✔️حقوق ماهیانه پناهندگان در فنلاند چقدر است؟

حقوق ماهیانه پناهندگی در فنلاند بر اساس قوانین و مقررات کشور مشخص می‌ شود. معمولاً، پناهندگان در فنلاند حقوق مختلفی از جمله پولی، مسکن، آموزش و خدمات بهداشتی دریافت می ‌کنند.

✔️ آیا پناهندگی فنلاند روش خوبی است؟

خیر. بدلیل عدم امکان بازگشت به کشور مبدا، خطرات مسیر، دشواری زندگی در کمپ، تضمینی نبودن قبولی درخواست پناهندگی و وجود روش های جایگزین، روش پناهندگی فنلاند به هیچ وجه توصیه نمی شود.

✔️ آیا کشور فنلاند کنوانسیون ژنو را پذیرفته است؟

بله. کشور فنلاند جزو کشورهای پذیرنده این کنوانسیون به شمار می رود.

✔️ خدمات موسسه ملک پور در باب پناهندگی چیست؟

موسسه ملک پور پناهندگی را روش نادرستی دانسته و هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد.

____________________ سخن پایانی _____________________

پناهندگی فنلاند، کیس های پناهندگی در فنلاند، پناهندگی فنلاند با ویزای توریستی و روش های جایگزین پناهندگی در فنلاند در این نوشتار مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. به دلیل اینکه پناهندگی فنلاند و همچنین آمار پناهندگی در کشورهای مختلف جهان معضلی برای جامعه بشری شده است، لذا بر آن شدیم مطالبی مهم و علمی را برای افزایش سطح آگاهی شما عزیزان به نگارش درآوریم. کنوانسیون ژنو، مراحل پناهندگی فنلاند و خطرات و آسیب های این روش مهاجرتی از جمله موارد گفته شده در این مقاله بود. لازم به ذکر است که موسسه ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نداده و این روش را کاملاً نفی می کند. سروران گرامی، چنانچه در خصوص روش های جایگزین پناهندگی فنلاند سوالاتی در ذهن دارید، می توانید با موسسه ما تماس حاصل فرموده و از مشاوره تلفنی رایگان با مشاورین مجرب ما بهره مند گردید. همچنین می توانید سوالات خود را در قسمت "ثبت پرسش" مطرح نموده و پاسخ آن را ظرف کمتر از 12 ساعت دریابید.

امتیاز 5 از 5 ( 8 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
روح الله احمدی
از چه راهی میشه به کشور فنلاند مهاجرت کرد من همراه همسر ویک فرزند 1ساله
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر از طریق تحصیل و کار امکان مهاجرت به فنلاند وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید.
جمال سلیمانی
باسلام، بجز پناهندگی، ازچه راهی میشود توکشور فنلاند اقامت گرفت،تحصیلات دیپلم،دارای3فرزند9و4و2ساله میباشم،باتشکرفراوان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورت اینکه شرایط سنی شما یا همسرتان مناسب باشد می توانید از طریق پذیرش تحصیلی اقدام نمایید.
آریا
سلام آیا امکان مهاجرت کاری به فنلاند با توجه به اینکه من حرفه خاصی بلد نیستم ولی زبانم خوبه امکان پذیره ؟ فرقی نداره چه کاری باشه فقط میخوام مهاجرت کنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست گرامی، در حال حاضر ما برای کاریابی در یک سری امور در این کشور اقدام داریم، می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید تا ضمن بررسی شرایط شما، گزینه های موجود را خدمت شما توضیح دهند.
کریم زاده
سلام وقت بخیر آیا مسیر تحصیلی برای من که 41 سالمه و دیپلم دارم و حدود 6 میلیارد سرمایه مسیر بهتری از پناهندگی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز شما می توانید در کشورهای اروپایی مانند اتریش و فنلاند تحصیل نمایید.
مجتبی رمضانی
سلام ممنونم از مطالب مفیدتون واقعیت ذهنیت من رو کامل تغییر داد، اول قصد داشتم از طریق پناهندگی اقدام کنم و الان کلا با مطالعه سایت منصرف شدم فکر میکنم فنلاند روی گپ تحصیلی خیلی حساس نباشن آیا با 42 سال سن میشه برای تحصیل اقدام کرد؟ چطور باید مشاوره تخصصی بگیرم؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز با این سن می توانید پذیرش تحصیلی بگیرید. برای دریافت مشاوره با شماره ۰۲۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس بگیرید.
ترنج
من میتونم به جای پناهندگی با یک فرد فنلاندی ازدواج کنم و اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله در صورت ازدواج با فرد فنلاندی می توانید برای اقامت این کشور اقدام داشته باشید.
سحر
سلام، من اگر برای پناهندگی بیام فنلاند میتونم بعدش برم کشور دیگه ای توی اروپا؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. دوست عزیز موسسه MIE مشاوره و اقدامی در خصوص روش پناهندگی ندارد و پیشنهاد میکنیم از ابتدا برای کشور مقصد خود اقدام داشته باشید.
سارا
با سلام. من ۲۶ سالمه. تحصیلات دانشگاهی ندارم. ۶ سال سابقه کاشت ناخن دارم. زبان هم بلد نیستم. به غیر از پناهندگی از چه روشی میتونم برای فنلاند اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورتی که سطح زبان خوبی داشته باشید می توانید برای تحصیل در این کشور اقدام داشته باشید و پس از آن شانس کار بسیار خوبی نیز خواهید داشت.
علیرضا
سلام. خسته نباشید. من ۲۶ سالمه لیسانس متالوژی دارم. مقاله ای ندارم. معدلمم ۱۴/۵ بود. برای فنلاند میتونم اقدام کنم؟ کدوم کشور ها راحت تر قبول میکنن؟ دانشگاهش برام مهم نیست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به شرایط سنیتان برای بسیاری از کشورها می توانید پذیرش بگیرید. برای دریافت مشاوره با موسسه تماس بگیرید.
کامبیز
سلام وقت بخیر ایا با سن ۴۴سال سن برای تحصیل میشه اقدام کرد برای فنلاند مجردم و کار فنی الکترونیک میکنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، در صورتی که سطح زبان مناسبی داشته باشید می توانید برای روش تحصیلی در فنلاند اقدام داشته باشید.
رادمهر
سلام و وقت بخیر من میخواستم برای پناهندگی فنلاند اقدام کنم ولی متوجه شدم ک روی روش تحصیلی هم امکان اقدام دارم. و میخواستم بپرسم هزینه ها در طول سال برای فوق لیسانس در فنلاند چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب گرامی هزینه تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور فنلاند حدود ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو در سال می‌باشد.
ساسان
سلام وقت بخیر با 2 میلیارد سرمایه و 37 سال سن با دیپلم آیا روش قانونی برای مهاجرت به فنلاند وجود دارد؟ متاهلم ولی فرزند ندارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز شما می‌توانید از طریق روش تحصیلی اقدام به اخذ اقامت این کشور نمایید
رزیتا
سلام وقت بخیر من دنبال روشی هستم که پروسه اش کوتاه باشه و هزینه زیادی نخواد. چطوری می تونم روش های مهاجرتی رو بشناسم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره می‌توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.
مهدیه صادقی
سلام و خسته نباشید خدمت شما. مقاله بسیار خوبی یود. من یه دختر 14 ساله ای دارم که به تنهایی زندگی می کنیم و مدتیست که بخاطر آینده و رفاه فرزندم دوست دارم برای کشور فنلاند اقدام کنم. تافل 65 دارم و 38 ساله هستم. ممنون راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای مهاجرت به فنلاند روش‌های مختلفی وجود دارد شما می‌توانید از طریق روش تحصیلی اقدام به اخذ پذیرش برای خودتان نمایید و سپس فرزندتان از تحصیل رایگان در این کشور بهره‌مند گردند.
سارا غریب وند
سلام وقتتون بخیر من 38 سالمه و همسرم 42 ساله هستن ایشون مهندس مکانیک هستن و بنده پرستارم یک فرزند 4 ساله هم داریم به نظرتون از طریق ویزای کار شانس اقدام داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز شانس کاریابی در بسیاری از کشورها وجود دارد.
عبدالطیف اسلامی نژاد
من ۴۰ساله هستم دیپلم دارم ولی برق ساختمان کار میکنم میتوانم برای کاری اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورتی که سطح زبان مناسبی داشته باشید شانس اقدام خواهید داشت.
الهام
با اعلام پناهندگی در فنلاند اجازه تحصیل هم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله امکان تحصیل وجود دارد.
مهدی دماوندی
درود، این روش که بسیار خطرناک هست. آیا روش های استارت اپ و نوآفرینی برای فنلاند قابل دسترسی برای ایرانی ها وجود داره؟ مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله امکان اقدام وجود دارد.
جمال غیاثی
درود. مرسی از مطالب خوبتون از اونجایی که این روش پیشنهاد نمیشه، میشه ارزونترین روش مهاجرت به فنلاند رو بفرمایید؟ سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام از طریق تحصیل یا کار
الهام
من بیست ساله و مدرک دیپلم با معدل چهارده هستم.با زبان انگلیسی قوی.چه راهی پیشنهاد میکنید برای من که وارد فنلاند بشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بهترین روش از طریق اخذ پذیرش تحصیلی می باشد.
Mina
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برای پناهندگی در فنلاند آیا حقوق هم میدن؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. موسسه MIE مشاوره و اقدامی در خصوص روش پناهندگی ندارد و توصیه میکنیم از سایر روش ها اقدام نمایید.
زهره
با سلام. من ۳۲ سالمه. تحصیلات دانشگاهی ندارم. ۲ سال مربی مهد بودم . زبان هم بلد نیستم. به غیر از پناهندگی از چه روشی میتونم برای فنلاند اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما میتوانید برای تحصیل و پس از آن کار در این کشور اقدام داشته باشید.
فاطمه
سلام اگه خیلی شرایط مالی خوبی نداشته باشیم یه مدرک لیسانس داشته باشیم روش جایگریم پناهندگی چی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می توانید از روش کاری یا تحصیلی اقدام نمایید.
سلیمی
بهترین راه برای مهاجرت رو چجوری میتونیم برای خودمون تشخیص بدیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شرایط شما باید توسط مشاورین موسسه بررسی شود. میتوانید با شماره 02149196000 تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.
سودابه نفر
سلام وقت بخیر من میخاستم بدون ایا راهی هست بدون اینکه پناهنده شیم درخاست اقامت دائم دهیم د رفنلاند
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سالم و عرض ادب. بله، شما میتوانید از طریق تحصیل ویا کار وارد شده و پس از چند سال اقامت دائم دریافت نمایید.
مشاوره رایگان