پناهندگی سوئد

20 آذر 1401 2 نظر

پناهندگی سوئدپناهندگی سوئد، قوانین جدید پناهندگی در سوئد و به طور کلی اخذ اقامت سوئد از طریق پناهندگی در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. شرایط پناهندگی سوئد چگونه است؟ آیا میدانید که پروسه پناهندگی چه خطراتی دارد؟ آیا از دیگر مسیر های قانونی و بی خطر مهاجرت آشنایی دارید؟ در این مقاله به پاسخ این سوالات و بسیاری از سوالات دیگر پرداخته شده و سعی شده است که اطلاعات کامل و جامعی در خصوص پناهندگی سوئد در اختیار شما قرار داده شود. لازم به ذکر است موسسه ملک پور، هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی نداشته و این مقاله صرفاً جهت افزایش آگاهی شما و اطلاع رسانی در خصوص خطرات و نکات مهم پناهندگی به عرض شما می رسد. موسسه ملک پور همواره می تواند چراغ راه شما در زمینه مهاجرت باشد تا با کسب اطلاعات کامل جهت رسیدن به اهداف خود برنامه ریزی و تصمیم گیری نمایید. همچنین شما می توانید با تماس با کارشناسان موسسه ملک پور، از مشاوره رایگان تلفنی متخصصین این موسسه استفاده نموده و اطلاعات خود را افزایش دهید.

موسسه ملک پور هیچ گونه خدماتی برای پناهندگی ارائه نمی کند و مطالب این صفحه تنها جهت ارتقا اطلاعات شما عزیزان و آشنایی با خطرات پناهندگی ارایه می گردد.

 

در ادامه این مقاله موارد زیر در خصوص پناهندگی سوئد مورد بررسی قرار گرفته اند:

 • پناهندگی سوئد و شرایط عمومی
 • پناهندگی سوئد و کنوانسیون ژنو (کنوانسیون پناهندگی)
 • پناهندگی سوئد و خطرات آن
 • پناهندگی سوئد و مراحل آن
 • پناهندگی سوئد و کیس های پناهندگی سوئد
 • پناهندگی سوئد و روش های جایگزین
  • پناهندگی سوئد و روش جایگزین کار در سوئد
  • پناهندگی سوئد و روش جایگزین تحصیل در سوئد
  • پناهندگی سوئد و روش جایگزین سرمایه گذاری در سوئد
  • پناهندگی سوئد و روش جایگزین تولد و اخذ تابعیت سوئد
  • پناهندگی سوئد و روش جایگزین ازدواج در سوئد
 • سوالات متداول در زمینه پناهندگی سوئد
 • پناهندگی سوئد و سخن پایانی

پناهندگی سوئد

!!! لازم به ذکر است موسسه ملک پور هیچگونه فعالیتی در زمینه پناهندگی نداشته و نگارش این مقاله صرفاً جهت آگاهی عزیزان با قوانین پناهندگی و خطرات آن نگاشته شده است. 

پناهندگی سوئد و مقدمه ای بر آن

 پناهندگی سوئد و شرایط عمومی پناهندگی در کشور سوئد در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. سوئد کشوری در شمال اروپا می باشد که در حوزه اسکاندیناوی واقع شده است همچنین این کشور عضو اتحادیه اروپا EU و یکی از اعضای مهم شنگن می باشد. پایتخت این کشور استکهلم بوده و مساحت آن 450295 کیلومتر مربع می باشد که حدوداً یک چهارم مساحت ایران بوده و بزرگترین کشور در اروپای شمالی است. واحد پول این کشور کرون سوئد بوده که تقریباً می توان گفت هر 100 کرون برابر 9.44 یورو می باشد. زبان رسمی این کشور سوئدی و دارای جمعیتی حدود 10 میلیون نفر می باشد. گفتنی است اقتصاد کشور سوئد وابسته به صادرات است. شرکت IKEA، ولوو، اریکسون، سونی اریکسون، Atlas Copco و اسکانیا، برخی از معروف ترین و معتبرترین شرکت های سوئدی در جهان می باشند. سوئد همواره جزو شادترین کشورها و از لحاظ اقتصادی جزو 20 کشور برتر جهان قرار داشته است. این ویژگی ها باعث شده سالانه افراد بسیاری برای مهاجرت به این کشور اقدام نموده که متاسفانه برخی از این افراد پناهندگی را به عنوان روش مهاجرت خود انتخاب می نمایند. اغلب افرادی که در سوئد پناهنده می شوند و پناهندگی سوئد را به عنوان روش مهاجرتی خود برمی گزینند، از آسیب ها، مشکلات و خطرات این مسیر اطلاعات و آگاهی لازم را نداشته و با اطلاعات ناقص و ناکافی پا به این عرصه می گذارند. این مقاله می تواند کمک بسزایی در انتخاب مسیر درست مهاجرت برای علاقه مندان به پروسه مهاجرت باشد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی

پناهندگی سوئد و کنوانسیون ژنو

کنوانسیون ژنو در واقع پیمانی است که برای اولین بار در سال 1864 بین دوازده کشور در شهر ژنو سوئیس منعقد گردید. به موجب این عهدنامه، این دوازده کشور موظف شدند سربازانی که در جریان جنگ آسیب دیده اند را جمع آوری کرده و شرایط مداوا و درمان آن ها را فراهم سازند. کنوانسیون ژنو پس از جنگ های جهانی اول و دوم شکل جدیدی به خود گرفت. کنوانسیون ژنو 1951 که به کنوانسیون پناهندگی معروف است پناهنده را به این شکل تعریف می نماید: پناهنده به کسی گفته می شود که بیم آن می رود که به واسطه عقاید سیاسی، ملیت، عضویت در گروه اجتماعی خاص، نژاد و مذهب در صورت بازگشت به کشور خود مورد شکنجه و آزار قرار گیرد. در شکل کشور های عضو کنوانسیون ژنو نمایش داده شده اند. همانطور که می بینید، کشور سوئد هر دو معاهده 1951 و 1967 کنوانسیون ژنو را امضا نموده است. (کشور هایی که به رنگ سبز مشخص شده اند هر دو معاهده را امضا نموده اند.)

پناهندگی سوئد

اشخاصی که برای پناهندگی سوئد اقدام می نمایند، می بایست این خوف را به سازمان های مربوطه و دولت سوئد اثبات نمایند. متاسفانه در اکثر موارد افراد برای اینکه بتوانند اقامت این کشور را از طریق پناهندگی سوئد اخذ کنند، ناچار به ارائه کیس های دروغین یا تغییر عقاید دینی و مذهبی خود می شوند. در نمودار زیر تعداد کلی پناهندگان در سال های اخیر نمایش داده شده است. همان طور که مشاهده می فرمایید تعداد پناهندگان در سال های بعد از 2012 به یکباره شروع به افزایش شدید نموده و در سال 2017 به بیشترین مقدار خود در سه دهه گذشته رسیده است.

پناهندگی سوئد

تعداد کل پناهندگان در جهان در هرسال، بین سال های 2005 تا 2017 (جمعیت به میلیون نفر می باشد.)

پناهندگی سوئد و خطرات آن

پناهندگی سوئد همانند پناهندگی در دیگر کشور های اروپایی خطرات، ریسک ها و مشکلات بسیاری را برای متقاضیان این روش به همراه دارد. این خطرات در بسیاری از موارد می تواند موجب آسیب های جبران ناپذیری از جمله دزدیده شدن اموال، آسیب های فیزیکی، روحی و حتی مرگ افراد شود. اشخاص متقاضی پناهندگی سوئد از قاچاقچیانی کمک می خواهند تا با پرداخت هزینه ای هنگفت از راه های دریایی یا جنگلی خود را به این کشور برسانند افرادی که از مرزهای آبی گذر می کنند، امکان غرق شدن را پیشروی خود دارند. اشخاصی دیگر که از مسیرهای جنگلی خود را به خاک سوئد می رسانند با خطراتی چون دزدیده شدن اموال توسط راهزنان روبرو هستند. به طور کلی، پناهندگی سوئد راه ناصحیحی است که برخی از افراد جهت مهاجرت و دریافت اقامت سوئد آن را انتخاب می نمایند. از طرفی با توجه به سیل بی شمار پناهندگان به کشور های اروپایی از جمله سوئد، سخت گیری دولت سوئد در پذیرش پناهندگی افراد بیشتر شده است و بسیاری از متقاضیان قادر به قانع نمودن قاضی و حکومت سوئد نشده، لذا ملزم به بازگشت به کشور خود می باشند که در این صورت نیز به مدت 10 سال نمی توانند به اروپا سفر نمایند.

پناهندگی سوئد و مراحل آن

پناهندگی سوئداشخاصی که وارد خاک کشور سوئد می شوند، باید به اداره پلیس مراجعه نموده و برای پناهندگی سوئد ثبت نام نمایند. افرادی که قبل از رسیدن به سوئد در کشور دیگری نام خود را ثبت نموده و انگشت نگاری شده اند به موجب قانون دوبلین (Dublin) نمی توانند در این کشور تقاضای پناهندگی سوئد نمایند. متقاضیان پناهندگی سوئد پس از ثبت نام و انجام مراحل انگشت نگاری، به اردوگاه پناهجویان انتقال داده می شوند و تا زمان اعلام نتیجه درخواست و انجام مراحل، در آنجا زندگی می نمایند. در این بازه زمانی پرونده متقاضیان به اداره مهاجرت سوئد انتقال داده شده و این اداره به بررسی پرونده های متقاضیان با توجه به کیس آنها می پردازد. آن دسته از متقاضیان پناهندگی سوئد که قصد دارند در مکان دیگری به غیر از اردوگاه سکونت داشته باشند به طور مثال نزد خویشاوند خود بمانند، می بایست مسئولیت هزینه های مسکن و زندگی خود را به عهده بگیرند. پس از گذشت مدتی تاریخ روز مصاحبه برای متقاضیان پناهندگی سوئد ارسال می گردد. در این روز متقاضیان می بایست دلیل خود را برای درخواست پناهندگی سوئد با ارائه اسناد و مدارک معتبر و دلایل کافی نشان دهند. پس از تحقیق و بررسی اداره مهاجرت سوئد، چنانچه جواب کیس آنها مثبت باشد به افراد کارت اقامت تعلق می گیرد. این کارت در بین پناهندگان معمولاً به پاسپورت خاکستری معروف است. چنانچه پاسخ اداره مهاجرت این کشور به درخواست پناهندگی سوئد منفی باشد، این متقاضیان قادر هستند به این تصمیم اعتراض نموده و اگر رأی منفی مجدداً صادر گردد، فرد باید به کشور خود بازگردد.

پناهندگی سوئد و کیس های پناهندگی سوئد

 پناهندگی سوئد و کیس های پناهندگی سوئد در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد و انواع متفاوت کیس های پناهندگی به اختصار توضیح داده می شود. هر فرد متقاضی پناهندگی سوئد باید یک کیس پناهندگی به دادگاه ارائه دهد و براساس آن درخواست پناهندگی نماید. کیس های پناهندگی دارای سه دسته اصلی می باشند:

پناهندگی سیاسی:

اکثر افرادی که کیس پناهندگی سیاسی را انتخاب می نمایند، معمولاً خطر از دست دادن جان یا قرارگرفتن تحت شکنجه در کشور خود دارند. این اشخاص به دلیل داشتن عقاید و طرز فکرهای سیاسی ضد حکومت کشور خود و فعالیت هایی که در این زمینه انجام داده اند، درخواست پناهندگی سوئد می نمایند.

پناهندگی مذهبی:

ارائه کیس مذهبی یکی دیگر از روش های پناهندگی می باشد. همان طور که از نام آن مشخص است، افراد باید به اداره مهاجرت کشور سوئد ثابت کنند که دین و مذهبی که دارند در کشور خود مورد قبول نبوده و امکان دارد در کشور خود به واسطه دین و مذهب مورد شکنجه و آزار و اذیت قرار گیرند. اکثر افراد با تغییر دین خود این کیس را برای اخذ اقامت سوئد انتخاب می نمایند. این افراد باید ثابت نمایند که حکومت کشورشان با تغییر دین آنها برخورد خواهد نمود و این افراد باید ثابت نمایند که اطلاعات لازم در مورد دین جدید خود دارند.

پناهندگی اجتماعی:

کیس پناهندگی اجتماعی در بین کیس های پناهندگی سوئد و سایر کشورهای اروپا، بیشترین درخواست کننده را داشته است. این کیس به افرادی تعلق می گیرد که کشورشان دچار جنگ و قحطی می باشد. در سال های اخیر بسیاری از مردم کشورهای یمن، سوریه، سومالی و عراق از این طریق درخواست پناهندگی خود را در اروپا و سوئد ارائه داده اند.

پناهندگی سوئد و روش های جایگزین

روش های اصلی جایگزین پناهندگی در کشور سوئد در ادامه این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. در لینک زیر اطلاعات کامل و جامعی در زمینه مهاجرت به سوئد قرار گرفته است.

اقامت ترکیه

اقامت سوئد

 پناهندگی سوئد و روش جایگزین کار در سوئد

یکی از اصلی ترین روش های جایگزین پناهندگی سوئد، کار در سوئد می باشد. البته جهت کار در سوئد باید به نرخ بیکاری سوئد توجه نمود. در نمودار زیر نرخ بیکاری این کشور در سال های اخیر در مقایسه با میانگین اروپا و کشورهایی مانند آلمان و اتریش نمایش داده شده است. همانطور که مشاهده می فرمایید نرخ بیکاری در کشور سوئد در حدود 6.7 درصد می باشد که بسیار نزدیک به میانگین اروپا بوده، اما نرخ بیکاری در این کشور از آلمان و اتریش بالاتر است. علاوه بر آن، به طور کلی کار در سوئد پیچیدگی ها و نکات مهمی دارد که در ادامه به آن می پردازیم. لازم به ذکر است این مقاله توسط موسسه MIE تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد.

پناهندگی سوئدلازم به ذکر است افراد خارجی و افرادی که عضو اتحادیه اروپا نیستند و قصد کار در این کشور را دارند، می بایست از یک کارفرمای سوئدی و یا یک شرکت سوئدی پیشنهاد کاری (Job offer) دریافت نمایند. به طور کلی افرادی قادر به دریافت پیشنهاد کاری می باشند که از رزومه تحصیلی و کاری بسیار خوبی برخوردار بوده و بتوانند از کشور خود با کمپانی های مختلف در سوئد مکاتبه کرده و در مصاحبه های آنلاین، آنها را مجاب به ارسال این پیشنهاد کاری نمایند. کارفرمایان عموماً به دلیل پیچیدگی های جذب نیروی خارجی تمایلی به این امر ندارند. کارفرما این موقعیت کاری را در ابتدا می بایست در کشور سوئد به مدت سه ماه آگهی نماید و چنانچه شخص واجد شرایط یافت نشود، مجدداً به مدت سه ماه این موقعیت شغلی را در اتحادیه اروپا آگهی نماید. در صورتی که شخص واجد شرایط این شغل یافت نشد کافرما می تواند مجوز استخدام فرد مهاجر را دریافت نماید و فرد خارجی با دریافت این پیشنهاد کاری می تواند برای اخذ ویزای کاری کشور سوئد اقدام نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر در این خصوص می توانید به لینک ذیل مراجعه نمایید.

اقامت ترکیه

کار در سوئد

پناهندگی سوئد و روش جایگزین تحصیل در سوئد

کشورهای اروپایی و به ویژه کشورهای حوزه اسکاندیناوی مقصد بسیاری از دانشجویان بین المللی می باشند. تحصیل در سوئد یکی از بهترین روش های جایگزین پناهندگی سوئد می باشد، زیرا دانشگاه های این کشور بسیار سطح بالایی داشته و مورد علاقه بسیاری از دانشجویان است. همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه های سوئد از شانس بالایی برای یافتن کار در این کشور برخوردار هستند. نظام آموزشی کشور سوئد از سیستم آموزشی بولونیا است و تحصیل برای دانشجویان خارجی در تمام مقاطع دانشگاهی این کشور امکان پذیر می باشد. تحصیل در مقطع کارشناسی 4 سال به طول می انجامد و دانشجویان می بایست حداقل مدرک آیلتس 6 را جهت اخذ پذیرش ارائه دهند. مدت زمان مقطع کارشناسی ارشد 2 ساله بوده و نیاز به مدرک آیلتس حداقل 6.5 آکادمیک دارد.

تحصیل در مقطع PHD در این کشور در حدود 3 الی 4 سال به طول می انجامد و اکثراً قبل از اخذ پذیرش نیاز به یافتن سوپروایزر در آن دانشگاه دارند، همچنین داشتن رزومه تحصیلی بسیار خوب، آیلتس حداقل 7 و داشتن مقالات بین المللی (ISI) جهت پذیرش در این مقطع بسیار موئر می باشد.

تحصیل در سوئد به طور کلی گزینه بسیار مناسبی جهت ادامه تحصیل می باشد، اما متاسفانه به دلیل فشارهای دیپلماتیک کشور آمریکا و سخت گیری های زیاد کشور سوئد جهت اعطای ویزای تحصیلی به ایرانیان، اخذ ویزا با سختی هایی همراه است. برای کسب اطلاعات کاملتر در خصوص تحصیل در سوئد می توانید به لینک زیر رجوع بفرمایید.

اقامت ترکیه

تحصیل در سوئد

پناهندگی سوئد و روش جایگزین سرمایه گذاری در سوئد

یکی از جذاب ترین روش های جایگزین برای پناهندگی سوئد، سرمایه گذاری در سوئد می باشد. خرید ملک یکی از گزینه های سرمایه گذاری در سوئد می باشد، اما صرف خرید ملک در سوئد سبب اعطای اقامت به افراد نمی گردد. افرادی که قصد سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت را دارند، می بایست طرح تجاری (Business plan) ارائه دهند که این طرح باید اثر مثبتی در اقتصاد کشور سوئد داشته باشد. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید از طریق لینک ذیل اطلاعات کامل تری در خصوص سرمایه گذاری در سوئد کسب نمایید.

اقامت ترکیه

سرمایه گذاری سوئد

پناهندگی سوئد و روش جایگزین تولد و اخذ تابعیت سوئد

به طور کلی در حقوق بین الملل قانونی برای اخذ تابعیت از طریق تولد وجود دارد و به واسطه این اصل، هیچ شخصی در جهان نباید بدون تابعیت باشد و متولدین در کشورهای مختلف در گذشته یا بر اساس خاک یا بر اساس خون به کودکان متولد شده تابعیت می دادند. بر اساس اصل خاک، اشخاصی می توانند تابعیت کشوری را دریافت نمایند که در خاک کشوری به دنیا آیند. کشورهایی مانند کانادا و برزیل به صورت کلی از این اصل استفاده می نمایند. در کشورهایی با قاعده خون، اشخاصی می توانند تبعه آن کشور شوند که پدر و یا مادرشان شهروند آن کشور باشد. به عبارت دیگر افراد برای اخذ تابعیت سوئد در هنگام تولد باید پدر و یا مادر سوئدی داشته باشند. اما امروزه اکثر کشورها فقط پایبند به یکی از این موارد نبوده و یکی از این دو قانون را به عنوان متد اصلی قرارداده ولی در مواردی اصل دیگر را هم مد نظر قرار می دهند. افرادی که قصد اخذ تابعیت برای فرزند خود از طریق پناهندگی سوئد و تولد فرزند خود در سوئد دارند باید بدانند که نمی توانند تابعیت برای وی دریافت نمایند و پناهندگی سوئد نمی تواند گزینه مناسبی برای این اشخاص باشد، زیرا کشور سوئد به صورت کلی از اصل خون پیروی می نماید.

پناهندگی سوئد و روش جایگزین ازدواج در سوئد

در مبحث ازدواج به عنوان یکی از شش طرق اصلی مهاجرت، فرد می تواند با یک شهروند سوئدی ازدواج نموده و اقامت این کشور را دریافت نماید. این روش نیز در موارد خیلی خاص می تواند جایگزین پناهندگی سوئد به حساب آید. مهاجرت به سوئد از این طریق چندان هم آسان نمی باشد. به این دلیل که افراد می بایست حقانیت ازدواج و رابطه عاطفی خود را به سفارت سوئد در آن کشور از طریق ایمیل، عکس، فیلم و دیگر اطلاعاتی که می تواند موئر باشد، ثابت نمایند. چنانچه در خارج از کشور سوئد ازدواج کرده باشند، باید ازدواج خود را با ارائه گواهی های قانونی و معتبر ثابت نمایند. همچنین ازدواج آنها باید در دفاتر محلی این کشور مجدداً ثبت گردد. پس از تأیید مدارک توسط سفارت، به فرد متقاضی در ابتدا اقامت موقت داده شده و سپس با گذشت 3 الی 5 سال چنانچه زندگی آنها تداوم داشته باشد اقامت شخص به اقامت دائم سوئد تبدیل شده و می تواند منجر به اخذ پاسپورت گردد.

اقامت ترکیه

مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

لازم به ذکر است موسسه ملک پور با سال ها تجربه در خصوص مهاجرت قانونی به کشورهای مختلف جهان، هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی سوئد و پناهندگی در دیگر کشور ها ارائه نمی دهد و این مقاله صرفاً جهت افزایش آگاهی و روشن نمودن مسیر مهاجرتی شما عزیزان تهیه نموده است. همچنین شما عزیزان علاقه مند به مهاجرت می توانید ویدئو کامل و جامع انتخاب مسیر مهاجرت که توسط تیم MIE در اتریش تهیه شده است مشاهده نموده و با اطلاعات کامل پا در این عرصه بگذارید و خود وکیل خود باشید.

اقامت ترکیه

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

 

سوالات متداول در زمینه پناهندگی سوئد

✅ آیا با پناهندگی سوئد می توان به تابعیت این کشور دست یافت؟
تنها بخش کمی از متقاضیان پناهندگی که مشکل جدی و واقعی برای فرار و ترک کشور خود دارند (جنگ زدگی، خطر مرگ، ...) می توانند در سوئد و سایر کشورها پناهنده شوند و باقی این افراد به اصطلاح دیپورت خواهند شد.


✅ آیا پناهندگی سوئد روش خوبی است؟
خیر. بدلیل عدم امکان بازگشت به کشور مبدا، خطرات مسیر، دشواری زندگی در کمپ، تضمینی نبودن قبولی درخواست پناهندگی و وجود روش های جایگزین، روش پناهندگی سوئد به هیچ وجه توصیه نمی شود.


✅ آیا کشور سوئد کنوانسیون ژنو را پذیرفته است؟
بله. کشور هلند جزو کشورهای تابع این کنوانسیون محسوب می شود.


✅ خدمات موسسه ملک پور در باب پناهندگی چیست؟
موسسه ملک پور پناهندگی را روش نادرستی دانسته و هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی سوئد ندارد.

 

_____________________ پناهندگی سوئد و سخن پایانی _____________________

پناهندگی سوئد، قوانین جدید پناهندگی در سوئد و به طور کلی اخذ اقامت سوئد از طریق پناهندگی در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت و سعی گردید به تمامی مسائل مطرح شده و سوالات احتمالی پاسخ داده شود. به دلیل اینکه پناهندگی سوئد و همچنین آمار پناهندگان و آوارگان در کشورهای مختلف جهان معضل جدیدی شده است، لذا تصمیم گرفتیم مطالبی مهم و علمی برای افزایش سطح آگاهی شما عزیزان به نگارش درآوریم. کنوانسیون ژنو، مراحل پناهندگی سوئد و خطرات و آسیب های این روش، از جمله مواردی است که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. لازم به ذکر است که موسسه ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی نداشته و این روش مهاجرتی را کاملاً نفی می نماید. لازم به ذکر است همواره می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل فرموده و از مشاوره تلفنی رایگان با مشاورین مجرب ما بهره مند شوید. همچنین می توانید سوالات خود را در خصوص پناهندگی سوئد و روش های جایگزین آن در انتهای مقاله قسمت "ثبت پرسش" مطرح نمایید، مشاوران مجرب موسسه ملک پور در اسرع وقت به سوالاتتان پاسخ خواهند داد.

امتیاز 3.16 از 5 ( 17 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
علیرضا مهدی نژاد
سلا م، روزتان بخیر. من خواهرم در سوئد سیتیزن می باشد و 7 - سال پیش وارد خاک این کشور شده است از روش پناهندگی ولی خیلی در این مسیر مشکلات زیادی داشت. من اخیرا از چند نفر شنیده ام که مسیر پناهندگی سوئد سخت شده است. آیا شما این مسیر را پیش نهاد می نمایید؟ به نظر شما چه روش جایگزینی برای اخذ اقامت سوئد برای من که 28 سال دارم وجود دارد. با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه ملک پور هیچگونه خدمات و مشاوره ای ندارد و فقط درخصوص راه های جایگزین و قانونی می توانیم کمکتان نماییم. موفق باشید.
مریم لطفی
سلام من پرونده الحاق به شوهرم داشتم چون حقوق بازنشستکی شوهرم ۳هزار کرون کم بود با اینکه الان کار میکنه و نامه کار داره و پس انداز داشت در دادگاه تجدید نظر رد شد.من جطور میتونم به همسرم ملحق شم نمیخام غیرقانونی بیام
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز پرونده شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان