پاسپورت گرانادا

3 نظر

پاسپورت گرانادا

پاسپورت گرانادا، چرایی انتخاب گرانادا به عنوان پاسپورت دوم و روش های اخذ تابعیت گرانادا در این مقاله مورد تحقیق و بررسی علمی قرار می گیرد. اعتبار پاسپورت گرانادا چه میزان می باشد؟ روش های دستیابی به پاسپورت گرانادا کدامند؟ چرا پاسپورت کشور گرانادا را انتخاب کنیم؟ داشتن پاسپورت این کشور چه مزایایی برای شخص دارد؟ آیا خرید پاسپورت گرانادا و دریافت تابعیت آن برای ایرانیان امکان پذیر است؟ جهت یافتن پاسخ این سوالات و مسائل مشابهی که برای شما عزیزان پیش می آید، با ما همراه باشید. گرانادا با داشتن جاذبه های توریستی، سبب جلب توجه سرمایه گذارانی است که به دنبال پاسپورت دوم در مدت زمانی کوتاه هستند. البته پاسپورت گرانادا با امکان دستیابی به ویزای (E-2) ایالات متحده آمریکا نیز مورد نگاه ویژه ای است، چرا که اخذ پاسپورت گرانادا به منزله شهروندی گراناداست و شخص دارنده آن تبعه گرانادا محسوب می شود. جهت کسب اطلاعات تکمیلی پیرامون دریافت پاسپورت کشور گرانادا می توانید با کارشناسان با تجربه موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره های رایگان تلفنی بهره مند شده و سپس با اخذ مشاوره تخصصی در این زمینه و دیگر موارد مهاجرتی، راهنمایی لازم را دریافت نمایید. در ادامه به بررسی موارد زیر می پردازیم:

 • پاسپورت گرانادا و شرایط عمومی
 • پاسپورت گرانادا و اعتبار آن
 • پاسپورت گرانادا و روش های اخذ پاسپورت گرانادا
  • پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری
  • پاسپورت گرانادا از طریق کار
  • پاسپورت گرانادا از طریق تحصیل
  • پاسپورت گرانادا از طریق تولد
  • پاسپورت گرانادا از طریق ازدواج
  • پاسپورت گرانادا از طریق پناهندگی
 • پاسپورت گرانادا و نکات مهم در باب گرانادا
 • پاسپورت گرانادا و وکیل معتبر برای امور مهم
 • پاسپورت گرانادا و سخن پایانی

پاسپورت گرانادا

پاسپورت گرانادا و شرایط عمومی آن

کشور گرانادا از جمله کشورهایی است که تابعیت دوگانه را به رسمیت می شناسد. گرانادا کشوری در بخش شمال آمریکای جنوبی است و در قسمت جنوب شرقی دریای کارائیب قرار دارد. وسعت این کشور ۸۸ کیلومتر مربع و مشتمل بر ۶ جزیره است. از جمله زیبایی های منحصر به فرد کشور گرانادا می توان به سواحل حیرت انگیز مملو از ماسه های طلایی و سفید، همچنین درختان نخل بی شمار، اشاره کرد. گرانادا متشکل از سه جزیره اصلی تحت نام های گرانادا، کاریکوآ و مارتینکو پتیته می باشد. این کشور از فرهنگ اصیل، کهن و قدمتی بسیار طولانی برخوردار است. اقتصاد این کشور وابسته به صنعت گردشگری، صنعت کشاورزی و بخش های تولیدی صنعتی می باشد. با توجه به اینکه از سال ۲۰۱۵، برنامه هایی به منظور اخذ مجوز شهروندی از طریق سرمایه گذاری در کشور گرانادا، تدوین شده است، لذا مورد توجه متقاضیان مهاجرت و اخذ پاسپورت دوم قرار گرفته است، زیرا می توان در طی مدت زمان کوتاهی از طریق سرمایه گذاری به تابعیت گرانادا که یک کشور آمریکایی است، دست یافت و پلی جهت سفر به ایالات متحده آمریکایی نیز به شمار می رود.

پاسپورت گرانادا و اعتبار آن

پاسپورت گرانادا در رتبه 28 ام اعتبار جهانی قرار گرفته است. درجه آزادی حرکت این پاسپورت 129 می باشد به این معنی که با اخذ پاسپورت گرانادا، امکان سفر بدون نیاز به اخذ ویزا به 129 کشور بزرگ دنیا از جمله چین، هنگ کنگ، انگلستان، سنگاپور و... فراهم است که در 71 کشور ورود کاملاً آزاد است و در سایر کشورها صرفاً نیاز به اخذ ویزا در بدو ورود می باشد که در جدول زیر رتبه پاسپورت گانادا و مقایسه آن با سایر کشورها ارائه شده است. مدت اعتبار پاسپورت گرانادا در ابتدا ۵ ساله می باشد. امکان داشتن دو تابعیت به صورت همزمان با داشتن پاسپورت گرانادا برای فرد مهاجر، فراهم می آید. در طول فرایند درخواست پاسپورت گرانادا، متقاضی نیازی به سفر حضوری به گرانادا نخواهد داشت. در این کشور، مالیات بر دارایی، ارث و یا سایر سودهای حاصل از فروش سهام یا ملک، تعلق نمی گیرد که امتیاز مثبتی برای سرمایه گذاری به شمار می رود. سرمایه گذاران باید تنها ۱۰ روز از سال را در گرانادا حضور داشته باشند.

 

رتبه در جهان

نام کشور

آزادی حرکت

کشورها بدون نیاز به اخذ ویزا

کشورها با ویزا در زمان ورود

1

امارات متحده عربی

173

116

57

3

آلمان

167

127

40

4

کانادا

166

116

50

28

گرانادا

129

96

33

63

جمهوری دومنیکن

73

28

45

87

جمهوری اسلامی ایران

46

12

34

 

 پاسپورت گرانادا و روش های اخذ پاسپورت

روش های گوناگونی جهت اخذ پاسپورت گرانادا وجود دارد که شامل کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و روش نکوهیده پناهندگی می باشد. در ادامه مقاله به تفصیل به بررسی هریک از روش های اخذ پاسپورت گرانادا می پردازیم:

 • پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری

برنامه سرمایه گذاری گرانادا تحت عنوان (CBI (Grenada’s Citizenship by Investment از سال 2015 توسط یک پروتکل قانونی توسط دولت معرفی و ارائه می شود. در این طرح جدید، سرمایه گذاران بین المللی می توانند با روش های ممکن این طرح به پاسپورت گرانادا دست یابند و همچون تبعه گرانادا فرصت دستیابی به ویزای (E-2) ایالات متحده آمریکا برای شخص و همراهان وی که در این پرونده قرار می گیرند، فراهم شود. همراهان شامل خانواده شخص می شود که عبارت است از همسر، 2 فرزند زیر 25 سال شخص و همچنین والدین در صورتی که بالای 65 سال سن داشته باشند. سرمایه گذاری به دو شکل اهدای پول (Donate) و همچنین سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات امکان پذیر است. سرمایه گذاری در هر کشوری نیازمند بررسی امنیت سرمایه گذاری در آن کشور می باشد. امنیت سرمایه گذاری به نظام قضایی سالم، قانونمندی و ثبات در برخورد با سرمایه گذاران خارجی بستگی دارد. نرخ مصادره اموال در گرانادا طبق آمار به دست آمده برابر یک می باشد. نرخ مصادره اموال عددی بین 1 تا 7 است که هر چه این عدد پایین تر باشد نشان دهنده اطمینان از سرمایه گذاری خارجی و عدم مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی می باشد. به دلیل اقتصاد محدود این کشور، دولتمردان گرانادا امکان سرمایه گذاری مطلوب و نافع در این کشور را فراهم آورده اند تا با دریافت پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری برای متقاضی مهاجرت، سبب رشد بخش اقتصادی کشور گرانادا گردند. خرید ملک و سرمایه گذاری در بخش املاک، یکی از راه های سرمایه گذاری در گراناداست که به دریافت پاسپورت گرانادا منجر می گردد. امکان بهره مندی از اعتبار خوب پاسپورت گرانادا، با اخذ تابعیت گرانادا برای شما فراهم می شود. هزینه های تحمیلی زندگی در گرانادا با توجه به نرخ تورم پایین در گرانادا، از لحاظ اقتصادی جزو گزینه های مطلوب به شمار می رود. البته شخص با خرید پاسپورت گرانادا احتیاجی به حضور دائم در گرانادا نداشته و صرف اقامت 10 روز در سال در این کشور کافیست. نرخ تورم در گرانادا با توجه به نمودار زیر قابل بررسی است:

پاسپورت گرانادا

 در گرانادا برنامه تدوین شده سرمایه گذاری بدین صورت است که از فرد متقاضی مهاجرت، خانواده و شرکای تجاری وی دعوت به عمل می آید که باید هریک توسط دولتمردان کشور گرانادا مورد بررسی و تایید قرار گیرند. گرانادا از یکی از سودمندترین شرایط سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران برخوردار است. گزینه های سرمایه گذاری برای دریافت پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری به تفکیک شامل موارد زیر می باشند:

 • سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات: سرمایه گذاری بر روی پروژه های ساخت و سازی یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری جهت اخذ پاسپورت گرانادا به شمار می رود که شخص سرمایه گذار معادل 350 هزار دلار آمریکا در این بخش سرمایه گذاری نموده و به مت 4 سال ملزم به حفظ سرمایه خود در این کشور است. در غیر این صورت پروسه اخذ اقامت وی با مشکل مواجه خواهد شد.
 • اهدای پول به صندوق های دولتی: متقاضی دریافت پاسپورت گرانادا می تواند مبلغی در حدود 200000 دلار آمریکا سرمایه گذاری در کشور گرانادا انجام دهد که به واسطه آن خود شخص متقاضی، همسر، دو فرزند با سن حداکثر ۲۵ سال و والدین بالای 65 سال می توانند پاسپورت گرانادا دریافت کنند. در این روش، این مقدار از سرمایه گذاری در واقع به دولت گرانادا هدیه می شود و این مبلغ غیر قابل بازگشت است.
 • پاسپورت گرانادا از طریق کار

اشتغال به کار در کشور گرانادا نیازمند دریافت پیشنهاد کاری از سوی کارفرمایی از کشور گرانادا می باشد. اقتصاد موجود در این کشور بسیار محدود است و در نتیجه فرصت های شغلی در این کشور بسیار پایین هستند. اخذ مجوز کار از وزارت کار کشور گرانادا یکی از الزامات اولیه اشتغال به کار در کشور گرانادا به منظور اخذ پاسپورت گرانادا از طریق کار می باشد. پرستاری، مدرس زبان انگلیسی، جنگل بانی و کشاورزی از جمله مشاغل احتمالی مورد نیاز در گرانادا می باشند. متقاضیان مهاجرت به گرانادا از طریق کار، باید فرم های درخواست ویزای کار گرانادا را تکمیل و به وزارت کار این کشور ارسال کنند. مدت اعتبار ویزای کار کشور گرانادا در ابتدا به مدت یکسال می باشد و پس از اتمام این مدت، نیاز به تمدید مجدد دارد. مدت زمان صدور ویزای کار گرانادا بسیار کوتاه و نهایتا بین ۳ تا ۵ هفته می باشد. برای اخذ پاسپورت گرانادا از طریق کار به مدارکی از جمله فرم درخواست پیشنهاد کاری از سوی کارفرما، عکس پاسپورتی، گواهی عدم سوءپیشینه و گواهی رضایت نامه شغل قبلی، نیاز است. نمودار زیر نرخ بیکاری کشور گرانادا را نشان می دهد:

پاسپورت گرانادا

 • پاسپورت گرانادا از طریق تحصیل

مشاوره مهاجرت به آلمان

اشتغال به تحصیل به خودی خود منجر به اخذ تابعیت و پاسپورت گرانادا نخواهد شد و پس از پایان تحصیلات دانشگاهی، شخص متقاضی باید نسبت به تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری اقدام کند. دانشگاه سنت جورج تنها دانشگاه موجود در کشور گرانادا برای دانشجویان خارجی است. لازم است تا متقاضیان تحصیل در دانشگاه سنت جورج، پیش از ورود به کشور گرانادا، فرم درخواست ویزای تحصیلی را تکمیل و به سفارتخانه گرانادا تحویل دهند. پس از بررسی درخواست و موافقت با درخواست های ممکن برای ویزای تحصیلی، ویزای تحصیلی صادر می گردد. برخورداری از پاسپورت معتبری که حداقل ۶ ماه از اعتبار آن باقی مانده باشد یکی از الزامات اصلی در مدارک درخواست ویزای تحصیلی گرانادا برای دانشگاه سنت جورج است. چنانچه پس از اتمام دوره تحصیل، متقاضی بخواهد مدت زمان اقامت گرانادا را تمدید کند، به یک گواهی معتبر از دانشگاه نیاز دارد که نمرات بالای وی را تایید کند.

 • پاسپورت گرانادا از طریق تولد

دریافت اقامت و تابعیت از طریق تولد بر اساس دو اصل خاک یا خون می باشد. اصل خاک اصل حاکم بر کشور گرانادا برای دریافت پاسپورت گرانادا می باشد و به موجب آن، فرزندی که در کشور گرانادا متولد شود می تواند از امتیازات شهروندی برخوردار گردد. البته لازم به ذکر است که امکان اخذ اقامت و تابعیت برای پدر و مادر فرزند متولد شده متفاوت است و نیاز است تا مسئولین کشور گرانادا شرایط والدین را جهت اخذ پاسپورت بررسی کنند. هر کودکی که از سال ۱۹۷۴ تا به امروز در کشور گرانادا متولد شده باشد، چنانچه مدارک مورد نیاز برای دریافت این نوع تابعیت، از جمله گواهی تولد فرزند در گرانادا، پاسپورت والدین، سند ازدواج دال بر رابطه ازدواج قطعی والدین کودک را ارائه نماید، می تواند از شهروندی گرانادا از همان بدو تولد برخوردار گردد. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات در خصوص کشورهایی که تابعیت آن ها براساس اصل خاک هستند از جمله کانادا، برزیل و... می توانید مقالات ما را با کلید واژه ملک پور جستجو نمایید.

 

فایل تصویری موسسه ملک پور راجع به قواعد تولد

فایل صوتی موسسه ملک پور راجع به قواعد تولد

 

 • پاسپورت گرانادا از طریق ازدواج

در اخذ پاسپورت گرانادا از طریق ازدواج، تنها در صورتی که یکی از زوجین شهروند رسمی کشور گرانادا باشد و پیش تر به اخذ تابعیت این کشور نایل شده باشد، امکان اخذ پاسپورت گرانادا از طریق ازدواج برای زوجین فراهم می شود. برای برخورداری از شرایط اقامت دائم کشور گرانادا از طریق ازدواج، باید علاقه واقعی میان طرفین، تمکن مالی زوج تبعه گرانادا و مدارک شناسایی معتبر برای تایید رابطه واقعی ازدواج و رد مسئله ازدواج صوری، برای دولتمردان محرز گردد. این مقاله توسط متخصصان موسسه به نگارش در آمده است و کپی برداری از آن شرعا حرام و قابل پیگیری است. داشتن گذرنامه معتبر، شناسنامه، گواهی فوت همسر (در صورت وجود این مسئله)، ترجمه رسمی مدارک به زبان انگلیسی و پرداخت هزینه معادل ۲۷ دلار، از جمله مدارک مورد نیاز جهت اخذ پاسپورت گرانادا از طریق ازدواج، می باشد.

 

فایل تصویری موسسه ملک پور راجع به ازدواج با فرد خارجی

فایل صوتی موسسه ملک پور راجع به ازدواج با فرد خارجی

 

 • پاسپورت گرانادا از طریق پناهندگی

روش خطرناک اخذ تابعیت و پاسپورت کشور گرانادا، پناهندگی گراناداست. ارائه این بخش از مطالب صرفاً جهت بالا بردن اطلاعات شما و آشنایی با مخاطرات انتخاب این مسیر مهاجرتی است و لازم به ذکر است که موسسه ملک پور هیچگونه خدماتی به هیچ یک از متقاضیان مهاجرت از طریق پناهندگی، ارائه نمی نماید. بنابر اعلامیه کنوانسیون ژنو، چنانچه شخصی بنا بر دلایل پیوستن به گروه های مذهبی خاص، عقیدتی، سیاسی و یا آزار و اذیت جنسی و یا مسائلی اینچنینی، امکان برخورداری از شرایط پذیرفتن پناهنده را داشته باشد، کشور پناه دهنده موظف است که به پرونده پناهجو رسیدگی کند و در صورت تایید کیس پناهندگی عنوان شده از سوی متقاضی، حداقل امکانات اولیه زندگی در کشورش را برای وی مهیا سازد. با توجه به محدودیت وسعت، ثروت و منابع اقتصادی در کشور گرانادا، نمی توان گفت که این کشور جزو کشورهای مطلوب پناهنده پذیر به حساب می آید و قطعا گزینه اخذ پاسپورت گرانادا از طریق پناهندگی، گزینه ای منطقی نخواهد بود. از سوی دیگر با توجه به شرایط سخت پناهنده پذیری کشور گرانادا، چنانچه درخواست پناهندگی فرد رد شود و مجبور به بازگشت به کشورش شود، مجازات سنگین و زندان در انتظار وی خواهد بود.

 

فایل تصویری موسسه ملک پور راجع به پناهندگی - بخش 1

فایل تصویری موسسه ملک پور راجع به پناهندگی - بخش 2

پاسپورت گرانادا و نکات مهم در باب گرانادا

از جمله مزایا و شرایط مثبت مهاجرت به کشور گرانادا و دریافت پاسپورت گرانادا می توان به موارد زیر اشاره داشت که قطعا هر یک از این شرایط به نوبه خود، موقعیتی ایده ال برای شخص  شمار می روند:

 • پاسپورت گراناداانجام کلیه مراحل دریافت پاسپورت گرانادا در مدت زمان بسیار کوتاهی حدود 3 تا حداکثر 6 ماه
 • امکان برخورداری از شرایط اعطای پاسپورت گرانادا برای فرزندان زیر ۲۵ سال
 • امکان برخورداری از شرایط اعطای پاسپورت گرانادا برای پدر و مادر بالای ۶۵ سال
 • عدم نیاز به حضور و اقامت فیزیکی در این کشور
 • عدم نیاز به سفر به گرانادا در طی مراحل اخذ پاسپورت این کشور 
 • عدم نیاز به مصاحبه حضوری و یا تجربه مدیریتی مورد نیاز
 • امکان برخورداری از شرایط سفر به 129 کشور بزرگ جهان بدون نیاز به اخذ ویزا
 • عدم اعمال مالیات بر درآمد و برخورداری از معافیت های مالیاتی
 • عدم نیاز به مدرک زبانی خاص، سابقه مدیریتی و مدارک دانشگاهی 

علیرغم کلیه مزایای ذکر شده پیرامون اخذ پاسپورت گرانادا، باید به معایب سرمایه گذاری در این کشور نیز توجه کرد تا بتوان به بهترین تصمیم گیری پیرامون مهاجرت و سرمایه گذاری در این کشور دست یافت. عدم وجود چشم انداز مطلوب اقتصادی در آینده، وسعت پایین سرزمین گرانادا و فاصله آن با ایران از جمله مواردی هستند که در بحث سرمایه گذاری به منظور اخذ پاسپورت گرانادا باید مورد توجه افراد جهت دستیابی به سرمایه گذاری های سودده قرار گیرند. مشورت با متخصصین و مجرب مهاجرتی می تواند راه گشای شما باشد و با ارائه کلیه مسیرهای ممکن پیشرو، شما را در اتخاذ تصمیم صحیح، یاری نماید.

پاسپورت گرانادا و وکیل معتبر برای امور مهم 

منطقی و بدیهی است که پیش از اقدام برای مهاجرت، نیاز است تا افراد متقاضی با متخصصان امور مهاجرتی مشاوره نمایند تا بی اطلاعی از قوانین و شرایط زندگی در کشور مورد هدف مهاجرت باعث نشود تا سرمایه و زمان اختصاص داده شده به امور مهاجرت سوخت شده و با ردی ویزا و شکست در فرایند مهاجرت روبه رو شوند. قطعا برخورداری از تجربیات و سابقه ۱۵ ساله درخشان موسسه ملک پور در امور مربوط به مهاجرت و مشورت با متخصصان مجرب این موسسه در خصوص پاسپورت گرانادا، برای شما عزیزان راه گشا خواهد بود. همچنین با توجه به همکاری این موسسه با وکلای کشورهای مختلف و دارا بودن اطلاعات به روز سبب می شود تا شرایط شما را برای مهاجرت به کشورهای مختلف بررسی نمایند و بهترین مسیر را با توجه به شرایط شما پیشنهاد دهند. نتایج پرونده ها، تعداد ویزاهای دریافت شده نیز نشان دهنده میزان اعتبار این موسسه است.

ویزا

گالری ویزاها


تحصیل در کالج لافبورو

 

 

پرسش: سلام آیا در حال حاضر 2 کشور دومینیکا و گرانادا از طریق سرمایه گذاری به ایرانیان پاسپورت خواهد داد؟ آیا از داخل ایران و بدون ترک کشور می توان درخواست داد و در ایران پاسپورت را اخذ نمود یا باید برای احراز هویت به این کشور ها رفت؟

 


_____________________ پاسپورت گرانادا و سخن پایانی _____________________

پاسپورت گرانادا، شرایط اخذ پاسپورت کشور گرانادا و مزایای دریافت پاسپورت این کشور در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. همانطور که پیش تر نیز عنوان گردید، سرمایه گذاری در کشور گرانادا، به دلیل ارائه گزینه خرید پاسپورت در مدت زمان کوتاه، یکی از مطلوب ترین روش های اخذ پاسپورت گرانادا به شمار می آید زیرا این کشور درصدد است که با این روش، به رشد اقتصادی کشورش کمک نماید. ارائه پاسپورت از طریق سرمایه گذاری برای متقاضی مهاجرت و خانواده وی نیز شرایط ایده آلی از جمله برخورداری از قانون دو تابعیتی، امکان سفر بدون نیاز به ویزا و معافیت از پرداخت های مالیاتی، فراهم می آورد. شما عزیزان می توانید در صورت وجود هرگونه سوالی پیرامون پاسپورت گرانادا و احساس نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، سوالات خود را در بخش نظرات در قسمت پایین این مقاله بیان فرمایید تا کارشناسان موسسه ملک پور در کمتر از 12 ساعت به آن ها پاسخ دهند.

امتیاز 5 از 5 ( 2 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
عباس خوالى
با عرض سلام از طریق کار پرستاری میشه واسه گرانادا اپلای کرد؟؟؟ از کجا باید شروع کرد و چقد هزینه برمیداره؟؟؟ مقصد اصلی و نهایی من آمریکاست چون نوشتین با اقامت گرانادا میشه راحت اقامت کاری آمریکا گرفت ظاهرا
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با عرض سلام و ادب، شما صرفاً در صورتی که پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرما، کلینیک، بیمارستان و... داشته باشید، امکان اخذ ویزای کار گرانادا را خواهید داشت. عمده روشی که به تجربه ثابت شده برای ایرانیان به نتیجه منجر می شود، روش خرید پاسپورت گرانادا بوده است. * مانا باشید *
احمد فتحي
با سللم .ايا با اخذ پاسپورت گرانادا ميتونيم بدون محدوديت به امريكا سفر كنيم ؟يا توي امريكا تحصيل يا كار كنيم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما به صرف اخذ پاسپورت گرانادا نمی تونید در آمریکا بدون داشتن کار یا شغلی زندگی کنید ولی اخذ ویزای توزیستی و رفت و آمد شما به سهولت صورت می پذیرد. موفق باشید.
Tina
سلام ، سایت خوبی دارید ، آیا یک ایرانی که در ایران زندگی میکند و دارای تمامی شرایط ذکر شده ااست دارای تمکن مالی ۲۵میلیارد تومان در بانک ترکیه میتواند پاسپورت گرانادا را ازطریق سرمایه گذاری اخذ کند؟ سوال دومم اینه که چه کشور هایی برای تبعه ایرانی که در ایران زندگی میکند در کمترین زمان پاسپورت میدهد؟بنده تنها یک بار به ترکیه رفتم اما پاسپورت ترکیه ارزش چندانی ندارد چرا که می خواهم در اروپا به تجارت بپردازم و حتی اگر بتوانم در چین آیا پاسپورت گرانادا ملیت مهم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز در حال حاضر کشورهای زیادی به ایرانی ها امکان دریافت پاسپورت را نمی دهند و از جمله کشورهایی که شما می توانید مستقیما برای دریافت پاسپورت اقدام نمایید می توانیم به ترکیه و دومنیکا اشاره داشته باشیم.
مشاوره رایگان