پاسپورت نروژ

4 بهمن 1401 5 نظر

پاسپورت نروژ، روش های اخذ تابعیت کشور نروژ و اعتبار پاسپورت کشور نروژ در مقاله پیش رو مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. پاسپورت نروژ از روش های مختلفی قابل دریافت می باشد. اگر قصد مهاجرت به نروژ و دریافت پاسپورت کشور نروژ را دارید بهتر است روشی را انتخاب نمایید که بتوانید به صورت قانونی و با اطمینان خاطر پاسپورت کشور نروژ را بدست آورید. در اخذ پاسپورت یکی از مسائلی که از اهمیت بالایی برخوردار است اعتبار پاسپورت کشور موردنظر می باشد که می توانید در این مقاله به طور کامل راجع به اعتبار پاسپورت نروژ مطالعه نمایید. همچنین موسسه ملک پور در این مقاله تمامی شرایط اخذ پاسپورت نروژ را بررسی می نماید. در صورتی که قصد مهاجرت به نروژ و اخذ پاسپورت کشور نروژ را داشته باشید می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه MIE تماس حاصل نمایید و از مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان موسسه بهره مند گردید.

ویدیو موسسه MIE در مورد شرایط مهاجرت به نروژ


فایل صوتی موسسه MIE در مورد شرایط مهاجرت به نروژ

 • پاسپورت نروژ و مقدمه ای بر آن
 • پاسپورت نروژ و شرایط عمومی آن
 • پاسپورت نروژ و اعتبار آن
 • پاسپورت نروژ و روش های اخذ پاسپورت
 • پاسپورت نروژ از طریق کار
 • پاسپورت نروژ از طریق تحصیل
 • پاسپورت نروژ از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت نروژ از طریق تولد
 • پاسپورت نروژ از طریق ازدواج
 • پاسپورت نروژ و پناهندگی
 • پاسپورت نروژ و نکات مهم در باب پاسپورت
 • پاسپورت نروژ و وکیل معتبر برای امور مهم
 • پاسپورت نروژ و سخن پایانی

پاسپورت نروژپاسپورت نروژپاسپورت نروژ و شرایط عمومی آن

برای دریافت پاسپورت نروژ روش های متعددی وجود دارد که افراد می توانند اقدام نمایند اما قبل از هر اقدامی برای دریافت پاسپورت نروژ بهتر است از شرایط حال حاضر در کشور نروژ مطلع شوید تا بتوانید بهترین روش را برای مهاجرت خود و اخذ پاسپورت انتخاب نمایید. نروژ یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شبه جزیره اسکاندیناوی می باشد. نروژ کشوری مستقل در اروپا می باشد که بخش غربی آن شامل مجمع الجزایر سوالبارد، یان ماین و شبه جزیره اسکاندیناوی می شود. جمعیت این کشور در حدود 5.109.059 نفر می باشد. کشور زیبای نروژ دارای یک نوار مرزی با کشور سوئد است همچنین با کشورهای فنلاند و روسیه نیز هم مرز است. بهتر است بدانید که این کشور دارای سیستم خون می باشد و اگر فرزندی در خاک نروژ متولد شود اقامت و تابعیت والدین خود را بدست می آورد. لازم است بدانید تفاوتی که بین اقامت و تابعیت وجود دارد این است که اشخاصی که دارای اقامت نروژ یا کشورهای دیگر باشند امکان مداخله در مسائل سیاسی را نخواهند داشت همچنین اشخاصی که اقامت کشوری را دارند عموماً امکان ورود به مشاغل امنیتی مانند پلیس، قاضی، وکیل و... را نخواهند داشت اما اشخاصی که دارای پاسپورت کشور مورد نظر باشند محدودیتی نداشته و می توانند در امور سیاسی کشور مانند حق رأی، همچنین مشاغلی ماندد پلیس و... مشارکت نمایند. اگر قصد مهاجرت به نروژ دارید می توانید در لینک زیر اطلاعات مفیدی را مطالعه فرمایید.

تحصیل در ترکیه

 مهاجرت به نروژ

پاسپورت نروژ و اعتبار آن

از مهمترین مواردی که در اخذ پاسپورت نروژ و کشورهای دیگر وجود دارد اعتبار پاسپورت آن کشور می باشد چرا که اعتبار پاسپورت یک کشور بیانگر میزان سفرهایی است که با اخذ آن پاسپورت می توان انجام داد. در این بخش به اعتبار پاسپورت کشور نروژ می پردازیم. پاسپورت نروژ از نظر اعتبار در سطح 4 پاسپورت های جهان قرار دارد. افرادی که پاسپورت کشور نروژ را دارند این امر برای آنان میسر هست که بدون اخذ ویزا به 123 کشور دنیا سفر نمایند همچنین این امکان را دارند که به 42 کشور ورود نمایند و پس از ورود در فرودگاه ویزای کشور را اخذ کنند اما باید گفت که تنها 33 کشور است که قبل از ورود باید نسبت به اخذ ویزا اقدام شود تا امکان ورود به کشور وجود داشته باشد. 5 پاسپورت اول دنیا از نظر اعتبار به شرح زیر است:

پاسپورت نروژ

پاسپورت نروژ و روش های اخذ پاسپورت

روش های متفاوتی برای اخذ پاسپورت نروژ وجود دارد که اشخاصی که قصد اخذ پاسپورت نروژ را دارند باید با توجه به شرایطی که دارند یکی از روش های مهاجرت به نروژ و اخذ پاسپورت این کشور را انتخاب نمایند. جهت مهاجرت و اخذ پاسپورت باید از روش های قانونی اقدام کرد چرا که شخص متقاضی می تواند با اطمینان خاطر پروسه مهاجرت خود را انجام دهد همچنین با انتخاب روش های قانونی می توان به کار، تحصیل و بیزینس نیز پرداخت. روش هایی که برای مهاجرت و اخذ پاسپورت نروژ وجود دارد مانند بسیاری از کشورها روش هایی است از قبیل کار در نروژ، تحصیل در نروژ، سرمایه گذاری در نروژ، تولد در نروژ، ازدواج در نروژ و پناهندگی نروژ که در این مقاله به تمامی موارد گفته شده می پردازیم. این مقاله توسط کارشناسان موسسه ملک پور تهیه شده است و کپی برداری از آن و یا استفاده از محتوای مقاله فوق حتی با تغییر کوچکی در کلمات شرعاً و قانوناً حرام است. اگر قصد دریافت پاسپورت از اتحادیه اروپا را دارید می توانید کشوری را انتخاب نمایید که اخذ پاسپورت به سادگی امکان پذیر باشد مانند کشور اتریش که در مدت زمان کوتاه تری امکان اخذ پاسپورت را برای اشخاص متقاضی فراهم می نماید. برای اطلاعات بیشتر در مورد پاسپورت اتریش می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

تحصیل در ترکیه

 پاسپورت اتریش

پاسپورت نروژ از طریق کار

یکی از روش هایی که برای اخذ پاسپورت نروژ وجود دارد کار در این کشور و اخذ ویزای کار می باشد. متقاضیانی که قصد اخذ پاسپورت نروژ از طریق کار را دارند باید در ابتدا در این کشور کارفرمای مورد نظر خود را پیدا نمایند.لازم به ذکر است پیدا کردن شغل مناسب برای کسی که سابقه کاری خوبی داشته باشد و یا تحصیل متناسب داشته باشد بسیار مناسب است در صورتی که موفق به یافتن کارفرما شوند می توانند با دریافت دعوت نامه کاری از طرف کارفرما درخواست ویزای کار خود را مطرح نمایند. قبل از ارسال دعوت نامه کاری برای شخص متقاضی، کارفرما باید بتواند اثبات نماید که مطابق با قوانین کشور نروژ و اتحادیه اروپا شخص واجد شرایط در کشور نروژ و اتحادیه اروپا وجود ندارد در این صورت می تواند برای فرد خارجی دعوت نامه کاری ارسال نماید و شخص متقاضی با دریافت جاب آفر می تواند ویزای کار نروژ را بدست آورد. نمودار نرخ بیکاری احتمال کاریابی در کشور مقصد را نشان می دهد:

پاسپورت نروژ

مهمترین موضوعی که در این بخش وجود دارد این است که با وجودی که نرخ بیکاری در این کشور 3.5 درصد می باشد اما اخذ ویزای کار کشور نروژ مانند برخی از کشورها مثل آلمان و اتریش به راحتی امکان پذیر نمی باشد به همین دلیل اشخاصی که قصد اخذ ویزای کار در اتحادیه اروپا را دارند باید کشوری را انتخاب نمایند که بتوانند ویزای کار را به راحتی دریافت نمایند و مشغول به کار شوند تا بتوانند پس از کار و پرداخت بیمه و مالیات، اقامت و سپس پاسپورت دریافت نمایند. در صورتی که قصد کار در کشورهای اروپایی دارید می توانید کشوری مانند آلمان را انتخاب نمایید چرا که برای کار در این کشور با اخذ ویزای جست و جوی کار امکان یافتن کار به راحتی میسر خواهد شد. برای اطلاعات کامل در مورد مهاجرت به آلمان از طریق کار لینک زیر را مطالعه نمایید.

تحصیل در ترکیه

مهاجرت به آلمان از طریق کار

پاسپورت نروژ از طریق تحصیل

تحصیل در نروژ می تواند یکی از روش های اخذ پاسپورت نروژ به حساب آید. تحصیل در نروژ از سن شش سالگی آغاز خواهد شد. اشخاصی که قصد تحصیل در نروژ را دارند می توانند در مقاطع مختلف مانند کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری اقدام به تحصیل در این کشور نمایند. حتی تحصیل در مدارس نروژ نیز برای دانش آموزان امکان پذیر است. یکی از نکات بسیار مهم تحصیل در نروژ، این است که تحصیل در این کشور به صورت رایگان می باشد اما دانشجویانی که قصد تحصیل رایگان در این کشور دارند الزاماً باید به زبان نروژی تسلط کافی داشته باشند، در این صورت می‌توانند به صورت رایگان تحصیلات خود را ادامه دهند. تحصیل در نروژ هم در دانشگاه ‌های دولتی و هم در دانشگاه ‌های خصوصی امکان ‌پذیر است و دانشجویان می توانند در دانشگاه مورد نظر خود پذیرش تحصیلی دریافت کنند. اسامی برخی از دانشگاه های برتر نروژ و رتبه آنها در سطح جهانی در جدول زیر مشاهده می فرمایید.

پاسپورت نروژ

دانشجویانی که قصد تحصیل در دانشگاه های خصوصی را دارند باید شهریه بسیار بالایی بابت تحصیل خود پرداخت نمایند به همین دلیل اکثر دانشجویانی که تحصیل در نروژ را انتخاب می نمایند قصد تحصیل در دانشگاه های رایگان دارند که در این صورت فقط هزینه های زندگی به شخص دانشجو تحمیل می شود. لازم به ذکر است اخذ ویزای تحصیلی نروژ به راحتی امکان پذیر نمی باشد. دانشجویان در صورتی که بتوانند ویزای تحصیلی خود را اخذ نمایند می توانند در هنگام تحصیل به کار دانشجویی نیز بپردازند تا بتوانند هزینه های زندگی خود را تا حدودی تأمین نمایند. همچنین در صورتی که پس از تحصیل خود بتوانید وارد بازار کار شوید و با انجام کار تمام وقت و پرداخت مالیات اقامت دریافت کنید، می توانید در نهایت پاسپورت نروژ را اخذ نمایید.

پاسپورت نروژ از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در نروژ یکی از روش هایی است که بسیاری از افراد جهت اخذ پاسپورت نروژ مدنظر خود قرار می دهند. متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در نروژ را دارند می توانند از روش های بسیاری مانند ثبت شرکت، خرید ملک، خرید اوراق قرضه و یا حتی کارآفرینی در این کشور اقدام نمایند اما قبل از هر اقدامی بهتر است شاخص های اقتصادی این کشور را بررسی نمایید تا چشم انداز روشنی از سودهی و موفقیت سرمایه گذاری در کشور نروژ داشته باشید. شاخص های تعریف شده بسیاری وجود دارند که می تواند راهنمای اشخاص جهت بررسی ریسک های سرمایه گذاری، سوددهی و... در کشور مقصد باشند که به طور کلی در اینجا رشد اقتصادی را مورد بررسی قرار می دهیم. نمودار زیر درصد رشد اقتصادی در چند سال اخیر در نروژ را نشان می دهد.

پاسپورت نروژ

 اگر قصد ثبت شرکت در نروژ را دارید می توانید به 3 طریق در این کشور، شرکت مورد نظر خود را به ثبت برسانید:

 • ثبت شرکت از نوع مسئولیت محدود
 • ثبت شرکت از نوع عمومی
 • ثبت شرکت از نوع شعبه

در صورتی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارید جهت اقدام به سرمایه گذاری، بهتر است روشی را انتخاب نمایید که منجر به اخذ اقامت و در نهایت پاسپورت نروژ گردد که شاید بهترین روش در سرمایه‌ گذاری در این کشور ثبت شرکت در نروژ باشد چرا که در نهایت با انجام فعالیت اقتصادی شخص متقاضی می تواند پاسپورت نروژ را اخذ نماید.

پاسپورت نروژ از طریق تولد

پاسپورت نروژ از طریق تولد به شخص، اعطا می شود، اما طی چه شرایطی؟ باید گفت که برای تولد و اخذ تابعیت 2 نوع سیستم وجود دارد که یکی سیستم خون و دیگری سیستم خاک می باشد که کشور نروژ از سیستم خون تبعیت می کند. بنابراین فقط پاسپورت نروژ به فرزندانی تعلق می گیرد که از پدر و مادری با تابعیت نروژی به دنیا آمده باشند. در صورتی که یکی از والدین نیز دارای تابعیت نروژ باشد، فرزند نیز می تواند به تبعیت از پدر و یا مادر خود که تابعیت نروژ را داراست پاسپورت نروژ را اخذ کند. همانطور که گفته شد نروژ دارای سیستم خون می باشد و تابعیت از طریق والدین به فرزند منتقل می‌شود اما بهتر است بدانید با وجودی که این کشور سیستم خون را داراست اما سیستم خاک را نیز به صورت فرعی می پذیرد یعنی در صورتی که فرزندی در خاک نروژ متولد شود اما والدین کودک مشخص نباشند و یا والدین کودک بدون تابعیت باشند، فرزند به صرف اینکه در خاک کشور نروژ متولد شده است می تواند اقامت و تابعیت نروژ را به دست آورد.

ویدیو موسسه MIE در مورد به قواعد تولد

پاسپورت نروژ از طریق ازدواج

شاید بتوان گفت که اخذ پاسپورت نروژ از طریق ازدواج یکی از ساده ترین روش ها برای اخذ پاسپورت باشد اما فقط شامل افراد خاصی می شود که با فردی از تبعه نروژ ازدواج حقیقی داشته باشند. اشخاصی که با فرد تبعه نروژ ازدواج می نمایند باید بتوانند اثبات کنند که ازدواج آنها صوری نمی باشد و شخص متقاضی با شهروند نروژی زندگی مشترک داشته است، در این صورت می تواند پاسپورت نروژ را به دست آورد. برای این منظور شخص متقاضی باید حداقل به مدت 2 سال با فرد تبعه نروژی زندگی نموده و حقانیت ازدواج آنها مسلم شود تا بتواند درخواست اخذ تابعیت داده و پاسپورت نروژ را به دست آورد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد قوانین ازدواج با فرد خارجی

 

پاسپورت نروژ و پناهندگی

!!! لازم به ذکر است موسسه ملک پور، همکار موسسه مشاوره MIE، هیچگونه خدماتی در مورد پناهندگی ارائه نمی نماید و صرفاً این بخش راجع به پناهندگی برای آگاهی خوانندگان گرامی نگاشته شده است.

اشخاصی که در اندیشه دریافت پاسپورت نروژ هستند شاید پناهندگی را یکی از روش های مهاجرت به نروژ و دریافت پاسپورت نروژ تلقی نمایند. اما بهتر است بدانید که پناهندگی با خطرات بالقوه و بالفعل آن روشی مناسب برای اخذ پاسپورت نخواهد بود و اشخاصی که از این روش اقدام می نمایند دچار مشکلاتی در این راه خواهند شد که در بسیاری از مواقع این خطرات برای شخص متقاضی قابل جبران نمی باشد. به همین دلیل موسسه ملک پور روش پناهندگی را راهی برای مهاجرت و اخذ پاسپورت نروژ نمی‌ داند. توصیه اکید ما این است که اگر قصد مهاجرت به کشور نروژ و دریافت پاسپورت نروژ را دارید از روش های قانونی مهاجرت استفاده نمایید.

ویدیو موسسه MIE در مورد پناهندگی بخش اول

ویدیو موسسه MIE در مورد پناهندگی بخش دوم

پاسپورت نروژ و نکات مهم در باب پاسپورت

برای اخذ پاسپورت نروژ نکات بسیار مهمی وجود دارد که هر فرد قبل از اخذ پاسپورت کشور نروژ باید از تمامی این نکات آگاهی کامل داشته باشد. اگر شخصی شهروند کشور نروژ باشد و قبلا تابعیت نروژ را اخذ نموده باشد، می تواند با توجه به نکات مهمی که در ادامه بیان می داریم، پاسپورت کشور نروژ را اخذ نمایند. نکاتی که فرد متقاضی باید رعایت نماید این است که قبل از درخواست، شخص متقاضی باید شماره شناسایی شخصی خود را به اداره مالیات نروژ تحویل نماید. از نکات دیگر این است که اگر شخصی در کشور نروژ زندگی می کند باید درخواست خود را برای دریافت پاسپورت نروژ به پلیس این کشور ارسال نماید. فردی با تابعیت نروژی که در این کشور سکونت ندارد می تواند درخواست پاسپورت خود را در سفارت و یا کنسولگری نروژ به ثبت برساند، در این صورت درخواست پاسپورت شخص متقاضی بررسی و پذیرفته خواهد شد. از نکاتی که جهت اخذ پاسپورت نروژ وجود دارد این است که شخصی که قصد دریافت پاسپورت این کشور را دارد باید به زبان نروژی تسلط داشته باشد، همچنین شخص متقاضی در مدت سکونت خود در این کشور نباید دارای سابقه کیفری باشد دراین صورت می تواند پاسپورت کشور نروژ را درخواست نماید. برای دریافت پاسپورت نروژ، فرد متقاضی با گذشت 5 سال از مدت اقامت خود در این کشور می‌تواند درخواست اقامت دائم کشور نروژ را نماید و در صورتی که بخواهد پاسپورت این کشور را نیز به دست آورد باید ثابت نمایند که در بازه زمانی 10 ساله حداقل 3 سال را در این کشور حضور داشته اند تا بتوانند برای دریافت پاسپورت این کشور درخواست دهند. برای اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت نروژ و یا مهاجرت به سایر کشورها، پیشنهاد می شود ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه و مشاهده نمایید تا بتوانید بهترین روش را برای مهاجرت خود و اعضا خانواده خود انتخاب نمایید.

اقامت ترکیه

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

پاسپورت نروژ و وکیل معتبر برای امور مهم

برای دریافت پاسپورت نروژ می توانید از وکیل معتبر آن کشور استفاده نمایید چرا که وکیل هر کشوری می‌تواند شما را در رسیدن به پاسپورت نروژ و رویارویی با مسائل حقوقی مربوطه، یاری نماید. استفاده از قوانین و رعایت قوانین در اخذ پاسپورت نروژ و یا کشورهای دیگر بسیار حائز اهمیت می باشد به همین دلیل اشخاصی که قصد دریافت پاسپورت نروژ را دارند بهتر است با وکیل معتبر در این امر مشورت نمایند تا بتوانند به صورت قانونی و در جهت صحیح اقدام به اخذ پاسپورت نمایند. هرچند که دریافت پاسپورت نروژ به راحتی امکان پذیر نخواهد بود اما وکیل معتبر هر کشوری می ‌تواند با رعایت نکات قانونی، بهتر از هر شخص دیگری، شما را در رسیدن به پاسپورت آن کشور یاری نماید. موسسه مشاوره ای MIE و با دارا بودن تیم مشاوران مجرب و توانمند می تواند شما را در رسیدن به پاسپورت نروژ یاری نماید.

 

_____________________ پاسپورت نروژ و سخن پایانی _____________________

پاسپورت نروژ همانطور که در این مقاله توضیح داده شد می تواند از روش های متفاوتی اخذ گردد به همین دلیل هر شخص برای دریافت پاسپورت نروژ و قبل از هر اقدامی باید شرایط خود را مورد بررسی قرار دهد تا بتواند بهترین راه و البته روشی قانونی را انتخاب نمایند. بهتر است بدانید که دریافت پاسپورت نروژ به راحتی امکان پذیر نخواهد بود و اشخاصی که قصد دریافت پاسپورت کشورهای اروپایی را دارند می توانند کشورهایی همچون دانمارک، هلند، اتریش و... را انتخاب نمایند که اخذ پاسپورت به راحتی امکان پذیر باشد. موسسه مشاوره ای MIE می تواند شما را در رسیدن به پاسپورت نروژ و یا سایر کشورها یاری نماید. برای اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان موسسه ملک پور استفاده نمایید و یا سوالات خود را در قسمت "ثبت پرسش" مطرح نمایید تا ظرف کمتر از 12 ساعت به سوالات شما پاسخ داده شود.

امتیاز 5 از 5 ( 14 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سیما اسدی
سلام ، وقت شما بخیر. برای پاسپورت نروژ میشه از طریق تولد اقدام کرد؟ یعنی من اگر فرزندم را در نروژ به دنیا بیارم پاسپورت دریافت میکنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص تابعیت از طریق تولد که به تابعیت اصلی هم معروف است باید ببینید که کشور مطبوع شما از کدام قاعده پیروی می کند. تابعیت اصلی یا از طریق خون است یا از طریق خاک و در حال حاضر کشور نروژ از قانون خون پیروی میکند و یکی از والدین نوزاد باید نروژی باشد و مثل کانادا یا امریکا نیست که به صرف تولد فرزند تابعیت بدهند. موفق باشید.
امین محمدی
سلام و وقت بخیر امکان دریافت پاسپورت نروژ با تحصیل در مقطع دکتری در این کشور امکان پذیر هست؟ یا حتما باید مدتی رو اونجا کار کنیم و بیمه و مالیات بدیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز دریافت پاسپورت اصول و قواعد خاص خود را دارد و به صرف تحصیل پاسپورتی داده نمی شود. اگر شما حین تحصیل دکتری و بعد از آن مشغول به کار شوید و بیمه و مالیات بپردازید و درصورت داشتن شرایطی می توانید موفق به دریافت تابعیت یا پاسپورت شوید. موفق باشید.
مانا سعادت
سلام وقت بخیر با توجه به این که اقامت تحصیلی مستقلا تبدیل به اقامت دائم نمیشه بعد از تحصیل فرد چه مقدار زمان داره در نروژ بمونه و در جستجوی کار باشه؟؟؟ بعد از چند سال کار‌کردن میتونه درخواست اقامت دائم داشته باشه؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً دانشجویان بین المللی در کمترین شرایط 3 ماه بعد از تحصیل می توانند در کشور بمانند و ویزای خود را به اقامت کاری تبدیل نمایند، از طرفی دانشجویان اجازه کار دارند و می توانند در طول سال تحصیلی هم به کاریابی بپردازند. عموماً اگر مهاجرین بین 4 تا 5 سال کار تمام وقت داشته باشند و بیمه و مالیات پرداخت نمایند می توانند درخواست اقامت دائم بدهند. موفق باشید.
آرمانی
سلام من 43 سالمه و دیپلم دارم. اما چند تا رستوران دارم و دارایی خوبی دارم. می خوام بدونم که آیا می تونم از روش هایی مثل سرمایه گذاری یا خودحمایتی پاسپورت نروژ رو بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب نروژ شامل روش خودحمایتی نمی شود می توانید از طریق کار یا تحصیل اگر شرایط داشته باشید وارد شوید و با کار در این کشور و پرداخت بیمه و مالیات اقامت دائم و بعد پاسپورت بگیرید.
بهمن نژاد
سلام خسته نباشید. ممنون از توضیحات کاملتون در خصوص پاسپورت نروژ. اگر بخوام برای تحصبل به نروژ برم چطور میتونم پاسپورت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت ممنونیم از همراهی شما تحصیل در نروژ هیچگاه منجر به دریافت پاسپورت نمی شود و شما بعد از تحصیل باید کار پیدا کنید و پس از پرداخت بیمه و مالیات و قبولی در آزمون تابعیت می توانید پاسپورت این کشور را دریافت نمایید.
مشاوره رایگان