پاسپورت مجارستان

21 نظر

پاسپورت مجارستان دسترسی بدون ویزا به بیش از 190 کشور از جمله انگلستان، ایالات متحده و کانادا را به دارنده این گذرنامه ارائه می دهد. در صورتی که به دنبال تابعیت دوم و گذرنامه جدید می باشید، این امر مجارستان را برای شما به یک مقصد ایده آل تبدیل می کند. حتی اگر فقط اقامت این کشور را داشته باشید، می توانید بدون ویزا در منطقه شینگن سفر کرده و هنگام سفر به کشور هایی که نیاز به ویزا دارید، به ساده ترین روش درخواست ویزا کرده و به خاک کشور مقصد ورود نمایید. در پاسخ به این سوال که اخذ اقامت و تابعیت مجارستان چگونه است باید گفت که روش های متنوعی برای دریافت پاسپورت مجارستان وجود دارد که متناسب با شریط افراد مختلف می باشد. توصیه می کنیم جهت کسب اطلاع از شرایط اخذ اقامت و پاسپورت مجارستان توضیحات جامع و کامل کارشناسان مجرب موسسه ملک پور را به دقت مطالعه نمایید. در صورتی که پس از مطالعه این نوشتار در زمینه روش ها و قوانین اخذ پاسپورت مجارستان همچنان ابهامات و سوالات شما همراهان گرامی مرتفع نگردیده بود؛ این امکان برای شما مهیاست تا با موسسه ملک پور تماس تلفنی برقرار کرده و یا فرم تماس را کامل نمایید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید. برای کسب اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص پاسپورت مجارستان با ما همراه باشید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد به مجارستان مهاجرت کنیم یا نه؟


 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 • ارزش و اعتبار پاسپورت مجارستان
 • روش های اخذ پاسپورت مجارستان
 • پاسپورت مجارستان از طریق کار
 • پاسپورت مجارستان از طریق تحصیل
 • پاسپورت مجارستان از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت مجارستان از طریق تولد
 • پاسپورت مجارستان از طریق ازدواج
 • پاسپورت مجارستان از طریق پناهندگی
 • خودحمایتی مجارستان  
 • زندگی در مجارستان
 • سوالات متداول

تماس با ما

پاسپورت مجارستان

ارزش و اعتبار پاسپورت مجارستان

پاسپورت مجارستان در رنکینگ جهانی رتبه چهار در میان کشور های جهان را داراست. اعتبار پاسپورت مجارستان در جهان هم ردیف کشورهایی نظیر؛ فرانسه، پرتغال لوکزامبورگ، نروژ و یونان در رتبه سوم مشترک جهانی می باشد. چنانچه مطلع هستید، این کشور در قلب اتحادیه اروپا و هم مرز کشور هایی نظیر اتریش، رومانی، صربستان، کروواسی و اسلوونی می باشد. شهروند مجارستانی شهروند اتحادیه اروپا نیز به شمار می آید. پاسپورت مجارستان به فرد اجازه می دهد تا در هر یك از كشور های اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا، سوئیس و انگلستان و... حق جابجایی و اقامت آزاد داشته باشد. دارنده پاسپورت مجارستان امکان تردد به 95 کشور بدون ویزا و 37 کشور با ویزای فرودگاهی را دارد. همچنین برای 66 کشور نیاز به دریافت ویزا دارد که این کار به سادگی انجام خواهد گرفت.

پاسپورت مجارستان

 

ویدیو موسسه MIE در مورد مهاجرت به مجارستان


روش های اخذ پاسپورت مجارستان

موضوع اصلی مقاله تابعیت و پاسپورت مجارستان می باشد. اما پیش از آن لازم است در خصوص تفاوت میان تابعیت و اقامت صحبت شود. افرادی که اقامت مجارستان را دارند از همه حقوق و تکالیف شهروندی برخوردارند به جز حقوق سیاسی شامل حق رای دادن، تصدی مناصب دولتی و.... در مقابل افرادی که دارای تابعیت و پاسپورت مجارستان هستند به عنوان یک شهروند درجه دو محسوب می شوند و از تمام حق و حقوق شهروندان عادی برخوردارند. ضمن این که دارنده پاسپورت مجارستان امکان تردد آزاد، کار و تحصیل در تمام کشور های عضو اتحادیه شنگن را خواهند داشت. یکی از نکات بسیار مهم در راستای عنوان این مقاله این است که کشور مجارستان برای اعطای تابعیت از سیستم خون تبعیت می نماید. به این معنا که کسانی که از پدر مادر مجاری متولد شده باشند یا حداقل یکی از پدر یا مادر آن ها مجاری باشد بر اساس سیستم خون تابعیت مجاری خواهند داشت. در نهایت به طور کلی؛ 5 روش منطقی و قانونی برای اخذ اقامت و تابعیت مجارستان وجود دارد. شامل؛ تولد، ازدواج، سرمایه گذاری، کار، تحصیل که در ادامه به توضیح تک تک این روش ها خواهیم پرداخت؛

 

ویدیو موسسه MIE در مورد انواع روش های مهاجرت


پاسپورت مجارستان از طریق کار

از مورخ 2009 قوانین کار در مجارستان از قوانین کار در اتحادیه اروپا پیروی می کند. مهاجرت به مجارستان برای کار از طریق دریافت ویزای جستجوی کار میسر نمی باشد. برای دریافت کار در این کشور همانند سایر کشور های اروپایی لازم است که آن فرصت شغلی ابتدا باید در مجارستان آگهی شود و چنان چه کسی واجد شرایط برای دریافت آن شغل نباشد، کارفرما امکان استخدام یک فرد غیر بومی را خواهد داشت یا این که فرد مستقیماً از کارفرما دعوت نامه کاری دریافت نماید و برای کار به این کشور ورود نماید. در این صورت با کار کردن در این کشور برای 5 سال متوالی و رد شدن بیمه و مالیات برای وی، متقاضی امکان دریافت اقامت دائم مجارستان را خواهد داشت و پس از 8 سال زندگی در مجارستان امکان درخواست برای تابعیت و پاسپورت مجارستان برای وی مقدور خواهد بود. متقاضیانی که قصد مهاجرت به مجارستان برای کار را دارند می بایست پیش از هر چیزی به نرخ بیکاری در این کشور توجه نمایند. توجه شما همراهان گرامی را در جدول ذیل به نرخ بیکاری مجارستان در سال های اخیر جلب می نماییم. این نرخ در سال 2021 و در شرایط کرونا به 4 درصد رسیده است.

پاسپورت مجارستان

پاسپورت مجارستان از طریق تحصیل

اخذ پاسپورت مجارستان به صورت مستقیم از طریق تحصیل در این کشور قابل دستیابی نخواهد بود بلکه لازم است تا متقاضی بتواند کار کند و بیمه و مالیات برای وی رد شود و 5 سال از اقامت وی در این کشور در حین کار کردن بگذرد تا بتواند برای دریافت پاسپورت مجارستان اقدام و درخواست نماید. تحصیل در مجارستان همانند دیگر کشورها در مقاطع مختلفی اعم از دوره تحصیلی ابتدایی تا دکتری امکان پذیر است. اقامت بلند مدت در این کشور شامل حال تمام محصلان در تمام مقاطع تحصیلی خواهد بود.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد تحصیل در مجارستان


 

تحصیل در دانشگاه های مجارستان در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به دو زبان مجاری و انگلیسی در رشته هایی همچون پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، مدیریت، مهندسی وغیره امکان پذیر است و این موضوع یکی از بزرگ ترین مزایای تحصیل در مجارستان برای دانشجویان بین المللی می باشد. هزینه تحصیل در مجارستان و در واقع در دانشگاه های این کشور در هر سال مبلغی فیمابین 5 تا 17 - 18 هزار یورو می باشد. پذیرش دوره های زبان نیز در دانشگاه ها و کالج های مجارستان برای دانشجویان بین المللی امکان پذیر است و این دوره ها زمینه لازم برای ورود به دانشگاه های مجارستان، آلمان، اتریش و سایر کشورهای اروپایی را برای شما فراهم می کند. دانشجویان در زمان تحصیل به طور متوسط 10 تا 20 ساعت در هفته اجازه کار کردن دارند. دوره های کارشناسی معمولاً سه یا چهار سال به طول می انجامد. دوره های کارشناسی ارشد یک یا دو ساله و دوره های دکتری نیز سه ساله هستند. برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان مدارک زیر لازم است؛

 

مدارک مورد نیاز درخواست ویزا تحصیلی مجارستان

1. مدارک هویتی معتبر مانند؛ گذرنامه، شناسنامه و عکس پاسپورتی

2. رسید پرداخت درخواست ویزا دانشجویی (60 یورو)

3. فرم درخواست ویزا

4. اثبات تمکن مالی

5. مدارک تحصیلی معتبر شامل کارنامه و ریز نمرات به صورت ترجمه شده

6. عدم داشتن سوء پیشینه

7.ارائه آدرس محل سکونت در مجارستان

8. رسید پذیرش تحصیلی از کالج یا دانشگاه و رسید شهریه کالج یا دانشگاه محل تحصیل

9. بیمه درمانی دانشجو

10. مدرک زبان

 

پاسپورت مجارستان

تحصیل در مجارستان

در جدول زیر رتبه جهانی و کشوری برخی از برترین دانشگاه ها در کشور مجارستان را مشاهده خواهید نمود؛

 

دانشگاه خصوصی

رتبه جهانی

رتبه کشوری

رتبه کشوری

رتبه جهانی

دانشگاه دولتی

Közép-Európai Egyetem

1541

6

1

434

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Pázmány Péter Katolikus Egyetem

3871

15

2

936

Debreceni Egyetem

Kodolányi János Egyetem

5467

27

3

1252

Budapesti Muszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

International Business School

5878

24

4

1398

Szegedi Tudományegyetem

Budapesti Metropolitan Egyetem

6423

25

5

1534

Pécsi Tudományegyetem

پاسپورت مجارستان

دانشگاه متروپولیتن مجارستان

 • تحصیل پزشکی در مجارستان

از آنجایی که تحصیل در مجارستان با هزینه پایین تری نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر همراه است، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار می گیرد. تحصیل پزشکی در مجارستان با هزینه به صرفه و در عین حال بهره مندی از کیفیت بالای آموزش و زندگی در این کشور همراه است. افراد می توانند به زبان مجاری و یا انگلیسی به تحصیل پزشکی در این کشور بپردازند که البته تسلط بر زبان بومی این کشور، برای بهبود برقراری ارتباط با بیماران الزامی می باشد. تحصیل پزشکی در این کشور ملزم به شرکت در ازمون ورودی پزشکی مجارستان می باشد. دوره یک ساله پیش پزشکی در کشور مجارستان برگزار می شود که در آن به تقویت زبان و دروس ازمون ورودی پزشکی مجارستان پرداخته می شود. با شرکت در این کلاس ها، آمادگی فرد برای پذیرش در ازمون ورودی پزشکی مجارستان یا کشورهای دیگر اروپایی افزایش می یابد. لازم به ذکر است که دانشجو پس از پایان دوره 6 ساله تحصیل پزشکی در مجارستان می تواند وارد بازار کار این کشور شده و یا برای یافتن کار در دیگر کشورهای اروپایی و حوزه شنگن اقدام نماید.

پاسپورت مجارستان

تحصیل پزشکی در مجارستان

پاسپورت مجارستان از طریق سرمایه گذاری

مجارستان به عنوان یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپا و شنگن، دارا بودن نزدیکی مسافت نسبت به ایران، داشتن هزینه های مقرون به صرفه نسبت به سایر کشور های اروپایی، اصولاً جزو یکی از پرطرفدارترین مقاصد برای تحصیل و سرمایه گذاری می باشد. اخذ پاسپورت مجارستان از طریق سرمایه گذاری بلافاصله پس از سرمایه گذاری در مجارستان محقق نخواهد شد. برای سرمایه گذاری در مجارستان ارائه بیزنس پلن یا طرح تجاری سود آور که تامین کننده منافع اقتصادی کشور مجارستان باشد از الزامات است. پس از آن چنان چه متقاضی 3 سال در این کشور فعالیت سود آور اقتصادی داشته باشد و منافع این کشور را تامین نماید، پس از 5 سال می تواند درخواست اقامت دائم برای خود و اعضای خانواده اش را داشته باشد. برای درخواست تابعیت و پاسپورت مجارستان نیز باید 8 سال از حضور وی در این کشور گذشته باشد. لازم به ذکر است که سپری کردن مدت زمان 9 ماه در هر سال طی این بازه زمانی الزامی می باشد. در حال حاضر ثبت شرکت در مجارستان امکان پذیر است. حداقل سرمایه مورد نیاز برای این امر حدود 50 هزار یورو می باشد. منتهای مراتب باز کردن حساب در حال حاضر برای اتباع ایرانی با مشکل مواجه است. یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در مجارستان برای دریافت پاسپورت خرید ملک است شما با خرید ملک در مجارستان میتوانید اقامت پلاس دریافت کنید و از همان ابتدا به شما اقامت 10 ساله داده میشود و پس از 8 سال هم میتوانید پاسپورت دریافت کنید.

پاسپورت مجارستان

سرمایه گذاری در مجارستان

پاسپورت مجارستان از طریق تولد

تابعیت و پاسپورت مجارستان از طریق تولد به کسانی که از پدر و مادر مجاری متولد شده اند، اعطا خواهد شد. به این معنا که هر کسی که والدین وی یا حداقل یکی از پدر یا مادر تابعیت مجارستان را داشته باشند، فرزند آن ها نیز تابعیت و پاسپورت مجارستان را اخذ خواهد نمود. در نتیجه می توان گفت که اعطای تابعیت در کشور مجارستان بر اساس سیستم خون صورت خواهد گرفت. در نتیجه این موضوع، اتباع خارجی که قصد دارند از طریق به دنیا آوردن فرزند، خارج از کشور متبوع خود، به تابعیت آن کشور دسترسی پیدا کنند، نمی بایست کشور مجارستان را برای رسیدن به این هدف انتخاب نمایند. به این افراد توصیه می شود جهت نیل به مقصود، کشور های پیرو سیستم خاک من جمله؛ کشور کانادا، آمریکا و... را انتخاب بنمایند. هرچند سیستم خاک نیز در جایگاه یک سیستم فرعی در این کشور مورد قبول قرار گرفته است. در واقع چنان چه طفلی از پدر و مادر نا معلوم در مجارستان متولد شود تابعیت مجارستان را اخذ خواهد نمود. بر اساس قوانین کشور مجارستان دو تابعیتی نیز در این کشور پذیرفته شده است. در حقیقت فرد می تواند علاوه بر تابعیت فعلی خود به عنوان یک ایرانی، تابعیت مجارستان را نیز به عنوان تابعیت مضاعف اخذ نماید.

پاسپورت مجارستان از طریق ازدواج

دریافت اقامت دائم و تابعیت مجارستان از طریق ازدواج امکان پذیر می باشد. نکته حائز اهمیت در این قسمت این است که؛ این ازدواج می بایست به صورت قطعی و قانونی انجام پذیرد و ازدواج صوری؛ نه تنها منجر به دریافت اقامت یا تابعیت نخواهد شد، بلکه عملی خلاف قانون بوده و جرم تلقی می گردد. لازم به ذکر است؛ کشور مجارستان هیچ گونه تفاوتی میان جنسیت اتباع خارجی (چه زن و چه مرد) قائل نبوده و در هر صورت ازدواج با شهروندان مجارستان در نهایت با رعایت شرایطی منجر به اقامت دائم و تابعیت و پاسپورت مجارستان برای تبعه خارجی خواهد شد. تبعه غیر مجار پس از اثبات ازدواج در ابتدا یک اقامت موقت دریافت خواهد نمود و پس از 3 سال امکان درخواست برای تابعیت و پاسپورت مجارستان را طی شرایطی خواهد داشت. از جمله این شرایط می توان به؛ عدم داشتن سو پیشینه و سابقه کیفری طی مدت حضور در مجارستان، مشخص بودن محل اقامت زوجین، ارائه گواهی سلامت جسمی و روحی و اثبات توانایی و تمکن مالی بابت پرداخت هزینه های زندگی در این کشور، اشاره کرد.

پاسپورت مجارستان از طریق پناهندگی

با توجه به خطرات جانی و مالی و حیثیتی مهاجرت از طریق پناهندگی و این که می توان از طرق قانونی و با حفظ شان و منزلت انسانی برای این امر اقدام نمود، این روش هرگز پیشنهاد نخواهد شد و ضمنا موسسه ملک پور هیچ گونه خدماتی در باب پناهندگی در مجارستان و دیگر کشور ها ارائه نمی نماید.

گاهاً افرادی که قصد مهاجرت دارند، به دلیل عدم داشتن آگاهی و اطلاعات کافی از روش های قانونی و کم ریسک مهاجرت، پناهندگی را بهترین گزینه پیش روی خود می بینند. لازم به ذکر است که؛ پناهندگی یکی از پر خطر ترین روش های مهاجرتی می باشد. روش مهاجرتی با ریسک بالا که علاوه بر خطرات جانی، در بر گیرنده هزینه های زیادی برای متقاضی بوده و عموماً منجر به سودجویی قاچاقچیان منفعت طلب خواهد شد.

پر واضح است که به اشتراک گذاردن این اطلاعات صرفاً جهت افزایش دانش فردی شما خواهد بود. گفتنی است مجارستان جزو کشورهایی می باشد که کمترین میزان اعطای اقامت بر اساس پناهندگی را دارند.

پاسپورت مجارستان

پناهندگی مجارستان

خودحمایتی مجارستان  

خودحمایتی یا خود اتکایی یکی از روش هایی است که منجر به اخذ اقامت دائم و در نهایت تابعیت یک کشور خواهد شد. این روش مبتنی بر سرمایه داری و نه سرمایه گذاری می باشد. در واقع تنها بر اساس تمکن مالی فرد متقاضی به وی یک اقامت پنج ساله قابل تمدید داده خواهد شد که در انتهای سال پنجم به اقامت دائم و در انتهای سال ششم به پاسپورت منتهی می شود. در حال حاضر در چند کشور اتریش، فرانسه، پرتغال، سوئیس، اسپانیا و یونان بر اساس تمکن مالی اقامت خودحمایتی داده می شود. در حقیقت فرد سرمایه دار اثبات می نماید که تمکن مالی کافی برای حمایت مالی از خود و خانواده اش را دارد و از پس تمام مخارج و هزینه های زندگی بر خواهد آمد و به اصطلاح سربار کشور میزبان نخواهد بود. همچنین مسیر امرار معاش و درآمد او از سمت کشور متبوع وی شکل خواهد گرفت. شرایطی که این کشور ها برای ارائه این اقامت دارند با یکدیگر متفاوت می باشد. دریافت این نوع از اقامت بدون ارائه مدرک زبان، مدرک تحصیلی و بدون محدودیت سنی خواهد بود. دریافت اقامت از طریق خودحمایتی برای متقاضی، همسر وی، فرزندان تا 18 سال و گاهاً حتی برای والدین متقاضی و همسر وی نیز امکان پذیر می باشد. کشور مجارستان بر مبنای تمکن مالی افراد اقامت و پاسپورت مجارستان را اهدا نخواهد نمود. شرط حضور، مجوز کاری و میزان مبلغ مورد نیاز در روش اقامت تمکن مالی پرتغال با روش های خودحمایتی اتریش یا خودحمایتی فرانسه متفاوت است. در جدول ذیل به صورت مقایسه ای اطلاعات مربوط به خودحمایتی کشورهای فوق الذکر را مشاهده خواهید نمود؛

 

نام کشور

مبلغ مورد نیاز به ازای نفر اصلی

مبلغ مورد نیاز به ازای همراهان

شرط حضور

اجازه کار

نوع همراهان

سن فرزندان

فرانسه

40 هزار یورو

همسر؛ 20.000 €

هر فرزند؛ 10.000 €

ندارد

ندارد

همسر

فرزندان

تا 17 سال

اتریش

22 هزار یورو

20 هزار یورو

6 ماه در سال

ندارد

همسر

فرزندان

تا 18 سال

اسپانیا

27 هزار یورو

27 هزار یورو

184 روز

در هر سال

ندارد

همسر

فرزندان

تا 16 سال

یونان

درآمد ماهیانه 2000 یورو

به ازای همسر 400€

به ازای هر فرزند 300€

14 روز در هر سال

ندارد

همسر

فرزندان

تا 18 سال

پرتغال

9000

همسر 4.500

هر فرزند 3000

6 ماه در سال

دارد

همسر

فرزند

والدین

تا 21 سال

سوئیس

50 هزار فرانک به ازای هر سال

-

6 ماه در سال

ندارد

همسر

فرزندان

تا 18 سال

 

با مراجعه به لینک های زیر می توانید اطلاعات کاملی در خصوص روش خودحمایتی در کشورهای اسپانیا، سوئیس و یونان به دست آورید.

از لحاظ هزینه زندگی در مجارستان به عنوان یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن، به نسبت سایر کشور ها در اروپا بسیار به صرفه تر می باشد. هزینه های کمتر زندگی و تحصیل در کشور مجارستان به نسبت سایر کشور های اروپایی در کنار نظام آموزشی این کشور که منطبق با سیستم آموزشی در اروپا می باشد و همچنین امکان تحصیل و کار به زبان انگلیسی، مجارستان را به یکی از پرطرفدارترین مقاصد در اتحادیه اروپا برای کار، تحصیل و زندگی تبدیل کرده است. هر چند زبان رسمی این کشور مجاری می باشد منتهای مراتب اکثریت اتباع این کشور با زبان انگلیسی نیز آشنایی کامل دارند. بخش اعظم هزینه های هر فرد برای اقامت در مجارستان مربوط به مسکن و خورد و خوراک می باشد که این هزینه ها را در دو جدول جداگانه ذیل این مطلب ذکر نموده ایم. هزینه های زندگی یک خانواده سه نفره رقمی حدوداً زیر 1300 یورو می باشد.

 

هزینه های زندگی در مجارستان

وعده غذایی در یک رستوران ارزان قیمت

$  6.06

مک دونالد

$  4.58

اینترنت ماهیانه

$  13.36

شروع قیمت تاکسی (تعرفه نرمال)

$  2.12

تاکسی (1 کیلومتر)

$  1.46

بلیط حمل و نقل عمومی (1 طرفه)

$  1.06

برنج سفید (1 کیلوگرم)

$ 0.42

شیر (1 گالن)

$  2.52

آب (یک و نیم لیتر)

$  0.43

 

تهیه مسکن به صورت اجاره و خرید ملک، یکی از مهم ترین بخش های مهاجرت می باشد که هزینه نسبتاً زیادی را به خود اختصاص می دهد. در جدول زیر، میانگین این مبالغ در کشور مجارستان نمایش داده شده است.

 

هزینه های زندگی در مجارستان

اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

$ 402.83

اجاره آپارتمان 1 خوابه در حومه شهر

$ 300.59

خرید آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر (هر متر مربع)

$ 208.34

خرید آپارتمان 1 خوابه در حومه شهر (هر متر مربع)

$ 141.18

شارژ ساختمان برای آپارتمان 85 متر مربع

(برق، گرمایش، سرمایش، آب، زباله)

$ 150.18

پاسپورت مجارستان

هزینه های تحصیل و زندگی در مجارستان

 


سوالات متداول

✔️ از چه روش هایی پاسپورت مجارستان قابل اخذ می باشد؟

در حال حاضر پاسپورت مجارستان از طریق تحصیل و کار پس از آن، دریافت پیشنهاد شغلی و جاب آفر و ازدواج و سرمایه گذاری نیز قابل اخذ می باشد. دریافت اقامت و پاسپورت مجارستان از طریق تحصیل، بهترین روش برای مهاجرت ایرانیان به این کشور است.

✔️ آیا دریافت پاسپورت مجارستان از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک برای ایرانیان میسر می باشد؟

سرمایه گذاری در خرید ملک برای اتباع ایرانی آثار اقامتی به همراه نخواهد داشت.

✔️ آیا اخذ اقامت و پاسپورت مجارستان از طریق تمکن مالی امکان پذیر است؟

خیر؛ امکان دریافت اقامت و پاسپورت مجارستان از طریق خودحمایتی یا خود اتکایی وجود ندارد.

✔️ آیا مهاجرت به مجارستان از طریق دریافت ویزای جستجوی کار امکان پذیر می باشد؟

خیر؛ تنها راه مهاجرت به مجارستان از طریق کار؛ دریافت جاب آفر یا پیشنهاد شغلی می باشد و این کشور برای اتباع ایرانی ویزای جستجوی کار صادر نخواهد کرد.

✔️ اخذ تابعیت و پاسپورت مجارستان پس از چند سال امکان پذیر است؟

پس از دریافت اقامت دائم مجارستان، کسب تابعیت و پاسپورت مجارستان پس از 8 سال از سپری شدن اقامت دائم در این کشور قابل دسترسی می باشد.


_____________سخن پایانی_____________

به صورت کلی پنج روش منطقی و قانونی برای دریافت اقامت مجارستان و تابعیت این کشور وجود دارد. این روش ها شامل؛ تولد، ازدواج، سرمایه گذاری، کار و تحصیل می باشد. لازم به ذکر است که روش پناهندگی در میان روش های پیشنهادی موسسه ملک پور جای نداشته و هیچ گونه خدماتی در این زمینه از سوی موسسه ارائه نخواهد شد. موسسه ملک پور شرایط مهاجرت را برای متقاضیان و اعضای محترم خانواده آن ها سهل و قابل دسترس می نماید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوصروش ها و قوانین اخذ پاسپورت مجارستان و یا پاسپورت سایر کشورهای درجه اول جهان با موسسه ملک پور ار طریق تماس تلفنی یا نکمیل فرم تماس، ارتباط برقرار نموده و از مشاوره تلفنی رایگان متخصصین مجرب ما بهره مند گردید. شما می توانید سوالات خود را در قسمت "ثبت پرسش" با ما به اشتراک بگذارید و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایید.

امتیاز 4.65 از 5 ( 28 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مانا مرادزاده
سلام وقتتون بخیر ممنون از مقاله و سایت فوق العادتون سوال من این هست که آیا از طریق اوراق قرضه امکان دریافت اقامت و پاسپورت این کشور رو داریم؟ و اصولا اتباع ایرانی با خرید اوراق قرضه یا سرمایه گذاری های مشابه در کدوم کشور می تونن اقامت یا تابعیت رو به دست بیارند ؟ سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی این امکان وجود دارد که شما با سرمایه گذاری یا خرید اوراق قرضه دولتی موفق به اخذ اقامت و در نهایت پاسپورت شوید، ولی باید مد نظر داشته باشید که خیلی از کشورها مثل مالتا و مجارستان الان این روش را برای ایرانی ها بسته اند ولی همچنان در کشورهایی مثل ایرلند شمالی، حوزه بالتیک اروپا می توانید با خرید اوراق دولتی موفق به کسب اقامت و در نهایت پاسپورت شوید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مینا طارم
سلام وقت بخیر اگر در مجارستان تحصیل و کار کنیم ایا مدت زمان تحصیل هم در اخذ پاسپورت لحاظ می شود ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب اقامت شما از زمانی لحاظ می شود که در آن کشور مالیات پرداخت کنید. بنابراین بعد از تبدیل ویزای تحصیلی به کاری و پرداخت مالیات شما می توانید برای اقامت دائم و اخذ پاسپورت اقدام کنید. ولی ویزای تحصیلی منجر به اخذ اقامت دائم و پاسپورت نمی شود و همچنین زمان تحصیل برای اخذ اقامت دائم محسوب نمی شود. سپاس
فرنوش
سلام با تکر از مطالب خوب و مفیدتون من می خواستم برای اخذ پاسپورت مجارستان اقدام کنم. سوالم اینه که بهترین و مطمئن ترین روش اخذ پاسپورت مجارستان چه روشی است؟ ایا با خرید ملک می توان پاسپورت این کشور را دریافت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت متشکریم از همراهی شما در حال حاضر تحصیل یکی از بهترین راه های ورود به کشور مجارستان است و خرید ملک در این کشور نه تنها منجر به دریافت تابعیت و اخذ پاسپورت شما نمیشود بلکه حتی اقامت هم برای شما به همراه نخواهد داشت.
پوریا
سلام ایا امکان دریافت اقامت یا پاسپورت مجارستان از طریق خرید ملک وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، شما می توانید با خرید ملک در این کشور اقامت دریافت نمایید اما این امر منجر به دریافت پاسپورت نمی شود.
سعیدپور
سلام و عرض ادب اگر کسی پاسپورت مجارستان را دریافت کنه می تونه تو کشورهای حوزه اروپا زندگی کنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله شما می توانید در کل اتحادیه اردپا زندگی کنید.
مینا
از طریق کار کردن در مجارستان میتونم به پاسپورت برسم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله در صورت پرداخت بیمه و مالیات در نهایت منجر به اخذ پاسپورت می گردد.
Mina
آیا برای تحصیل با ۴۰ سال سن می‌توانم بری کارشناسی مجارستان اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. ریسک دریافت ویزا برای شما قدری بالا است و شاید بهتر باشد برای تحصیل در کشورهایی که گپ تحصیلی بالا اقدام داشته باشید.
عماد
با سلام احترام خدمت شما. پاسپورت مجارستان تابعیت دوگانه را میپذیرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان دو تابعیتی بودن وجود دارد.
برزگر
سلام وقت بخیر من شنیدم با سرمایه گذاری در املاک مجارستان هم میشه اقامت گرفت. میخواستم بپرسم چقدر باید سرمایه گذاری کرد و آیا منجر به پاسپورت مجارستان می شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما با حداقل 155 هزار یورو سرمایه گذاری در املاک این کشور می توانید اقامت دریافت نمایید و این اقامت بدون شرط حضور است و منتها به پاسپورت ختم نمی شود.
مهدی
با سلام در خصوص مجارستان آیا این امکان هست که با تحصیل پزشکی به صورت مستقیم برای دانشگاه های این کشور اقدام کرد؟ و آیا پس از دریافت اقامت و پاسپورت می توان با مدرک تحصیلی مجارستان برای کار در دیگر کشور های اروپایی اقدام داشت ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، شما ابتدا باید یک دوره معادلسازی را پشت سر بگذارید و پس از آن برای پذیرش پزشکی اقدام نمایید. در صورت تحصیل در این کشور امکان کار در سایر کشورهای اروپایی را در صورت آشنایی با زبان بومی کشور مقصد خود خواهید داشت.
سایه قصری نژاد
سلام و عرض ادب در حال حاضر چه روشهایی در کشور مجارستان منجر به اخذ اقامت در این کشور میشن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز. در حال حاضر شما می توانید از طریق روش های تحصیل، کار و یا حتی سرمایه گذاری اقامت این کشور را دریافت نمایید. شرایط شما برای بهترین روش باید بررسی شود.
سحر
سلام، آیا برای کار هم میشه اقدام کرد برای مجارستان؟ شانس داریم بعدا پاسپورت بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز شما می‌توانید برای کاریابی در این کشور نیز اقدام نمایید پس از حدود ۵ سال کار کردن می‌توانید اقامت دائم این کشور و در نهایت پاسپورت مجارستان را اخذ نمایید
Farzan
سلام ، آیا پاسپورت مجارستان با ویرای تحصیلی هم ارائه میشه؟ فکر کنم باید وارد بازار کار شیم و اثامت کاری بگیریم و بعد برای اقامت دائم و پاسپورت اقدام کرد درسته؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، دقیقا به همین صورت که فرمودید ابتدا باید به اقامت کاری تبدیل نموده و سپس وارد پروسه اقامت دائم و پاسپورت این کشور شوید.
افسانه محمدی
من میخوام ویزای کاری مجارستان رو بگیرم، بعدا می تونم برای پاسپورت مجارستان درخواست بدم؟ چند سال طول میکشه تا پاسپورت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی معمولاً در صورتی که شما ۵ سال در اروپا کار کنید می‌توانید اقامت دائم و پس از ۸ تا ۱۰ سال می‌توانید پاسپورت آن کشور را دریافت نمایید.
Gohar
سلام وقت بخير ايا از روش اقامت تحصيلي ميشه بعد از چند سال پاسپورت مجارستان رو گرفت؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً پس از اینکه شما وارد بازار کار می‌شوید بعد از ۵ سال می‌توانید برای اقامت دائم و پس از ۸ تا ۱۰ سال برای پاسپورت اقدام نمایید.
arsham mohammadi
سلام و عرض ادب با پاسپورت مجارستان میتوان به چند کشور سفر کرد ایا کانادا هم میتوان رفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با پاسپورت مجارستان به بیش از ۱۰۰ کشور می توان بدون ویزا سفر کرد. برای سفر به کانادا با یک مجوز الکترونیکی می توانید اقدام نمایید.
صادق
سلام وقت بخیر برای پاسپورت مجارستان چه راههایی هست ؟ از چه روشی میشه پاسپورت گرفت ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام راه های مختلف مانند تحصیل کار یا سرمایه گذاری
میلاد زینعلی
سلام و عرض ادب الان با خرید ملک یا چقدر میشه اقامت مجارستان رو گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام.‌با حداقل مبلغ ۱۵۰۰۰۰ یورو
Mina
سلام خسته نباشید از چه روشی دریافت پاسپورت مجارستان به نظرتون راحت تره؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی بررسی گردد.برای دریافت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.
زهرا
سلام برای گرفتن پاسپورت کشور مجارستان ایا محدودیت سنی دارد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر محدودیت سنی برای این موضوع در نظر گرفته نشده است.
Mina
سلام خسته نباشيد ايا راهي براي دريافت پاسپورت مجارستان وجود دارد چون اكثر راه هايي كه معرفي كرديد انگار منجر به اخذ پاسپورت نميشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، شما میتوانید از طریق کار و یا حتی خرید ملک به پاسپورت کشور مجارستان دست پیدا کنید.
مشاوره رایگان