پاسپورت قبرس

14 نظر

بسیاری از ایرانیان تمایل دارند تا در سریع ترین زمان ممکن پاسپورت کشوری را بدست آورده و از مزایای آن بهره مند شوند. در حال حاضر قبرس یکی از کشورهایی است که امکان اخذ پاسپورت در آن برای ایرانیان فراهم می باشد. این پاسپورت در حال حاضر رتبه هفتمین پاسپورت معتبر دنیا را به خود اختصاص داده است و شما با داشتن آن می توانید آزادانه در کشورهای اروپایی زندگی نموده و به بسیاری از کشورهای دنیا بدون نیاز به ویزا مسافرت نمایید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با روش های مختلف مهاجرت به قبرس و 6 راه اصلی اخذ تابعیت قبرس اروپایی آشنا نموده و روش هایی را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم که می توانید از آن طریق به پاسپورت قبرس دست پیدا کنید. این مقاله به کوشش کارشناسان و مشاورین کارآزموده موسسه ملک پور تهیه شده است تا به سوالات شما بزرگواران در خصوص پاسپورت قبرس پاسخی درست و علمی دهد. شما با مطالعه این نوشتار با روش های منتهی به پاسپورت قبرس آشنا شده و می توانید با ذهنیتی درست برای اقدام به دریافت آن تصمیم گیری نمایید. ضمن اینکه اگر پس از مطالعه این مقاله سوالی در زمینه دریافت پاسپورت قبرس داشتید می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل نمایید تا مشاوره رایگان تلفنی دریافت کنید.

 

ویدئو موسسه MIE در مورد راه های اقامت قبرس


 

عناوین زیر در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است:

 • شرایط عمومی پاسپورت قبرس
 • رنکینگ پاسپورت قبرس
 • شرایط اخذ اقامت و ویزای قبرس
 • شرایط دریافت پاسپورت قبرس
 • خدمات موسسه ملک پور در زمینه اخذ اقامت قبرس
 • مزایا و معایب مهاجرت به قبرس
 • سوالات متداول راجع به پاسپورت قبرس
 • سخن پایانی در باب پاسپورت قبرس

تماس با ما

پاسپورت قبرس

شرایط عمومی پاسپورت قبرس

در این قسمت قصد داریم که با شرایط عمومی کشور قبرس و دریافت پاسپورت آن بیشتر آشنا شویم و به صورت اجمالی 6 راه اصلی اخذ تابعیت قبرس اروپایی را معرفی نماییم و در بخش های بعدی با جزئیات بیشتری به ارائه هر کدام از روش ها بپردازیم.

کشور قبرس به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می شود که قسمت جنوبی آن در اروپا قرار داشته و از کشورهای عضو اتحادیه اروپا محسوب می شود. از جمله 6 راه اخذ تابعیت قبرس اروپایی که متقاضیان می توانند برای دریافت اقامت قبرس اقدام نمایند می توانیم به روش های کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، ازدواج و... اشاره نماییم که هر کدام از این موارد جزئیات و قوانین مختص به خود را خواهند داشت. سالانه مهاجرین زیادی از طریق این روش های به قبرس مهاجرت نموده و اقامت قبرس را اخذ می کنند. اما جالب است بدانید روند دریافت پاسپورت در هر کدام از این روش ها متفاوت است و برخی از آنها حتی منجر به دریافت پاسپورت نمی شوند، در عوض برخی دیگر از آنها مانند خرید ملک در قبرس سریعاً می تواند منجر به دریافت پاسپورت گردد.

در حال حاضر با توجه به شرایط سیاسی که کشورهای مختلف با ایرانیان دارند می توان کشور قبرس را جزو معدود کشورهایی نامید که از همان ابتدای کار اجازه اخذ پاسپورت را برای ایرانیان فراهم می نماید. نکته دیگری که برای دریافت پاسپورت این کشور وجود دارد این است که دو تابعیتی در این کشور پذیرفته شده است و نیازی نیست تا شخص تابعیت قبلی خود را از دست بدهد. با توجه به سطح زندگی بالا، آب و هوای عالی و شرایط آموزشی و سرمایه گذاری این کشور می تواند مقصد مناسبی برای متقاضیان دریافت پاسپورت یک کشور اروپایی باشد.

رنکینگ پاسپورت قبرس

از نکات مهمی که متقاضیان مهاجرت برای انتخاب کشور مقصد خود مد نظر قرار می دهند این موضوع است که ارزش پاسپورت آن کشور به چه صورت می باشد و با داشتن پاسپورت آن کشور امکان سفر به چند کشور دنیا بدون نیاز به اخذ ویزا را دارد. دریافت پاسپورت قبرس از طریق روش های گوناگون امکان پذیر می باشد؛ اما زمانی که برای دریافت هر کدام صرف می شود بسته به روش متفاوت می باشد. در برخی روش ها مانند روش کار شما ابتدا اقامت کاری دریافت می کنید و بعد از چند سال اقامت دائم بدست آورده و بعد از آن برای پاسپورت اقدام می نمایید. در روش دیگری مانند خرید ملک شخص از ابتدا با 2 میلیون یورو سرمایه گذاری می تواند پاسپورت دریافت نماید. جالب است بدانید که قبرس از نظر اعتبار پاسپورت در جایگاه بالایی قرار داشته و در کنار کشورهایی همچون کرواسی، رومانی و بلغارستان در جایگاه 7 ارزشمندترین پاسپورت های دنیا قرار دارد. دارندگان این پاسپورت برای ورود به 92 کشور الزام به اخذ ویزا داشته و برای ورود به 77 کشور نیاز به اخذ ویزا ندارد و فرد باید برای 29 کشور به هنگام ورود به کشور مقصد ویزا اخذ کند. لازم به ذکر است که این آمار مربوط به زمانیست که ورود و خروج به بسیاری از کشورها به دلیل بیماری کرونا محدود شده است.

پاسپورت قبرس

خرید پاسپورت قبرس جنوبی

شرایط اخذ اقامت و ویزای قبرس

 در این بخش ما راه های مختلف برای مهاجرت به قبرس را بررسی می نماییم. به طور کلی 6 کتگوری وجود دارد که از آن طریق می توان اقامت و یا تابعیت کشور قبرس را بدست آورد. این دسته بندی که برای اولین بار توسط مدیر موسسه ملک پور صورت گرفته است عبارتند از: تولد، ازدواج، پناهندگی، کار، تحصیل و سرمایه گذاری. ضمن اینکه توضیحات کاملی در خصوص تمامی این روش ها در محصولی تحت عنوان مسیر سبز مهاجرت تهیه شده است که با خرید آن می توانید مانند یک مشاور مهاجرت، با روش های گوناگون مهاجرتی آشنایی پیدا نمایید. هر کدام از این دسته بندی ها می توانند شامل شرایط خاص و ویژه ای باشند که به افراد در تصمیم گیری برای نحوه مهاجرت کمک نماید. در ادامه به ارائه توضیحاتی در خصوص هر کدام از روش ها می پردازیم.

 • روش تولد

به طور کلی می توان گفت که دو نوع سیستم برای اعطای تابعیت برای کودکانی که متولد می شوند وجود دارد که عبارتند از سیستم خاک و سیستم خون. در برخی کشورها صرف به دنیا آمدن فرزند در خاک آن کشور باعث اعطای تابعیت به نوزاد از بدو تولد می شود که به این حالت قانون خاک برای اعطای تابعیت گفته می شود. در روش دیگر که به عنوان روش خون شناخته می شود اگر یکی از والدین نوزاد دارای تابعیت آن کشور باشند، فرزند نیز به تبعه آنها تابعیت آن کشور را اخذ می نماید. سیستم اعطای تابعیت در قبرس برای نوزادان سیستم خون می باشد و در صورت داشتن تابعیت قبرس برای والدین، نوزاد نیز تابعیت این کشور را کسب می نماید.

 • روش ازدواج

از دیگر روش های مهاجرت که نهایتاً منجر به دریافت پاسپورت قبری می گردد می توانیم به ازدواج فرد مجرد با یکی از اتباع کشور قبرس اشاره نماییم. در این روش فرد پس از طی روال قانونی برای ثبت ازدواج که مدت مشخصی به طول می انجامد می تواند اقامت 2 ساله این کشور را به دست آورد. در صورتی که این ازواج پس از پایان 2 سال برقرار باشد شخص اقامت خود را تمدید می نماید تا اینکه بعد از 5 سال اقامت دائم این کشور را کسب نماید. پس از کسب اقامت دائم نیز این امکان برای وی وجود دارد تا برای دریافت پاسپورت اقدام نماید.

 • روش پناهندگی

هر ساله افراد زیادی با این تصور که می توانند از طریق پناهندگی مهاجرتی آسان و کم هزینه انجام دهند برای این مسیر خطرناک اقدام می نمایند. اساساً پناهنده به شخصی گفته می شود که به دلایل مختلف اعم از رنگ، نژاد، دین، عقیده و یا عضویت در برخی گروه های عقیدتی و سیاسی در کشور خود با خطر شدید مواجه هستند و به کشور دیگری پناه می برند. شاید بتوان عدم آگاهی از خطرات و شرایط دشواری که در کشور مقصد در انتظار افراد است را دلیل اقدام برای انجام این روش دانست. افراد اغلب نمی دانند که چه مسیر پرخطری پیش روی آنها قرار دارد و با یک تحقیق درست متوجه می شوند که علاوه بر ریسک های مالی در این مسیر، خطرات فراوانی جان آنها و خانواده هایشان را تهدید می کند. با این حال در صورتی که شخص بتواند به خاک قبرس برسد و تأییدیه های لازم را دریافت کند می تواند بعد از 5 سال اقامت دائم دریافت کرده و پس از آن برای پاسپورت اقدام نماید. قطعاً مشاوره می تواند بهترین راه برای انتخاب مسیر درست بوده و شما را در مسیری مطمئن و ایمن قرار دهد. لازم به یادآوری است که موسسه ملک پور هیچ گونه مشاوره و اقدامی در زمینه پناهندگی نداشته و هرگز این مسیر را توصیه نمی نماید.

 • روش کاری

پاسپورت قبرس

یکی دیگر از روش های مهاجرت به قبرس، یافتن شغل مناسب در این کشور و ورود از طریق کار است. یکی از مطلوب ترین روش های مهاجرت برای بسیاری از افراد این است که در کشور مقصد خود شغلی بدست آورده و ضمن کسب درآمد نیازی به انجام هزینه از محل پس انداز خود در را نداشته باشند. بخصوص ایرانیان اگر بخواهند پس انداز ریالی خود را به یورو تبدیل کرده و هزینه کنند، متحمل هزینه های بسیاری خواهند شد. با این تفاسیر شخصی که بخواهد از طریق کار به قبرس مهاجرت نماید باید از یک کارفرما در این کشور Job offer دریافت نموده و به واسطه آن ویزای شغلی اخذ نموده و به این کشور ورود کند. البته دریافت پیشنهاد شغلی کار آسانی نیست اما در صورتی که نشان دهید نیروی متخصصی هستید شانس این را دارید تا با داشتن کار مهاجرت نمایید. لازم به ذکر است که شما با تهیه محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور می توانید خودتان کارفرمای خود را پیدا نموده و شانستان را بالا ببرید. ضمن اینکه خوب است بدانید که نرخ بیکاری این کشور در حال کاهش می باشد و نیاز به نیروی کار در این کشور در حال افزایش می باشد.

 

محصول گام به گام کاریابی موسسه mie

 • روش تحصیل

تحصیل در قبرس مانند بسیاری دیگر از کشورهای دنیا منجر به دریافت اقامت دائم و پاسپورت این کشور نمی شود و دانشجویان تنها در طول دوره تحصیل خود اقامت این کشور را خواهند داشت و برای اینکه بتوانند اقامت دائم این کشور را بدست آورند باید پس از تحصیل در این کشور مشغول به کار شوند و بیمه و مالیات پرداخت نمایند. متقاضیان تحصیل در این کشور می توانند در تمامی مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری در دانشگاه های این کشور پذیرش گرفته و مشغول به تحصیل شوند. دانشجویان در دانشگاه های این کشور می توانند در رشته های مختلفی از جمله رشته های علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، پزشکی و... تحصیل نمایند. دانشجویان بین المللی می توانند با پرداخت شهریه بسته به مقطع و رشته تحصیلشان در دانشگاه ها پذیرش دریافت نمایند و البته داشتن مدرک زبان IELTS متناسب با مقطع تحصیلی نیز برای آنها ضرورت خواهد داشت. با این توضیح که جزئیات پذیرش برای رشته ها و دانشگاه ها با هم تفاوت هایی خواهند داشت اما برخی از کلیات تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در قبرس را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید:

 

مقطع تحصیلی

طول دوره

مدرک زبان مورد نیاز

شهریه

لیسانس

4 سال

IELTS 6

3,000 الی 10,000 یورو

فوق لیسانس

2 سال

IELTS 6.5

حدود 12,000 یورو

دکتری

3 الی 5 سال

IELTS 7

حدود 14,000 یورو

در لینک زیر اطلاعات بیشتری در خصوص تحصیل در قبرس در دسترس می باشد:

پاسپورت قبرس

تحصیل در قبرس

 • روش سرمایه گذاری

آخرین روشی که در این قسمت به بررسی آن می پردازیم سرمایه گذاری در قبرس اروپایی برای اخذ پاسپورت این کشور می باشد. این امکان برای متقاضیان وجود دارد تا از طرق مختلف در این کشور سرمایه گذاری نموده و اقامت و یا حتی از همان ابتدای کار پاسپورت قبرس را دریافت نمایند. از جمله روش های سرمایه گذاری که منجر به دریافت اقامت و تابعیت قبرس می شود می توانیم به خرید ملک، ثبت شرکت، خرید اوراق بهادار و یا ترکیبی از این موارد را اشاره داشته باشیم. در بین روش های نام برده شده می توانیم خرید ملک را محبوب ترین و پر تقاضاترین روشی بدانیم که سرمایه گذاران برای دریافت پاسپورت از این طریق اقدام می نمایند. حال به اختصار با شرایط هر یک از روش های نام برده شده می پردازیم:

 • خرید ملک

یکی از روش هایی که متقاضیان سرمایه گذاری در قبرس می توانند به واسطه آن مستقیماً و با سریع ترین زمان ممکن به پاسپورت قبرس دست یابند، خرید ملک در این کشور به ارزش حداقل 2 میلیون یورو می باشد. این روش برای افرادی که از وضعیت مالی مناسبی برخوردار هستند بسیار مناسب بوده و با این سرمایه گذاری ضمن خرید خانه در قبرس و اقامت قبرس می توانند در تمام کشورهای اتحادیه اروپا نیز زندگی کرده و عملاً شهروند اروپایی محسوب می شوند. این سرمایه گذاری علاوه بر شخص اصلی برای همسر و فرزندان زیر 18 سال و حتی تا سنین بالاتر به شرط وابستگی می تواند منجر به دریافت پاسپورت شود. البته اگر شخص مبلغ سرمایه گذاری را به 2 میلیون و 500 هزار یورو افزایش دهد می تواند برای پدر و مادر خود و همسرش نیز پاسپورت دریافت نماید. امنیت سرمایه گذاری در خرید ملک در قبرس بسیار بالاست و این را می توانیم از نرخ مصادره اموال در این کشور نتیجه گیری کنیم که همواره در پایین ترین سطح خود بوده است.

پاسپورت قبرس

 • ثبت شرکت

از دیگر روش هایی است که سرمایه گذاران می توانند برای آن اقدام نمایند و پاسپورت دریافت نمایند. روش ثبت شرکت در واقع به منظور کارآفرینی در قبرس در نظر گرفته شده است و سرمایه گذاران با ارائه یه بیزنس پلن قوی و تزریق سرمایه می توانند برای آن اقدام نمایند. از جمله الزامانی که برای این روش وجود دارد این است که شخص باید حداقل 5 نفر از شهروندان قبرس را در شرکت خود استخدام نماید و حداقل مبلغی که برای سرمایه گذاری به این کشور وارد می کند 2 میلیون یورو باشد.

 • خرید اوراق بهادار و صندوق های سرمایه گذاری

این روش مستلزم شناخت کافی نسبت به بازار و وضعیت اقتصادی کشورها می باشد و سرمایه گذاران باید جوانب مختلفی را مورد تحلیل و ارزیابی قرار دهند. اما در صورت تمایل امکان سرمایه گذاری در این مسیر نیز برای افراد وجود داشته و می توانند از این طریق به قبرس ورود نمایند.

پاسپورت قبرس

سرمایه گذاری در قبرس

شرایط دریافت پاسپورت قبرس

مطابق مطالبی که در عناوین قبل خدمت شما عزیزان ارائه شد دریافتیم که امکان اخذ اقامت و در نهایت پاسپورت قبرس از چه روش هایی امکان پذیر می باشد. با جوانب مختلفی از روش ها آشنا شدیم و اکنون می دانیم که با روش هایی مانند تحصیل یا صرف تولد در خاک این کشور نمی توان پاسپورت قبرس را دریافت کرد؛ اما با روش هایی همچون ازدواج، کار و سرمایه گذاری افراد می توانند اقامت و پاسپورت دریافت کنند. در برخی کشورها برای دریافت پاسپورت باید از تابعیت قبلی خود صرف نظر نمایید؛ اما موضوع دو تابعیتی برای قبرس امری پذیرفته شده است. در بین موارد فوق می توان سرمایه گذاری در خرید ملک را یکی از بهترین گزینه ها برای دریافت پاسپورت نامید؛ زیرا شخص در کمتر از 6 ماه می تواند به پاسپورت قبرس دست یابد. برای این منظور پیش بردن امور با مشاور متخصص مهاجرت که با شرایط اقتصادی و قوانین آشنا باشد می تواند نقش کلیدی در انجام درست کارها داشته باشد.

خدمات موسسه ملک پور در زمینه اخذ اقامت قبرس

موسسه ملک پور با بیش از 15 سال سابقه درخشان در امر مهاجرت، با توجه به تقاضای شما برای مهاجرت به قبرس خدماتی مناسب شما بزرگواران برای رسیدن به اهدافتان داشته و در این مسیر همواره در کنار شما خواهد بود. این موسسه با بهره گیری از بهترین مشاوریان، کارشناسان و تیم های پشتیبانی با مدیریت محترم موسسه ملک پور در سالیان اخیر پرئژه های موفقی در زمینه های مختلف از جمله تحصیل و سرمایه گذاری در خرید ملک در این کشور داشته است و با تجربه حاصل از انجام این کار می تواند راهنمای شما برای دریافت پاسپورت این کشور باشد. ما با ارائه اطلاعات صادقانه و پیگیری متعهدانه همواره در تلاش هستیم تا بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آوریم. متقاضیان خرید ملک در قبرس می توانند از خدمات ویژه موسسه برای بازدید پروژه ها و سایر خدماتی که برایشان در نظر گرفته شده است نیز بهره مند شوند.

مزایا و معایب مهاجرت به قبرس

اکنون که با تمامی روش های منجر به دریافت اقامت و تابعیت قبرس آشنا شدید بهتر است آنها را با توجه به شرایط خود در نظر گرفته و با در نظر گرفتن مزایا و معایب آن بهترین تصمیم را برای آینده خود بگیرید. در واقع برای یک تصمیم گیری درست شما باید تمام جوانب کار را بسنجید و سپس در مسیر گام بردارید؛ زیرا این تصمیم می تواند نقش بسیار پررنگی در آینده شما داشته باشد. البته مزایا و معایب با توجه به شرایط افراد متفاوت و متغیر است و نمی توان آن را یک موضوع کلی در نظر گرفت اما با توجه به موارد مشاهده شده، ما برخی از مزایا و معایبی که می تواند در خصوص مهاجرت به قبرس مطرح شود را برای شما ذکر نموده ایم تا در تصمیم گیری مددرسان شما باشیم:

مزایا:

 • امکان اخذ پاسپورت در حدود 6 ماه با خرید ملک
 • امکان اقدام برای روش های مختلف مهاجرتی
 • پایین بودن هزینه های زندگی و تحصیل
 • ارزشمند بودن پاسپورت این کشور
 • عضویت قبرس در اتحادیه اروپا

معایب:

 • بالا بودن نرخ بیکاری نسبت به کشورهایی مانند اتریش و آلمان
 • پایین بودن تعداد دانشگاه ها
 • عدم عضویت در حوزه شنگن

سوالات متداول

✔️ از چه روش هایی می توان به پاسپورت قبرس دست پیدا کرد؟

به طور کلی روش های کاری، سرمایه گذاری، ازدواج و تولد می توانند به دریافت پاسپورت قبرس منجر شوند که البته مدت زمان دریافت پاسپورت در هر کدام از این موارد با هم متفاوت می باشد.

✔️ سریع ترین روش برای دریافت پاسپورت قبرس کدام است؟

روش های سرمایه گذاری و بخصوص خرید ملک می تواند سریع ترین مسیر برای دریافت پاسپورت قبرس باشد.

✔️ حداقل مبلغی که برای سرمایه گذاری در خرید ملک به منظور دریافت پاسپورت قبرس باید هزینه کرد چه مقدار است؟

شما با خرید املاک به حداقل قیمت 2 میلیون یورو می توانید پاسپورت این کشور را برای خود و خانواده دریافت نمایید و حتی با سرمایه گذاری 500 یورو بیشتر می توانید برای پدر و مادر خود و همسرتان نیز پاسپورت دریافت کنید.

✔️ آیا امکان خرید پاسپورت قبرس وجود دارد؟

بله؛ شما با سرمایه گذاری در خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو می توانید ضمن کسب سود، پاسپورت این کشور را نیز خریداری کنید.

✔️ آیا امکان فروش املاک خریداری شده برای فردی که پاسپورت قبرس را اخذ کرده وجود دارد؟

بله؛ فرد می تواند املاک خود را فروخته و فقط 500 هزار یوروی آن را نگه دارد تا پاسپورت خود را حفظ کند.

 

_____________سخن پایانی _____________

در این نوشتار به بررسی و تحلیل علمی در خصوص پاسپورت قبرس، روش های اخذ اقامت و تابعیت قبرس و سایر موضوعات مرتبط با پاسپورت قبرس پرداختیم. مطابق مطالب ذکر شده راه های گوناگونی برای ورود به این کشور وجود دارد که روش های تحصیل و سرمایه گذاری جزو پرطرفدارترین روش های مهاجرتی به این کشور محسوب می شوند. البته روش تحصیل منجر به پاسپورت نمی شود؛ اما روش سرمایه گذاری بخصوص در خرید ملک می تواند سریعاً پاسپورت قبرس را برای متقاضی به همراه داشته باشد. در این سرمایه گذاری متقاضی علاوه بر دریافت پاسپورت قبرس، سود مناسبی نیز از سرمایه گذاری انجام شده خواهد داشت. این مقاله به کوشش کارشناسان موسسه ملک پور به منظور راهنمایی شما عزیزان جهت دریافت پاسپورت قبرس تهیه شده و به نگارش در آمده است. چنانچه پس از مطالعه آن تصمیم به اقدام برای دریافت پاسپورت قبرس داشته و یا سوالاتی در این خصوص برای شما عزیزان به وجود آمد می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل نمایید تا مشاوره رایگان تلفنی دریافت کنید. همچنین شما عزیزان می توانید پرسش های خود را در زمینه پاسپورت قبرس یا موارد مرتبط در زیر همین مقاله در قسمت "ثبت پرسش" مطرح نمایید و پاسخ آن را در اسرع وقت دریافت کنید.

امتیاز 4.55 از 5 ( 22 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
شهلا وادی
سلام ممنونم از مقاله خوبتون درباره پاسپورت قبرس. خیلی اطلاعات مفیدی در این باره در این مقاله وجود دارد واقعا مقالات و ویدئوهایتان عالی هستند ممنونم از این همه اطلاعات مفید بخصوص عدم شرط حضورش عالی است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان.
صدف
سلام. وقتتون بخیر باشه. مرسی از مقاله خوبتون. برای ثبت شرکت قبرس میشه با شما اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله در صورت داشتن شرایط لازم می توانید از طریق موسسه اقدام نمایید.
احمد
سلام با پاسپورت قبرس میشه بدون ویزا به امریکا سفر کرد و ایا امکان زندگی در بقیه کشور های اروپایی رو داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب عزیز با پاسپورت قبرس می توانید در هر یک از کشورهای اتحادیه اروپا زندگی کنید.
مهین
چقدر باید برای ملک پرداخت کنیم تا به پاسپورت قبرس برسیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. با خرید ملک به صورت مستقیم پاسپورت دریافت نمی کنید اما می توانید به اقامت دست پیدا کنید و بعد از 5 سال حضور در این کشور پاسپورت قبرس دریافت کنید.
ریما حسینی
سلام وقتتون بخیر برای دیجیتال نومد امکان اقدام با موسسه شما وجود دارد ؟؟ من ادمین چندتا پیج هستم و درآمد خوبی دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، در صورتی که شرایط درآمدی مناسبی داشته باشید شانس دریافت این نوع اقامت را در چند کشور خواهید داشت.
سارا
سلام در مورد خرید ملک با وام خواستم سوال بپرسم بعد از چند سال اقامت دائم به فرد میدن ؟؟ پاسپورت به چه شکلی هست اون بعد از چند سال
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً پس از ۲ تا ۳ سال به شما اقامت دائم تعلق می‌گیرد و اگر در ۸ سال ۵ سال در این کشور زندگی نمایید می‌توانید پاسپورت قبرس را دریافت کنید.
فاطمه
سلام. ممنون بابت اطلاعات خوبتون. آیا پاسپورت قبرس تابعیت دوگانه را قبول میکنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، شما میتوانید تابعیت قبرس داشته باشید و تابعیت فعلی خود را هم حفظ کنید.
مریم مولایی
سلام خسته نباشید، اگر پاسپورت قبرس رو بگیریم می تونیم به کشور های اروپایی راحت سفر کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، امکان سفر و یا حتی زندگی در کشورهای اروپایی را خواهید داشت.
Alirezq
سلام وقت بخیر برای گرفتن پاسپورت قبرس آیا به صورت مستقیم میشه اقدام کرد یا باید از طریق روش های کاری تحصیلی سرمایه اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز راه مستقیمی برای اخذ پاسپورت وجود ندارد و بایستی ابتدا برای روش های اقامتی اقدام نمایید‌.
Hanie
حداقل هزینه برای تمکن مالی ویزای خودحمایتی قبرس جنوبی چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. اگر منظور شما حق الوکاله این روش است که باید شرایط شما دقیق بررسی و بر اساس تعداد اعضای خانواده وکیل اعلام قیمت داشته باشند.
سهیل
سلام خسته نباشید، اگر پاسپورت قبرس رو بگیریم می تونیم به کشور های اروپایی راحت سفر کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، حتی میتوانید در برخی از کشورهای اروپایی زندگی کنید.
Mina
سلام حسته نباشید آیا با خرید ملک در قبرس هم می‌توان پاسپورت را دریافت کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله امکان پذیر است
لیلا ادهم
سلام وقت بخیر سریع ترین روش برای اخذ اقامت قبرس و پاسپورت قبرس از طریق چه مسیری است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام دوست عزیز رزومه شما بایستی بررسی گردد.برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید
بهاره شریفی
سلام وقتتون بخیر در روش ثبت شرکت در قبرس چند سال طول میکشه گرفتن پاسپورت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورتی که ۵ سال از ۸ سال در قبرس زندگی کنید می توانید درخواست پاسپورت دهید.
مشاوره رایگان