ویزای EB5 آمریکا

14 دی 1401 19 نظر

در این مقاله قصد داریم تا ویزای eb5 آمریکا (ویزای سرمایه گذاری در آمریکا) و یکی از موضوعات اصلی آن نظیر: شرایط مهاجرت و اخذ اقامت آمریکا را مورد بحث و بررسی علمی قرار دهیم. امروزه تعدادی از افراد درصدد دریافت ویزای سرمایه گذاری آمریکا می ‌باشند. آنان تمایل دارند تا در این کشور سرمایه‌ گذاری نمایند اگر شما هم یکی از صدها نفری می باشید که خواهان سرمایه‌گذاری در ایالات متحده هستید، قطعاً با سوالاتی رو به رو می شوید از جمله: شرایط اخذ ویزای eb5 آمریکا(ویزای سرمایه گذاری در آمریکا) به چه صورت می باشد؟ شرایط مهاجرت و اخذ اقامت آمریکا به چه صورت است؟ آیا دریافت کارت سبز آمریکا از طریق سرمایه گذاری برای اتباع ایرانی امکان پذیر می باشد؟ قطعاً با مطالعه مقاله پیش رو تمامی ابهامات ذهنی شما رفع خواهد شد. ویزای eb5 آمریکا یکی از انواع ویزاهای سرمایه‌ گذاری در آمریکا می باشد که پس از چند سال منجر به اقامت دائم و گرین کارت آمریکا می شود. اگر پس از مطالعه مقاله ویزای eb5 آمریکا (ویزای سرمایه گذاری در آمریکا) نیاز داشتید تا اطلاعات بیشتری کسب نمایید توصیه می کنیم با مشاورین مؤسسه MIE تماس حاصل نمایید و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. مقاله پیش رو، بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط موسسه ملک پور و پرسش از وکلای محلی همکار آمریکا و همچنین بررسی سایت های دولتی تدوین شده است.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به آمریکا

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد مهاجرت به آمریکا

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد مهاجرت به آمریکا

 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

ویزای EB5 آمریکا

شرایط کلی ویزای eb5 آمریکا (ویزای سرمایه گذاری در آمریکا)

آمریکا به نوبه خود یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین کشور های جهان می باشد. امروزه برخی از اشخاص تمایل دارند از طریق سرمایه گذاری به این کشور بسیار پیشرفته مهاجرت نمایند. ایالات متحده از سرمایه گذاری خارجی حمایت و پشتیبانی می کند و به عنوان یک سیاست با سرمایه‌گذاران خارجی برخورد عادلانه منصفانه و بدون تبعیض را فراهم می کند. این کشور به دلیل داشتن بزرگترین اقتصاد جهان به عنوان مکانی جهت تجارت در سراسر جهان شناخته شده است. امروزه از طریق ویزا های متنوع می‌توان در این کشور سرمایه گذاری نمود که یکی از جذاب ترین آنان ویزای eb5 آمریکا (ویزای سرمایه گذاری در آمریکا) است. سرمایه گذاران خارجی می‌توانند با اخذ این ویزا مستقیماً گرین کارت این کشور را دریافت نمایند. گرین کارت یکی از ارزشمندترین کارهای اقامت آمریکا می باشد. در ادامه به بررسی تمام جزئیات مربوط به ویزای eb5 آمریکا خواهیم پرداخت.

ویزای eb5 آمریکا (ویزای سرمایه گذاری در آمریکا)

ویزای eb5 ویزای سرمایه گذاری آمریکا می باشد که در سال ۱۹۹۰ توسط دولت ایالات متحده ایجاد شد. این ویزا به تجار مهاجر این فرصت را می دهد تا در آمریکا سرمایه گذاری کنند و همزمان اقامت دائم قانونی آمریکا را برای خود و خانواده نزدیک خود به دست آورند. دریافت گرین کارت آمریکا(کارت اقامت دائم آمریکا) تقریباً ۱۲ تا ۱۸ ماه طول می کشد. جهت دریافت ویزای eb5 بایستی حداقل ۹۰۰ هزار دلار در یک شرکت آمریکایی سرمایه گذاری کنید و حداقل ۱۰ شغل آمریکایی، برای ۱۰ نفر شهروند آمریکایی ایجاد نمایید. البته شما می توانید مبلغ سرمایه خود را به ۱.۸۰۰.۰۰۰ دلار افزایش دهید. در سرمایه‌گذاری ۹۰۰ هزار دلاری شما بایستی در یک منطقه خاص از جمله منطقه روستایی یا منطقه‌ای که نرخ بیکاری بالایی دارد، سرمایه گذاری نمایید. در حالی که در سرمایه گذاری  ۱.۸۰۰.۰۰۰ دلاری شما می توانید به اختیار در یکی از شرکت‌ های موجود در ایالات متحده سرمایه گذاری کنید. همچنین می توانید به طور مستقل شرکت خود را در ایالات متحده ایجاد نمایید‌. مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای eb5 در زیر این متن شرح داده شده است:

 • شواهدی مستند که نشان می‌دهد شما سرمایه گذاری کرده اید یا در مرحله سرمایه گذاری در یک شرکت تجاری سود آور که در پس از سال ۱۹۹۰ تاسیس شده است، می باشید. یا یک شرکت تجاری انتفاعی که قبل از سال ۱۹۹۰ تاسیس شده است، را خریداری کرده اید. شواهدی مبنی بر این که شما شرکت جدید را مدیریت و نظارت خواهید کرد
 • مدارکی که نشان دهد سرمایه گذاری شما منجر به حداقل ۱۰ شغل تمام وقت جدید مستقیم یا غیرمستقیم شده است
 • شواهدی مبنی بر این که حداقل تا دوسال قصد دارید کارمندان جدید را حفظ کنید
 • اثبات این که شما حداقل سرمایه‌گذاری لازم را انجام داده‌ اید
 • اثبات این که پول سرمایه‌گذاری شما به طور قانونی به دست آمده است
 • ارائه گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار
 • ارائه اسناد مدنی مانند: گواهی تولد و ازدواج
 • فرم های معاینه پزشکی تکمیل شده

لطفاً توجه نمایید که جهت درخواست ویزای eb5(ویزای سرمایه گذاری آمریکا) بایستی به سفارت ایالات متحده موجود در کشور خود مراجعه نمایید. هزینه در خواست ویزای eb5 آمریکا تقزیبا معادل ۳.۶۷۵ دلار است.

 

کار در آمریکا

این مقاله را از دست ندهید: کار در آمریکا

در این مقاله ما جوانب کار در آمریکا را به شما خواهیم آموخت.

واجدین شرایط ویزای EB-5 چه کسانی هستند؟

بسیار مهم است که بتوان تشخیص داد واجدین شرایط ویزای EB-5 چه کسانی هستند تا بتوان تصمیم گرفت که آیا می توان از طریق ویزا قدم به کشور آمریکا گذاشت یا خیر. اولین شرط، داشتن سرمایه است اما تنها مبلغ مورد نیاز گفته شده برای سرمایه گذاری کفایت نمی کند و افراد میبایست دارای پشتوانه مالی خوبی باشند. هرچقدر هم که متقاضی ثروت مند باشد اما نتواند منشاء و مسیر سرمایه خود را مشخص نماید، در راه رسیدن به ویزای EB-5 آمریکا، ناکام خواهند ماند. برآورده کردن خواسته های دولت آمریکا از جمله ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم نیز در راه اخذ ویزای مورد بحث، مهم و قابل اهمیت می باشد.

الزامات ویزای EB5 چیست؟

این ویزا به افرادی تعلق می گیرد که دارای سرمایه 900 هزار تا 1 میلیون دلار بوده و به دنبال سرمایه گذاری در اقتصاد آمریکا می باشند. این ویزا افراد را از یافتن کارفرما بی نیاز می کند که دارای الزاماتی به شرح زیر همچون گرفتن تاییدیه سرمایه گذاری از USCIS است و همچنین شرکتی برای سرمایه گذاری قبول است که از سال 1190 به بعد تاسیس و یک شرکت تجاری جدید باشد. در ادامه به توضیح دقیق شرایط اصلی می پردازیم:

هزینه سرمایه گذاری

در این مقاله آمده است که حداقل سرمایه مورد نیاز برای ویزای سرمایه گذاری آمریکا EB5 از 900 هزار دلار آغاز می شود. لازم به ذکر است که علاوه بر این سرمایه، هزینه های جانبی دیگری وجود دارد که مربوط به هزینه پردازش، معاینات پزشکی، جمع آوری مدارک، ترجمه مدارک و انجام مصاحبه می شود که مبلغی حدود 1000الی 2000دلار را باید برای آن در نظر گرفت.

منشاء قانونی سرمایه

یکی از مواردی که افسران مهاجرت آمریکا دست رو آن می گذارند و با حساسیت ویژه ای به بررسی می پردازد مربوط به سرچشمه و منبع سرمایه ای می باشد که به دست آمده و متقاضی با آن اقدام به سرمایه گذاری در این کشور می کند و از آنجایی که مبلغ زیادی نیز می باشد، افراد باید با ارائه مدارک معتبر و مستند، منشاء سرمایه خود را مشخص نمایند و این منشاء باید راه های قانونی و بدون مشکل باشد.

مسیر سرمایه

مسیر سرمایه متقاضی میبایست مستند و روشن باشد. این بدان معنا است که افراد باید مسیر انتقال سرمایه به پروژه را کاملا مشخص کند. مهاجران چینی، ایرانی و اتیوپی با محدودیت های انتقال سرمایه به آمریکا رو برو هستند و باید از کشور های واسطه کمک بگیرند که همین امر، کار مشخص نمودن سرمایه را مشکل و پیچیده می کند.

ایجاد شغل

اصلی ترین شرط و هدف این ویزا، ایجاد شغل است. افراد با سرمایه گذاری خود باید بتوانند در کشور آمریکا، شغل به وجود آورند و این روش را باید مبتنی بر ایجاد شغل دانست. تعدا شغل های تمام وقت به وجود آمده باید حداقل برای 10 کارگر آمریکایی باشد. بهتر است که افراد به سراغ سرمایه گذاری در مراکز منطقه ای بروند چرا که در این مناطق، شغل های غیر مستقیم هم جزء آن 10 شغل، شمارش می شود.

شرایط بازگشت سرمایه در ویزای EB5

بازگشت سرمایه در اخذ ویزای EB5 یکی از موارد با ریسک بسیار بالا می باشد که متقاضیان باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند. در واقع هیچ تضمینی برای برگشت سرمایه افراد وجود ندارد و در هر لحظه ممکن است که سرمایه آنها از بین برود. البته دارا بودن بیزنس پلن قوی، مشخص نمودن مسیر سرمایه، دارا بودن مسیر مشخص برای انجام فعالیت می تواند تا حدودی به موفقیت افراد و کسب سود و بازگشت سرمایه شان در این راه کمک کند. مدیریت مناسب و توسعه کسب و کار یکی از راه های فرار از ریسک و خطر از دست دادن سرمایه و بالا بردون شانس بازگشت آن می باشد که تنها با تلاش، مشورت و مدیریت مناسب به دست می آید. همچنین هرچه شغل های ایجاد شده توسط متقاضی بیشتر باشد، امکان رشد و توسعه بیزنس و کار وی بیشتر خواهد شد که همین امر در نهایت، بازگشت سرمایه افراد را در پی خواهد داشت.

مدت زمان صدور ویزای EB-5

مراحل مختلف اخذ ویزای EB-5 زمانبر می باشد. در ابتدا پس از تکمیل فرم و ارائه درخواست این نوع ویزا است که اداره مهاجرت آمریکا، پس از 30 تا 90 روز پاسخ خود را مبنی بر تایید یا رد درخواست متقاضی، اعلام می کند. در صورت موافقت با پرونده شخص است که برای بررسی های بعدی و تعیین وقت مصاحبه، 6 الی 8 ماه زمان نیاز است. بعد از شرکت در مصاحبه و انجام مراحل مربوط به آن می باشد که افراد در صورت نبود مشکل باید منتظر صدور ویزای خود باشند. همچنین سرمایه گذار بعد از 180 روز از صدور ویزای EB-5 خود قادر است که وارد کشور آمریکا برای شروع فعالیت و کارهای خود شود.

 

هزینه مهاجرت به آمریکا

این مقاله را از دست ندهید: هزینه مهاجرت به آمریکا

در این مقاله ما جوانب و هزینه مهاجرت به آمریکا را به شما خواهیم آموخت.

اخذ اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری

یکی از راه های دستیابی به اقامت دائم آمریکا سرمایه گذاری در این کشور می باشد. راه های سرمایه گذاری در ایالات متحده متنوع می باشد که یکی از مهم‌ ترین و اصلی‌ ترین آن ها ویزای eb5 آمریکا(ویزای سرمایه گذاری در آمریکا) است. همان‌طور که بدان اشاره نمودیم اشخاص با دریافت ویزای بین المللی eb5 آمریکا، اقامت دائم آمریکا به‌ عبارتی دیگر گرین کارت آمریکا را دریافت می کنند. به طور کلی ویزای eb5 مناسب اشخاصی می باشد که در صدد دریافت اقامت دائم هستند. با سرمایه‌ گذاری از طریق ویزای eb5 اقامتی که در ابتدا دریافت خواهید کرد اقامت مشروط می باشد. بدین معنی که گرین کارت شما دو سال اعتبار دارد. در این مدت شما می توانید در ایالات متحده مشغول به کار و تحصیل شوید. لطفاً توجه نمایید که شما نمی توانید بیش از یک سال از کشور خارج شوید. در این صورت وضعیت اقامت خود را از دست خواهید داد. پس از اتمام اعتبار گرین کارت می توانید، اقامت بدون قید و شرط به عبارتی گرین کارت ۱۰ ساله آمریکا را درخواست کنید و در صورت تمایل می توانید به طور مداوم آن را تمدید کنید. همچنین می توانید پس از گذشت پنج سال از وضعیت اقامت بدون قید و شرط (گرین کارت ۱۰ ساله)درخواست تابعیت دهید. به طور کلی شما بایستی حداقل ۷ سال قبل از اقدام برای تابعیت، در آمریکا زندگی کنید. همراهان همیشگی این مقاله توسط مؤسسه مشاوره ای MIE به تحریر درآمده است. لذا هرگونه کپی برداری از آن حرام می باشد.

مزایا و معایب ویزایeb5 آمریکا (ویزای سرمایه گذاری در آمریکا)

همانطور که آگاهید، هر ویزایی نکات مثبت و نکات منفی در پی دارد. در ذیل این نوشتار به ترتیب به شرح مزایا و معایب ویزای eb5 آمریکا (ویزای سرمایه گذاری در آمریکا) می پردازیم.

مزایای ویزای eb5 آمریکا

 • اعضای خانواده از طریق این ویزا به اقامت دائم می‌رسند. آن ها می‌توانند در آمریکا مشغول به کار و تحصیل شوند و از زندگی خود در این کشور پیشرفته لذت ببرند.
 • شما گرین کارتی(کارت اقامت دائم دریافت می کنید که می توانید به طور مداوم آن را تمدید کنید.)
 • چند سال پس از زندگی در آمریکا می توانید در صورت واجد شرایط بودن و قبولی در آزمون تابعیت درخواست پاسپورت این کشور را دهید. بی شک پاسپورت آمریکا یکی از قوی ترین پاسپورت های جهانی است.
 • با اخذ آن می توانید بدون نیاز به درخواست ویزا به داخل و خارج از ایالات متحده سفر کنید.
 • پس از ۵ سال می توانید سرمایه خود را پس بگیرید.
 • شما می توانید در صورت نیاز از مراقبت های بهداشتی این کشور استفاده نمایید. خدمات درمانی آمریکا در کل جهان شناخته شده است.
 • نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی نمی باشد.
 • نیازی به ارائه مدرک سطح بالا و تحصیلات عالیه نمی‌باشد.
 • در سرمایه گذاری eb5 آمریکا نیازی به سابقه مدیریتی نمی باشد.

معایب ویزای eb5 آمریکا

دارندگان گرین کارت جهت حفظ اقامت خود بایستی حداقل ۱۸۰ روز در سال در آمریکا حضور داشته باشند.(مگر این که درخواست مجوز ورود مجدد را بدهند)

 • دارندگان گرین کارت باید درآمد و دارایی های جهانی خود را برای اهداف مالیاتی در ایالات متحده اعلام کنند‌.
 • ویزای eb5 نیاز به سرمایه‌ گذاری حداقل ۹۰۰ هزار دلاری دارد که این مبلغ بسیار بالا می باشد.
 • شخص سرمایه گذار موظف است، تمام هزینه هایی که برای ایجاد و حفظ اشتغال برای ۱۰ کارگر نیاز می باشد را پرداخت نماید.
 • سرمایه‌گذار باید ثابت کند که منبع مبلغ سرمایه‌گذاری، از طریق مشروع مانند: اشتغال، مالکیت، تجارت، ارث یا هدیه است. اگر هدیه باشد بایستی ثابت کند که هدیه از منابع قانونی تامین شده است که این کار کمی دشوار می باشد.

شاخصه ها و استانداردهای سرمایه گذاری در آمریکا

یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در خصوص سرمایه گذاری در خارج از کشور کسب آگاهی از شاخصه ها و استاندارد های سرمایه گذاری می باشد. در ادامه قصد داریم به طور مختصر و مفید اطلاعات به روزی را در خصوص استاندارد های سرمایه‌گذاری و شاخص های اقتصادی تاثیرگذار در اختیار شما همراهان همیشگی قرار دهیم. استاندارد های سرمایه گذاری: یکی از مواردی که سرمایه‌ گذاران جهت سرمایه‌ گذاری در آمریکا یا سایر کشورها بدان توجه ویژه می‌نمایند، بحث مصادره اموال می باشد، اگر قصد دارید از طریق ویزای eb5 آمریکا (ویزای سرمایه گذاری در آمریکا) به این کشور مهاجرت نمایید، بهتر است قبل از مهاجرت از نرخ مصادره اموال آگاه شوید. برای این منظور نموداری ترسیم نموده ایم که نشان دهنده نرخ ریسک سرمایه گذاری می باشد.

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

نموداری که در زیر این متن آورده شده است نیز نشان دهنده نرخ کنترل فساد در آمریکا می باشد.

ویزای eb5 آمریکا

 • شاخص های اقتصادی تاثیر گذار

سرمایه گذاران خارجی علاوه بر استاندارد های سرمایه گذاری بایستی به شاخص های اقتصادی تاثیرگذار نیز توجه نمایند. روند رشد اقتصاد و نرخ بیکاری تاثیر بسزایی بر سرمایه‌گذاری در خارج از کشور دارد. آمریکا از لحاظ اقتصادی کشور ثروتمندی می باشد که در سال‌ های اخیر تولید ناخالص داخلی در آن رشد چشمگیری داشته است و در حال حاضر به ۱۳ هزار میلیارد دلار رسیده است. این عدد نشان دهنده این است که آمریکا یک اقتصاد بسیار قوی را دارد. نموداری که در این قسمت ترسیم نموده ایم، میزان تولید ناخالص داخلی آمریکا و در نتیجه رشد اقتصادی این کشور را نشان می دهد.

ویزای eb5 آمریکا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول 

ویزای eb5 آمریکا چیست؟

ویزای eb5 نوعی ویزای سرمایه گذاری در ایالات متحده می باشد. از آن جا که با اخذ این ویزا می توان به اقامت دائم آمریکا دست یافت، به آن ویزای طلایی نیز می گویند.

آیا با سرمایه گذاری در آمریکا می توان به اقامت دائم رسید؟

بستگی به نوع سرمایه ‌گذاری دارد. اگر سرمایه‌ گذاران از طریق ویزای eb5 آمریکا اقدام نمایند، در همان ابتدا گرین کارت آمریکا را دریافت می کنند.

شرایط اخذ ویزای eb5 آمریکا به چه صورت است؟

جهت اخذ این ویزا بایستی حداقل ۹۰۰ هزار دلار در آمریکا سرمایه گذاری نمایید.

آیا اخذ پاسپورت آمریکا از طریق ویزای eb5 امکان پذیر می باشد؟

بله، به طور کلی پس از ۷ سال زندگی در آمریکا می‌ توانید در صورت واجد شرایط بودن و مرتکب نشدن به هیچ جرم و جنایتی آن را درخواست نمایید.

سخن پایانی

این نوشتار به ارزیابی علمی ویزای eb5 آمریکا(ویزای سرمایه گذاری در آمریکا) و دریافت کارت سبز آمریکا از طریق سرمایه‌گذاری پرداختیم. همچنین در مطالب فوق شرایط مهاجرت و اخذ اقامت آمریکا و تمامی جزئیات مربوط به ویزای eb5 آمریکا (ویزای سرمایه گذاری در آمریکا) مورد بررسی قرار دادیم.دانستیم که ویزای eb5 آمریکا نوعی ویزای جذاب و پرطرفدار جهت سرمایه گذاری در آمریکا است. سرمایه گذاران با دریافت آن از همان ابتدا گرین کارت که یک کارت اقامت ۱۰ سال است را دریافت می نمایند. پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات کامل تر از طریق تماس تلفنی با مشاورین مؤسسه مشاوره MIE تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. مشاورین ما بهترین راه مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد.شما خوبان همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوالی در خصوص ویزای eb5 آمریکا(ویزای سرمایه گذاری در آمریکا) سوالات خود را در قسمت دیدگا ها بیان کنید. در صورت رضایت از این مقاله ۵ ستاره بدهید.

امتیاز 4.27 از 5 ( 24 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
نيكي نامي
سلام،من شنيده ام حداقل مبلغ از ٩٠٠ هزار دلار به ٥٠٠ هزار دلار كاهش پيدا كرده ،صحت داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر دوست گرامی، حداقل مبلغ سرمایه گذاری 900 هزار دلار است و مبلغ 500 هزار دلار مبلغی است که در گذشته امکان دریافت اقامت را فراهم می نمود.
حسام می جانی
با سلام پس از انجام تمامی کارها و اخذ ویزا ، سود ماهانه یا سالانه ای از این سرمایه گذاری پرداخت خواهد شد یا خیر ؟ یا برای هزینه زندگی نیازمند تامین مالی دیگری هستیم !؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز روش های مختلف در سرمایه گذاری قوانین و شرایط متفاوتی دارند پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید و یا در سایت موسسه شماره واتس آپ خود را ثبت کنید تا مشاوران مجرب با شما تماس بگیرند با تشکر
فرنوش
با دریافت ویزای EB5 میشه شهروندی آمریکا رو گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی با دریافت EB5 امکان اخذ شهروندی آمریکا وجود دارد.
محسن
با سرمایه گذاری در آمریکا چند وقته میشه گرین کارت بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
از مزایای ویزایeb5این است که شما در همان ابتدای سرمایه گذاری می توانید گرین کارت خود را دریافت نمایید.
حمید
حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای ویزای EB5 چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
ویزای eb5 یا همان ویزای سرمایه گذاری حداقل مبلغ جهت سرمایه گذاری اش950 هزار دلار می باشد.
بهرام شعبانی
سلام ممنون ازپاسخگوییتون. با هر نوع سرمایه گذار اقامت دائم امریکارو بهمون میدن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خیر دوست عزیز تنها سرمایه گذاری هایی که از طریق آن ویزای eb5 اخذ کرده باشید از همان ابتدا گرین کارت و در نتیجه اقامت دائم ایالت متحده رو بدست خواهید آورد.
حسین پور
فرق بین ویزا های eb1و eb5چی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
eb5 ویزای مخصوص سرمایه گذاری و eb1 ویزای نخبگان است.
مجتبی ذاکر
سلام من قصد سرمایه گذاری طولانی مدت در ایالت متحده کنم و ویزای EB5 رو میخواستم بگیرم.بااین ویزا اقامت دائم رو هم بهم میدن یا تازمانی که در حال انجام کارهستم میتونم امریکا بمونم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز از طریق این نوع ویزا شما قادر به گرفتن اقامت دائم امریکا هستید.
حامد یعقوبی
آیا با دریافت ویزای eb5میشه برای دریافت گرین کارت اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله با اخذ این ویزا شما به دریافت مستقیم ویزای گرین کارت می شوید.
یزدانی
مدت زمان صدور eb5در صورت تکمیل بودن مدارک چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
زمان صدور این ویزا در صورت کامل بودن مدارک یک الی3 ماه است.
شهریار پویا
با سلام در این نوع سرمایه گذاری فرزندان تا چه سنی میتوانند همراه خانواده باشند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً در روش های سرمایه گذاری فرزندان زیر 23 سال هم می توانند در پرونده قرار بگیرند
کامران
آیا در حال حاضر این نوع سرمایه گذاری برای ایرانی ها باز هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی این امکان وجود دارد.
sasan
سلام من یک بلاگر هستم که میخواستم برای دریافت ویزای سرمایه گذاری اقدام کنم آیا محدودیت خاصی در این خصوص وجود دارد یا با فراهم کردن مبلغ900 هزار دلار موفق به دریافت این ویزا خواهم شد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام اینکه بتوانید ثابت کنید منبع درآمد شما قانونی است از شرایط دریافت این ویزا می باشد.
سعید
سلام و عرض ادب میشه بفرمایید که برای تامین هزینه ویزای 900 هزارتا یی میتونم از دولت وام دولتی برای تامین هزینه دریافت کنم یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام شما باید این مبلغ سرمایه گذاری یعنی حداقل 900 هزار دلار به علاوه هزینه های جانبی را از قبل سیو داشته باشید.
زهرا احمدی
سلام ویزاهای سرمایه گذاری معمولا چند وقته صادر میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام معمولا بین6 تا8 ماه زمان نیاز دارد.
هستی حسینی
سلام میخواستم از راه سرمایه گذاری اقدام به دریافت ویزا منم حالا میخواستم بدونم اگر در سرمایه گذاری از طریقeb5 پروژه مون با شکست مواجه بشه گارانتی برگشت اصل پول برای سرمایه گذار وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام خیر این طرح گارانتی برگشت وجه و اصل سرمایه را ندارد و در صورت شکست کل سرمایه از دست خواهد رفت.
fatemeh
سلام روزتون بخیر آمریکا هم مثل پرتغال اینا ویزای طلایی داره که با خرید ملک بتونیم اقامت بگیریم؟ من حدود500 هزار دلار سرمایه دارم با این مبلغ میشه با سرمایه گذاری ویزا بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام روزتون بخیر خیر اقامت از طریق خرید ملک و دریافت گرین کارت در آمریکا وجو ندارد کمترین میزان سرمایه گذاری برای آمریکا900 هزار دلار می باشد.
مونا احمدوند
سلام میخواستم یه توضیح کلی در مورد ویزای طلایی امریکا بدونم. مثل پرتغال و اسپانیا این کشور هم گلدن ویزا داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام روز بخیر دوست عزیز ویزای طلایی امریکا همان ویزای سرمایه گذاری است که باید حداقل مبلغ 900 هزار دلار سرمایه گذاری کنید که در این صورت از همان ابتدا می توانید گرین کارت دریافت نمایید.
ژاله
با سلام، آيا پس از اخذ ويزاى EB5اعضاى خانواده همگى در يك زمان بايد ورود به خاك امريكا كنند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله تمام اعضای خانواده با هم اقامت خواهند گرفت.
مشاوره رایگان