ویزای گاردین کانادا

24 آذر 1401 3 نظر

تحصیل دبیرستان در کانادا در اکثر استان ها و مناطق کانادا از کلاس های 9 تا 12 اجرا می شود به جز استان کبک که از کلاس 7 شروع می شود و در کلاس 11 به پایان می رسد. کانادا یکی از بهترین سیستم های آموزشی و قوی ترین تجربیات پیشرفت دانش آموزان را در جهان دارد، به همین دلیل تحصیل در مدارس کانادا یک انتخاب عالی برای آموزش دبیرستان است بنابراین شناختن شرایط ویزای گاردین کانادا می تواند حائز اهمیت باشد. در واقع، فرستادن فرزندان برای تحصیل در مقطع متوسطه به کانادا، یکی از بهترین روش ها برای آماده سازی او برای ورود به دانشگاه است. نوجوانان در کانادا، از بهترین افراد تحصیل کرده در جهان هستند. از نظر تعالی در آموزش و پرورش، کانادا در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین کشورهای دنیا محسوب می گردد. معلمان کانادایی حداقل مدرک لیسانس و 1 سال آموزش عملی معلمی دارند.

بسیاری برای کسب مدرک کارشناسی ارشد ادامه می دهند و معلمان موظفند به طور مرتب مهارت های خود را از طریق آموزش مداوم و توسعه حرفه ای ارتقا دهند.10 استان و 3 منطقه کانادا بر آموزش نظارت دارند و هر یک از وزارتخانه های آموزش آنها اهمیت حفظ استانداردهای بالا را تشخیص می دهند. آنها از طریق شورای وزیران آموزش و پرورش کانادا، یک سازمان ملی، تصمیمات عمده سیاسی می گیرند و با استفاده از همتایان استانی و سرزمینی خود به عنوان معیارهایی ابتکاراتی را طراحی می کنند این کیفیت و ثبات را در سیستم آموزشی تضمین می کند. تحصیلات برای همه دانش آموزان در سیستم مدارس دولتی کانادا رایگان است. دانش آموزان دبیرستانی بسته به اینکه در کدام استان زندگی می کنند، باید تا سن 16 یا 18 سالگی به تحصیل در مدارس مشغول گردند. بسیاری از دبیرستان های دولتی کانادا دانش آموزان بین المللی را پذیرش می کنند.

مدارس با بودجه عمومی توسط هیئت های مدارس منتخب، که یک برنامه درسی یا برنامه تحصیلی استاندارد را ارائه می دهند، در سطح محلی اداره می شوند. تقریباً در همه مدارس دولتی دانش آموزان دختر و پسر در یک کلاس قرار دارند. بسیاری از والدین تمایل دارند نوجوانان خود را برای تحصیل به کانادا اعزام نمایند. دانش آموزان با خانواده های کانادایی زندگی می کنند، با فرهنگ کانادا آشنا می شوند و تجربیات زیادی را برای یک عمر ماندگاری در کانادا کسب می کنند و در عین حال تحصیلات برجسته ای نیز کسب می کنند. کانادا همچنین دارای مدارس متوسطه خصوصی است. آن ها هزینه های حضور را پرداخت می کنند. مدارس خصوصی، باید برنامه هایی مشابه با مدارس دولتی ارائه دهند و این اطمینان را می دهند که دانش آموزان همان دوره تحصیل را که در سیستم مدارس دولتی می گذرانند، به پایان می رسانند.

اندازه کلاس در مدارس خصوصی غالباً کمتر از مدارس دولتی است که دانش آموزان ممکن است از برنامه نویسی تخصصی بهره مند شوند. برخی از مدارس خصوصی دارای برنامه دینی و همچنین دروس استاندارد مدرسه خواهند بود. در بعضی موارد، مدارس خصوصی مختص پسران یا دختران برقرار می گردد. دبیرستان های خصوصی شامل مدارس شبانه روزی (با اسکان در محل)، مدارس جایگزین، برنامه های لیسانس بین المللی و برنامه های ورزشی ویژه یا مدارس دانش آموزان با اختلالات یادگیری است. با این تفاسیر دانستن شرایط ویزای گاردین کانادا می تواند جالب توجه و تاثیرگذار باشد.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

ویزای گاردین شیپ

درباره ویزای گاردین شیپ

دانشجویان بین المللی شبانه روزی هنگام تحصیل در کانادا باید دارای سرپرست قانونی باشند. ویزای گاردین کانادا شرایطی مهیا می کند که این مساله برطرف گردد. یک سیستم پشتیبانی اضافی برای دانش آموز و به عنوان یک تماس محلی برای مدرسه فرزند شما عمل می کند. سیستم Student Guardianship Canada (ISGC) خدمات سرپرستی حرفه ای را ارائه می دهد که شامل موارد اضطراری، مهاجرت، تحصیل، سفر و پشتیبانی انتظامی است. رمز موفقیت یک تجربه موفق در کانادا داشتن یک شبکه پشتیبانی مطمئن و دلسوز است.

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد ویزای گاردین شیپ

  فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ویزای گاردین شیپ

  فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ویزای گاردین شیپ

برنامه نگهداری ISGC برای مدارس شبانه روزی خصوصی شامل موارد زیر است:

 • خط اضطراری 24 ساعته
 • اعلامیه حضانت محضری
 • جلسه استقبال دانش آموزان در سپتامبر
 • هماهنگی تضمینی در خانه، مسافرت و حمل و نقل
 • فرم های مجوز و تأییدیه ها
 • نظارت بر انقضا سند مهاجرت
 • پشتیبانی علمی و هماهنگی تدریس خصوصی
 • پیگیری ایمن سازی
 • نظارت و پشتیبانی انضباطی
 • بازدید و ورود به مدرسه
 • حضور در مراسم فارغ التحصیلی و اختتامیه در ماه ژوئن
 • پشتیبانی زبان از والدین و دانش آموزان

پوشش سرپرستی از اول سپتامبر - 30 ژوئن هر سال معتبر است.

همچنین، مشاوره مرتبط با ویزای گاردین کانادا شامل با موارد اضطراری زیر است:

 • آسیب یا بیماری بحرانی، ویزیت بیمارستان
 • از دست دادن گذرنامه
 • تعلیق / اخراج
 • موارد اضطراری خانوادگی و سفرهای اضطراری
 • بازداشت توسط مهاجرت یا اجرای قانون

پیشنهاد می گردد برای آشنایی در خصوص برخی موارد مرتبط با ویزای گاردین کانادا، مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

ویزای گاردین کانادا (ویزای همراه دانش آموزی کانادا)

هر استان و منطقه سن بالغ شدن فرد را تعیین می کند که به عنوان سن بزرگسالی شناخته می شود که در خصوص ویزای گاردین کانادا می تواند حائز اهمیت باشد. فرد زیر سن بزرگسال، "فرزند خردسال" تلقی می شود. استان های آلبرتا، مانیتوبا، انتاریو، جزیره پرنس ادوارد، کبک و ساسکاچوان سن را  18 در نظر می گیرند و استان های بریتیش کلمبیا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور، مناطق شمال غربی، نوا اسکوشیا، نوناووت و یوکان سن را 19 سال در نظر می گیرند. والدین یا سرپرستان قانونی باید ثابت کنند که کودک خردسال در طول اقامت خود در کانادا از مراقبت و پشتیبانی لازم برخوردار خواهد بود. کودکان خردسال زیر 17 سال یا باید با والدین یا سرپرست قانونی خود مهاجرت کنند یا یک سرپرست در کانادا داشته باشند. سرپرست یک فرد بالغ مسئول است که یک شهروند کانادایی یا یک شخص با اقامت دائم کانادا باشد که از کودک خردسال مراقبت و حمایت می کند. سرپرست برای خردسالان 17 سال به بالا اختیاری است، اما یک افسر سفارت می تواند برای برخی افراد، سرپرست درخواست کند. این شرایط باید در ویزای گاردین کانادا مورد توجه قرار گیرد.

برای انتصاب سرپرست باید فرم اعلام حضانت را به همراه درخواست اجازه تحصیل کودک خردسال برای دولت کانادا ارسال کنید. صفحه اول فرم مذکور، باید توسط متولی امضا شود و در کانادا محضری شود به عبارت دیگر توسط یک وکیل یا دفتر اسناد رسمی تأیید شود. صفحه دوم باید توسط والدین یا سرپرستان قانونی کودک خردسال امضا شود و در کشور خود محضری شود کودکان خردسالی که می خواهند در کانادا تحصیل کنند باید قبل از ورود به کانادا درخواست مجوز تحصیل کنند. این شامل فرزندان کم سن و سالی می شود که همراه والدینی می آیند که از قبل دارای مجوز تحصیل یا کار معتبری هستند. اگر آن ها با والدینی که دارای مجوز تحصیل یا کار معتبر هستند به کانادا می آیند، نیازی به ارائه نامه قبولی از مدرسه هنگام درخواست مجوز تحصیل ندارند. افراد زیر سن قانونی که در کانادا هستند باید درخواست اجازه تحصیل دهند. در بعضی از استان ها یا مناطق ممکن است برای دریافت خدمات اجتماعی به یکی از آنها احتیاج داشته باشند. این موضوع در ویزای گاردین کانادا، حائز اهمیت است.

کودکان خردسالی که قبلاً در کانادا به سر می برند، می توانند بدون اجازه تحصیل، تحصیل کنند مثلا در مهد کودک هستند، صرف نظر از وضعیت والدین آنها در کانادا یا می توانند به مدرسه پیش دبستانی، ابتدایی یا متوسطه بروند و پدر یا مادری داشته باشند که اجازه کار یا تحصیل در کانادا را دارد. اگر یک کودک خردسال در کانادا با یک عضو خانواده که دارای اجازه کار یا تحصیل قبل از ورود به کانادا است، به نامه پذیرش نیاز دارید. برای تمدید مجوز تحصیل در داخل کانادا به نامه پذیرش نیاز دارید. طول اجازه تحصیل در یک خردسال براساس نامه پذیرش است. حداقل سه ماه قبل از انقضا مجوز فعلی، درخواست مجوز جدید را بدهید.

در طول اقامت خود در کانادا باید یک وضعیت معتبر داشته باشید. معمولاً این به معنای مجوز معتبر برای تحصیل است. اگر اجازه تحصیل در کانادا بدون مجوز تحصیل را دارید، پس باید ویزای بازدید کننده معتبر یا مجوز سفر الکترونیکی (eTA) داشته باشید. اگر قبل از انقضا مجوز تحصیل خود را تمدید نکرده اید، وضعیت دانشجویی خود را از دست می دهید و برای بازیابی آن 90 روز فرصت دارید که درخواست دهید. تا زمان تصمیم گیری مجاز به ادامه تحصیل هستید. دانش آموزان زیر 17 سال که برای تحصیل به کانادا می آیند و والدین یا سرپرست قانونی آنها را همراهی نمی کنند باید توسط یک بزرگسال مسئول در کانادا مراقبت شوند. این شخص، متولی اطلاق می گردد و به این عنوان شناخته می شود در بعضی موارد، ممکن است برای دانشجویان بین 17 تا 19 سال نیز قیم لازم باشد (این سن بلوغ در بریتیش کلمبیا است). این تصمیم با صلاحدید یک افسر مهاجرت اتخاذ می شود. باید ترتیبات قانونی در نظر گرفته شود تا به متولی در کانادا اجازه داده شود که به جای والدین اقدام کند.

خدمات موسسه ملک پور در زمینه ویزای گاردین کانادا

موسسه ملک پور با نزدیک به 20 سال سابقه کار در امر مهاجرت، آمادگی این را دارد که در زمینه های مختلف مهاجرت از جمله طرح های مربوط به کانادا، یاریگر شما عزیزان باشد. به این منظور با استفاده از کارشناسان مجرب و کارآزموده سعی دارد در ارائه خدمات اقامتی و مهاجرتی از جمله ویزای گاردین کانادا، شما را یاری نماید. والدین برای تحصیل فرزندان خود، کشورهای متعددی را می توانند در نظر بگیرند. در این بین کشور کانادا یکی از بهترین و پر طرفدارترین کشورها به حساب می آید. از طرفی یکی از دغدغه های والدین، همراهی فرزندان خردسال در این فرآیند است. ویزای گاردین کانادا از جمله مواردی است که موسسه ملک پور می تواند در آن به شما یاری رساند. این مقاله توسط کارشناسان موسسه ملک پور تهیه شده است و هر گونه کپی برداری از آن شرعاً حرام و غیر قانونی است. ویزای گاردین کانادا، براساس ضوابط و موارد قانونی مندرج در این مقاله، قابل انجام است و شما می توانید ضمن تماس با رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه، از نحوه انجام کار مطلع گردید.

شرایط فرد قیم برای ویزای گاردین شیپ کانادا

هنگامی که نوجوانان و جوانان با سنی کمتر از 18 سال به کشور دیگری برای تحصیل، مهاجرت می کنند، به والدین و سرپرستان آن ها ویزای گاردین شیپ تعلق می گیرد. این ویزا سبب می شود که والدین و سرپرست متقاضی تحصیل زیر 18 سال در کانادا به همراه فرزند خود در کشور محل تحصیل  امکان حضور داشته باشند. ویزای گاردین شیپ معمولا در کشورهای کانادا، استرالیا، انگلستان الزامی است. گاهی در این رابطه عنوان کاستودین نیز یاد می شود و شاید برای شما این سوال مطرح شود که منظور از کاستودین کانادا چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت به سرپرستان و قیم دانش آموزان که مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل داشته اند، کاستودین گفته می شود. کاستودین فردی محسوب می شود که لزوما والدین دانش آموز یا دانشجوی مهاجر نبوده و اغلب هنگامی که والدین امکان همراهی فرزند خود را ندارند باید یک قیم برای فرند خود انتخاب کنند. بنابراین در پاسخ به " کاستودین چیست" علاوه بر معنی این عبارت بهتر است از شرایط فرد قیم برای ویزای گاردین شیپ کانادا نیز اطلاع پیدا کنیم. در ادامه برخی از شرایط فرد قیم برای ویزای گاردین شیپ کانادا نیز آمده است.

 • فرد قیم باید باید به لحاظ سنی، بالای 19 سال داشته باشد.
 • از اقامت دائم کانادا برخوردار بوده و یا شهروند این کشور محسوب شود.
 • مراقبت و حمایت فرد تحت سرپرستی را به خوبی و درستی بتواند انجام دهد
 • هماهنگی و برنامه ریزی در جهت سرپرستی دانش آموز
 • نظارت مستمر بر دانش آموز و فعالیت های آن
 • مراقبت های پزشکی و توجه به سلامتی دانش آموز
 • آشناکردن دانش آموز با محل تحصیل و محل زندگی خود و همراهی آن

مراحل دریافت ویزای گاردین کانادا

همانطور که پیشتر اشاره شد ویزای گاردین شیپ کانادا برای والدین و سرپرست و قیمان دانشجویان و دانش آموزان مهاجری که کمتر از 18 سال سن دارند، می باشد. برای این منظور مراحل در یافت ویزای گاردین کانادا به طور قدم به قدم برای شما شرح داده شده است.

 • در اولین قدم لازم است تا دانش آموز دعوت نامه ای برای همراه خود تهیه کند.
 • مشخصات هویتی و شناسایی دانش آموز و سرپرست ارائه شود
 • تکمیل فرم ویزای گاردین شیپ برای والدین
 • مشخص کردن مدت اقامت در کانادا
 • نامه پذیرش و تاییدیه از مدرسه کانادایی

گفتنی است کلیه این اقدامات بعد از پذیرش تحصیلی دانش آموز امکان پذیر است.

هزینه ویزای گاردین کانادا

برای در خواست ویزای گاردین کانادا نیز متقاضیان این ویزا باید هزینه هایی را پرداخت کنند. هزینه لازم برای درخواست ویزای گاردین کانادا حدود 1700 دلار بوده که این مقدار متحمل مالیات نیز خواهد شد. با این حال باید به هزینه های تحصیل در کانادا و زندگی در این کشور نیز توجه کرد.

مدارک مورد نیاز دریافت ویزای گاردین کانادا

برای دریافت ویزای گاردین کانادا اطلاع از شرایط، مراحل و هزینه ها بسیار مهم است.علاوه بر این برای این منظور باید مدارک مورد نیاز دریافت ویزای گاردین کانادا را به طور تمام و کمال ارائه دهید.این مدارک عبارتند از:

 • مدارک شناسایی دانش آموز و والدین آن (به طور کلی فردی که باید به عنوان همراه دانش آموز باشد)
 • ارانه نامه تمکن مالی
 • عدم برخورداری از سوابق کیفری و سوء پشینه
 • نامه پذیرش دانش آموز در مدارس کانادا
 • تکمیل فرم درخواست ویزای گاردین
 • ارائه پاسپورت دانش آموز و فرد متقاضی

مدت زمان صدور ویزای گاردین کانادا

مدت زمان صدور ویزای گاردین در کانادا نیز از دیگر شاخصه های مهم برای متقاضیان است. صدور ویزای گاردین معمولا برای کشورهای مختلف ممکن است به یک میزان زمان بر نباشد. گفتنی است که مدت زمان لازم برای ویزای گاردین کودکان و نوجوانان کمتر ازسن 12 سال حدود 8 الی 10 ماه زمان بر باشد. لازم به ذکر است بهتر است که کلیه مدارک لازم در کمال صحت و به طور کامل ارائه شود تا تاخیر و افزایش زمان برای صدور این ویزا برای متقاضیان رخ ندهد.

تبدیل ویزای گاردین کانادا به سایر ویزاها

شاید برایتان جالب توجه باشد که تبدیل ویزای گاردین کانادا به سایر ویزاها امکان پذیر است و تبدیل ویزای گاردین به ویزای کار کانادا از بهترین نمونه های تبدیل ویزا برای متقاضیان به شمار می آید. به عبارتی دیگر والدین و یا سرپرست دانش اموز می توانند در کشور کانادا به جستجوی کار پرداخته و مشغول به کار شود و به راحتی ویزای گاردین به ویزای کار کانادا تغییر دهد.

علاوه بر این امکان تبدیل ویزای گاردین کانادا به ویزای تحصیلی نیز وجود دارد. برای این منظور در صورت برخورداری از مدارک تحصیلی معتبر، معدل بالا و همچنین دارا بودن مدرک زبان معتبر می توان به سادگی از ادامه تحصیل در کشور کانادا برخوردار شد و ویزای گاردین کانادا را به ویزای تحصیلی تبدیل کرد.

مهم ترین نکات ویزای گاردین کانادا

ویزای گاردین از جمله ویزاهای ضروری برای والدین دانش آموزان در کشورهای کانادا، انگلستان و استرالیا است. توسط این ویزا دانش آموزان و خانواده آن ها می توانند در کشور محل تحصیل با هم زندگی کنند. برای دریافت این ویزا باید ابتدا دانش آموز پذیرش تحصیلی از مدرسه خود در کانادا را دریافت کند. گفتنی است سن دانش آموز باید کمتر از 18 سال باشد. از دیگر ویژگی های این ویزا قابلیت تبدیل آن از به ویزاهای کاری و تحصیلی می باشد. گفتنی است که موارد ذکر شده به تفصیل در بخش های پیشین اشاره شده است.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب ویزای گاردین کانادا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️


سوالات متداول

آیا امکان تبدیل ویزای گاردین به ویزای کاری وجود دارد؟

بله، پس از حضور در کشور محل تحصیل دانش آموز امکان جستجوی کار و تبدیل ویزای گاردین به ویزای کار وجود دارد.

ویزای گاردین به چه ویزاهایی امکان تبدیل دارد؟

ویزای گاردین امکان تبدیل به ویزای کار و ویزای تحصیلی دارد.

برای دانش آموزان چند ساله امکان ویزای گاردین شیپ والدین وجود دارد؟

برای دانش آموزان با سن کمتر از 18 سال، این امکان فراهم است که والدین و یا سرپرستشان ویزای گاردین شیپ دریافت کند.

فرد قیم باید حد اقل چند سال داشته باشد؟

 فرد قیم باید حداقل 19سال، سن داشته باشد.

سخن پایانی

ویزای گاردین کانادا، شرایط قانونی ویزای گاردین کانادا و شرایط برخی استان های کانادا در این مقاله مورد بررسی گرفت. کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا است. بنابراین سالانه افراد زیادی را برای کار یا تحصیل یا سرمایه گذاری و ... به خود جذب می کند. در این بین مدارس کانادا طرفداران زیادی دارد و سالانه دانش آموزان زیادی از امکانات تحصیلی این کشور در سطوح مختلف استفاده می کنند. شاید یکی از دغدغه های والدین، سرپرستی و یا همراهی فرزندان است. ویزای گاردین کانادا برای این موضوع راه حل های بسیار مناسبی دارد که تا حدود زیادی این دغدغه ها را برطرف می کند. شما می توانید سوالات خود در خصوص ویزای گاردین کانادا را از طریق برقراری تماس رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه ملک پور در میان بگذارید. همچنین نظرات خود در خصوص ویزای گاردین کانادا را در قسمت بیان دیدگاه ها مطرح فرمایید و منتظر پاسخگویی کارشناسان موسسه باشید.

امتیاز 4.67 از 5 ( 11 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
پریماه عارفی
برای ویزای تحصیلی فرزند ۱۶ ساله
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی بکنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا بصورت رایگان شرایط شما بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
مشاوره رایگان