ویزای کار استرالیا

14 دی 1401 3 نظر

کشور پهناور استرالیا یکی از مقاصد مطلوب ایرانیان برای مهاجرت است و اخذ ویزای کاری نیز از جمله پرتقاضاترین ویزاها محسوب می شود. ویزای کار استرالیا مانند ویزای کار کانادا، بر اساس سیستم امتیازبندی می باشد و افراد متقاضی آن بایستی حداقل امتیاز لازم را دریافت نمایند. انواع ویزای کاری استرالیا را با عنوان ساب کلاس های متعدد می شناسیم که در مقاله زیر به طور کامل به آن ها پرداخته شده است. هزینه و امتیازبندی ویزای کار استرالیا و مدارک مورد نیاز در این مقاله مورد بررسی تحلیلی و علمی قرار گرفته است. همچنین به مشاغل مورد نیاز استرالیا، بازار کار این کشور و میزان حقوق در استرالیا اشاره گردیده است. امید است با مطالعه این مقاله، به اطلاعات مورد نیاز خود دست یابید. جهت تکمیل اطلاعات خود و یا بررسی شرایط خود می توانید مشاوره تلفنی رایگان از مشاورین موسسه ملک پور دریافت نمایید. عناوین بررسی شده در این مقاله شامل موارد زیر است:

تماس با ما

ویزای کار استرالیا

 

معرفی کلی ویزای کاری استرالیا

یکی از انواع ویزاهایی که توسط دولت استرالیا به متقاضیان مهاجرت به این کشور اعطا می شود، ویزای کار است. از مزایای دریافت ویزای کار استرالیا، اخذ اقامت دائم در بدو ورود است. اما باید توجه داشته باشید که ویزای کار استرالیا دارای امتیازبندی می باشد و به همین دلیل، افرادی که بتوانند امتیاز لازم را با توجه به شرایط خود مانند سن، تحصیلات، سابقه کار و سطح زبان خود به دست آورند، شرط امتیازبندی ویزای کار استرالیا را با موفقیت پشت سر گذاشته اند. با توجه به اهمیت اطلاع از شرایط امتیازبندی ویزای کاری استرالیا، در بخش های بعدی به طور مفصل به این موارد می پردازیم.

در این عکس اطلاعاتی کلی از کشور استرالیا مشاهده می کنید

 • فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اسکیل ورکر استرالیا و کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد اسکیل ورکر استرالیا و کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد اسکیل ورکر استرالیا و کانادا

 

امتیازبندی ویزای کار استرالیا و شرایط اخذ ویزای کار استرالیا

در پاسخ به این سوال که چگونه ویزای کار استرالیا بگیریم؟ بایستی در ابتدا از انواع ویزای کار استرالیا، شرایط اخذ ویزای کار استرالیا، امتیازبندی ویزای کار استرالیا و دیگر موارد مرتبط در این زمینه اطلاع یابید. انواع ویزای کار استرالیا تحت عنوان ساب کلاس (sub class)های متعدد نام گذاری شده است که حداقل امتیاز لازم برای اخذ ویزای استرالیا، 65 امتیاز می باشد. شرح کامل امتیازبندی ویزای کار استرالیا را در ادامه بررسی خواهیم کرد. در جدول زیر، اسامی انواع ویزای کار استرالیا را مشاهده کرده و در ادامه توضیحات مفصلی را پیرامون هر یک مطالعه خواهید نمود.

 

انواع ویزای کار استرالیا

حداقل امتیاز مورد نیاز برای اخذ ویزا

کارگر ماهر- مستقل (ساب کلاس 189)

65

کارگر ماهر- انتخاب شده (ساب کلاس 190)

65

کارگر ماهر- منطقه ای (موقت) (ساب کلاس 489)

** لازم به ذکر است که این ویزا از اواسط ماه نوامبر سال 2019 حذف شده و ساب کلاس 491 جایگزین آن شده است.

65

 

عامل: سن

سن در زمان درخواست ویزا

امتیاز

18-24

25

25-32

30

33-39

25

40-44

15

عامل: مدرک زبان انگلیسی

مهارت زبان

امتیاز

کسب نمره 8 در هر یک از 4 بند آزمون آیتلس

20

تسلط بر زبان انگلیسی؛ کسب نمره 7 یا بیشتر در هر یک از 4 بند آزمون آیلتس

10

کسب نمره 6 در هر یک از 4 بند آزمون آیلتس

0

عامل: سابقه کاری

تجربه کاری

امتیاز

بیشتر از 8 و کمتر از 10 سال سابقه کاری در ده سال گذشته

20

بیشتر از 5 و کمتر از 8 سال در ده سال گذشته

15

بیشتر از 3 و کمتر از 5 سال در ده سال گذشته

10

بیشتر از 1 و کمتر از 3 سال در ده سال گذشته

5

عامل: مدرک تحصیلی

نوع مدرک

امتیاز

دکترا از استرالیا یا دکترای معتبر از سایر کشورها

20

حداقل مدرک لیسانس یا فوق لیسانس از استرالیا یا مدرک معتبر از سایر کشورها

15

دیپلم یا گواهینامه تجارت یا سایر مدارک تحصیلی اخذ شده در استرالیا یا مدرک معتبر از سایر کشورها

10

عامل: تحصیل استرالیا

شاخص

امتیاز

مدرک دیپلم یا مدرک تجاری که توسط مراکز آموزشی معتبر در استرالیا اعطا شده است.

5

عامل: مدرک زبان انگلیسی

شاخص

امتیاز

عضویت در یک جامعه انگلیسی زبان معتبر در زمان درخواست ویزای کار استرالیا؛ این جامعه انگلیسی زبان معتبر توسط سازمان ملی مترجمات متون و مترجمان همزمان (NAATI) معرفی می گردد.

5

عامل: تحصیل در استرالیا

شاخص

امتیاز

در صورت واجد شرایط بودن برای تحصیل در استرالیا، قادر به کسب امتیاز در زمان دعوت برای زندگی در مناطق کم جمعیت استرالیا یا کلان شهرهای با رشد کم جمعیت در استرالیا می باشید.

5

عامل: مهارت های همسرداری

شاخص

امتیاز

همسر و شریک زندگی در زمان درخواست ویزای کاری استرالیا دارای شرایط زیر باشد:

سن؛ مدرک تحصیلی؛ ارزیابی مهارت های مناسب در یکی از مشاغل کارگر ماهر که با برنامه مهاجرتی شما همخوانی دارد.

** لازم به ذکر است که در صورتی که نام همسر شما در برنامه درخواستی شما ذکر نشده و یا همسر شما دارای اقامت دائم و یا تابعیت استرالیا باشد، امتیازی از این بخش دریافت نخواهید کرد.

5

عامل: سابقه کار در استرالیا

شاخص

امتیاز

داشتن حداقل 12 ماه سابقه کاری در استرالیا در زمینه شغل منتخب شما در برنامه درخواستی یا در زمینه مرتبط با آن

5

عامل: وجود حامی در دولت ایالتی یا قلمروی استانی

شاخص

 امتیاز

انتخاب شدن توسط دولت ایالتی یا قلمروی استانی برای ویزای ساب کلاس 190

** امتیاز تعلق گرفته به شاخص انتخاب شدن توسط دولت ایالتی یا قلمروی استانی یا حمایت توسط یکی از اقوام درجه یک برای ویزای ساب کلاس 489 برابر با 10 امتیاز است.

5

 • ویزای ساب کلاس 189:

ویزای 189 استرالیا به کارگران ماهری تعلق می گیرد که دارای کارفرما و اسپانسرشیپ در استرالیا نبوده و هیچ گونه حمایتی از سوی دولت استرالیا دریافت نمی کنند؛ اما با توجه به شرایط خود، واجد شرایط اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ساب کلاس 189 می باشند. چنین افرادی پس از کسب حداقل 65 امتیاز از سیستم امتیازبندی ویزای کار استرالیا در فرصت 60 روزه خود می توانند به ثبت مدارک خود به صورت الکترونیکی پرداخته و ویزای کار استرالیا را دریافت نمایند.

 • ویزای ساب کلاس 190:

این نوع ویزا به افرادی تعلق می گیرد که از طریق اسپانسرشیپ ایالتی اقدام نمایند. افرادی که با کسب حداقل 65 امتیاز، ویزای ساب کلاس 190 استرالیا را دریافت کنند، می توانند همسر و فرزندان کمتر از 18 سال خود را نیز به همراه خود در استرالیا داشته باشند. طول دوره بررسی پرونده افرادی که متقاضی وایزی 190 استرالیا هستند، بین 7 تا 9 ماه است. دارندگان این ویزا بایستی دو سال نخست اقامت خود در استرالیا را در محلی بگذرانند که اسپانسرشیپ ایالتی در آن محل زندگی می کند. با گذشت 4 سال از زندگی در استرالیا می توان درخواست خود برای دریافت تابعیت استرالیا را تقدیم کرد.

 • ویزای ساب کلاس 489:

افرادی که ویزای ساب کلاس 489 را دریافت می کنند، بایستی در یکی از ایالات کم جمعیت استرالیا مشغول به کار و زندگی شوند و در آن ایالت، از جانب فردی مورد حمایت قرار گیرند. ویزای ساب کلاس 489 استرالیا دارای اعتبار 4 ساله است و با گذشت دو سال از زندگی و یک سال کار در استرالیا می توان برای دریافت اقامت دائم استرالیا درخواست داد. همان طور که گفته شد، کار و زندگی در منطقه کم جمعیتی از استرالیا، از شروط اصلی دارندگان این ویزا می باشد. در ماه های آخر سال 2019، دولت استرالیا اقدام به حذف این ویزا کرده و ویزای 491 را جایگزین این ویزا برای نیروی کار ماهر کرده است. توضیحات این ویزا به شرح زیر است.

 • ویزای ساب کلاس 491:

ویزای 491 استرالیا که ویزای منطقه ای می باشد، این فرصت را در اختیار متقاضی قرار می دهد که در مناطق ویژه کشور استرالیا به همراه خانواده خود اقامت داشته باشد. اعتبار این ویزا به مدت 5 سال است و با گذشته سه سال می توان اقامت دائم استرالیا یا PR دریافت کرد. متاقضیان ویزای 491 استرالیا بایستی حتماً از سوی یک آژانس دولتی یا ایالتی و یا از سوی یکی از اقوام درجه یک خود در استرالیا، دعوتنامه دریافت نمایند. دقت داشته باشید که رشته کاری شما باید در فهرست مشاغل مورد نیاز استرالیا باشد.

 • ویزای ساب کلاس 400 استرالیا - متخصص تعطیلات کوتاه مدت:

بر اساس مصوبات اداره مهاجرت استرالیا در نیمه اول سال 2018، هزینه پایه ای که بابت درخواست این ویزا بایستی پرداخت شود، 280 دلار استرالیا برای فرد اصلی و برای همراه بالای 18 سال 280 دلار استرالیا و برای همراه کمتر از 18 سال 70 دلار استرالیا می باشد. البته افرادی که توسط وزیر و به عنوان نماینده یک دولت خارجی انتخاب می شوند، بابت درخواست ویزای ساب کلاس 400 هزینه ای پرداخت نخواهند کرد.

 • ویزای ساب کلاس 408 - ویزای فعالیت موقت

متقاضی اصلی اخذ ویزای 408 استرالیا بایستی 280 دلار استرالیا بابت درخواست این ویزا و 280 دلار استرالیا بابت همراه بیشتر از 18 سال و 70 دلار برای هر همراه کمتر از 18 سال پرداخت نماید. در موارد زیر که فرد در یک صنعت سرگرمی یا رویداد برای یک سازمان کار می کند، هزینه ای بابت درخواست ویزای 408 استرالیا از متقاضی دریافت نمی شود:

 • در یک مؤسسه خیریه ثبت شده با کمیسیون خیریهاسترالیا و کمیسیون غیر انتفاعی
 • یک سازمان دولتی خارجی، سفارت یا کنسولگری
 • یک ایالت و دولت یا آژانس دولتی کشورهای مشترک المنافع
 • یک سازمان تامین مالی دولتی مشخص شده توسط وزیر
 • ویزای ساب کلاس 403 - روابط بین الملل در جریان موافقتنامه دولتی

درخواست این ویزا نیز نیاز به پرداخت 280 دلار استرالیا برای فرد اصلی، 280 دلار استرالیا برای همراه بیشتر از 18 سال و 70 دلار استرالیا برای هر همراه کمتر از 18 سال دارد. افرادی که دارای یک گذرنامه معتبر دیپلماتیک یا رسمی باشند، برای درخواست ویزای 403 استرالیا هزینه ای پرداخت نخواهند کرد.

 • ویزای ساب کلاس 457 - ویزای مهاجرتی از طریق مهارت

درخواست این ویزا نیاز به پرداخت 1080 دلار استرالیا برای فرد اصلی و 1080 دلار استرالیا برای همراه بزرگتر از 18 سال و 270 دلار استرالیا برای هر همراه کمتر از 18 سال دارد.

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری استرالیا

بدون شک دریافت ویزای کار استرالیا نیاز به تهیه و ارائه مدارک به صورت دقیق و کامل و حتی با رعایت نظم در چیدمان مدارک دارد. لیست مدارک ویزای کار استرالیا عبارتست از:

 • تکمیل فرم 80
 • کپی صفحه اول و دوم پاسپورت
 • کارت ملی و ترجمه آن
 • تست پزشکی
 • ترجمه سند ازدواج
 • شناسنامه فرزندان و ترجمه آن
 • مدارک فرزندان بالای 18 سال مجرد که از نظر مالی به خانواده وابسته هستند.
 • ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه از تمام کشورهایی که سابقه زندگی در آن ها بیشتر از یک سال را دارید.
 • مدارک تحصیلی و ترجمه آن
 • مدرک زبان آیلتس
 • ترجمه مدارک و رزومه کاری
 

شرایط بازار کار و نرخ بیکاری استرالیا

قبل از اقدام برای دریافت ویزای کار استرالیا لازم است که شرایط بازار کار این کشور را مورد بررسی قرار دهید. شرایط کار در استرالیا را می توان با بررسی نرخ بیکاری در استرالیا ارزیابی کرد. با توجه به تأثیرات کرونا در یک سال اخیر بر روی بازار کار و شرایط اقتصادی کشورها، نرخ بیکاری نیز استرالیا افزایش یافته و در سال 2021 به حدود 6.5 درصد رسیده است. با این وجود، این میزان نرخ بیکاری در مقایسه با بسیاری از کشورها، در سطح مناسبی قرار دارد و حاکی از رونق اقتصادی این کشور و شانس بالای اشتغال و کار در استرالیا برای افراد متخصص و ماهر می باشد. نمودار این شاخص را در تصویر زیر مشاهده می نمایید.

ویزای کار استرالیا

در صورت تمایل برای اطلاع از شرایط کار در کشورهای مختلف و همچنین افزایش مهارت های خود برای کاریابی در خارج از کشور می توانید محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور را تهیه فرمایید که توسط استاد ملک پور تدریس شده است.

کار در جمهوری چک

 

هزینه ویزای کار استرالیا

یکی از مسائلی که برای اخذ انواع ویزا در کشورهای مختلف دارای اهمیت است هزینه اخذ ویزا می باشد. در مورد هزینه ویزای کار استرالیا نیز این امر صادق است. همانطور که اشاره شد ویزای کار استرالیا انواع مختلفی دارد و هزینه اخذ تمام این ویزاها 4045 دلار استرالیا می باشد به جز موارد زیر:

 • ویزای مهارتی در زمینه شغل های کمبود – 2645 دلار استرالیا
 • ویزای موقت مهارتی منطقه ای – 360 دلار کانادا
 • ویزاهای کار موقت – 310 دلار کانادا
 • ویزای تلنت استرالیا – 4,110 دلار کانادا
 

مشاغل مورد نیاز استرالیا

گفته شد که قبل از اقدام برای دریافت ویزای کار استرالیا، بررسی شرایط کار در استرالیا الزامی است. از جمله این شرایط، مشاغل مورد نیاز استرالیا می باشد. فهرست مشاغل مورد نیاز استرالیا هر ساله توسط دولت بروزرسانی شده و در اطلاع عموم قرار می گیرد. بدون شک شرایط جذب نیرو در زمینه هایی که دولت استرالیا با کمبود نیروی متخصص و ماهر مواجه است، بسیار مساعد می باشد. در جدول زیر به فهرست مشاغل مورد نیاز استرالیا اشاره شده است. در نظر داشته باشید که ساعت کاری در استرالیا، 38 ساعت در هفته است و کارمندان می توانند علاوه بر روزهای تعطیل، به مدت 4 هفته از یک سال را در مرخصی کاری به سر ببرند.

 

مشاغل مورد نیاز 2021 استرالیا

مدیران کسب و کار

تکنسین آزمایشگاهی

مدیریت املاک مسکونی

مربی فیزیک افراد معلول

مدیران پروژه

مهندس پزشکی

مدیر تسهیلات

ریاضیدان

معماران

متخصص بیهوشی

مهندس عمران

پزشک

متخصص و جراح

دندانپزشک

مدیر مالی

جراح فک و صورت

حسابدار

متخصص زنان و زایمان

پاتولوژی زبان گفتاری

متخصص اطفال

پرستار

توسعه دهنده نرم افزار آی تی

مدیران سایت

 

میزان حقوق در استرالیا

میزان حقوق دریافتی در استرالیا به موارد متعددی مانند شغل و میزان مهارت و سابقه کاری فرد بستگی دارد. افرادی که دارای تخصص و مهارت پایینی هستند، دارای حداقل حقوق 3،021 دلار استرالیا در ماه می باشند که این مبلغ، حداقل میزان حقوق در استرالیا است. لازم به ذکر است که با همین میزان حقوق نیز می توان از پس هزینه زندگی در استرالیا برآمد. افرادی که دارای مهارت بالا در زمینه تخصصی خود می باشند، ماهیانه 6،120 دلار استرالیا دریافت خواهند کرد و حتی مدارج کاری بالاتر و رشته های شغلی تخصصی تر، حقوقی بیش از این در هر ماه دریافت می نمایند. در سال 2019، میزان حقوق در استرالیا برابر با 1225.3 دلار استرالیا بوده است که این مبلغ نیز در سال های بعدی افزایش یافته است. به طور کلی تغییرات میزان حقوق و پرداختی در استرالیا همواره صعودی بوده و هر سال افزایش یافته است.

 

کاریابی در استرالیا و معرفی مؤسسات کاریابی استرالیا

متقاضیان دریافت ویزای کار استرالیا می بایست از طریق سایت های کاریابی معتبر، اقدام به جستجوی کار در استرالیا کرده و پس از دریافت دعوتنامه کاری یا اسپانسرشیپ، برای اخذ ویزای کاری استرالیا اقدام نمایند. سایت های کاریابی معتبر از کمبودهای نیروی کار در شرکت ها و مؤسسات کاری مختلف در استرالیا اطلاع داشته و با بررسی رزومه تحصیلی و کاری شما، در صورت تطابق با شرایط نیروی کار شرکت مورد نظر، شما را به کارفرمای مربوطه معرفی و متصل می نمایند. پس از برگزاری جلسه مصاحبه با کارفرما و قبولی در آن، با دریافت دعوتنامه کاری از آن شرکت، اقدامات لازم برای اخذ ویزای کاری استرالیا را پیگیری می نمایید. در اینجا بد نیست به این نکته اشاره کنیم که کشورهایی همچون اتریش و آلمان، ویزایی را تحت عنوان ویزای جستجوی کار به متقاضیان کار در خارج از کشور اعطا می نمایند که به آن ها اجازه شش ماه حضور در اتریش و آلمان و کاریابی به صورت حضوری را می دهد. در ادامه به معرفی برخی از سایت های معتبر کاریابی در استرالیا می پردازیم:

 

مؤسسات کاریابی در استرالیا

https://www.indeed.com

https://jobsearch.gov.au

https://www.seek.com.au

https://au.indeed.com

https://www.betterteam.com

http://www.hippo.com.au

https://oneshift.com.au

 

ویزای همراه برای کار در استرالیا

افرادی که موفق به کسب امتیاز لازم و اخذ ویزای کار استرالیا می شوند می توانند همسر و فرزندان کمتر از 18 سال خود را نیز به همراه داشته باشند. حضور فرزندان مجرد بالای 18 سال نیز منوط به ارائه مدارک کافی دال بر وابستگی مالی فرزندان به فرد اصلی می باشد. با دریافت اقامت دائم می توان انتظار داشت که سه تا پنج سال بعد برای دریافت پاسپورت استرالیا درخواست داد. خانواده افرادی که ویزای کار استرالیا را دریافت می نمایند، می توانند از مزایای اقامت در استرالیا مانند حق کار و تحصیل و استفاده از امکانات و خدمات عمومی بهره مند گردند. مدارک مورد نیاز برای ویزای همراه استرالیا در روش کار به شرح زیر است:

 • شناسنامه
 •  قطعه عکس
 • سند ازدواج
 • مدارک تمکن مالی
 • پرداخت هزینه های ویزای همراه
 

اخذ اقامت و تابعیت با ویزای کار استرالیا

در توضیح شرایط ویزای کار استرالیا گفتیم که این ویزا، اقامت دائم استرالیا را از ابتدا به متقاضیان اعطا می نماید و پس از حدود سه سال پنج سال اقامت دائم در این کشور می توان برای تابعیت و پاسپورت استرالیا درخواست داد. دریافت تابعیت نیز ملزم به داشتن شرایطی مانند انطباق با جامعه و ادغام با فرهنگ استرالیا، نداشتن سوء سابقه کیفری و پرداخت به موقع مالیات و... می باشد. برای اعطای پاسپورت استرالیا، قبولی در آزمون شهروندی یکی از شروط اصلی است.

کار در استرالیا

پاسپورت استرالیا


بنرهای مورد نیاز

پرسش: سلام آیا مرز استرالیا بازه؟ میشه با پیدا کردن جاب آفر اقدام کرد؟

پاسخ:


 

سوالات متداول راجع به ویزای کار استرالیا

✅ مهم ترین ویژگی ویزای کار استرالیا چیست؟

ویزای کار استرالیا بر اساس سیستم امتیازبندی است و حداقل امتیاز لازم برای اخذ این ویزا، 65 امتیاز است.

✅ مهم ترین مزیت ویزای کار استرالیا چیست؟

با دریافت ویزای کار استرالیا می توان اقامت دائم این کشور را در بدو ورود دریافت کرد.

✅ مهم ترین عوامل کسب امتیاز برای اخذ ویزای کار استرالیا چیست؟

سن، مدرک زبان، مدرک تحصیلی و سابقه کاری

✅ چند سال پس از اقامت دائم استرالیا می توان برای دریافت پاسپورت اقدام کرد؟

سه تا پنج سال


 

_____________سخن آخر درباره ویزای کار استرالیا__________

افراد ماهری که تقاضای کار در استرالیا را دارند می توانند برای اخذ ویزای کار استرالیا اقدام نمایند. این ویزا دارای تنوع بسیاری می باشد و در قالب ساب کلاس های متعددی ارائه می گردد. نکته مهم در خصوص ویزای کار استرالیا، امتیازبندی بودن آن است. بر این اساس، کسب حداقل 65 امتیاز از سیستم امتیازبندی ویزای کار استرالیا الزامی است. از مهم ترین مزایای ویزای کاری استرالیا، امکان اخذ اقامت دائم استرالیا در بدو ورود است. در صورتی که قصد اقدام از این طریق را دارید می توانید شرایط و رزومه خود را با مشاورین ما در موسسه ملک پور در میان بگذارید و مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید. با درج نظرات و سوالات خود پیرامون هزینه و امتیازبندی ویزای کار استرالیا و یا دیگر موارد مربوطه در قسمت "ثبت پرسش" که در انتهای مقاله قرار دارد می توانید پاسخ آن ها را توسط مشاورین ما در اسرع وقت دریافت کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
هانیه محمودی
با سلام آیا امکان اخذ اقامت کاری استرالیا برای من با ۳۶ سال سن و فوق لیسانس کامپیوتر و ۱۰ سال سابقه کاری وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظر



پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت اگر سطح زبان شما بالا باشد احتمال اینکه شانس حضور از طریق اسکیل ورکر را داشته باشید وجود دارد. البته برای این کار بهتر است شما یک جاب آفر داشته باشید و شخصی اسپانسر شما شود. در این صورت شانس شما برای دریافت اقامت بالاتر خواهد رفت.
فربد عابدی
سلام میخواستم بدونم آیا با سن 47 سال هم شانسی برای ویزای کار استرالیا وجود دارد؟ ممنونم از پاسخگویی شما
X

فرم پاسخ به این نظر



پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، سنین 25 تا 35 سال سنین طلایی مهاجرت هستند و تا 40 سال هم افراد با رزومه خوب شانس بالایی دارند اما باید شرایط شما کامل بررسی شود و شرایط تحصیلات، سطح زبان و سوابق کاری شما سنجیده شود تا بتوان شما را بهتر راهنمایی نمود. برای این منظور می توانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان