ویزای کار آتلانتیک کانادا

8 نظر

ویزای کار آتلانتیک کانادا

هر ساله متقاضیان متعددی از سراسر دنیا از روش های مختلف قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند. کشور کانادا نیز با توجه به اینکه کشوری مهاجرپذیر محسوب می شود، روش های گوناگونی را پیش روی متقاضیان قرار داده است تا با این کار مهاجرین ورودی به کشور خود را فیلتر نموده و بهترین افراد در هر زمینه را بپذیرد. ویزای کار آتلانتیک کانادا در کنار روش های تحصیل، سرمایه گذاری، اسکیل ورکر و... یکی دیگر از روش هایی است که برای ورود افراد ماهر به کشور کانادا و بخصوص در بخش آتلانتیک در نظر گرفته شده است. در واقع با ویزای کار آتلانتیک کانادا، نیروی کار ماهر برای مشاغل مختلف جذب شده و کمبود نیرو کار خود را با نیروی کار خارجی جبران می نماید. در این مقاله در زمینه کار در کانادا و چگونگی اخذ جاب آفر آتلانتیک کانادا صحبت خواهد شد. ما در تیم تحقیقاتی موسسه ملک پور این مقاله را تهیه و تنظیم نموده ایم تا پاسخ سوالات شما عزیزان در خصوص ویزای کار آتلانتیک کانادا را به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم. شما عزیزان نیز می توانید به منظور بررسی شرایط خود برای اخذ ویزای کار آتلانتیک کانادا، با مشاورین موسسه تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل کنید و  مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.

در این نوشتار موضوعات ذیل مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است:

 • بررسی ویزای کار آتلانتیک کانادا
 • انواع ویزای کار کانادا
 • بررسی نرخ بیکاری در کانادا
 • واجدین شرایط ویزای کار آتلانتیک کانادا
 • مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا
 • میزان حقوق مشاغل در کانادا
 • مشاغل مورد نیاز آتلانتیک کانادا
 • ویزای همراه کانادا
 • خدمات موسسه ملک پور در زمینه کاریابی در کانادا و اخذ جاب آفر آتلانتیک کانادا
 • اخذ اقامت و تابعیت با کار در کانادا
 • پاسخ به سوالات رایج درباره ویزای کار آتلانتیک کانادا
 • سخن پایانی درباره ویزای کار آتلانتیک کانادا

ویزای کار آتلانتیک کاناداانواع ویزای کار کانادا

در بررسی ویزای کار کانادا بهتر است ابتدا به این موضوع بپردازیم که چند روش برای ورود افراد از طریق ویزای کار کانادا وجود دارد و متقاضیان به چه صورت می توانند برای آنها اقدام نمایند. شناخت روش ها و مطالعه اختصاصی هر کدام از آنها می تواند راهنمای بسیار خوبی برای علاقمندان دریافت ویزای کار کانادا باشد. به طور کلی متقاضیان کار در کانادا می توانند یا از طریق پروسه های اسکلید ورکر فدرال ورود پیدا کنند و یا از کارفرمای خود جاب آفر کانادا دریافت نموده و از این طریق به این کشور ورود پیدا نمایند. نکته مشترک این روش ها این است که برای هر دو روش افراد باید شرایط و امتیازات لازم را کسب نمایند و بتوانند اقامت کانادا از طریق کار را کسب کنند. در سیستم اسکیل ورکر که رقابت بسیار زیادی برای ورود از این طریق برای متقاضیان وجود دارد، شرایط امتیازی با توجه به شرایط فعلی فرد محاسبه شده و دولت فدرال با رأس گیری برای بالاترین امتیازات دعوتنامه ارسال می نماید و واجدین شرایط می توانند از ابتدا اقامت دائم (PR) کانادا را کسب نمایند. البته اسکیل ورکرهای استانی نیز وجود دارد که افراد می توانند از طریق آن برای ایالت هایی مانند ساسکاچوان، آلبرتا، بریتیش کلمبیا و... اقدام نمایند.

در روش جاب آفر کانادا نیز افراد می توانند در مشاغلی که کانادا در آنها نیاز مبرم به نیروی کار دارد و خود آنها را اعلام می نماید اقدام نموده و شغل مورد نظر را با توجه به شرایطی که کارفرما ارائه نموده اخذ نمایند. در روش کاریابی آتلانتیک کانادا نیز به همین صورت است که کارفرمایان مشاغلی که در آن نیاز به نیروی کار دارند را اعلام می نمایند و سپس افرادی که برای کاریابی در کانادا اقدام می کنند و شرایط اولیه را دارند برای ویزای کار آتلانتیک کانادا اقدام می کنند. در این طرح افراد در صورت داشتن شرایط یکی از 3 برنامه موجود در آن را داشته باشند می توانند در صورت تایید کارفرما شغل را اخذ نموده و وارد این کشور شوند.

ویزای کار آتلانتیک کانادا

اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استانی ساسکاچوان

بررسی نرخ بیکاری در کانادا

از مهم ترین موضوعاتی که افراد جویای کار در خارج از کشور باید قبل از هرگونه اقدامی آن را به همراه فاکتورهای دیگر مورد بررسی دقیق و علمی قرار دهند نرخ بیکاری است. نرخ بیکاری شاخصی است که نشان می دهد از هر 100 نفر مقیم در کشوری مانند کانادا چند نفر فاقد شغل می باشند. با بررسی انجام شده از آمارهای بین المللی نکات جالبی بدست آمده است که به تحلیل آن می پردازیم. همانطور که در نمودار زیر که مربوط به نرخ بیکاری کانادا در 10 سال گذشته است مشاهده می نمایید، نرخ بیکاری این کشور در این مدت تقریبا همواره به صورت کاهشی بوده و در سال گذشته این کشور با کمترین نرخ بیکاری مواجه بوده است. پس می توان نتیجه گرفت که کسب و کارها در این کشور رو به افزایش بوده و نیاز به نیروی کار در آن رو به افزایش می باشد. در برخی مناطق نیز به دلیل کمبود شدید نیروی کار، کانادا این مشاغل را معرفی نموده است که افراد با امتیازاتی ویژه بتوانند ورود نموده و ضمن کسب شغل، اقامت کانادا را نیز دریافت نمایند که ویزای کار آتلانتیک کانادا یکی از این موارد است.

ویزای کار آتلانتیک کانادا

واجدین شرایط ویزای کار آتلانتیک کانادا

در برنامه مهاجرتی ویزای کار آتلانتیک کانادا 3 برنامه برای متقاضیان وجود دارد که کارفرمایان از آن طریق افراد را جذب می نمایند. ممکن است شما در بیش از 1 برنامه واجد شرایط باشید اما فقط از طریق یکی از این برنامه ها می توانید درخواست خود را ارسال نمایید. در تمامی این برنامه ها داشتن تحصیلات، تجربه کار و مدرک زبانی مورد نیاز است که شخص باید آن را ارائه نماید و البته باید نشان دهد تمکن کافی برای پرداخت هزینه ها و حمایت از خود و خانواده را دارد. در ذیل به توضیح شرایط این 3 برنامه می پردازیم.

 • برنامه جذب فارغ التحصیلان بین الملل آتلانتیک (AIGP)

در این روش شخص باید شرایط خاصی را داشته باشد که تحصیل و حضور در آتلانتیک جزو الزامات اساسی آن می باشد و به طور کلی شامل موارد ذیل می باشد:

 • مدرک دیپلم یا مدرک معتبر دیگری از مؤسسات و آموزشگاه های ناحیه آتلانتیک
 • حداقل 16 ماه زندگی در ناحیه آتلانتیک در 2 سال منتهی به دریافت مدرک تحصیلی
 • ارائه آزمون زبان و نشان دادن قابلیت ارتباط به با زبان های انگلیسی یا فرانسوی
 • نشان دادن تمکن کافی برای پرداخت هزینه های خود و خانواده
 • عدم نیاز به ارائه تجربه کار در این برنامه
 • برنامه جذب نیروی کار با تخصص بالا (AHSP)
 • تجربه انجام حداقل 1 سال کار مدیریتی، حرفه ای و تخصصی
 • ارائه حداقل مدرک تحصیلی دیپلم کانادا یا معادل آن
 • ارائه آزمون زبان و نشان دادن قابلیت ارتباط به با زبان های انگلیسی یا فرانسوی
 • نشان دادن تمکن کافی برای پرداخت هزینه های خود و خانواده
 • برنامه جذب نیروی کار با تخصص متوسط (AMSP)
 • داشتن حداقل 1 سال سابقه کار در شغلی که نیاز به تحصیل در دبیرستان یا گذراندن دوره مخصوص به آن کار را داشته
 • ارائه حداقل مدرک تحصیلی دیپلم کانادا یا معادل آن
 • ارائه آزمون زبان و نشان دادن قابلیت ارتباط به با زبان های انگلیسی یا فرانسوی
 • نشان دادن تمکن کافی برای پرداخت هزینه های خود و خانواده

ویزای کار آتلانتیک کانادا

مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا

ارائه مدارک یکی از مراحل اساسی انجام کار مهاجرت می باشد که هرگونه خطایی در آن می تواند روند انجام کار را به تاخیر انداخته و یا حتی باعث لغو انجام کار شود. پس استفاده از مشاور مهاجرت آشنا به قوانین و مدارک مورد نیاز می تواند کمک شایانی به متقاضیان برای تهیه و ارائه مدارک نماید. مدارک ویزای کار آتلانتیک کانادا را به صورت کلی می توانیم به چند دسته تقسیم کنیم که عبارتند از مدارک هویتی، مدارک تحصیلی، مدارک کاری، مدارک مالی. می توان گفت اینها مهم ترین دسته از مدارکی هستند که متقاضیان باید آنها را ارائه نمایند. تمامی مدارک می بایست به زبان انگلیسی و یا فرانسوی ترجمه شده و مورد تایید نهاد های قانونی قرار بگیرد. در ذیل مهم ترین مدارکی که متقاضیان باید آن را ارائه نمایند مشاهده می نمایید:

 • پاسپورت معتبر
 • مدرک زبان (انگلیسی یا فرانسه)
 • آخرین مدرک تحصیلی معتبر
 • گواهی سوابق شغلی
 • سابقه بیمه
 • قرارداد کاری
 • نامه عدم سوء پیشینه
 • عکس پاسپورتی
 • نامه تمکن مالی

میزان حقوق مشاغل در کانادا

به طور کلی نمی توان حقوق مشخصی را برای نیروی کار در کشورها مشخص کرد زیرا افراد با توجه به ساعت کاری، میزان تخصص، تحصیلات و بسیاری از فاکتورهای دیگر درآمد کسب می نمایند. لازم به ذکر است که سطح درآمدها در استان ها و شهرهای مختلف نیز با هم تفاوت هایی دارند و هزینه های زندگی در شهرها بر این موضوع تاثیر بسیار زیادی دارد. اگر بخواهیم به طور میانگین درآمد مشاغل مختلف را در نظر بگیریم، مطابق آمار بین المللی درآمد هفتگی کانادا 1,042 دلار بوده است که معادل حقوق سالانه تقریباً 54,184 دلار می باشد. در جدول ذیل میانگین حقوق برخی مشاغل مورد نیاز کانادا را مشاهده می نمایید:

 

شغل میانگین حقوق سالانه (دلار)
حسابدار 58,441
مهندس مکانیک 71,396
مهندس برق 76,513
مهندس پروژه 83,145
مکانیک 60,197
متخصص برق 67,034
تکنسین تعمیر و نگهداری 48,975
جوشکار 42,900
لوله کش 65،192
نجار 52,650
نقاش 41،650
تعمیرکار 45،735
سرآشپز 38,025
پرستار 78,546
برنامه نویس 74,997
مهندس نرم افزار 105،000
مهندس شبکه 74،988
مدیر فروش 70،149
راننده کامیون 48,858
راننده اتوبوس 39,832

مشاغل مورد نیاز آتلانتیک کانادا

افرادی که به دنبال ویزای کار آتلانتیک کانادا هستند باید بررسی نمایند که مشاغل مورد نیاز کانادا شامل چه مواردی هستند و سپس برای دریافت شغل اقدام نمایند. دولت کانادا مشاغل مورد نیاز کانادا را همواره منتشر می کند که با مراجعه به سایت رسمی دولت کانادا می توان لیست کامل مشاغل را مشاهده نمود. مشاغل به طور کلی به 5 سطح O، A، B، C و D تقسیم می شوند که هر شغلی در این لیست شامل کد رشته ای می باشد. افرادی که به دنبال کاریابی آتلانتیک کانادا هستند در تمام موارد به جز سطح D می توانند اقدام به کاریابی نمایند. حال به ارائه برخی از مشاغل و کد رشته شغل (NOC) های مورد نظر می پردازیم:

 

سطح شغل توضیحات NOC شغل
O

مشاغل مدیریتی 0011 قانون گذار
0111 مدیران مالی
0112 مدیران منابع انسانی
0113 مدیران خرید
0711 مدیران ساخت و ساز
0911 مدیریت تولید
5135 بازیگر و کمدین
A

مشاغل حرفه ای که معمولاً به مدرک دانشگاه نیاز دارند 1111 حسابرس و حسابدار مالی
1121 متخصصان منابع انسانی
1222 معاونین اجرایی
2111 فیزیکدان
2131 مهندس عمران
2133 مهندس مکانیک
2133 مهندس برق و الکترونیک
2175 طراح وب و توسعه دهنده
3111 پزشک متخصص
3113 دندانپزشک
3124 مشاغل گروه پیراپزشکی
B

مشاغل فنی که معمولاً به عنوان کارآموز برای گرفتن مدرک دانشگاهی یا آموزش می خوانند 2252 طراح صنعتی
2253 تکنسین و کارشناس طراحی
2271 خلبان هوایی، مهندس پرواز و مربی پرواز
2272 کنترل کننده ترافیک هوایی و مشاغل مرتبط
2281 کارشناس شبکه های رایانه ای
3216 سونوگرافر
4312 آتش نشان
C

مشاغل واسطه ای که معمولاً برای آموزش دبیرستان و یا آموزش خاص شغلی فراخوانی می کنند 4411 پرستار کودک در منزل
6421 فروشندگان خرده فروشی
6511 مهماندار و میزبان
6513 گارسون غذا و نوشیدنی
6531 راهنمای تور و مسافرت
7511 رانندگان کامیون حمل و نقل
8441 خدمه کشتی های شناور ماهیگیری
D

مشاغل کارگری که معمولاً آموزش شغلی می دهند 6611 صندوقدار
6621 خدمه ایستگاه خدمات
6733 سرایدار و سرپرستان ساختمان
6741 مشاغل مربوط به خشکشویی
7611 کارگران ساخت و ساز
7621 کارگران عمومی و تعمیر و نگهداری
8614 کارگران معدن

 

با مراجعه به لینک زیر می توانید از لیست مشاغل مورد نیاز کانادا اطلاع یابید.

ویزای کار آتلانتیک کانادا

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا

ویزای همراه کانادا

برخی از متقاضیانی که برای کار در کشوری دیگر اقدام می نمایند متاهل بوده و نگرانی هایی برای همسر و فرزندان خود دارند و می خواهند قبل از هرگونه اقدامی بدانند که آیا می توانند خانواده خود را به همراه خود به کشور مقصد ببرند؟ آیا هم زمان با متقاضی، خانواده نیز ویزا دریافت می نماید؟ چه امکاناتی شامل حال خانواده می شود؟ و سوالات متعدد دیگری که در ذهن افراد وجود دارد. نکته بسیار ارزشمندی که در ویزای کار آتلانتیک کانادا برای متقاضیان وجود دارد این است که نفرات همراه که طبق قانون همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشند به طور هم زمان با نفر اصلی اقامت دائم این کشور را دریافت می کنند که بسیار ارزشمند است. در نتیجه اعضای خانواده می توانند هم زمان به کشور کانادا مهاجرت نمایند و از تمام امکاناتی که در این کشور برای شهروندان وجود دارد استفاده نمایند و فقط تا زمان دریافت پاسپورت حق رأی نخواهند داشت.

ویزای کار آتلانتیک کانادا

مهاجرت همراه به کانادا

خدمات موسسه ملک پور در زمینه کاریابی در کانادا و اخذ جاب آفر آتلانتیک کانادا

متقاضیان کاریابی آتلانتیک کانادا برای اینکه بتوانند مسیر را در سریع ترین زمان ممکن و درست طی نمایند بهتر است از یک مشاور معتبر مهاجرت استفاده نمایند تا درصد موفقیت خود را تا میزان زیادی بالا ببرند. موسسه ملک پور نیز برای ویزای کار آتلانتیک کانادا خدمات مناسبی برای شما عزیزان در نظر گرفته است. خدمات موسسه از مشاوره ابتدایی رایگان برای بررسی شرایط اولیه شما آغاز شده و تا دریافت ویزا و اتمام کار در کنار شما خواهیم بود. در این بین شما از مشاوره های تخصصی با کارشناسان ارشد ما استفاده می نمایید تا شغل مورد نظر را یافت نموده و سپس در تهیه مدارک راهنمای شما خواهیم بود. با توجه به اینکه یکی از دفاتر موسسه ملک پور در کانادا قرار دارد، کار شما از داخل این کشور پیگیری می شود که این امر موجب تسریع امور و افزایش درصد موفقیت می شود. در این مسیر حتی شما بزرگواران می توانید برای افزایش سطح زبان انگلیسی خود و رساندن آن به سطح مورد نظر از دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC) استفاده نمایید.

ویزای کار آتلانتیک کانادا

دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

همچنین این موسسه محصولی را  تهیه کرده است که در آن نکات مربوط به کاریابی در خارج از کشور، شرح داده شده است. از طریق لینک زیر می توانید اطلاعات بیشتری پیرامون این محصول به دست آورده و برای تهیه آن اقدام فرمایید.

محصول گام به گام کاریابی موسسه mie

اخذ اقامت و تابعیت با کار در کانادا

یکی دیگر از موضوعات مهمی که متقاضیان مهاجرت به دنبال آن هستند کسب اقامت و یا تابعیت کشور مقصدشان می باشد و این موضوع طبق قوانین هر کشور متغیر می باشد. برخی کشورها مانند کشورهای عربی مهاجرپذیر نبوده و اقامت و تابعیت به اتباع دیگر نمی دهند و برخی با گذشت مدت زمانی مشخص و تحت شرایطی اقامت و تابعیت به مهاجرین اعطا می کنند. کپی برداری از متن و محتوای این نوشتار و انتشار آن بدون ذکر لینک منبع از نظر شرعی حرام بوده و مشمول پیگرد قانونی خواهد بود. کانادا نیز با توجه به اینکه بسیار مهاجرپذیر می باشد در بسیاری از روش های کاری خود از ابتدای کار به افرادی که به عنوان نیروی کار وارد این کشور می شوند اقامت دائم اعطا می کند و دارندگان ویزای کار آتلانتیک کانادا نیز از این قضیه مستثنی نیستند. این افراد به همراه خانواده خود از ابتدا اقامت دائم کانادا را دریافت می نمایند و بعد از چند سال حضور در این کشور می توانند برای دریافت تابعیت کانادا اقدام نمایند.


سوالات متداول راجع به ویزای کار آتلانتیک کانادا

✅ آیا خانواده متقاضیان ویزای کار آتلانتیک کانادا همزمان با آنها وارد این کشور می شوند؟

بله، طبق قانون همراهان متقاضی اعم از همسر و فرزندان زیر 18 سال می توانند اقامت دائم کانادا را دریافت نموده و به همراه نفر اصلی وارد این کشور شوند.

✅ اقدام برای چه مشاغلی در کانادا، شانس بالاتری برای اخذ پذیرش دارد؟

تمام مشاغلی که توسط دولت اعلام می شود نیاز به نیروی کار ماهر دارند و شانس پذیرش بستگی به شرایط شخص دارد.

✅ آیا داشتن مدرک دانشگاهی برای یافتن کار در کانادا الزامی است؟

در برخی از سطوح شغلی داشتن مدارک دانشگاهی الزامی است اما در سطوح شغلی B، C و D نیازی به داشتن مدرک دانشگاهی برای شخص وجود ندارد.

✅ حداقل تمکن مالی برای متقاضیان در چه حدی باید باشد؟

افراد باید بتوانند هزینه های زندگی خود و خانواده را تامین نمایند که این میزان بسته به تعداد اعضای خانواده متغیر می باشد و مشاور می تواند در این زمینه راهنمای شما باشد.

✅ آیا مدرک زبان برای برنامه کار آتلانتیک الزامی می باشد؟

بله شما باید بتوانید حداقل مدرک زبان معادل CLB 4 را ارائه نمایید. ضمن اینکه شما برای مصاحبه با کارفرما باید بتوانید ارتباط برقرار نمایید پس به دانش زبان کافی نیاز دارید.

✅ تا چه مدتی باید برای کار در آتلانتیک باقی ماند؟

شما پس از 1 سال کار در آتلانتیک می توانید به سایر شهرهای کانادا رفته و زندگی نمایید.

✅ آیا برای برنامه مهاجرتی آتلانتیک مانند اسکیل ورکر سیستم امتیازی وجود دارد؟

خیر، این برنامه امتیازی نبوده و درخواست ها به ترتیب ورود مورد بررسی قرار خواهد گرفت.


_____________سخن پایانی درباره ویزای کار آتلانتیک کانادا_____________

موضوعات مرتبط با ویزای کار آتلانتیک کانادا اعم از شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای کار، مشاغل مورد نیاز کانادا، سطح حقوق و درآمد در این کشور، چگونگی اخذ جاب آفر آتلانتیک کانادا و بسیاری از موارد دیگری که در این زمینه برای متقاضیان گرامی مورد نیاز بوده است را مورد تحلیل و بررسی علمی قرار دادیم. همانطور که ملاحظه کردید افراد با داشتن توانایی فنی مناسب، زبان متوسط، سن کمتر از 40 سال و سابقه کاری خوب شانس بسیار بالایی برای کاریابی آتلانتیک کانادا خواهند داشت. متقاضیان می توانند با کار در آتلانتیک درآمد حداقل 2500 دلار در ماه را داشته و ضمن آن اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند. این مقاله توسط تیم تحقیقاتی موسسه ملک پور به منظور پاسخگویی متعدد شما عزیزان در خصوص ویزای کار آتلانتیک کانادا به نگارش در آمده است. در صورتی که پس از مطالعه آن سوالی در زمینه ویزای کار آتلانتیک یا موضوعات مشابه داشته باشید می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل نموده و یا با تکمیل فرم تماس، مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. ضمن اینکه این امکان وجود دارد تا شما سوال خود را در قسمت دیدگاه ها یادداشت نمایید و پاسخ خود را در اسرع وقت از کارشناسان دریافت کنید.

امتیاز 4.48 از 5 ( 18 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
فاضلی
سلام. خسته نباشید. اگر بخوایم برای گرفتن ویزای کار آتلانتیک کانادا اقدام کنیم، باید در ماه و زمان خاصی از سال اقدام کنیم یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر بخواهید از برنامه های جاب آفر یا پیشنهاد شغلی استفاده کنید این فرصت ها تا زمانی هستند که در استان موقعیت های شغلی خالی بماند اگر نه بخواهید اسکیلدورکر و برنامه های فدرال برای اقامت کاری کانادا اقدام نمایید هرساله برای شما درصورت داشتن شرایط و کسب امتیازات لازم امکان پذیر است. موفق باشید.
نادر
با سلام. چه شغلهایی برای ویزای کار اتلانتیک وجود دارند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بیشتر رشته های مهندسی برای اطلاعات دقیقتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید
سمیه
سلام وقت به خیر همسرم ۴۴ ساله مهندسی برق و دارای ۱۸ سال سابقه کار وبیمه هستن .بااینکه ۲ فرزند ۴ و۱۴ ساله داریم و ۵۰ هزار دلار هم سرمایه ...به نظرتون چقدر شانس برای ویزای کار آتلانتیک دارن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب رشته و سوابق کاری همسر شما بسیار خوب می باشد و شانس کاری دارند اما ممکن است امتیاز لازم را بابت سن نداشته باشند باید شرایط شما بررسی شود.لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
نرگس
سلام وقت بخیر،من کارشناس هوشبری هستم ۲۸ سالمه با ۵ سال سابقه کار (۳ سال بیمه ) میتونم برا گروه پیراپزشکی اقدام کنم !؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب با توجه به اینکه کار کردن در رشته های پیراپزشکی و پزشکی مستلزم معادلسازی مدرک تحصیلی می باشد بنابراین شما می توانید از طریق روشهای تحصیلی یا اسکیل ورکر وارد خاک این کشور شوید سپس معادلسازی نموده و مشغول به کار شوید .برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
Sahar
سلام کارشناسی ارشد حسابداری با ۱۰ سال سابقه کار در رشته حسابداری و ۳۵ سال سن هستم در حال خواندن زبان برای آیلتس ۶ هستم آیا برای رشته من میشه در کانادا جاب آفر گرفت؟استانی وجود داره که نیازبه حسابدار داشته باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام باید امتیاز شما محاسبه بشه‌. گرفتن جاب آفر مراحل متعددی دارد برای اطلاعات تخصصی با مشاورین موسسه تماس بگیرید
ژیلا
با سلام.میخواستم بدونم خانواده متقاضی در برنامه آتلانتیک حق کار و تحصیل دارند؟ یعنی همه میتونن کار کنن بعد از ورود به کانادا؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله، بعد از ورود همه اعضای خانواده اجازه کار و تحصیل دارند و محدودیتی در این زمینه نخواهند داشت.
Iran
سلام آیا بنده با سن ۴۶ سال و ۶ سال سابقه رانندگی تریلی در استرالیا و ایران و مدرک ایلتس ۵ میتوانم برای جاب آفر حوزه اتلانتیک اقدام و موفق شوم؟ متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز معمولا جاب افر بالای ۴۵ سال کمی دشوار است.
زهرا حیدری
من ۳۰ ساله هستم و مجرد و لیسانس نقاشی دارم و هشت سال سابقه کار دراین بخش چقدر امکان گرفتن ویزای کار وجود دارد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما بایستی با جزئیات بیشتری بررسی گردد. پیشنهاد می‌شود برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان