ویزای جستجوی کار اتریش

20 دی 1401 2 نظر

ویزای جستجوی کار اتریش

ویزای جستجوی کار اتریش، کار در اتریش، امتیازبندی ویزای جستجوی کار اتریش و شرایط دریافت ویزای کاری اتریش در حال حاضر به عنوان یکی از پر سرچ ترین مطالب برای متقاضیان مهاجرت از طریق کار می باشد. قرار گرفتن در حوزه شنگن و امکان رفت و آمد آسان به سایر کشورهای اروپایی، دسترسی به اقامت دائم در کوتاه ترین زمان و امکان اخذ اقامت برای اعضای خانواده از جمله مزایای استخدام در اتریش برای متقاضیان مهاجرت از طریق کار به شمار می آید. مهاجرت به اتریش به واسطه کار به دو طریق صورت خواهد گرفت. یا فرد می بایست یک پیشنهاد کاری (Job Offer) از یک کارفرمای خارجی داشته باشد و یا واجد شرایط برای دریافت ویزای جستجوی کار اتریش (Job Seeker) باشد. دریافت ویزای جستجوی کار در اتریش بر اساس امتیازبندی می باشد و شرایط فرد از جمله تحصیلات وی، سابقه کاری، مدرک زبان و سن متقاضی امتیازآور خواهد بود. پیشنهاد می کنیم جهت آشنایی با ویزای جستجوی کار اتریش، توضیحات جامع و شفاف متخصصین مجرب ما در زمینه مهاجرت از طریق اخذ ویزای کار اتریش و سایر کشورها در موسسه ملک پور را مطالعه بفرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره تلفنی رایگان شما می توانید با موسسه ملک پور تماس تلفنی برقرار نموده و یا فرم تماس را کامل کنید و از مشاوره تلفنی رایگان کارشناسان مجرب ما بهره مند گردید.

عناوینی که تحلیل خواهند شد عبارتست از:

 • انواع ویزای کار اتریش
 • امتیازبندی ویزای جستجوی کار اتریش
 • مدارک لازم برای اخذ ویزای جستجوی کار اتریش
 • نرخ بیکاری و بازار کار اتریش
 • مشاغل مورد نیاز اتریش 2021
 • کاریابی در اتریش
 • ویزای همراه اتریش
 • اخذ اقامت و اخذ تابعیت اتریش از طریق کار
 • سوالات متداول راجع به ویزای جستجوی کار اتریش
 • سخن پایانی در زمینه ویزای جستجوی کار اتریش

تماس با ما

انواع ویزای کار اتریش

برای کار در اتریش از دو طریق می توان اقدام نمود. چنان چه پیشتر ذکر نمودیم؛ مسیر اول داشتن پیشنهاد شغلی یا Job Offer از یک کارفرما یا یک کمپانی و شرکت اتریشی است. این روش به طور کلی در اتحادیه اروپا فراگیرتر می باشد، اما لازم است بدانید برای آن که یک کارفرما از یک کشور اروپایی نظیر اتریش بتواند دعوت نامه کاری به اتباع کشورهای خارج از اتحادیه اروپا بدهد، می بایست اثبات نماید که نیروی کار متخصص برای فرصت شغلی مورد نظر وی در اروپا وجود ندارد. برای اثبات این موضوع کارفرمای اتریشی می بایست این فرصت شغلی را برای مدت 3 ماه در کشور اتریش آگهی کند و در صورتی که نیروی کار یافت نشود وی می بایست برای مدت 3 ماه دیگر فرصت شغلی مورد نظر را در کل اتحادیه اروپا آگهی کند. پس ازطی این مراحل در صورتی که کارفرما نتواند نیروی کار مد نظر خود را بیابد، این اجازه را خواهد داشت که نیروی کار خارجی استخدام نماید. مسیر دوم برای کار در اتریش؛ اقدام برای دریافت ویزای جستجوی کار اتریش می باشد. ویزای جستجوی کار اتریش با توجه به مزایایی که دارد باعث شده است تا افراد زیادی از سراسر دنیا متقاضی دریافت آن باشند. به واسطه اخذ ویزای جستجوی کار اتریش، متقاضی فرصت شش ماهه ای خواهد داشت تا در محیط این کشور با توجه به رشته و مهارت و تخصص کافی به شغل مورد نظر برسد و در واقع با وجود اقامت 6 ماهه ای که دارد و همچنین امکان داشتن مصاحبه و دیدار رو در رو با کارفرما دیگر نیازی به آگهی شدن شغل به مدت 6 ماه وجود ندارد.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور درمورد کار در اتریش و آلمان

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد کار در اتریش و آلمان

 

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد کار در اتریش و آلمان

امتیازبندی ویزای جستجوی کار اتریش

لازم به ذکر است که ویزای جستجوی کار اتریش امتیازبندی شده می باشد Point Based System)). در نتیجه افرادی می توانند واجد شرایط دریافت ویزای جستجوی کار اتریش باشند که در سه گروه مشخص شده نیروی کار مورد نیاز کشور اتریش طبقه بندی شده باشند؛ تحت سه عنوان؛ نیروی کار ماهر و متخصص، نیروی کار کلیدی و نیروی کار متخصص در مشاغلی که کمبود نیروی کار انسانی ماهر دارند. هر کدام از این موارد امتیازبندی های مخصوص به خود را دارند. از محاسن این سیستم می توان به این نکته مهم اشاره نمود که اگر متقاضی امتیاز لازم را اخذ نموده باشد ولی افسر مهاجرت ویزای وی را رد و یا اصطلاحاً ریجکت نماید، این امکان برای وی وجود دارد تا از طریق وکیل اتریشی اعتراض نموده و از طریق دادگاه پرونده را پیگیری کرده و نتیجه مثبت را به دست بیاورد. در جداول زیر جزییات امتیازبندی ویزای جستجوی کار اتریش در هر سه طبقه بندی آورده شده است.

ویزای جستجوی کار اتریش

ویزای نیروی کار متخصص؛

این افراد می بایست از 100 امتیاز موجود در این قسمت حداقل 70 امتیاز کسب نماید. در این حالت دیگر احتیاجی به آگهی کردن فرصت شغلی مورد نظر در کشور مقصد و همچنین اتحادیه اروپا نمی باشد. لازم به ذکر است در صورتی که فرد جاب آفر دریافت نماید نیز می بایست طبق سیستم امتیازدهی اتریش؛ امتیازات وی محاسبه شود. چنان چه امتیازات متقاضی در زیر عنوان نیروی کار متخصص جای گرفت، شغل مورد نظر وی دیگر آگهی نخواهد شد و کارفرما می تواند نیروی کار مد نظر خود را مستقیماً جذب نماید. امتیازات این قسمت را در قالب یک جدول به تصویر کشیدیم.

 

مدارک تحصیلی یا مهارت های ویژه

حداکثر 40 امتیاز

مدرک تحصیلی معتبر از مؤسسات آموزش عالی

20 امتیاز

مدرک تحصیلی مرتبط با رشته علوم ریاضی، انسانی، طبیعی

30 امتیاز

مدرک تحصیلی دکتری

40 امتیاز

فعالیت های پژوهشی و نوآورانه یا ثبت اختراع

20 امتیاز

جوایز شناخته شده در سطح بین المل مانند المپیادها

20 امتیاز

دستمزد در سال گذشته، از 50000 تا 60000 یورو

20 امتیاز

دستمزد در سال گذشته، از 60000 تا 70000 یورو

20 امتیاز

دستمزد در سال گذشته، بالای 70 هزار یورو

30 امتیاز

امتیازات مربوط به تحصیل در اتریش

حداکثر 10 امتیاز

داشتن مدرک دیپلم از کشور اتریش

5 امتیاز

داشتن لیسانس یا فوق لیسانس از کشور اتریش

10 امتیاز

امتیازات مربوط با سن نیروی کار متخصص

حداکثر 20 امتیاز

تا 35 سال

20 امتیاز

از 36 تا 40 سال

15 امتیاز

از 41 تا 45 سال

10 امتیاز

سطح زبان

حداکثر 10 امتیاز

زبان آلمانی و یا انگلیسی در سطح A1

5 امتیاز

زبان آلمانی و یا انگلیسی در سطح A2

10 امتیاز

سابقه کار نیروی متخصص

حداکثر 20 امتیاز

برای هر سال

2 امتیاز

به ازای هر 6 ماه سابقه کار در اتریش

10 امتیاز

مجموع حداکثر امتیازات دریافتی

100 امتیاز

حداقل امتیاز مورد نیاز

70 امتیاز

ویزای نیروی کار ماهر در مشاغل با کمبود نیروی کار؛

در این قسمت چنان چه فرد از کارفرمای اتریشی درخواست کار دریافت نماید و از 90 امتیاز موجود در این قسمت حداقل 55 امتیاز را کسب نماید می تواند شامل شرایط درخواست کارت قرمز سفید قرمز قرار گیرد. امتیازات مورد نیاز نیروی کار ماهر را می توانید در جدول ذیل این مطلب مشاهده نمایید.

 

صلاحیت

حداکثر 30 امتیاز

تحصیلات فنی و حرفه ای در زمینه مربوطه

 20 امتیاز

مدارک دانشگاهی عمومی

25 امتیاز 

فارغ التحصیلی از مؤسسات آموزش عالی با حداقل 3 سال

30 امتیاز 

امتیازات مربوط با سن نیروی کار متخصص

 حداکثر 15 امتیاز

تا 30 سال

 15 امتیاز

تا 40 سال

10 امتیاز 

مهارت زبان انگلیسی

 حداکثر 10 امتیاز

در سطح A2 انگلیسی

 5 امتیاز

در سطح B1 انگلیسی

10 امتیاز 

مهارت زبان آلمانی

 حداکثر 15 امتیاز

در سطح A1آلمانی

 5 امتیاز

در سطح A2 آلمانی

10 امتیاز 

در سطح B2 آلمانی

15 امتیاز 

سابقه کاری مرتبط

 حداکثر 20 امتیاز

به ازای هر یک سال سابقه کاری

 2 امتیاز

هر سال سابقه کار در اتریش

 4 امتیاز

مجموع حداکثر امتیازات دریافتی

 90 امتیاز

حداقل امتیاز مورد نیاز

55 امتیاز 

ویزای سایر کارگران کلیدی؛ Other Key Workers

در این قسمت حتماً متقاضی می بایست از یک کارفرما یا یک شرکت خارجی پیشنهاد کاری دریافت نماید. امتیازات متقاضی می بایست به عدد 55 امتیاز برسد. ضمن این که مهم ترین نکته در این نوع از طبقه بندی های ویزای جاب سیکر اتریش این است که کارفرما در صورتی می تواند از متقاضی مهاجرت کاری درخواست کار نماید که در آن عنوان شغلی خاص در کشور اتریش نیروی کاری با مهارت تخصصی در آن زمینه مطلقاً وجود نداشته باشد. در نهایت مبلغ پیشنهادی حقوق نیروی کار مهاجر می بایست طبق ارقام عنوان شده توسط دولت اتریش باشد. این ارقام بر این اساس است که؛ در صورتی که فرد بالای 30 سال باشد؛ حقوق خالص ماهیانه وی می بایست حداقل 3. 132 یورو و در صورتی که زیر 30 سال باشد حداقل حقوق خالص ماهیانه وی می بایست 2. 610 یورو باشد.

 

صلاحیت

حداکثر 30 امتیاز

تحصیلات فنی و حرفه ای در زمینه مربوطه

20 امتیاز

مدارک دانشگاهی عمومی

25 امتیاز

فارغ التحصیلی از مؤسسات آموزش عالی با حداقل 3 سال

30 امتیاز

تجربه کاری مرتبط

حداکثر 20 امتیاز

 به ازای هر یک سال سابقه کاری

2 امتیاز

به ازای هر یک سال کار در اتریش

4 امتیاز

مهارت های زبانی انگلیسی

حداکثر 10 امتیاز

انگلیسی در سطح A2

5 امتیاز

انگلیسی در سطح B1

10 امتیاز

مهارت های زبانی آلمانی

حداکثر 15 امتیاز

آلمانی در سطح A1

5 امتیاز

آلمانی در سطح A2

10 امتیاز

آلمانی در سطح B2

15 امتیاز

حداکثر امتیاز قابل کسب

90 امتیاز

امتیاز اضافی برای ورزشکاران حرفه ای و مربیان حرفه ای ورزشی

20 امتیاز

حداقل امتیاز موردنیاز

55 امتیاز

مدارک لازم برای اخذ ویزای جستجوی کار اتریش

ویزای جاب سیکر اتریش در حال حاضر در سه قالب و برای سه دسته نیروی کاری صادر خواهد شد که شامل؛ نیروی کار ماهر و متخصص، نیروی کار کلیدی و نیروی کار متخصص در مشاغلی که با کمبود نیروی کار انسانی مواجه هستند. جز به جز شرایط متقاضی مهاجرت از طریق کار بررسی خواهد شد و امتیاز وی می بایست محاسبه شود. این مدارک شامل سن، مدرک تحصیلی و زبان و سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی وی خواهد بود. در جدول زیر این امتیازات را به صورت کلی ملاحظه خواهید نمود.

 

پاسپورت، عکس با مشخصات گذرنامه

سوابق کاری معتبر و مرتبط

مدرک زبان معتبر

سوابق و مدارک تحصیلی

تمکن مالی مکفی برای اقامت شش ماهه در کشور اتریش

تکمیل فرم های ویزای جستجوی کار اتریش

 

موارد یاد شده جزو ابتدایی ترین و لازم ترین اسناد و مدارکی است که می بایست روی پرونده متقاضی کار قرار گیرد. مهم ترین نکته برای اخذ ویزای جستجوی کار در اتریش ارائه تمکن مالی مناسب طی زمان اقامت شش ماهه در این کشور می باشد. نیروی کار می بایست مدارک و مستندات خود را به سفارت و اداره کار و مهاجرت نشان داده و تایید آن ها را برای دریافت ویزای جستجوی کار اتریش دریافت نماید.

نرخ بیکاری و بازار کار اتریش

موقعیت جغرافیایی اتریش در قلب اروپا، اقتصاد قوی اتریش و داشتن صنایع مختلف باعث شده است که نرخ بیکاری پایینی در این کشور حاکم باشد. شاخص بیکاری طبق گزارشات اعلام شده؛ 5. 5 درصد برای سال 2017 بوده است و این موضوع در واقع بیان گر این مطلب است که در میان هر صد نفر شاید بتوان گفت که فقط چهار الی پنج نفر شاغل نمی باشند و افراد باقی مانده شاغل می باشند. اتریش در مقایسه با سایر کشورها در حوزه اتحادیه اروپا نسبتاً از نرخ بیکاری پایین تری برخوردار است. این نرخ به طور مثال در مقایسه با کشورهایی نظیر اسپانیا، ایتالیا گفته می شود. ثبات اقتصادی، نرخ بیکاری پایین، هزینه های مناسب برای زندگی، تناسب هزینه ها و درآمدها و همچنین تنوع زیاد فرصت های شغلی در کشور اتریش باعث می شود که این کشور مقصد بسیاری از نیروهای کار انسانی باشد. اما در هر صورت لازم است که پیش از هر اقدامی متقاضی از روی لیست مشاغل مورد نیاز و همچنین لیست امتیاز شرایط حال حاضر خود را مورد بررسی قرار دهد، امتیازات خود را محاسبه نماید و سپس اقدام نماید. پروند نرخ بیکاری در اتریش برای سال 2021 برابر 9 درصد بوده است که نرخ پایین تری نسبت به سال قبل ثبت نموده است. در نمودار زیر می توانید نرخ بیکاری کشور اتریش را در یک دهه اخیر مشاهده نمایید.

ویزای جستجوی کار اتریش

در ذیل این مطلب میانگین حقوق برخی از برترین مشاغل در اتریش را در قالب یک جدول می توانید مشاهده نمایید؛

 

عناوین شغلی

میانگین درآمد به یورو

میانگین درآمد به دلار آمریکا

مهندس نرم افزار

46.069

55.812

مدیر پروژه

74.247

89.283

مدیر IT

62.169

75.487

مدیر بازاریابی

71.583

86.851

مدیریت بحران

76.636

95.510

مشاغل مورد نیاز اتریش 2021

مهم ترین قدم برای دریافت ویزای جاب سیکر اتریش و اصولاً کار کردن در کشورهای اتحادیه این است که شغل، مهارت و حرفه متقاضی جزو مشاغل مورد نیاز آن کشور باشد؛ این موضوع به معنای این است که برای رشته و حرفه شما فرصت های شغلی بسیاری وجود دارد، در غیر این صورت عناوین این مشاغل توسط دولت برای جذب نیروی کار متخصص اعلام نمی گردیدند. در حال حاضر به دلیل سختی های مسیر دریافت پیشنهاد شغلی یا جاب آفر در اروپا، اتباع ایرانی بیشتر از طریق ویزاهای جستجوی کار اتریش و آلمان جویای کار در اتحادیه می باشند. این دو کشور همه ساله مشاغل مورد نیاز خود را برای جذب نیروی کار متخصص اعلام می نمایند و اصولاً مشاغل مورد نیاز در اتریش بیشتر در زمینه رشته های فنی مهندسی، رشته های پزشکی و پرستاری و دندان پزشکی و گرایش های مرتبط می باشد. مطالب نگارش شده در لیست ذیل توسط کارشناسان ما در موسسه ملک پور تهیه و جمع آوری گردیده است؛ نتیجتاً هرگونه کپی برداری از آن به هر طریقی غیراخلاقی، غیر قانونی و حرام تلقی می گردد. یکی از مواردی که می بایست در نظر بگیرید این است که امکان تمدید ویزای جستجوی کار در خاک اتریش وجود ندارد، در نتیجه فرد می بایست طی مدت شش ماهی که در اختیار دارد موفق به دریافت شغل مورد نظر خود شود. در غیر این صورت می بایست مجدد در کشور متبوع خود درخواست ویزای جستجوی کار داشته باشد. در جدول زیر، به مشاغل مورد نیاز اتریش در سال 2020 اشاره شده است.

 

مهندسی مواد و متالوژی

مهندسی مکانیک

مهندسی عمران سازه

مهندسین برق

مهندسی فرآیند

مهندسان فارغ التحصیل در زمینه پردازش داده ها

مدیریت کسب و کار

مهندسی مخابرات

مدیریت مالی و حسابدار

فارغ التحصیلان علوم اجتماعی،اقتصاددانان

مهندسی ارتباطات

پزشکان

کاریابی در اتریش

چنان چه پیشتر ذکر نمودیم؛ نرخ بیکاری در یک کشور و وجود عنوان شغلی شما در لیست مشاغل مورد نیاز کشور مقصد از جمله مهم ترین فاکتورها برای انتخاب کشور مقصد و مهاجرت از طریق کار می باشد. نرخ بیکاری کشور اتریش در مقایسه با بسیاری از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا بسیار پایین تر می باشد. ضمن این که این کشور مستقیماً برای اتباع ایرانی ویزای جستجوی کار صادر می نماید.

جالب است بدانید شما می توانید برای آگاهی از تمامی روش ها و مسیر های موجود در دنیا برای یافتن کار و بررسی و تطبیق شرایط خود محصولی را تهیه نمایید که به اعتقاد ما کامل ترین و جامع ترین توضیحات ممکن در خصوص روش هایی است که شما را به بهترین وجه و با کمترین هزینه به اخذ فرصت شغلی مورد نظرتان می رساند و اعتقاد ما بر این است که شما با تهیه و مشاهده این محصول تمام آن چه نیاز است تا در خصوص مهاجرت از طریق کار و شرایط کاریابی در کشورهای مختلف از آن آگاه باشید را با جزییات هر چه تمام تر و در کوتاه ترین زمان ممکن و در حد یک متخصص در امور کاریابی به دست خواهید آورد. در جدول ذیل شما می توانید لیستی از مؤسسات معتبر کاریابی در اتریش را مشاهده نمایید.

ویزای جستجوی کار اتریش

 

www.jobpilot.at

www.jobvector.de

www.derstandard.at/stellenmarkt

www.stepstone.de

www.dermarkt.at

www.monster.de

www.ams.or.at

www.indeed.de

Start People

www.make-it-in-germany. com

PBS Job Service

Az Futuro – Trabajar en Alemania

Otti & Partner

Contacts & Management

JOBBOX

TTA Personal GmbH

Experis Personalberatung

Spouse Career Centre

ویزای همراه اتریش

چنان چه پیش تر ذکر نمودیم ویزای جاب سیکر اتریش تنها متعلق به فرد متقاضی مهاجرت از طریق کار می باشد. در نتیجه این موضوع متقاضی امکان به همراه بردن همراه و اعضای خانواده خود را در طول این بازه زمانی شش ماهه به اتریش نخواهد داشت. اما در صورتی که متقاضی بتواند در این بازه زمانی شش ماهه از پس مصاحبه ها برآید و موفق به عقد قرارداد کاری با کارفرما شود؛ ویزای جستجوی کار اتریش وی به اقامت کاری تبدیل خواهد شد و در نتیجه این موضوع الحاق و پیوست همسر و فرزندان وی امکان پذیر خواهد بود. در حقوق مهاجرت بین الملل منظور از همراهان عبارت است از همسر قانونی و فرزندان تا زیر سن هجده سال. فردی که موفق به دریافت کار در کشور اتریش شود کارت اقامتی به وی تعلق خواهد گرفت که مدت زمان آن دو سال می باشد و عنوان این کارت ؛ قرمز سفید قرمز (Rot Weiß Rot Karte) می باشد. هنگامی که فرد موفق به دریافت کارت کاری قرمز سفید قرمز شود، می تواند برای همراهان درخواست پیوست به خانواده دهد. عنوان کارت اقامت همسر متقاضی نیزPluß  Rot Weiß Rot می باشد. جالب است بدانید در این حالت همراه از ابتدای ورود اجازه کار تمام وقت خواهد داشت. ضمن این که تحصیل فزرندان زیر 18 سال نیز رایگان خواهد بود.

اخذ اقامت و اخذ تابعیت اتریش از طریق کار

ویزای جستجوی کار اتریش و کار در کشور اتریش در نهایت منجر به کسب اقامت دائم و تابعیت و شهروندی این کشور خواهد شد. به طور کلی متقاضی کار می تواند از دو طریق جاب آفر و ویزای جاب سیکر اتریش به این کشور مهاجرت کاری داشته باشد. در هر دو صورت کارت قرمز سفید قرمز برای وی به مدت دو سال صادر خواهد شد. پس از طی این دو سال در صورت تمدید قرارداد کاری، کارت وی با عنوان قرمز سفید قرمز پلاس صادر خواهد شد. به صورت کلی و طبق قانون اتحادیه اروپا؛ نیروی کار انسانی در صورتی که بتواند به مدت پنج سال متوالی در اتحادیه اروپا و به خصوص اتریش کار کند و کارفرما در این مدت برای وی بیمه و مالیات رد کند، این امکان را دارد تا در انتهای سال پنجم برای دریافت اقامت دائم و در انتهای سال ششم برای دریافت تابعیت و پاسپورت اتریش درخواست خود را ارائه نماید. برای دریافت پاسپورت اتریش بایستی علقه خود به این کشور را با تسلط بر زبان و فرهنگ این کشور و... نشان داده و از قوانین اتریش، آگاهی کامل داشته باشید.

ویزای جستجوی کار اتریش

اقامت اتریش


سوالات متداول راجع به ویزای جستجوی کار اتریش

✅ مهاجرت به اتریش از طریق کار به چه صورت است؟

از دو روش می توان ویزای کار اتریش را دریافت کرد. در روش اول با دریافت پیشنهاد کاری یا جاب آفر و در روش با دریافت ویزای جستجوی کار اتریش.

✅ آیا به واسطه دریافت ویزای جستجوی کار در اتریش می توان به اقامت دائم دست یافت؟

بله؛ با یافتن کار و بستن قرارداد پس از دریافت ویزای جستجوی کار اتریش و پرداخت بیمه و مالیات به مدت 5 سال می وتوان برای اقامت دائم و پس از آن، پاسپورت اتریش درخواست داد.

✅ آیا با دریافت ویزای جستجوی کار در اتریش امکان اخذ اقامت دائم برای همسر و فرزندان متقاضی کار در اروپا وجود دارد؟

خیر. ویزای جستجوی کار به مدت 6 ماه و صرفاً برای شخص متقاضی صادر خواهد شد. پس از منعقد نمودن قرارداد امکان درخواست برای ملحق شدن خانواده وجود دارد.

✅ آیا تحصیل فرزندان پس از الحاق خانواده به نیروی کار در اتریش رایگان می باشد؟

بله. تحصیل فرزندان رایگان خواهد بود.


_____________سخن پایانی در زمینه ویزای جستجوی کار اتریش_____________

ویزای جستجوی کار اتریش، شرایط دریافت ویزای جستجوی کار اتریش و امتیازبندی ویزای جستجوی کار اتریش در این مقاله به دقت مورد تحقیق و بررسی قرار گرفت و امتیازبندی ویزای جستجوی کار اتریش با جزییات شرح داده شد. لازم است بدانید این ویزا 6 ماهه بوده و فقط به شخص متقاضی مهاجرت از طریق کار تعلق خواهد گرفت و نه کل اعضای خانواده وی. همچنین از دیگر نکات جالب توجه در خصوص ویزای جستجوی کار اتریش این است که مدت زمان این ویزا در خاک کشور اتریش قابل تمدید نخواهد بود. هزینه ویزای کار اتریش در حد برآمدن از پس هزینه های زندگی طی مدت شش ماه اقامت در این کشور خواهد بود؛ در نتیجه در میان مسیرهای مهاجرتی یکی از کم هزینه ترین مسیرهای مهاجرتی می باشد. برای دریافت ویزای جاب سیکر اتریش؛ اقدام در بازه سنی مناسب، ارائه مدرک تحصیلی و سابقه کار مناسب در کنار سطح معقولی از دانش زبان و مهارت های عملی در گرایش کاری متقاضی برای دریافت جایگاه شغلی وی بسیار حائز اهمیت می باشد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای جستجوی کار اتریش و اصولاً ویزاهای کاری، نحوه استخدام و شرایط کار در اتریش و سایر کشورهای طراز اول در سطح جهان با موسسه ملک پور ارتباط برقرار نموده و یا از طریق تکمیل فرم تماس، از مشاوره تلفنی تخصصی رایگان مشاورین مجرب ما بهره مند گردید. پر واضح است؛ در صورت وجود هر گونه سوال و ابهام در این نوشتار می توانید در قسمت دیدگاه ها؛ نظرات و سوالات خود را با ما در میان گذاشته و پاسخ خود را در سریع ترین بازه زمانی ممکن دریافت نمایید.

امتیاز 4.76 از 5 ( 16 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
قدیرشریفی
کارگرساده
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب تهیه پکیج گام به گام کاریابی خارج از کشور پیشنهاد میشود قسمت را میتوانید به صورت اول رایگان مشاهده فرمایید
فخرالدین حسینی
سلام من یک استاد کار در زمینه خیاطی هستم ایا برای من کار هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای اخذ ویزای کاری می بایست تحصیلات دانشگاهی و سابقه کاری مرتبط ارائه دهید
مشاوره رایگان