ویزای توریستی ایتالیا

18 نظر

ویزای توریستی ایتالیا

ویزای توریستی ایتالیا، شرایط اخذ ویزای توریستی کشور ایتالیا و مدارک لازم برای ویزای توریستی ایتالیا در این مقاله مورد بررسی دقیق علمی قرار گرفته است. در این مقاله سعی شده تا به سوالاتی از این قبیل پاسخ داده شود؛ انواع ویزای ایتالیا کدام اند؟ شرایط اخذ ویزای توریستی ایتالیا به چه صورت است؟ تمکن مالی برای ویزای توریستی ایتالیا چقدر است؟ دلایل ریجکتی ویزای توریستی ایتالیا چیست؟ ایتالیا یکی از کشورهای زیبای جنوب اروپاست که به دلیل جاذبه های تاریخی، فرهنگی و توریستی و آب و هوای خاص مدیترانه ای که دارد، هر ساله مقصد گردشگران بسیاری از اقصی نقاط جهان قرار می گیرد. در این مقاله که توسط موسسه ملک پور تهیه و تنظیم شده است، سعی شده تا به اهم سوالات شما عزیزان در مورد ویزای توریستی ایتالیا به صورت جامع و کامل پاسخ داده شود. در ضمن شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات کامل تر و دقیق تر در این زمینه با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

در این مقاله موضوعات زیر مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است.

 • درباره کشور ایتالیا
 • مدارک مورد نیاز ویزای توریستی ایتالیا
 • مدت زمان صدور ویزای توریستی ایتالیا
 • نحوه تمدید ویزای توریستی ایتالیا
 • گرفتن وقت سفارت ایتالیا
 • پروسه اقدام برای اخذ ویزای توریستی ایتالیا
 • ویزای توریستی ایتالیا با وثیقه یا بدون وثیقه
 • خدمات موسسه MIE در زمینه اخذ ویزای توریستی ایتالیا
 • ریجکتی ویزای توریستی ایتالیا
 • ویزای توریستی ایتالیا تضمینی و با گارانتی
 • نکات مهم درباره اخذ ویزای توریستی ایتالیا
 • سوالات متداول راجع به اخذ ویزای توریستی ایتالیا
 • ویزای توریستی ایتالیا و سخن پایانی

کار تحصیل انگلستاندرباره کشور ایتالیا

کشور ایتالیا در جنوب قاره اروپا واقع شده است و پایتخت آن شهر تاریخی و زیبای رم می باشد. ایتالیا با کشورهای فرانسه، اسلوونی، سوئیس و اتریش هم مرز است. مساحت این کشور 301,340 کیلومتر مربع می باشد و همچنین ایتالیا دو جزیره به نام های سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه دارد که جزء خاک این کشور محسوب می شود. جالب است بدانید دو کشور کوچک مستقل نیز به نام‌های واتیکان و سان مارینو در درون ایتالیا قرار دارند و یک تکه از خاک ایتالیا نیز بیرون از مرز اصلی این کشور و در کشور همسایه یعنی سوئیس واقع شده است که کامپیونه دیتالیا نام دارد. واحد پول این کشور یورو و زبان اصلی آن ایتالیایی است. جمعیت کشور ایتالیا حدود 60.4 میلیون نفر است که بر این اساس ایتالیا پنجمین کشور پر جمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پر جمعیت دنیا به حساب می آید. ایتالیا آب و هوای معتدل فصلی و مدیترانه ای دارد.

 امروزه ایتالیا کشوری توسعه‌یافته است و جزو گروه هشت به‌شمار می‌آید. گروه هشت یا جی هشت به قدرت‌های صنعتی گفته می‌شوند. امروزه توریسم به عنوان مهم ترین عامل رشد اقتصادی کشور ایتالیا محسوب می شود و بر اساس آمار سازمان یونسکو بیش از نیمی از آثار فرهنگی جهان در این کشور قرار دارد. 

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت ایتالیا

 شاخص درآمد حاصل از گردشگری را در اقتصاد ایتالیا در نمودار زیر مشاهده می نمایید:

ویزای توریستی ایتالیا

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی ایتالیا

مدارک لازم برای ویزای توریستی ایتالیا در این قسمت نوشتار بیان شده است. برای سفر به ایتالیا به منظور گردشگری، متقاضیان نیاز به گرفتن ویزای کوتاه مدت برای ورود به این کشور دارند. ویزای اقامت کوتاه مدت در واقع همان ویزای C یا ویزای شنگن می باشد که ویزای استاندارد اروپایی است که برای کل 26 کشور اروپا که در منطقه شنگن هستند، معتبر است. این ویزا برای مدت زمان 3 ماه در یک دوره 6 ماهه از تاریخ ورود به شنگن صادر می شود و به دو صورت سینگل (یک بار ورود) و مالتی (چند بار ورود) می باشد. ویزای کوتاه مدت فقط به منظور گردشگری صادر نمی شود و در مواردی مانند سفر تجاری یا درمانی و بازدیدهای خانوادگی نیز قابل استفاده می باشد. تبعه کشورهای عضو اتحادیه اروپا و همچنین کشور مجارستان برای ورود به ایتالیا نیاز به ویزا ندارند و تنها به ارائه سند شناسایی نیازمندند. اگر شما تبعه کشوری غیر از اتحادیه اروپا می باشید و قصد ورود به کشور ایتالیا را دارید باید ویزای کوتاه مدت شنگن کسب کنید. در ادامه مدارک لازم برای ویزای توریستی ایتالیا ارائه شده است.

 

پر کردن فرم در خواست ویزای توریستی ایتالیا برای تمام افراد حتی کودکان

پرداخت هزینه جهت بررسی درخواست ویزای توریستی ایتالیا

دو قطعه عکس

پاسپورت معتبر که در ده سال اخیر صادر شده باشد و به مدت حداقل 3 ماه اعتبار داشته باشد

دوصفحه خالی در پاسپورت برای مهر ورود و خروج ویزای ایتالیا

بیمه مسافرتی با سقف پوشش حداقل 30000 یورو

اطلاعات دقیق برنامه سفر خود را با نشان دادن بلیط پرواز و یا رزرو بلیط، تاریخ سفر، رزرو هتل در ایتالیا ارائه دهید

در صورت داشتن دعوت نامه شخصی در ایتالیا، فرد دعوت کننده باید هدف سفر و جزییات سفر شما اعم از مدت اقامت و زمان خروج و غیره را در یک نامه ذکر نماید

باید مدارک اقامت خود مانند رزرو هتل تأیید شده یا دعوت نامه ای از طرف اسپانسر در ایتالیا را ارائه دهید

اثبات وضعیت شهروندی که می‌تواند گواهی ازدواج، گواهی تولد کودک، گواهی تولد همسر و غیره باشد

نامه تمکن مالی برای ویزای ایتالیا (حداقل 12 میلیون تومان با گردش حساب 3 ماه)

اثبات تامین مالی سفر

مدت زمان صدور ویزای توریستی ایتالیا

مدت زمان صدور ویزای توریستی ایتالیا یکی از مقوله های مهمی است که در این بخش به آن می پردازیم. مدت زمان جواب ویزای توریستی ایتالیا با توجه به شرایط و وضعیت متقاضی ممکن است بین 15 تا 60 روز طول بکشد. این امکان وجود دارد که سفارت ایتالیا برای صدور ویزای کوتاه مدت با دیگر کنسولگری های شنگن نیز مشورت کند. به منظور جلوگیری از تأخیر در صدور ویزای کوتاه مدت، متقاضی باید درخواست و مدارک خود را در اسرع وقت به سفارت ایتالیا ارائه دهد. پیشنهاد می کنیم متقاضی درخواست خود را حداقل سه ماه زودتر ارسال نماید تا مدت زمان جواب ویزای توریستی ایتالیا نیز کوتاهتر باشد.

نحوه تمدید ویزای توریستی ایتالیا

نحوه تمدید ویزای توریستی ایتالیا یکی از موضوعات مورد توجه کسانی است که قصد سفر به این کشور را دارند. عموماً متقاضیانی که ویزای کوتاه مدت برای سفر به اروپا دریافت می کنند، با این مسئله روبه رو می شوند که در پایان اعتبار ویزای شنگن راهی برای تمدید آن دارند یا خیر؟ در پاسخ به این سوال مهم باید بگوییم که طول مدت اعتبار ویزای کوتاه مدت شنگن یا بازه زمانی 3 ماهه در طول 6 ماه می باشد که با پایان مدت اعتبار ویزا شخص باید کشور را ترک کند. با این حال در مواردی خاص امکان تمدید این ویزا نیز وجود دارد. از جمله مواردی که شخص می تواند ویزای کوتاه مدت خود را تمدید نماید، طول درمان پزشکی برای بیمار و یا فعالیت تجاری پیش بینی نشده برای شخص است. در این شرایط نوع ویزا از ویزای کوتاه مدت C به ویزای بلند مدت D تغییر پیدا می کند. 

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

اخذ ویزا

گرفتن وقت سفارت ایتالیا

اولین قدم در اخذ ویزای توریستی ایتالیا گرفتن وقت سفارت این کشور می باشد. به این صورت که برای قرار ملاقات باید وقت بگیرید و پس از تأیید وقت ملاقات از طرف سفارت ایتالیا از برگه تأییدیه و فهرست مدارک لازم که برای شما ایمیل شده است، پرینت گرفته و مدارک را تکمیل می نمایید و در روز ملاقات تمامی مدارک و فرم درخواست ویزای توریستی ایتالیا و رسید قبض پرداختی و همچنین برگه تأییدیه وقت قرار ملاقات را همراه خود به سفارت ایتالیا می برید. فرم درخواست ویزای توریستی را به صورت آنلاین می توانید تکمیل کنید که در اینصورت حتماً امضای خود را ضمیمه فرم درخواست قرار دهید. این نکته بسیار مهم است که شخص متقاضی کسب ویزای توریستی ایتالیا برای تحویل مدارک و فرم درخواست خود باید شخصاً در سفارت ایتالیا حاضر شود. مشخص است که مدارک ناقص مورد قبول افسر سفارت قرار نمی گیرد. سپس شخص می تواند از روی اطلاعات پرونده اش که شامل؛ شماره پاسپورت، تاریخ تولد و شناسه پیگیری است پیگیرویزای صدور ویزای خود از طریق سایت سفارت ایتالیا باشد. پس از دریافت ایمیل مبنی برتأیید تقاضا، شخص متقاضی مدارکی مثل رسید یا فاکتور ارائه می دهد و ویزای توریستی ایتالیا را دریافت می کند. امکان ارسال پاسپورت به آدرس شخص متقاضی نیز وجود دارد. وقت سفارت ایتالیا در بازه زمانی 15 روز تا 1 ماه طول می کشد. در ادامه آدرس سایت سفارت ایتالیا را می آوریم:

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

سایت سفارت ایتالیا

پروسه اقدام برای اخذ ویزای توریستی ایتالیا

روند اخذ ویزای توریستی ایتالیا به این ترتیب است که متقاضی ابتدا باید به سفارت ایتالیا مراجعه نماید و فرم درخواست ویزا را کسب کرده و با دقت تکمیل نماید. در صورتی که متأهل هستید، فرم برای اعضای خانواده حتی کودکان نیز باید تکمیل شود. مرحله بعد گرفتن وقت ملاقات از سفارت ایتالیاست و برای بررسی درخواست ویزای خود باید هزینه هایی را پرداخت نمایید. این هزینه ها برای افراد بزرگسال 60 یورو، برای فرزندان بالای 12 سال 35 یورو و برای فرزندان زیر 12 سال رایگان است. اسناد و مدارکی که سفارت از شما می خواهد را باید در روز ملاقات به صورت کامل و تکمیل شده ارائه نمایید. پس از حضور در سفارت و ارائه مدارک و اسناد و مصاحبه با آفیسر، شما می توانید از طریق ایمیل پیگیر صدور ویزای توریستی خود باشید.

ویزای توریستی ایتالیا با وثیقه یا بدون وثیقه

داشتن دعوتنامه توریستی ایتالیا برای شخصی که برای اولین بار اقدام می کند، تأثیر مثبتی در اخذ ویزا دارد و کمک می کند متقاضی زودتر ویزای توریستی خود را بگیرد. اگر متقاضی دریافت ویزای توریستی ایتالیا بدون دعوتنامه است، می تواند به سایت ها و مؤسسات مربوطه مراجعه کند و از طریق آن ها اقدام نماید. برای گرفتن ویزای توریستی ایتالیا بدون دعوتنامه شخص متقاضی می تواند به مؤسسات مربوطه مراجعه کرده و دعوتنامه توریستی ایتالیا را از این مؤسسات دریافت نماید و بابت آن وثیقه بدهد. وثیقه در اصل به منظور تضمینی برای بازگشت شما به صورت امانت نزد مؤسسات حفظ می شود و پس از بازگشت شما می توانید وثیقه تان را دریافت نمایید.

خدمات موسسه MIE در زمینه اخذ ویزای توریستی ایتالیا

موسسه ملک پوربا سابقه درخشانی که در امر مهاجرت دارد و خدمات گسترده ای که در زمینه های مهاجرت تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری و... به متقاضیان خود ارائه می دهد، می تواند شما عزیزان را برای رسیدن به مقصود و هدف خود یاری کند. امروزه ایتالیا یکی از کشورهای محبوب اروپایی برای مسافرت های توریستی محسوب می شود و هر ساله متقاضیان زیادی درخواست ویزای توریستی این کشور را دارند. مشاورین مجرب پرونده شما را بررسی کرده و در صورتی که امکان اخذ ویزای توریستی را داشته باشید به شما اعلام می کنند و مدارک مورد نیاز را از شما طلب می کنند و کل پروسه اخذ ویزای توریستی شما را پیگیری می نمایند. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ریجکتی ویزای توریستی ایتالیا

دلایل رد شدن یا به اصطلاح ریجکت شدن ویزای توریستی ایتالیا می تواند متفاوت باشد. در واقع اگر شما نتوانید با دلایل خود افسر کنسولگری را مجاب نمایید و سفارت مدارک و دلایل شما را تأیید ننماید، درخواست ویزای شما را نمی پذیرد. از جمله دلایلی که موجب می شود ویزا رد شود می توان به موارد زیر اشاره کرد: واضح و روشن نبودن دلیل شما از سفر، مشخص نبودن محل اقامتتان، جعلی بودن مدارک، وجود اطلاعات نادرست در پرونده، داشتن سابقه کیفری، کم بودن میزان تمکن مالی برای ویزای ایتالیا، نامعتبر بودن پاسپورت و... در صورتیکه ویزای شما ریجکت شده است، ما به شما پیشنهاد می کنیم با موسسه ملک پور تماس گرفته و از مشاورین مجرب ما یاری گرفته تا ریسک ویزای شما به حداقل برسد.                                           

ویزای توریستی ایتالیا تضمینی و با گارانتی

 در مورد اخذ ویزای توریستی ایتالیا این نکته بسیار مهم است که هیچ گاه تضمینی به طور صد در صد و قطعی برای اخذ ویزای توریستی این کشور وجود ندارد. این نکته در مورد تمام ویزاها و روش های مهاجرتی نیز صدق می کند، زیرا تأیید نهایی در خصوص قبولی یا ردی ویزا به نظر افسر پرونده بستگی دارد. با اینحال این امکان وجود دارد که با بررسی دقیق مدارک شخص متقاضی، ریسک پرونده را محاسبه کرد.

اگر چنانچه شما متقاضی دریافت ویزای توریستی ایتالیا هستید، ما به شما پیشنهاد می کنیم در ابتدای امر سوابق کاری موسسه یا دفتری که انتخاب نموده اید حتماً بررسی نمایید و در زمینه اطلاعات کافی به دست آورید و وکیلی را انتخاب کنید که سابقه و دانش کافی در این زمینه داشته باشد تا با قرار دادن مدارک کامل و صحیح در پرونده ریسک ویزا را کاهش دهد. موسسه ملک پور با سابقه درخشانی که در این زمینه دارد به موکلین خود این تضمین را می دهد که تا گرفتن ویزا با شما همگام باشد.

نکات مهم در زمینه اخذ ویزای توریستی ایتالیا

در مورد ویزای توریستی ایتالیا نکته ای که اهمیت بسزایی دارد، این است که ویزای گردشگری ایتالیا اعتبار 3 ماهه در بازه زمانی 6 ماه دارد. به طور کلی وقتی شخص ویزای شنگن ایتالیا را دارد می تواند به مدت 6 ماه در سال در کل منطقه شنگن رفت و آمد داشته باشد. شخص متقاضی برای اخذ ویزای توریستی ایتالیا باید فرم درخواست خود را در سفارت ایتالیا در کشور خود به زبان انگلیسی تکمیل نماید و در صورت لزوم ترجمه ایتالیایی آن را نیز به سفارت ایتالیا ارائه شود.پس از تکمیل فرم درخواست ویزا، شخص باید تقاضای وقت مصاحبه از سفارت ایتالیا داشته باشد و در روز مصاحبه مدارک مورد نیاز را ارائه دهد و هزینه های بررسی درخواست را نیز پرداخت نماید. لازم به ذکر است داشتن نامه بانکی مبنی بر میزان تمکن مالی کافی برای اخذ ویزای توریستی ایتالیا اهمیت چشمگیری در تأیید درخواست شخص متقاضی دارد. از نکات مهم دیگر این مطلب است که اگر شخص زیر سن قانونی است باید نامه مبنی بر اجازه ولی در پرونده موجود باشد و در روز مصاحبه حضور والدین الزامی است. نکته مهم دیگر داشتن دعوتنامه توریستی ایتالیا برای اخذ ویزای توریستی این کشور است. گرفتن ویزای توریستی ایتالیا بدون دعوتنامه ممکن است شانس متقاضی را کاهش دهد. این نکته شایان یادآوری است که ویزیتور ویزا از نوع ویزاهای کوتاه مدت است که به فرد اجازه کار نمی دهد. به شما پیشنهاد می کنیم محصول به نظیر موسسه ملک پور با عنوان مسیر سبز مهاجرت را تهیه بفرمایید و با مشاهده این محصول فوق العاده پاسخ سوالات خود در زمینه مهاجرت را بیابید.


سوالات متداول راجع به ویزای توریستی ایتالیا

✅ وقت سفارت ایتالیا چقدر طول می کشد؟

وقت سفارت ایتالیا بین 15 روز تا یک ماه طول می کشد.

✅ تمکن مالی لازم برای گرفتن ویزای توریستی ایتالیا چقدر است؟

برای اخذ ویزای توریستی ایتالیا تمکن مالی حداقل 12 هزار یورو با گردش حساب 3 ماهه لازم است.

✅ مدت اعتبار ویزای توریستی ایتالیا چقدر است؟

مدت اعتبار ویزای توریستی ایتالیا 60 روز در بازه زمانی 6 ماهه است.

✅ دلایل ریجکت شدن ویزای توریستی ایتالیا چیست؟

رد شدن ویزا می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، مانند: واضح و روشن نبودن دلیل سفر، مشخص نبودن محل اقامت، جعلی بودن مدارک، وجود اطلاعات نادرست در پرونده، داشتن سابقه کیفری، کم بودن میزان تمکن مالی برای ویزای ایتالیا، نامعتبر بودن پاسپورت.

✅ آیا با اخذ ویزای توریستی ایتالیا شخص می تواند دراین کشور کار کند؟

خیر، ویزیتور ویزا از انواع ویزاهای کوتاه مدت است که به شخص مجوز کار نمی دهد.


_____________ویزای توریستی ایتالیا و سخن پایانی____________

کشور ایتالیا به دلیل جاذبه های توریستی، تاریخی و فرهنگی زیادی که دارد، مورد توجه گردشگران بسیاری قرار می گیرد. به همین دلیل صنعت توریسم ایتالیا جایگاه ویژه ای در اقتصاد این کشور دارد. در این مقاله که توسط موسسه ملک پور تهیه و تنظیم شده است، سعی شده تمام مسائل مربوط به اخذ ویزای توریستی ایتالیا بررسی شود و به اهم سوالات شما در این زمینه پاسخ داده شود. چنانکه مطالعه فرمودید در این مقاله شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی ایتالیا، دلایل رد شدن ویزای توریستی ایتالیا و چگونگی اقدام و شرایط سفارت کشور ایتالیا مورد بررسی و تحلیل همه جانبه قرار گرفت و اطلاعات جامع و کاملی به شما عزیزان ارائه گردید و ذکر شد که اگر برای اولین بار قصد گرفتن ویزای توریستی ایتالیا را دارید بهتر است، دعوتنامه توریستی ایتالیا را داشته باشید. برای گرفتن ویزای توریستی ایتالیا بدون دعوتنامه حتماً از طریق مؤسسات اقدام نمایید. چنانچه با مطالعه این مقاله نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر داشتید با مشاورین ما در موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین شما عزیزان می توانید سوالات خود را در پایان همین مقاله و در بخش "ثبت پرسش" ثبت نمایید تا در اسرع وقت به آن ها پاسخ داده شود.

امتیاز 5 از 5 ( 8 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
محسن علوي
با ويزاي توريستي ايتاليا ميشه كورس زبان شركت كرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام خیر دوست عزیز با ویزای توریستی اجازه کار و تحصیل وجود ندارد.
غفاری
سلام. میشه ویزای توریستی گرفت و بعد بریم اونجا کار پیدا کنیم و اقامت کاری بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، شما امکان تبدیل ویزای توریستی به کاری را نخواهید داشت.
مهرداد
سلام و عرض ادب مرسی از مقالتون پرونده یک خانواده به صورت جدا جدا بررسی میشه؟ یعنی امکانش هست مثلا من رد بشم ولی همسرم ویزاش پذیرفته بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله شرایط افراد به صورت جداگانه خواهد بود و احتمال رد شدن و یا ویزا شدن اعضای خانواده وجود دارد.
کوثر سواری
سلام هزینه درخواست ویزای توریستی ایتالیا چقدر هست و ایا تمکن مالی نیلز داره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اطلاع از هزینه های ویزای توریستی با آژانس های هواپیمایی تماس حاصل نمایید.
سامان
سلام. برای ویزای توریستی ایتالیا باید قبل از درخواست هتل رزرو کنیم؟ ممکنه محل اقامتمون را درست کنیم بعد درخواست ویزامون ریجکت بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله بهتر است که برنامه سفر شما مشخص باشد. بله احتمال دارد که پس از رزرو امور، ویزای شما ریجکت شود و تضمینی نیست.
نسترن
سلام وقت بخیر من ۳۰ ساله هستم و فوق لیسانس گرافیک برای ویزای ایتالیا میخوام اقدام کنم برای فوق لیسانس مجدد شانس دارم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی نمایند.
کوثر سواری
سلام ممنون از سایت خوبتون من من 45 سالمه و تمکن مالی خوبی دارم مجرد هستم از نظر شما برای ویزای ایتالیا شانس دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورت ارائه برنامه سفر مناسب بله می توانید برای ویزای توریستی در کشور ایتالیا اقدام داشته باشید اما تضمینی برای دریافت آن وجود ندارد.
هانیه صادقی
سلام و خسته نباشید. ممنون مقاله اتون واقعا عالی بود. من 26 سالمه و 3 سال سابقه کاری تو زمینه طراحی دارم. اگر با ویزای توریستی ایتالیا بیام میتونم اونجا تبدیل به ویزای کار کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب عزیز در صورت اینکه شما کار پیدا کنید می توانید درخواست ویزای کاری دهید.
Fatemeh
سلام من قصد اقدام برای ویزای توریستی ایتالیا رو دارم و میخوام بدونم چقدر میتونم تمکن مالی بذارم که زیاد هم‌نباشه و افسر فکر نکنه من قصد موندن دارم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما باید اثبات بفرمایید سرمایه مناسب برای هزینه های سفر خود را در مدت حضور در ایتالیا دارید و نمی توان عدد دقیقی برای این موضوع بیان نمود.
راشین آرین
سلام و وقت بخیر. بنده بدون سابقه سفر شنگن شانسی برای ویزای توریستی ایتالیا دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، البته ریسک هایی برای دریافت این ویزا وجود دارد اما نمی توان آن را به طور کامل رد کرد.
حسین
سلام، برای ویزای توریستی ایتالیا اقدام کردم ریجکت شدم، چیکار باید کنم الان؟ میشه شما کارم رو انجام بدید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما می توانید با کمک وکیل خود برای رفع ریجکتی و یا اعتراض اقدام داشته باشید.
ندا
سلام وقت بخیر ایا امکان تبدیل ویزا توریستی به ویزا تحصیلی وقتی رفتیم اونجا است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر دوست عزیز، امکان تبدیل ویزای توریستی به سایر انواع ویزاها ازجمله تحصیلی وجود ندارد.
اراد
سلام وقت بخیر برای تحصیل پزشکی توی ایتالیا محدودیت سنی وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورتی که شرایط سنی و گپ تحصیلی شخص پایین باشد شانس دریافت ویزا بیشتر می شود.
Kamran
سلام روز خوش. من خواهرم ایتالیا درس میخونه. تصمیم دارم ی ه سغر ۱۵ روزه به ایتالیا برم. اسکان هم خونه خواهرم هست. با این حساب چقدر باید تمکن مالی نشون بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما باید هزینه های سفر خود را نشان دهید اما مبلغ دقیق باید توسط وکیل اعلام شود.
نیایش
سلام وقت شما بخیر من خواهرم ایتالیا درس میخونه. من و مامانم اگر بخوایم بهش سر بزنیم باید ۲۴ هزار یورو تمکن نشون بدیم؟؟ البته من ۱۹ سالمه دو تا پرونده میشیم درسته؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز تمکن مالی در حدود ۱۲ تا ۱۵ هزار یورو برای دو نفر کفایت میکند.
بهار
سلام وعرض ادب برای ویزای توریستی ایتالیا نیاز هست که تمکن مالی هم نشون بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، شما باید اثبات نمایید که می توانید هزینه های خود در حین سفر را تامین نمایید.
ارسلان
شرایط درسافت بپرسیه استانی ایتالیا برای رشته مهندسی عمران چطوریه ؟ ایا با لیسانس دانشگاه ازاد میشه بورس شد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. دریافت بورسیه استانی بر اساس میزان درآمد خانواده در نظر گرفته می شود و با مدرک دانشگاه آزاد نیز میتوانید برای آن اقدام داشته باشید.
Shadi
سلام. وقت بخیر امکانش هست بعد از ویزا شدن برای توریستی ایتالیا هتل رزرو کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بهتر است این کار را قبل از درخواست ویزا انجام دهید.
مشاوره رایگان