ویزای استرالیا

26 مرداد 1402 1 نظر

ویزای استرالیا

ویزای کشور استرالیا، مهاجرت به استرالیا، اخذ اقامت کشور استرالیا، هزینه و انواع ویزای استرالیا در این مقاله مورد بررسی دقیق علمی قرار گرفته است. شرایط اخذ ویزای استرالیا چیست؟ برای مهاجرت به استرالیا چه ویزاهایی وجود دارد؟ بهترین راه مهاجرت به کشور استرالیا و اخذ ویزای این کشور چیست؟ در این مقاله سعی شده است به این پرسش ها و سوالاتی از این قبیل پاسخ داده شود. برای ورود و اقامت در کشور زیبای استرالیا روش های مختلفی وجود دارد، چنانچه شما عزیزان قصد مهاجرت به استرالیا را دارید و به دنبال اخذ ویزای این کشور فوق العاده هستید، پیش از هر اقدامی مطالعه این مقاله را به شما توصیه می کنیم. در این مقاله انواع ویزای استرالیا و راه های اخذ آن ها به طور مفصل بیان کرده ایم. در صورتیکه نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه داشتید، حتماً با موسسه ملک پور (MIE) تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.

در این مقاله موضوعات زیر بررسی شده است:

 • آشنایی با کشور استرالیا و شرایط ویزای استرالیا
 • انواع ویزای استرالیا
 • ویزای تحصیلی استرالیا
 • ویزای کاری استرالیا
 • ویزای درمانی استرالیا
 • ویزاهای بلند مدت استرالیا
 • سایر ویزاهای استرالیا
 • مدارک لازم برای ویزای استرالیا
 • هزینه ویزای استرالیا
 • وقت سفارت ویزای استرالیا
 • توصیه های مهم در باب ویزای استرالیا
 • سوالات متداول راجع به ویزای استرالیا
 • سخن پایانی درباره ویزای استرالیا

ویزای استرالیاآشنایی با کشور استرالیا و شرایط ویزای استرالیا

سفر به کشور استرالیا و یا مهاجرت به این کشور با مقاصد گوناگونی انجام می شود و این اقدام نیاز به تهیه ویزا برای برخی کشورها دارد. ویزای استرالیا را می توان در دسته بندی ها و انواع گوناگونی بررسی کرد؛ اما قبل از پرداختن به این موضوع بهتر است که کلیتی از کشور استرالیا ارائه گردد تا آشنایی بیشتری با این کشور ایجاد شود.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اخذ ویزا و حل مشکل ریجکتی

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ ویزا و حل مشکل ریجکتی

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اخذ ویزا و حل مشکل ریجکتی

 

کشور استرالیا ششمین کشور بزرگ جهان است و دارای جمعیتی چندفرهنگی و چندملیتی می باشد. زبان رایج در استرالیا انگلیسی است و مذهب رسمی در این کشور وجود ندارد. پایتخت استرالیا شهر کانبرا است و سیدنی و ملبورن دو شهر بزرگ آن می باشند. کشور استرالیا دارای مرز خاکی با کشوری نیست و اطراف آن را آب اقیانوس های آرام، منجمد جنوبی و هند و چندین خلیج و دریا دربرگرفته است. همچنین استرالیا کشور اصلی قاره اقیانوسیه محسوب می شود که کوچکترین قاره جهان است.

درباره شرایط اقتصادی استرالیا می توان گفت که نظام اقتصادی آن کشور سرمایه داری است که با اقتصادهای برتر اروپایی برابری می کند و از رکود اقتصادی سال های اخیر که کشورهای پیشرفته زیادی را هم درگیر خود کرده، خود را حفظ کرده است. صنعت خدمات توریست و گردشگری یکی از مهم ترین صنایع استرالیا را شکل داده است و از طرف دیگر صنایع معدنی و کشاورزی نیز بیشتر صادرات این کشور را شامل می شود. وجود این دلایل اقتصادی و تنوع فرهنگی و همچنین آب و هوای خاص استرالیا، انگلیسی زبان بودن این کشور و از همه مهم تر مهاجرپذیر بودن کشور استرالیا باعث شده این کشور همواره مقصد مهاجران بسیاری قرار بگیرد. اما برای مهاجرت به این کشور زیبا باید نخست ویزای ورود به این کشور را اخذ کرد. در ادامه انواع ویزای استرالیا و روش اخذ هر کدام توضیح داده شده است.

انواع ویزای استرالیا

انواع ویزای استرالیا را در این بخش شرح می دهیم. کشور استرالیا از نظر قصد و هدف ورود متقاضیان و همچنین با توجه به حضور آن ها در این کشور ویزاهای متعددی را ارائه می دهد که از جمله آن ها می توان به ویزاهای ویزیتوری یا بازدید کننده اشاره کرد.

 • ویزای بازدید کننده: شما با این ویزا می توانید با اهداف و قصد بازدید و تحقیق و بررسی کسب و کار وارد استرالیا شوید. با این ویزا شما نمی توانید در استرالیا برای خود و یا کار فرما کار کنید. مدت اعتبار این ویزا 3 ماه در هر 6 ماه است.
 • ویزای ترانزیت: این ویزا به شما و خانواده تان این اجازه را می دهد در صورتیکه رزرو بلیط و مدارک سفر خود به کشور دیگری را داشته باشید، به مدت 72 ساعت در استرالیا توقف داشته باشید.

 

مدارک مورد نیاز برای جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا عبارتند از:

 

ارائه دعوتنامه معتبر

ارائه پاسپورت با اعتبار کافی

ارائه مدارک هویتی همراه با ترجمه

ارائه عکس

فرم تکمیل شده درخواست ویزا

قبض رسید هزینه های پرداختی ویزا

ارائه مدارک نشاتن دهنده تمکن مالی شخص متقاضی

ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای تحصیلی استرالیا برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند، صادر می شود. دولت استرالیا همواره برای جذب دانشجویان بین المللی انواع ویزاهای تحصیلی را به متقاضیان تحصیل در این کشور ارائه می کند. برای دریافت ویزای تحصیلی این کشور شما باید از یک دانشگاه یا کالج و یا یک موسسه علمی معتبر دعوتنامه پذیرش دریافت نمایید. برای دریافت نامه پذیرش شما باید شرایطی داشته باشید. ویزای تحصیلی استرالیا برای زیر 18 سال و بالای 18 سال وجود دارد. برای دانش آموزان زیر 18 سال که متقاضی تحصیل در مدارس بین المللی استرالیا هستند این امکان وجود دارد که به همراه سرپرست یا قیم خود ویزای تحصیلی این کشور را اخذ کنند. سرپرست دانش آموز باید حداقل 21 سال سن داشته باشد و به لحاظ مالی دارای تمکن کافی باشد تا بتواند هزینه های اقامت و تحصیل دانش آموز را پرداخت نماید. مدت اعتبار این ویزا 5 سال است.

برای دانشجویان حداقل سن 18 سال بوده و شخص متقاضی دریافت ویزای تحصیلی دانشجویی باید مدرک آیلتس 5/5 داشته باشد. قابل توجه است که همسر و فرزندان زیر 18سال متقاضی نیز می توانند با ویزای همراه، وارد استرالیا شوند. لیست 5 دانشگاه برتر استرالیا که جزء بهترین دانشگاه های بین المللی دنیا هستند، در ادامه ذکر می شود.

1-University of Melborn (رتبه 32 جهانی)

2-Asturalian National University (رتبه 49 جهانی)

3-University of Sydney (رتبه 59 جهانی)

4-University of Queensland (رتبه 69 جهانی)

5-Monash University (رتبه 84 جهانی)

 

مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا عبارتند از:

 

مدارک هویتی که شامل پاسپورت معتبر و شناسنامه می شود.

نامه تمکن مالی شخص متقاضی(در صورتیکه زیر 18 سال بود، نامه تمکن مالی والدین و قیم)

کلیه مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات

فرم تکمیل شده ویزای تحصیلی

مدرک زبان مورد نیاز هر مقطع تحصیلی

گواهی سلامت شخص متقاضی

گواهی عدم سوء پیشینه شخص متقاضی

ارائه بیمه درمانی معتبر

ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری استرالیا، چگونگی اخذ این ویزا و مدارک لازم برای گرفتن ویزای کار استرالیا در این قسمت بررسی شده است. ویزای کاری استرالیا یکی از محبوب ترین ویزاها برای گرفتن اقامت این کشور محسوب می شود. کشور استرالیا سیاست های خاص خودش را در جذب نیروهای کارآمد و مفید دارد. استرالیا به دلیل وجود شرایط اقتصادی مطلوب و داشتن بازار کار بسیار فعال برای متقاضیان کار جذابیت های منحصر بفردی دارد. شایان ذکر است که اخذ ویزای کاری استرالیا در نهایت می تواند منجر به اخذ اقامت و تابعیت این کشور شود. ویزای کاری استرالیا در اداره مهاجرت این کشور با عنوان working and skilled visas مشخص شده است که بر اساس امتیازبندی می باشد. دولت استرالیا هر ساله لیستی از مشاغل کاری مورد نیاز خود را به اداره مهاجرت این کشور ارائه می کند. بر این اساس کسانی که شرایط مشاغل مورد نظر را داشته باشند و مدارک مورد نیاز مانند تحصیلات و مدرک زبان و سابقه کاری معتبری ارائه دهند، می توانند برای اخذ ویزا اقدام کنند. در واقع مسیر مهاجرت و آینده شغلی متقاضیان از طریق همین ویزا تعیین می شود.

ویزای استرالیا

کار در استرالیا

ویزای کاری استرالیا انواع مختلفی دارد که متقاضیان می توانند با در نظر گرفتن شرایط خود برای دریافت آن اقدام کنند. با توجه به نرخ بیکاری در کشور استرالیا می توان نتیجه گرفت متقاضیان اگر شرایط کاری مورد نظر را داشته باشند شانس زیادی در اخذ ویزای کاری استرالیا دارند.

ویزای استرالیا

ویزای کاری استرالیا را به دو صورت ویزای کاری موقت و ویزای کاری دائم می توان کسب کرد. ویزاهای کاری با اقامت موقت در استرالیا عبارتند از:

 • ویزای موقت 400 استرالیا: در صورتی صادر می شود که شما از طرف یکی از سازمان ها و یا مؤسسات کشور استرالیا دعوت به کار شده باشید. اعتبار این ویزا 3 ماه است.
 • ویزای 476 استرالیا: این ویزا مختص متقاضیان فارغ التحصیل از دانشگاه های مورد تأیید استرالیا می باشد. متقاضیان می توانند توسط این ویزا به مدت 18 ماه در استرالیا اقامت داشته باشند. این ویزا قابلیت این را دارد که تبدیل به اقامت دائم شود.
 • ویزای 485 استرالیا: این ویزا برای فارغ التحصیلان مؤسسات آموزشی کشور استرالیا صادر می شود. متقاضیان پس از فراغت از تحصیل می توانند این ویزا را به مدت 2 یا 4 سال دریافت نمایند. شایان ذکر است که این ویزا می تواند منجر به اقامت دائم شود.
 • ویزای 482: این ویزا برای متقاضیانی است که تخصص خاصی دارند و خواهان کار در مناطق کم جمعیت استرالیا هستند. این ویزا قابلیت تبدیل شدن به اقامت دائم را نیز دارد.
 • ویزای 491: ویزایی است برای اسپانسرهای اقوام و یا اسپانسرهایی جهت حضور در مناطق کم جمعیت کشور استرالیا.

ویزاهای کاری با اقامت دائم در استرالیا:

 • ویزای کاری 186: برای اخذ این ویزا متقاضی باید یک کارفرمای معتبر داشته باشد که به دولت استرالیا معرفی کند. این ویزا این امکان را به شخص متقاضی می دهد که در مناطق خاصی زندگی کند.
 • ویزای کاری 187: برای اخذ این ویزای کاری متقاضی باید یک کارفرما در یکی از مناطق کم جمعیت استرالیا داشته باشد که مورد تأیید دولت این کشور قرار بگیرد. برای اخذ این ویزا نیاز به مدرک آیلتس با نمره 6 است.
 • ویزای کاری 189: این نوع ویزای کاری استرالیا مختص کسانی است که امتیاز آن ها بر اساس تحصیلات، سابقه کاری، مدرک زبان و سن آن ها سنجیده می شود. این ویزا برای متقاضیانی است که اسپانسر ندارند. این ویزا از جمله جذاب ترین ویزاهای اقامت دائم استرالیا محسوب می شود. از جذابیت های این ویزا می توان به این مورد اشاره کرد که شخص می تواند در هر شهر و ایالتی به طور آزادانه کار و زندگی کند.
 • ویزای کاری 190: این نوع ویزای کاری استرالیا مختص کسانی است که امتیاز آن ها بر اساس تحصیلات، سابقه کاری، مدرک زبان و سن آن ها سنجیده می شود. این ویزا به واسطه دریافت اسپانسر از سوی یک از ایالت های استرالیا، می تواند 5 امتیاز مازاد را برای فرد متقاضی به همراه داشته باشد. لازم به ذکر می باشد فرد به واسطه دریافت این نوع از ویزا موظف می باشد که در ایالتی که اسپانسر را دریافت نموده است سکونت یابد

 

شرایط لازم اخذ این ویزا عبارتند از:

 

داشتن سابقه کاری مفید

کسب 60 امتیاز از 100 امتیاز

سن زیر 45 سال

مدرک زبان انگلیسی

ویزای درمانی استرالیا

ویزای درمانی استرالیا بیشتر در قالب ویزای توریستی در اختیار متقاضی قرار داده می شود و گرفتن ویزای درمانی پروسه نسبتاً سختی دارد. یکی از شرایطش این است که مدارک بیمار باید توسط یکی از مراکز درمانی استرالیا تأیید شود که شخص بیمار خواهان مداوا در آن مکان است. مدارک دیگر که برای اخذ این ویزا لازم است عبارتند از:

پاسپورت با اعتبار کافی

کلیه مدارک هویتی همراه با ترجمه مدارک

کلیه مدارک بیماری شخص متقاضی

نامه تآییدیه پزشک بیمارستان استرالیا که قرار است مداوا در آن جا صورت بگیرد.

 ارائه مدارک تمکن مالی شخص

ارائه مدارکی مبنی بر محل استقرار شخص

 

این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه و تنظیم شده است. هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر نام منبع خلاف قانون بوده و مغایر با شرع و اخلاق است.

ویزاهای بلند مدت استرالیا

ویزاهای بلند مدت استرالیا به صورت ویزای تحصیلی، ویزای کاری و ویزای سرمایه گذاری در اختیار متقاضیان ورود به این کشور قرار می گیرد. برخی از این ویزاها قابلیت این را دارد که به اقامت دائم منجر شود. برای مثال شخصی که ویزای تحصیلی استرالیا را اخذ کرده است، پس از اتمام دوره تحصیل می توانند در طی زمان مشخصی که به آن ها داده می شود کار مورد نظر خود را با توجه به شرایط رشته تحصیلی بیابند و اقامت خود را به ویزای کاری تغییر دهند. جالب توجه است که متقاضیانی که موفق به اخذ اقامت کاری می شوند، می توانند پس از 5 سال کار در استرالیا و زندگی در این کشور و پرداخت مالیات به دولت استرالیا درخواست اقامت دائم نمایند. پس از دریافت اقامت دائم شخص متقاضی می تواند درخواست پاسپورت این کشور را نیز داشته باشد و چنانچه آزمون شهروندی این کشور را با موفقیت بگذراند و هیچ گونه سوء سابقه ای در طول اقامتش در استرالیا نداشته باشد، پس از 6 سال امکان اخذ پاسپورت این کشور را داشته باشد. سرمایه گذارانی که از طریق سرمایه گذاری به کشور استرالیا مهاجرت می کنند، چنانچه در طول دوران اقامت درآمد و سود سرمایه گذاری آن ها مورد تآیید اداره مهاجرت استرالیا قرار بگیرد می توانند درخواست اقامت دائم داشته باشند و این نوع اقامت نیز قابلیت این را دارد که تبدیل به پاسپورت شود.

سایر ویزاهای استرالیا

سایر ویزاهای استرالیا را در این بخش به طور اجمالی بررسی می کنیم.از ویزاهایی که دولت استرالیا به متقاضیان ورود به این کشور ارائه می کند، می توان ویزای نامزدی و ازدواج را نام برد. چنانچه شخص متقاضی با یک شهروند استرالیایی ازدواج کند می تواند این ویزا را اخذ کند. هر دو نوع ویزا در ابتدای امر به صورت موقت صادر می شود و تحت شرایطی قابلیت تبدیل به اقامت دائم را دارند. انواع ویزای نامزدی و ازدواج در استرالیا بر اساس قوانین مهاجرت این کشور شامل موارد زیر می شود:

 • ویزای 300 استرالیا: مختص اقامت موقت نامزد می باشد و 9 ماه اعتبار دارد.
 • ویزای 820 و ویزای 309: این ویزا برای اقامت موقت همسر صادر می شود و 2 سال مدت اعتبار این ویزا است.
 • ویزای 801 و ویزای 100 استرالیا: این ویزای ازدواج استرالیا جهت اقامت دائم همسر اخذ می شود. نکته حائز اهمیت این است که همسر فرد متقاضی باید شرایط تمکن مالی خود را برای اخذ این ویزا اثبات کند تا در طول مدت اقامت شخص توان پرداخت هزینه های او را داشته باشد.
 • ویزای 405 استرالیا: این ویزا مختص بازنشستگانی است که قصد دارند در زمان بازنشستگی در استرالیا اقامت داشته باشند. مدت اعتبار این ویزا 4 سال است.
 • ویزای 101 استرالیا: این ویزا به عنوان ویزای فرزند است که به اشخاصی تعلق می گیرد که والدین آن ها در خاک استرالیا اقامت دارند. از جمله شرایط اخد این ویزا سن والدین است که باید بیشتر از 18 سال باشند. از دیگر شرایط اخذ این ویزا این است که یکی از والدین حتماً اقامت دائم و یا پاسپورت استرالیا را داشته باشند و متقاضی باید فرزند حقیقی والدین یا فرزند حقیقی یکی از آن ها باشد.
 • ویزای 102 استرالیا: این ویزای فرزند خواندگی است که این امکان را به کسانی که اقامت و تابعیت این کشور را دارند می دهد تا فرزند خوانده خود را که در کشور دیگری ساکن است به استرالیا بیاورند.
 • ویزای 118 استرالیا: این ویزای موقت سرمایه گذاری است که مدت اعتبار آن 4 سال و 3 ماه است و به متقاضی این امکان را می دهد که فعالیت کاری و تجارت خود را برای مدت مذکور در استرالیا داشته باشد.

مدارک لازم برای ویزای استرالیا

مدارک لازم جهت اخذ ویزای استرالیا را در این قسمت توضیح می دهیم. مدارک لازم شامل موارد زیر می شود.

 

پاسپورت با اعتبار کافی (حداقل 6 ماه) و سایر مدارک هویتی

عکس

کلیه مدارک تحصیلی شخص متقاضی به همراه ریز نمرات (برای ویزای تحصیلی)

ارائه فرم تکمیل شده درخواست ویزا

ارائه نامه مبنی بر تمکن مالی شخص متقاضی

ارائه گواهی عدم سوءپیشینه شخص متقاضی

ارائه سوابق کاری شخص متقاضی

ارائه گواهی سلامت شخص متقاضی (در صورت بیماری ارائه مدارک پزشکی شخص)

هزینه ویزای استرالیا

در این بخش از مقاله ویزای استرالیا و پس از معرفی انواع ویزاها در این کشور قصد داریم تا هزینه و قیمت انواع ویزای استرالیا را بیان نماییم. طبق اعلام سایت رسمی مهاجرت استرالیا، هزینه ویزای استرالیا به شرح زیر است:

 

نوع ویزا هزینه ویزا
ویزیتور ویزا ساب کلاس 600 از 145 تا 1065 دلار استرالیا
ویزای تحصیلی ساب کلاس 500 از 620 تا 700 دلار استرالیا
ویزای گاردین دانش آموزی ساب کلاس 590 از 620 تا 700 دلار استرالیا
ویزای کار موقت ساب کلاس 400 310 دلار استرالیا
ویزای کار موقت و غیر موقت مشاغل مورد نیاز ساب کلاس 482 از 1265 تا 2645 دلار استرالیا
ویزای کار مهارتی مناطق ساب کلاس 491 4045 دلار استرالیا
ویزای کار اسپانسر منطقه ای ساب کلاس 494 4045 دلار استرالیا
تمدید اقامت 3955 استرالیا
ویزای نامزدی ساب کلاس 020 155 دلار استرالیا
ویزای تحقیقاتی ساب کلاس 402 380 دلار استرالیا

وقت سفارت ویزای استرالیا

وقت سفارت ویزای استرالیا موضوعیست که در این قسمت مقاله به آن خواهیم پرداخت. از آن جا که سفارت استرالیا در ایران برای گرفتن مدارک و ارائه ویزا خدماتی ارائه نمی دهد، لذا متقاضیان ویزای استرالیا باید به صورت الکترونیکی اقدام نمایند. وقت سفارت استرالیا از طریق ثبت نام الکترونیکی و به صورت آنلاین انجام می شود.

نشانی سفارت استرالیا: تهران، خیابان خالد الحسینی، خیابان بیست و سوم. پلاک 13. شماره تماس:83863666- 88724456/ فکس:88720484- 88720490

وب سایت: http://www.iran.embassy.gov.au

پست الکترونیکی: [email protected]

توصیه های مهم در باب ویزای استرالیا

با توجه به سختگیری کشور استرالیا در امر صدور ویزا به شما عزیزان توصیه می کنیم اگر چنانچه قصد مهاجرت به این کشور زیبا و پیشرفته را دارید، حتماً راه های مختلف اخذ ویزای استرالیا را زیر نظر کارشناس مهاجرتی خبره طی کنید. استرالیا کشوریست که سطح رفاه و کیفیت زندگی در آن بسیار بالاست. مهاجرت به این کشور برای افرادی که خواهان زندگی مطلوب هستند می تواند جذاب باشد. اولین راه برای اخذ ویزای استرالیا، شناخت راه های مهاجرت است. از بهترین روش های مهاجرت و اخذ اقامت این کشور می توان به روش تحصیل در استرالیا، اقامت دائم از طریق skilled worker، برنامه های مبتنی به سرمایه گذاری و کارآفرینی اشاره کرد.


سوالات متداول راجع به ویزای استرالیا

✅ ویزای کاری استرالیا را چگونه می توان دریافت کرد؟

ویزای کار استرالیا بر اساس سیستم امتیازبندی است و افراد دارای مدرک تحصیلی، مدرک زبان و سابقه کار در مشاغل مورد نیاز استرالیا که امتیاز کافی کسب نمایند می توانند ویزای کار استرالیا را دریافت کنند.

✅ انواع ویزای کار استرالیا کدامند؟

به طور کلی ویزای کار استرالیا به دو نوع ویزای کاری موقت و ویزای کاری دائم تقسیم می شود که دارای شرایط و انواع جداگانه ای می باشند.

✅ ویزاهای بلند مدت استرالیا کدامند؟

ویزاهای کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری از جمله ویزاهای بلند مدت استرالیا هستند.

✅ چگونه می توان وقت سفارت استرالیا را گرفت؟

برای گرفتن وقت سفارت استرالیا باید به صورت آنلاین و ثبت نام اینترنتی اقدام کرد.


_____________سخن پایانی درباره ویزای استرالیا____________

ویزای استرالیا، شرایط و چگونگی اخذ ویزای استرالیا، هزینه و انواع ویزای استرالیا  در این مقاله مورد بررسی دقیق علمی قرار گرفت. همانطور که گفته شد استرالیا به جهت پیشرفت های گسترده ای که در زمینه علوم و فنون و صنعت داشته و همچنین به دلیل بالا بودن سطح رفاه اجتماعی و کیفیت نظام آموزشی، مقصد و هدف بسیاری از متقاضیان مهاجرت می باشد. اخذ ویزای استرالیا منوط به این است که شما نسبت به قوانین مهاجرتی این کشور آگاهی کامل داشته باشید. اگر قصد مهاجرت به کشور استرالیا و اخذ ویزای استرالیا را دارید، توصیه ما به شما این است که حتماً در این مسیر از کارشناسان مجرب با سابقه درخشان و معتبر کمک بگیرید. موسسه ملک پور با داشتن سوابق درخشان و موفق در زمینه اخذ ویزای استرالیا، کانادا و امریکا و سایر کشورهای پیشرفته اروپایی نظیر آلمان، اتریش، هلند و... کارآمدترین مشاوران را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا شما عزیزان بتوانید بهترین مسیر و روش مهاجرت را به کشور مطلوب و مناسب خود بیابید. همچنین شما عزیزان می توانید پرسش های خود را در زمینه ویزای استرالیا در انتهای همین مقاله و یا در وب سایت موسسه مطرح نمایید تا در اولین فرصت به آن ها پاسخ داده شود.

امتیاز 5 از 5 ( 11 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
عباس داوری
سلام. من دارای فوق لیسانس مهندس شیمی هستم . دارای 35 سال سن و با 8 سال سابقه کاری مرتبط . متاهل هستم. آیا امکان داره از طریق ویزای استرالیا اقدام کنم و بتونم مهاجرت کنم؟ دارایی زیادی هم ندارم. ممنونم از سایت عالی تون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت بله امکان مهاجرت برای شما از طریق روش های کار و یا تحصیل وجود دارد اما برای اقدام برای هرکدام از این روش ها شما باید سطح زبان خوبی داشته باشید و برای تحصیل پذیرش دانشگاه بدست آورده و برای کار نیز حتما باید کارفرمایی بیابید که اسپانسر شما برای مهاجرت به استرالیا شود.
مشاوره رایگان