ویزای استارت آپ اروپا

6 نظر

متنی که در پیش روی شما خوبان است، در رابطه با ویزای استارت آپ اروپا می باشد. در مقاله حاضر قصد داریم مطالب مهمی را در رابطه با کارآفرینی در اروپا و شهروندی اروپا ارائه دهیم. به جهت درک بیشتر این موضوع به بررسی نکات مثبت و نکات منفی ویزای استارت آپ اروپا خواهیم پرداخت. به سوالاتی که در ذیل آمده است، توجه ویژه نمایید. زیرا در عناوین مقاله حاضر می‌ خواهیم در خصوص پاسخ به سوالات این چنینی مطالبی را ارائه دهیم. شرایط دریافت ویزای استارتاپ اروپا برای ایرانیان به چه صورت می باشد؟  آیا ارائه مدرک زبان انگلیسی به جهت اخذ اقامت از طریق start-up visa اروپا نیاز است؟  مزایا و معایب start-up visa اروپا کدامند؟  اشخاصی که بیزینس من هستند و قصد شروع یک بیزینس جدید را دارند می توانند با پشت سر گذاشتن یک سری مراحل و ارائه یک طرح تجاری نو و به اصطلاح تکان دهنده از طریق ویزای استارت آپ به اروپا مهاجرت ‌کنند. اگر به دنبال اخذ اقامت از طریق ویزای استارت آپ اروپا می باشید، توصیه می کنیم با موسسه ملک پور همراه شوید. به جهت کسب اطلاعات تکمیلی در این باره می توانید با این موسسه تماس بگیرید. کارشناسان موسسه مشاوره ای MIE آماده ارائه مشاوره رایگان به شما خوبان می باشند.

 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 • ویزای استارتاپ اروپا چیست؟
 • شرایط اخذ اقامت دائم و پاسپورت اروپا از طریق ویزای استارت آپ
 • شرایط اخذ Start-up Visa اروپا
 • هزینه های مهاجرت از طریق START UP اروپا
 • مراحل راه اندازی کسب و کار به صورت حرفه ای در اروپا
 • تهیه طرح تجاری برای استارت آپ اروپا
 • مزایای استارت آپ اروپا
 • معایب اخذ ویزای استارتاپ اروپا
 • خدمات موسسه ملک پور در زمینه استارت آپ اروپا
 • سخن پایانی درباره ویزای استارت آپ اروپا

استارت آپ اروپا راهی 4 ماهه برای اقامت در 30 ثانیه

ویدئو کامل را در ادامه خواهید دید!

تماس با ما

ویزای استارت آپ آلمان

ویزای استارتاپ اروپا چیست؟

در این قسمت از مقاله پیش رو می خواهیم به بررسی صفرتاصد ماهیت ویزای استارت آپ اروپا بپردازیم. بسیاری از اشخاص قصد دارند از طریق یک روش جذاب به اروپا مهاجرت کنند و در واقع مایل به اخذ کارت اقامت کشور مقصد می باشند. حال ممکن است در اذهان شما چنین سوالی شکل بگیرد که ماهیت ویزای استارت آپ اروپا چیست؟ در حالت کلی استارت آپ به معنای ارائه یک ایده جدید و یا به عبارتی یک بیزینس پلن جدید به کشور مقصد می باشد. بیزینس پلن شما بایستی بر اقتصاد کشور مقصد تاثیر مثبتی بگذارد. در روش استارت آپ ویزای اروپا نیازی نیست که سرمایه زیادی را به کشور مقصد انتقال دهید. شما به عنوان یک بیزینس من به راحتی می توانید از طریق این روش بسیار مهم و جذاب به اقامت یکی از کشورهای اروپایی برسید. در حالت کلی به جهت دریافت ویزای استارت آپ اروپا ایده شما باید ایده‌ ای پخته و قابل گسترش به کشورهای دیگر باشد. ناگفته نماندکه، اگر از طریق این روش اقدام کنید، خانواده شما نیز به اقامت با ارزش و اروپایی دست می‌ یابند. به منظور دریافت اطلاعات کامل در این خصوص دیگر موضوعات مقاله پیش رو را با دقت مطالعه نمایید.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد استارت آپ اروپا راهی 4 ماهه برای اقامت

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد استارت آپ اروپا راهی 4 ماهه برای اقامت

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد استارت آپ اروپا راهی 4 ماهه برای اقامت

شرایط اخذ اقامت دائم و پاسپورت اروپا از طریق ویزای استارت آپ

تمامی سرمایه گذاران با هدف افزایش سرمایه خود در کشور مقصد سرمایه‌ گذاری می‌ کنند. البته افزایش سرمایه یکی از اهداف آنان می باشد. یکی دیگر از اهداف مهم آنان دریافت پاسپورت و به اصطلاح حقوق شهروندی اروپا می باشد. گفتنی است که، تمامی سرمایه‌ گذارانی که از این طریق اقدام می نمایند، می توانند پس از گذشت ۵ سال به اقامت دائم دست یابند و از حقوق شهروندی کشور مقصد بهره‌مند شوند. آنان می‌ توانند زندگی در کنار دیگر شهروندان اروپایی را تجربه کنند. با اخذ پاسپورت اروپا اجازه زندگی در سراسر جهان را دارید. شما به راحتی می توانید بدون دریافت ویزا از کشورهای اروپایی دیدن کنید. ناگفته نماند که، پس از اخذ پاسپورت نیز به راحتی می توانید به کشور مبدا خود بروید. زیرا در این روش شما تابعیت اولیه خود را از دست نمی دهید. همچنین اعضای خانواده شما نیز از این طریق به تابعیت کشورهای اروپایی می رسند. لطفا دقت کنید که اگر فرزندان شما زیر ۲۴ سال سن داشته باشند، در پرونده مهاجرتی شما قرار می‌ گیرند. در غیر این صورت آنان می‌ بایست از روش دیگری اقدام به مهاجرت نمایند.

شرایط اخذ  Start-up Visa اروپا

کشورهای اروپایی به تمام سرمایه گذارانی که از روش استارت آپ می‌ خواهند اقامت با ارزش اروپا را دریافت نمایند، خوشامد می‌ گوید. بیزینس من ها با توجه به شرایطی که دارند به اختیار می توانند در هر بخشی که تمایل دارند، سرمایه‌ گذاری کنند. تنها مسئله‌ ای که آنان بایستی رعایت کنند، این است که ایده نو و پخته ارائه دهند. به عنوان مثال ایده اسنپ در ایران یک ایده نو و جذاب بود. در واقع هر اندازه که ایده شما پخته و نو باشد، شانستان برای دریافت ویزای استارت آپ تاحد زیادی افزایش می یابد.  همانطور که مطلع شدید، اولین قدم به جهت اخذ استارت آپ ویزا، نوشتن بیزینس پلن می باشد. موسسه مشاوره ای و مهاجرتی ام آی ای  اتریش در این زمینه نیز خدمات منحصر به فردی ارائه می دهد. بدین صورت که این موسسه شرکت‌ های بسیار معتبری را به شما معرفی می کند. این شرکت‌ ها برای شما بیزینس پلن قوی می نویسند. گفتنی است که، هزینه کل پروسه استارت آپ اروپا تقریباً ۱۷۵ هزار یورو می باشد.

هزینه های مهاجرت از طریق START UP اروپا

معمولاً بیزینس من ها قبل از دریافت ویزای اقامت اروپا شرایط مالی خود را می‌ سنجند و شرایط مالی خود را با هزینه ویزای استارت آپ مقایسه می نمایند. حداقل سرمایه ای که باید به اروپا انتقال دهید، ۱۷۵ هزار یورو می باشد. این هزینه ها شامل هزینه بیزینس‌ پلن و حق الوکاله نیز می‌ شود. بهترین و مناسب ترین توصیه ای که می توانیم به شما سرمایه‌ گذاران ارائه دهیم این است که اگر از شرایط مالی خوبی برخوردار می باشید، حتماً از این روش جذاب اقدام کنید. زیرا از طریق این روش نه تنها به اقامت دائم اروپا دست می یابید بلکه پس از مدت کوتاهی به پاسپورت بسیار با ارزش اروپایی نیز دست خواهید یافت.

مراحل راه اندازی کسب و کار به صورت حرفه ای در اروپا

با توجه به نکات کاربردی ارائه داده شده  دیدید که یکی از شروط اولیه راه اندازی استارتاپ در کشورهای اروپایی ارائه یک بیزینس پلن پخته و جدید می باشد. موسسه ملک پور با بیش از ۲۰ سال سابقه به شما عزیزان کمک می‌ کند تا با شرکت های معتبری که طرح جاری می نویسن ارتباط برقرار نمایید. پس از این که طرح تجاریتان آماده شد، می توانید از طریق یک سری سازمان‌ های معتبر به کشور مقصد مهاجرت کنید. ایده شما با کمک این سازمان‌ ها به مرحله اجرا در می‌ آید. در حالت کلی و معمولاً پروژه سرمایه‌ گذاران ۳ ساله توسط تیم مربوط راه‌ اندازی می‌ شود. در سرمایه‌ گذاری از طریق استارت آپ شما اجازه انجام خیلی از کارهای قانونی را دارید و تنها برای انجام برخی از کارها نیاز به مجوز می باشد. به عنوان مثال پزشکانی که از این طریق ثبت نام می‌ کنند به جهت کار در اروپا نیاز به مجوز کار دارند. ولی مهمترین نکته ویزای استارت آپ اروپا این است که این روش شرط حضور ندارد. شایان ذکر است که کل پروسه از زمانی که شروع می شود تا زمانی که به اتمام می‌ رسد ۶ الی ۷ ماه به طول می‌ انجامد

تهیه طرح تجاری برای استارت آپ اروپا

به طور کلی اشخاصی که قصد دارند از طریق ویزای استارت آپ اروپا، در کشورهای اروپایی ساکن شوند، بایستی یک طرح تجاری قوی ارائه دهند. طرح تجاری در هر زمینه‌ ای می‌ تواند نوشته شود. نکته قابل تامل این است که بیزینس پلن شما باید مورد تایید کشور مقصد واقع شود. در حالت کلی بیزینس پلنی که ارائه می‌ دهید بایستی شرایط زیر را داشته باشد:

 •  ایده شما بایستی جدید و کاملا پخته باشد.
 •  قابل گسترش به کشورهای دیگر باشد
 •  منظور از ایده نو و پخته این است که ایده شما در هیچ کشوری به مرحله اجرا در نیامده باشد و کاملاً جدید باشد.
 •  ایده شما بایستی به گونه ای طراحی شده باشد که کاملا با دیگر ایده ها متفاوت باشد.
 •  ایده شما باید در طولانی مدت برای شما و کشور میزبان سودده باشد.

 بهترین پیشنهاد و توصیه ما به شما سرمایه‌ گذاران خارجی این است که قبل از ارائه ایده از موسسه مشاوره ای MIE مشورت بگیرید. این موسسه از زمانی که پروسه ویزای استارتاپ اروپا را کشف نموده است تا به امروز هیچ گونه ویزای ریجکتی نداشته است. بنابراین با خیالی آسوده و بدون استرس پروسه مهاجرتی خود را به این موسسه بسپارید. قطعاً در پایان پروسه از نتیجه به دست آمده شگفت زده می شوید.

استارت آپ کانادا

?بیزنس پلن?

مزایای استارت آپ اروپا

نکات قرار داده شده در این قسمت از نوشتار همگی در رابطه با نکات مثبت روش start_ up visa اروپا می باشد. قطعاً شما با اخذ این ویزا به اقامت دائم و در نهایت پاسپورت کشور مقصد می‌ رسید. همراه با شما، خانواده شما نیز از حقوق شهروندی اروپا بهره‌مند می‌ شوند. پس از دریافت پاسپورت اختیار دارید که بدون ویزا و به راحتی  میان کشورهای اروپایی جابجا شوید. در این روش نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی و یا مدرک دانشگاهی سطح بالا نمی باشد و امکان همراهی همسر و فرزندان تا سن ۲۴ سال وجود دارد. همچنین شرایط تحصیل رایگان برای فرزندان شما فراهم می شود و این روش هیچ گونه شرط حضوری ندارد. بنابراین نیازی نیست حتماً در کشور مقصد اسکان داشته باشید.

معایب اخذ ویزای استارتاپ  اروپا

مناسب ترین توصیه و پیشنهادی که ما به شما سرمایه گذاران خارجی می‌ توانیم ارائه دهیم این است که حتماً قبل از هرگونه اقدام از طریق ویزای استارت آپ  اروپا، به نکات منفی و مثبت این روش توجه نمایید. یکی از معایب این روش می‌تواند نو بودن ایده باشد. زیرا شما بایستی ایده ای ارائه دهید که قبلا اجرا نشده است و ممکن است ایده شما بعد از مرحله اجرا برایتان سودده نباشد. یکی دیگر از نکات منفی این روش این است که شما بایستی حتماً مبلغی را در کشور مقصد ریسک نمایید.

 

خدمات موسسه ملک پور در زمینه استارت آپ اروپا

با توجه به عناوین مقاله پیش رو دیدید که در حال حاضر روش استارت آپ اروپا مورد استقبال و توجه بسیاری از بیزینس من ها قرار گرفته است. به گونه‌ ای که نمی‌ توان منکر مهاجرت هر ساله سرمایه گذاران به اروپا شد‌. این روش مناسب اشخاصی می باشد که قصد دارند از این طریق به پاسپورت با ارزش اروپا دست یابند. بهترین توصیه و پیشنهاد ما در این زمینه این است که حتماً پروسه مهاجرتی خود را به یک وکیل ویزا و مهاجرت بسپارید. زیرا وکیل مهاجرت به صفر تا صد قوانین سرمایه‌ گذاری در اروپا مسلط می باشد. موسسه مشاور ملک پور( MIE) با بیش از ۲۰ سال سابقه در کنار کارشناسان  متبحر ارائه دهنده بسیاری از فرصت های بی نظیر می باشد که یکی از آن فرصت ها اخذ اقامت اروپا از طریق ویزای استارتاپ اروپا است. مطمئناً مهاجرت شما با همراهی این موسسه بدون استرس خواهد بود. پیشنهاد می گردد تا محصول ویدیویی مسیر سبز مهاجرت را مشاهده نمایید تا همانند یک کارشناس مهاجرتی در رابطه با مهاجرت خود عمل نمایید.

 

_____________سخن پایانی درباره ویزای استارت آپ اروپا_____________

ویزای استارت آپ اروپا در این مقاله مورد آنالیز قرار گرفت. قطعا شما با مطالعه دقیق این مقاله با هزینه دریافت ویزای استارت آپ اروپا و نحوه اخذ ویزای استارت آپ اروپا آشنا شدید.  ویزای استارت آپ اروپا روشی مدرن، ایده آل و منحصر به فرد می باشد که در حال حاضر در اروپا و کانادا قابل اجرا است. با توجه به عنوان های فوق دانستید که، امکان دستیابی به کارت اقامت دائم و تابعیت کشور مقصد از طریق ویزای استارت آپ اروپا وجود دارد در واقع روش استارت آپ نوعی سرمایه‌ گذاری محسوب می شود با این تفاوت که در این روش شما بایستی یک بیزینس پلن جدید و یا همان ایده بکر و نوع ارائه دهید‌ ایده‌ای که قبلاً در هیچ کشوری اجرا نشده باشد و در طولانی مدت برای شما سودده باشد‌ البته شما از طریق سرمایه‌ گذاری در فرانچایزها و یا سرمایه گذاری در دیگر بخش‌ ها نیز می توانید به اقامت کشور های اروپایی دست یابید ولی خوبی روش استارت آپ این است که نیاز به شرط حضور ندارد. حال اگر سوالی در این رابطه دارید و یا اگر می خواهید شرایط خود را برای اقدام از این طریق بسنجید، بهتر است با موسسه مهاجرتی اتریش تماس بگیرید لازم به ذکر است که شرایط شما بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای توسط کارشناسان ما بررسی می شود. لطفاً در صورت رضایت از نکات کلیدی قرار داده شده در این مقاله پنج ستاره ارزشمند به ما هدیه دهید و ما را در انتشار مقالات این چنینی حمایت کنید.

امتیاز 3.83 از 5 ( 35 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
شیما نادری
درود، برای ویزای استارت آپ اروپا می خواستم اقدام کنم، 37ساله هستم، ارشد معماری خوندم و آیلتس 7دارم سال 89 فارغ التحصیل شدم و شرکت معماری دارم و در دانشگاه تدریس می کنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما مناسب هست کارشناسان ما برای راهنمایی با واتس آپ شما تماس میگیرند با تشکر
علی رفیع
با درود. بنده با ۳۲ سال سن دارای مدرک کارشناسی ارشد مکانیک هستم. می خواستم بدونم با سرمایه ۶۰ الی ۱۰۰ هزار یورو بهترین روش مهاجرت من و همسرم چه روشی می تونه باشه؟ آیا گزینه بهتری نسبت به استارت اپ هم وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی رزومه شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره رایگان با موسسه تماس حاصل نمایید.
متولی
سلام من میخوام واسه استارتاپ ویزا اروپا اقدام کنم دکتری کامپیوتر دارم میخونم یک سال دیگه تموم میشه خواستم بپرسم هزینه استارتاپ به چه صورتیه و چه مدت زمان میبره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام مخاطب گرامی برای دریافت مشاوره و اطلاع از جزییات برنامه با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
محمد صادق کامکار
سلام عرض ادب و احترام برای ویزای استارتاپ اروپا می خواستم اقدام کنم. 50 سال سن دارم، زبان در حد معمولی، قبلا کارآفرینی تدریس می کردم و سه تا ایده بسیار ناب دارم طرح تجاریم براشون دارم هیچ کجای دنیا به این شکل اجرا نشده نیاز به سرمایه گذاری زیادی نداره اما به شدت تولید اشتغال می کنه گرچه همه جای دنیا میشه اجراش کرد اما تو دو تا کشور اسپانیا و پرتغال به دلایل فراوان و پتانسیل هایی که دارند قابلیت اجرا بیشتری دارند.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما شرایط مساعدی دارید و میتوانید اقدام کنید شماره واتساپ خود را در سایت موسسه ملکپور ثبت کنید کارشناسان موسسه با شما تماس بگیرند.
علیرضا
با سلام و احترام مدیر استارت اپ آموزشی هستم. ۵۰ سال سن دارم. ۲۰ سال کار آموزشی و رهبری تیم دارم. زبان در حد خیلی خوب. میخوام برای عملیاتی کردن استارت آپ در اروپا اقدام کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما در کسورهایی همچون هلند و پرتغال میتوانید برای پروسه استارتاپ اقدام نمایید پیشنهاد میکنم شماره واتس آپ خود را ثبت نمایید مشاوران مجرب با شما تماس بگیرند و شرایط شما را به صورت کامل بررسی کنند
مونس اسعدی
برای ویزای استارتاپ ، business plan کافی است یا نیاز به اپلیکیشن و وبسایت هم هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز داشتن بیزینس پلن کافی است
مشاوره رایگان