ویزای اتریش

31 فروردین 1402 7 نظر

ویزای اتریش، انواع ویزاهای اتریش و مدارک لازم برای سفارت اتریش و قیمت ویزای اتریش در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای اتریش چیست؟ پروسه زمانی اخذ ویزای اتریش چقدر می باشد؟ روش های مختلف مهاجرت به اتریش چیست و چه ویزا هایی مورد نیاز است؟ هزینه های اخذ ویزای اتریش چقدر است؟ کشور زیبا و سرسبز اتریش بدلیل آب و هوای معتدل، شرایط اقتصادی مطلوب، کیفیت زندگی و رفاه اجتماعی بالا همواره مورد توجه مهاجران از سراسر جهان بوده است. همانطور که می دانید شهروندان خارجی برای ورود به یک کشور بایستی ویزا یا اجازه ورود دریافت کنند. ویزا انواع مختلفی همچون ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای کاری و... دارد. در این مقاله که توسط کارشناسان موسسه ملک پور نگارش شده است، کوشیده ایم تمامی اطلاعات در خصوص ویزای اتریش و چگونگی اخذ ویزای اتریش را در جمع آوری و در اختیار شما دوستان گرامی قرار دهیم. شما عزیزان پس از مطالعه این مقاله علمی درصورتی که هرگونه پرسش یا ابهامی در خصوص انواع ویزای اتریش و وقت سفارت داشتید می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل کنید و پاسخ پرسش های خود را در قالب مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.

 • ویدئوی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد  مهاجرت به اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد  مهاجرت به اتریش

 

 • معرفی کلی ویزای اتریش
 • انواع ویزای اتریش
  • A
  • B
  • C
  • D
 • ویزای تحصیلی اتریش
 • ویزای کاری اتریش
 • ویزای درمانی اتریش
 • ویزاهای بلندمدت اتریش
 • دیگر ویزاهای اتریش
 • قیمت ویزای اتریش
 • مدارک لازم برای ویزای اتریش
 • وکیل متخصص ویزای اتریش
 • مدت زمان وقت سفارت اتریش
 • توصیه های مهم درباره ویزای اتریش
 • سخن پایانی درباره ویزای اتریش

ویزای اتریش

تماس با مامعرفی کلی ویزای اتریش

ویزای اتریش و راه های ورود به کشور زیبای اتریش انواع مختلفی ازجمله روش تحصیلی، روش کاری، روش سرمایه گذاری، روش ازدواج و... دارد. همانطور که می دانید هرشخص براساس دلایلی که قصد ورود به کشور اتریش را دارد بایستی یکی از انواع ویزا های اتریش را دریافت نماید. در ابتدا شرایط عمومی کشور زیبای اتریش را بررسی می نماییم و پس از آن به بررسی کامل شرایط ویزای اتریش می پردازیم. اطلاعات این مقاله با مشورت وکلای محلی اتریش و بررسی علمی سایت ها جمع آوری گشته و برای اطلاع از خدمات موسسه می توانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.

اتریش ازجمله کشور های اروپای مرکزی است که بدلیل موقعیت جغرافیایی آب و هوای خنک و معتدلی در آن دیده می شود. کشور زیبای اتریش مساحتی در حدود 83،879 کیلومتر مربع دارد و جمعیت آن در سال 2020 میلادی بالغ بر 9 میلیون نفر بوده است. اتریش با کشور های آلمان، ایتالیا، سوئیس، لیختن اشتاین، اسلواکی، اسلوونی و چک مرز مشترک دارد. شهر وین که چندین سال پیاپی به عنوان برترین شهر جهان انتخاب می شود، پایتخت اتریش است. زبان رسمی اتریش زبان آلمانی است، البته بیشتر مردم اتریش به زبان انگلیسی نیز سخن می گویند، اکثریت مردم اتریش مسیحی هستند. کشور اتریش یکی از کشور های ثروتمند جهان است و اقتصاد پیشرفته ای دارد. تولید ناخالص داخلی این کشور همواره رده بالایی داشته است. واحد پول رایج در اتریش یورو است. اتریش جاذبه های گردشگری بسیاری همچون کاخ شون برون، قلعه هوهن سالزبورگ، منطقه کوهستانی زلامسی، اپرای ایالتی وین، کاخ میرابل دارد.

 • مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش - قسمت اول

فایل تصویری مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش

فایل صوتی مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش

انواع ویزای اتریش

ویزای اتریش به انواع مختلفی همچون ویزای توریستی، ویزای کاری، ویزای تحصیلی و... تقسیم می شود. در ادامه به بررسی انواع ویزا های اتریش و دسته بندی ویزاها می پردازیم.

 • ویزای اتریش از نوع A

ویزای A، Airport Transit Visa یا ویزای ترانزیت فرودگاهی نامیده می شود، شخصی که شهروند کشورهای حوزه شینگن نیست و قصد سفر به کشوری را از مسیر فرودگاهی حوزه شینگن دارد بایستی این ویزا را دریافت نماید. این ویزا در فرودگاه صادر می گردد.

 • ویزای اتریش از نوع B

ویزای B، Transit Visaیا ویزای حمل و نقل نامیده می شود، این ویزا برای شهروندان کشور های غیر عضو شینگن می باشد و به آنها اجازه می دهد که از طریق کشورهای عضو شینگن به هم سفر کنند. این ویزا 5 روز اعتبار دارد.

 • ویزای اتریش از نوع C

ویزای C، Short-Stay Visa یا ویزای کوتاه مدت گفته می شود که برای اشخاصی که قصد گردش و بازدید از یک کشور را دارند صادر می گردد. این ویزا به شخص اجازه ورود و اقامت حداکثر 90 روز، در 180 روز را، در کشور های حوزه شینگن می دهد. فرد با این ویزای کوتاه مدت، اجازه کار در حوزه شینگن را ندارد. ویزای کوتاه مدت بر اساس اهداف سفر شخص به چند صورت صادر می گردد.

 1. ویزای یکبار ورود یا Single-entry visa

این نوع ویزا به شخص اجازه یکبار ورود به حوزه شینگن را می دهد و شخص پس از خروج از حوزه شینگن دیگر اجازه ورود با این ویزا را ندارد، حتی در صورتی که از مدت اعتبار ویزا باقی مانده باشد.

 1. ویزای دوبار ورود یا Double-entry visa

ویزای دوبار ورود به شخص اجازه دوبار ورود به حوزه شینگن را می دهد و شخص پس از دومین خروج از حوزه شینگن دیگر اجازه ورود با این ویزا را ندارد، حتی در صورتی که از مدت اعتبار ویزا باقی مانده باشد.

 1. ویزای چندبار ورود یا Multiple-entry visa

ویزای چندبار ورود به شخص این اجازه را می دهد که در طول مدت اعتبار ویزا چندین بار به حوزه شینگن سفر کند. این ویزا به صورت 1 ساله، 3 ساله و 5 ساله صادر می شود. در تمامی ویزا های چندبار ورود شخص بایستی قانون 90 روز اقامت در 180 روز را رعایت نماید.

 • ویزای اتریش از نوع D

ویزای D، National Visa یا ویزای ملی نامیده می شود. شخصی که به دلایل کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و... ویزای D را دریافت می نماید اجازه اقامت بیش از 90 روز تا 6 ماه را در حوزه شینگن دارد. این شخص اجازه تردد در تمامی کشور های حوزه شینگن را دارا می باشد. این مقاله علمی توسط کارشناسان مجرب موسسه ملک پور به نگارش درآمده است و هرگونه کپی برداری و نشر آن بدون ذکر منبع غیرقانونی و غیراخلاقی است. در صورتی که شخص قصد اقامت بیش از 6 ماه را دارد بایستی مجوز اقامت دریافت نماید.

ویزای تحصیلی اتریش

یکی از انواع ویزای اتریش ویزای تحصیلی است، دانش آموزان و دانشجویان بین المللی که شهروند حوزه شینگن نمی باشند و قصد تحصیل در کشور اتریش را دارند بایستی برای ورود به این کشور ویزای تحصیلی دریافت نمایند. افرادی که قصد دریافت ویزای تحصیلی را دارند در ابتدا بایستی از مدارس یا دانشگاه های اتریش نامه پذیرش دریافت نمایند. دانشجویان بین المللی برای ورود به مقطع کارشناسی بایستی دیپلم 12 ساله یا معادل آن را داشته باشند. برای دریافت ویزای تحصیلی فرد بایستی تاحدودی با زبان آلمانی آشنایی داشته باشد. در برخی از مقاطع آموزش عالی فرد بایستی مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی ارائه نماید. برای دریافت ویزای تحصیلی فرد بایستی مدارکی را ارائه نماید، این مدارک به شرح ذیل می باشند؛

ردیف

مدارک

1

پاسپورت معتبر

2

عکس استاندارد

3

شناسنامه و مدارک هویتی

4

مدارک تحصیلی قبلی و ریزنمرات سال های قبل

5

نامه پذیرش از دانشگاه یا مدارس اتریش

6

ارائه مدرک زبان در برخی مقاطع

7

نامه تمکن مالی

 

بایستی برای دریافت ویزای تحصیلی اتریش، اصل مدارک فوق و ترجمه این مدارک به زبان آلمانی بعد از تایید سفارت اتریش در کشور مورد نظر ارسال شوند.

یکی از مسائل مهم برای دانش آموزان و دانشجویان بین المللی این موضوع است که، آیا اتریش به خانواده فرد محصل در اتریش ویزای همراه اعطا می کند؟ از نظر حقوقی ویزای همراه به خانواده فرد یعنی همسر و فرزند زیر 18 سال تعلق می گیرد البته در برخی کشورها استثنائاتی وجود دارد. دانش آموزانی که قصد تحصیل در کشور اتریش را دارند بایستی به این نکته توجه نمایند که اتریش ویزای گاردین برای والدین را ندارد و والدین دانش آموز با دریافت ویزای کوتاه مدت یا توریستی می توانند برای مدت کوتاهی در کنار فرزندانشان باشند. برای دانشجویانی که متاهل می باشند امکان درخواست ویزای همراه برای خانواده شان وجود دارد. البته بهتر است دانشجو وارد دانشگاه شود و پس از شروع ترم تحصیلی برای پیوستن خانواده اش درخواست ویزای همراه دهد. 

ویزای کاری اتریش

از انواع ویزای اتریش می توان به ویزای کاری اتریش اشاره کرد که شکل های مختلفی دارد. کشور اتریش با رشد اقتصادی مطلوب، نرخ بیکاری نسبتاً پایین و حداقل دستمزد بالا توجه بسیاری از افراد جویای کار را به خود جلب می کند. در نمودار زیر می توانید نرخ بیکاری اتریش را مشاهده نمایید.

نمودار نرخ بیکاری اتریش

ویزا های کاری اتریش به 2 شکل می باشند که در این قسمت به بررسی آنها می پردازیم.

 • ویزای کار از طریق پیشنهاد کاری یا Job Offer اتریش

افرادی که قصد مهاجرت کاری به اتریش را دارند می توانند از یک کارفرمای اتریشی پیشنهاد کاری دریافت نمایند و پس از آن برای دریافت ویزای کاری اتریش اقدام نمایند. دریافت پیشنهاد کاری پروسه دشواری است، و اولین نکته این است که رشته تحصیلی فرد بایستی با کار پیشنهادی در اتریش مرتبط باشد. کارفرما پس از اعلام نیاز به یک نیروی کار در اتریش به مدت سه ماه، بایستی سه ماه دیگر، در اتحادیه اروپا اعلام نیاز کند و درصورتی که شخص واجد شرایط را پیدا نکند اجازه دارد یک شهروند غیر عضو اتحادیه اروپا را استخدام کند. سیستم اعطای ویزای کاری اتریش امتیاز بندی است، شخص از مدرک تحصیلی، مدرک زبان و سن امتیاز بدست می آورد. شخص متقاضی بایستی امتیاز لازم، یعنی 55 امتیاز از 90 امتیاز را، دریافت نماید. شخص با دریافت این ویزا اقامت کاری اتریش که 2 سال اعتبار دارد را بدست می آورد.

 • ویزای جستجوی کار یا Job Seeker Visa اتریش

برای دریافت ویزای جستجوی کار در اتریش فرد نیازی به دریافت پیشنهاد کاری ندارد، اما بایستی امتیازات لازم را بدست آورد تا بتواند ویزای کاری اتریش را اخذ نماید. این ویزا 6 ماهه است و به شخص اجازه می دهد که وارد خاک اتریش شود و به دنبال شغل مناسب خود بگردد. برای دریافت ویزای جستجوی کار فرد بایستی از 100 امتیاز 70 امتیاز بدست آورد. البته در برخی مشاغل همچون مهندسی برق، مهندسی مکانیک و... که اتریش در آنها کمبود نیروی کار دارد فرد با کسب 65 امتیاز از 100 امتیاز هم می تواند ویزای جستجوی کار اتریش را دریافت نماید. شخص پس از یافتن شغل مورد نظر خود می تواند برای دریافت اقامت کاری اقدام نماید.

برای دریافت ویزای کاری اتریش شخص بایستی مدارکی را ارائه نماید که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

ردیف

مدارک

1

پاسپورت معتبر

2

عکس استاندارد

3

شناسنامه و مدارک هویتی

4

مدارک تحصیلی و سابقه کار

5

نامه پیشنهاد کاری در حالت اول

6

بیمه نامه

7

اجاره نامه از محل سکونت یا نامه رزرو هتل

8

نامه تمکن مالی

 

فرد بایستی اصل و ترجمه تمامی مدارک ذکر شده را ارسال نماید.

 • مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش در رابطه با اقامت بدون اجازه کار - قسمت دوم

فایل تصویری مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش در رابطه با اقامت بدون اجازه کار

فایل صوتی مصاحبه MIE با یکی از برترین وکلای اتریش در رابطه با اقامت بدون اجازه کار

ویزای درمانی اتریش

در برخی موارد افراد تقاضای ویزای اتریش از نوع ویزای درمانی را دارند. دریافت این ویزا دشواری های خاص خود را دارد و یک ویزای کوتاه مدت می باشد. شخص متقاضی با ارائه مدارک پزشکی خود می تواند این ویزا را دریافت نماید. شخص با ارائه مدارک ذیل می تواند درخواست ویزای درمانی اتریش را دهد.

ردیف

مدارک

1

پاسپورت معتبر

2

عکس استاندارد

3

شناسنامه و مدارک هویتی

4

گواهی از پزشک و بیمارستان معتمد که نشانگر نیاز به ادامه درمان در کشور اتریش است و فرد نمی تواند در کشور خود درمان لازم را دریافت نماید.

5

گواهی از پزشک و بیمارستان اتریش که در آن طول درمان و زمان ورود و خروج بیمار را مشخص کرده باشد.

6

بیمه نامه

7

نامه پرداخت 30% از هزینه های درمان به بیمارستان یا مؤسسه ای که در آن درمان خواهد گرفت.

8

نامه تمکن مالی که نشانگر این موضوع باشد که شخص توانایی تامین هزینه های درمان و زندگی در اتریش را برای خود و همراهانش دارد

9

بلیط رفت و برگشت هواپیما برای شخص متقاضی و همراهانش

ویزاهای بلندمدت اتریش

همانطور که در قسمت های پیشین بیان نمودیم، فردی که قصد دارد بیش از 90 روز در اتریش بماند بایستی ویزای اتریش از نوع بلند مدت را دریافت نماید. ویزا های بلند مدت اتریش از نوع ویزای تحصیلی اتریش و ویزای کاری اتریش را بررسی نمودیم و در این بخش به بررسی انواع دیگری از ویزا های بلندمدت اتریش می پردازیم.

 • ویزای خودحمایتی اتریش

افراد متقاضی خودحمایتی یا تمکن مالی با نشان دادن وضعیت مالی مطلوب و مکنت مالی فراوان خود می توانند با این ویزا وارد اتریش شوند. کسانی که از طریق خودحمایتی اتریش وارد کشور می شوند یک اقامت 5 ساله دریافت می نمایند.

 • ویزای قرمز سفید قرمز یا EU blue card اتریش

یکی دیگر از ویزاهای بلند مدت برای افرادی صادر می گردد که قصد ثبت شرکت در اتریش یا اتحادیه اروپا را دارند. افراد متقاضی در ابتدا اقامت 2 ساله دریافت می کنند و پس از آن اقامت 3 ساله اخذ می نمایند.

 • ویزای هنرمندان در اتریش

این نوع ویزا برای افراد هنرمند صادر می شود و به فرد با اخذ ویزای هنرمندان اتریش، اجازه اقامت طولانی مدت در خاک اتریش را دارد

دیگر ویزاهای اتریش

از نمونه های دیگر ویزای اتریش می توان ویزای ازدواج، ویزای برای کار موقت، ویزای همراه و الحاق به خانواده را نام برد.

 • ویزای ازدواج در اتریش

این ویزا برای افرادی که قصد ازدواج با یک مقیم یا شهروند اتریشی را دارند، صادر می گردد. البته بایستی صحت ادعای طرفین به اداره مهاجرت ثابت گردد تا بتوانند این ویزا را دریافت کنند.

 • ویزای کار موقت در اتریش

ویزای کار موقت برای افرادی که قصد کار کردن در مشاغل فصلی، خود اشتغالی موقت و یا به عنوان کارآموز را دارند صادر می شود.

 • ویزای همراه و الحاق به خانواده در اتریش

افرادی که از طریق ویزای کار، تحصیل و... وارد اتریش می شوند، می توانند برای خانواده خود یعنی همسر و فرزند زیر 18 سال خود درخواست ویزای همراه دهند. معمولا ویزای همرا ه به اندازه طول دوره تحصیل یا کار شخص می باشد.

مدارک لازم برای ویزای اتریش

جهت اخذ ویزای اتریش فرد بایستی مدارکی را ارائه نماید. مهمترین مسئله ارسال درست مدارک بدون کوچکترین اشتباه است تا احتمال ریجکتی ویزا به کمترین حد خود برسد و شانس اخذ ویزا بالا باشد. مدارک مورد نیاز برای دریافت انواع ویزا های اتریش کمی تفاوت دارد، در جدول زیر می توانید برخی از مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای اتریش را مشاهده نمایید.

ردیف

مدارک

1

پاسپورت معتبر

2

عکس استاندارد

3

شناسنامه و مدارک هویتی

4

انگشت نگاری

5

ویزای شینگن قبلی

6

بیمه درمانی که 30 هزار یورو را پوشش دهد.

7

اجاره نامه از محل سکونت یا نامه رزرو هتل

8

نامه تمکن مالی

9

بلیط هواپیما رفت و برگشت

 

مدارک برای درخواست ویزا های تحصیلی و کاری در قسمت های قبل ذکر شده است.

قیمت ویزای اتریش

تا اینجای این مقاله انواع ویزای اتریش را خدمت شما عزیزان معرفی نمودیم. برای دریافت ویزای اتریش فرد علاوه بر ارائه مدارک درست بایستی مبلغ مشخص شده برای ویزا را نیز پرداخت نماید. هزینه های ویزا برای سنین مختلف و انواع مختلف ویزای اتریش متفاوت است. در جدول ذیل می توانید بخشی از هزینه های اخذ ویزای اتریش را مشاهده نمایید.

 

نوع ویزا

سن

هزینه

ویزای شینگن

بالای 12 سال

95 یورو

6 – 12 سال

48 یورو

ویزای نوع D

زیر 6 سال

89 یورو

بالای 6 سال

177 یورو

 

همچنین قیمت سایر خدمات مهاجرتی اتریش به شرح زیر است:

نوع ویزا

هزینه به یورو

کارت شناسایی

62

گواهی شهروندی

57

مجوز اقامت

142

پاسپورت

76

گواهی عدم سوء پیشینه

50

وکیل متخصص ویزای اتریش

اخذ ویزا، امر بسیار حساسی است و هرگونه اشتباه در ارسال مدارک سبب رد شدن ویزا می گردد. افرادی که قصد مهاجرت به کشور های خارجی را دارند بایستی به این نکته توجه نمایند که داشتن سابقه ریجکتی ویزا در پرونده فرد نکته منفی تلقی می گردد. امروزه افراد زیادی ادعا می کنند در این زمینه تجربه کافی را دارند و اقدام به درخواست ویزا می کنند اما متاسفانه ویزای این افراد رد می شود. با توجه به دلایل ذکر شده، به افرادی که قصد اخذ ویزای اتریش یا سایر کشور ها را دارند توصیه می نماییم از یک وکیل مهاجرت به اتریش با تجربه  کمک گیرند. موسسه ملک پور با به کارگیری کارشناسان مهاجرتی، حدود 20 سال سابقه درخشان در امر مهاجرت و اخذ ویزا های موفق فراوان، آماده ارائه خدمات به شما دوستان گرامی می باشد. شما دوستان گرامی که قصد مهاجرت به اتریش و اخذ ویزای اتریش را دارید می تواند با موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان مجرب ما درباره خدمات موسسه در زمینه مهاجرت اطلاع پیدا کنید. 

مدت زمان وقت سفارت اتریش

یکی از مباحث مهم در رابطه با ویزای اتریش پروسه زمانی انتظار برای سفارت اتریش می باشد. افرادی که قصد سفر و مهاجرت به اتریش را دارند بایستی مدارک لازم برای اخذ ویزا را در تاریخ مقرر به صورت حضوری به سفارت اتریش ببرند. وقت سفارت اتریش ممکن است بین 15 – 45 روز و گاها 60 روز به طول انجامد. در برخی موارد ممکن است بدلیل حجم بالای کار در سفارت پیگیری پرونده ها کند تر صورت گیرد، درصورتی که پاسخ به درخواست شما بیش از 6 ماه داده نشود مجددا باید پیگیری گردد.

ردیف

مشخصات

1

آدرس

 تهران، نیاوران، خیابان باهنر، خیابان مقدسی، خیابان احمدی زمانی، کوچه میرولی، پلاک 8، کدپستی1979633755

2

شماره تماس

+98/21/22750038-40 

3

آدرس سایت

https://www.bmeia.gv.at/fa/oeb-teheran

4

ساعت کاری

دوشنبه ها الی پنجشنبه ها از ساعت 14:00 الی 16:30 به وقت محلی

توصیه های مهم درباره ویزای اتریش

اتریش کشوری با آب و هوای معتدل، رشد اقتصادی بالا، نرخ بیکاری پایین، سیستم آموزشی عالی و کیفیت زندگی مطلوب می باشد. اتریش همواره مقصد مناسبی برای افرادی که قصد تحصیل، کار یا سرمایه گذاری در کشور های خارجی را دارند می باشد. این مقاله علمی توسط کارشناسان مجرب موسسه ملک پور به نگارش درآمده است و هرگونه کپی برداری و نشر آن بدون ذکر منبع غیر قانونی و غیر اخلاقی است. شخص خارجی به هر طریقی که قصد ورود به کشور اتریش را بایستی در ابتدا ویزای این کشور را دریافت نماید. به شما عزیزان که قصد مهاجرت و اخذ ویزای اتریش را دارید توصیه می نماییم از یک وکیل معتبر و باتجربه در این زمینه کمک گیرد تا شانس قبولی ویزای خود را افزایش دهید.

انتخاب دفتر مهاجرتی

 گالری ویزاها 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب ویزای اتریش هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول در زمینه ویزای اتریش

✅تعیین وقت سفارت اتریش چه مدت به طول می انجامد؟

وقت سفارت اتریش ممکن است بین 15 – 45 روز و گاها 60 روز به طول انجامد.

✅آیا کشور اتریش ویزای گاردین صادر می کند؟

خیر؛ والدین دانش آموزان بین المللی که در کشور اتریش در حال تحصیل هستند، با دریافت ویزای توریستی اتریش می توانند 90 روز از 180 روز را در کشور اتریش حضور داشته باشند.

✅انواع ویزای کار اتریش چیست؟

از طریق دریافت جاب آفر می توان ویزای کار اتریش را به دست آورد. همچنین با کسب حداقل 55 امتیاز از 90 امتیاز کل، ویزای جستجوی کار اتریش اعطا می شود.

✅مهم ترین ویزاهای بلندمدت اتریش کدامند؟

از مهم ترین ویزاهای بلند مدت اتریش می توان به ویزای خودحمایتی اتریش، ویزای قرمز سفید قرمز و ویزای هنرمندان اتریش اشاره کرد.


_____________سخن پایانی درباره ویزای اتریش__________

ویزای اتریش، انواع ویزاهای اتریش، قیمت ویزای اتریش و مدارک لازم برای سفارت اتریش در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. ویزا های اتریش انواع مختلفی همچون ویزای تحصیلی، کاری، توریستی و... دارد که برای دریافت هریک از این ویزا ها فرد بایستی مدارک لازم را به درستی ارائه نماید. کشور اتریش بدلیل اقتصاد رو به رشد، نرخ بیکاری پایین، سیستم آموزشی عالی و کیفیت زندگی مطلوب همواره مقصد مناسبی برای مهاجرت به طرق مختلف کاری، سرمایه گذاری، کاری، اشخاص خاص و... بوده است. در این مقاله علمی سعی برآن داشتیم که تمامی اطلاعات در خصوص ویزای اتریش را در اختیار شما دوستان گرامی قرار دهیم. امیدواریم با خواندن این مقاله اطلاعات مفیدی در خصوص ویزای اتریش بدست آورده باشید، درصورتی که نیاز به اطلاعات تکمیلی در خصوص ویزای اتریش داشتید می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل کنید و از مشاورین ما اطلاعات مورد نیاز را به صورت رایگان، مشاوره تلفنی دریافت نمایید. در قسمت ثبت پرسش نیز می توانید سوالات خود را در خصوص انواع ویزای اتریش و وقت سفارت مطرح نمایید. در صورت تمایل می توانید با گذاشتن ستاره میزان رضایت خود را از این مقاله اعلام نمایید.

امتیاز 3.92 از 5 ( 11 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
معین اقوامی
با عرض سلام و خسته نباشید. یه سوالی در مورد یکی از ویزاهای بلند مدت اتریش که خودحمایتی است دارم. برای مهاجرت از این روش چطور باید اقدام کرد و چطور میتونم اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشم؟ در آخر بسیار ممنونم از مقاله جامع در مورد ویزای اتریش که در وب سایتتون قرار دادین.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت با تشکر از لطف شما همراه گرامی شما برای دریافت اطلاعات کامل می توانید از مقالات سایت ما، ویدئوهای رایگان سایت و پیج اینستاگرام موسسه، مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه برای بررسی اولیه شرایط شما، محصول گام به گام تا اخذ اقامت و در نهایت مشاوره تخصصی با شخص آقای دکتر استفاده نمایید تا بتوانید برای اقامت خودحمایتی اتریش اقدام داشته باشید.
مهرنوش اسمعیل زاده
با درود و عرض خسته نباشید نظر به اینکه من مدت 5 سال است فرزندانم را ندیده ام و پسرم در وین و دخترم در سوئد زندگی می کنند و خانواده خود را دارند ، و من همین دو فرزند را دارم ، آیا می توانم از طریق سفارت اتریش ویزا دریافت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر امکان ارسال دعوتنامه را دارند با دریافت دعوتنامه شانس خوبی خواهید داشت.
لیلامحمدی
سلام وقت بخیر برای مهاجرت و گرفتن ویزا باید از کجا و چطوری شروع کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود شرایط شما برای مهاجرت می بایست توسط کارشناسان بررسی گردد
خدیجه ظفری
با عرض سلام و خسته نباشید اسناد لازم برای مصاحبه کدوم ها هستش؟ چهار سال از ازدواجم میشه شوهرم وقت مصاحبه بگیرد چیقد طول میکشه ؟ و معلومات در باره سوال های مصاحبه میخواستم ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با عرض پوزش موسسه در مورد ویزای ازدواج خدماتی ارائه نمی دهد.
فلورا ناصری
با سلام و درود بین ویزای ازدواج و ویزای کار کدوم راحت تر و بهتر هس و چطور اقدام باید کرد ؟ لطفا راهنمایی فرمائید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی برای اخذ ویزای کاری می بایست از طرف یک کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید. همچنین برای ویزای ازدواج نیز شمامی بایست با شهروند آن کشور ازدواج نمایید. هر دو روش سختی های خاص خود را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله های موجود در سایت را مطالعه نمایید.
زینب باور
با عرض سلام و خسته نباشید.تیرماه درخواست ویزای ازدواج داده بودم و دوماه پیش شهرداری اتریش اعلام کردن که بررسی شده و مشکلی نیست و به سفارت تهران ارسال شده چقدطول میکشه تا ویزام بیاد با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بهتر است این مورد را از سفارت پیگیری نمایید .
مشاوره رایگان