وکیل مهاجرت به نیوزلند

بدون نظر

انتخاب مسیر مهاجرت و اقدام برای شروع پروسه های مهاجرتی مسئله علمی و تخصصی بوده و نیاز به اطلاعات کامل در خصوص مسیرهای مهاجرتی متناسب با شرایط فرد و نحوه و مدارک مورد نیاز جهت اقدام در کشور انتخاب شده دارد. کشور نیوزلند مانند کشور استرالیا و کانادا جزو کشورهای مهاجرپذیر در جهان می باشد و برنامه های مهاجرت فراوانی را برای جذب مهاجر ارائه می نماید. هر یک از این برنامه های مهاجرتی دارای شرایط و ضوابط خاصی بوده و مستلزم آماده سازی و ارائه مدارک خاصی می باشد. تمامی برنامه های مهاجرتی موجود در جهان را می توان به هفت دسته اصلی تقسیم نمود. این هفت دسته اصلی که برای اولین بار توسط موسسه ملک پور معرفی گردیده اند شامل روش مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج، پناهندگی و مهاجرت افراد خاص و هنرمندان می باشد. هر یک از این دسته بندی های مهاجرتی هر یک دارای جزییات خاصی هستند و در هر کشور ممکن است روش های مختلفی زیر مجموعه آنها قرار گیرند. عملکرد وکیل مهاجرت به نیوزلند و وکیل مهاجرت به دیگر کشورها در هر یک از این مسیرها می تواند اهمیت خاص خود را داشته باشد و نیاز به کار و زمان زیاد یا کم داشته باشد. در پرونده های ایرانیان که پاسپورت آنها جزو پاسپورت های با ریسک بالا در پروسه های مهاجرتی می باشد عملکرد وکیل می تواند بسیار سرنوشت ساز باشد. وکیل مهاجرت به نیوزلند باید به انواع روش های مهاجرت و تمامی ویزا های این کشور تسلط داشته باشد تا بتواند موکل را در انتخاب بهترین مسیر از انواع بسیار مختلف روش های مهاجرت به نیوزلند راهنمایی نماید و بداند چه مدارکی را باید برای برنامه مهاجرتی انتخاب شده، از موکل اخذ نماید. شما عزیزان برای بررسی شرایط مهاجرتی خود و خانواده محترمتان همواره می توانید فرم تماس رایگان در وب سایت های موسسه ملک پور یا تماس با دفاتر این موسسه، از مشاوره رایگان تلفنی مشاورین این مجموعه بهره مند گردید.

در ادامه مقاله وکیل مهاجرت به نیوزلند به بررسی زیر عنوان هایی به شرح زیر خواهیم پرداخت.

 • وکیل مهاجرت به نیوزلند و مشاوره رایگان
 • وکیل مهاجرت در انواع روش های مهاجرت به نیوزلند
 • وکیل مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل
 • وکیل مهاجرت به نیوزلند از طریق کار
 • وکیل مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری
 • وکیل مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج
 • وکیل مهاجرت به نیوزلند از طریق تولد فرزند
 • وکیل مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی
 • وکیل مهاجرت به نیوزلند از طریق مهاجرت افراد موفق و هنرمندان
 • مهاجرت به نیوزلند و مشاوران مجموعه ملک پور
 • سوالات متداول

 

وکیل مهاجرت به نیوزلند

وکیل مهاجرت به نیوزلند و مشاوره رایگان

نیوزلند به دلیل جمعیت کم و وسعت زیاد و تمایل به افزایش جمعیت جزو کشورهای مهاجرپذیر بوده و همواره تلاش نموده با توجه به نیازهای کشورش، افراد مورد نیاز خود را جذب نماید. مشاور مهاجرت به نیوزلند علاوه بر شرایط تحصیل به این کشور به شرایط تحصیلی در نقاط دیگر جهان نیز مسلط باشد تا بتواند مقایسه مناسبی برای انتخاب مسیر شما انجام دهد. هزینه وکیل مهاجرت به نیوزلند در روش تحصیلی نسبت به بسیاری از روش های دیگر مهاجرت به این کشور مناسب تر است. موسسه ملک پور در 16 سال سابقه فعالیت خود در انواع پروسه های مهاجرت و سرمایه گذاری در سرتاسر جهان، همواره تلاش نموده است که ارتباط خود را با وکلای برتر در کشورهای مختلف گسترش داده و با بهره گیری از این وکلای با تجربه برنامه های مهاجرتی و روند های سرمایه گذاری را اجرا نمایند. شما عزیزان با ارتباط با دفاتر و وب سایت های این موسسه و اخذ مشاوره تلفنی رایگان می توانید شرایط مهاجرتی خود و خانوادتان را برای تمامی روش های پیش رویتان بررسی نمایید و بتوانید بهترین مسیر را در نهایت با اخذ مشاوره های تخصصی با مشاورین ارشد موسسه و یا مدیریت موسسه ملک پور بتوانید بهترین مسیر مهاجرتی را انتخاب نمایید. شایان ذکر است تمامی مشاوره های موسسه برای متقاضیان خود موسسه رایگان خواهد بود و از قرارداد های متقاضیان با موسسه کامل کسر خواهد گردید. موسسه ملک پور همواره تلاش نموده است تا دیتا بیس مقالات خود را با تجربه چندین ساله موسسه و اطلاعات اخذ شده از وکلای مقیم و همچنین وب سایت های معتبر دولتی کشورها، تکمیل و آپدیت نماید. این مقالات و ویدئوها به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دارد تا بتوانید تحقیقات لازم برای بررسی شرایط مهاجرت تان را انجام دهید. همچنین این موسسه شرایط مناسب و امکاناتی را برای مشاوره رایگان مهاجرت به نیوزلند و دیگر کشورها را از طریق مشاوره تلفنی فراهم نموده است. موسسه ملک پور علاوه بر این ویدئوهای رایگان محصول تخصصی و کاملی را در بررسی انواع روش های مهاجرت تهیه و در اختیار علاقه مندان قرار داده است. این محصول ویدئویی به تمامی هفت دسته روش های مهاجرتی می پردازد و تمامی اطلاعات تخصصی را برای انتخاب مسیر مهاجرتتان در اختیار شما بزرگواران قرار خواهد داد.

انواع مشاوره برای مهاجرت به نیوزلند

همانطور که در بند های گذشته اشاره گردید نیوزلند کشوری بسیار مهاجرپذیر با برنامه های مهاجرتی بسیار متنوع است. تمامی این برنامه های مهاجرتی به نوعی زیر مجموعه این 7 دسته اصلی مهاجرتی قرار می گیرند. از اصلی ترین روش های مهاجرت به نیوزلند می توان به روش های کاری و تحصیلی اشاره کرد که بیشترین متقاضی را به خود اختصاص می دهند. از لحاظ برنامه های مهاجرتی کشور نیوزلند برنامه هایی بسیار مشابه با کشور استرالیا دارند ولی در برخی از جزییات با توجه به نیازها و شرایط کشور خود تغییراتی را در آنها ایجاد نموده است. به صورت کلی می توان گفت کشور نیوزلند در مجموع شرایط مهاجرتی استرالیا را با کمی سخت گیری بیشتر بر روی پرونده ها اجرا می نماید. در هر یک از دسته بندی های مهاجرتی وکیل عملکرد خاصی باید از خود نشان دهد و مدارک خاصی را هماهنگ نماید. برخی از مسیرها مثل روش های تحصیلی در مقایسه با برنامه های زیر مجموعه سرمایه گذاری همچون برنامه های کارآفرینی کار و زمان بسیار کمتری از وکیل اخذ خواهد نمود و در اکثر موارد پروسه ای آسانتر و سریع تر خواهد داشت.

وکیل مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

از مرسوم ترین و پر طرفدارترین روش ها مهاجرت از طریق تحصیل در نیوزلند می باشد. مهاجرت تحصیلی به نیوزلند در تمامی مقاطع تحصیلی از مدارس گرفته تا دکتری و پست دکتری و حتی فرصت مطالعاتی امکان پذیر است. این کشور مانند کشور کانادا و استرالیا نیمی از تایم تحصیل در مقطع بالاتر از مدارس را به عنوان اقامت کاری محسوب کرده و این امر باعث می شود فرد دانشجو پس از پایان تحصیل با سال های کاری کمتری متناسب با سال های تحصیل در این کشور بتواند به اقامت دائم و پاسپورت دست یابد. دانشجویان در کشور نیوزلند در حین تحصیل اجازه کار دانشجویی دارند و می توانند به صورت پاره وقت و 20 ساعت در هفته در زمان دانشگاه و به صورت تمام وقت در تعطیلات کار نمایند. این کشور دارای نظام آموزشی بسیار قدرتمندی است و در زمینه های پژوهشی فعالیت گسترده ای دارد. در این کشور همراه که همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشند می توانند در تمامی زمان تحصیل در کنار دانشجو باشند و از مزایای تحصیل رایگان فرزندان و اجازه کار همسر بهره مند گردند. انجام پروسه های تحصیلی از دو بخش پذیرش و ویزا تشکیل شده است. پروسه های پذیرش و ویزا و مدارک مورد نیاز آنها با توجه به شرایط فرد متقاضی، رزومه، مقطع تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل متفاوت خواهد بود که می توانید در هر گام با بهره گیری از تجربه و علم وکلای مقیم در نیوزلند اقدامات را به دقیق و کاملترین صورت انجام داد.

مؤسسات در نیوزیلند مجاز به تعیین شهریه خود هستند. این بدان معناست که آنچه شما پرداخت می کنید بسته به موسسه انتخابی شما متفاوت خواهد بود. دانشجویان بین المللی می توانند برای یک دوره کارشناسی بین 22 تا 32 هزار دلار استرالیا و برای دوره کارشناسی ارشد بین 26 تا 37 هزار دلار استرالیا بپردازند. با این حال، اگر دوره ای مانند پزشکی، مهندسی یا دامپزشکی را انتخاب کنید، احتمالاً هزینه های شما بالاتر خواهد بود. همه دانشجویان دکترا یکسان پرداخت می کنند که 6500 تا 9000 دلار استرالیا در سال است. برای کسب اطلاعات در مورد هزینه دوره خاص خود، با موسسه خود تماس بگیرید. سطح زبان انگلیسی برای تحصیل در مقطع کارشناسی معمولاً از آیلتس نمره 6 و برای کارشناسی ارشد از آیلتس 6.5 و برای دکترا در اکثر موارد آیلتس نمره 7 آغاز می شود.

وکیل مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

یکی دیگر از مسیرهای مهاجرت به نیوزلند کار در نیوزلند می باشد. برنامه های کاری در کشور نیوزلند می تواند به چند طریق اتفاق بیافتد. روش هایی که فرد از کارفرمای نیوزلندی پیشنهاد کاری دریافت می نماید و سپس وارد این کشور شده و مشغول کار می شود و سپس با احراز شرایطی برای اخذ اقامت دائم اقدام می نماید. در اکثر موارد یافتن کار در خارج از کشور بدون حضور در آن کشور و مراجعه و ملاقات حضوری با کارفرمایان کار بسیار سختی خواهد بود. در کشورهایی مثل نیوزلند، استرالیا و کانادا برنامه های مهاجرتی برای جذب نیروی کار ماهر وجود دارد. در این برنامه های فرد با داشتن تحصیلات، سن مناسب، سطح زبان و سابقه خوب می تواند برای اخذ اقامت دائم از همان ابتدا اقدام نماید و با داشتن اقامت دائم وارد این کشور شود. در برنامه اسکیل میگرنت (Skilled Migrant) داشتن پیشنهاد شغلی استانی می توان در افزایش امتیاز شما بسیار پر اهمیت و تاثیرگذار باشد. کسب تاییدیه ها و ثبت پرونده به صورت کامل و بدون کاستی و ایراد در برنامه های این چنینی با توجه به سخت گیری هایی که روی پرونده های ایرانیان می باشد پروسه نسبتاً پیچیده ای دارد و نیاز به تجربه سابقه و اطلاع از قوانین اداره مهاجرت نیوزلند خواهد داشت. امتیاز برای برنامه اسکیل میگرنت در نیوزیلند 100 امتیاز است. با این وجود، به دلیل رقابتی بودن این نوع ویزا ها، داشتن حداقل امتیاز نمی تواند منجر به اخذ دعوت نامه شود و در آخرین سری های دعوتنامه متقاضیان حداقل 160 امتیاز داشته اند.

کار در نیوزلند

وکیل مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

کشور نیوزلند برنامه های مختلف سرمایه گذاری که اکثراً پایه کارآفرینی دارند را برای جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان از سرتاسر جهان قرارداده است و برنامه های مختلفی را طراحی نموده اند که می توانند در کمتر از 2 سال منجر به اقامت دائم شوند. فردی که وکیل مهاجرت به نیوزلند تماس می گیرد، انتظار دارد که وکیل از تمامی برنامه های سرمایه گذاری در این کشور اطلاع کامل داشته و بتواند شرایط کلی، نحوه اقدام و همچنین ریسک ها و امتیازات سرمایه گذاری در این کشور را تشریح نماید. لذا، هر وکیل مهاجرت در نیوزلند که تخصص در زمینه سرمایه گذاری داشته باشد، باید شرایط موجود را صادقانه برای موکل خود توضیح دهد. صداقت در انجام و تحلیل پروسه های سرمایه گذاری و قراردادن اطلاعات کامل در اختیار موکلین از اصلی ترین و شاخص ترین بارزه های یک وکیل مهاجرت کارآزموده می باشد. موسسه ملک پور ارتباط بسیار محکم با وکلای نیوزلند در برنامه های سرمایه گذاری داشته و می تواند راهنمای شما در انتخاب مقصد سرمایه گذاری شما باشد. اصلی ترین برنامه مهاجرت از طریق تمکن مالی و سرمایه گذاری در نیوزلند برنامه های کارآفرینی می باشند و برنامه هایی همچون خرید ملک و یا خرید اوراق قرضه در نیوزلند منجر به اقامت نمی شوند.

وکیل مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج

یکی از مسیرهای مهاجرت به دیگر کشورها ازدواج با شهروندی یا فردی که اقامت دائم آن کشور را دارد، است. یعنی اگر شما با شخصی که شهروند آن کشور است یا اقامت دائم دارد ازدواج نمایید می توانید به اقامت آن کشور دست یابید. کشور نیوزیلند نیز از همین قانون پیروی می کند و می توان به وسیله ازدواج با فردی که اقامت دائم این کشور یا شهروندی این کشور را دارد به اقامت رسید. برای اثبات این امر شما باید ترجمه رسمی اسناد و مدارک قانونی ازدواج را به اداره مهاجرت ارائه نمایید. متقاضی برای انجام این پروسه تمامی شرایط و امور مرتبط با ازدواج را فراهم نموده و از قوانین داخلی مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج اطلاع کامل داشته باشد. در انجام مراحل ازدواج به دلیل جزییات حقوقی و مراحل پیچیده توصیه می شود از مشورت های یک وکیل مهاجرت به نیوزلند که به قوانین داخلی نیوزلند نیز آگاهی داشته باشد، استفاده نمایید. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه شده و هرگونه کپی برداری از محتوای آن بدون اجازه و ذکر منبع شرعاً حرام و غیر قانونی می باشد. اطلاع کامل وکیل از قوانین داخلی نیوزلند و قوانین بین المللی مهاجرتی باعث می گردد که هم اطلاعات صحیح و بروز به به موکل منتقل شود و همچنین با داشتن اطلاعات ناقص و غیر صحیح به پروسه مهاجرت متقاضی لطمه ای وارد نشود.

 

وکیل مهاجرت به نیوزلند از طریق تولد فرزند

مردم بسیاری از کشورهای جهان به خصوص کشورهای جهان سوم در دیدن برخی از شرایط قصد می نمایند که فرزند خود را در دیگر کشورها متولد نمایند تا شاید بتوانند برای فرزندشان اقامت و یا تابعیت اخذ نموده و یا حتی بتوانند برای خود اقامت بگیرند. شایان ذکر است این طرز فکر به صورت کلی طرز فکر صحیحی نبوده و علاقه مندان به این روش باید بدانند که به صرف تولد فرزند در یک کشور در تقریباً اکثر موارد به والدین اقامتی داده نمی شود و برای فرزند نیز باید به یک نکته توجه شود. برای اینکه فرزند متولد شده تابعیت کشور محل تولد را اخذ نماید کشور مقصد باید برای تولد فرزندان از قانون خاک پیروی نماید. برخی والدین با سفر به کشورهایی که از قانون خاک پیروی می نمایند و تولد فرزند در این کشورها سعی می نمایند برای فرزند خود، تابعیت و یا همان پاسپورت اخد نماید. به این صورت که فرزند وقتی به سن 18 سالگی رسید قادر خواهد بود در کشوری که تابعیت دارند مشغول به زندگی شود.

قبل از ژانویه سال ۲۰۰۶ سیستم حقوقی دریافت تابعیت تولد در نیوزلند سیستم خاک بود اما پس از تاریخ ذکر شده سیستم حقوقی تابعیت این کشور به سیستم خون تغییر یافت و در حال حاضر تنها فرزندی تابعیت نیوزلند را اخذ می نماید که یا پدر یا مادر وی تابعیت یا اقامت دائم نیوزلند داشته باشند. یک نکته جالب نیوزلند این است که افرادی که اقامت دائم یا شهروندی استرالیا را دارند اگر فرزندی در خاک نیوزلند متولد نمایند آن فرزند می تواند تابعیت نیوزلند را اخذ نماید. همچنین فرزندان متولد شده از والدینی که شهروندی یا اقامت دائم جزایر کوک، نیو و تووکلاو ممکن هستند، می توانند از این امتیاز بهره مند گردند.

وکیل مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی

به صورت کلی پناهندگی از جمله مسیرهای پر خطر و با ریسک بسیار بالا می باشد. سختی ها خطرات و احتمال عدم موفقیت در این مسیر مهاجرتی باعث شده که به هیچ عنوان توسط کارشناسان مجرب و افراد متخصص به عنوان روش مهاجرتی توصیه نگردد. در صورتی که فرد واقعاً شرایط مهاجرت از طریق پناهندگی را دارد و در کشور خود به دلایل سیاسی، مذهبی و... در خطر شکنجه یا مرگ می باشد توصیه می شود که حتماً با وکلای مهاجرتی متخصص در کشور مقصد قبل از هر اقدامی استفاده نماید. نیوزلند عضور کنوانسیون ژنو بوده و سالانه تعداد بسیار محدودی پناهنده قبول می نماید. نیوزیلند سالانه 1000 پناهنده را از طریق برنامه سهمیه پناهندگان اسکان می دهد. از زمان جنگ جهانی دوم در نیوزیلند بیش از 35000 پناهنده اسکان داده شده است. دولت سهمیه سالانه رسمی را برای اسکان مجدد پناهندگان در سال 1987 تصویب نموده است. وضعیت کمپ ها در این کشور نسبت به بسیاری از کشورها بسیار مناسب بوده و معمولاً محل اقامتی برای افراد پناهنده تامین می گردد. اگر پرونده شما مورد تایید قرار نگیرد به شما فرصت محدودی داده می شود تا خاک این کشور را ترک نمایید. موسسه MIE در روش پناهندگی هیچ گونه اقدام یا مشاوره ای نداشته و به هیچ عنوان این روش را به عنوان مسیر مناسب مهاجرتی توصیه نمی نماید. با توجه به شرایط موجود در روش های پناهندگی و سختی ها و خطرات این روش حتماً توصیه می شود که ابتدا با مشاورین و وکلای مجرب مشورت نموده و روش های قانونی پیش روی خود را بدانید. برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص شرایط پناهندگی در نیوزلند به مقاله زیر مراجعه نمایید.

 

وکیل مهاجرت به نیوزلند از طریق مهاجرت افراد موفق و هنرمندان

ویزای کاری برای استعداد (هنر، فرهنگ، ورزش)، این ویزا برای افرادی مناسب است که استعداد استثنایی و شرایط خاص و بین المللی در یک رشته هنری، ورزشی یا فرهنگی دارند و تمایل دارند از این طریق به نیوزلند مهاجرت نمایند. برای انجام این پروسه و موفقیت درخواست برای این نوع ویزا، شما نیاز به پشتیبانی یک سازمان نیوزلندی دارید که به دلیل برتری در زمینه استعداد شما مطرح بوده و می تواند یک حامی مالی مطمئن باشد. این ویزا یک ویزای نهایتاً 30 ماهه می باشد. شما پس از اخذ اجازه ورود به نیوزلند باید به مدت حداقل 2 سال به صورت کاملاً فعال در زمینه مرتبط خود فعالیت نمایید. پس از 2 سال فعالیت پویا در زمینه هنر، فرهنگ یا ورزش خود در نیوزیلند، می توانید با احراز شرایطی برای اقامت اقدام کنید که در صورت اعطا، به شما اجازه می دهد تا به مدت نامحدود در نیوزیلند زندگی و کار کنید و همانند اقامت دائم می باشد. در دو سال ابتدایی همراهان شما نمی توانند به همراه شما به نیوزلند وارد شوند. بعد از اینکه 2 سال به طور فعال در زمینه استعداد خود در نیوزیلند کار و فعالیت نمودید، می توانید همسر و فرزندان وابسته خود را در این برنامه اقامتی اضافه نمایید. شایان ذکر است این برنامه تنها برای افراد زیر 55 سال امکان پذیر است. 

مهاجرت به نیوزلند و مشاوران مجموعه ملک پور

یکی از اصلی ترین خدمات و نقاط قوت موسسه ملک پور ارائه مشاوره های تلفنی و بررسی رایگان شرایط متقاضیان می باشد. مشاورین این موسسه در کلاس های آموزشی متعدد زیر نظر مدیریت موسسه ملک پور و دیگر اساتید این موسسه قرار گرفته و همواره اطلاعات خود را با توجه به تغییرات قوانین به روز می نمایند. همانطور که اطلاع دارید با توجه به شرایط موجود در جهان و فشارهای سیاسی و همچنین عملکرد برخی از هموطنان همواره مسیرهای مهاجرتی برای ایرانیان سخت تر و پر ریسک تر شده و همواره روش هایی که قبلاً قابل انجام و دارای ریسک کمی بودند دیگر برای ایرانیان قابل انجام نمی باشند. موسسه MIE در 16 سال فعالیت خود در خصوص انواع روش های مهاجرت و سرمایه گذاری بین المللی و بهره گیری از وکلای برتر در هر کشور همواره تلاش نموده است که مسیرهای جدیدی را برای مهاجرت ایرانیان باز نماید و همچنین پرونده های ایرانیان را با استفاده از آنان به بهترین شکل ممکن انجام دهد. شایان ذکر است که هزینه وکیل مهاجرت به نیوزلند با توجه روش انتخاب شده و میزان زمانی که وکیل مقیم در هر کشور روی پرونده شما وقت می گذارد ممکن است متفاوت باشد. شما عزیزان پس از انجام مشاوره رایگان مهاجرت به نیوزلند و یا مهاجرت به دیگر کشورها و بررسی کلی شرایطتان و کسب اطلاع از مسیرهای موجود با مشاورین ارشد موسسه و یا حتی با مدیریت موسسه ملک پور می توانید جهت شروع پرونده مهاجرتیتان اقدام نمایید.

سوالات متداول

✔️ آیا مشاوره مهاجرت به نیوزلند به صورت رایگان امکان پذیر است؟

بله قطعاً. در گام های اولیه افراد می توانند به صورت رایگان با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان مشاورین این موسسه بهره مند گردند.

✔️ آیا پناهندگی نیوزلند را توصیه می نمایید؟

خیر. پروسه های پناهندگی با توجه به سختی ها، خطرات و ریسک هایی که دارد، به هیچ عنوان توصیه نمی گردد.

✔️ آیا می توان از تجربیات افرادی استفاده کرد که تا به حال با شما اقدام کرده و مشاوره گرفته اند؟

بله قطعاً. در سایت های موسسه MIE، بخشی وجود دارد که شما می توانید نظرات و تجربه متقاضیان و برخی از ویزاها و کارت های اقامتی اخذ شده توسط این موسسه را مشاهده نمایید.

✔️ اصلی ترین روش های مهاجرت به نیوزلند کدامند؟

روش تحصیل و کار از اصلی ترین و پر طرفدارترین روش های مهاجرت به کشور نیوزلند هستند.

 

_____________ سخن پایانی_____________

در این مقاله سعی گردید مسیرهای اصلی مهاجرت به نیوزلند معرفی گردد و همچنین نکاتی که در خصوص وکیل مهاجرت به نیوزلند و دیگر کشورها می تواند بسیار پر اهمیت باشد مورد بررسی قرار گیرد. اصلی ترین شاخص های وکلای مهاجرتی از جمله صداقت، اطلاع کامل از قوانین بین المللی و قوانین داخلی کشورها و اطلاع مناسب از تغییر قوانین، در این مقاله به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفت. اگر طی مطالعه و بررسی این مقاله سوال و یا نکته ابهامی برای شما پیش آمد به سادگی می توانید آن را در پایان همین مقاله در بخش "ثبت پرسش" مطرح نمایید تا در اسرع وقت توسط مشاورین مجرب این موسسه و یا افرادی که تجربه مشابه داشته اند، به آنها پاسخ داده شود. شما عزیزان همواره می توانید با پر نمودن فرم تماس در تمامی وب سایت های موسسه ملک پور و یا تماس و برقراری ارتباط با این شرکت از مشاوره تلفنی رایگان مشاورین این موسسه بهره مند شوید و اطلاعات خود را برای تصمیم گیری در خصوص شرایط مهاجرت خود تکمیل نمایید.

امتیاز 4.33 از 5 ( 5 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان