وکیل مهاجرت به آمریکا

20 دی 1401 117 نظر

وکیل مهاجرت به آمریکا، ویژگی وکلای حرفه ای، شرایط بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا و توضیحات مهمی که شما عزیزان می بایست در خصوص وکیل مهاجرت به آمریکا بدانید، در مقاله پیش روی مورد آنالیز و بررسی تخصصی واقع شده است. در کل می بایست به این نکته مهم اشاره داشت که جهت مهاجرت به هر کشوری ابتدا باید اطلاعات صحیح و دقیقی از کشور مورد نظر کسب کرد. این که چنین اطلاعاتی را از کدام منبع یا شخص دریافت می نمایید، فوق العاده حائز اهمیت است. پس نتیجه می گیریم که انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این مقاله به مدد مقاوران و وکلای محلی آمریکا به تحریر در آمده است. شما عزیزان می توانید پاسخ سوالات خود را در زمینه وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق مشاوره با کارشناسان ارشد موسسه ملک پور دریافت نمایید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید مقاله های مربوط به امر مهاجرت و همچنین وکیل مهاجرت به آمریکا را مطالعه کرده و همچنین با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین برای صحبت با کارشناسان ارشد می توانید فرم تماس را کامل کرده و مشاوره رایگان تلفنی را از مشاورین دریافت کنید.

وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا

شرایط مهاجرت به آمریکا

در خصوص مهاجرت به آمریکا 2022، نکته ای که بسیار مهم است، انتخاب وکیل مناسب می باشد. همانطور که قبلاً خدمتتان اطالاعاتی در این خصوص ذکر کردیم، موضوع نوشتار پیش رو، وکیل مهاجرت به آمریکا است و این امر بسیار مهم است که پیش از هر اقدامی جهت مهاجرت به آمریکا می بایست در خصوص وکیل مهاجرت تحقیقات جامع و کاملی انجام دهید. روش های مختلفی جهت مهاجرت به آمریکا وجود دارد. در این بخش سعی بر آن داریم که به صورت جامع به بررسی این موضوع بپردازیم. اشخاصی که تمایل دارند به آمریکا مهاجرت کنند، می توانند از طرق مختلف همچون تولد، ازدواج، پناهندگی، تحصیل، کار و سرمایه گذاری اقدام نمایند. از جمله موارد با اهمیت در امر مهاجرت، مشورت با وکیل خبره و مجرب است و قطعاً تاثیر به سزایی در پیشرفت پرونده موکل دارد. روش های مهاجرت به آمریکا و اقامت آمریکا برای ایرانی ها در حال حاضر به دلیل شرایط پیش آمده محدود است. ایرانی ها تنها ویزای تحصیلی را می توانند اقدام کنند. شرایط و هزینه های تحصیل در مقاطع مختلف متفاوت است. به طور مثال هزینه کالج های آمریکا برای فرزندان زیر ۱۸ سال سالانه حدود ۳۵ هزار دلار است. هزینه های مربوط به تحصیل در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس از ۲۵ هزار دلار آغاز می گردد به بالا. مقطع دکتری هم می تواند شامل فاند باشد هم سلف فاند. عمدتاً هزینه های تحصیل در مقطع دکتری از ۳۰ هزار دلار آغاز می گردد به بالا. در صورتی که تمایل دارید در خصوص مهاجرت به آمریکا و اخذ پاسپورت آمریکا اطلاعات بیشتری کسب نمایید می توانید مقاله زیر را مطاله بفرمایید.

نقش وکیل در پروسه مهاجرت به آمریکا

قبل از آن که به معرفی شرایط وکلای حرفه ای مهاجرت و ویژگی آن ها بپردازیم، لازم است به اهمیت و نقش وکیل مهاجرتی در پروسه مهاجرت به آمریکا اشاره کنیم. بدون شک بهره مندی از راهنمایی های وکیل حرفه ای مهاجرت، تأثیر بسزا و مثبتی در پیشبرد پرونده مهاجرتی و دستیابی به اهداف مورد نظر دارد. چرا که یک وکیل متخصص و حرفه ای، به شرایط و قوانین حال حاضر جهت مهاجرت به آمریکا آگاه و مسلط بوده و با راهنمایی های صحیح خود در خصوص تهیه و چیدمان مدارک می تواند تا حد چشمگیری، شانس موفقیت شما در اخذ ویزای مورد نظر و مهاجرت به آمریکا را افزایش دهد. اما در این جا لازم است به این نکته اشاره کنیم که رأی و نظر افسر ویزا در صدور ویزای آمریکا تأثیر مستقیم دارد و نظر و تصمیم وی بر شرایط پرونده مهاجرتی فرد (حتی با وجود تهیه کامل و چیدمان صحیح مدارک) ارجح است. چرا که سیستم صدور ویزا در آمریکا، سابجکتیو و با نظر مستقیم افسر ویزا است. بنابراین گر چه نمی توان منکر تأثیر و نقش وکیل مهاجرت به آمریکا در موفقیت پرونده مهاجرتی شد؛ اما با توجه به تأثیر نظر آفیسر ویزای آمریکا، به طور کامل نیز نمی توان موفقیت پرونده را به صرف اعتبار وکیل مهاجرت به آمریکا تضمین کرد.

ویژگی های وکلای حرفه ای

در این بخش از مقاله به تحلیل ویژگی های مشاوران حرفه ای در امر مهاجرت می پردازیم. یکی از موضوعات بسیار با اهمیت در زمینه وکیل مهاجرت به آمریکا مشورت با وکیلی است که به تمامی مسائل مهم مهاجرتی آشنایی کافی داشته باشد. با توجه به اطلاعاتی که پدر عمل مهاجرت در خاورمیانه داده اند، مهاجرت از 7 روش تشکیل شده است. وکلای مهاجرتی خبره ما می توانند در خصوص این 7 روش، مشاوره کامل تر و تخصصی تر ارائه دهند و تمام روش ها را جهت مهاجرت به آمریکا شرح دهند. اشخاص زیادی جهت کسب درآمد بالاتر در این امر تخصصی دست به فعالیت می زنند. از جمله مهمترین نکاتی باید خدمت شما عزیزان اطلاع دهیم این است که می بایست شاهد ویزاهای دریافتی باشید و اطمینان لازم را کسب نمایید که موسسه مهاجرتی مورد نظر در روش های مختلف مهاجرتی موفق به اخذ ویزا شده باشد.

موسسه ملک پور این افتخار را دارد که با بیش از ۱۵ سال سابقه کار در زمینه حرفه مهاجرت موفق به اخذ ویزاها متنوعی در زمینه های کار، تحصیل، سرمایه گذاری و هنرمندان شده است. پس درصد موفقیت ما را آثار عمل ما نشان می دهد.

وکیل مهاجرت به آمریکا

گالری ویزاها

ارائه خدمات آنلاین

با توجه به این نکته که اثر کشورها به سمت تکنولوژی و همچنین اینترنت روی آورده اند، متقاضیان می توانند بدون صرف وقت و هزینه مشاوره آنلاین رایگان دریافت نمایند. اشخاصی که به دنبال وکیل مهاجرت به آمریکا و اقامت آمریکا هستند، می توانند با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایند. اشخاصی که واجد شرایط باشند می توانند به صورت تماس تصویری آنلاین با مشاورین ارشد مجموعه بزرگ MIE صحبت کرده و اطلاعات جامع و کامل تری را دریافت نمایند. شما عزیزان می توانید با مشاهده ویدئو گام به گام تا اخذ اقامت خودتان وکیل مهاجرت شوید و مسیر مهاجرتتان را به درستی انتخاب نمایید.

ایجاد این خدمات آنلاین این امکان را به ما می دهد که حتی بدون نیاز به دفتر فیزیکی نیز فعالیت داشته باشیم. این نکته نه تنها برای ما ارزشمند است بلکه برای موکلین نیز مزایای فراوانی به همراه دارد. از جمله این مزایا صرف هزینه کمتر، صرفه جویی در وقت و انرژی و... می باشد. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص مسیر برای آمریکا و همچنین سایر کشورها می توانید با موسسه ملک پور تماس آنلاین برقرار نموده و اطلاعات تخصصی تر اخذ نمایید.

میزان سابقه کار وکیل در حرفه مهاجرت

با توجه به این نکته که مقاله پیش رو در مورد وکیل مهاجرت به آمریکا است ما سعی بر آن داشتیم که تا ین بخش از مقاله به موضوعات مرتبط با توانایی های وکیل خوب، نحوه ارائه خدمات آنلاین و همچنین خصوصیات وکلای حرفه ای مطالبی ارائه دهیم. در این بخش از مقاله قصد داریم در خصوص میزان سابقه کار و تاثیر آن بر موفقیت پرونده اشاره داشته باشیم. با توجه به استقبال زیاد از مبحث مهاجرت، اشخاص فراوانی در این حوزه فعالیت دارند. متاسفانه باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که این سال ها اشخاص محدود به نتیجه موفق دست می یابند. اشخاصی که متقاضی مهاجرت هستند می بایست پیش از هرگونه اقدامی در خصوص وکیل مهاجرت مورد نظر تحقیقات کامل و جامعی به عمل آورند. کسب اطلاعات دقیق در مورد توانایی و سابقه کاری وکلا از طریق رزومه آن ها مشخص است.

وکیل مهاجرت به آمریکا

ارتباط وکیل با سایر وکلای بین المللی

از جمله رمزهای موفقیت هر وکیل مهاجرتی می توان به ارتباط وی با سایر وکلای بین المللی اشاره کرد. موسسه ملک پور با ۱۵ سال سابقه کاری موفق در زمینه اخذ ویزاهای مختلف و همچنین افتتاح دفتر در کشورهای مختلفی همچون اتریش و کانادا توانسته است با سایر وکلای بین المللی ارتباط موفق و سازنده ای ایجاد کند. با توجه به سوالاتی که شما عزیزان در خصوص سوابق یک موسسه دارید می توانیم خدمتتان عرض کنیم که به وب سایت های ما یا شبکه های اجتماعی ما مرجع کاملی از ویزاها و آثار عمل است. شما عزیزان با مراجعه به این مراجع می توانید خودتان قضاوت کنید. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با موسسه تماس بگیرید و در مورد کشور آمریکا اطلاعات کامل اخذ کنید. در اینجا باید به این نکته نیز اشاره داشته باشیم که موسسه ملک پور با اخذ مدیریت انحصاری خیلی از دانشگاه ها، کالج ها و حتی کاریابی ها می تواند خدمات متنوعی برای شما عزیزان در زمینه های مختلف ارائه دهد.

وکیل مهاجرت تحصیلی و آمریکا

تحصیل در آمریکا یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در بازه سنی ۱۸ تا ۳۰ سال نقش مهمی در تعیین سرنوشت و زندگی افراد را ایفا می کند. اینکه در کدام سیستم آموزشی و چه رشته ای افراد تحصیلات خود را پیش ببرند تعیین می کند که در آینده در چه جایگاه قرار خواهند گرفت. کشور آمریکا با داشتن معتبر ترین دانشگاه‌های جهان، بزرگترین هدف افراد در سراسر دنیا برای تحصیل و ورود به دانشگاه می باشد. البته سیستم آموزشی کشور آمریکا از مقطع ابتدایی مطابق با استانداردهای جهانی پیش می رود. این مقوله مهم یعنی تحصیل یکی از راه‌های مهم مهاجرت افراد به کشور آمریکا برای تحقق رویاهایشان است.

اما اینکه چگونه دوستداران کسب علم در ایالت متحده به هدف خود برسند، مستلزم پیمودن راه پر پیچ و خمی است که شاید بدون داشتن آگاهی، تجربه و یا مشورت با افراد اهل فن هیچگاه به سرمنزل مقصود نرسد. بسیار مهم است که افراد از شرایط، قوانین، مدارک و به طور کلی راه هایی که منجر به مهاجرت تحصیلی به آمریکا می شود آگاه باشند. تنها در این صورت است که زمان و منابع مالی خود را به هدر نداده و از هزینه تحصیل در آمریکا مطلع باشند تا موفق به مهاجرت تحصیلی شوند. قطعاً بسیاری از افراد با این واژه یعنی شرایط مهاجرت تحصیلی به آمریکا ناآگاه هستند چرا که اولین تجربه آنها در زندگی می باشد که بسیار طبیعی است. پس نمی توان بی گدار به آب زد و با آزمون خطا و یا گفته های نزدیکان که شاید صحت نداشته باشد این راه پیموده نخواهد شد.

کمک گرفتن از فردی که در این راه بارها افراد را به هدفشان رسانده کلید موفقیت است. این شخص همان وکیل مهاجرتی می باشدکه از خطرات، ریسک ها، شرایط و مدارک به خوبی آگاه بوده و کمک می کند تا متقاضیان تجربه تحصیل در دانشگاه‌های صاحب‌نام کشور آمریکا را تجربه کنند و این اتفاق تنها برایشان یک رویا باقی نماند. یک وکیل مهاجرت تحصیلی به آمریکا به خوبی می داند که هر کدام از دانشگاه های این کشور چه رزومه و شرایطی را برای پذیرش دانشجو طلب می نمایند، تاریخ های ددلاین، ثبت نام و غیره همه مواردی است که یک وکیل مهاجرتی باید از آن آگاه و به موکل و متقاضی مهاجرت تحصیلی به آمریکا گوشزد کند. در واقع وکیل مهاجرت تحصیلی به امریکا مانند چراغ راهی متقاضی را تا رسیدن به دانشگاه های معتبر کشور آمریکا همراهی خواهد کرد.   برای دریافت ویزای تحصیلی جهت مهاجرت به آمریکا لازم به دریافت برخی گواهی نامه ها مانند گواهی sevp  ویا گواهیl20 می باشد که طبیعتا به دلیل اینکه شما برای اولین بار قرار است در این مسیر قدم بردارید دچار سر درگمی، اضطراب، نگرانی و بعضا اشتباه خواهید شد. که نهایتا منجر به از دست دادن فرصت برای شما می گردد. وکلای مهاجرتی ما در باب دریافت ویزای تحصیلی امریکا بارها و بارها این مسیر ها را پشت سر گذاشته و برای رسیدن شما به ویزای تحصیلی بهترین مسیر را برای شما شناسایی خواهد نمود

تاثیر وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق کار

تخصص، مهارت، دانش و تجربه، همگی زمینه‌ساز ورود متقاضیان و علاقمندان زندگی در کشور آمریکا است. به خصوص اگر تخصص آنها مورد نیاز این کشور نیز باشند. کافیست که علاقمندان از شرایط آگاه باشند تا بتوانند کار مناسبی را در این کشور یافته و از این طریق بلیط خوشبختی خود را خریداری نمایند. این که چگونه می‌توان بر اساس تخصص، تجربه و شرایط، کاری مناسب را در ایالت های مختلف کشور آمریکا با توجه به قوانین مربوط به هر منطقه یافت، کار پیچیده‌ای است که از عهده خود شخص یا نزدیکان آن بر نمی آید. تنها کسی که در این کشور به عنوان وکیل شناخته می شود، قوانین مربوط به هر ایالت، نیازمندی های هر منطقه و موارد این چنینی را می داند قادر به تصمیم‌گیری و انتخاب بهترین راه برای متقاضیان مهاجرت از طریق کار در آمریکا می باشد.

 شرایط اقتصادی، حقوق ها، بازار کار هر رشته، رزومه و تجربه کاری همه مواردی است که در زمان مهاجرت کاری حائز اهمیت است. این ها مواردی می باشد که قطعاً وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق کار و تجربه خود، اشراف کامل به آن داشته و بر اساس همین نکات و جزئیات است که پرونده مهاجرت کاری متقاضیان را به مسیر درست هدایت کرده و آن‌ها را به خواسته شان می رساند. روش های دریافت ویزای کاری آمریکا با یکدیگر متفاوت است و شما باید از یکی از روش های E1 یا E2 یا E3 و... ویزای خود را دریافت کنید برای این که بدانید کدام روش برای شما صحیح تر است می توانید از وکلای آموزش دیده در این زمینه کمک بگیرید تا بهترین روش در کمترین زمان ممکن را به دست آورید.

وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری و کاهش ریسک ها

سرمایه گذاری از آن جهت که با اتمام مال و دارایی شخص سر و کار دارد با اهمیت ترین موضوع خواهد بود که در زندگی شخص وجود دارد. ورود به اقتصاد و تجارت پیشرفته و البته پر پیچ و خم کشور آمریکا کار هر کس نخواهد بود. تنها دارا بودن سرمایه مورد نیاز برای ورود به اقتصاد و چرخه سرمایه گذاری در کشور آمریکا کافی نیست بلکه افراد در صورت نداشتن دانش و اطلاعات در این زمینه قطعاً با چیزی جز شکست روبرو نخواهند شد. سرمایه گذاری در آمریکا، سود و منفعت بسیاری را با خود به ارمغان می آورد اما در صورتی که افراد بتوانند قدم های حساب شده ای را بردارند. باید اضافه کنیم متقاضیانی که دارای منابع مالی قابل توجه هستند می توانند از طریق آوردن این منابع مالی و به اصطلاح سرمایه گذاری در کشور آمریکا که خود به زیر شاخه‌های متعددی تقسیم می شود، قادرند به اقامت کشور ایالات متحده برسند.

دارا بودن وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری از آن جهت ضروری است که اول از همه سرمایه و منابع مالی افراد صفر و یا از بین نرود چرا که این ریسک سرمایه گذاری در هر کجای از جهان وجود دارد و در ادامه هم افراد اگر در مسیر درست قرار گرفته باشند، می توانند از این طریق هدف ارزشمندی مانند اخذ اقامت و تابعیت کشور آمریکا را به دست آورند. وکیل مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در ایالت متحده، بعد از بررسی شرایط و وضعیت متقاضی مشخص می‌کند که کدام روش سرمایه گذاری مناسب وی در کشور آمریکا می باشد. برای مثال افرادی که دارای بیزینس پلن ایده آلی هستند بهترین روش، کارآفرینی در آمریکا که از زیر مجموعه های سرمایه گذاری در این کشور است خواهد بود.

 افراد شاید خودشان نتوانند بهترین راه را انتخاب کنند چرا که آگاهی کامل از همه زیرمجموعه ها، روش ها و شرایط ندارند اما یک وکیل زبده با سالها تلاش در این زمینه قادر خواهد بود که بهترین شرایط را برای افراد در زمینه سرمایه گذاری در کشور آمریکا ایجاد نماید. نشان دادن خطرات و ریسک هایی که در این راه قرار دارد به طور حتم یکی از وظایف خطیر وکیلان است. خطراتی که قطعا از چشم متقاضیان دور می باشد. قراردادهای مالی و هر چیزی که مربوط به مالیات می شود در زمان سرمایه گذاری در کشور آمریکا حائز اهمیت است که قبل از هر اقدامی، این نکات ریز و جزئیات باید با وکیل با تجربه مورد بررسی قرار گیرد تا هر گامی بدون خطا برداشته شود. روش های دریافت ویزای سرمایه گذاری در آمریکا هم مانند روش کاری متنوع می باشد و با یکدیگر متفاوت است و دارای مزایای مختلفی است و شما باید از یکی از روش های دریافت ویزایE2 آمریکا یا ویزای L1 یا ویزای EB5 آمریکا برای دریافت ویزای خود اقدام کنید، این که بدانید کدام روش برای شما مناسب تر است کار دشواری است از این رو می توانید از وکلای آموزش دیده در این زمینه کمک بگیرید تا بهترین روش را با توجه به شرایط شما به شکا معرفی کنند.

وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

اگر از بسیاری از افراد بپرسید که راحت ترین راه برای رسیدن به کشور آمریکا، اخذ اقامت و تابعیت این کشور چیست؟ قطعاً از برنامه قرعه کشی لاتاری یاد می کنند. این گفته پر بیراه هم نیست چرا که در بین راه های پر از شرایط، مراحل و پروسه های پیچیده، بسیار لذت بخش است که تنها با برنده شدن در یک قرعه کشی چمدان خود را به مقصد کشور ایالات متحده ببندید.

البته نباید فراموش کرد که بعد از برنده شدن در برنامه لاتاری یا حتی پروسه ثبت نام در این برنامه قرعه کشی خود نیازمند کسب اطلاعات و نکات ریزی است که همه این موارد به صورت رایگان توسط موسسه ملک پور در یوتیوب آموزش داده شده است. افراد می توانند بدون پرداخت هزینه ای این اطلاعات ارزشمند را به دست آورند. این فرصت برای علاقه مندان وجود دارد که بعد از مشاهده ویدیوهای آموزشی یوتیوب، در صورت داشتن هرگونه سوالی، از طریق راه های ارتباطی با مشاورین موسسه ملک پور، ارتباط برقرار کنند. اما به طور کلی بهره مندی از راهنمایی های وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای لاتاری امریکا، پروسه این راه مهاجرتی را برای متقاضیان آسان کرده و به آنها کمک می‌کند تا بدون موانع و مشکلی به هدف خود برسند. از زمان ثبت نام در برنامه قرعه کشی لاتاری تا زمانی که افراد در این برنامه موفق شوند، مراحلی پیش روی آنها است که حتی در صورت موفقیت و برنده شدن اگر نتواند از پس این مراحل سربلند بیرون آیند، فرصت بی نظیر آنها سوخت شده و قادر به مهاجرت و اخذ اقامت کشور آمریکا نخواهند بود. پس بهتر است که فردی آشنا و خبره، از این فرصت برای متقاضیان به نحو احسن استفاده کند که همان وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری است.

وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

هرکس با توجه به وضعیت و شرایط خود، راهی پیش رویش برای مهاجرت و زندگی در کشور آمریکا وجود دارد. یکی از این راه ها ازدواج با یک شهروند و دارای تابعیت کشور آمریکا می باشد. دولت آمریکا به شخصی که با شهروند این کشور ازدواج کند، اقامت و تابعیت را می دهد. البته این اتفاق به همین سادگی هم پیش نخواهد رفت.از آنجایی که بسیاری از افراد، سوء استفاده های زیادی از این راه مهاجرتی کرده اند، به طور طبیعی حساسیت کشور آمریکا نیز برای اعطای تابعیت و اقامت از طریق ازدواج بالا رفته است. این گفته بدان معناست که افراد برای موفقیت در پروژه مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج به ناچار باید از سنجش های گوناگون و مراحل بررسی صحت ازدواج از سوی دولت آمریکا با موفقیت عبور کنند.

این امر بدان معناست که کوچک ترین اشتباه و یا عدم آگاهی به منزله خط قرمز روی پرونده مهاجرتی متقاضیان خواهد بود. اینجاست که نقش یک وکیل زبده و با تجربه بسیار پررنگ می شود. این شخص با اطلاعات کامل خود از راه های مختلف مهاجرت از جمله ازدواج وارد میدان شده و مشورت های راهگشایی را در جهت رسیدن به اخذ اقامت و گرین کارت امریکا برای افرادی که می خواهند از طریق ازدواج اقدام کنند به کار خواهد گرفت.وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج، دقیقا می داند که دولت این کشور روی چه موضوعاتی حساس است و چه شرایطی برای این راه در نظر گرفته شده است، برای مثال مدت زمان اقامت همسر شهروند آمریکایی برای اعطای تابعیت یکی از موارد مهم برای دولت آمریکا است. موضوع ذکر شده بر عهده وکیل مهاجرت به آمریکا است که این موارد را برای موکلین خود به طور کامل توضیح دهد.

قطعاً بهتر است کسب اطلاعات و اقدامات تنها باید به وسیله شخصی انجام پذیرد که در کشور آمریکا زندگی کرده و به قانون ادارات و نهاد های این کشور آگاهی کامل دارد، این شخص نمی تواند از بستگان و دوستان ما که صرفا در این کشور زندگی کرده اند باشد، چرا که این اقدامات پیجیده و مهم از سوی کسی که درس آن را خوانده و مدت ها مشغول کار در همین حیطه بوده است، برمی آید. برای دریافت ویزای امریکا از طریق ازدواج نیاز است که شرایط ازدواج به صورت دقیق با توجه به قوانین کشور امریکا رعایت شده باشد که در این باب وکیل شما می تواند موانع و زوایای مربوطه را برای شما تبیین کند.

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا کیست؟

برای پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا باید، عوامل مختلفی را در نظر گرفت. یکی از مهمترین آن این است که افراد ابتدا وضعیت و شرایط خود را مشخص نمایند. سپس برای انتخاب بهترین وکیل راه منطقی این است که تنها به تبلیغات توجه نکرده و به رزومه و تجربه افراد اتکاء کرد. برای مثال افرادی که چندین سابقه موفق درزمینه های مختلف مهاجرت به آمریکا و به هدف رساندن موکلان خود دارند، انتخاب کم ریسک تری خواهند بود چرا که آنها امتحان خود را پس داده اند.تجربه و دانش آن ها برگ برنده این دسته از وکیلان مهاجرتی می باشد چرا که آنها معادله پیروزی را یاد گرفته‌اند و بر اساس آن تلاش می کنند تا با توجه به شرایط هر موکل و قوانینیکه در امر مهاجرت به آمریکا وجود دارد که به آن تسلط کامل دارند، بهترین تصمیم را برای آنها اتخاذ نمایند. در نهایت می توان اینگونه نتیجه گرفت که برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا به رزومه، سابقه و فعالیت های گذشته که قابل استناد می باشد دقت کنید.

بررسی میزان هزینه وکیل مهاجرت به آمریکا

قطعاً در زمانی که متقاضیان به دنبال یک وکیل مناسب برای مهاجرت به آمریکا هستند، موارد متعددی را برای انتخاب وکیل در نظر می گیرند. یکی از آنها مربوط به منابع مالی و به طور کلی هزینه وکیل مهاجرت به آمریکا می باشد. این سوال در ذهن متقاضیان بیشماری قرار می‌گیرد که چه مبلغی را باید به عنوان دستمزد وکیل انتخابیشان برای مهاجرت به آمریکا در نظر بگیرند. در این باره باید گفت نمی توان عدد ثابتی را برای این موضوع در نظر گرفت چرا که شرایط های متفاوت هر متقاضی، مجموعه اقدامات و کارهایی که یک وکیل در راه مهاجرت به آمریکا برای موکل خود انجام می دهد و همچنین هزینه‌هایی که در این رابطه به وجود می آید، تعیین کننده میزان هزینه وکیل مهاجرت به آمریکا خواهد بود. می توان اینگونه نتیجه گرفت که اگر کسی بدون بررسی وضعیت متقاضی و مشخص نمودن راه مهاجرت وی، در همان ابتدا مبلغی را به عنوان هزینه حق الوکاله وکیل مهاجرت تعیین نماید،کار غیرحرفه‌ای انجام داده است زیرا نمی توان برای همه یک نسخه را در امور مهاجرت آمریکا پیچید.

نحوه مشاوره رایگان مهاجرت به امریکا و میزان خدمات

این که متقاضیان قبل از پرداخت هیچ هزینه ای، فرصتی در اختیار داشته باشند تا از چگونگی مهاجرت به آمریکا و یا انتخاب وکیل برای این امر آگاه شوند و قادر به بهره مندی از مشاوره رایگان مهاجرت به آمریکا شوند، یک فرصت قابل توجهی است که شاید نصیب هر شخصی نشود. برای اینکه از همان ابتدا راه مهاجرت به آمریکا را درست انتخاب کنید بهتر است قبل از هر چیزی از مشاوره های رایگان استفاده نمایید. این مشورت رایگان تنها در صورتی مناسب و یک مزیت به شمار می رود که از جانب افراد آگاه و با دانش در این حیطه صورت پذیرد. پس صرف اینکه افراد تنها به دلیل رایگان بودن باهر شخصی در رابطه با مهاجرت به آمریکا مشورت کنند، به نتیجه قابل قبول نخواهند رسید. بلکه اگر فرد مناسبی در این زمینه پیدا شود آن هنگام است که مشاوره رایگان مهاجرت به آمریکا گره های بسیاری در این زمینه برای متقاضیان خواهد گشود. یکی از بهترین فرصت های مشاوره رایگان مهاجرت به آمریکا را موسسه ملک پور برای علاقمندان در نظر گرفته است. متقاضیان از طریق راه های ارتباطی و شماره های تماسی که از این موسسه وجود دارد می توانند با مشاور های رایگان کارآمدی بهره مند شده تا با دیدی باز تصمیم درستی در رابطه با مهاجرت به آمریکا بگیرند.

چرایی انتخاب موسسه ملک پور

در این بخش از مقاله وکیل مهاجرت به آمریکا به این مطلب می پردازیم که چرا موسسه ملک پور به عنوان وکیل مهاجرتی گزینه ایده آلی است. همانگونه که پیش تر اشاره داشتیم، موسسه ملک پور خدمات متنوعی را به صورت آنلاین ارائه می دهد. شما عزیزان می توانید بودن صرف وقت اضافی و هزینه، این امکان را برای خود فراهم کنید که از محل کار مشاوره دریافت کرده و شرایط خود را به صورت تخصصی بررسی نمایید. از جمله خدمات و مزایایی دیگری که موسسه ملک پور از آن برخوردار می توان به ارتباط موسسه ملک پور با کارشناس اشاره داشت که تاثیر مستقیمی در روند موفقیت و دریافت ویزا دارد. در کل باید به این نکته اشاره کنیم که وکیل مهاجرت با تجربه ای که در کشورهای مختلف با کارشناسان کثیری در ارتباط است، این اطمینان را برای متقاضی به وجود می آورد که بتوانند آینده روشنی را در خصوص موفقیت پرونده خویش ببیند. از جمله ویژگی های دیگر موسسه ملک پور برخورداری از حدود 20 سال سابقه کاری در زمینه مهاجرت است.

گام به گام تا اخذ اقامت


سوالات متداول راجع به وکیل مهاجرت به آمریکا

✅ هزینه حق الوکاله وکیل مهاجرت به آمریکا چقدر است؟

هزینه حق الوکاله ارتباط مستقیمی با پرونده مهاجرتی فرد دارد. ابتدا بایستی پرونده مورد بررسی تخصصی قرار گیرد و بسته به مدت زمان لازم، هزینه حق الوکاله محاسبه شود.

✅ چگونه می توانیم به وکیل مهاجرت به آمریکا اعتماد کنیم؟

معیار اعتماد به وکیل مهاجرتی، آثار عملی و نتایج پرونده های مهاجرتی وی است. شما می توانید با تحقیق کامل و بررسی اقدامات میزان رضایت موکلین آن ها، اعتبار موسسه مهاجرتی مورد نظر را ارزیابی کنید.

✅ آیا امکان ریجکت شدن ویزا وجود دارد؟

به طور کلی موفقیت در اخذ ویزا و پرونده مهاجرتی به صورت صد در صد تضمینی نیست. هر پرونده مهاجرتی با توجه به شرایط آن، دارای ریسک هایی است.

✅ مهاجرت به آمریکا از چه روشی راحت تر است؟

انتخاب بهترین و راحت ترین راه مهاجرت به آمریکا بسته به شرایط فرد متفاوت است. البته باید در نظر داشت که در شرایط حال حاضر، تنها راه مستقیم مهاجرت به آمریکا برای ایرانیان، تحصیل می باشد.


_____________وکیل مهاجرت به آمریکا و سخن پایانی_____________

وکیل مهاجرت به آمریکا، اهمیت سابقه کاری وکلای مهاجرت به آمریکا، چرایی انتخاب موسسه ملک پور به عنوان وکیل مهاجرت به آمریکا و شرایط بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا در نوشتار پیش روی به صورت تخصصی بررسی شد. همانگونه که در مقاله وکیل مهاجرت به آمریکا بحث شد، میزان سابقه کاری و ارتباط وکیل مهاجرتی با سایر وکلای بین الملی تاثیر به سزایی در موفقیت پرونده ها به همراه خواهد داشت و وکلایی که با وکیلان سایر کشورها در ارتباطند، خیلی آسوده و سریع تر از وکلای دیگر می توانند پرونده را به نتیجه مطلوب برسانند. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات تکمیلی تر می توانید با موسسه ملک پور تماس تلفنی برقرار کرده و یا فرم تماس را کامل کنید و سایر اطلاعات را از طریق مشاورین عزیز به صورت مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین جهت دریافت پاسخ سریع به سوال خود، قسمت انتهایی مقاله بخشی به نام ثبت پرسش فراهم گردیده است که شما عزیزان می توانید سوالات خود را در زمینه وکیل مهاجرت به آمریکا و روش های مهاجرتی دیگر مطرح کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ را دریافت نمایید.

امتیاز 4.43 از 5 ( 6 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
نسترن قادری
دکتری حرفه ای دامپزشکی هستم جهت ادامه تحصیل وزندگی درآمریکا درخواست مشاوره و وکیل دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملکپور تماس بگیرید تا سرایط ینی و رزومه شما را بررسی کنند و شما را کامل راهنمایی کنند
داود زمانی
باسلام برای مهاجرت به امریکا 5نفر بچها15و13و1ساله چقدر هزینه دارد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و ارادت برای پاسخ به این سوال شما می بایست اطلاعات بیشتری من جمله؛ سن خود و همسر محترمتان، تحصیلات و سابقه کاری، میزان تمکن مالی و حتی روش مد نظر خود برای مهاجرت را ارائه دهید. شش روش قانونی برای مهاجرت وجود دارد و هر کدام شرایط، جزییات و هزینه های خاص خود را می طلبند. قاعدتا بدون داشتن اطلاعات نمی توان در خصوص هزینه ها اطلاعاتی ارائه داد. توصیه می کنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان به صورت تخصصی توسط کارشناسان ارشد مجموعه و انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی با موسسه ارتباط برقرار نمایید. پیروز باشید.
کاترین پزشکی
باسلام .بدنبال گرفتن گرین کارت سال قبل منو دخترم زیر ۶ ماه امریکا می اییم ولی بعلت شغل پزشکی در ایران فقط ۲۰ روز اقامت داشتیم .اینبار افیسر شیکاگو اعتراض داشت به مدت کوتاه ماندن ما.چه تمهیداتی می تونیم بخرج بدیم که بتونیم دفعه بعد مشکلی برامون ایجاد نشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما برای دریافت گرین کارت حتما باید حداقل مدت مشخص شده را در کشور آمریکا حضور داشته باشید وگرنه برای تمدید اقامت خود با مشکل مواجه خواهید شد.
کاترین پزشکی
با عرض سلام و تشکر یعنی با داشتن گرین کارت چه مدت باید امریکا بمونم؟ایا همینکه قبل ۶ ماه وارد بشم کافی نیست؟اکثریت ایرانیها چنین میکنن.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر، مدت 6 ماه در سال باید حضور داشته باشید و به طور معمول اینکه تنها 6 ماه حضور داشته باشید و برای سیتیزن شدن اقدام داشته باشید ریسک کار شما بالاتر خواهد بود.
کاترین پزشکی
با عرض سلام و تشکر یعنی با داشتن گرین کارت چه مدت باید امریکا بمونم؟ایا همینکه قبل ۶ ماه وارد بشم کافی نیست؟اکثریت ایرانیها چنین میکنن.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر، مدت 6 ماه در سال باید حضور داشته باشید و به طور معمول اینکه تنها 6 ماه حضور داشته باشید و برای سیتیزن شدن اقدام داشته باشید ریسک کار شما بالاتر خواهد بود.
مهسا نوابی
سلام ، من پارسال در لاتاری شرکت کردم اما برنده نشدم، الان ‌واسه ویزا تحصیلی گرفت مشکل ساز میشه؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر دوست گرامی، در صورتی که شرایط سنی و تحصیلات و سطح زبان خوبی داشته باشید شانس خوبی برای دریافت ویزای تحصیلی خواهید داشت.
حمزه مرادی
سلام.دوست دخترم از آمریکا برام گذرنامه فرستاده و من الان نه کارت پایان خدمت دارم و نه پاسپورت باید چکار کنم لطفا راهنماییم کنید ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی اگر منظور شما از گذرنامه، دعوتنامه باشد و بخواهید توریستی تشریف ببرید، در صورتی که اجازه خروج از کشور نداشته باشید اصلا امکان اقدام نخواهید داشت. بدون پاسپورت امکان خروج از کشور را نخواهید داشت.
Aspa
سلام من برای ویزای تحصیلی میخواستم اقدام کنم مقطع لیسانس پذیرش گرفتم، 50 درصد فاند دارم و دانشگاه خصوصی هست. یک بار 4 سال پیش ریجکت شدم، امکان دریافت ویزا برای من هست یا خیر؟ شرط سنی چه قدر تاثیر داره؟ سن 27 مقطع لیسانس آیلتس 7
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی شرایط سنی 27 سال برای مقطع لیسانس قدری با ریسک همراه هست و شاید بهتر باشد تا برای کشورهای اروپایی که شرایط سنی از اهمیت کمتری برخوردار هست اقدام داشته باشید.
M٫Ariani
با سلام دختری دارم‌که سیتیزن امریکاست و الان 21 سال ش هست و‌ دانشجو هست و کار میکند از طریق فرزند خواندگی سیتیزن شده فرزند خوانده ی خواهرم هست. میخواستم بدانم برای من‌میتواند تقاضای گرین‌ کارت بدهد و شما می‌توانند کمک. کنید به ما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، فرد تنها در حالتی می تواند تقاضای اقامت برای اعضای خانواده بدهد که از اعضای درجه 1 یا 2 وی باشند.
جمیله رضایی
درخواست پناهندگی به آمریکا داشتم ۴ نفر خودم و سه تا بچه زیر ۱۵ سال دارم چقدر هزینه می‌شود
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، موسسه ملک پور هیچگونه مشاوره و خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی نماید و این مطلب صرفا جهت آشنایی شما با این روش می باشد.
فاطمه نژادعینی
سلام و عرض ادب پرسشی که از شما دارم این هست که چطور میتونیم از طریق هنر موسیقی در امریکا اخذ اقامت کنم، منظور بنده این هست به چه موسساتی در امریکا میتونم متصل بشم چون یکی از روش ها عضویت در فستیوال های موسیقی امریکا هستش که متاسفانه موفق به برقراری ارتباط با هیچ کدوم از برگزار کننده ها برای جذب موزیسین نشدم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، برای ارتباط با این سازمان ها شما باید خودتان به صورت مستقیم اقدام داشته باشید و موسسه ما خدماتی در خصوص ارتباط با این موسسات ارائه نمی کند. اما در صورت انجام کار و دریافت جاب آفر می توانیم در خصوص دریافت ویزا یاری گر شما باشیم.
Milad Rezvani
سلام و وقت بخیر میخواستم اگر ممکنه جلسه ای با شما داشته باشم و از شما راهنمایی بگیرم. ممنون میشوم اگر بفرماید هزینه مشاوره برای حدودا یک ساعت چه میزان باید تقدیم کنم. سپاس. اطلاعات درباره پرونده من: میلاد رضوانی هستم. از دانشگاه آلبرتا دکترای مهندسی مکانیک گرفته ام و پوزیشن استادی دانشگاه از دانشگاه ایندیانای جنوبی گرفته ام. دانشگاه وکیلی برای H1B استخدام کرد و به صورت پرمیوم قبول شد. برای مصاحبه ویزا به کنسول کلگری مراجعه کردم و پرونده من برای بررسی بیشتر مشمول AP شد. در خصوص همین فرآیند AP از شما سوالاتی دارم. با تشکر.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز پیشنهاد میکنم با شماره های موسسه ملک پور تماس بگیرید تا مشاوران رزومه شما را کامل بررسی کنند با تشکر
اردلان شنگه
با سلام می خواستم وارد ارتش آمریکا بشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
دوست عزیز شما هیچ اطلاعاتی ندادین سن مدرک تحصیلی سابقه کار وضعیت تاهل با مشاورا موسسه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند
اردلان شنگه
با سلام می خواستم وارد ارتش آمریکا بشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام با مشاوران موسسه تماس بگیرید شرایط شما را بررسی کنند
ABO
سلام جناب منم تصمیم دارم وارد ارتش آمریکا بشم. ۱۸ سالمه ،دانشجو،..
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما باید مقیم کشور آمریکا باشید و با داشتن اقامت قانونی در محیط پیگیری نمایید.
سپیده موفقی
با سلام پدر و مادر من سیتیزن امریکا هستن و در امریکا اقامت دارن.قصد دارم با دعوتنامه پدر و مادر به امریکا برم و گربن کارت بگیرم.من به همراه دختر ۱۲ ساله ام سوال من اینه که معمولا این پروسه چه مدت طول میکشه.و از چه طریقی زودتر موفق میشم.ممنون از راهنمایی شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز پروسه زمانی با توجه به شرایط سیاسی دو کشور و همچنین شرایط سما متفاوت خواهد بود پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا روش های مختلف را بررسی کنند با تشکر
Hassan Alipanah
ميخواستم در مورد فرم I-131امريكا بپرسم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید شرایط شما را کامل بررسی کنند تا شما را کامل راهنمایی کنند
مونا سماوات
سلام من از یه دانشگاه امریکایی پذیرش تحصیلی دارم و همراه همسر و دو فرزندم ۱و ۱۳ ساله قصد مهاجرت به امریکا را داریم و سن خودم هم ۴۵ هست. از طرفی برادرم حدود ۵ سال است که در امریکا بصورت پناهنده اقامت دارد و شهروند خوبی بوده و مالیات میدهد. به نظرتون شانس ما برای گرفتن ویزا از سفارت چقدر هست؟ متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز وکیل باید نامه پذیرش شما و رزومه و میزان دارایی و... شما را کامل بررسی کند پیشنهاد میکنم با مشاوران تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند
مهدیه ایران نژاد
با سلام. دایی من که مقیم آمریکا و هم اکنون چند ماهی در ایران هستن به بیماری پارکینسون مبتلا هستند. با همسر خود که در آمریکا هست اختلاف شدید دارند و الان که میخواهند برای انجام کارهای خود به امریکا بروند نیاز به همراه دارند. من متولد ۵۹ و مجرد هستم. ایا با هیچ روشی میتوانم ویزای امریکا رو بگیرم و همراه ایشان بروم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما میتوانید از طریق روش هایی همچون ویزای توریستی یا پذیرش و ویزای تحصیلی اقدام نمایید.
نازنین
سلام و خسته نباشید سوال داشتم در خصوص پناهندگی آمریکا. در صورتی که مدارک کافی داشته باشیم از زمان اقدام برای پناهندگی تا دریافت گرین کارت چقدر زمان میبره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی ارائه هیچگونه خدمات و مشاوره ندارد
بهتاش داستان
من از ٩سالگي گرين كارت داشتم و ٣بار رفتم اخرين سفرم ٢٠٠١ بوده چند سوال داشتم امكان داره تماس بگيرين ممنىن
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما تماس گرفته میشه
مرتضوی
سلام وقت بخیر برادرم امریکا زندگی میکنه و دارنده ی گرین کارت هستش مدتیه وضعیت روحی خوبی نداره دچاره اعتیاد شده نیاز به کمک داره سوالم اینه ایا میتونه برای پدر و مادرم دعوتنامه بفرسته اگر امکانش هست لطفا راهنمایی کنید از کجا و چگونه اقدام کنه ما در ترکیه پناهجو هستیم و قبولیه سازمان ملل داریم ایا میشه از اینجا هم اقدام کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود میفرمودین آیا ایشون گرین کارت دارند؟چه مدتیست در آمریکا زندگی میکنند؟ در صورتی که پناهنده نشده اند میتوانند برای پدر و مادر دعوتنامه ارسال کنند در سایت سفارت تمام اطلاعات و مدارک اعلام شده پیشنهاد میکنم مطالعه فرمایید
maryam mortazavi
سلام وقت بخیر نزدیک ۷ سال امریکاست گرین کارت داره ولی سیتیزن شیپ نشده لطف میکنید سایت سفارت رو برام بفرستید ممنون میشم و اینکه برای خواهر برادر بالایه ۱۸ سال هم میتونه دعوتنامه ارسال کنه یا خیر
X

فرم پاسخ به این نظر


سدا مقدس
خواهرزاده من در لاتاری گرین کارت برنده شد و حالا مدت. دو هفته است که برای منقضی نشدن ویزاش به امریکا رفته است . ویزایش تا ۱۴ نوامبر اعتبار داشت . بنا به دلایلی مجبور است قبل از صدور گرین کارت برگردد . آیا می تواند و برای این منظور چه کار باید بکند لطفا راهنمایی بفرمایید٫
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دلایل خود را به سفارت ارائه دهند
Mehrsa
سلام من 25 ساله هستم با مدرک (گواهی مهارت پیشرفته در زمینه طراحی و دوخت ؛ از بنیاد اموزش مجازی ایرانیان) مدرک غیر دانشگاهی و با دوره اموزش کوتاه مدت ۶ماهه ولی مدرک معتبر و با قابلیت ترجمه رسمی و همچنین کاربردی برای مهاجرت ، میتونم ویزای تحصیلی امریکا رو بگیرم؟ ایا دانشگاه معتبری این مدرک رو از من قبول میکنه؟ یا فقط اموزشگاه ها و موسسه ها چنین مدرکی رو میپذیرن؟ و اگه قبول کنه امکان داره سفارت به دلیل نامعتبر بودن دانشگاه مقصد انتخابی ؛ ریجکتم کنه؟ من شنیدم سفارت فقط دانشگاه های معتبر رو میپذیره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اخذ ویزای تحصیلی کشور امریکا شما می بایست مدرک دانشگاهی ارائه دهید.
مهسا مشکسار
سلام وقتتون بخیر خسته نباشید. مشکسار هستم ، سیتیزن آمریکا هستم و در حال حاظر ایران هستم ، یک سال و نیم هست ازدواج کردم و میخوام برای همسرم اقدام کنم که بریم آمریکا برای زندگی. آیا خودم میتونم از ایران با پر کردن اپلیکیشن اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز میتوانید اقدام کنید به سایت اداره مهاجرت مراجعه فرمایید به ژور کامل توضیح داده شده
فاطمه یونسی
سلام و احترام من پزشک عمومی، ۴۵ ساله مجرد، با سابقه کار ۱۷ ساله بعنوان پزشک خانواده، خواستار سریعترین و قابل اعتمادترین ویزای امریکا هستم. همانگونه که بهتر درجریانید، سفارتها، فعلا ویزای غیر مهاجرتی ایرانیان را نمی‌پذیرند. باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی در حال حاضر شما می توانید از طریق سرمایه گذاری و یا اخذ ویزای eb3 به امریکا مهاجرت نمایید
مریم
سلام ۸ سال پیش با ویزای نامزدی به امریکا رفتم اما با نامزدم مشاجره داشتیم و من جدا شدم و ۴ ماه بعد برگشتم ایران،بعد از برگشتن متوجه شدم نامزدم از من شکایت کرده !!اصلا نمیدونم به چه جرمی الان باز با کسی دارم نامزد میکنم که امریکا هست و پزشکه اونجا ممکنه اون شکایت مشکل ساز بشه برام؟در صورتی که اصلا اونجا حضور نداشتم و دلیلشو نمیدونم؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورتی که شکایت به نفع نامزد سابق شما باشد دچار مشکل خواهید شد
مونا ابراهیم زاده
سلام و عرض خسته نباشید دانش اموز رشته تجربی در مقطع دبیرستان هستم و قصد دارم با گرفتن بورسیه برای ادامه تحصیل به امریکا برم.میتونید از شرایط گرفتن بورسیه و چگونگی مهاجرت افراد زیر ۱۸سال به امریکا اگاهم کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز اخذ بورسیه در مقطع مدرسه کار ساده ای نمی باشد. بهتر است برای تحصیل در مقطع دانشگاه اقدام به اخذ بورسیه نمایید.
محمد احمدی
با سلام٫ من و خانوادم سیتیزن انگلستان هستیم و مدت ۵ سال هست که به عنوان پرستار در این کشور در حال کار. اخیرا در مورد تعداد بی شمار گرین کارتهایی که برای جذب کارکنان بهداشت و درمان در نظر گرفته شده شنیدم. آیا صحت داره و چنانچه شما در این زمینه میتونید کمک کنید ممنون میشم تماس بگیرید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شرایط سنی مدرک تحصیلی سطح زبان و سابقه کاری جزء الزامات است با مشاورین موسسه ملکپور تماس بگیرید شرایط شما را کامل بررسی کنند
شهرام
سلام من سيتيزن كانادا هستم . بهم احازه ورود به امريكا را ندادن بخاطر اينكه سريازي ام را در سپاه گذراندم و گفتن كه بايد ويزا توريستي بگيرم ولي خود سفارت امريكا در كانادا ميگه كه كانادايي ها تيازي به ويزا ندارن . ميخواستم بدونم در اين مورد چه كاري ميشود كرد ؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز میتوانید درخواست ویزای توریستی دهید https://malekpourmie.net/راهنمای-ویزای-توریستی-آمریکا/ همچنین میتوانید به سایت اداره مهاجرت مراجعه نمایید
Mahnaz vilani
سلام وقت بخیر در مورد گرین کارت و قوانین تغییر کیس در صورت طلاق
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز میتوانید در سایت موسسه ملکپور مقالات مرتبط را مطالعه نمایید
niloufar naghsh
با سلام، من از طزيق خواهر سيتيزن اقدام كردم، نوبتم خيلى نزديك شده،ولي ويزا بولتن پيش نميرود. آيا بايد صبر كرد يا امكان دارد از طريق دانشجويي اقدام كرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به اینکه سفارت امریکا به سختی نوبت می دهد، مطمئنا اخذ ویزای تحصیلی راه سریع تری میباشد  .
افسانه حسن آهاری
سلام مادر مجرد هستم با یک دختر ۸ ساله برای مقطع دکتری ادبیات انگلیسی در آمریکا میخواستم تحقیق کنم میشه لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب گرامی برای بررسی رزومه خود با کارشناسان ما از سطح تماس حاصل نمایید 
بهناز اردستانی
سلام، مهاجرت به آمریکا ،برای خانواده ایی که پاس بریتیش دارند چگونه هست؟؟با سرمایه گذاری امکان دارد؟مینیمم سرمایه و شرایط چقدر و چگونه هست؟؟؟ممنون میشم پاسخگو باشین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب گرامی لطفاً با مشاورین موسسه در ارتباط باشید تا شرایط شما را مورد بررسی قرار دهند  
علیرضا اسکندری
سلام نامزد من تا چند ماه آینده سیتیزن آمریکا میشود، من در حال حاضر در ایران هستم و مدرک تحصیلیم ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد است . برای اینکه بتوانم از کشور خارج شوم ۹ ماه پیش خدمت سربازی را شروع کردم اما متاسفانه در سپاه خدمت میکنم . سوال من این است آیا شانسی برای گرفتن ویزای آمریکا دارم یا خیر؟ و اینکه از چه طریقی اقدام کنم بهتر است و ریسک ریجکت شدنش کمتر است نامزدی و یا دانشجویی؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به این که خدمت سربازی شما در سپاه می باشد امکان ریجکت شدن شما نیز وجود دارد شرایط شما برای ویزای تحصیلی می بایست توسط کارشناسان ما بررسی گردد
امید اکبری مقدم
امید اکبری مقدم . ۳۹ ساله . متاهل دارای دو فرزند دختر . صاحب برند ونوس . کاردانی نقشه کشی و طراحی صنعتی . ۷.۵ سال سابقه بیماری ام اس . آشنا با نرم افزار های aoto cad . Solid work . تسلط زبان انگلیسی خیلی کم . عاشق مهاجرت به هر کجای قاره آمریکا به غیر از مکزیکاز شما خواستارم کمکم کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایطی که می فرمایید برای مهاجرتتان راه های سرمایه گذاری می تواند میسر باشد. ولی پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود. موفق باشید.
روکسان
سلام من و همسرم سیتیزن کانادا هستیم و میخواهیم به امریکا مهاجرت کنیم . میتونم راههای پیشنهادی رو بپرسم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سنی و میزان سرمایه را میفرمودین میتوانید برای تحصیل یا سرمایه گزاری اقدام نمایید میتوانید شماره واتس آپ خود را ثبت نمایید مشاوران مجرب با شما تماس بگیرند
الهه طالبی
با سلام بیش از دو سال و نیم پیش با آقایی که ساکن آمریکاست ازدواج کردم که متاسفانه به دلیل کرونا پرونده مهاجرتی بنده به تعویق افتاد. بالاخره دو هفته پیش در تاریخ 15 فروردین تاریخ مصاحبه بود که انجام شد ولی با اینکه تمام مدارکم کامل بود ولی به من ویزا ندادند و گفتن که شما باید فرم DS-5535 را پر کنید و بفرستید و بعد از بررسی نتیجه را به شما اعلام می کنیم. سوال بنده این است که چرا چنین فرمی را باید پر کنم؟ فرمی که تقریبا بیشتر اطلاعات خواسته شده را قبلا ارائه داده ام؟ ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید. با سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً برای دبل چک این مدارک را می خواهند.
ABO
سلام جناب منم تصمیم دارم وارد ارتش آمریکا بشم. ۱۸ سالمه ،دانشجو،..
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما باید مقیم کشور آمریکا باشید و با داشتن اقامت قانونی در محیط پیگیری نمایید.
ABO
جناب شرایط عضو ارتش آمریکا چیه؟ باید ویزا کار داشته باشم، میشه همراهیم کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید مقیم کشور آمریکا باشید و در محیط با داشتن اقامت قانونی شرایط لازم پیگیری بفرمایید.
ارغوان اقایی
سلام وقت به خیر یه وقت مشاوره می خواستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با موسسه تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنمایی تان بکنند.
روبیسا بابایی
سلام همسر من از سپتامبر ۲۰۲۰ مدارکش تو NVC اپرو شده و منتظر مصاحبه تو سفارت آمریکا در ابوظبی هست. بخاطر کرونا تاخیر شدیدی خورده. دنبال کیس expedite هستیم اگر وکلای شما می‌توانند همچین کیسی درست کنند منتظر خبر شما هستم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما ابتدا به صورت رایگان مشاوران بررسی بکنند.
محمد علی لایق پور
سلام من همسرم تو لاتاری قبول شده و مشکل این هست خودم سربازیم تو سپاه بود و در حال حاضر کارمند وزارت نفت هستم..آیا مشکل برا رفتن من پیشمیاد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز نمی توان این مورد را کامل پاسخ داد و تماماً حالت مودی (بگیر نگیر دارد.).
حکیمی
سلام من بخاطر مهاجرت به امریکا به یک وکیل ضرورت دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز حتما با موسسه تماس بگیرید تا مشاوران با راهنمایی تان بکنند.
حکیمی
سلام من بخاطر مهاجرت به امریکا به یک وکیل ضرورت دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز حتما با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی تان بکنند.
مهتاب تاجیک
ضمن عرض سلام بنده و همسرم در ماه آگوست با ویزای توریستی عازم امریکا هستیم آیا می‌توان با ویزای توریستی در خاک امریکا تقاضای ویزای سرمایه گذاری یا ویزای های مهاجرتی دیگر را کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز امکان تغییر ویزا وجود دارد بهتر است در محیط از یک وکیل محلی راهنمایی بگیرید. متشکرم.
سوگل جلالی
سلام خسته نباشید من حدود ۶ ماه پیش برای ترول داکیومنت اقدام کردم در تاریخ ۳۰نوامبر انگشت نگاری انحام شد ولی تا امروز در سایت انگشت نگاری ثبت نشده می خواستم بدونم ایا من باید اقدامی انجام بدم ممنون میشم پاسخ دهید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه MIE در مورد پناهندگی هیچگونه خدمات و مشاوره ای ندارد.
قمرتاج میرسلطانی
متن پرسش از طریق ازدواج است کنسول شماره ویضا را صادر کرده ولی اسپانسر میخواهد که تا به حال نتونستم پیدا کنیم آیا موعسسه هایی را میشناسید که با وجه مبلغ اسپانسر از طریق ازدواج را فبول کنند. همه پرونده حاطر است فقط اسپانسر میخواهد لطفن جواب دهید. با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر در این زمینه ما نمی تونیم خدماتی ارائه بدهیم اگر وکیل محلی دارید با راهنمایی های ایشان می توانید نتیجه مطلوب تری دریافت نمایید.
محمد صانعی
سلام و وقت بخیر نامزد بنده به تازگی ویزای اف ۱ گرفته و ما تا دو هفته آینده ازدواج میکنیم. ایشون ۲ ماه دیگه به امریکا سفر میکنن و اونجا درخواست آپدیت آی۲۰ و آی۲۰ جدید برای بنده میدن. میخواستم ببینم اینکه تو این زمان از ازدواج اطلاعی به دانشگاه یا سفارت نمیدن مشکلی برای ایشون به وجود نمیاره؟ و اینکه آیا بعدا برای دریافت ویزای اف۲ من به مشکل بر نمیخورم؟ با سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این موارد حالت مودی دارند ولی وقتی بخواهند برای همراه درخواست بدهند مدارک ازدواج شما باید کامل باشد. موفق باشید.
س.ج.سیدی
با سلام گواهی فوت برای ایرانی مقیم آمریکا که حدود 20 سال قبل در آمریکا فوت کرده جهت ارائه به ثبت احوال ایران چقدر زمانبر است و چقدر هزینه دارد؟ با تشکر س.ج. سیدی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید از خود ثبت احوال این موارد را پیگیری نمایید.
بابک
باسلام سربازی در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح چطور؟مشکل ساز هستش؟چون من احساس من سربازی در وزارت دفاع یه چیز مبهمی هستش برای ثابت کردن به آمریکایی ها که جزو یا وابسته سپاه هستش یا نه یک مقدار سخت هستش؟و درجه های سربازی مشخصی نداره وزارت دفاع من سرباز وزارت دفاع بودم میتونم به امریکا مهاجرت کنم لاتاری و گرین کارت بگیرم و ویزای کاری آمریکا بگیرم و بتونم اقامت داعم و تابعیت و پاسپورت آمریکایی بگیرم و داشته باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از آنجایی وزارت دفاع ارگان مستقلی است بعید است که مشکلی برای اقدام داشته باشید.
mohammadkhani-soh
سلام شب شما به خیر . من منتظر دریافت دعوتنامه نامزدی هستم. می خواستم بدونم بعد از دریافت دعوتنامه باید برای گرفتن وقت سفارت اقدام کنم؟ کدام کشور مناسب تر هست برای این کار؟ معمولا زمانی که باید منتظر موند چقدر هست؟ بطور کل اگر اطلاعاتی در این مورد به من بدید سپاسگزار خواهم بود
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی وقتی دعوتنامه تان را دریافت کردید باید مدارکتان را جمع آوری کرده و تحویل سفارت بدهید. بهتر است پارتنر شما یک وکیل آمریکایی بگیرد تا کار شما با وکیل لوکال پیش برود.
عسل حق وردی
پرونده من از طریق ازدواج اقدام شده والان در مرحله ۱۰هست که منتظر وقت مصاحبه هستم به نظرتون وحسب تجربه چندوقت طول میکشه وقت اینترویو بمن بدهند؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید از طریق وکیل محلی که پارتنرتان برای شما گرفته پیگیر باشید و اصلا نمی توان تاریخ دقیقی ارائه داد.
رضامقدم
سلام ممنون که به هموطنان کمک می کنید. برای همسر من توسط مادرشان که سیتیزن آمریکا هستند درسال ۲۰۱۳ اقدام شده و نامه ای هم از طرف nvcبرای ما آمده. راستش نمیدانیم الان چطور باید پیگیر کارمان باشیم و ببینیم وضعیت ایشان در چه مرحله ای است. اگر امکان راهنمایی هست بفرمایید تا تصویر نامه مربوطه را برای شما ارسال کنم. باسپاس. مقدم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از شما برای این موارد خیلی خوب هست که مادر یک وکیل لوکال یا محلی بگیرند که پیگیر کار شما بشوند. این بهترین حالت هست.
رامین
باسلام هرکسی که کارت پایان خدمت داشته باشه و اینکه حتما سپاه نباشه وارد پروسهAPو چک های امنیتی می شود؟برای ویزای لاتاری یا کار و... بعد اینکه آمریکایی های خارج از ایران چه در سفارت هاشون یا خوده کشورشون چگونه اطلاعات جزییاتی سربازی شخص رو بدست می آورند که ریجکت کنند یا نه؟ این مساعل خیلی درگیر ذهنیم شده می خواستم برای چندسال دیگر ویزای کاری پزشکی آمریکا بگیرم یا حتی در لاتاری ثبت نام کنم؟با این اوصاف پروسه اخذ ویزا خیلی طولانی و پیچیده هستش برای شخصی که کارت پایان خدمت داره و پزشک هستش؟ لطفا توضیح دهید سوالات مهمی هستش باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اینکه آمریکایی چگونه اطلاعات را بدست می آورند ما هم نمیدونیم. در ید ما هم نیست پاسخ این. در کل ویزای آمریکا سابجگتیو هست و دست آفیسر ویزاست. موفق باشید.
فرید
باسلام داشتن مهر های متوالی در صفحات انتخابات به منظور شرکت در انتخابات و رای دادن باعث apشدن و چک های امنیتی برای ویزای لاتاری،ویزای کاری و ویزای های دیگر آمریکا می شوند و فرد ریجکت می شود من صفحات مهر شناسنامه انتخابات من پر هستش آیا با بررسی این وضعیت ریجکت خواهم شد و نمی تونم ویزای های مهاجرتی آمریکا رو بگیرم؟ جواب دهید ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز تماماً پاسخ سوال شما by mood است و اسطلاحاً بگیر نگیر دارد و آفیسر ویزا تصمیم گیرنده است.
سروش
آیا با داشتن کارت پایان خدمت سرباز ارتش میتوان گرین کارت آمریکا و تابعیت آمریکا گرفت؟ پروسه به ap خوردن و چک های امنیتی و ریجکت می رسد؟ جواب دهید ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کارت پایان خدمت شما ارتباطی به گرین کارت آمریکا پیدا نمی کند و قسمت دو پاسخ سوال شما هم by mood است و اسطلاحاً بگیر نگیر دارد و آفیسر ویزا تصمیم گیرنده است.
امین
باسلام باید کارت پایان سربازی به غیر سپاه از کجا باشه که بدون ایجاد شدن دردسر یا مانع شدن بتونم ویزای لاتاری بگیرم و مشغول به کار باشم که در نهایت برای پاسپورت آمریکا اقدام کنم؟ ارتش یا نیروی انتظامی یا غیره.... جواب دهید ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای خدمت تمامی این ارگان ها مناسب اند و جایی نیامده که ویزا صادر نکنند.
امین
با سلام ببخشید که این سوال رو میپرسم چون این موارد باعث نگرانی شده است به نظر شما در آینده احتمال داره که همانند سپاه، ارتش ایران یا نیروی انتظامی رو هم به لیست سیاه کشور آمریکا اضافه کند؟ اگر در آینده ارتش و سپاه با ادغام شوند آن وقت با کارت پایان خدمت سربازی ارتش هم ورود به کشور آمریکا ممنوع می شود؟ برای کسانی که سربازی آن ها قبلا در ارتش بوده !! نظر شما چیه چقدر این موارد در آینده امکان پذیر است؟چون من میخوام قبل از این ماجرا پیشگیری کنم که به مانعی برای مهاجرت به آمریکا و ویزای لاتاری بر نخورم! لطفا توضیح دهید ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در ید ما نیست پاسخ این سوالات
پدرام
سلام افرادی که ۶۰سال دارند می تونند در لاتاری و اخذ گرین کارت آمریکا شرکت کنند؟سوال دیگه ام اینه که اصلا با این سن توان موفق شد و آمریکا به ۶۰ ساله ها گرین کارت آمریکا می دهد یا خیر ؟بعد از اخذ گرین کارت می توان بعد از چند سال مثلا ۶۶سالگی شهروندی و تابعیت آمریکا رو گرفت تو این سن ؟شدنیه یا خیر؟ جواب دهید ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز لاتاری شرط سن ندارد و می توانید به راحتی ثبت نام نمایید.
اکرم دانش پرور
سلام وقت بخیر من سال ۲۰۱۱ برای بچه هام که تو ایران هستند اقدام گرین کارت کردم هنوز نوبتشون نشده و میگویند سال ۲۰۰۸ داره درست میشه ولی یک نوه دارم که الان ۱۶ساله میشه ماه آینده و دیر میشه به خاطر سربازی آیا شما میتوانید کوک کنید که زود بیاد قبل از ۱۷سالگی ممنون میشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی برای نوه محترمان میشه مدرسه پذیرش گرفت. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا بصورت رایگان شرایط تا بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
مهدی جعفریان
سلام. خواهرم سیتیزن آمریکا هست و پدرم به واسطه خواهرم تازه اقامت موقت گرفته. من ۳۷ سالمه و مجردم, برای خودم میتونم کاری کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای الحاق به خانواده بلی این امکان جود دارد البته بهتر است ابتدا از اداره اقامت محل زندگی شان خواهر یک استعلامی بگیرند که دقیق تر راهنمایی تان بکنند.
Fatemeh
سلام یک سوال داشتم اینکه در صورت اینکه پذیرش دانشگاه بصورت فول فاند رو بگیرم امکان اینکه به فرزندم هم ویزا بدهند چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در مورد کشور آمریکا بستگی به آفیسر ویزا دارد که آیا به کل خانواده ویزا را بدهند یا نه.
مریم حسینی
سلام من ازطریق خواهرم برای گرین کارت اقدام کردم درحال حاضر سیزده سال گذشته و هنوز برای مصاحبه نرفتم اما همسرم حاضر نیست بیادواسمش هم در پرونده ی من هست باتوجه به اینکه پرونده به نام من هست آیا نیامدن همسرم مشکلی در پرونده ایجاد می‌کند ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این موارد چیزی نیست که بتوان پاسخ دقیقی به آن داد اسطلاحاً بگیر نگیر دارد.
کاوه
آمریکا ویزای توریستی برای ایرانیان صادر می کتد یا خیر؟چون من شنیدم که ایرانیان نمی تونند با ویزای توریستی وارد آمریکا شوند؟دلایل چی هستش؟مسایل سیاسی!!؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر راه آمریکا باز هست و می توانید اقدام نمایید مخصوصاً اگر دعوتنامه داشته باشید شرایط بهتر است.
کاوه
با سلام برای مهاجرت و اخذ ویزای کاری یا تحصیلی باید سربازی من در کدام بخش از این دو ارتش یا فرماندهی انتظامی باشد که بتونم بدون مشکل مهاجرت کنم؟ من از یک خانمی شنیدم که حتی سربازی در ارتش یا فرماندهی انتظامی باعث ap شدن و بعد از اون رد شدن درخواست ویزا و مهاجرت به آمریکا میشود لطفا کامل جواب دهید ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور آمریکا ویزاش سابجکتیو و افیسر است و همه اینها به نظر آفیسر بستگی دارد. موفق باشد.
سیاوش
باسلام ویزای تحصیلی که از کشور آمریکا گرفته میشه سن و گپ تحصیلی و موارد دیگه رو ملاک و لحاظ می کنند.سوال من اینکه شهروند آمریکایی یا کسی که اقامت داعم آمریکا گرفته باشه سن و گپ تحصیلی بازهم مثل ویزای گرفتن تحصیلی ملاک و مقرر می کنند و می توان از دانشگاه های آمریکایی گرفت؟به بیان واضح تر سوالم این هستش که برفرض نمونه یک شخص در سن۵۰سالگی که اقامت داعم آمریکا و یا تابعیت آمریکا رو داشته باشه میتونه برای درس خوندن مجدد در رشته ی دیگری که میحواد تحصیلات داشته باشه از دانشگاه هاروارد که جزو بهترین دانشگاه ها هستش پذیرش بگیره و تحصیل کنه؟ خواهشا سریعا جواب بدید متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کسی که اقامت دائم دارد نیای به ویزا نیست اگر دانشگاهی به ایشان پذیرش بدهد بلی می توانند ادامه تحصیل بدهند. موفق باشید.
مازیار
سلام شب شما بخیر ببخشید کسایی که خدمت سربازی رفتن و نتونستند معافیت داشته باشند و چند سال دیگر می خوان به آمریکا سفر کنند برای کار یا تحصیل و یا تابعیت می تونند با وجود خدمت سربازی رفتن به آمریکا بروند یا نه؟چون من شنیدم که بابت مسایل سربازی رفتن مشکلات مختلف زیادی پیش میاد و طرف رو بازرسی می کنند من میتونم با وجود خدمت سربازی رفتن در آینده به آمریکا بروم یا خیر!؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بستگی به ارگانی که خدمت کردید دارد به این معنی نیست که هرفردی پایان خدمت دارد آمریکا به او ویزا ندهد. ریسک خدمت سربازی فقط برای افرادی است که در سپاه خدمت کرده اند.
مازیار
الان سربازی من در ارتش بوده باشه یا در فرماندهی انتظامی بوده باشه مشکلی برای مهاجرت به آمریکا و گرفتن ویزا پیش می آید یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سفارت آمریکا آفیسر محور و بستگی به نظر ایشان دارد و ممکن است شما در هر ارگانی خدمت کرده باشید به شما جواب مثبت یا منفی بدهند.
مازیار
سلام وقت بخیر خوده شهروندان آمریکایی آمریکایی تبار برای پذیرش و تحصیل در دانشگاه های مختلف آمریکایی موارد سنی و گپ تحصیلی رو هم دارند یا خیر فقط این موارد برای دانشجویان خارجی یا دانشجویان بین المللی می باشد!؟ خودشان تا هر سنی و با وجود فاصله تحصیلی می تونند درس بخونند!؟ لطفا سریعا جواب دهید ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر برای خود شهروندان این موارد ملاک نیست.
سامان
سلام من قصد ازدواج با یک خانم آمریکایی رو دارم سوال اینه که برای تمام کارهای اقامت داعم گرفتن با ازدواج باید در خاک آمریکا تمام این اقدامات رو انجام بدم یا اینکه در خارج آمریکا و حتی در کشور آمریکا می شود ازدواج را ثبت رسمی کرد و با تحویل مدارک هنگام سفر به آمریکا مقیم آمریکا شد یا خیر؟ ,خیلی ممنون میشم که سریعا پاسخ دهید متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای ازدواج بهتر است که یک وکیل محلی بگیرید که درست تر راهنمایی تان بکنند اما در مورد ازدواج هرجایی بگیرد باید ثبت رسمی شود. موفق باشید
هومن
سلام ببخشید برای تحصیل در آمریکا و یا سایر کشورها گپ تحصیلی و سن رو لحاظ می کنند اگر برفرض تو سن ۳۰سالگی شروع به تحصیل کنیم و برای ادامه تحصیل بخوام به آمریکا یا کشورهای دیگر برم بازهم فاصله بین مقطع تحصیلی دارد مثلا اگر برای ارشد یا دکترا بخوام برم چون از سن ۱۸تا۳۰سالگی که هنوز شروع نکرده بودم به تحصیل این مدت رو هم ملاک قرار می دهند با وجود اینکه من بعد از اتمام کارشناسی یا ارشد میخوام ادامه تحصیل بدم در دانشگاه های آمریکا و یا دیگر کشورها ؟ خواهشا واضح و سریع جواب بدید ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با فرضیات نمیتوان تصمیم گیری کرد ولی در کنار گپ تحصیلی سن تحصیل هم خیلی مهم است. پیشنهاد می کنم از طرق زیر حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
کامبیز
با سلام من قصد ازدواج با یک خانم آمریکایی رو دارم در چه مدتی پس از ثبت رسمی ازدواج میتوان مقیم آمریکا بود و اینکه من با ازدواج اقامت داعم آمریکا رو می گیرم یا تابعیت آمریکا و پاسپورت آمریکا و شهروندی آمریکا رو؟؟؟؟ خیلی ممنون میشم سریع پاسخ بدید متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای امر ازدواج بهتر است که یک وکیل آمریکایی بگیرید تا کار شما درست و دقیق پیش برود. موفق باشید.
پوریا
باسلام وقت بخیر کسایی که کارت پایان خدمت سربازی سپاه دارند ریسک ویزاشون بالاست این درست ولی سوال مهم و اصلی من اینه که در تمام کارت های پایان خدمت حتی ارتش و فرماندهی انتظامی یک درجه دار نظامی که رییس سازمان هستش امضا می کنه که همیشه جزو درجه دارهای پاسدار هستند و نوشته شده روی کارت سرتیپ پاسدار یا سرهنگ پاسدار فلانی این درجه این افراد که پاسدار نوشته شدند برای کسی که پایان خدمت ارتش و یا فرماندهی انتظامی داره برای گرفتن ویزا دردسر ایجاد میکنه و ریسک کار رو بالا میبره یا خیر؟ لطفا سریعا پاسخ دهید نکته بسیار ظریفی هستش ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سفارت آمریکا سابجکتیو و به نظر افسر ویزا بستگی دارد.
فرشاد
سلام با وجود اضافه کردن سپاه به فهرست تروریست ها توسط کشور کانادا در کنار آمریکا من که سربازی سپاه بودم برای اقامت و سیتیزن شدن چه مشکلاتی وجود دارد برای مهاجرت به کانادا؟ سفر و اقامت به کشورهای بریتانیا فرانسه،آلمان و استرالیا نیز امکانپذیر است یا خیر ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سفارت آمریکا آفیسر محور و بستگی به نظر ایشان دارد و ممکن است شما در هر ارگانی خدمت کرده باشید به شما جواب مثبت یا منفی بدهند.
سروش
سلام بر روی کارت های پایان خدمت سربازی امضا و اسم درجه دار رییس سازمان وظیفه ذکر میشه که همیشه پاسدار هستند الان من با وجود اینکه سربازی ارتش بودم اسم و امضا رییس سازمان وظیفه که سرتیپ و پاسدار نوشته شده به مشکل برمیخورم در مهاجرت به آمریکا و گرفتن ویزا؟ این سوال نکته ظریفی هستش لطفا سریع پاسخ دهید ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سفارت آمریکا آفیسر محور و بستگی به نظر ایشان دارد و ممکن است شما در هر ارگانی خدمت کرده باشید به شما جواب مثبت یا منفی بدهند.
مازیار
الان سربازی من در ارتش بوده باشه یا در فرماندهی انتظامی بوده باشه مشکلی برای مهاجرت به آمریکا و گرفتن ویزا پیش می آید یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سفارت آمریکا آفیسر محور و بستگی به نظر ایشان دارد و ممکن است شما در هر ارگانی خدمت کرده باشید به شما جواب مثبت یا منفی بدهند.
مازیار
در حین مصاحبه با عملکرد خود میتوان تاثیر مثبتی بروی نظر افیسر گذاشت با راه های مختلف که می توان انجام داد یا خیر؟برای سهولت در گرفتن ویزای آمریکا و گرین کارت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی نوع برخورد و پوشش شما هم خیلی مهم است
مازیار
سلام اگر اینجوری حساب کنیم اگر کارت پایان خدمت ارتش داشته باشم شانسی برای ویزای و مهاجرت آمریکا ندارم؟چون گفتید که ممکن است افیسر ویزا ندهید..
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سفارت آمریکا آفیسر محور است و بستگی به نظر ایشان دارد و ممکن است شما در هر ارگانی خدمت کرده باشید به شما جواب مثبت یا منفی بدهند.
مازیار
در حین مصاحبه با عملکرد خود میتوان تاثیر مثبتی بروی نظر افیسر گذاشت با راه های مختلف که می توان انجام داد یا خیر؟برای سهولت در گرفتن ویزای آمریکا و گرین کارت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی نوع برخورد و پوشش شما هم خیلی مهم است
مازیار
سلام اگر اینجوری حساب کنیم اگر کارت پایان خدمت ارتش داشته باشم شانسی برای ویزای و مهاجرت آمریکا ندارم؟چون گفتید که ممکن است افیسر ویزا ندهید..
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سفارت آمریکا آفیسر محور است و بستگی به نظر ایشان دارد و ممکن است شما در هر ارگانی خدمت کرده باشید به شما جواب مثبت یا منفی بدهند.
فهیمه ناصحی
سلام و ادب... بنده پزشک هستم و خواستگاری از کالیفرنیا دارم ..آیا از طریق ویزای ازدواج بروم چقدر طول خواهد کشید؟ و از طریق ویزای تحصیلی بروم و بعد عقد کنیم بهتر نیست؟ خواهشمند است راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در مورد ویزای ازدواج بهتر است یک وکیل آمریکایی بگیرید تا دقیق تر شما را راهنمایی کنند درمورد تحصل هم بسته به پذیرش و ویزاتون احتمالا بین 7 تا 9 ماه پروسه کاری تان طول بکشد.
محمد نادری
سلام و عرض ارادت. ملی پوش هستم دارنده چندین مدال بین المللی امکان دریافت ویزا برای من هست یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور آمریکا آفیسر محوره شما می تونید اقدام کنید ولی قول صد نمی توان داد.
فاضل احمدی
با سلام اگر فردی گرین کارت آمریکا را داشته باشد و سربازی در سپاه خدمت کرده باشد، با توجه به قوانین جدید آمریکا در مورد سپاه، آیا در گرفتن سیتی زنی آمریکا(پاسپورت) به مشکل بر می خورد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر در چند سال اخیر در خاک آمریکا حضور داشته این امکان وجود دارد که اگر از پس آزمون انطباق پذیری بر اومد پاسپورت دریافت نمایند. در کل بهتر است با یک وکیل مهاجرت در خاک آمریکا هم مشورت نمایید.
پریا
با سلام مادرم سیتیزن امریکا هستند و تقریبا از سال ۲۰۲۰ برای من که در حال حاضر ۳۳ ساله هستم ، دختر هستم و مجرد اقدام کردند ، خواستم بدونم چقدر این پروسه زمان میبره و سوال دوم من این است که با این شرایط من میتونم لاتاری امریکا را هم شرکت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی برای ثبت نام لاتاری می توانید اقدام کنید مانعی وجود ندارد. درمورد درخواست مادر باید در جریان باشید این پروسه خیلی طولانی است و گاها تا 10 یا 12 سال هم طول می کشد.
پریناز زاهدی
مادر من سیتیزن امریکاست و برای من و خواهرم یک سال و نیم قبل اقدام کرده برای گرین کارت با توجه به اینکه پروسه خیلی طولانی هست ایا میشه ویزای دانشجویی اقدام کنیم با بستن پرونده قبلی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله در صورتی که شرایط سنی و تحصیلی شما مهیا باشد می توانید برای اخذ ویزای دانشجویی اقدام نمایید.
پارمیدا فرداد
سلام ببخشید من همسرم سیتیزن هستش و الان یک سال هست که من برای گرین کارت اقدام کردم و حتی هنوز حتی approve نشده چه علتی میتونه داشته باشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر است این مورد را از طریق سفارت پیگیری نمایید.
لیلی سپهر
با سلام از زمانی که مدارک مربوط به گرین کارت آمریکا کامل میشه چه مدت طول می کشه برای وقت ویزا؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب عزیز این مورد را می بایست از سفارت پیگیری نمایید
زهره شهرکی
من ویزای همراه دارم همسرم ویزای تحصیلی گرفتن و الان مدت ۶ ماهه که در امریکا هستیم آیا من میتونم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز شما اجازه تحصیل و کار دارید
سلطانی
با سلام و وقت بخیر ابتدا تشکر میکنم از مجموعه خوب آقای ملک پور و همکاران. سوال بنده این است که من از طریق ویزای F1 وارد آمریکا شدم. از آنجایی همسر بنده اجازه کار کردن در آمریکا را ندارد. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که این ممنوعیت چه مدت خواهد بود و راههای جایگزین برای کار کردن و کسب درآمد به چه صورت خواهد بود ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با این نوع ویزا اقامت خانواده کاملا به اقامت شخص اصلی وابسته است و اجازه کار کردن نیز برای همراه وجود ندارد. اما در صورتی که همسر شما بتوانند از یک کارفرما پیشنهاد کاری دریافت نمایند می توانند ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل نمایند.
مهسا سعادت
من ساکن انگلیس هستم و قصد مهاجرت به آمریکا از طریق کاری دارم و احتیاج به مشاوره در مورد انواع ویزای کار و شرایط ویزای کار و دارم لطفا.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط سنی و تحصیلی شما می بایست توسط کارشناسان بررسی گردد. برای اخذ اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید
رستمی
سلام من به عنوان پرستار یک سال به صورت قراردادی در بیمارستان وابسته به سپاه کار کردم و تحت پوشش تامین اجتماعی بودم در نامه ی سابقه کارم هم پست سازمانی م پرستار ثبت شده حالا برای گرفتن ویزای آمریکا یا اروپا تا چه حد امکان داره ریجکت بشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز این مورد فقط باعث ریجکتی در امریکا می گردد و برای سایر کشورها اهمیت چندانی ندارد.
زهرا ملایی
تجدید گرین کارت، که ۱۵ سال تاریخ انقضا اون گذشته چگونه است؟ اکنون ساکن تهران هستم. ایا شما می‌توانید کارهای فرم و پروسه اداری رو انجام بدید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید
Reza
سلام من پناهنده اندونزی هستم از سال ۲۰۱۶ در پرسه اسکان مجدد امریکا هستم ، در سال ۲۰۱۹ ویزای a207را دریافت کردم و پس تا اکنون در انتظار هستم ، من سرباز سپاه بودم ، و سکورتی کلرنس من چندین بار کمپلت شده ، سوال من اینه ایا پروسه پناهندگی سازمان ملل و اسکان مجدد امریکا تحت تاثیر سربازی من قرار میگیره یا وقتی به عنوان رفیوجی در خواست اسکان مجدد دارید تاثیری در آن ندارد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی با توجه به اینکه سربازی خود را در سپاه گذرانده اید امکان ریجکتی شما بسیار بالا می باشد.
مصطفی کریمی
سلام برادر همسر بنده در امریکا سیتیزن هستند در صورت اقدام برای گرین کارت همسرم و به تبع آن بنده و فرزندان آیا میشود در پروسه اخذ گرین کارت برای خانواده ما تسریع امر هم با اخذ وکیل صورت بگیرد و این مراحل معمولا چند سال طول میکشد متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز این پروسه بسیار طولانی می باشد و روند قانونی آن باید طی شود.
فاطمه صادقی
برای ویزای کاری امریکا میخوام اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی با توجه به اینکه اطلاعات لازم را ارسال نکرده اید نمی توان شرایط شما را بررسی نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر ویزایEB3 را با کلید واژه ملک پور در گوگل سرچ نمایید و یا اینکه با مشاورین موسسه تماس حاصل نمایید.
ایمان نجاریان
سلام. میبخشید من میخواستم از طریق دعوت نامه کاری به امریکا سفر کنم و اقدام به ویزای توریستی کنم. اما تو سپاه خدمت کردم میخواستم بدونم به من ویزا میدن یا با مشگل روبه رو میشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی متاسفانه شانس چندانی برای اخذ ویزا نخواهید داشت.
فریبا شکوهی
همسرم کارمند شرکت نفت بوده و الان تازه بازنشسته شده بعد از ۵ سال میخواهیم بریم سفارت دبی برای درخواست ویزا که دخترمان رو در آمریکا ببینیم ایشون گرین کارت دارند آیا شغل همسرم مشکلی داره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر دوست عزیز شغل همسرتان مانعی برای انجام این کار ندارد.
سروش عالی بگی
سلام خسته نباشید. سروش عالی بگی هستم، دانشجوی دانشگاه کلگری. یه سوال از خدمتتون داشتم. ممنون میشم پاسخ بدید. من برای کنفرانسی در آمریکا اقدام کردم ویزا بگیرم. در فرم DS 160 اظهار کردم که سربازی نرفتم. در واقع من 3 ماه خدمت کردم که یکماه دوره آموزشی بوده و 2 ماه هم در شرکت دانش‌بنیان کار می‌کردم. میخواستم ببینم برای مصاحبه بهتره بگم کلا سربازی نرفتم یا خودم توضیح بدم این مدت کوتاهی که رفتم رو. ممنون میشم اگه بتونم تماس کوتاهی باهاتون داشته باشم تا کمی جزئیات بیشتری در اختیارتون بذارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بهتر است تمامی موارد را صادقانه بیان کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان