واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا

20 مهر 1400 بدون نظر

همه گیری بیماری کرونا (COV-19) بسیاری از برنامه ریزی های متقاضیان مهاجرت را تحت الشعاع قرار داده است و کشورهای مختلف با سیاست های متنوعی برای جلوگیری از شیوع بیشتر و کاهش خطرات ناشی از آن به مقابله با این ویروس پرداخته اند. متقاضیان مهاجرت به کشور آمریکا نیز از این قاعده مستثنی نیستند و نگرانی هایی بخصوص برای واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا را دارند. این کشور که خود یکی از پیشگامان تولید واکسن کرونا می باشد برای ورود افراد به کشور خود شرایطی را در نظر گرفته است که به بررسی آن خواهیم پرداخت که از جمله این موارد می توانیم به واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا اشاره داشته باشیم. در واقع این که واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا کدام واکسن ها هستند یکی از سوالاتی است که در ذهن متقاضیان مهاجرت به آمریکا وجود دارد و اینکه اگر نتوانند تا زمان انجام کار خود واکسن دریافت کنند چه شرایطی خواهند داشت؟ در این مقاله که به همت کارشناسان و محققین موسسه مشاوره ای MIE تهیه و تنظیم شده است تلاش شده تا آخرین اطلاعات در خصوص واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا در اختیار شما مخاطبین گرامی قرار بگیرد و همانطور که می دانید این موارد امکان تغییر دارند و بهتر است تا در زمان اقدام مجدداً با وکیل مهاجرت بررسی گردد. شما عزیزان می توانید پس از مطالعه این مقاله شرایط خود را با کارشناسان موسسه از طریق مشاوره رایگان تلفنی در میان بگذارید و یا چنانچه سوالی در خصوص واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا داشتید از مشاورین پرسش نمایید.

مواردی که می خواهیم در این مقاله به صورت جامع به آنها بپردازیم:

تماس با ماواکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا

 

واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا

برای بررسی اینکه واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا کدام ها هستند بهتر است بدانید که واکسنی تاییدیه آمریکا را بدست می آورد که سازمان غذا و داروی ایالات متحده آمریکا آن را تاییده کرده باشد. البته با توجه به اینکه ایالات متحده آمریکا سازمان بهداشت جهانی (WHO) را نیز به عنوان یک نهاد بین المللی پذیرفته است، واکسن هایی که این سازمان تایید نموده است را نیز در لیست واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا قرار داده است. از این رو افرادی که قصد ورود به این کشور را دارند باید واکسنی را که مورد تایید این سازمان ها می باشد را به تعداد دز مشخص شده دریافت نموده باشند و کارت یا دفترچه واکسن خود را مبنی بر دریافت میزان لازم از واکسن را به همراه داشته باشند. البته متقاضیان باید توجه داشته باشند که حداقل 3 روز از دریافت آخرین دز واکسن کرونا توسط متقاضی باید گذشته باشد و قبل از آن نمی توانند از این طریق به آمریکا ورود پیدا کنند و برای ورود حتما باید تست PCR 24 ساعت گذشته خود را ارائه نمایند. ضمن اینکه بعد از ورود به آمریکا نیز از آنها تست PCR گرفته خواهد شد. با توجه به مطالب ذکر شده توجه داشته باشید که در حال حاضر واکسن های متعددی نسبت به ماه های گذشته مورد تایید سازمان بهداشت جهانی قرار گرفته که طبق آخرین بروزرسانی می توانید آنها را در جدول زیر مشاهده نمایید.

نام واکسن

نام لاتین

تعداد دَز

فایزر-بیو اِن تک

Pfizer/ BioNtech

2 دز

مدرنا

Moderna

2 دز

آسترازنکا

AstraZeneca

2 دز

جانسن

Jansen

1 دز

سینوفارم

Sinopharm

2 دز

سینوواک

Sinovac

2 دز

 

شرایط افرادی که می خواهند با اعضای خانواده خود در آمریکا ملاقات کنند

یکی دیگر از مواردی که در ادامه بررسی واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا به آن خواهیم پرداخت مبحث ورود همراه و یا حتی ورود اعضای خانواده به صورت توریستی برای ملاقات است. البته با توجه به مواردی که در عنوان قبل ذکر شده، بخشی از ابهامات در این خصوص از بین رفته است زیرا اگر فردی اجازه ورود به آمریکا و در واقع ویزای آمریکا را دریافت نموده باشد و واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا را نیز دریافت کرده باشد به راحتی و با نشان دادن مدارک لازم جهت اثبات دریافت تعداد دز مورد تایید برای این واکسن ها می تواند به آمریکا ورود پیدا کند. اما در صورتی که شخص ویزا داشته باشد اما واکسن دریافت نکرده باشد، شخص باید قبل از ورود به این کشور آزمایش PCR ارائه نماید و در صورت منفی بودن می تواند وارد آمریکا شود و بلافاصله پس از ورود نیز در کشور آمریکا مجدد تست می دهد تا از بابت نداشتن ویروس اطمینان حاصل شود. این متن به همت تیم تحقیقاتی موسسه مشاوره ای MIE به نگارش در آمده است و هرگونه کپی برداری از آن غیرقانونی و غیر شرعی می باشد. بدیهی است که در صورت مثبت بودن تست متقاضی، از ورود او به کشور آمریکا جلوگیری می شود و یا در صورتی که وارد این کشور شده باشد بلافاصله بسته به نظر پزشک معالج وارد قرنطینه می شود و تا زمان منفی شدن تست کرونا در آنجا باقی خواهد ماند.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط استاد ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت

 

پرسش و پاسخ به سوالات متداول واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا

✅واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا کدام هستند؟

واکسن هایی همچون فایزر، مدرنا، آسترازنکا، سینوفارم که تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا و یا سازمان بهداشت جهانی را داشته باشند از نظر کشور آمریکا مورد تایید است و مشکلی برای ورود برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

✅آیا متقاضیان ورود به آمریکا حتما باید واکسن دریافت کرده باشند؟

خیر، اما در صورت عدم دریافت واکسن، باید در مدت مشخص شده تست کرونای منفی ارائه نمایند تا بتوانند وارد کشور مقصد شوند و در غیر این صورت امکان ورود برای آنها وجود نخواهد داشت.

✅آیا محدودیت سنی برای واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا وجود دارد؟

خیر، تمام افراد باید مدرکی از جمله دریافت واکسن، تست کرونا و یا سایر موارد داشته باشند که نشان دهند فاقد ویروس کرونا در بدن خود هستند.

✅آیا افراد می توانند پس از ورود به آمریکا از واکسن های موجود در این کشور استفاده نمایند؟

بله، این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید در این کشور واکسن دلخواه خود را دریافت نمایید.

 

_____________سخن پایانی درباره واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا__________

در این مقاله تلاش شد تا موضوعاتی در باب واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا را برای شما مورد تحقیق و بررسی قرار دهیم و نتایج حاصل از این بررسی ها را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. با توجه به مطالب ذکر شده در این نگارش در می یابیم که کشور آمریکا از راه های مختلفی شرایط ورود برای افراد در زمان کرونا را فراهم آورده است که یکی از این راه ها دریافت واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا است و این افراد با داشتن مدارک مربوطه بدون تست کرونا و قرنطینه می توانند وارد آمریکا شوند. با اینکه در این مقاله تلاش شد تا موضوعات مرتبط به واکشن های مورد تایید برای ورود به آمریکا نیز تحلیل و بررسی شود اما ممکن است برا شما عزیزان سوالاتی ایجاد شود که می تواند آنها را طی مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان مجرب موسسه در میان بگذارید و راهنمایی های لازم را متناسب با شرایط خود دریافت نمایید. البته این امکان نیز برای شما وجود دارد تا پرسش های خود در خصوص واکسن های مورد تایید برای ورود به آمریکا را در ذیل همین متن ارسال نمایید و پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش