موسسات کاریابی در انگلستان

26 خرداد 1400 11 نظر

موسسات کاریابی در انگلستان

ویزای کاری یکی از محبوب ترین ویزاهای مهاجرت می باشد. مهاجرت از طریق کار یکی از کم هزینه ترین و مطمئن ترین روش های مهاجرت و اخذ اقامت می باشد. ویزای کاری و اخذ اقامت کاری نیازمند کاریابی در وهله نخست می باشد. در برخی کشورها روند کاریابی از روند اخذ ویزا و اقامت بسیار دشوارتر و مهم تر است. شرایط کار و نرخ بیکاری در کشور انگلستان بسیار مناسب است؛ اما بر خلاف کشورهایی مثل کانادا، اتریش، آلمان، استرالیا و... که دریافت ویزاهای کاری و اقامت کاری بدون کارفرما و اسپانسر شغلی امکان پذیر می باشد، در کشور انگلستان بدون داشتن پیشنهاد شغلی نمی توان ویزای کاری و اقامت کاری دریافت کرد. به همین جهت، بررسی شرایط کاریابی از مهمترین مراحل دریافت ویزای کار در کشور انگلستان است. کاریابی در انگلستان نیازمند انجام برخی اقدامات نظیر تهیه رزومه و سپس ارتباط با موسسات کاریابی می باشد. البته قبل از شروع کاریابی و هزینه در این راه بهتر است که شرایط و شانس خود را جهت یافتن کار، بررسی قوانین کار در انگلستان و لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان 2020 ارزیابی نمایید. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه حقوق مهاجرت و بین الملل، آماده کمک و مشاوره تلفنی رایگان به شما عزیزان جهت دریافت ویزای کاری انگلستان و معرفی موسسات کاریابی در انگلستان می باشد. برای این منظور شما می توانید با تلفن های موسسه تماس گرفته و یا فرم تماس را در وب سایت تکمیل نمایید تا با شما تماس گرفته شود. موارد ذیل در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است:

 • شرایط و مراحل کاریابی در انگلستان
 • قوانین کار در انگلستان
 • نرخ بیکاری انگلستان
 • مهاجرت به انگلستان با مدرک فنی حرفه ای
 • بهترین مشاغل جهت کاریابی در انگلستان
 • کاریابی ایرانی در لندن
 • معرفی موسسات کاریابی در انگلستان
 • سوالات متداول راجع به موسسات کاریابی در انگلستان
 • سخن پایانی در خصوص موسسات کاریابی در انگلستان

موسسات کاریابی در انگلستانشرایط و مراحل کاریابی در انگلستان

همانطور که اطلاع از قوانین کار در انگلستان، امری مهم است؛ برای کاریابی نیز باید نکاتی را دانست که شخص بتواند با استفاده از آن ها در کشور انگلستان کار پیدا کند. پاسخ سوالاتی مانند کجا جستجوی کار انجام شود؟ با چه شخصی صحبت شود؟ چه مدارک و شرایطی لازم است؟ و... دارای نکات بسیار مهمیست که باید مورد بررسی قرار گیرد. در این بخش به 10 نکته مهم جهت کاریابی که باید رعایت شوند اشاره می نماییم:

 1. داشتن CV و رزومه مناسب: داشتن رزومه مناسب یکی از مهمترین مراحل کاریابی می باشد. رزومه باید بتواند به صورت مناسب، توانایی های شخص را معرفی کند.
 2. شبکه: همانطور که همگی اطلاع داریم یکی از بزرگترین امتیازات کاریابی، داشتن شبکه و افرادیست که در بازار کار انگلستان تأثیر دارند. برای مثال گذراندن دوره های کارآموزی و کارهای داوطلبانه و یا کوتاه مدت و یا تحصیل در کشور انگلستان می تواند روابط مناسبی ایجاد کند.
 3. با داشتن رزومه مناسب و تحصیلات و سوابق کاری قوی می توانید کارفرماها را برای انتخاب شما مجاب کنید. رزومه قوی موجب می شود کارفرما دنبال شما باشد نه شما دنبال کارفرما.
 4. انتخاب کارفرما: شرکت و کارفرمایی را بایستی انتخاب کرد که متناسب با تحصیلات شما باشد تا از اتلاف وقت جلوگیری شود.
 5. پیگیری: آگهی ها خیلی سریع برداشته می شوند. به پیگیری خود ادامه داده و بررسی رزومه توسط کارفرما را دنبال کنید.
 6. امید و انگیزه داشتن: یافتن کار بسیار سخت و دشوار می باشد و قطعاً هر شخصی در طی این مراحل ممکن است ایمیل های بی پاسخ داشته و یا در مصاحبه های شغلی رد شود. مهمترین مسئله، ناامید نشدن و جنگیدن است.
 7. آنلاین بودن: کاریابی در دنیای امروزی بیشتر به صورت آنلاین می باشد و باید همیشه در سایت های کاریابی دنبال مشاغل و آگهی های جدید بود.
 8. جست و جوی منابع محلی: برخی مشاغل تنها در روزنامه ها و وب سایت های محلی آگهی می شوند.
 9. بررسی مجلات و آگهی های مربوط به تخصص خود: بهتر از در کنار وب سایت های کاریابی، مجلات مخصوص رشته و صنعت خود را نیز دنبال کنید. برخی آگهی های عالی و خاص در این منابع ارائه می شوند.
 10. شبکه های اجتماعی: مانند سایر موارد، شبکه های اجتماعی در کاریابی نیز می توانند بسیار مفید باشند. شبکه هایی مثل لینکدین و توئیتر می تواند منابع مفید و کاربردی باشد.

موسسات کاریابی در انگلستان

مهاجرت به انگلستان

قوانین کار در انگلستان

قوانین کار در انگلستان بسیار بااهمیت است و برای یافتن کار در این کشور، ابتدا بایستی شرایط اخذ ویزای کار انگلستان را دارا بود. صرفاً اطلاع از موسسات کاریابی در انگلستان برای کار در این کشور کافی نیست و بایستی تمام شرایط و مراحل آن طی شود. یکی از قوانین کار در انگلستان، مربوط به کارفرما می شود. بدین ترتیب که هر کارفرمایی اجازه صدور پیشنهاد شغلی برای جذب نیروی کار خارجی ندارد. این قوانین کار در انگلستان در راستای حمایت از نیروی کار داخلی در این کشور می باشد تا ایشان نسبت به نیروی کار بین المللی در اولویت برای استخدام قرار گیرند. بر اساس همین قوانین، تعداد شرکت های انگلیسی که قادر به جذب نیروی کار خارجی هستند معدود می باشند. این شرکت ها معمولاً در زمینه هایی چون صنعت و برخی مشاغل با کمبود نیروی کار مواجه هستند و به همین دلیل از اداره کار انگلستان، مجوز استخدام نیروی خارجی را دریافت کرده اند. بنابراین در صورت دریافت پیشنهاد کاری از کارفرمای انگلیسی و یا مشاهده تبلیغات در این زمینه دقت فرمایید که شرکت مورد نظر، دارای تأیید استخدام نیروی خارجی از اداره کار انگلستان باشد. با توجه به گستردگی موضوع کار در انگلستان و لزوم اطلاع از جزئیات آن در صورت تمایل برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار، پیشنهاد می کنیم که مقاله زیر را مطالعه نمایید.

موسسات کاریابی در انگلستان

کار در انگلستان

نرخ بیکاری انگلستان

در کنار قوانین کار در انگلستان باید نرخ بیکاری را نیز بررسی کرد. کاریابی در انگلستان قبل از ارتباط با موسسات کاریابی در انگلستان، نیازمند بررسی نرخ بیکاری این کشور می باشد. در کشوری که نرخ بیکاری بالا باشد، قطعاً شرایط و بستر برای نیروی کار خارجی فراهم نیست؛ اما در کشور انگلستان به علت نرخ پایین بیکاری، شرایط کار برای خارجیان نیز فراهم است. البته توجه شود که در شرایط فعلی، شرکت های رسمی و مورد تأیید اداره کار در انگلستان، تمایل به استخدام افراد ایرانی ندارند. طبق نمودار ذیل، نرخ بیکاری در انگلستان نزدیک به 4 درصد است که نرخ بسیار مناسبی می باشد.

موسسات کاریابی در انگلستان

مهاجرت به انگلستان با مدرک فنی حرفه ای

یکی از مهمترین سوالات در خصوص قوانین کار انگلستان و شرایط کاریابی، امکان دریافت ویزای کار انگلستان با مدارک فنی حرفه ای است. در کشور انگلستان در خصوص مدارک مورد نیاز ویزای کار، به مدرک تحصیلی و یا دانشگاهی و یا فنی حرفه ای اشاره نشده است. این به معنی آن است که امکان دریافت ویزای کار انگلستان با مدرک فنی حرفه ای و مدرک دانشگاهی و حتی بدون مدرک تحصیلی وجود دارد. تنها مشکل، امکان کاریابی در کشور انگلستان می باشد. در صورتی که شخص هیچ گونه مدرک تخصصی و یا فنی حرفه ای و تحصیلی نداشته باشد، متقاعد کردن کارفرما و شرکت های اسپانسر بسیار دشوارتر از حالت عادی می باشد. اکثر مشاغل و فرصت های شغلی نیاز به مدرک تحصیلی و یا مدرک رسمی و فنی حرفه ای دارند؛ اما در سالهای اخیر پیشنهاد شغلی و هدف شرکت ها بیشتر به سمت تخصص می باشد و اگر شخص تخصص مناسب را داشته باشد بدون نیاز به مدرک تحصیلی، امکان دریافت پیشنهاد شغلی وجود دارد.

بهترین مشاغل جهت کاریابی در انگلستان

اطلاع از مشاغل مورد نیاز یک کشور، یکی از مهمترین مراحل دریافت ویزای کار و کاریابی در یک کشور است. در مشاغلی که به اندازه کافی نیروی محلی وجود دارد، دریافت پیشنهاد شغلی دشوارتر می باشد. بر همین اساس باید ابتدا رشته و تخصص خود را در کشور انگلستان مورد بررسی قرار دهید تا اگر شرایط کار و موقعیت کار برای افراد و متخصصین خارجی فراهم می باشد، درخواست ارسال شود. توجه شود مشاغل بسیار ساده نظیر کارگر ساده و. . . برای دریافت ویزای کاری مناسب نمی باشد و داشتن تخصص در یک رشته خاص مورد نیاز است. برخی از بهترین مشاغل جهت کاریابی در انگلستان در سال 2020 به شرح زیر است:

 • معمار سازمانی
 • مدیر عملیات
 • مدیر توسعه تجارت
 • مهندس آی تی
 • مدیر منابع انسانی
 • مدیر مالی
 • مدیر تحویل
 • مدیر قرارداد

برای یافتن شغل در رشته های مختلف با اینکه مورد نیاز کشور انگلستان می باشد، اما شخص باید تخصص و سوابق بسیار قوی و معتبری در کشور خود ارائه دهد تا بتواند در این مشاغل پر درآمد در انگلستان مشغول به کار شود. تحصیل در انگلستان یکی از بهترین روش ها برای ورود به این رشته ها جهت کار می باشد. همینطور در انگلستان دانشگاه ها اکثراً پس از اتمام تحصیلات، به دانشجویان خود پیشنهاد شغل می دهند و لذا دیگر نیازی به استفاده از موسسات کاریابی در انگلستان نمی باشد.

موسسات کاریابی در انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

کاریابی ایرانی در لندن

شهر لندن محبوب ترین شهر در انگلستان جهت کاریابی می باشد. اکثر ایرانیان انگلستان در شهر لندن هستند و می توانند جهت کاریابی در شرکت های بزرگ و بین المللی اقدام کرد. اکثر کمپانی های بزرگ که در انگلستان شعبه دارند، در شهر لندن وجود دارند و بیشترین موقعیت های شغلی در این شهر قرار دارد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه و تدوین شده است و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، شرعاً حرام می باشد. در وب سایت ها و موسسات کاریابی انگلستان، بخش خاصی جهت کاریابی در لندن وجود دارد که می توانید با سرچ کردن به راحتی این وب سایت ها را پیدا کنید. همیشه در یک کشور، بیشترین فرصت های شغلی در شهر اصلی می باشد و به جهت حقوق بالاتر، شخص برای دریافت اقامت و الحاق خانواده نیز شانس بالاتری دارد. موسسه حقوقی ملک پور ویدئویی کاملاً جامع در خصوص نحوه کاریابی در تمامی کشورها تهیه و برای شما عزیزان فراهم کرده است که با تهیه این ویدئو می توانید قواعد جزئی و نکات کاریابی را آموزش ببینید و بدون مشورت با وکیل و یا کمک گرفتن از موسسات کاریابی در انگلستان، شخصاً جهت کاریابی اقدام بفرمایید.

 

موسسات کاریابی در انگلستان

معرفی موسسات کاریابی در انگلستان

موسسات کاریابی در انگلستان چند نوع می باشند. موسسات کاریابی آنلاین که اکثراً رایگان هستند و شما خودتان در این وب سایت های کاریابی، مشاغل را بررسی کرده و در صورتی که شرایط مورد نظر آگهی کاری را داشته باشید باید رزومه و اطلاعات خود را ارسال کنید. برخی از وب سایت های کاریابی آنلاین در انگلستان عبارتند از:

 • technojob
 • jobs.ac
 • jobs.co
 • Reed
 • برخی از موسسات کاریابی در انگلستان با افراد واجد شرایط قرارداد کاری منعقد می کنند و برای متقاضی، کار پیدا می کنند. این موسسات معمولاً حقوق 1 الی 3 ماه متقاضی را دریافت می کنند تا برای وی کار پیدا کنند. برای این کار متقاضیان می توانند با موسسات زیر ارتباط بگیرند و در خصوص جستجوی کار با موسسات کاریابی در خود انگلستان اقدام کنند. با توجه به آنلاین بودن کاریابی در تمامی کشورها، نیازی به اقدام از طرف موسسات کاریابی نیست؛ زیرا متقاضی اگر خود اقدام کند در تمامی کشورها می تواند شانس خود را نه تنها در انگلستان، بلکه در کشورهای دیگر نیز امتحان کند.
 • (Hays Specialist RecruitmentLimited jobs (4935
 • (Tradewind Recruitment jobs (1712
 • (REED Education jobs (987
 • (Perfect Placement UkLtd jobs (927
 • (Nurseplus jobs (888
 • (Prospero Teaching jobs (853
 • (Rise Technical RecruitmentLimited jobs (759
 • (Newcross Healthcare Solutions Limited jobs (746

سوالات متداول راجع به موسسات کاریابی در انگلستان

✅ شرایط مهاجرت کاری به انگلستان به چه صورت است؟

در کشور انگلستان برای دریافت ویزای کاری باید از اسپانسر و کارفرماهای مشخص شده توسط اداره مهاجرت این کشور، پیشنهاد کاری دریافت نمایید.

✅ شرایط کاریابی در انگلستان چگونه است؟

کاریابی در انگلستان توسط موسسات کاریابی در انگلستان و یا به صورت آنلاین توسط وب سایت های کاریابی انجام می گیرد.

✅ بهترین مشاغل جهت کاریابی در انگلستان چه مشاغلی هستند؟

با توجه به پیشرفت صنعت و گسترش شرکت های بین المللی، رشته هایی نظیر مدیریت محصولات، مدیریت فروش، مدیر قرارداد، مهندسین و در کنار همگی مشاغل مرتبط با پزشکی، شرایط مناسب کاری دارند.

هزینه کاریابی در انگلستان چه مقدار است؟

هزینه کاریابی بستگی به شرایط قرارداد و میزان حقوق دارد و معمولاً بخشی از حقوق دریافتی متقاضی را موسسه کاریابی دریافت می کند.


__________ سخن پایانی در خصوص موسسات کاریابی در انگلستان_________

موسسات کاریابی، قوانین کار در انگلستان و لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان 2020 در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. در کشور انگلستان دریافت ویزای کار، نیاز به داشتن اسپانسر شغلی و پیشنهاد کاری دارد و این پیشنهاد کاری تنها باید توسط برخی موسسات و شرکت های خاص که از اداره کار تأییدیه دارند دریافت شود و هر موسسه و شرکتی نمی تواند پیشنهاد شغلی صادر کند. به همین جهت توصیه می کنیم که به برخی تبلیغات که تنها جهت کسب سود و دریافت پول از شما می باشد توجه نفرمایید. با توجه به دشوار بودن شرایط اخذ پیشنهاد شغلی از انگلستان و درصد کم پرونده ها و افراد موفق، پیشنهاد می شود در خصوص کشورهایی نظیر آلمان، اتریش، کانادا، استرالیا نیز تحقیقات کامل جهت ویزای کار انجام شود. نکته ای بسیار مهم این است که موسسات کاریابی رسمی در انگلستان فعال می باشند و موسسات کاریابی در ایران مجوز کاریابی در کشور انگلستان را ندارند. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با بیش از 15 سال سابقه در امر مهاجرت و حقوق بین الملل می تواند در خصوص ویزای کار انگلستان، قوانین کار انگلستان و... به شما متقاضیان عزیز مشاوره دهد. جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان می توانید با تلفن های موسسه در سراسر جهان تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل نمایید. همینطور می توانید سوالات خود را در بخش پایانی مقاله در قسمت "ثبت پرسش" مطرح بفرمایید تا مشاورین ما به سوالات شما عزیزان پاسخ دهند.

امتیاز 4.09 از 5 ( 10 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
محمدی
سلام وقت بخیر آیا اگر من از هتل عموم دعوت نامه کاری داشته باشم از انگلستان، می تونم ویزای کار بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام باید دعوت نامه کاری مورد تایید دولت انگلستان باشد. برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
فرشاد خداویردی خانشان
باسلام من تراشکار ماهری هستم.مدرک فنی حرفه ای ام دارم بیمه ده سالی دارم و سابقه کارمم سیزده سال هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. دوست عزیز شما برای کار در کشور انگلستان باید در این کشور کارفرما داشته باشید تا برای شما جاب آفر ارسال کند و با ویزای کاری به این کشور ورود پیدا کنید. برای این منظور می توانید محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور را تهیه نموده و خودتان امر کاریابی را انجام دهید.
امین
با سلام و خسته نباشید٬ سوالی داشتم٬ در مورد انیماتوری که توانایی کار دارد ولی تحصیل آکادمیک مربوطه را ندارد شانس یافتن کار در لندن و یا هر کجای انگلستان وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما باید بتوانید در این کشور کارفرمایی پیدا کنید. تهیه رزومه حرفه ای می تواند نقش مهمی برای کاریابی داشته باشد. پیشنهاد میکنم که از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده نمایید.