مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت

17 اردیبهشت 1402 بدون نظر

کشور ترکیه که به دو بخش آسیایی و اروپایی تقسیم می شود و یکی از کشورهای بسیار زیبابا اقتصاد نسبتا قوی و در حال پیشرفت، که امروزه سرمایه‌گذاران بسیاری از سرتاسر دنیا قصد دارند، به دلیل پیشرفت کشور ترکیه در زمینه گردشگری و صنعت اقتصاد هتلداری و غیره در این کشور سرمایه گذاری کنند. یکی از روش های سرمایه گذاری در کشور ترکیه ثبت شرکت می باشد. در این مقاله به بررسی ثبت شرکت و روش های ثبت شرکت، انواع شرکت ها، دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت، چگونگی طرح تجاری و خدمات موسسه ملک پور در در زمینه ثبت شرکت در ترکیه می پردازیم. شما عزیزان می‌توانید با مطالعه این مقاله به پاسخ سوالات خود در زمینه ثبت شرکت ها دست یابد همچنین شما عزیزان میتوانید با مشاوران موسسه ملک پور تماس گرفته و و از مشاوره رایگان دریافت کنید.

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرارداده ایم به شرح زیر می باشند:

 • مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت و شرایط عمومی
 • مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت و انواع شرکت ها
 • مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت و شرکت و هزینه های ثبت شرکت
 • مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت و مزایای آن
 • مهاجرت به ترکیه از طریق صبت شرکت و طرح تجاری
 • مراحل کامل ثبت شرکت در ترکیه
 • اخذ اقامت و تابعیت از طریق ثبت شرکت در ترکیه
 • خدمات موسسه MIE در زمینه مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت
 • پاسخ به سوالات متداول در زمبنه مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت
 • سخن پایانی در زمینه مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به ترکیه در 30 ثانیه

ویدئو کامل را در ادامه خواهید دید!

تماس با ما

مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت و شرایط عمومی

افراد زیادی در سرتاسر دنیا قصد دارند برای دوران بازنشستگی و داشتن آرامش خاطر به کشور ترکیه مهاجرت کنند. کشور ترکیه در سال‌های اخیر به دلیل پیشرفته بسیار زیادی در اقتصاد و جذب سرمایه گذار گزینه خوبی برای مهاجرت می باشد. بسیاری از سرمایه گذاران خارجی می ‌توانند با راه اندازی کسب و کار از تسهیلات ویژه برخوردار باشند و مالیات های بسیار پایینی را پرداخت کنند. همچنین در کشور ترکیه به دلیل بالا بودن نرخ بیکاری بسیاری از جوانان حاظر هستند با دستمزد بسیار پایین استخدام شوند که این موضوع می تواند انگیزه‌ای برای سرمایه‌گذاران و افرادی که ثبت شرکت می کنند ایجاد کند.

در این عکس اطلاعاتی کلی از کشور ترکیه را مشاهده می کنید

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به ترکیه

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به ترکیه

اقامت ترکیه

این مقاله را از دست ندهید:اقامت ترکیه

در این مقاله ما تمام راه های اخذ اقامت این کشور شگفت انگیز را به شما خواهیم آموخت.

مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت و انواع شرکت ها

در کشور ترکیه قانون سرمایه گذاری بر مبنای برابری می باشد. یعنی سرمایه گذاران خارجی از از همان تسهیلاتی استفاده می کنند که سرمایه گذاران داخلی می توانند بهره مند شوند. رعایت این اصل و این قانون باعث شده که از سرتاسر دنیا سرمایه‌ گذاران خارجی با اطمینان خاطر تصمیم به سرمایه گذاری در ترکیه نمایند. یکی از روش های سرمایه گذاری در ترکیه روش ثبت شرکت می باشد در این بخش به مهاجرت ترکیه از طریق ثبت شرکت و معرفی انواع شرکت ها می پردازیم.

شرکت سهامی (joint stock company)

شرکت با مسولیت محدود (Limited Liability Company)

شرکت تعاونی (Cooperative Company)

شرکت های جمعی (Collective company)

اکثر شرکت هایی که در ترکیه به ثبت می‌ رسد شرکت‌ های سهامی و شرکتهای با مسئولیت محدود هستند. شرکت های سهامی با تعداد ۵ نفر شروع شده و برای افزایش تعداد شرکا هیچ محدودیتی قائل نشده اند. در شرکتهای با مسئولیت محدود حداقل سرمایه شرکت ۵ هزار لیر می باشد و تعداد شرکا می‌تواند از حداقل ۵ نفر تا حداکثر ۵۰ نفر تشکیل شود؛ همچنین در قانون جدید با یک سهام دار نیز ثبت شرکت قابل اجرا می باشد.تحصیل در خارج از کشور

?مهاجرت به ترکیه از طریق کار?

مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت و شرکت و هزینه های ثبت شرکت

مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد در جدول زیر هزینه های ثبت شرکت خدمت شما عزیزان به ترتیب ارائه می گردد.

سرمایه اولیه ثبت شرکت در ترکیه

حدود 2 هزار و 600 دلار

هزینه حسابدار

120 دلار به بالا

هزینه های کارمند

 

اجاره محل دفتر

حدود 300 تا 2 هزار دلار

آب، برق، تلفن و اینترنت

23 درصد از مالیات اجاره محل کار.

دفاتر رسمی و پلمپ آن دراداره دارایی

حدودا 400 دلار.

مالیات بر درآمد شرکت

22 درصد از سود خالص شرکت

 مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت و مزایای آن

ثبت شرکت در ترکیه دارای مزایایی است که افراد زیادی برای استفاده از این مزایا به ثبت شرکت در کشور ترکیه روی آورده اند. مثلاً شخصی که ثبت شرکت می کند بعد از یک سال فعالیت و ارائه سود و مفید بودن تجارت وی در کشور ترکیه، می‌توانند از تسهیلات بانکی و داشتن کردیت کارت برخوردار شود. همچنین با ثبت شرکت در ترکیه شخص می تواند اقامت کاری دریافت کند. افرادی که ثبت شرکت می کنند می توانند شخصیت حقوقی داشته باشند. در نظر داشته باشید؛ دیدگاه مردم کشور ترکیه همچنین دولت کشور ترکیه نسبت به افرادی که ثبت شرکت کرده‌اند، نسبت به افرادی که با خرید ملک یا هر نوع فعالیت دیگری اقامت کشور ترکیه را دریافت کرده‌اند، بسیار موجه تر می باشد. به این نکته نیز توجه کنید شما می توانید حتی بدون این که اقامت کشور ترکیه را داشته باشید در این کشور ثبت شرکت نمایید و اقامت کاری دریافت کنید.

مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت و طرح تجاری

هر شخصی که قصد داشته باشد در کشور ترکیه ثبت شرکت نماید، باید قبل از هر کاری در کنسولگری ترکیه در کشور خود ابتدا برنامه کاری و بیزینس پلن خود را ارائه دهد و پس از گرفتن تایید همان بیزینس پلن را برای گرفتن مجوز به تایید وزارت کار کشور ترکیه برساند. افراد پس از ارائه برنامه کاری و بیزینس پلن می باید نکات مثبت و مفید طرح را ارائه نمایند و ثابت کنند که بیزینس ‌پلن آنها برای کشور‌ترکیه مفید خواهد بود. باید از اهداف و برنامه کاری خود به صورت جزئی رونمایی کنند. شما عزیزان اگر قصد دارید در کشور ترکیه ثبت شرکت نمایید، می توانید در خصوص قوانین ثبت شرکت با مشاوران و کارشناسان مجرب موسسه ملک پور مشاوره نمایید و راهنمایی های ویژه دریافت کنید.تحصیل در خارج از کشور

?سرمایه گذاری در ترکیه?

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

مراحل کامل ثبت شرکت در ترکیه

در این قسمت مراحل ثبت شرکت در کشور ترکیه به صورت خلاصه بیان می شود. اولین قدم این است، فردی که قصد دارد ثبت شرکت انجام دهد باید مدارک هویتی خود و شرکا را به وزارت کار کشورارائه دهد. تمکن مالی بالا و اثبات توانایی مدیریت کسب و کار مرحله دوم در ثبت شرکت می باشد. در مرحله بعدی تعیین فعالیت شرکت و ارائه اساسنامه و همچنین مراجعه به اداره دارایی و دریافت شماره مالیاتی است. مرحله بعدی تعیین مدیر و ثبت کردن آدرس شرکت با تایید اداره دارایی می باشد. پس از طی این مراحل شخص می تواند با دادن آگهی و چاپ در روزنامه رسمی برای ثبت شرکت به اتاق بازرگانی مراجعه کرده و کارت بازرگانی دریافت کند. در نهایت می تواند حساب بانکی افتتاح کرده و فردی را به عنوان حسابدار در شرکت خود معرفی کند که حقوق حسابدار و مدیر مالی حداقل ماهیانه ۲۰۰ دلار به بالا می باشد. 

اخذ اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت

با ثبت شرکت در ترکیه افراد می توانند اقامت را دریافت کنند که در این بخش به اختصار توضیح داده خواهد شد.

 •  اجازه اقامت کوتاه مدت برای افراد خارجی

افراد برای اینکه اقامت کوتاه مدت دریافت کنند، می‌توانند مدارک املاک و مستغلات خود در کشور ترکیه را ارائه دهند و یا با پیوستن به تجارت و کسب و کار در این کشور و ارائه مدارک به اداره مهاجرت اقامت کوتاه مدت حداکثر به مدت دو سال دریافت کنند. در نظر داشته باشید در صورت عدم اقامت بیشتر از ۶ ماه، اقامت کوتاه مدت شما منقضی خواهد شد.

 • اجازه اقامت طولانی مدت برای خارجی ها

برای دریافت اقامت طولانی مدت افراد تبعه کشورهای دیگر که به صورت مستمر در کشور ترکیه به مدت هشت سال اقامت داشته اند می توانند مدارک زیر را به اداره مهاجرت ارائه نمایند.

تحصیل دکترا در اتریش

 • تکمیل فرم درخواست اقامت.
 • اصل گذرنامه و کپی آن
 • اصل و کپی فرم مجوز اقامت قبل.
 • چهار عدد عکس بیومتریک.
 • ارائه تمکن مالی کافی برای ادامه اقامت.

 

 

خدمات موسسه MIE در زمینه مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت

زمانی که شما برای ثبت شرکت در کشور ترکیه اقدام می کنید می بایست فرم اساسنامه را کامل کرده و برای شرکت خود یک نام تجاری انتخاب کنید. سیستم مرسیس یک سیستم الکترونیکی در دولت ترکیه می باشد که افراد می توانند از این طریق ریجستری تجاری و ثبت اطلاعات و داده ها را ذخیره سازی کنند. بر این اساس برای ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار، افراد می‌توانند پروسه تکمیل مدارک را طی کرده و یک شماره فایل مختص به خود دریافت کنند. شما عزیزان برای این که مراحل مختلف ثبت شرکت را به صورت دقیق طی کنید و در این راه با موفقیت پیش روید، می ‌توانید با مشاوران موسسه ملک پور مشورت کنید و به واسطه موسسه ملک پور با وکلای محلی کشور ترکیه و همچنین دیگر کشورها ارتباط برقرار نمایید.

تحصیل در خارج از کشور

?کار در ترکیه?

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


پرسش و پاسخ در زمینه مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت

✅ با ثبت شرکت در ترکیه میتوانیم اقامت کشور ترکیه را دریافت کنیم؟

بله. شما می توانید با ثبت شرکت در ترکیه در قدم اول، اقامت موقت دو ساله دریافت کنید.

✅آیا با شرایطی که کشور ترکیه برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت دارا می باشد، مورد پیشنهاد شما متخصصان می باشد؟

کشور ترکیه برای فعالیت های اقتصادی و تجاری شرایط مناسبی دارد اما کشورهای تاپ اروپا مانند اتریش و هلند می توانند در اولویت قرار گیرند.

✅ آیا با ثبت شرکت در ترکیه می توانیم کردیت کارت داشته باشیم؟

بله. با ثبت شرکت در ترکیه میتوان افتتاح حساب کرد و همچنین از تسهیلات بانکی و کردیت کارت برخوردار شد.

✅ آیا برای ثبت کردن شرکت در ترکیه باید اقامت آن کشور را داشته باشیم؟

خیر شما بدون داشتن اقامت ترکیه هم می توانید شرکت ثبت نمایید. 


_____________سخن نهایی درباره مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت__________

مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. شرایط عمومی ثبت شرکت در ترکیه و دریافت اقامت، همچنین مراحل مختلف ثبت شرکت در کشور ترکیه مورد بررسی قرار گرفت. کشور ترکیه به دلیل نزدیک بودن به ایران و همچنین پیشرفت اقتصادی در سالهای اخیر سرمایه‌گذاران بسیاری را به خود جذب کرده است. اما شما عزیزان می توانید در صورت داشتن شرایط و ارائه تمکن مالی مناسب، کشورهای اروپایی مانند اتریش و هلند و سوئیس و غیره را در الویت قرار دهید تا بتوانید اقامت اروپا را دریافت کنید. شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت های موسسه ملک پور مراجعه کرده و در باب مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت و یا ثبت شرکت در اتریش و یا نوآفرینی در هلند اطلاعات بسیار ارزشمندی را کسب نمایید. همچنین می توانید برای دریافت پاسخ سوالات خود در قسمت انتهایی این مقاله، در قسمت پرسش و پاسخ سوالات خود را مطرح نمایید.


مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان