مهاجرت به آفریقای جنوبی

بدون نظر

مهاجرت به آفریقای جنوبیمهاجرت به آفریقای جنوبی، روشهای اقامت آفریقای جنوبی و شرایط اخذ پاسپورت آفریقای جنوبی در این مقاله مورد تحلیل علمی و بررسی تخصصی قرار خواهد گرفت. شرایط اصلی مهاجرت به آفریقای جنوبی کدامند؟ چگونه می توان پاسپورت آفریقای جنوبی را دریافت نمود؟ هزینه های زندگی و شرایط کاری در آفریقای جنوبی چگونه است؟ در این مقاله تلاش شده است به سوالات فوق و بسیاری از سوالات مشابه در موضوع مهاجرت به آفریقای جنوبی به عنوان کشوری متفاوت از آفریقای جنوبی پاسخ داده شود و شرایط کلی انواع روش های مهاجرت به آفریقای جنوبی مورد بررسی قرار گیرد. اگر در حین مطالعه این مقاله، سوال و پرسشی برایتان پیش آمد می توانید در انتهای این مقاله در بخش پرسش و پاسخ سوالات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند. همچنین همواره می توانید با موسسه ملک پور در تمامی نقاط جهان ارتباط برقرار نموده و از مشاوره تلفنی رایگان مشاورین کار آزموده این موسسه بهره مند شوید. در ادامه این مقاله سر فصل هایی به شرح زیر مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرند:

 • زندگی در آفریقای جنوبی و شرایط مهاجرت به آفریقای جنوبی
 • مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق کار
 • مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق تحصیل 
 • مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق ازدواج
 • مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق تولد فرزند
 • مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به آفریقای جنوبی برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • هزینه های زندگی در آفریقای جنوبی
 • شرایط اخذ اقامت و تابعیت آفریقای جنوبی
 • سخن پایانی درباره مهاجرت به آفریقای جنوبی

مهاجرت به آفریقای جنوبی

زندگی در آفریقای جنوبی و شرایط مهاجرت به آفریقای جنوبی

جهت مهاجرت به آفریقای جنوبی نیاز هست که در ابتدا اطلاعات کلی در خصوص این کشور بدست آورده و دید کافی به شرایط عمومی این کشور داشته باشید. کشور آفریقای جنوبی، در جنوبی ترین قسمت قاره آفریقا قرار دارد، این کشور بزرگترین کشور در بخش جنوبی آفریقا و در رده بیست و پنجمین کشور بزرگ جهان قرار دارد، همچنین این کشور با داشتن جمعیتی در حدود 57 میلیون نفر در رتبه 24 امین کشور پر جمعیت جهان قرار دارد.

 

 • خلاصه توضیحات موسسه ملک پور در مورد راه های اقامت قانونی

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد راه های اقامت قانونی

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد راه های اقامت قانونی

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد راه های اقامت قانونی

 

کشور آفریقای جنوبی یک کشور چند ملیتی می باشد که ساکنین آن دارای فرهنگ، زبان و ادیان متفاوتی می باشند. این کشور دارای یازده زبان رسمی بوده و واحد پول این کشور راند (ZAR) می باشد. برخی از اطلاعات اصلی و نکات مهم در خصوص این کشور چند ملیتی در جدول زیر ارائه شده است:

 

ردیف

شرح

توضیح

1

جمعیت

57,725,600

2

مساحت

1,221,037 km2

3

تعداد زبان های رسمی

11

4

بزرگترین شهر

یوهانسبورگ

5

واحد پول

راند (ZAR)

مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق کار

در مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق کار مانند بسیاری از کشورهای دیگر دو روش اصلی وجود دارد: ویزای کاری عمومی که نیاز به پیشنهاد شغلی دارد و در آن کارفرما برای اعطای جاب آفر باید ثابت کند تمام تلاش خود را برای استخدام نیروی کار تبعه آفریقای جنوبی از طریق آگهی و تبلیغات عمومی به کار برده است، اما هیچ یک از شهروندان آفریقای جنوبی مایل به انجام آن کار نبوده یا فرد واجد شرایط تشخیص داده نشده است. به طور کلی پروسه انجام این روش بسیار سخت و دارای امور اداری بسیار زیادی می باشد و نیاز به تایید اداره کار آفریقی جنوبی SAQA دارد. در روش دوم ویزاهای کاری که به ویزاهای جاب سیکر معروف هستند و برخی از کشورها مانند آلمان، اتریش و کشور آفریقای جنوبی که نیاز به نیروی کار متخصص دارند ارائه می گردد. انتخاب این نوع ویزا در مهاجرت به آفریقای جنوبی یکی از محبوب ترین روش های مهاجرت به این کشور می باشد. وزارت کشور آفریقای جنوبی در بازه های زمانی مختلف لیستی از مهارت های لازم در کشور را در روزنامه رسمی کشور آگهی می نماید. متقاضیان باید مدارک خود را برای SAQA فرستاده و تاییدیه آنها را برای اقدام جهت ویزا جست و جوی کار داشته باشند. این ویزا در ابتدا یک ساله بوده و فرد متقاضی می تواند به همراه خانواده خود به این کشور رفته و به جست و جوی کار بپردازد. این ویزا قابلیت تمدید به مدت یک سال دیگر را نیز دارد. حداقل مدارکی که فرد باید برای این ویزا داشته باشد مدرک لیسانس و حدود 3 سال سابقه کاری در رشته های مورد نیاز در این کشور می باشد. فرد با داشتن این ویزا می تواند به جست و جوی کار پرداخته و اگر بتواند از شرکت یا موسسه پیشنهاد شغلی با شرایط حقوق و تایم قرارداد مناسب (حداقل یک ساله) بهره مند شود، می تواند اقامت خود را به اقامت کاری تبدیل نمایند. برای اخذ اطلاعات تکمیلی و مطالعه بیشتر در خصوص مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق کار می توانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

پناهندگی اتریش

کار در آفریقای جنوبی

مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق تحصیل

یکی از بهترین راه های مهاجرت به آفریقای جنوبی و دیگر کشورها، روش تحصیلی می باشد. با ورود به روش تحصیل می توان اجازه کار پاره وقت دریافت نمود و پس از تحصیل یا در حین تحصیل با پیدا نمودن کار تخصصی، اقامت خود را به اقامت کاری تبدیل نمود و در ادامه به اقامت دائم و پاسپورت تبدیل نمود. مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق تحصیل به علت پایین بودن هزینه های زندگی و شرایط مناسب دانشگاه های این کشور می تواند مناسب باشد که مورد توجه عده ای نیز قرار گرفته است. متقاضیان مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق تحصیل باید علاوه بر مدارک تحصیل پیشین و تمکن مالی مناسب مدارک پزشکی و بیمه درمانی را نیز برای دوره اقامت و تحصیل خود در آفریقای جنوبی ضمیمه مدارک خویش نمایند. مدت زمان ویزای تحصیلی معمولاً به تناسب طول دوره تحصیل است و دانشجویان در آفریقای جنوبی حق کار به مدت 20 ساعت در هفته را خواهند داشت. همچنین مدت زمان بررسی مدارک و صدور ویزای تحصیلی برای متقاضیان در حدود 8 تا 10 هفته می باشد. لیست ده دانشگاه برتر در آفریقای جنوبی براساس آمار سایت ها و رتبه بندی های معتبر جهانی به ترتیب به شرح زیر می باشد:

 • دانشگاه کیپ تاوون University of Cape Town
 • دانشگاه ویتواترسراند University of the Witwatersrand
 • دانشگاه پریتوریا University of Pretoria
 • دانشگاه اشتنباخ Stellenbosch University
 • دانشگاه یوهانسبورگ University of Johannesburg
 • دانشگاه کیوازولو ناتال University of KwaZulu-Natal
 • دانشگاه رودس Rhodes University
 • دانشگاه وست کیپ University of the Western Cape
 • دانشگاه نورت وست North-West University
 • دانشگاه فری استیت University of the Free State

 جهت کسب اطلاعات تکمیلی در موضوع مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق تحصیل می توانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

پناهندگی اتریش

تحصیل در آفریقای جنوبی

مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق سرمایه گذاری در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی را به صورت کلی می توان به دو دسته سرمایه گذاری با حداقل پنج میلیون راند و سرمایه گذاری بالاتر از پنج میلیون راند تقسیم بندی نمود. پنج میلیون راند در حدود 360 هزار دلار می باشد. کسانی که می خواهند در سرمایه گذاری بیش از پنج میلیون راند اقدام نموده و ویزای سرمایه گذاری اخذ نمایند باید یکی از روش های زیر را مد نظر قرار دهد:

 • ایجاد یک کسب و کار و سرمایه گذاری در آن
 • سرمایه گذاری در کسب کار جدید موجود

نکته قابل توجه در هر دو روش فوق این است که 60 درصد ازکسانی که به استخدام این بیزینس نو پا در می آیند و یا در بیزینسی که خریداری می شود مشغول به کار هستند، باید از اتباع یا دارندگان اقامت دائم آفریقای جنوبی باشند. در سرمایه گذاری کم تر از پنج میلیون راند فرد متقاضی باید مدارک و تقاضای خود را به وزارت صنعت و تجارت آفریقای جنوبی فرستاده و اگر طرح پیشنهادی وی جزو لیست کسب و کارهایی که هر ساله وزارت کشور آفریقای جنوبی اعلام می گردد، باشد و طرح ارائه شده تغییر مثبتی در شرایط اقتصادی کشور آفریقای جنوبی ایجاد نماید، توصیه نامه ای به متقاضی ارائه می گردد تا بتواند با سرمایه گذاری کم تر از پنج میلیون راند نسبت به شروع کسب و کار در این کشور اقدام نماید. برخی از مشاغل و صنایعی مانند سرمایه گذاری در پوشاک و چرم، صنعت نساجی، سرمایه گذاری در زمینه کاغذ و مبلمان، سرمایه گذاری در صنعت کشاورزی، فلزات و ماشین آلات الکتریکی و سرمایه گذاری در تجهیزات حمل و نقل در لیست پیشنهادی که توسط وزارت کشور آفریقای جنوبی می باشند.

ویزای سرمایه گذاری و کسب وکار معمولاً برای یک دوره دو ساله اعتبار دارد و البته بسته با توجه به نوع کسب و کار ممکن است این دوره کوتاه تر یا طولانی تر باشد. پس از انقضای این دو سال، این ویزا در صورت ارائه مدارک مورد نیاز، دو سال دیگر تمدید می گردد. پس از گذشت دوره پنج ساله از اخذ ویزای سرمایه گذاری، متقاضی می تواند برای اخذ اقامت دائم درخواست دهد. نکته اصلی این است که فرد طی این 5 سال نباید سرمایه اصلی را از کسب و کار خود خارج نموده باشد و در صورت اثبات چنین اتفاقی فرد قادر به اخذ اقامت دائم نخواهد بود. در نمودار زیر می توانید سرانه تولید ناخالص داخلی آفریقای جنوبی را مشاهده نمایید که وضعیت آن برای سال های آتی تخمین زده شده و روند روبه رشدی داشته که در سال های آتی این رشد با عدد ثابتی پیش خواهد رفت:

مهاجرت به آفریقای جنوبی

مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق ازدواج

مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق ازدواج یکی از اصلی ترین مسائل مربوط به مهاجرت در یک کشور است. این ویزا به افرادی که با فرد دارای اقامت دائم و یا پاسپورت آفریقای جنوبی به مدت حداقل پنج سال ارتباط دائمی داشته و شریک زندگی یکدیگر بوده اند ولی رسماً ازدواج نکرده و یا به صورت رسمی ازدواج نموده اند، اعطا می گردد همچنین رابطه همجنس گرایان نیز در این کشور در مورد تایید بوده و به رسمیت شناخته می شود. این کشور ششمین کشوری است که این روابط را به رسمیت شناخته و به شریک زندگی آنها ویزا اعطا می نماید. افرادی که ارتباط دائمی بین خودشان را ادعا می نمایند و به صورت رسمی ازدواج ننموده اند باید قادر باشند به نحوی این رابطه را اثبات نمایند به طور مثال ممکن است سوگند یاد کرده و یا اسناد مالی حاکی از ارتباط مالی مشترک ارائه نمایند. با داشتن شرایط فوق شما قادر خواهید بود درخواست اقامت دائم آفریقای جنوبی را نمایید. درخواست اقامت دائم به وزرات کشور آفریقای جنوبی ارائه شده تا بررسی های لازم بر روی فرد متقاضی انجام گیرد و در صورت نبود مشکل در ابتدا یک ویزای دوساله به فرد متقاضی داده می شود که به وسیله آن می تواند در آفریقای جنوبی تحصیل و کار نماید. در صورت نبود مشکل در این دو سال و اثبات پایداری رابطه فرد می تواند برای اقامت دائم این کشور اقدام نموده و پروسه مهاجرت به آفرقای جنوبی از طریق ازدواج را تکمیل نماید.

مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق تولد فرزند

مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق تولد فرزند و شرایط قانون تولد در این کشور در این سرفصل بررسی می گردد. قانون اصلی تولد در این کشور تا سال 1995 قانون خاک بود. بدین معنی که اگر کودکی در خاک این کشور متولد می گردید بدون در نظر گرفتن تابعیت پدر و مادر وی این کشور به وی تابعیت اعطا می نمود. اما همانند بسیاری از کشورها دیگر به دلیل افزایش تعداد مهاجرین قانونی و همچنین غیر قانونی به خصوص از دیگر کشورهای آفریقایی، سیستم اعطای تابعیت از طریق خاک تغییر گردید و سیستم خون جایگزین آن شد. امروزه به صرف تولد فرزند در خاک این کشور به وی تابعیت تعلق نمی گیرد و برای اخذ تابعیت این کشور پدر یا مادر وی باید شهروند آفریقای جنوبی بوده و یا اقامت قانونی بلند مدت در این کشور داشته باشند. البته در ادامه اگر هر زمان پدر یا مادر وی موفق به اخذ تابعیت آفریقای جنوبی گردند، فرزند آنها به صورت خودکار تابعیت آفریقای جنوبی به وی اعطا می گردد و قادر است از مزایای تابعیت و شهروندی این کشور به صورت کامل استفاده نماید. لازم به ذکر است کشور آفریقای جنوبی مزایای شهروندی را به خویشاوندان درجه اول شخصی که تابعیت یا اقامت دائم آفریقای جنوبی را دارد نیز تسری می نماید. برای کسب اطلاعات تکمیلی و افزایش اطلاعات در خصوص جزییات مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق تولد فرزند می توانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق پناهندگی

مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق پناهندگی و خطرات و نکات آن در این سر فصل به صورت کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت. کشور آفریقای جنوبی یک از کشور هایی است که سالانه میزبان هزاران نفر پناهجو و پناهنده از دیگر کشورها به خصوص کشور های آفریقایی می باشد. درخواست پناهندگی فقط از داخل خاک آفریقای جنوبی و در یکی از دفاتر پذیرش پناهندگی در یکی از چهار شهر کیپ تاون، مسینا، ماراباستد و دوربان قابل قبول می باشد. پس از بررسی شرایط و پرونده پناهجو ممکن است پرونده وی مورد قبول قرار گیرد و یا درخواست وی به به دلیل ادعای فریبکارانه یا بی اساس بودن رد شود. چنانچه درخواست وی مورد قبول قرار نگیرد متقاضی می تواند تقاضای تجدید نظر نموده و نهایتاً طی بازه یک ماهه تکلیف پرونده وی روشن می شود. اگر در دادگاه تجدیدنظر هم به دلیل جعلی بودن یا بی اساس بودن یا فریب کارانه بودن ادعا پرونده رد شود پناهجو باید خاک کشور آفریقای جنوبی را ترک نماید.

اگر درخواست پناهندگی پناهجو در دادگاه پذیرفته شود به وی اجازه اقامت شش ماهه داده می شود و در این زمان فرد می تواند در این کشور کار و تحصیل نماید، همزمان در این زمان همچنان در حال بررسی خواهد بود و فرد به کشورش بازگردانده نخواهد شد. این شش ماه قابلیت تمدید تا یکسال را خواهد داشت. پناهجو پیش از انقضای جواز اقامتی شش ماهه یا یکساله باید نسبت به مصاحبه دوم با آفیسر تعیین وضعیت پناهجویان اقدام نماید و به مراجع مربوطه مراجعه نماید و چنانچه واجد شرایط اقامت در آفریقای جنوبی شناخته شود، یک مجوز اقامت دوساله به همراه اجازه کار و تحصیل به وی اعطا می گردد. مجوز اقامتی دوساله می تواند با تقاضیای فرد در پایان سال دوم تمدید گردد. در ادامه این پروسه فرد پس از پنج سال می تواند اقامت دائم آفریقای جنوبی را اخذ نماید. لازم به ذکر است طی پروسه اخذ اقامت دائم به فرد مدارک مسافرتی(پاسپورت) برای توانایی سفر به دیگر کشور ها اعطا می گردد تا قادر باشد با خانواده خود دیدن نموده و مسافرت نماید.

مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق پناهندگی می تواند کاری بسیار پر خطر باشد و به علت هجم عظیم پناهندگان از کشور های مختلف آفریقایی شرایط پذیرش پناهندگان و قبولی درخواست آنها به سختی انجام می گیرد و رسیدن به خاک این کشور برای ارائه درخواست پناهندگی باید از طریق دریا باشد که بسیار پر خطر است. این اطلاعات صرفاً جهت اطلاع بوده و موسسه ملک پور مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق پناهندگی را به عنوان روشی جهت اخذ اقامت و تابعیت این کشور به هیچ عنوان توصیه نمی نماید.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه مهاجرت به آفریقای جنوبی

فایل تصویری موسسه ملک پور راجع به پناهندگی

فایل تصویری موسسه ملک پور راجع به پناهندگی

مهاجرت به آفریقای جنوبی برای هنرمندان و افراد فوق موفق

مهاجرت به آفریقای جنوبی برای هنرمندان و افراد فوق موفق در برخی کشورها ویزاهای خاصی صادر میشود که در آن از افراد هنرمند و فوق موفق دعوت می شوند که در این کشور حضور داشته باشند و فعالیت هنری، ورزشی و یا رشته تخصصی خود که در آن موفقیت لازم را دارند، ادامه دهند. نکته ی بسیار مهم این است که به افرادی فوق موفق گفته میشود که هم در کشور مبدا و هم در سطح بین الملل و جهانی شناخته شده باشند. پس داشتن مقامات بین المللی و جهانی و یا آثار ثبت شده در سطح جهانی از جمله شرایطی است که باید در رزومه ی فرد وجود داشته باشد. کشور آفریقای جنوبی، از جمله کشورهایی است که به سرعت در حال پیشرفت است و موقعیت های مناسبی را برای افرادی که قصد مهاجرت به این کشور و کسب اقامت را دارند، فراهم میکند. این کشور هر ساله جشنواره ها و فستیوال های هنری و علمی بسیار زیادی برگزار می نماید و از افراد فوق موفق و هنرمندان دعوت می نماید که در آنها شرکت کنند، اما حضور در این نشست های علمی و هنری منجر به گرفتن اقامت نمیشود و افراد بعد از حضور در این جشنواره ها و پایان مدت ویزا باید خاک این کشور را ترک کنند.

پناهندگی اتریش

مهاجرت هنرمندان به فرانسه

هزینه های زندگی در آفریقای جنوبی

مهاجرت به آفریقای جنوبی و هزینه های زندگی در این کشور در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. درآمد و هزینه های زندگی یکی از اصلی ترین نکات در انتخاب مقصد مهاجرت می باشد که باید قبل از انتخاب مقصد مهاجرت توسط متقاضی مورد بررسی و مقایسه قرار گیرد. درآمد متوسط در کشور آفریقای جنوبی ماهانه در حدود 21190 راند معادل 1526 دلار آمریکا در ماه می باشد. در جدول زیر می توانید برخی از اصلی ترین هزینه های زندگی در آفریقای جنوبی را مشاهده بفرمایید. شایان ذکر است اطلاعات فوق بخشی از اطلاعات مورد نیاز در انتخاب مقصد مهاجرت می باشد اما انتخاب مقصد مناسب که از تمامی لحاظ مناسب شرایط فرد و خانواده وی باشد نیاز به بررسی و تحلیل کاملاً تخصصی دارد.

ردیف

شرح

قیمت (دلار آمریکا)

1

یک وعده غذا به همراه نوشیدنی در رستوران

8.6

2

یک وعده غذای فست فود (بیگ مک کومبو)

4.3

3

1 لیتر شیر

0.99

4

12 عدد تخم مرغ

1.98

5

آب 1.5 لیتری

1.05

6

500 گرم نان

0.93

7

اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر

453.64

8

اجاره آپارتمان یک خوابه در حومه شهر

392.22

9

اجاره آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر

935.71

10

اجاره آپارتمان سه خوابه در حومه شهر

795.04

11

اینترنت 60 مگابایت بر ثانیه - نامحدود

66.51

12

یک بسته سیگار مارلبرو

2.87

پناهندگی اتریش

هزینه های تحصیل و زندگی در آفریقای جنوبی

مزایا و معایب زندگی در آفریقای جنوبی

در این بخش از مقاله و پس از بررسی شرایبط زندگی در آفریقای جنوبی قصد داریم تا شما را با مزایا و معایب زندگی در آفریقای جنوبی آشنا کنیم. در ادامه مهم ترین مزیت ها و عیب های زندگی در آفریقای جنوبی که با آن روبرو خواهید شد را تیتر وار برایتان نام برده ایم:

مزایای زندگی در آفریقای جنوبی

 • فرهنگ متنوع و غنیسرمایه گذاری در استرالیا
 • طبیعت بکر و منحصر به فرد
 • تنوع قومیتی بالا
 • وجود 11 زبان رسمی از جمله انگلیسی
 • مراقبت های درمانی سطح بالا
 • دارای برخی از زیباترین سواحل ، کوه های کوهستانی، جنگلهای سرسبز و بیابان های جهان
 • آب و هوای گرم در اکثر اوقات سال
 • تنوع خانه های قابل سکونت از آپارتمان های لوکس و ویلاها تا کلبه های راحت

معایب زندگی در آفریقای جنوبی

 • سیستم حمل و نقل ضعیفسرمایه گذاری در استرالیا
 • رانندگی غیر ایمن و خطرناک مردم
 • میزان جرم و جنایت بالاتر از اروپا
 • وجود نابرابری اجتماعی
 • وابستگی اقتصاد این کشور به بخش معدن، کشاورزی و بانک ها

شرایط اخذ اقامت و تابعیت آفریقای جنوبی

یکی از اصلی ترین اهداف در مهاجرت به آفریقای جنوبی اخذ پاسپورت و تابعیت این کشور می باشد تا به وسیله آن امکان مهاجرت به ایالات متحده آمریکا فراهم باشد. متقاضیان دریافت اقامت دائم باید تمامی مراحل اداری و قانونی را به درستی گذرانده و کد هویتی اقامت دائم خود را که پس از 5 سال اقامت در این کشور قابل اخذ می باشد، دریافت نماید. در گام بعدی فرد باید توانایی زبانی خود را اثبات نموده و نشان دهد به خوبی با دیگر ساکنان آفریقای جنوبی ارتباط برقرار می نماید. شخص دارای اقامت دائم، پس از گذشت هشت سال از شروع اقامت خود اگر حداقل چهار سال را در این کشور زندگی نموده باشد، واجد شرایط اخذ پاسپورت آفریقای جنوبی خواهد بود.

پناهندگی اتریش

اقامت آفریقای جنوبی


سوالات متداول در زمینه مهاجرت به آفریقای جنوبی

آیا به صرف تولد در آفریقای جنوبی می توان اقامت و تابعیت آن را اخذ نمود؟
خیر، مگر اینکه یکی از والدین نوزاد تبعه آفریقای جنوبی باشد.
اخذ ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی چه مدت زمان می برد؟
معمولاً حدود شش هفته طول می کشد تا ویزای دانشجویی صادر شود.
آیا در کشور آفریقای جنوبی ویزای جستجوی کار وجود دارد؟
بله. در صورت تایید مدارک تحصیلی و شرایط شما توسط اداره ارزیابی آفریقای جنوبی امکان اخذ ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی وجود دارد.


_____________________ سخن پایانی درباره مهاجرت به آفریقای جنوبی در باب مهاجرت به آفریقای جنوبی _____________________

مهاجرت به آفریقای جنوبی، روشهای اقامت آفریقای جنوبی و شرایط اخذ پاسپورت آفریقای جنوبی در این مقاله مورد تحلیل علمی و بررسی تخصصی قرار گرفت و تلاش گردید به کلیه سوالاتی که در ابتدای مقاله در باب مهاجرت به آفریقای جنوبی طرح گردید پاسخ علمی و کاربردی داده شود. از شما بزرگواران تقاضا می شود با در نظر گرفتن نکات ارائه شده و با بررسی کامل و جامع در خصوص مقصد مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید و از تمامی اقدامات لازم اطمینان حاصل نمایید. موسسه ملک پور با بهره گیری مناسب از بستر فضای مجازی و تکنولوژی روز دنیا و همچنین برخورداری از مشاورین متخصص و کارآزموده، با کمال افتخار آمادگی خود را در ارائه انواع خدمات مهاجرتی اعلام می نماید. گواه موسسه ما رضایتمندی مشتریان از سطح کیفی و کمی خدمات ما بوده و این پیشگامی و سابقه پانزده ساله مهر اثباتی بر این ادعا می باشد. شما عزیزان همواره می توانید با تماس با  موسسه ملک پور از مشاوره رایگان تلفنی مشاورین کار آزموده این موسسه بهره مند گردیده و اطلاعات مهاجرتی خود را تکمیل نمایید و همچنین از تمامی روش های مهاجرتی پیش روی خود آگاهی لازم را کسب نمایید. اگر سوال یا نکته مبهی در خصوص مهاجرت به آفریقای جنوبی برای شما پیش آمده است به راحتی می توانید در بخش پرسش و پاسخ در انتهای همین مقاله آن را مطرح نمایید تا کارشناسان زبده این موسسه در اسرع وقت پاسخگوی آنها باشند.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان